Page 15 of 36 FirstFirst ... 511121314151617181925 ... LastLast
Results 351 to 375 of 894

Thread: Sta volite kod muskaraca/zena?

  1. #351
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Rekao bih da se ovo pominjanje đevojaka 30 plus ne odnosi na one koje su prošle nešto u životu pa in neće niko zaebat, nego suprotno. Takve se neće izgubit, niti ostat same, ako im je stalo da ne ostanu same.

    Ali šta ja znam.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  2. #352
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,421
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    A nije im lako, nagrdiše 30+ djevojke koje su single, koje se nisu udale i/ili rodile...i to, rekao bih, zato što ih je neka forumašica odbila, lol. Ne bih se začudio da je to razlog.
    Inače, to su tipovi koji nemaju kvaliteta za ove 30+, jer...one su odrasle djevojke, zrele...koje su prošle nešto u životu i lakše im je da prepoznaju ove folirante koji ‘uvaljuju priču’. Jednostavno znaju šta oće a oni se ne uklapaju u tu priču, jer ne valjaju...nisu dovoljno dobri.
    U velikoj većini slučajeva, oni nadju neku mladju, koju im je lakše prevariti, slagati, izmanipulisati...’uvaliti joj priču’...
    ...podići to na veći nivo, ako bude dovoljno lijepa, pa...napraviti joj dijete, da bi je nešto ‘vezalo’ za njih...da ih ne ostavi - kad malo sazre, ili kad sama zaključi kakvi su.
    Ali sve to prodje...vrijeme je modernije, žene više neće da trpe neke stvari, pa ih ostave...
    ...i, u odnosu na njih, bude im mnogo lakše da ponovo nadju nekog. A oni ostanu ružni i spolja i iznutra...i pošto im je penis splasnuo i više nije tvrd (a nikad nije ni bio veliki - što je prouzrokovalo razne komplekse), jedino im ostaje da budu puni para i da ‘pecaju’ sponzorušice, koje, btw, njih upecaju prije nego li oni pomisle da su ih upecali, lol. Ako su i tu nikakvi, ugasili su ga skroz...a inače, oni nisu srećni...i kad legnu da spavaju - budu tužni.
    Ti ono postis vec godinama?? Nece ti ni ova prica pomoc vEEruj mi.

    Cus veli zenama lakse nac. E ako je zenama 30+, da ne recem 35+, lakse nac momka, no nama djevojku, ja sad odoh da se bacim sa vezirovog.

    Mi mozemo pravit djecu I sa malo vise godina (ne velim da je ispravno pravit djecu sa 60 ali priroda veli upri slobodno), a ove na 35 tika taka jos malo pa nestalo.

    Dje zivis ti, u kom univerzumu da mi je znat.

    Borac za razumijevanje zena?? A sjedi jadan, one kad bi sebe razumjele sto oce najsrecnije bi bile na svijet, a ti si nasa da ih "razumijes"

    Shvati





    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 20-10-17 at 09:08.

  3. #353
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    U kojem dijelu mog teksta si se pronašao? Ne postim ni na veliki petak, nisam pobožan. Kako mi ova ili bilo koja priča može pomoći ili odmoći u vezi posta? Inače ne volim da jedem ribu.

  4. #354
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    tripleta oli je pustit na forum ili će to bit rezervisano samo za gazdu kuće
    She is only here to annoy herself!

  5. #355
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Kako se varate momci za ono “dvije noge u jednu cizmu” jer se vec sad zna ko je gazda i ko se slusa, a istina i ja sam dobar za nju jer zasluzuje to. Takve ljudske osobine nisam vidio ni kod jedne djevojke.
    A dje da je pustim na forum, ne daj boze da udje odje i vidi sto pisem, ostavila bi me istog momenta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  6. #356
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sto ti je strah od ostavke...

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

  7. #357
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Kako se varate momci za ono “dvije noge u jednu cizmu” jer se vec sad zna ko je gazda i ko se slusa, a istina i ja sam dobar za nju jer zasluzuje to. Takve ljudske osobine nisam vidio ni kod jedne djevojke.
    A dje da je pustim na forum, ne daj boze da udje odje i vidi sto pisem, ostavila bi me istog momenta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    e ybmu kad si toliki gazda da bi te zbog foruma ostavila
    She is only here to annoy herself!

  8. #358
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default Sta volite kod muskaraca/zena?

    Probalo se vec nesto tako, da se vidi dokle moze da ide, kao da ja ne znam za zenske igrarije ali se pokajala. Ne prolazi to kod mene. Mlad sam ali sam ucio iz svog i iskustva drugih, tako da mogu slobodno i sa starijim curama da izlazim ravnopravno :d

    A ovo za forum i ostavku: Mislim da sam na nekim temama svasta pisao, pa dok se objasni da nisam mislio ozbiljno... Samo to bi bilo crno, nista vise


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 20-10-17 at 11:03.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  9. #359
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Uz duzno postovanje starijih kolega forumasa koji su ozenjeni i imaju djecu samo bih rekao na ovu njihovu pricu o sabijanju noga u jednu cipelu, nece biti kako kazemo, nego kako se dogovorimo, kompromisi i cuda. Niko vam nije kriv sto niste bili musko u vezi a kasnije i musko u braku, nego da bi opstali morate da idete protiv sebe kako biste spasili bral/vezu, niko vam nije kriv sto niste stekli sve sto treba prije braka pa da ne strahujete kasnije "sto cu kukala mi majka, pola ce mi ponijet razvedim li se i td" . Sad cekam da vidim kako ce ko shvatiti ovo sto sam napisao.

  10. #360
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    566
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Niko vam nije kriv sto niste bili musko u vezi a kasnije i musko u braku, nego da bi opstali morate da idete protiv sebe kako biste spasili bral/vezu, niko vam nije kriv sto niste stekli sve sto treba prije braka pa da ne strahujete kasnije "sto cu kukala mi majka, pola ce mi ponijet razvedim li se i td" . Sad cekam da vidim kako ce ko shvatiti ovo sto sam napisao.
    totalno pogresno razmisljanje ali bas totalno kaze ti neko ko ima 15 godina braka.mrzi me da ti obrazlazem ali zivis u zabludi.
    “Dodju tako ponekad vremena, kada pamet zacuti, budala progovori, a
    fukara se obogati.”

  11. #361
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    niko vam nije kriv sto niste stekli sve sto treba prije braka pa da ne strahujete kasnije "sto cu kukala mi majka, pola ce mi ponijet razvedim li se i td" . Sad cekam da vidim kako ce ko shvatiti ovo sto sam napisao.
    Ne kapiras, pa to je najgore, ako si sam stvorio nesto... nece ona da ti ponese pola imovine, mnogo gledate filmove, ali ako ti imas stan u svojini, a ona nema, i imate djecu koju sud dodijeli njoj, ti osta bez stana koji si sam zaradio, jer ona i djeca moraju nedje da zive... stan ne pripada formalno njoj, ona se ne upisuje kao vlasnik ali ce sa djecom da zivi u njega... osim ako nije puna para, ima svoje nekretnine i dobru platu...mogu da ti nadjem odredbu zakona ako zelis...
    Tako da je najbolje stan i imovinu prevacit na oca i majku, ako ti je ostatak familije normalan, ja u ljubav vjere nemam...

    A tek ovo kad dizu kredite zajedno, uzas...
    Ne znam da li da pominjem ovaj slucaj, mozda provalite ko je momak...
    Izlazio je sa jednom mojom drugaricom dugo, predobra djevojka, bez greske... ali, djavo mu nije da mira i prevari je sa jednom od ovih 30+ koja je vatala zadnji voz i koja ga je smotala ka junca, na stomak do zuba... mada, sto je najhore, mislim da se mucenik zaljubio...
    Ostavi ovu moju drugaricu, ozeni ovu, dobiju dijete, i dignu stambeni kredit... sve bajno i sjajno...
    I jednog dana, momak bio na posa, kad mu stize poruka na tel- brzo dodji kuci, vidjeces nesto interesantno... on valjda mislio zajebancija neka, ali mu je bilo sumnjivo i ipak podje... i zatekne zenu da bas dobrim dtugom na gomilu...
    Razvod, dnk vjestacenje, ispostavi se da je dijete stvarno njegovo... ali sud dijete dodijeli majci... i odredi da zivi u taj stan, pola stana je svakako njeno...
    Znaci lik vraca ratu za kredit, placa sebi kiriju i jos joj placa alimentaciju...
    Junoša...
    Last edited by karamazov; 20-10-17 at 13:04.

  12. #362
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ne kapiras, pa to je najgore, ako si sam stvorio nesto... nece ona da ti ponese pola imovine, mnogo gledate filmove, ali ako ti imas stan u svojini, a ona nema, i imate djecu koju sud dodijeli njoj, ti osta bez stana koji si sam zaradio, jer ona i djeca moraju nedje da zive... stan ne pripada formalno njoj, ona se ne upisuje kao vlasnik ali sa djecom ce da zivi u njega... osim ako ona nije puna para, ima svoje nekretnine i dobru platu...mogu da ti nadjem odredbu zakona ako zelis
    Tokom zivota sam se trudio da radim od malih nogu, tako sam od malih nogu sticao mnoogo jakih kontakata, ako ikada dodjem u situaciju da imam dijete a da se razvodim, budi siguran da ce sva imovina koja je bila moja ce ostati moja, a dijete ce biti kod mene a ti sad razmisli kako i sta.

  13. #363
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,557
    Thanks Thanks Given 
    1,957
    Thanks Thanks Received 
    2,560
    Thanked in
    1,100 Posts

    Default

    Auf o cemu mislite... 10 puta mjeri, a jednom sijeci, tako je to sa i u braku.
    Tu es mon héro!

  14. #364
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,421
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Tokom zivota sam se trudio da radim od malih nogu, tako sam od malih nogu sticao mnoogo jakih kontakata, ako ikada dodjem u situaciju da imam dijete a da se razvodim, budi siguran da ce sva imovina koja je bila moja ce ostati moja, a dijete ce biti kod mene a ti sad razmisli kako i sta.
    Oces da kazes da si spreman da preko veza izbjegnes primjenu zakona (klasicna korupcija I podsticanje na vrsenje krivicnog djela) I ostavis majku svoje djece bez djece I krova nad glavom.

    A ovamo sve postenje na sve strane

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  15. #365
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,421
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Ne kapiras, pa to je najgore, ako si sam stvorio nesto... nece ona da ti ponese pola imovine, mnogo gledate filmove, ali ako ti imas stan u svojini, a ona nema, i imate djecu koju sud dodijeli njoj, ti osta bez stana koji si sam zaradio, jer ona i djeca moraju nedje da zive... stan ne pripada formalno njoj, ona se ne upisuje kao vlasnik ali ce sa djecom da zivi u njega... osim ako nije puna para, ima svoje nekretnine i dobru platu...mogu da ti nadjem odredbu zakona ako zelis...
    Tako da je najbolje stan i imovinu prevacit na oca i majku, ako ti je ostatak familije normalan, ja u ljubav vjere nemam...
    Najbolje je prepisat na djecu I upisat pravo dozivotnog plodouzivanja u tvoju korist I zabranu raspolaganja I opterecenja bez tvoje saglasnosti.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  16. #366
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Znači, kod žena da ne volim pravnu potkovanost iz porodičnog i imovinskog prava.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  17. #367
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Oces da kazes da si spreman da preko veza izbjegnes primjenu zakona (klasicna korupcija I podsticanje na vrsenje krivicnog djela) I ostavis majku svoje djece bez djece I krova nad glavom.

    A ovamo sve postenje na sve strane

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Ako bih se razvodio sa zenom to bi znacilo da je presla sve moguce pragove tolerancije, sto znaci da je necu gledati kao majku moje djece nego kao neprijatelja jer ja nemam kratak fitilj i pruzam od sebe uvijek maksimum, to znaci da nasa komunikacije moze da bude iskljucivo preko suda i advokata a to znaci da ce se ici putem zakona,a svaki zakon ima milion rupa hvala Bogu tako da ne znam zasto si pomenuo korupciju... A sto se tice zivota djeteta, inace sam opsjednut djecom tako da djecetu nece faliti nista na svijetu, a majka ce moci da ga gleda kad god hoce samo sto nece zivjeti sa njom.

  18. #368
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Nema te rupe u zakonu koja će dodijelit ocu starateljstvo pored žive majke. Pričam o koliko-toliko regularnim uslovima. Jedino ako je narkomanka ili je zlostavljala djecu. Pošto korupcija ne dolazi u obzir, đecu bi gledao kad ti sud odredi.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  19. #369
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Najbolje je prepisat na djecu I upisat pravo dozivotnog plodouzivanja u tvoju korist I zabranu raspolaganja I opterecenja bez tvoje saglasnosti.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    opet će joj sud dodijelit da živi u stan u koji ti ona neće dat da živiš, znam par takvih slučajeva đe su dovodile druge muškarce da žive sa njima..pa se ti goni sa sudom i sa državom
    She is only here to annoy herself!

  20. #370
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,283
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Nema te rupe u zakonu koja će dodijelit ocu starateljstvo pored žive majke. Pričam o koliko-toliko regularnim uslovima. Jedino ako je narkomanka ili je zlostavljala djecu.
    Vidim bas poznajete zakon. Ako majka nema stalan posao samo joj Bog moze pomoci da dijete ostane kod nje.

  21. #371
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,811
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    Tu ulazi u igru alimentacija i izdržavanje. Bog ti pomogao.

    A nisam znao da besposleni beskućnici ulaze u obzir za brak kod tako dobrih prilika.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  22. #372
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,258
    Thanks Thanks Given 
    2,759
    Thanks Thanks Received 
    2,630
    Thanked in
    1,273 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Vidim bas poznajete zakon. Ako majka nema stalan posao samo joj Bog moze pomoci da dijete ostane kod nje.
    zato je tu tvoja alimentacija...
    She is only here to annoy herself!

  23. #373
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Vidim bas poznajete zakon. Ako majka nema stalan posao samo joj Bog moze pomoci da dijete ostane kod nje.
    Jedino u slučaju da imate dvoje, pa da ih podijelite, a ti imaš ženu drugu koja će da vodi računa o njemu.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  24. #374
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    A ti si od onih koja bi voljela da nosi pantalone u kuci i mrsko joj je muzu udovoljit da ti ne bi proradila sujeta. A kad dodje do bolesti, naravno da cu ja SVE raditi, a kad smo oboje zdravi zna se kakvi su nam poslovi u i oko kuce.

    Necemo se barabarit stvarno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja sam od onih koja u kuću neće maminog dječaka nego muškarca.
    Vi ste se negdje zagubili u tom značenju, pa ste umislili da vam žene trebaju biti sluškinje, koje trebaju i da pitaju za dozvolu smiju li izaći na kafu ili imati društvenu mrežu. Još prosto "obožavam" one koje hoće da im žene ne rade, i da finansijski zavise od njih.

    Život u dvoje ne znači da jedna strana zloupotrebljava i nadjačava drugu stranu, već zajednički činiti jedno drugo srećnim, olakšavati život.

  25. #375
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,154
    Thanked in
    1,778 Posts

    Default

    A što se čini od teoretičara opšte prakse. Evo ja da izjavim da ne bih nikada svoje dijete odvojio od majke, toliko od mene.

Page 15 of 36 FirstFirst ... 511121314151617181925 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bol u grudima kod muskaraca
    By nikolaroma in forum Medicina
    Replies: 18
    Last Post: 17-10-13, 20:22
  2. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Gastronomija
    Replies: 65
    Last Post: 29-04-12, 13:34
  3. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 31-03-12, 17:20
  4. Da li bi ste mogle bez muskaraca?
    By Leonidas02 in forum Sex i erotika
    Replies: 72
    Last Post: 30-07-11, 23:09
  5. Vladavina muskaraca
    By Heroj_Pg in forum Religija i filozofija
    Replies: 2
    Last Post: 13-02-07, 12:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •