Page 23 of 36 FirstFirst ... 1319202122232425262733 ... LastLast
Results 551 to 575 of 894

Thread: Sta volite kod muskaraca/zena?

  1. #551
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,891
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,416
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    A masinu za pranje sudja?

    Cemu onda sve to? A?

    Jes, pa da ih progoni deus ex machina za suđe.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  2. #552
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Ne sumnjam da ce naci neko normalnog lika (neee, koji cisti pere pegla itd)
    Ali ipak si ovo morala da napomeneš, jel da?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  3. #553
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,891
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,416
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    I nzm sto ste "sjahali" Boginju. Ne sumnjam da ce naci neko normalnog lika (neee, koji cisti pere pegla itd) nego neko sto sto ce je postovat' kao i ona njega. Kad se slazes sa nekim u svemu, dijelis i poslove, nebitno bili "muski" ili "zenski" poslovi. Moj brat ima takav brak i super se slazu. Dok je ona radila, (prije bebe mada i sad) on je nekad spremao rucak, ona isto, kupili kucu zajedno, sad sto ne radi, vise ona sprema mada i on ponekad a prije nje nije uspjeo ni jaje da isprzi. Kad njemu treba pomoc, ona je tu, kad njoj treba on je tu. TO je brak.
    Ovog boldovanog me najviše strah. Mislim, pričam za sebe.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  4. #554
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Zasto sto ste vi jedino to on njenog posta zakljucili. Ufff
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  5. #555
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,302
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,621
    Thanked in
    2,433 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Kad njemu treba pomoc, ona je tu, kad njoj treba on je tu. TO je brak.
    Pa jesi li za brak ili nisi?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #556
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesam za normalne ljude. Ja sam daleko od toga.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  7. #557
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Jesam za normalne ljude. Ja sam daleko od toga.
    Ekšli, to i jest osnovna zabluda. Tek u braku vidiš koliko nisi normalan, i koliko nema veze sa ičim ono prije braka.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  8. #558
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,054
    Thanked in
    846 Posts

    Default

    Žena i muškarac moraju da znaju da lažu. Kako smo lijepi, pametni, jaki, obrazovani, načitani itd. Valja i to ponekad.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  9. #559
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,302
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,621
    Thanked in
    2,433 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Jesam za normalne ljude. Ja sam daleko od toga.
    Ko je jos normalan na ovaj forum krocio.. A eto ih pola sa burmom za prs'...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #560
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Ja sam bio nešto napisao, ali izbrisah, ne objavih post. Sjetih se da forumaši to ne zaslužuju i da ne bih ništa postigao.
    Volio bih vidjeti pojedine sad, za 5 i za 10 godina. Hshahahaga aj ćao. Vidjeće oni sami sebe, ebe mi se za njih.

  11. #561
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ne mogu da se otmem utisku da se tvoj stav ne razlikuje mnogo od stavova ovih muškaraca koji ženu doživljavaju kao sluškinju! Samo naravno ženska verzija...kontam ja da ti želiš da ti muškarac pomaže u SVIM poslovima, ali ti to postavljaš kao USLOV a tamo đe caruju uslovi ljubav gubi svaki smisao i svrhu i tu ljubavi nema!
    Sa druge strane, svaki muškarac koji te voli neće ti ništa nametati kao obavezu i kao moranje...jednako ako ti voliš svog muškarca, neće ti biti bitno je li pokupio veš pošto si ga ti oprala, ili ga kupio zajedno sa tobom....nešto ne vjerujem da ti, recimo, ideš kod majstora i dreždiš satima dok popravlja kola, ili juriš po gradu da tražiš djelove, ili kupuješ zimske i ljetnje gume...mislim, meni je draže cijelu kuću prečistiti, oprati veš, opeglati, izribati terase nego sjeđeti u servis Šahovića i čekat da mi stave zimske, izbalansiraju gume odrade reglažu...
    Može li bilo što u životu dvoje koji se vole biti bez moranja (osim dijete, to smatram jedinom obavezom roditelja koja nema odlaganja i alternativu)...mislim, eto, iz ovih tvojih postova sam skontala da si vrlo uredna djevojka...milo mi je to jer se negdje i sama svrstavam u one koji iznad svega cijene urednost...da li si svjesna da i jedan uredan muškarac, zbilja uredan, ne mora imati tvoj senzibilitet kada je urednost u pitanju, i da recimo, njemu ne mora biti baš mnogo bitno hoće li se na dnevnom nivou prečistiti kuća i oprati veš...on je recimo skloniji da skuplja pa da nedeljom recimo uključi mašinu 5 puta i da dva puta usisa kuću u nedelju dana...zašto bi MORAO to da radi svaki čas ako mu se ne radi...suština je u tome, ako ti smeta radi, ako ne kad budemo mogli zajedno ćemo...ne znam ja jednostavno funkcionišem kad su te stvari u pitanju...ja se ne bojim od moga muža, ne strecam kad me pogleda, no ako mi se danas leži cijeli dan u spavaćoj sobi to mu saopštim i on se organizuje da i meni i sebi nešto sprčka da izijemo koliko umije (a ne umije mnogo, da se ne lažemo) ...prosto funkcionišemo kako nama dvoma odgovara, nekad on, nekad ja uradimo nešto mimo volje jer znamo da ovome drugome to znači, ako znam da ga to baš smara odmah tražim neku alternativu da ga ne mučim sa onim što baš ne želi i ne voli i nema filozofije. Jedino su đeca i obaveze bilo koje vrste prema njima najpreči zadatak za oboje
    Ne znam, stičem utisak da ti nemaš želju da te neko voli, obožava, gleda u tebe kao u boginju nego samo da umije da čisti pere, kuva, pegla jednako kao ti...što reče phenix kao da je neka filozofija opeglat i oprat nešto...veća je muka naći onoga ko će mnooogo da te voli zato što si takva kakva si
    Zvončice, prvo me ne poznaješ da bi iznosila ovakav vid zaključaka.
    Drugo, da je meni do ovoga što ti govoriš, odavno bih prihvatila i udala se za osobu koja je u mogućnosti da mi obezbijedi od kućnih pomoćnica do bejbisiterki, pa ne bih bilo morala ni sa jedne ni sa druge strane.

    Mislim da je jedino Fenix ovdje shvatila o čemu pišem.

  12. #562
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    treba li vam prevodilac
    She is only here to annoy herself!

  13. #563
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,891
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,416
    Thanked in
    2,223 Posts

    Default

    Možda autostoperski vodič kroz brak.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  14. #564
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Moram da konstatujem da dostina licemjera kasnije u vezi pravi dzumbus na stvari koje su im u pocetku bile cool i simpaticne, zbog kojih je on ili ona bio/la drugaciji u odnosu na ostale.
    E, od takvih me nervni slom hvata.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  15. #565
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cetvrti covek View Post
    Ukoliko budes imala srece da naletis na nekoga ko ce biti u stanju da ti pomjeri tlo pod nogama, cistila bi ti i prala ka najbolja. I uz to bila srecna cio zivot. A ako bi se desilo obratno.....da si ti superiornija u vezi i budes tretirana onako kako to sad prizeljkujes......bila bi djelimicno srecna ali i vecim dijelom NEISPUNJENA opet cio zivot (ne ocekujem da ukapiras )
    U svakom slucaju ono o cemu ti pises postoji samo u romanima. Nisi ti jedina......rijetke su djevojke koje su uspjele da sacuvaju realnu sliku zivota. Samosvijest je nesto sto je odavno iscezlo.
    Prvo, ako ti misliš da se ja uklapam u tvoj neki kalup , mnogo se varaš. Posebno ako misliš da pojedujem taj nivo "zrelosti" i da ta obrnuta psihologija kod mene funkcioniše.
    Navedi mi gdje sam to napisala da ja želim da budem superiornija u vezi?
    Ja želim jedan zreli odnos dvije osobe, baziran na ljubavi, povjerenju, kompromisima...
    Mnogo daješ sebi za pravo da soliš drugima pamet, hoće li neko biti ispunjen ili ne, ali odraz je tvoje nezrelosti da gledajuću kroz svoje oči doživljavaš i svrstavaš nepoznate osobe u tvoj kalup.

    To što je za tebe ispunjenost za druge ne mora biti, to što je za tebe sreća za druge ne mora biti, to što ti nazivaš ljubavlju drugi mogu imati potpuno drugačiji pogled.
    Kad uspiješ da malčice šire pogledaš od svog nosa, shvatit će sve ovo što sam ti napisala.

  16. #566
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Aok sto se napravi. Izgasi mi se telefon pa nijesam pratio al vidim da ste stigli do toga da zena cijepa drva a muskarac pere sudje. Vrh. Moderno nema sto.

    Ostao sam duzan za jedno pojasnjenje. Ono lupanje u sto se nije mislilo bukvalno. Da pojasnim na jednom primjeru. Vi zene umijete da zagrakcete oko svega. Od sitnica nekakvih I banalnosti umijete da napravite dramu. Ima primjera dje dva brata zene zavade, dje zena zvoca a tvoja majka ovo tvoj otac ono, tvoj brat, tvoja sestra, njihova djeca.... dok su zenini naravno iz raja izasli. Da bi se eksalacije sprijecile I pravljenje drame u porodicnim odnosima zaustavilo treba muz zeni da kaze: slusaj, ja tvoje postujem ti moras moje, kad dodju jednom u ne znam koliko ima da budes sva ljubazna I necu da mi zvocas oko gluposti, ako ne postujes moje roditelje ne postujes ni mene, nadam se da sam jasan.... I dramaticno zavrsi svaku polemiku na temu.

    Ja to zovem lupanjem sakom u sto. Slicno se moze upotrijebiti za sprecavanje vikanja od strane zene. Stvarno nista gore no kad cujem zenu da se dere na muza. Pih I za nju I za njega. Tu muskarca nema.


    Da ne ispanem drvosjeca, kad mi je zena trudna, meni nije problem u poodmakloj trudnoci ni vezice da joj zavezem ni sebi da isprzim sto mi se jede a da je ne cimam.

    E kad je stanje regularno ocekujem rucak spreman, nije frka ukljucit ili iskljucit nesto na sporetu ako je zauzeta. Kupit rucak jednom do dva put nedjeljno nije frka. Rostiljanje I pecenje ispod saca je moja briga. Idem u nabavke, nosim sve iole teze, sa majstorima svim mogucim ja zavrsavam, sto ne umijem sam. Kosidba oko kuce svake dvije nedjelje, nije problem, rezidba vocaka nije problem, ja zalivat cvijece necu ali cu napravit kap po kap kad idemo nedje da se sve ne posusi.

    Nadam se da se kapiramo.

    Nego, kad sve ovo ispisah zapitah se sto mi bi, al aj da ne brisem. Ionako ne vrijedi pricat pojedinima sa principima o kojima ne raspravljaju jer zaboga ne poznajemo ih.




    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  17. #567
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,268
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,632
    Thanked in
    1,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    tvoja sestra, njihova djeca.... dok su zenini naravno iz raja izasli.
    e to to...
    She is only here to annoy herself!

  18. #568
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ma jok bre, sinergija je bitna, žena ti priča a ti slušaš, i dopunjujete se tako.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  19. #569
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Citajuci ovo dokazuje se teza da je svijet otisao u qurac. A da je ova CG nikad jadnija sto se ljudi i zena tice.

  20. #570
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,042
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Aok sto se napravi. Izgasi mi se telefon pa nijesam pratio al vidim da ste stigli do toga da zena cijepa drva a muskarac pere sudje. Vrh. Moderno nema sto.

    Ostao sam duzan za jedno pojasnjenje. Ono lupanje u sto se nije mislilo bukvalno. Da pojasnim na jednom primjeru. Vi zene umijete da zagrakcete oko svega. Od sitnica nekakvih I banalnosti umijete da napravite dramu. Ima primjera dje dva brata zene zavade, dje zena zvoca a tvoja majka ovo tvoj otac ono, tvoj brat, tvoja sestra, njihova djeca.... dok su zenini naravno iz raja izasli. Da bi se eksalacije sprijecile I pravljenje drame u porodicnim odnosima zaustavilo treba muz zeni da kaze: slusaj, ja tvoje postujem ti moras moje, kad dodju jednom u ne znam koliko ima da budes sva ljubazna I necu da mi zvocas oko gluposti, ako ne postujes moje roditelje ne postujes ni mene, nadam se da sam jasan.... I dramaticno zavrsi svaku polemiku na temu.

    Ja to zovem lupanjem sakom u sto. Slicno se moze upotrijebiti za sprecavanje vikanja od strane zene. Stvarno nista gore no kad cujem zenu da se dere na muza. Pih I za nju I za njega. Tu muskarca nema.


    Da ne ispanem drvosjeca, kad mi je zena trudna, meni nije problem u poodmakloj trudnoci ni vezice da joj zavezem ni sebi da isprzim sto mi se jede a da je ne cimam.

    E kad je stanje regularno ocekujem rucak spreman, nije frka ukljucit ili iskljucit nesto na sporetu ako je zauzeta. Kupit rucak jednom do dva put nedjeljno nije frka. Rostiljanje I pecenje ispod saca je moja briga. Idem u nabavke, nosim sve iole teze, sa majstorima svim mogucim ja zavrsavam, sto ne umijem sam. Kosidba oko kuce svake dvije nedjelje, nije problem, rezidba vocaka nije problem, ja zalivat cvijece necu ali cu napravit kap po kap kad idemo nedje da se sve ne posusi.

    Nadam se da se kapiramo.

    Nego, kad sve ovo ispisah zapitah se sto mi bi, al aj da ne brisem. Ionako ne vrijedi pricat pojedinima sa principima o kojima ne raspravljaju jer zaboga ne poznajemo ih.




    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Ihaaa, dje ode
    Samo treba bit pravedno realan. Meni se kosa na glavu dize kad neko svoga clana hvali na sva zvona ni da je princ/eza od persije i dize u nebesa kao da mane jedne nema. A ko ima zivaca za te price moji-tvoji, svaka mu cast.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. #571
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Vala sve moze ali da joj kosim oko kuce dva puta nedeljno nema sanse hahahahhahahah ;-)
    Bolest...

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  22. #572
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Citajuci ovo pitam se je li iko od vas ikad volio? Jer ako vi razmisljate ovako ili ne znate sta je ljubav ili prosto niste sposobni da volite.

  23. #573
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,143
    Thanks Thanks Given 
    5,709
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    A ove sto bi kao u brak ali svoj komoditet koji uzivaju ko signlice sa 30+ da zadrze, samo neka.su zdravo. Naviklo da se plata trosi na kremice, pomadice, cizmice, ponekad putovanje (to jedino postujem), da tata plati racune, mama spremi rucak a da ona jadna odspava posle posla I da stigne I na fitnes I da se sprema 2 sata za kafu sa drugaricom, a pri tome non stop kukaju kako ih iscrpi posao I kako ne mogu nista stici.

    E te kad cujem kako razmisljaju o braku I kako muskarci ne valjaju jer boze guse ih u njihovim "slobodama", ne cudim se broju razvoda.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  24. #574
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    E te kad cujem kako razmisljaju o braku I kako muskarci ne valjaju jer boze guse ih u njihovim "slobodama", ne cudim se broju razvoda.

    2 rijeci :

    deep anal penetration
    One Ring to Rule them all...

  25. #575
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Izvinjavam se...samo da objasnim Vasku onaj moj prepad.

    Vasko,druze moj...Ne bojim se ja serpe i tiganja no me strah ako ih ti kupis sa svojih 10 prsta da ih moram koristit kad i kako ti kazes-takav mi je neki dojam.Imala sam jednog druga,kupio bjese sporet ekstra neki na otisak prsta,rekoh aj ti idi istusiraj se ja cu skuvat kafu...a-a vazi... pritisnu on kaziprstom,stavi boga mi dzezvu,zaseceri malo i promucka a ja ono stojim,micem ocima,ne vErujem.Mislim,totalno retardiran osjecaj.
    Hocu ti rec...najgore ti je to kad sve sam stvoris i onda taj strah da ce ti ulecet neka sto nista ne zna il ti sto pokvarit ne daj Boze jaki.A ne boj se coce.Ako si ti sposoban mora da si i mudar,dako tvoja srodna dusa bude znala makar nesto.Dako se zaljubis djaole...pa ces placat i vodu i struju da te ne boli.
    Aj samo polako...

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

Page 23 of 36 FirstFirst ... 1319202122232425262733 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bol u grudima kod muskaraca
    By nikolaroma in forum Medicina
    Replies: 18
    Last Post: 17-10-13, 20:22
  2. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Gastronomija
    Replies: 65
    Last Post: 29-04-12, 13:34
  3. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 31-03-12, 17:20
  4. Da li bi ste mogle bez muskaraca?
    By Leonidas02 in forum Sex i erotika
    Replies: 72
    Last Post: 30-07-11, 23:09
  5. Vladavina muskaraca
    By Heroj_Pg in forum Religija i filozofija
    Replies: 2
    Last Post: 13-02-07, 12:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •