Page 14 of 36 FirstFirst ... 410111213141516171824 ... LastLast
Results 326 to 350 of 894

Thread: Sta volite kod muskaraca/zena?

  1. #326
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja se slazem sa @vaskom. On umije, a ona treba da sjedi i da gleda. Ma daj, ok da me ne sjasu feministkinje, mislim da je normalno da cura sprema jelo. Barem ponekad u pm. Nije neka filozofija. Aj prije ako nije imala majku, nije naucila ok. Ali sad ? Na YT imas sve, potrudi se malo. Meni je logicno ako volis nekoga, volis i da mu udovoljis. Ja ozb volim da spremam, da naucim, da probam, lijepo je i svidja mi se.nista strasno.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  2. #327
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Feminizam traje do prvog pravog muškarca.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  3. #328
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Mozemo se sloziti ili ne, ali postoje muski i zenski poslovi u kuci. Danasnje moderne zene idu redovono u teretanu na fitnes i dizu tegove. Znma ih koje lagano dizu od 30 do 50 kg. Ali, na primjer to ne znaci da ona treba da cijepa drva ili da unosi u kucu, zna se ciji ej to posao. Ili da vrsi sitne popravke po kuci, i ako to mozda i zna. Jednostavno ne ide. TO je posao domacina, bar ja tako mislim. ISto tako nije domacinovo da pere pegla, sprema ruckove, cisti, sije,...osim naravno ako je visa sila. Naravno, treba jedno drugom da pomognu, ako vec zive zajedno. To ukljucuje i brigu od djeci, i da okupa dijete, i presvuce i nahrani, i uci sa njim,.. No je ova danasnja omladina premoderna, bavi se budalastinama iz raznih casopisa dje savjetuju "strucnjaci" i razni lajf kochovi i ostali majmuni.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  4. #329
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nzm. Kad sam bila mala, moja majka je radila na 2 posla u isto vrijeme i imali smo svu robu ispeglanu, dorucak rucak veceru i sobu sredjenu. Kad je ona mogla, sto ja ne bih? Ozb moja majka je "multipraktik"
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  5. #330
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nagrdiste djevojke od 30+ a nemate komentare na stilove zivotne kod momaka no ste mi vidim vi na Cdm blagorodne dusice.Al gledate samo ove zene danas kako su teske i nemoguce,uf odmah stres i nervoza kakve su.Pa evo odje blizu mene dvojica zive skupa,vole se i lijepo se slazu i pomazu....Kaze ovaj jedan ovom drugom "ljubavi daj mi to crijevo da nalijem bastu..." Saputnik odgovara, "Evo dragi" i topao pogled.Mozete da probate.

    Opusteno.Kad usmjerite oci i paznju ka zenama koje znaju da vas vole one ce i da se potrude jer nema zene koja zna voljet a da ste joj gladni pored nje zive.No problem je naci zenu koja voli.Ta koja voli je dosadna,previse mirna il posesivna,debela il premrsava,nema sisu..itd,itd...Pa jbm mu misa....nije li taj problem podjednak i kod zena i kod muskaraca danas jer kad je problem neki kod tebe sto god da ti je medju noge najlakse ga je naci u drugima.

    Ne pretjerujte.

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

  6. #331
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    E, ali ti majka nije odila do po noci u kafanu. A danas kad izadjes petkom vece u grad, polovina zenskoga roda u kafanu su udate. No sto ces. Ni porodica se ne shvata kao sto je nekad. Svi oce da su u braku, ali da su slobodni. E pa ne moze da se kiki a da ne ulazi. Vazi i za muske i za zenske.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  7. #332
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    .

    Opusteno.Kad usmjerite oci i paznju ka zenama koje znaju da vas vole one ce i da se potrude jer nema zene koja zna voljet a da ste joj gladni pored nje zive.No problem je naci zenu koja voli.Ta koja voli je dosadna,previse mirna il posesivna,debela il premrsava,nema sisu..itd,itd...Pa jbm mu misa....nije li taj problem podjednak i kod zena i kod muskaraca danas jer kad je problem neki kod tebe sto god da ti je medju noge najlakse ga je naci u drugima.

    Ne pretjerujte.

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
    eto to.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  8. #333
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    E ako ce ga moja po kafana ici. Moze s drugaricama kafu popit u normalni lokal, drustvene mreze mora da izbrise.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  9. #334
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    I pucam u glavu ako vidim sliku djeteta na drustvene mreze, ono da se hvali kao ove sad mamice. Moja bebica <3 I slicno.. Ali nece do toga doci jer 100% moja buduca zena nece imati nijednu dr. mrezu. Kad se pomenula ta tema u real life, sadasnja djevojka mi je rekla da bi izbrisala mreze ako ja hocu, kad sam vidio kako razmislja rekao sam joj da nema potrebe. Ali u braku mora izbrisat, tu ne tolerisem
    Neka bude da sam staromodan. I mora rucak uvijek da me ceka - boranija, pasulj, grasak, riba, kupus itd. Sve to mora da zna da sprema.

    Znam ja da ti je sve to moja feniksice cudno jer si iz inostranstva, imam neke sestre od necega koje zive van cg i to sve retardirano, nista ne umiju spremit, a drustvenih mreza se ne bi odrekle pa da ce sve splamceti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 19-10-17 at 23:04.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  10. #335
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja bi tebe izbrisala xD
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  11. #336
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,748
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    I pucam u glavu ako vidim sliku djeteta na drustvene mreze, ono da se hvali kao ove sad mamice. Moja bebica <3 I slicno.. Ali nece do toga doci jer 100% moja buduca zena nece imati nijednu dr. mrezu. Kad se pomenula ta tema u real life, sadasnja djevojka mi je rekla da bi izbrisala mreze ako ja hocu, kad sam vidio kako razmislja rekao sam joj da nema potrebe. Ali u braku mora izbrisat, tu ne tolerisem
    Neka bude da sam staromodan. I mora rucak uvijek da me ceka - boranija, pasulj, grasak, riba, kupus itd. Sve to mora da zna da sprema.

    Znam ja da ti je sve to moja feniksice cudno jer si iz inostranstva, imam neke sestre od necega koje zive van cg i to sve retardirano, nista ne umiju spremit, a drustvenih mreza se ne bi odrekle pa da ce sve splamceti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    tripletice, sad ću da potpišem da će ti žena visiti na društvenim mrežama koje ti zabranjuješ i jesti ono što ćeš ti spremati
    ne zalijeći se sa "obećanjima" i "zakletvama" po defaultu je sve suprotno od tvojih želja
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #337
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    A nema sanse, za dr mreze glavu dajem da ce tako biti. Ni ona nema nista protiv. Da kuva moze nauciti, a i zna ponesto



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  13. #338
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    A vidji tripli, nista mi bolji od ovih zena, sto prozborismo koju iskreno o njima (jer jelte one vole da se istina rece,ahahahah), nijesu ni ovi pripadnici muskog pola sto rade sve isto sto I zene.

    Ove frizure salu na stranu I slikanje I izbacanje slika svako malo, a vidji kako sam lijep, pa onda prijateljice lajkuju pa se furaju momci bez ikakve potrebe. Da imaju prijatelja rekli bi im sjedi druze ne budali, no je ovo sve poludjelo.

    Ili sam ja ostara a ovo je sve kao normalno, I ove zene te ne umiju palacinke spremit I ovi momci pozeri po drustvenih mreza, svi sa izvjestacenim osmjesima.

    Kad ih vidim kako pale selfije sa kezovima, I kako skljocnu tako lice se vrace ka da su na pokajanje. A pih.

    Evo ne znam.

    Ajte laku noc

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 19-10-17 at 23:35.

  14. #339
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    I pucam u glavu ako vidim sliku djeteta na drustvene mreze, ono da se hvali kao ove sad mamice. Moja bebica <3 I slicno.. Ali nece do toga doci jer 100% moja buduca zena nece imati nijednu dr. mrezu. Kad se pomenula ta tema u real life, sadasnja djevojka mi je rekla da bi izbrisala mreze ako ja hocu, kad sam vidio kako razmislja rekao sam joj da nema potrebe. Ali u braku mora izbrisat, tu ne tolerisem
    Neka bude da sam staromodan. I mora rucak uvijek da me ceka - boranija, pasulj, grasak, riba, kupus itd. Sve to mora da zna da sprema.

    Znam ja da ti je sve to moja feniksice cudno jer si iz inostranstva, imam neke sestre od necega koje zive van cg i to sve retardirano, nista ne umiju spremit, a drustvenih mreza se ne bi odrekle pa da ce sve splamceti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Nema te osobe koja će me moći staviti u poziciji inferiorne osobe, dok zauzima ulogu superiorne.
    Brak je mnogo više od osobe koja treba da ti sprema po kući, kuva , pere i koju treba da ograničavaš i "kalupiš" kako ti hoćeš. Šta kad se sjutra prehladi? Hoćeš li ti nju da paziš i da kuvaš i spremaš po kući, ili ćeš da histerišeš po kući jer te nije dočekao ručak.

    Ukoliko dvoje na isti način razmišljaju to je ok, ali namećati nekome nešto je jako nezrelo i to ukazuje prvo na nepoštovanje i vid emotivne manipulacije.
    Izvini, ali meni ovako kako si napisao to "DA" djeluje kao potpis robovlasništvu.

  15. #340
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    A ti si od onih koja bi voljela da nosi pantalone u kuci i mrsko joj je muzu udovoljit da ti ne bi proradila sujeta. A kad dodje do bolesti, naravno da cu ja SVE raditi, a kad smo oboje zdravi zna se kakvi su nam poslovi u i oko kuce.

    Necemo se barabarit stvarno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  16. #341
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    E cujes li joj pricu.

    Tacno te zamisljam kad ti momak rece aj nam napravi palacinke da mu ti kazes nema frke a ti opeglaj dok ja isprzim.

    U suprotnom otvaranje glave, emotivna manipulacija I ostalo.

    A pozdravio bi te pa da ti je od zlata.

    A ti papucari sto im se rogovi nabijaju po gradu na svaki cosak sa licnim trenerima, samo neka su zdravo.

    Hocu svoj zivot, hocu u grad sa drugaricama do 2-3 ujutro, nemoj da me sputavas ili ti emotivno manipulises, sto bi reka gando a beale tamo.

    Imas izbor,
    1) nadji neko normalno musko I budi zena majka i domacica u pravom smislu, ne velim da te maltretira I nesto ne daj boze,

    2) nadji papucara.... vidi gore tekst

    3) gledaj spanske ili neke druge serije sama uvece sa 50 godina

    Nije zivot romanticna americka komedija, aman.

    A sad stvarno laku noc. Radi se jbga.


    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  17. #342
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,748
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    ne znam časti mi, nekako svi imate nekakva očekivanja od partnera, te moraće ovo, te oće onako, te neće moći da radi ovo, te moći će ono...možda bi stvarno trebalo da se udajete i ženite malo ranije i da "rasetete" i sazrijevate zajedno voleći se...ne znam kako da vam objasnim, ali ne postoji toga u braku što ja moram i što moj čojek mora....moramo samo pomrijet sve ostalo činimo onako kako mislimo da treba i za dobrobit ove đečine. Ako brineš o nekome, nekako je normalno da ti je taj neko na prvom mjestu i malo je smiješno kad beba, recimo, plače uveče, raspravljati ko će da je umiri..mi smo oboje skakali a nekad mene mrzjelo, nekad njega pa je bilo onoga "aaaaj mali a što saaaaaaad...ajde molim te ne mogu više" pa se on digne, ili sledeći put on vikne "e ako ću ***i mi oca više noćas"
    Suština je da ne moram da kuvam, i da nijesam ništa znala osim đuveč da skuvam kad sam se udala i da napravim jedan kolač, pa sam sve naučila, i danas se ne bih pomjerila nijednoj kuvarici. Moj čojek je potpuno nesposoban za kuvanje, baš ne umije ali strašno ljušti šargarepu i krtolu, pa uleti kad god...i niko ne umije samljeti orahe kao on

    A što se tiče miješenja tijesta i svih poslova kuhinjskih, uz svo uvažavanje starih domaćica, paćenica, imamo sve moguće aparate danas, tako da ja nijesam ruke u tijesto ubačila godinama, jedino ga oblikujem rukama i spremam za razvijanje...sve ostalo rade mikseri, sjeckalice, miješalice, sokovnici, čoperi i ostali ici, mašina pere a ja samo nadgledam, nerijetko , kad metnem meso da se peče i supa da se kuva na laganu vatru, ja se sredim i odo na kaficu sa drugaricom, kad se vrnem oljušteni krompir u pekač đe se meso 4 sata peklo a supu procijedim i postavim sto i ručak gotov Godine, iskustvo, pedagogija
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  18. #343
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,211
    Thanks Thanks Given 
    119
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Tako je, ako ne zna kuvati, naucice. Samo da je zdrava u glavu pa cemo lako za tehnikalije.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  19. #344
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Nema te osobe koja će me moći staviti u poziciji inferiorne osobe, dok zauzima ulogu superiorne.
    Brak je mnogo više od osobe koja treba da ti sprema po kući, kuva , pere i koju treba da ograničavaš i "kalupiš" kako ti hoćeš. Šta kad se sjutra prehladi? Hoćeš li ti nju da paziš i da kuvaš i spremaš po kući, ili ćeš da histerišeš po kući jer te nije dočekao ručak.

    Ukoliko dvoje na isti način razmišljaju to je ok, ali namećati nekome nešto je jako nezrelo i to ukazuje prvo na nepoštovanje i vid emotivne manipulacije.
    Izvini, ali meni ovako kako si napisao to "DA" djeluje kao potpis robovlasništvu.
    Cekaj malo macka... Sad sam ti usao na profil, vidim da imas 31 godinu, za mjesec punis 32.
    U tries trecu, znaci, za po godine ces biti bliza 35oj nego 30oj... 35 godina, to ti je sjutra...
    nemas momka, je li tako...
    znaci, nedje je zapelo, nesto ne radis kako treba... pisali smo o tome, ne znam jesi li se dje pronasla...

    Pazi sad- sto bi ti falilo da nadjes momka koji je ovih zatucanih shvatanja, sto oce da mu zena pere noge i tako to... Ka ovaj gore kolega, dobar, posten, vrijedan momak, sve sam stvorio krvavim radom, obezbijedio ti krov nad glavom, svaki nacin...

    Malo se foliras, godinu-dvije, spremas mu pite, ledene kocke, przis palacinke i tako to...Rodis jedno, eventualno drugo...
    e onda, ako ti bude trazio da mu spremis rucak, mlatnes ga kutlacom po glavi... i pocnes polako da mu se kenjas na zivot... ako digne ruku na tebe, odmah ga prijavis policiji... imas i onaj SOS telefon, sigurnu zensku kucu... i odma mu roknes tuzbu za razvod braka... ne morate se razvodit, samo da mu malo priprijetis...

    ako dodje do razvoda, djecu mu uzimas 100 posto... vrlo lako i taj stan koji je mukotrpnim radom zaradio, jer djeca moraju nedje da zive... za dvoje djece, brat bratu, na izdrzavanje bi mu islo minimum 30/40 posto... djecu bi gledao vikendom i za vrijeme raspusta, i to pola raspusta... posto te je tuka, djecu bi ostavljala u centar za socijalni rad, da se ne bi srijetali... onda pocnes i tu da ga goris, on jedva ceka da pokupi djecu, isplanira vikend a ti mu ih ne das, jer su tobos prehladjena, ili ih boli stomak...
    znaci, 40 posto plate, plus kirija, ne bi ima leba da jede...
    e bas me zanima ko bi kome onda rucak sprema...

    ja ovo za tvoje dobro pricam, to su ti bracne igrice, potpuno normalna stvar, moras malo da se pomucis...
    Last edited by karamazov; 20-10-17 at 00:17.

  20. #345
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    E kad cujem pricu covjeka ovo kao Vasko,zaradio sam stan sa svojih 10 prsta,kuvam,perem,cistim i trazim zenu koja ce i da zaradi i da isto po nesto skuva,opere,ocisti...ja se najiskrenije prepanem.
    Nije problem u tome sto ne znam nista od toga sto trebuje vec sto se pred zahtjevima bojim da nesto necu uradit kako njemu odgovara pa ce jos i da mi izdiriguje kako je sa 10 prsta sve zaradio a ja nista itd...i spakovah ja torbe i aj adio.



    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

  21. #346
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    A nema sanse, za dr mreze glavu dajem da ce tako biti. Ni ona nema nista protiv. Da kuva moze nauciti, a i zna ponesto



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Smije li na forum da bude ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  22. #347
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,806
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,321
    Thanked in
    2,171 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    100% moja buduca zena nece imati nijednu dr. mrezu. Kad se pomenula ta tema u real life, sadasnja djevojka mi je rekla da bi izbrisala mreze ako ja hocu, kad sam vidio kako razmislja rekao sam joj da nema potrebe. Ali u braku mora izbrisat, tu ne tolerisem.
    Neka bude da sam staromodan.
    Staromodan, nego šta. Kad si vidio Crnogorke u doba kralja Nikole na fb ili na forum? Nije ih bilo mnogo, možda ove na dvor što su živjele.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  23. #348
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    I pucam u glavu ako vidim sliku djeteta na drustvene mreze, ono da se hvali kao ove sad mamice. Moja bebica <3 I slicno.. Ali nece do toga doci jer 100% moja buduca zena nece imati nijednu dr. mrezu. Kad se pomenula ta tema u real life, sadasnja djevojka mi je rekla da bi izbrisala mreze ako ja hocu, kad sam vidio kako razmislja rekao sam joj da nema potrebe. Ali u braku mora izbrisat, tu ne tolerisem
    Neka bude da sam staromodan. I mora rucak uvijek da me ceka - boranija, pasulj, grasak, riba, kupus itd. Sve to mora da zna da sprema.

    Znam ja da ti je sve to moja feniksice cudno jer si iz inostranstva, imam neke sestre od necega koje zive van cg i to sve retardirano, nista ne umiju spremit, a drustvenih mreza se ne bi odrekle pa da ce sve splamceti


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    tripletice, sad ću da potpišem da će ti žena visiti na društvenim mrežama koje ti zabranjuješ i jesti ono što ćeš ti spremati
    ne zalijeći se sa "obećanjima" i "zakletvama" po defaultu je sve suprotno od tvojih želja
    Tripleta, ta koju ti ozenis, ima da ti sabije obije noge u jednu cipelu i to tako da ce ti bit milo. Mislio sam da znas o zenama nesto, no ti izgleda pojma nemas. No mlad si imas kad nacuit, tek si prestao da zalizujes kosu

    Najveci dio onih koji su planirali "ja cu u braku ovako, on/ona c emorati onako.." Ne mora se nista, brak je zajednica puna kompromisa. Ko nije spreman na kompromise, naravno koji su u granicama mormalnog, drustvenog opsteprihvacenog ponasanja, neka uziva sam. Bolje i sam nego sa nekim pa da jedno drugome glavu otvarate.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  24. #349
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Nagrdiste djevojke od 30+ a nemate komentare na stilove zivotne kod momaka no ste mi vidim vi na Cdm blagorodne dusice.Al gledate samo ove zene danas kako su teske i nemoguce,uf odmah stres i nervoza kakve su.

    Opusteno.Kad usmjerite oci i paznju ka zenama koje znaju da vas vole one ce i da se potrude jer nema zene koja zna voljet a da ste joj gladni pored nje zive.No problem je naci zenu koja voli.Ta koja voli je dosadna,previse mirna il posesivna,debela il premrsava,nema sisu..itd,itd...Pa jbm mu misa....nije li taj problem podjednak i kod zena i kod muskaraca danas jer kad je problem neki kod tebe sto god da ti je medju noge najlakse ga je naci u drugima.

    Ne pretjerujte.

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
    A nije im lako, nagrdiše 30+ djevojke koje su single, koje se nisu udale i/ili rodile...i to, rekao bih, zato što ih je neka forumašica odbila, lol. Ne bih se začudio da je to razlog.
    Inače, to su tipovi koji nemaju kvaliteta za ove 30+, jer...one su odrasle djevojke, zrele...koje su prošle nešto u životu i lakše im je da prepoznaju ove folirante koji ‘uvaljuju priču’. Jednostavno znaju šta oće a oni se ne uklapaju u tu priču, jer ne valjaju...nisu dovoljno dobri.
    U velikoj većini slučajeva, oni nadju neku mladju, koju im je lakše prevariti, slagati, izmanipulisati...’uvaliti joj priču’...
    ...podići to na veći nivo, ako bude dovoljno lijepa, pa...napraviti joj dijete, da bi je nešto ‘vezalo’ za njih...da ih ne ostavi - kad malo sazre, ili kad sama zaključi kakvi su.
    Ali sve to prodje...vrijeme je modernije, žene više neće da trpe neke stvari, pa ih ostave...
    ...i, u odnosu na njih, bude im mnogo lakše da ponovo nadju nekog. A oni ostanu ružni i spolja i iznutra...i pošto im je penis splasnuo i više nije tvrd (a nikad nije ni bio veliki - što je prouzrokovalo razne komplekse), jedino im ostaje da budu puni para i da ‘pecaju’ sponzorušice, koje, btw, njih upecaju prije nego li oni pomisle da su ih upecali, lol. Ako su i tu nikakvi, ugasili su ga skroz...a inače, oni nisu srećni...i kad legnu da spavaju - budu tužni.

  25. #350
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Jedne lijepe večeri, prošle neđelje, bio sam sa ženom u krevetu.
    Strast je počela da se rasplamsava… kad je ona odjednom rekla: "Ne mogu danas, nijesam raspoložena… željela bih da me samo malo držiš u naručju" Zabezeknuo sam se i reka:
    Što ti je nakazo? ...I poslije toga je rekla riječi kojih se boji svaki normalan muškarac na planeti:
    "Ti jednostavno ne razumiješ moje osjećajne potrebe, koje imam kao žena, da bi zadovoljila tvoje fizičke potrebe koje imaš kao muškarac"
    Na moj piglu pogled je odgovorila: "Zar me ne možeš voljeti takvu kakva sam, a ne zbog toga što radimo u krevetu?"
    Gledajući na to, ustanovio sam da te večeri neće biti ničega, okrenuo sam se na stranu, nekoliko puta prnuo ka konj i zaspa ka top.
    Jutros sam zva na posa i javio im da imam odmor i da ću vrijeme provesti sa svojom ženom. Prvo sam je odveo na ručak, a poslije toga u Deltu, na odjeljenje sa ženskom garderobom.
    Isprobala je nekoliko veoma skupih kompleta, ali pošto nije mogla da se odluči koji bi uzela, reka sam joj da ću joj kupit sva tri. Htjela je i cipele koje bi joj se uskladile sa kompletićima, i reka sam joj da ću joj uzet za svaki komplet po jedan par. Poslije toga smo otišli na odjeljenje sa nakitom, đe sam joj kupio dijamantske minduše. Ne mogu da vam objasnim koliko je bila uzbuđena. Vjerovatno je pomislila da sam na ivici bankrotstva.
    Pomislio sam da me malo testira kad je poželjela patike za tenis, iako nikada u životu nije držala reket u rukama - operisana od sporta. Vjerovatno je pomislila da je malo zezam kada sam joj reka: "Naravno dušo" Od silnog uzbuđenja bila je na ivici orgazma. Nasmijana je na kraju rekla: "Mislim da bi to bilo sve. Idemo na kasu"
    Jedva sam se suzdrža da ne prsnem od smijeha kad sam joj reka: "Ne mogu danas, nijesam raspoložen"
    Umliječila je, lice joj je poblijedilo, donja vilica joj se spuštila do koljena, zinula je ka krap: "Što ti je nakazo?!?"
    Na to sam joj reka: "Samo sam htio da držiš sve te stvari u naručju neko vrijeme… Ti jednostavno ne razumiješ moje finansijske probleme koje imam kao muškarac, da bi zadovoljio potrebe kupovanja, koje ti imaš kao žena" ...I baš kada je bila na tome da me ubije pogledom, reka sam joj: "Zar me ne možeš voljeti takvog kakav sam, a ne samo zbog stvari koje ti kupujem?"
    Očigledno ni večeras neće biti ničega između nas.3
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

Page 14 of 36 FirstFirst ... 410111213141516171824 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Bol u grudima kod muskaraca
    By nikolaroma in forum Medicina
    Replies: 18
    Last Post: 17-10-13, 20:22
  2. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Gastronomija
    Replies: 65
    Last Post: 29-04-12, 13:34
  3. hrana koju volite/ne volite
    By dr dn in forum Sve i svašta
    Replies: 29
    Last Post: 31-03-12, 17:20
  4. Da li bi ste mogle bez muskaraca?
    By Leonidas02 in forum Sex i erotika
    Replies: 72
    Last Post: 30-07-11, 23:09
  5. Vladavina muskaraca
    By Heroj_Pg in forum Religija i filozofija
    Replies: 2
    Last Post: 13-02-07, 12:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •