Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 101 to 125 of 136

Thread: Moraju li žene da zvocaju svojim jačim polovinama?

  1. #101
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,815
    Thanks Thanks Given 
    1,656
    Thanks Thanks Received 
    2,043
    Thanked in
    839 Posts

    Default Moraju li žene da zvocaju svojim jačim polovinama?

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Gad.

    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ona je naslijedila sve te poslove po ženskoj liniji, nije on kriv sto zivi u drugom vremenu pa ne mora da ore po cijeli dan, kosi, skuplja sijeno i tako to.
    Najbolje je sto imaju novca ali lijek se ne moze kupiti jer ga nema. Imaju novca za skupa ljetovanja ali izbor destinacija je takav da se nema obzira za njenu bolest. Ide se tamo gdje je za nju štetno ali je popularno za njega jbg. Zvoca mu i zbog toga.

    Volim da mislim da je voli ali da je samo slabić koji se ne može pomiriti sa bolešću. Lakše je.
    Last edited by Caesar; 19-09-17 at 18:45.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  2. #102
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Najbolje je sto imaju novca ali lijek se ne moze kupiti jer ga nema. Imaju novca za skupa ljetovanja ali izbor destinacija je takav da se nema obzira za njenu bolest. Ide se tamo gdje je za nju štetno ali je popularno za njega jbg. Zvoca mu i zbog toga.
    ccc... žene... rodjene da zvocaju. eto, ne mogu ni umirat da ne zvocaju. makar ga je navikla na zvocanje za sledeću. nadam se da će ta bit expert.

  3. #103
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,092
    Thanks Thanks Given 
    2,217
    Thanks Thanks Received 
    2,377
    Thanked in
    1,226 Posts

    Default

    Nekad sam samoj sebi dosadna kad krenem da zvocam
    Nekako žena koja ne zvoca, čini mi se da joj nije stalo, da je flegma i da joj je svejedno. Ovo je samo moj doživljaj, možda zato što ja zvocam.
    Ne postoji savršeni muškarac, samim tim znači da žena mora da zvoca

    Sad ozbiljno, nekako sam najbliža Direktorovom razmišljanju, možda jer smo vaspitavani u isto vrijeme na istim načelima itd.

    Imam sreću da živim sa sjajnim čovjekom. Izuzetno uredan, nikada ne bježi da pomogne, naravno ono što zna, ono što ne zna molim d ane pomaže jer bude samo gore, recimo oko kuvanja, kako neko pomenu ovdje, kad pomislim da čistim poslije toga kuvanja, radije ću sama. Nikada recimo kada završi ručak, uglavnom zadnji završava, nije mi ostavio da ja raspremam sto, nikada za sobom po stanu ne ostavlja robu, nikada me nije dočekalo uništeno kupatilo nakon tuširanja, ali jednostavno muškarci toliko je obraćaju pažnju na sitnice i to je moja obaveza. I ja radim od 9 do 4, ali stignem ujutro prije posla da skuvam, ponekad uveče ali to mrzim, ponekad kad dodjem u 4 ako je neko prženje. On već nema fiksno radno vrijeme, puno je zauzet, rastrzan, zivkaju ga...a ja sam nakon 4 potpuno slobodna i bilo bi glupo da sad on radi bilo što po kući (naravno pomoći će uvijeek kada to tražim). Zradjuje dovoljno da možemo fino da živimo, da možemo kad mi se ne kuva da jedemo vani, da otputujemo kad nam je svega dosta, da vodi računa o svim računima u kući, tako da i sa te strane ima te neke muške obaveze. Isto tako, ja se trudim da je kužina uvijek moja, a ne njegova obaveza. PMS je najgora stvar, tada dan ranije najaim da ću biti užasna i da ću sigurno da zvocam, uglavno bespotrebno ali to je jače od mene.
    Ali kako mrzim kad izadje iz stana i papuče ne ostavi složene haha, ne preskočim zvocanje. UGlavnom zvocam za iste stvari, i tu smo isti, niti da ja shvatim da džaba zvocam jer je sve isto, niti da on shvati da je lakše da to uradi nego da sluša zvocanje.
    Jednostavno je, žene zvocaju, muškarci su neobadani, ne pridaju značaja sitnim stvarima i uglavnom im sve ulazi na jedno uvo a na drugo izadje.

  4. #104
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,266
    Thanks Thanks Given 
    699
    Thanks Thanks Received 
    532
    Thanked in
    387 Posts

    Default

    Možda održava tu iluziju uobičajenog života. Baš pročitah Nebo nema miljenika od Remarka. Donekle slična tema.

    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  5. #105
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ja znam lika, zena mu bolesna sa sigurnim smrtnim ishodom. Imaju poroda. Ne bi smjela da radi neke stvari ali radi jer nema ko da joj pomogne. Naviko da ga služi. Kad kaze da joj treba pomoc on se slozi da je tako i na tome ostane. Zvoca mu. On je u njenim očima fin i imaju sve sto treba i ne bije je. Sta je ona? Čoek-žena ili budala? Šta je on?
    Ona je nažalost budala koja mu je poslužila da bi mu rodila djecu.
    Od nje je dobio sve šta je htio, i ovo je klasično ponašanje osobe kojeg briga hoće li mu žena doživjeti još koji dan. Kad bude još gore, okrenut će joj leđa.
    Voljela bih da ima nade da se izliječi, ili bar da tada ima ko da bude uz nju.

  6. #106
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Jednostavno je, žene zvocaju, muškarci su neobadani, ne pridaju značaja sitnim stvarima i uglavnom im sve ulazi na jedno uvo a na drugo izadje.
    Vazda bilo i biće.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  7. #107
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,453
    Thanks Thanks Given 
    1,911
    Thanks Thanks Received 
    5,153
    Thanked in
    1,777 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Raulio View Post
    Možda održava tu iluziju uobičajenog života. Baš pročitah Nebo nema miljenika od Remarka. Donekle slična tema.

    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Ima još mojih djela koja bih ti preporučio ovako na prvu loptu, tajanstvena kapija i crni obelisk.

  8. #108
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,211
    Thanks Thanks Given 
    119
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Ja znam lika, zena mu bolesna sa sigurnim smrtnim ishodom. Imaju poroda. Ne bi smjela da radi neke stvari ali radi jer nema ko da joj pomogne. Naviko da ga služi. Kad kaze da joj treba pomoc on se slozi da je tako i na tome ostane. Zvoca mu. On je u njenim očima fin i imaju sve sto treba i ne bije je. Sta je ona? Čoek-žena ili budala? Šta je on?
    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Najbolje je sto imaju novca ali lijek se ne moze kupiti jer ga nema. Imaju novca za skupa ljetovanja ali izbor destinacija je takav da se nema obzira za njenu bolest. Ide se tamo gdje je za nju štetno ali je popularno za njega jbg. Zvoca mu i zbog toga.

    Volim da mislim da je voli ali da je samo slabić koji se ne može pomiriti sa bolešću. Lakše je.
    U ovom sucaju je on bolest. Nesto vise je tesko prokomentarisati od osjecaja mucnine I gadjenja.

    Imadoh drugaricu udala se za maminog sina, zvocao je za sve.. Ne valja rucak a pojede sve ne ostane nista za nju. Kada pojede sve, zvoca da je kriva sto se ugojio.. Itd,itd. Pred kraj je samo sjedala na podu I plakala...
    a on je zaobilazio kao groblje., bez rijeci.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  9. #109
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,705
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nista View Post
    .

    Imadoh drugaricu udala se za maminog sina, zvocao je za sve.. Ne valja rucak a pojede sve ne ostane nista za nju. Kada pojede sve, zvoca da je kriva sto se ugojio.. Itd,itd. Pred kraj je samo sjedala na podu I plakala...
    a on je zaobilazio kao groblje., bez rijeci.
    Nije mi je nimalo zao jer je sigurno imala ponuda od dobrih momaka, ali je izabrala njega ZNAJUCI SVE. Poznajem jednu takvu zensku osobu sto bi se sjutra udala za majkinog sina od 30 godina kojem je sve ispod nivoa da radi, sve majkino mu je najbolje, trazi majki za kladionicu i kafu, samo majku slusa (zato nije s njom) ali ona treba da je srecna sto je on ne zeli. I sad odbija neke odlicne momke jer pati za njim 2. godine i sve se nada da ce se pomirit. A gori slucaj momka od tog iz tvog primjera. Zensko...
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  10. #110
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Nije valjda da je I tebe odbila

  11. #111
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ha ha ha, a ko odje zvoca svegavi...
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  12. #112
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,705
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Nije valjda da je I tebe odbila
    Ne bre. Drugarica moje djevojke pa sam upucen.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  13. #113
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default


  14. #114
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,211
    Thanks Thanks Given 
    119
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    Ako zensko nije suludno , histericno ili pod uticajem hormona , zvoca uglavnom iz opravdanih razloga(my expirience). A ove podjele rada koje su jos na snazi kod nas su zalosne. Fakat je da Musko treba da je musko, mora biti musko,a u to spada da mora biti samopouzdan i zreo da za njega ne postoji podjela rada na musko zenske poslove(iako ga je mama tetosila).. Isto tako mora biti dovoljno musko da pruzi zeni ljubav i slobodu jer nema nista ljepse od slobodne kreativne zene.. A ova dominacija , nametanje svoje volje da bi se pokazalo ko je gazda, bezobzirnost kao u gore opisanim slucajevima su karakteristika kompleksasa i nedoraslih smokljana . Da ne zalazimo dublje u pitanje covjekovog cojstva. E sada zasto se zene podcinjavaju , i trpe takve veze-bi mi tajna a sve to tema nekih istorijsko kulturolosko socijalno psiholoskih istrazivanja.. Ili jednostavnije -o covjeku i parazitu.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  15. #115
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Ako veli nije histerično, suludno(što je to?) ili pod uticajem hormona, onda je svako zvocanje opravdano. Tipično žensko pravdanje i šminkanje svojih mana. Žena sa druge strane ne bi trebala biti zrela? Ona je oblikovana kao majkina princeza, koju potencijalni muž treba razumjeti u svemu, trpjeti njenu razmaženost, nametnutu lijenost, da se oko nje obigrava kao oko nedonoščeta i da se, moliću lijepo, ne drzne koji crnogorac da je "oblikuje" kako ona nije planirala i kako nije vaspitavana. Ipak je to princeza. Rođena da joj muž obavlja poslove oko nje a ako ne može neka nađe pomoćnicu. A tek sloboda i ljubav. Čuj molim te, kakva se sloboda nameće u današnjem društvu. Nije slobodna ako ne može da ostane poslednja u kafani šta? Ne kapiram

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  16. #116
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,266
    Thanks Thanks Given 
    699
    Thanks Thanks Received 
    532
    Thanked in
    387 Posts

    Default

    Savremeno je društvo dovelo do emancipacije bludnice u ženi, a ne toliko ličnosti. Tako da mora bit slobodna da ostane zadnja u kafani, ako oće.

    Sent from my Redmi Note 2 using Cafe Del Montenegro mobile app
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  17. #117
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,211
    Thanks Thanks Given 
    119
    Thanks Thanks Received 
    95
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    @Directore-
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  18. #118
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Ne mogu da tvrdim za ove starije parove, tipa 10+ god zajednickog zivota, al znam dosta mladjih parova dje musko uopste ne zaostaje u zvocanju, te nije rucak dobar/ukusan, te prljavo ovo, tamo prasina itd. Izgleda ravnopravnpst polova u punom jeku medju mladjima
    Forever young, i want to be forever young

  19. #119
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,799
    Thanks Thanks Given 
    2,223
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Pomame ih slike sa instagrama i FB iz koejkavih restorana, dvije mrvice na tanjir precnika pola metra. Pa zabudale kad doma dodju.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  20. #120
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Olja View Post
    Hahaha pa da samo zvocam. Realno samo se bunim protiv toga da se podrazumeva da musko ne radi nista od tih poslova zbog kojih zene zvocaju. Sad vidis kad si na forumu nijedna ne zvoca, niti ijedan muskarac opere sudje jer coce one ne zele da on to radi. Lazu Bolje fino reci sta bi ti unacilo da uradi sa vremena na vreme da izbegnemo moje nezadovoljstvo istim nego Mogu ja to, ne treba a ovamo kad je pita Sta ti je.. sta sta mi je...
    Olja, ne zvoca svaka žena zbog istih stvari...ako tebi odgovara podjela kućnih poslova i zvocaš jer se adekvatno je dijelite, ja recimo, zvocam kad mi se mota po kuhinji i kad na svoju ruku nešto obavi da mi kao pomogne a onda mi odmogne zapravo jer više štete nego koristi napravi...što se sudova tiče, neko reče, mašina pere a vadimo iz nje kako se ko nađe u kuhinji i kako mu što pritreba i oko toga baš nema potrebe da se zvoca u našem slučaju...najbolje @montenegrina reče i to je to, muškarci su generalno mnogo jednostavniji i komplikovane žene ne mogu bez zvocaja prihvatiti njihovu jednostavnost...moja koleginica zvoca jer joj muž ne pokazuje da se sjekira oko jedinice iz matematike njihovog sina, a ona ne može spavat i eto razloga da zvoca "kako možeš tako mirno da gledaš, što ne preduzmeš nešto"...i sl..

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Ona je nažalost budala koja mu je poslužila da bi mu rodila djecu.
    Od nje je dobio sve šta je htio, i ovo je klasično ponašanje osobe kojeg briga hoće li mu žena doživjeti još koji dan. Kad bude još gore, okrenut će joj leđa.
    Voljela bih da ima nade da se izliječi, ili bar da tada ima ko da bude uz nju.
    Nijesam sasvim sigurna da se ona ne bi ozbiljno naljutila na tebe kad bi pročitala ovu tvoju kvalifikaciju njenog muža...čini mi se da je napisano da ona misli da je on fin, očigledno da misli da j eimala sreće u životu i da je njen muž najbolji...i ja vjerujem da ona prepozna tu i tamo neku njegovu brigu i empatiju pa i ljubav ako hoćeš.
    Ti si dijete modernijeg vremena a ovi malo tradicionalnije naučeni uglavnom imaju druge prioritete (čitaj, svakakav brak je bolji nego razvod) što ne podržavam ali prosto je tako nekad funkcionisalo i neki još uvijek gaje tekovine toga doba...moj tata nikad nije kašiku rukom podigao izuzev kad je primakao ustima da jede, nikad nije ništa oprao osim sebe, niti očistio osim ako je u automobilu nešto takao...ali je zato uvijek bilo domaćeg voća, bostana, paprika, paradajza, krompira, luka, boranije i to je sve bila njegova obaveza...majka nikad na njivu pošla nije a on nikd ništa u kući takao nije (osim što nama djeci a posle i unučadima kad je trebalo znao je i spremiti da jedemo, umiti, oprati djecu i presvuči kad se unerede, ukoliko nema nikoga drugoga kod kuće bio je bolja dadilja od žena) nije svoje ljekove znao kad pije nego je majkato "znala" za njega...i moja majka je bila najsrećnija žena na planeti...i to jeste ljubav
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  21. #121
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post

    Nijesam sasvim sigurna da se ona ne bi ozbiljno naljutila na tebe kad bi pročitala ovu tvoju kvalifikaciju njenog muža...čini mi se da je napisano da ona misli da je on fin, očigledno da misli da j eimala sreće u životu i da je njen muž najbolji...i ja vjerujem da ona prepozna tu i tamo neku njegovu brigu i empatiju pa i ljubav ako hoćeš.
    Ti si dijete modernijeg vremena a ovi malo tradicionalnije naučeni uglavnom imaju druge prioritete (čitaj, svakakav brak je bolji nego razvod) što ne podržavam ali prosto je tako nekad funkcionisalo i neki još uvijek gaje tekovine toga doba...moj tata nikad nije kašiku rukom podigao izuzev kad je primakao ustima da jede, nikad nije ništa oprao osim sebe, niti očistio osim ako je u automobilu nešto takao...ali je zato uvijek bilo domaćeg voća, bostana, paprika, paradajza, krompira, luka, boranije i to je sve bila njegova obaveza...majka nikad na njivu pošla nije a on nikd ništa u kući takao nije (osim što nama djeci a posle i unučadima kad je trebalo znao je i spremiti da jedemo, umiti, oprati djecu i presvuči kad se unerede, ukoliko nema nikoga drugoga kod kuće bio je bolja dadilja od žena) nije svoje ljekove znao kad pije nego je majkato "znala" za njega...i moja majka je bila najsrećnija žena na planeti...i to jeste ljubav
    Zvončice, ovoj ženi su dani odbrojani - neizlečiva bolest, a ovaj sve radi kako hoće bez ikakve emocije da njoj bilo šta olakša.
    Šta ona misli i da li zaista to misli je veliko pitanje... Možda se tješi jer ne može da prihvati takvu surovu istinu.

    Ovo je najgori tip muškaraca, jer ona je sama i u braku. Očigledno njihov brak ima zakonsku formu bez suštine.

  22. #122
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Ja ne znam sto idete u off I crnjacite sa primjerima dje neko umire I slicno. Od zabavne teme napraviste "zivot pise drame" sekciju.

    OT



    Zvocanje ovih novih domacica sto vise po drustvenim mrezama

  23. #123
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,705
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    882
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Moja ga nece imat nijednu drustvenu mrezu, to sigurno
    Sad sam se dogovorio s djevojkom da pobrisemo sve, jedino ja imam lazni profil gdje pratim neke Interove grupe i stranice generalno. I to sam joj rekao.

    Zlo najvece, samo se pomame od toga


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  24. #124
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,745
    Thanks Thanks Given 
    10,862
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Zvončice, ovoj ženi su dani odbrojani - neizlečiva bolest, a ovaj sve radi kako hoće bez ikakve emocije da njoj bilo šta olakša.
    Šta ona misli i da li zaista to misli je veliko pitanje... Možda se tješi jer ne može da prihvati takvu surovu istinu.

    Ovo je najgori tip muškaraca, jer ona je sama i u braku. Očigledno njihov brak ima zakonsku formu bez suštine.
    ja i dalje mislim da si preoštra u svojim tumačenjima profila ljudi koje ne poznaješ, na osnovu nekih postova na forumu..možda si u pravu a možda i nijesi i ne znamo šta ko misli jer nemamo baš nijedan podatak da bismo ustvrdili da su ovi ljudi u braku bez suštine, i da je on najgori tip muškarca
    Istina je jedna ali može se gledati različitim očima, pa u očima majke od djevojke ista situacija izgleda- kako mi je ćerka srećna u braku, muž je pazi, mazi pomaže joj sve u kući, vole se milina za viđet- a u očima njegove majke-zamakao se, upregla ga je samo što mu rašu nije obukla, , pi, kako mu je obula obje u jednu ne može k muško ni u kafanu bez nje poć no svuda nju vuče sa sobom...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #125
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    jes, tako i meni cijelog života govore kako dobru kosu imam, a pojma nemaju kako se ja napatih s njom.

    inace? zvocate li? ili samo tuđe žene zvocaju?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zbog čega se žene udaju (samo za žene tema)?
    By Raquel in forum Ženski kutak
    Replies: 20
    Last Post: 31-07-13, 21:54
  2. Fakulteti u Crnoj Gori moraju da se mjenjaju
    By igy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 149
    Last Post: 03-12-07, 10:06
  3. Nezaposlene moraju raditi kao prostitutke
    By Sick-Boy in forum Sex i erotika
    Replies: 9
    Last Post: 16-02-05, 02:03
  4. Pravila koja se moraju poshtovati...
    By Igi in forum Game Server CG
    Replies: 19
    Last Post: 02-11-04, 16:24

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •