Page 5 of 57 FirstFirst 1234567891555 ... LastLast
Results 101 to 125 of 1405

Thread: ``Suđenje vijeka´´

  1. #101
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Никшић
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam od kad ludaci mogu da svjedoce, a da budu relevantni

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  2. #102
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,619
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanCamp View Post
    Ja ne znam od kad ludaci mogu da svjedoce, a da budu relevantni
    Kad kazem ludak mislim na narodno znacenje termina a ne na medicinsko.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  3. #103
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Pretvori se ovo u cirkus i predstavu zbog ovih advokata, mada razumijem ih to im je i cilj.... slobodno ne morate ni pratiti ovo sudjenje osim eto kad bude sindjelic svjedocio i kad bude dokazni postupak i presuda....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  4. #104
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    ja sve sto sam jutros cula je: on je lud, psihicki nije dobro, bla bla... u nekom stilu "vidj ovoga ludaka"

  5. #105
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    ja sve sto sam jutros cula je: on je lud, psihicki nije dobro, bla bla... u nekom stilu "vidj ovoga ludaka"
    pa to je i poenta advokatima, da javnost stekne utisak da ce narod da robija na osnovu iskaza ludih ljudi..... niko nidje ni jedan dokaz ne pominje... eto pokusali su da ospore dokaz da je jovanovic usao u CG, jer po granici CG on je usao i izasao, dok po srbijanskoj evidenciji nije..... mada se posle kroz papire agencije BIA pokazalo da jeste ulazio i izlazio ali su to isto zataskali i zaobisli....

    uglavnom cilj im je da sve ospore da su ludaci, zataskaju dokaze kad ih vec ne mogu oboriti, i da sve pretvore u cirkus u ocima javnosti.... ako uzmemo u obzir kako razmisljaju prosjecni stanovnici, onda im taj posao i cilj ide dosta dobro
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  6. #106
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,619
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Ovaj gresni Djordjevic vjerovatno govori istinu. Njega su izgleda pokupili da bi imali sto vise ljudi na skupu prije nego sto pocnu sa neredima. Klasicno topovsko meso.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  7. #107
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ovaj gresni Djordjevic vjerovatno govori istinu. Njega su izgleda pokupili da bi imali sto vise ljudi na skupu prije nego sto pocnu sa neredima. Klasicno topovsko meso.
    i meni to lici... cisto kad neredi krenu da ih je vise.... mada dobro kad krenu dokazi mozda se i za njega pojavi neka prepiska, prisluskivanje itd pa se nesto drugo utvrdi
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  8. #108
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,619
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Za sad nema ama bas nikakve povezanoti izmedju iskaza saslusanih I DF-a. Mogao sam i ja da dodjem na skup i napravim nered a da se prije toga nisam dogovorio sa bilo kim, ni sa DF-om ni sa DPS-om.
    Sudjenje je tek pocelo. Ne zaboravi da govorimo o politickoj grupi koja od 2015-e pokusava neredima da ostvari cilj da Crna Gora ne udje u NATO. I neko normalan treba da pomisli da takvi ljudi nisu nista planirali za dan izbora od kojih najvise zavisi odluka o tome? Ali sasvim je moguce da cak ni Mandic i Knezevic nisu bili svjesni svega sto je planirano ako su glavni organizatori bili iz Rusije. Cisto sumnjam, jer je bolno ocigledno da su placeni za to, ali moguce je.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  9. #109
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ali sasvim je moguce da cak ni Mandic i Knezevic nisu bili svjesni svega sto je planirano ako su glavni organizatori bili iz Rusije. Cisto sumnjam, jer je bolno ocigledno da su placeni za to, ali moguce je.
    NIsu bili svjesni? Sjecas li se ti govora mandica i knezevica na trgu noc uoci izbora? Slusajte vrhovnu komandu df-a, ne preduzimajte nista dok ne stignu rezultati, okupite se ispred skupstine, pobjeda je sigurna ako je ukradu vrhovna komanda ce vam narediti sta tada da radite da sprijecite otimanje pobjede itd..... i posle takvih govora noc pred planirani napad za koji im se sudi, zar se dovodi u pitanje da mandic i knezevic nisu bili ukljuceni do detalja? ne bih rekao...... ovdje se vecina slozila da je ristic kriv i umijesan na osnovu nekoliko dvosmislenih fb komentara, ali se zato govori na trgu mande i knezevica zanemaruju...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  10. #110
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Никшић
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    NIsu bili svjesni? Sjecas li se ti govora mandica i knezevica na trgu noc uoci izbora? Slusajte vrhovnu komandu df-a, ne preduzimajte nista dok ne stignu rezultati, okupite se ispred skupstine, pobjeda je sigurna ako je ukradu vrhovna komanda ce vam narediti sta tada da radite da sprijecite otimanje pobjede itd..... i posle takvih govora noc pred planirani napad za koji im se sudi, zar se dovodi u pitanje da mandic i knezevic nisu bili ukljuceni do detalja? ne bih rekao...... ovdje se vecina slozila da je ristic kriv i umijesan na osnovu nekoliko dvosmislenih fb komentara, ali se zato govori na trgu mande i knezevica zanemaruju...
    Pink M samo toliko. Ako se nekom danas moze suditi zbog politickih govora. Politicki govor je zlocin, terorizam ? Znam jednog covjeka koga 12 godina drzase, da mu sude zbog politickih govora. Na kraju su ipak pojeli sva ***** koja su izasrali. Tako da politicki govor sigurno nije krivicno djelo. Onda i za Ristica. Hahajaj pa komentari sa fejsbuka dokaz, pa to je samo kod nas hahahahah.

  11. #111
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanCamp View Post
    Pink M samo toliko. Ako se nekom danas moze suditi zbog politickih govora. Politicki govor je zlocin, terorizam ? Znam jednog covjeka koga 12 godina drzase, da mu sude zbog politickih govora. Na kraju su ipak pojeli sva ***** koja su izasrali. Tako da politicki govor sigurno nije krivicno djelo.
    JA nisam ni rekao da je krivicno djelo to sto su radili kad su drzali govore, naveo sam to kao primjer zbog kojeg mislim da su sve znali sta se planira..... za njihovu umijesanost u djelo postoje drugi dokazi, transkripti itd itd..... a jel to prikazano na pinku ili bilo dje drugo ne vidim sto je to bitno, eto i na YT imas snimke toga pa tamo gledaj ako ti je pink sporan.....

    Njima se ni ne sudi za politicke govore, tako da ne znam cemu ti ta prica...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  12. #112
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Никшић
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nijesi samo ti to naveo kao primjer. Naveo je to i Pink M svako sat vremema. Nije problem da mi tako razmisljamo, mislim da tako razmislja i Katnic. E Katnic onda pogresno razmislja. Meni je neka logika, da takvi politicari nikada ne bi cekali suđenje, jednostavno bi dobili azil u Rusiji i blagodarim. Niko takvih namjera ne ceka suđenje.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Last edited by VanCamp; 13-09-17 at 11:58.

  13. #113
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Nego koji se to cetnicki skup odrzavao 16 tog pa se skupise svi cetnici iz Srbije
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #114
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Nego koji se to cetnicki skup odrzavao 16 tog pa se skupise svi cetnici iz Srbije
    Moje neko misljenje je, ako ne lazu da je trebao da bude cetnicki skup kako bi prikrili zasto su zapravo dosli, da im je ta prica plasirana od strane ovih par koji su ih regrutovali kako bi oni lakse pristali da dodju na skup pred skupstinu u pg jer racunam da ne bi svako prihvatio da dodje da pokusa drzavni udar da izvede nego su isli planski da ih dovedu zbog cetnickog pokreta a onda da ih smute na brzinu i daju im uniforme i oruzije...
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  15. #115
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,409
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    872
    Thanked in
    517 Posts

    Default

    DAN 4:

    - Advokat Dikića Goran Petronijević moli sud da ozbiljno uzme u razmatranje zahtjev o odlaganju suđenje i operaciji Dikića.
    - Sud konstatuje da će zatvorski doktor uputiti Dikića u javnu zdravstvenu ustavnovu u kojoj postoje odgovarajući uslovi za njegovo liječenje. Sutkinja Mugoša je dodala da će nalaze dostavljene sudu proslijediti ZIKS-u i predsjedniku suda.
    - Advokat Petrović izjavljuje da sud krši pravo na odbranu i ne dozvoljava odbrani da postavlja pitanja. "Sud se stavlja na stranu tužilaštva i krši prava na odbranu."
    - Advokat Petronijević navodi da je sutkinja zabranila svako pitanje, što smatra nepotrebnim.
    - Petronijević kaže da postoji sumnja na kompromitaciju svijesti Jovanovića. "Štitio se samo dio njegovog iskaza koji podupire iskaz svjedoka saradnika... Lice pod ovakvom sumnjom bi hitno trebalo da se podvrgne ljekarskom pregled i vještačenju.
    - Advokat Medojević je kazao da je osnovna primjedba da okrivljeni Jovanović nije ni iznosio odbranu, već je govorio kao svjedok optužbe, ostavljajući utisak da je unaprijed pripremljen. "Ovo je bio živopisan pokušaj da se iskonstruiše nekakva veza političkog saveza Demokratski front sa ovom bizarnom pričom.
    - Glavni specijalni tužilac Milivoje Katnić rekao je da sud ili organ koji vodi postupak odlučuje je li neko lice uračunljivo. On smatra da je nehumano to što su advokati pominjali tablete Jovanoviću koji je priznao da je bio zavisnik od tableta. Katnić je naveo da ne smatra da treba vještačiti Miloša Jovanovića.
    - Advokat Krpović je podsjetio da je sutkinja dozvolila pitanja za Dikića koja se tiču toga ko mu je plaćao smještaj i prevoz, a da ista pitanja nije dozvolila u slučaju Miloša Jovanovića. On je kazao da sve ukazuje da Jovanović nije 18. oktobra nije bio u Podgoricu. "Ovdje je tužilaštvo iskoristilo zdravstveno stanje ovog čovjeka i instuiralo u kom pravcu da iznosi odbranu", navodi Krpović.
    - Srboljub Đorđević je kazao da želi da iznese istinu. On je kazao da nije kriv za ono što mu se stavlja na teret.
    - "Stalno razmišljam što sam u pritvoru. Nisam došao u Podgoricu ništa da učinim. Razbolio sam se od tuge i bolesti. Ne znam ništa o tome šta mi se stavlja na teret", kazao je Đorđević. On je kazao da je pozvan u Podgoricu na "neko četničko slavlje". Đorđević navodi da je odbio jer nije imao novca, ali da mu je ponuđeno da mu se plati karta i da će usput posjetiti manastir Ostrog.
    - Đorđević je kazao da je policija došla u ponoć gdje su bili smješteni i da su uhapšeni. "To što mi se stavlja na teret, ja o tome pojma nemam."
    - "O tome ne znam ništa", kazao je Đorđević na pitanje kako djeluje Svesrpski četnički pokret. On je kazao da je išao na skupove da bi saznao nešto više o Draži Mihailoviću
    - Sutkinja čita šta je Đorđević rekao kada je uhapšen 16. oktobra. "Da sam znao da je neko organizovao ove stvari koje ste mi pročitali i koje stoje u krivičnoj prijavi, ja ne bih došao u Crnu Goru", naveo je tada Đorđević. On je tada kazao da ga je na skup u Podgorici pozvao njegov prijatelj Dragan Maksić.Naveo je da nije pitao detalje o organizatorima skupa. On je kazao da su krenuli vozom u petak oko 20 časova, i da je bio u društvu Milana Dušića i Branke čije prezime ne zna. Kazao je da su stigli u Podgoricu u subotu 15. oktobra oko 8 ujutru.
    - Tužilac Saša Čađenović je ukazao da Đorđević u fazi istrage nije pominjao da im je u restoranu prišao neki čovjek kojeg ne zna, što je iznio danas na glavnom pretresu.
    - Đorđević je pojasnio da je tog čovjeka vidio samo kada se vratio u restoran nakon što se je bio da vidi za autobus za povratak i da se on nije zadržavao sa njima. Kazao je da nije rekao da se sretao sa njim.
    - Đorđević je kazao da on i Dragan Maksić pomažu jedan drugom i da su radili zajedno na nekim poslovima. On je rekao da ima povjerenje u Maksića i da ima česte telefonske kontakte sa njim.
    On je kazao da nikoga više nije poznavao u vozu kojim je došao u Podgoricu, osim kako je naveo ranije Maksića, Dušića i Branke kojoj ne zna prezime.
    - Đorđević je kazao da ne poznaje Andriju Mandića. "Ja nemam pojma o tome", kazao je on. On je kazao da ne zna ko su Eduarda Šišmakov, Širokov Eduard i Vladimira Popović.
    - Đorđević je kazao da ne poznaje Bratislava Dikića i Nemanju Ristića.
    - Suđenje će biti nastavljeno 29. septembra u devet sati.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  16. #116
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    mene je sramota....
    One Ring to Rule them all...

  17. #117
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,619
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    DF kao cjelina nije bio ni za ni protiv NATO-a. Bili su za referendum.
    Ne budi naivan. Prica o referendumu je bila samo poslednji pokusaj da se odlozi odluka da bi dobili na vremenu da sprijece ulazak.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  18. #118
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,212
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ovo jeste "suđenje vijeka", ako ni zbog čega drugog onda zbog sutkinje!
    Stičem utisak da njoj ne treba ni tužilac, ni odbrana, ni svjedoci, ni okrivljeni... Svi su oni, izgleda, višak ili nužno zlo.
    Carica.
    ---
    Ili sam ja, gledajući suđenja u filmovima, serijama, dokumentarcima... stekao potpuno pogrešnu predstavu o ulozi sudije.

  19. #119
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,619
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Pokazi dokaze. Ako "ne budi naivan" bude dokaz tuzioca.... nece daleko dogurat.

    A ja bih tebi rekao da ne budes naivan u vezi oruzja.... koje se moze pronaci u jezeru..... pardon rijeci... kad se odluce dje su ga potopili.
    Ja o jednom ti o necemu sasvim desetom.

    Ne znam zasto se toliko hvatas za oruzje. Razmisli malo. Sasvim je dovoljno da tuzilastvo dokaze da je postojala namjera da se nabavi oruzje, cak i ako samog oruzja nema. Do izvrsenja plana ionako nije doslo tako da sve pociva na namjeri kriminalne grupe. Ako uspiju da dokazu njihovu namjeru gotovo je, jer se o tome i radi. A navodno tuzilastvo ima poruke i transkripte razgovora izmedju Velimirovica, Sindjelica, Dikica i Rusa i slike koje im je Velimirovic poslao da ih uvjeri da je ispunio svoj zadatak kupovine oruzja. To ce morati da iznesu u dokaznom postupku.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. #120
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,278
    Thanks Thanks Given 
    422
    Thanks Thanks Received 
    2,619
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Trebali su da puste da oruzje dodje u CG jer su i onako imali dosluh sa Velimirovicem i da ga zaplijene na teritoriji CG. Zar je to toliko tesko bilo odradit?
    Tako bi imali mnogo manje problema u dokaznom postupku.
    Vidjecemo kad dodje do dokaznog postupka. Veliki dio cinjenica je pod oznakom tajnosti sa razlogom pa nema neke poente u spekulisanju.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  21. #121
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanCamp View Post
    sud je odbio da izruci Ristica, jer mu se stavljaju na teret djela, izvrsena na teritoriji Srbije. Po kom pravnom osnovu su ga mogli izruciti nama ?

    "Radnje za koje se Ristić tereti, kao i mesta gde je radio nalaze se na teritoriji Srbije, a Ugovorom između Srbije i Crne Gore od 29. maja 2009. godine propisano je da se neće odobriti izručenje lica kada je delo zbog koga se traži izručenje izvršeno na teritoriji zamoljene države", podsetila je Piljićeva.
    Na teritoriji Srbije planirao i radio na ostvarenju terorističkog napada na drugu zemlju i Srbija ga ne izručuje pod izgovorom da je planirao i radio na tome sa njene teritorije ? Zajebavaju li se oni to !!!!!!!
    Ajde da je prvi put ali su i Maroviću junioru dali državljanstvo da ne bi išao u zatvor


    Što se tiče samog suđenja da li neko zaista toliko glup da povjeruje da je Dikić išao pod Ostrog baš na dan izbora
    Last edited by Rakun; 15-09-17 at 03:25.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  22. #122
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Shvatih li ja ovo dobro ili je nekome ponudjeno 500 eura da zapali prostorije Nove.
    Aloooo 500 eura
    Da li si ti svjesan da možeš naći narkomančinu koja će da ubije za 500 €
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #123
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Ja o jednom ti o necemu sasvim desetom.

    Ne znam zasto se toliko hvatas za oruzje. Razmisli malo. Sasvim je dovoljno da tuzilastvo dokaze da je postojala namjera da se nabavi oruzje, cak i ako samog oruzja nema. Do izvrsenja plana ionako nije doslo tako da sve pociva na namjeri kriminalne grupe. Ako uspiju da dokazu njihovu namjeru gotovo je, jer se o tome i radi. A navodno tuzilastvo ima poruke i transkripte razgovora izmedju Velimirovica, Sindjelica, Dikica i Rusa i slike koje im je Velimirovic poslao da ih uvjeri da je ispunio svoj zadatak kupovine oruzja. To ce morati da iznesu u dokaznom postupku.
    Zamisli buncanja pijanih budala...


    Ima par kafana u NK cetnicke tematike jedna se zvala vojvoda i seseljova slika 4m sa 2m a druga je cini mi se bila kafana narodne stranke ili nekog tako srpskog entiteta. Kao mladji ja i par drugara isli smo u ove Nebeske kafane, kako smo ih zvali jer je niksicki zidar bio 60centi a rakija 50. A mozda je to bio i buntovnicki duh pa smo kao Crnogorci isli u baze operacija da vidimo kako je sa druge strane.

    E u tim kafanama poslije cetnickih pjesama mogao si da cujes pijana buncanja debelih staraca, o Dusanovom carstvu, zauzimanja stanica policije/vlade/skupstine na juris zaostalim naoruzanjem JNA. Price o ulasku veterana ratova na kosovu, herojima Koshara, Dubrovnika i Sarajeva koji su spremni da sidju i zavrse posao.

    Ali sve se zavrsavalo tu. Sledece jutro pola njih se sigurno ne bi ni sjecalo price i heroizma od prethodne noci... Pa mozda su i njih trebali hapsiti. Da je to slucaj vjerujem trebala bi nam jos 3-4 spuza sigurno.

    Ako ih pak osude zbog namjere da ne zaboravimo da je ovo grupa - alkoholicara, narkoma i bolesnih ljudi...



    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 15-09-17 at 06:56.
    One Ring to Rule them all...

  24. #124
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,127
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Na teritoriji Srbije planirao i radio na ostvarenju terorističkog napada na drugu zemlju i Srbija ga ne izručuje pod izgovorom da je planirao i radio na tome sa njene teritorije ? Zajebavaju li se oni to !!!!!!!
    Ajde da je prvi put ali su i Maroviću junioru dali državljanstvo da ne bi išao u zatvor
    To Vucic namjerno radi, da ga zavuce Milu. On odlicno zna koliko je Milu stalo da sve Marovice strpa u zatvor, pa mu zainat otezava rabotu. Inace su svi njegovi potezi iz njegove glave, nicije direktive nemaju utiicaja, kao ni na Mila. Potpuno samostalni vladari


  25. #125
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Никшић
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    O Marovicima je trebalo voditi racuna dok su krali, sad je kasno. Srbija ima pravo da daa drzavljanstvo kome hoce. Ko iz CG, ima pravo da to i komentarise uopste ? Sto ga ovi nasi pustise da izađe iz Crne Gore. Pitas li se mozda to ?
    Drugo to sto Srbija nije izrucila Ristica nije izgovor, nego ugovor između dvije zemlje. U njemu jasno stoji, da nece biti izruceno lice koje je krivicno djelo izvrsilo, na teritoriji zamoljene drzave. Ne poznajem pravo pa nijesam siguran. Mislim da se Risticu u ovom slucaju moze suditi u Srbiji, kad bi nase tuzilastvo proslijedilo dokaze. Posto oni najvjerovatnije nemaju nista, onda mu Srbija ne moze suditi za to krovicno djelo.
    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Last edited by VanCamp; 15-09-17 at 08:22.

Page 5 of 57 FirstFirst 1234567891555 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 4
    Last Post: 12-08-15, 14:02
  2. ~ Proljećno čišćenje i krečenje foruma! Pročitati obavezno! ~
    By Igi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 1
    Last Post: 13-04-12, 21:05
  3. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  4. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  5. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •