Page 17 of 36 FirstFirst ... 713141516171819202127 ... LastLast
Results 401 to 425 of 894

Thread: Sta volite kod muskaraca/zena?

  1. #401
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Uz dobro pripremljen slucaj i dobrog advokata, dobio bih slucaj sigurno. Primjera ima na desetine kod nas a tek po bijelom svijetu. Bice onda da su sve te majke bile narkomanke i alkoholicarke...
    Ništa onda. Biće da je svaka razvedena žena tučena i maltretirana i nju muž varao.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  2. #402
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Meni se cini da u pravosudje nesto nema Bigovica...
    A to , ako si nedje upozna nekog sudiju- razocarao bi se moj dobri Biga...
    Nikakve to veze nema sa sudijama, prezimenima, plemenima, rodjacima, tetkama i babama. Pricamo o pravnoj strani, zakonima i advokaturi kao i o slucaju u kojem se stvari odvijaju kao sto su se dogodile ovom covjeku iz Bg-a.

  3. #403
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Dva investitora(majka i tata) prave zgradu(dijete), i jedan ispali ovog drugog, i ovaj drugi sve mora sam, nije li zgrada(dijete) prevareno jer ce tesko biti zavrsena, ili ce sva muka pasti na ovog jednog?
    Ahahah

    Aj naucite me kako ovo u signature da ubacima

    Aj sto se napravi

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  4. #404
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Dva investitora(majka i tata) prave zgradu(dijete), i jedan ispali ovog drugog, i ovaj drugi sve mora sam, nije li zgrada(dijete) prevareno jer ce tesko biti zavrsena, ili ce sva muka pasti na ovog jednog?
    Jedan investitor nastavlja da invenstira preko drugog investitora u tu zgradu, ali ako muški investitor nastavi da malretira ženskog investitora jer je njihov odnos loš, a taj investitor nije loš prema zgradi, onda zgrada ima da bude koleteralna šteta oba investitora koji neće biti svjesni toga.
    S druge strane kad se pojavi još jedan ili dva nova investitora, crno se piše zgradi.

    Otac ne može zamijeniti majku, a majka ne može zamijeniti oca.
    Prevara je loša, ali treba se zapitati i zašto je došlo do te prevere? Da li postoji određena krivica drugog partnera?
    Ovo su jako mnogo kompleksne stvari, ali kad dođe do razvoda fokus samo treba biti na djetetu i vidjeti šta je najbolje za dijete.

  5. #405
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Jedan investitor nastavlja da invenstira preko drugog investitora u tu zgradu, ali ako muški investitor nastavi da malretira ženskog investitora jer je njihov odnos loš, a taj investitor nije loš prema zgradi, onda zgrada ima da bude koleteralna šteta oba investitora koji neće biti svjesni toga.
    S druge strane kad se pojavi još jedan ili dva nova investitora, crno se piše zgradi.

    Otac ne može zamijeniti majku, a majka ne može zamijeniti oca.
    Prevara je loša, ali treba se zapitati i zašto je došlo do te prevere? Da li postoji određena krivica drugog partnera?
    Ovo su jako mnogo kompleksne stvari, ali kad dođe do razvoda fokus samo treba biti na djetetu i vidjeti šta je najbolje za dijete.
    Slazem se apsolutno. Ja sam naveo primjer i kako se zavrsio. Ko je placao a ko pio to ne znam. S tim da su dugo u vezi bili, moguce da je doslo do zasicenja, pa se krenulo u saranje, ne bih da sudim jer nisam vidio sve to uzivo. Samo sam naveo primjer za ove koji tvrde da dijete uvijek ostaje kod majke i td.

  6. #406
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Biga niko nije rekao da je fer ili korektno prema tebi, ali đeca se gledaju, ona su najpreča pored dva muflona.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  7. #407
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    S tim da su dugo u vezi bili, moguce da je doslo do zasicenja, pa se krenulo u saranje, ne bih da sudim jer nisam vidio sve to uzivo.
    VOAJER

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  8. #408
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Niko nije tvrdio da dijete uvijek ostaje kod majke, nego da zakon predviđa da bez jada ne može ostat kod oca pored žive majke. I da nezaposlenost nije razlog da se dijete dodijeli ocu.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  9. #409
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    BIGa, ja ti sad ozbiljno predlazem da prije sklapanja braka ti I tvoja buduca potpisete predbracni ugovor I definisete da u slucaju prevare djeca ostaju kod onog prevarenog (tebe). Samo, nemoj ga ti pisat svega ti, no daj nekom da ti to napravi.


    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  10. #410
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    U ulazu imam primjer gdje su se komsije razvele a imaju dijete od 10 godina, ona ne radi nigdje ja mislim a on radi privatno nesto. Ostali su da zive zajedno posle razvoda u jednosobnom stanu, u tom stanu se nikad nista ne cuje, nema galame i td. On donosi pare, ona raspolaze sa dijelom tih para za kucu i njoj ide dio pretpostavljam bez ako njoj odgovara da nema centa, dijete je uvijek srecno. Ima svakakvih slucajeva.

  11. #411
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    A što se čini od teoretičara opšte prakse. Evo ja da izjavim da ne bih nikada svoje dijete odvojio od majke, toliko od mene.
    Stvarno nenormalno. Ovakvih komentara od ljudi koji niti su ženjeni/udavani niti đece imaju...kad ih čitam razmišljam zašto bi se neko vjenčao s njima. Ali dobro, treba imat razumijevanja...sve će se to regulisat kad se jednog dana, bože zdravlja, požene i poudaju.

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  12. #412
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    BIGa, ja ti sad ozbiljno predlazem da prije sklapanja braka ti I tvoja buduca potpisete predbracni ugovor I definisete da u slucaju prevare djeca ostaju kod onog prevarenog (tebe). Samo, nemoj ga ti pisat svega ti, no daj nekom da ti to napravi.


    Ne valja ni to, jer ovaj lik iz njegovog primjera nema šansi da nije trpao redom sve što je stigao. On veli lik sve naj naj, a sve što je opisao da je uradio potezi su najobičnijeg smećara. Biće da mu je udareno na obraz, a to najviše boli...
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #413
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    BIGa, ja ti sad ozbiljno predlazem da prije sklapanja braka ti I tvoja buduca potpisete predbracni ugovor I definisete da u slucaju prevare djeca ostaju kod onog prevarenog (tebe). Samo, nemoj ga ti pisat svega ti, no daj nekom da ti to napravi.


    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Nisi ti ukapirao sta sam ja pisao uopste, aj vrati se od pocetka pa citaj redom umjesto sto pokusavas da budes smijesan i ako ti katastrofalno ide.

  14. #414
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Prevara je loša, ali treba se zapitati i zašto je došlo do te prevere? Da li postoji određena krivica drugog partnera?
    Da li ovo vazi za oba pola?
    Ono muz prevari zenu pa trazimo razloge kod zene, ili samo zene imaju pravo da iz ovih razloga varaju jer su, lupam, emotivno neispunjene I treba ih shvatit.



    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  15. #415
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Sto bi rekao nekadasnji muzicar Bora Djordjevic

    Teoretski ljubav lepo zvuci
    Malcice je drukcije u praksi

    Da se razumijemo, ne mislim da treba da zena bude sluskinja. U stvari, ne bih ulazio u raspravu I elaboriranje. Da se ne ponavljam sad. Valjda sam priblizio kako gledam na brak I na ove moderne zene sto ne umiju nista spremit, sto su non stop na instagram I sto vise po kafica do zore I idu sa drugaricama na ljetovanja.

    Niko ne veli da se ne moze sa drugaricama pit kafa, ali zna se I vrijeme I mjesto I nacin.
    Izvini, ali da li si se ikad zapitao zašto one non stop izlaze sa drugim osobama a ne sa suprugom?
    To ti je jedna od karakteristika disfunkcionalnog braka, gdje jedan partner izbjegava drugog, iz ko zna kojih razloga i nezadovoljstva. Ovo su sigurnu koraci do prevere ili razvoda.

  16. #416
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Izvini, ali da li si se ikad zapitao zašto one non stop izlaze sa drugim osobama a ne sa suprugom?
    To ti je jedna od karakteristika disfunkcionalnog braka, gdje jedan partner izbjegava drugog, iz ko zna kojih razloga i nezadovoljstva. Ovo su sigurnu koraci do prevere ili razvoda.
    Prvo, ti si rekla ne treba zena da pita da li moze da popije kafu sa drugaricama.

    Ja kad ti odgovorih na to ti kazes a zasto one idu uopste na kafu bez muza.

    Zbunila si me priznajem

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  17. #417
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Dva investitora(majka i tata) prave zgradu(dijete), i jedan ispali ovog drugog, i ovaj drugi sve mora sam, nije li zgrada(dijete) prevareno jer ce tesko biti zavrsena, ili ce sva muka pasti na ovog jednog?
    Ako si ti jedan investitor u zgradu, a investitorka sa tobom pravi tu zgradu, I ista ima upotrebnu dozvolu I uknjizena je u list nepokretnosti. E sad investitorka ima vise kapaciteta od tebe pa krene sa nekim drugim da zida neke poslovne prostore ili otvara kafic, zasto bi ti uzeo cijelu oni prvu zgradu za sebe jer ona zida I sa drugima I ubaca se u biznis???

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  18. #418
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Da li ovo vazi za oba pola?
    Ono muz prevari zenu pa trazimo razloge kod zene, ili samo zene imaju pravo da iz ovih razloga varaju jer su, lupam, emotivno neispunjene I treba ih shvatit.



    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Generalno prevara je loša bez obzira na pol, i za mene po tom osnovu ne postoji opravdanje. Više cijenim osobe koje se raziđu ako vide da to nešto ne funkcioniše, ili ne može se poprati odnos, nego varati i zavlačiti jedno drugo. Osobe koje lažu ni jednoj psihički zdravoj osobi ne trebaju u životu, jer na kraju ta laž najviše povrijedi u životu.

    Problem nastaje jer partneri izbube bliskost. Recimo žene koje se samo fokusiraju na djecu a zanemare partnera, taj partner će ih prije ili kasnije prevariti. Isto tako kad se muž fokusira na samo nešto, a žena mu postane nevidljiva, ta žena će imati velike predispocije da prevari muža.

  19. #419
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Prvo, ti si rekla ne treba zena da pita da li moze da popije kafu sa drugaricama.

    Ja kad ti odgovorih na to ti kazes a zasto one idu uopste na kafu bez muza.

    Zbunila si me priznajem

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Kimmi, ako budem tražila ikad dozvolu da popijem kafu i izađem na ručak sa prijateljima, onda me slobodno mogu otpisati iz grupe psihičkih zdravih osoba. Pa neću mu ja biti dijete valjda da mu tražim odobrenje, a da će znati gdje sam i sa kim sam to svakako.

    Ne, ja sam ti odgovorila zašto neke žene NON STOP izlaze ili kako ti reče "vise do zore", a ogromna razlika je između normalnih izlazaka i izlazaka koji su 24/7.
    Last edited by Břgíńjĺ; 20-10-17 at 14:13.

  20. #420
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ja ću se sa budućom ženom dogovoriti oko tih stvari i ne bi trebalo da bude problema - te vrste. Jednostavno, više bih volio da raskine sa mnom, nego da me prevari. Tu bi se stvari zaustavile, bile koliko-toliko normalne i imalo bi smisla početi ponovo. Mislim na razvod, pa čak i otišli toliko daleko da imamo djecu.
    Nije me sramota da kažem, ukoliko bi imali djecu, a ona me varala i lagala...(mislim, te laži oko svega toga su mi gore od...ulaska tudjeg penisa - u nju)
    ...bio bih spreman da uradim mnogo gore stvari nego što je uradio Bigin prijatelj iz BGa.

  21. #421
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    A sta se radiiii... Procitah zadnjih 20ak postova i raspravljate se o razvodu aok mene


    Daj prvo pozenite se i udajte pa pricajte majka mu stara... Cija ce djeca biti i cija nece... Sta je ovo sabrani me boze.


    Nadovezacu se na kimmijevu pricu odozgo :

    Muskarac i sa 60 moze da dobije dijete sa 40 moze da se ozeni po prvi put a do tada da radi sta hoce, da stvara, da se zaebava. Zena kad predje 31 ima duplo manje sanse da ostane trudna nego kada ima 26 a do 39te te sanse se dijele jos na pola. Poslije 39 se dijele jos cetiri puta. Da ne kazemo da muskarci ako vode racuna sa 45 izgledaju markantno, zrelo i ozbiljno i mogu se pohrvat sa gospodjicama od 25 (nekad uz pomoc kamagre/viagre) a da gospodja od 45 je narodski receno batal picchka koliko god bila ocuvana.

    Generalni problem momaka i cura je sledeca:

    Muskarci traze napucanu manekenku, sa sisama i prknetima, neku trofej zenu da je vodaju i ocekuju da i u braku bude takva i da bude dobra majka.

    A zene traze markantnog zanimljivog vrijednog nezavisnog decka i kad ga nadju upru u njega za udaju samo o tome pricaju i uglavnom prepadnu doticnog.

    Ako su zene uspjesne ili ambiciozne navale sa ovom pricom koju Boginja forsira bez ikakve potrebe i onda covjek zapita sebe - Koji ce mi moj ovakva tipusa. Take za sebe misle da su jake i da su upravu u 99% slucajeva se varaju.

    Poenta braka je dopunjavanje, citam gore price o nekim investitorima i ne vjerujem da bica koja porodicu mogu da razbiju na takve elemente disu i zive...

    Brak/porodica je simbioza (nikako parazitski odnos) gdje se dva organizma spajaju u jedan i medjusobnom podrskom zive i prave bolji zivot sebi i potomstvu.
    Ne moze svako sve znati da radi

    Gore je zvoncica dala dobar primjer : ona kuva a muz guli krtolu i melje orahe. I to bi u svim segmentima trebalo da bude tako.

    Muz cijepa a zena siri ves, oboje ucestvuju u vaspitanju djece... Razgovor je poenta svega. Prije bilo kakve odluke razgovarate sa partnerom, jer mozda ce partner shodno svojim razmisljenjem ili skill setom dati neki insight koji ce vama promaci...

    Ova Tripletina i Bigina nezrela patrijarhalna prica ili Boginjina teska feministicka je apsolutni idiotizam i ne mogu da dam komentar a da ne uvrijedim nekoga i popijem ban opet...

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 20-10-17 at 14:26.
    One Ring to Rule them all...

  22. #422
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    877
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je stav boginje skroz realan i prihvatljiv, ostale komentare nesto nemadoh volje procitat...

  23. #423
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    I idu sa drugaricama na ljetovanja.
    Hahhah, ovo mi je najveći HIT, potpuno legitimno danas izgleda.

    Opali udata žena sa drugaricama do Dubaia, što bi reka Muta Nikolić "sve je to normalno".

    A važi.
    War. War never changes.

  24. #424
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Ne valja ni to, jer ovaj lik iz njegovog primjera nema šansi da nije trpao redom sve što je stigao. On veli lik sve naj naj, a sve što je opisao da je uradio potezi su najobičnijeg smećara. Biće da mu je udareno na obraz, a to najviše boli...
    Neko slusa price i zadivi se tamo gdje bi se neko drugi malo zamislio.Povrijedjen ego ne bira sredstva pa radije sve da joj planski oduzme no da prizna samom sebi da nije bas najbolji ljubavnik i muz.Dijete ne postoji.Lazem,postoji da se iskoristi u svrsi jaceg djelovanja osvete.Naj covjek i tata nema sta...



    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
    Last edited by Artemis; 20-10-17 at 14:29.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  25. #425
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,420
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loner View Post
    Meni je stav boginje skroz realan i prihvatljiv, ostale komentare nesto nemadoh volje procitat...
    Tebi je njena slika prihvatljiva... no aj sad.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

Page 17 of 36 FirstFirst ... 713141516171819202127 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bol u grudima kod muskaraca
    By nikolaroma in forum Medicina
    Replies: 18
    Last Post: 17-10-13, 20:22
  2. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Gastronomija
    Replies: 65
    Last Post: 29-04-12, 13:34
  3. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 31-03-12, 17:20
  4. Da li bi ste mogle bez muskaraca?
    By Leonidas02 in forum Sex i erotika
    Replies: 72
    Last Post: 30-07-11, 23:09
  5. Vladavina muskaraca
    By Heroj_Pg in forum Religija i filozofija
    Replies: 2
    Last Post: 13-02-07, 12:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •