Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 37

Thread: London / UK

  1. #1
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,557
    Thanked in
    2,410 Posts

    Question London / UK

    Pozdrav putovnici...

    Mislio sam da izbjegnem otvaranje teme ali s' obzirom da na samom startu imam prilicno dosta nedoumica, prinudjen sam na ovo.

    Planiram neko jedno-nedeljno putovanje do Londona sa bratom pa je prva (zasigurno i najveca) prepreka sama viza za UK.

    Zanima me da li je neko skoro vadio i moze da li da mi da par smjernica.

    Najvise vremena sam proveo na njihovom sajtu https://www.gov.uk/ gdje informacijama nema kraja sto je i dobro i lose. Tu pise i gdje se vadi (Mall of Montenegro) i koliko kosta (nekih 164e, zavisno od kursa u trenutku vadjenja) itd.

    Medjutim, prva prepreka je upravo 'online' aplikacija jer postoje dvije opcija: stara i nova. Prvi put sam isao preko stare aplikacije, misleci da je i jedina cisto da vidim kako izgleda i koja su pitanja. Nakon registracije na https://www.gov.uk/ sam dobio mail upravo od njih ([email protected]) sa link-om gjde mogu da pristupim svojoj aplikacija u svrhu popunjavanja.

    Sledeci put, iduci nekim drugim link-ovima (sa ISTOG sajta) sam dobio mail sa sasvim druge adrese ([email protected]) koji je opet sadrzao link do aplikacije koja je izgledala znatno drugacije. Sam izgled aplikacije je sasvim drugaciji, sajt na kojem se popunjava nije https://www.gov.uk/ vec https://www.visa4uk.fco.gov.uk a zanimljivo je da su i pitanja nesto drugacija i znatno je teze (losije) za samo popunjavanje aplikacije. Nakon nekog vremena konfuzije sam primjetio da na vrhu stranice pise "BETA: This is the new UK visa application website. We are testing it. It is designed to make the application process simpler and clearer."

    Kontam da je to onda nova aplikacija ali sam sad u nedoumici oko toga koja aplikacija moze/mora da se ispuni... stara ili nova? Ako bih mogao da biram, svakako bi izabrao staru jer, kao sto rekoh, znatno je laksa za ispunjavanje ali ne bih da izgubim koji sat ispunjavajuci je a da onda bude da ona vise nije 'azurna' vec mora nova da se ispunjava.

    Da li neko zna nesto vise o tome?


    A sto se samih pitanja tice, dosta njih smatram znatno komplikovanim, makar za mene. Na primjer ima da se ispise lista zemalja koje sam posjetio zadnjih 10 godina. Za tako neku listu bi mi vjerovatno trebao cijeli dan ispunjavanja ali je najgore sto ni ja sam ne znam koje sam sve zemlje posjetio zadnjih 10 godina a pasos nije neka pomoc jer nisam svaki put 'dobijao' pecat. Nisam ni neki azuri fejsbukas pa da koristim FB kako bi vidio dje sam bio i kad, s' obzirom da se trazi tacno gdje se bilo, kad se bilo, koliko se ostalo i koja je bila svrha putovanja. Takodje, mnogo zemalja je posjeceno dok sam bio na brodu a u nekima sam i izasao. Opet, u nekim drzavama sam izlazio bez ikakvog pecata, u drugim su mi udarali pecat iako nisam ni silazio sa broda. Kako sa tim izac' na kraj u samoj aplikaciji!?

    Ima i pitanje vezano za UK vizu i posjeti UK. Ja recimo za UK vizu nisam nikad aplicirao ali jesam bio u UK brodom i svakako izlazio. Toga ne vidim u pasos pa kontam da ne moram ni da pominjem. Ili da?

    Ima tu jos masu 'skakljivih' pitanja ali da ne smaram oko toga sad... Najprije da vidim koju aplikaciju mogu/moram da ispunim pa cemo vidjet' dalje...


    Da ne bude tema samo za vizu mozete da pisete i neke preporuke i korisne savjete vezano za sam London. Ja nesto povrsno citam i gledam po YT iako mi je svakako viza primarni problem trenutno.

    Informativno, planiram da idem oko 1. novembra preko Budimpeste sa Wizzair-om (direktno mi ne odgovaraju satnice, makar sa sadasnjim planom). Glavni razlog je gledanje utakmice/utakmica. Najprije Arsenal - Zvezda (cetvrtak) a onda moguce i West Ham - Liverpool (subota) i/ili Chelsea - Machester (nedelja). Ostao bi sa bratom oko nedelju dana pa bi svakako posjetio London kako dolikuje a mozda i subnuo nedje blizu vozom ili sl. ukoliko je izvodljivo.

    Eto toliko za sad pa ako ko moze da (pri)pomogne, bio biH mu zahvalan.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #2
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ja sam popunjavao i aplicirao na gov.uk sajtu samo tamo pratis sve i povesce te na /visas-immigration.service.gov.uk i nema frke, taj novi visa4uk nijesam gledao pa ti ne mogu pomoc, aplicirao sam prije mjesec dana i vizu sam dobio nakon 17 18 dana.
    Kad sve popunis trazice ti da platis karticom (nemoj paypalom, znam nekima da je zabagovalo a pare nikad dobit jer da bi ih kontaktirao mora da platis da zoves ili da saljes mail), nakon placanja dobijes mail i kad da odes u mall of montenegro kancelariju te firme sto salje papire, sta da poneses itd, u sustini sve to ces i sam izabrat, datum i papire, al tamo ce ti bit finalna upustva. Viza me kostala 170e plus 30e prevodjenje 4(tj 3.5) papira jer mora sudski tumac. Tamo u mall das pasos i dokumenta, biometrijske podatke i onda cekas, provjeravas na tls(sajt te firme) status a i dobijaces mail kad ti posalju DHLom pasos iz Poljske koji dobijes za 2-3 dana.

    U vezi liste zemalja dje si bio, trazice ti 1 zadnju sengen dje si bio npr, i jos par ne sengen ili njihove teritorije, tu se mos raspisat al ne zahtjevaju sad bukvalno svaku i datum. Stavi sta se sjecas, vidji po pasosu, ako nema ne mogu ni oni znat a i nije ni bitno toliko sem ako si u Siriju isao xD Imas na kraju da dodas nesto vezano za aplikaciju pa ako ti je bitno tu stavis da si radio na brod a mozda to i ima na neko pitanje o poslu, ne sjecam se. Uglavnom ne opterecuj se previse sa tim. Ne moras pominjat za UK jer nijesi aplicirao, dobijao vizu niti te odbijali sto je najbitnije.
    Ima debilnih pitanja al ne razmisljas previse o njima.

    Za preporuke nemam jos, imam tamo rodjaka i druga pa cu s njima a listu cu kasnije napravit, idem krajem oktobra. Mozda jedino sto mi rekose, odma uzmi nedjeljnu kartu za prevoz. Ja idem sa easy jetom iz Tivta al njih samo ima do kraja oktobra, ryanair je skup bio za datume moje. Jedino sto se satima ide do aerodroma iz grada sa 2 3 prevoza pa zadnji dan se mora oko 3 krenut da se stigne na let ujutro... Ti eto ides preko Budimpeste pa ce ti lakse bit, gledaj na koji si aerodrom i kako stic do dje treba i pazi na povratak ako je rano ko meni jer treba dosta vremena. Mene je karta inace iz TV sa velikom torbom izasla 110e.
    Sto se utakmica tice, nadam se da znas da to moras unaprijed obezbijedit i da su u krv.

    Viza traje 6 mjeseci pa ja planiram sad nedjelju dana da se posvetim Londonu, pa mozda opet za novu godinu i onda ako budem dogodine imao vremena prije no sto istekne malo van Londona da se prosetam, ali vozovi im isto kidaju sa cijenama znam..

    P.S. Od papira sam dao stari pasos, izvod iz banke al valjalo bi neki dje pise da primas plate par mjeseci unazad, rezervaciju hotela, izvod iz katastra da imam stan odje i da sam student (iako tehnicki nijesam), tebi pretpostavljam ce vise koristit potvrda da radis.
    Last edited by N_L; 10-09-17 at 23:57.
    rm -rf /

  3. #3
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Mislim da je ov beta verzija okej, cak je i ista kao ona koju sam ja popinjavao prosle godine.
    Sto se tice travel history, popuni koliko se sjecas otprilime, ja sam to ofrlje makar redom koliko sam se sjetio, ionako imaju pasos da vide dje si sve bio.
    Ako bi bio brodom to navedi, imaju te u nekom sistemu sigurno.

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  4. #4
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,557
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Zahvlajujem moNci.

    Da li postoji ikakav kontakt ove agencije 'Teleperformance' u Gintasu? Ne mogu im nidje kontakt nac' ?

    Meni je definitivno laksa starija verzija za ispunjavanje te bi nju ispunio, ukoliko nova nije obavezna.

    Ali kontam da stara ne bi ni postojala ukoliko je nije moguce ispuniti...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #5
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Nema kontakta, odi tamo na sprat su ti u hotel Ramada mada ne znam moze li ili samo kad ti se zakaze da doneses stvari, vjerovatno ce ti dat savjet ako pitas ali ako je sto ozbiljnije obrati se ambasadi
    rm -rf /

  6. #6
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,557
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Viza dobijena, avionske karte uzete, smjestaj bukiran.

    Sad gledam malo ovo oko transporta i sl. Oyster card sigurno uzimam i to ovu na 7 dana jer taman toliko i ostajem.

    Samo sad gledam i ovaj 'London Pass' koji jeste skup ali ako se ispostuje trecina od onoga sto nudi vjerujem da se isplati a uz to ima nekih nenormalnih popusta od 20% do 50% po razno-raznim kaficima i restoranima.

    Neki savjeti u vezi toga?

    Generalne sugestije oko toga sto obic' i vidjet'?

    Mislio sam i do Oxford-a vozom otic' jedan dan.. Ima li jos sto blizu da se moze posjetit' u po' dana?

    Zahvaljujem.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #7
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Predlažem ti da prvi dan potrošiš obilazeći zonu oko Bakingemske palate, Kensington gardens, ostale parkove tu po centru (Hyde, Green, St. James'). Besplatno je . Sve je u "walking distance", tako da možeš vrlo dobro da upoznaš taj dio grada, a od tamo ideš gdje god te zanima.

    Oyster uzmi obavezno. Nisam do sada koristio "London Pass", sigurno se isplati ako te zanima da vidiš sva ta mjesta za koje bi inače platio standardnu cijenu karte. Za muzeje si sigurno čuo da su besplatni. Restorani su skupi. I tako dalje...

    Nisam nešto pomogao, ali eto, barem da znaš gdje da ideš on the first day. Ako se sjetim nečeg bitnog, javljam.
    I respect your wrong opinion.
    Lukaj

  8. #8
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oyster uzmi , a ako ti treba reci da ti dodam nekako ...uzeo sam Vodafon karticu za internet....ima jos giga na njoj....a mozes da je dopunis u prvoj Vodafon poslovnici.

    Meni se Greenwich bas svidio ..., naravno - otisao sam i do Abbey roada...ipak su Beatles-i bili nesto posebno u mom odrastanju

    Sto se tice gluvarenja (citaj nocnog ispijanja piva ) najljepse sam se osjecao u Soho-u kao i u cuvenoj Regent Street.

    OBAVEZNO: Portobello market i Camden market !!!
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  9. #9
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Greote je ne prespartati centar Londona uzduz i poprijeko. Ja za 5 dana nijednom metro nisam koristio. Dio od Tower mosta, regent parka, westninstera, to je nekih 8-9km u precniku, greote je ispod zemlje prelazit taj dio. Nije preveliki centar londona kao sto se misli.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    da oce te vize ukinut...
    f6

  11. #11
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Nikad

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  12. #12
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,557
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Zahvaljujem svima.

    Mislim da ce se 'London Pass' iskulirat' ovaj put... Oyster se uzima definitivno..

    Vidjecemo koliko bi se isplatio ili ne taj 'London Pass'.

    Ima jos 10-ak dana do putovanja pa ako se sjetite jos cega za posjetit' (a da nije prezvakano po netu) javite...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #13
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,051
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Zahvaljujem svima.

    Mislim da ce se 'London Pass' iskulirat' ovaj put... Oyster se uzima definitivno..

    Vidjecemo koliko bi se isplatio ili ne taj 'London Pass'.

    Ima jos 10-ak dana do putovanja pa ako se sjetite jos cega za posjetit' (a da nije prezvakano po netu) javite...
    Bio sam prije 2 godine, 10 dana, ostao do Katoličkog božića.

    Smještaj smo imali u kući u Oxfordu, pa je otuda i javni prevoz bio obaveza.

    Uzeo Oyster card i obišao Hajd park, Vestminster, čuveno oko, Brikston akademiju, išao i do Bakingemske palate (čekao 4h u redu za ulazak), vidio i čuveni Pikadili, te Soho-sex za džep, "naduvao se" u Harods robnoj kući, dočekao Božić u Oksford ulici, ali sve to imaš na internetu pronaći, što zavisi od tvog vremena koje tamo želiš provesti. Međutim, ono što me je impresioniralo je Prirodnjački muzej, utakmica Čelzija u LŠ i Kensignton (alias Ćemovsko polje), gdje sam izgovorio neke vrlo vulgarne riječi protiv svega i svačega, jer to mjesto za to i služi.
    Last edited by refan; 18-10-17 at 13:48.



  14. #14
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ja śutra idem, napravih neki plan u grubo pa da vidimo sto ce bit. 7 dana sad za najvaznije pa jos bar jednom otić dok vita traje za ostalo i eventualno drugi grad.

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    rm -rf /

  15. #15
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,557
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Ja cu za sledeci put najvjerovatnije planirat' Skotsku i/ili Sj. Irsku...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. #16
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Fidel, koliko si cekao na vizu? (od dana kad si predao do dana kad si dobio pasos nazad?)
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  17. #17
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,557
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Mislim da je bilo preko 15-ak dana... Ne vise od 20.

    Ako nadjem po mail-ovima tacno, javljam.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #18
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,945
    Thanks Thanks Given 
    3,216
    Thanks Thanks Received 
    5,621
    Thanked in
    2,276 Posts

    Default

    Treba minimum 2 nedelje, a ne bi trebalo preko 3.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  19. #19
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,557
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Pa to je to
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #20
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    Bilbao
    Posts
    16,211
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Thx guys

    Pitanje za miljun kako bez pasosoa 3 nedelje
    ~
    Any experiment of interest in life will be carried out at your own expense. Mark it well.

  21. #21
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,557
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    E to je muka ali jbg... nikakva putovanja ne planiras... Eventualno do SRB sa licnom

    Ako jos nisi predao... do nove ne mozes dobit' nikako vizu pa vjerujem da je bolje da putujes (ako si planirao) pa poslije nove da predas da ti dodje sredinom/krajem januara.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #22
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nikad mi nije bilo jasno zasto oni izvode nesto i komplikuju kao da su neka sila pa toliko peripetija oko izdavanja vize, americka se mnogo lakse dobija.

    A sta ako sam zamijenio pasos i dobio novi prije 2 mjeseca i u njemu nema pecata? Sta onda? Je li obavezno vaditi posjedovni list neke nekretnine?

  23. #23
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,557
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    Nikad mi nije bilo jasno zasto oni izvode nesto i komplikuju kao da su neka sila pa toliko peripetija oko izdavanja vize, americka se mnogo lakse dobija.
    Ja nisam vecih komplikacija gledao nego kod vadjenja njhove vize. Vjerovatno postoje jos gore zemlje ali od vise desetina viza koje sam ja vadio, UK mi je najkomplikovanija bila i najvise joj je vremena trebalo.

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    A sta ako sam zamijenio pasos i dobio novi prije 2 mjeseca i u njemu nema pecata? Sta onda?
    Pa ne vjerujem da je to problem. Bitno je da imas makar 2 potpuno slobodne stranice a ne koliko pecata imas.

    Quote Originally Posted by Dusan. View Post
    Je li obavezno vaditi posjedovni list neke nekretnine?
    Nista nije obavezno ali je to veliki plus. Ako dokazes da imas nedje 'dosta para' ili kakvu nekretninu.. na neki nacin je to garancija da ces se vratit' u CG.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #24
    Join Date
    Oct 2012
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,849
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Od nekretnina nemam nista na moje ime.
    Imam stalan posao i redovnu platu koju primam preko banke. Imam stari pasos kao dokaz da sam putovao tamo ovamo, novi je jos blanko.

    Ajde kad mognes, objasni mi po koracima... sta i kako ide prvo?

    -popunjavanje formulara
    -placanje...
    itd itd....

  25. #25
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,227
    Thanks Thanks Given 
    2,769
    Thanks Thanks Received 
    4,557
    Thanked in
    2,410 Posts

    Default

    Evo ukratko pa cu opsirnije sutra..

    Mozes da krenes cak od ove 'domace' stranice... https://uk.tlscontact.com/me/tgd/pag...id=center_info

    Tu imas i kojim danima mozes da apliciras u datom mjesecu (cetvrtkom i petkom).

    Odatle ides na: https://uk.tlscontact.com/me/tgd/page.php?pid=procedure gdje ti je skoro sve objasnjeno, korak po korak.

    Odatle ce te odvesti na sajt za samu aplikaciju: https://www.gov.uk/apply-uk-visa gdje ces se prvo registrovat' a onda i ispunit' aplikaciju.

    Postoje dvije forme.. kao stara i nova. To sam gore bio pitao i objasnio.. Meni je ta stara bila mnogo laksa i bolja za ispunit' pa sam nju i odradio.

    Kad zavrsis sa svim tim imaces na kraju da platis... 101e je viza + 64e (ako dobbro pamtim) za usluge agencije tako da sve ukupno placas 165e na kraju aplikacije, sa svoje kartice.

    Tada ces dobit' potvrdu aplikacije i kad da dodjes u Ramadu. Najbolje da pripremis sva dokumenta, kopije i sl. (sve prevedeno na ENG) prije nego i apliciras da bi imao sve spremno kad dodjes a ne da ti fali nesto pa da onda cekas jos nedelju dana uz neprofesionalno odlaganje sa tvoje strane i moguca pitanja sa njihove strane. Imaj na umu da sto vise papirologije ostavis to bolje ali po svemu sudeci to nije pravilo. Tako su mi i oni sami u Ramadi rekli jer se oni ne pitaju nista, samo proslijedjuju dokumenta. Imaj na umu da nista od dokumenata neces nazad dobit' (osim pasosa) tako da ne salji nikakve originale koji ti trebaju za neku drugu svrhu. Ono sto si vadio iskljucivo za vizu to im i posalji, neka zadrze.

    Kad sve predas, cekas pomenutih 15-20 dana (sad za praznike vjerujem da bi potrajalo i duze) i DHL-om ti stigne pasos. Tek kad ga otvoris saznas jesi li dobio vizu ili ne.

    U medjuvremenu ti salju mail kad prime dokumenta, kad donesu odluku (ali ne koju su odluku donijeli), kad ti posalju dokumenta i kad stignu u CG.

    To je ta procedura manje-vise a ako imas dodatna pitanja u vezi dokumenata ili ako zaglavis dje u aplikaciji, pitaj.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Prodajem Burberry London for Men edt
    By DzekOfAllTrades in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 26-09-16, 08:07
  2. Prodajem SAT Storm London
    By Forever in forum Ostali oglasi
    Replies: 2
    Last Post: 01-10-12, 15:49
  3. England-london
    By PrijekiLijek in forum Putovanja
    Replies: 22
    Last Post: 17-09-10, 11:17
  4. London
    By Milevica in forum Putovanja
    Replies: 24
    Last Post: 09-05-07, 12:34
  5. London
    By Makica in forum Putovanja
    Replies: 8
    Last Post: 15-12-04, 22:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •