Page 46 of 57 FirstFirst ... 3642434445464748495056 ... LastLast
Results 1,126 to 1,150 of 1405

Thread: ``Suđenje vijeka´´

  1. #1126
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,798
    Thanks Thanks Given 
    674
    Thanks Thanks Received 
    3,018
    Thanked in
    1,787 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kako je DPS neprijatelj drzave tako mu uz rame stoji DF sa njihovim odvratnim autisticnim napadima.

    Drzavni udar je farsa kreirana da se dobiju izbori 2016.

    DF je struktura stvorena od ANB da odrzava DPS na vlasti.

    Kraj price.

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Смислиће они већ како да кроз апелацију спасу Мандића и Кнежевића прдекане, буди сигуран.Уз овакву и унутрашњу и геополитичку ситуацију, имати вонаби Караџића као доминантну снагу у опозицији је непроцијењиво.

    Али прави потез је уствари навлачење опозционих партија тј. медија да бране вонаби Караџића, типа давања простора у ударним терминима, и то не само вечерас код Комненића, већ од када је процес почео.Двије муве једним ударцем.

    Ово нећете вјеровати функционише и Вучићу у Србији са оном будалом Обрадовићем, и поистовјећивањем цјелокупне опозционе јавности у Србији са њим.

    Па нек се питају послије како Мило влада.Догодине има да опучи на парламентарне изборе и то са излазношћу преко 2/3.
    Last edited by BAR; 09-05-19 at 22:28.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  2. #1127
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ne bi ja vama nikad rekao mrs u Srbiju, prvo nije moj rijecnik a drugo ne bi vas tamo ni primili.
    Niko ne voli one kojima je tudje bolje od svog.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #1128
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post


    Jel ti imaš neke pouzdane informacije za to što tvrdiš? Meni ta priča da je DF isti kao DPS više liči da je iz te kuhinje nego li da je DF njihova struktura. Ta priča mi isto liči na SDP koji će evo opet u vlast sa DPSom. Meni je mnogo logičnije da je URA npr. struktura ANBa. Ili zaboravljamo Pajovića itd. Daleko od toga da je DF dobar. Ali ovo suđenje i ova farsa je drugi Goli otok. I ovi kao što je Lepetanac neće to da priznaju. Nego brane državu.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Pouzdane informacije ?
    Zaevavas li se to ?


    2015 godine su organizovali proteste kojima se prikljucila cijela opozicija i gradjani i tako nas navukli kao majmune. Dok smo mi jeli suzavac oni su jeli koljenicu u kristal.
    Ubili su svaku volju narodu za bilo kakvim protestima do ove godine i afere koverat.
    Nacionalizam aktiviraju dje kod i kad god i uvijek idu na ruku DPS pod plastom odbrane interesa Srba. Ali zacudo kad god DPS zapadne u nezgodnu situaciju nesto se desi i DF tu priskace u pomoc.
    Njima pozicija dozivotnih opozicionara ocigledno odgovara jer su skontali da za iste pare mogu lagodno da zive a da prit tom nemaju nikakvu odgovornost pri donosenju odluka.

    Milo mi je da se ovaj kancer smanjio sa 20+ na -8%.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  4. #1129
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Kad se sjetim pjevanja na mitinge posle referenduma 2006 ''imamo drzavu'' imamo drzavu''. Imate *****.
    Upalih nedje klip, ide izvjestaj sa Cetinja. A leleka toga, tih srecnih lica. Asaaaaa, nece vise srpska sapa nama da komanduje!
    13 godina kasnije:
    -Ratovi klanova po drzavi, ubijaju se ljudi u sred bijela dana, 40 ubistava, uhvacenih 0
    -Drzavu vodi mafija
    -Rasprodato primorje
    -Drzava zaduzena ka prosjecni Podgoricanin kod kamatasa
    -80% drzave radi za platu do 400e
    -Posa jedino mozete dobiti ako ste taksista, konobar

    Ali tako je imamo drzavu


    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  5. #1130
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,389
    Thanks Thanks Given 
    14,849
    Thanks Thanks Received 
    4,148
    Thanked in
    2,097 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Pouzdane informacije ?
    Zaevavas li se to ?


    2015 godine su organizovali proteste kojima se prikljucila cijela opozicija i gradjani i tako nas navukli kao majmune. Dok smo mi jeli suzavac oni su jeli koljenicu u kristal.
    Ubili su svaku volju narodu za bilo kakvim protestima do ove godine i afere koverat.
    Nacionalizam aktiviraju dje kod i kad god i uvijek idu na ruku DPS pod plastom odbrane interesa Srba. Ali zacudo kad god DPS zapadne u nezgodnu situaciju nesto se desi i DF tu priskace u pomoc.
    Njima pozicija dozivotnih opozicionara ocigledno odgovara jer su skontali da za iste pare mogu lagodno da zive a da prit tom nemaju nikakvu odgovornost pri donosenju odluka.

    Milo mi je da se ovaj kancer smanjio sa 20+ na -8%.



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    To su sve tvoje projekcije koje mogu biti tačne ali isto tako ne moraju. Ali jedno je sigurno. Idu na ruku DPSu. Baš ta tvoja priča. Ništa lično prema tebi da me ne shvatiš pogrešno ali ta priča ide na ruku DPSu. I sigurno nije DF ubio narodu volju. Narod je svakako ubijen. U mozak. I ubila ih je ona tortura policije. I građanska opozicija koja je dozvolila da se sa njihovim kolegama radi ovo što se radi. A i oni sami se mogu naći u istoj poziciji. Ali ih je boljela ona stvar jer su lagano preuzeli glasače DFa. I napravili od DFa đavola. I zato će DPS na sledećim izborima da bude još jači. A i neka će kad smo ovakvi kakvi smo. I oni su nam dobri kakva smo *****.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  6. #1131
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    ...
    Али прави потез је уствари навлачење опозционих партија тј. медија да бране вонаби Караџића, типа давања простора у ударним терминима, и то не само вечерас код Комненића, већ од када је процес почео.Двије муве једним ударцем.
    ...
    Vala, neće me niko ubijediti da je dobra stvar da nevini ljudi idu u zatvor, pa kolika god politička i društvena korist od toga bila. A i na tvom mjestu bi me malo sramota bilo da se za to zalažem.

    Dok ne krse zakon neka tamburaju o srpstvu i čekićstvu do sudnjega dana. Ako DPS hoće da ih osudi i šalje u zatvor na osnovu praćki i fantazija vojvode Paje Brzog Gonzalesa - makar im mi ne moramo svijeću držati.

    Danas im aplaudiramo što hapse Mandića i Kneževića na pravdi boga, šta ćemo kad sjutra krenu Abazovića i Bečića, a preksjutra zaređaju i nas što lajemo po forumah?

  7. #1132
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,389
    Thanks Thanks Given 
    14,849
    Thanks Thanks Received 
    4,148
    Thanked in
    2,097 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Upalih nedje klip, ide izvjestaj sa Cetinja. A leleka toga, tih srecnih lica. Asaaaaa, nece vise srpska sapa nama da komanduje!
    13 godina kasnije:
    -Ratovi klanova po drzavi, ubijaju se ljudi u sred bijela dana, 40 ubistava, uhvacenih 0
    -Drzavu vodi mafija
    -Rasprodato primorje
    -Drzava zaduzena ka prosjecni Podgoricanin kod kamatasa
    -80% drzave radi za platu do 400e
    -Posa jedino mozete dobiti ako ste taksista, konobar

    Ali tako je imamo drzavu


    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    E one sreće hhahahahha. Onako se ne raduju kad dijete dobiju.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  8. #1133
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,389
    Thanks Thanks Given 
    14,849
    Thanks Thanks Received 
    4,148
    Thanked in
    2,097 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Vala, neće me niko ubijediti da je dobra stvar da nevini ljudi idu u zatvor, pa kolika god politička i društvena korist od toga bila. A i na tvom mjestu bi me malo sramota bilo da se za to zalažem.

    Dok ne krse zakon neka tamburaju o srpstvu i čekićstvu do sudnjega dana. Ako DPS hoće da ih osudi i šalje u zatvor na osnovu praćki i fantazija vojvode Paje Brzog Gonzalesa - makar im mi ne moramo svijeću držati.

    Danas im aplaudiramo što hapse Mandića i Kneževića na pravdi boga, šta ćemo kad sjutra krenu Abazovića i Bečića, a preksjutra zaređaju i nas što lajemo po forumah?
    E takvi smo mi. Mislim ne svi, ali većina. ;-)

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  9. #1134
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    To su sve tvoje projekcije koje mogu biti tačne ali isto tako ne moraju. Ali jedno je sigurno. Idu na ruku DPSu. Baš ta tvoja priča. Ništa lično prema tebi da me ne shvatiš pogrešno ali ta priča ide na ruku DPSu. I sigurno nije DF ubio narodu volju. Narod je svakako ubijen. U mozak. I ubila ih je ona tortura policije. I građanska opozicija koja je dozvolila da se sa njihovim kolegama radi ovo što se radi. A i oni sami se mogu naći u istoj poziciji. Ali ih je boljela ona stvar jer su lagano preuzeli glasače DFa. I napravili od DFa đavola. I zato će DPS na sledećim izborima da bude još jači. A i neka će kad smo ovakvi kakvi smo. I oni su nam dobri kakva smo *****.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    Naravno da idu.

    Sve sto DF radi ide na ruku DPS-u.


    Umjesto da idu realnom i normalnom pricom. Da emancipuju srbe oni namjerno idu u satanizaciju, u antieu, antinato kampanju kako bi pokazali svijetu da je CG opozicija (najbrojnija sa zadnjih parlamentarnih i najglasnija) - proruski nastrojena i euroskepticna.

    I onda neko dodje i kaze "Chush EU - vide sve i oni mu dozvoljavaju da vlada"... Naravno da dozvoljavaju kad je u njihovim ocima sve crno i bijelo. Ili ce nastaviti da podrzavaju lokalnog diktatora koji ima neku umjerenu diktaturu i zapadno je raspolozen ili ce srce Evrope predati u ruke rusima.

    I eto recepta za ovo dje smo.

    Mislim da je DF uzasno los predstavnik srba, da su srpski narod satanizovali i udaljili ih of EU i da ce morati da prodje vise decenija a da se srbi u CG izbore za prava.

    Cak stavise - mislim da ce na kraju neke sledece izborne kombinatorike biti jedina opozicija.

    I milo mi je sto ce u sledecem sazivu imati 4-6 poslanika umjesto 18 kao sada.

    P.S.

    DF je prozvao cijelu opoziciju da su izdajice ako sjednu u Sindjin parlament - prvi se vratili u parlament i prekinuli bojkot
    Prvi sjeli u odbore sa DPS-om

    Institucije sistema korumpirane, ne rade posao, ne priznajemo institucije - bore se u institucijama i placaju grupu advokata na stotine hiljada eura. Umjesto da bojkotuju sudjenje.


    Najavljuju 15 dana haos ako ih osude. Osude ih - odgovor - zalicemo se apelacionom sudu


    Hahahhahaaha


    Knezevic - Mandic - Medojevic trio fantastiko.


    Jedno veliko pi
    Last edited by Gandalf_White; 09-05-19 at 23:46.
    One Ring to Rule them all...

  10. #1135
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,798
    Thanks Thanks Given 
    674
    Thanks Thanks Received 
    3,018
    Thanked in
    1,787 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Vala, neće me niko ubijediti da je dobra stvar da nevini ljudi idu u zatvor, pa kolika god politička i društvena korist od toga bila. A i na tvom mjestu bi me malo sramota bilo da se za to zalažem.

    Dok ne krse zakon neka tamburaju o srpstvu i čekićstvu do sudnjega dana. Ako DPS hoće da ih osudi i šalje u zatvor na osnovu praćki i fantazija vojvode Paje Brzog Gonzalesa - makar im mi ne moramo svijeću držati.

    Danas im aplaudiramo što hapse Mandića i Kneževića na pravdi boga, šta ćemo kad sjutra krenu Abazovića i Bečića, a preksjutra zaređaju i nas što lajemo po forumah?
    То је су ли невини или су криви, казаће суд у правоснажној пресуди.

    Што се мене тиче да је ДПС хтио да буду осуђени, могло се прикупити довољно доказа и 2008. послије протеста за Косово, као и 2015. након антиНАТО протеста, а судство и тужилаштво би у овом процесу били боље заштићени од државе.ДПС-у једноставно није интерес да они буду осуђени, тј. да политика који они заступају, коначно оде у прошлост, и да поченмо да се бавимо неким нормалним стварима.

    Мој је утисак, понављам мој је утисак, да је цијело ово суђење из те намјере, препуштено правосудном систему који је још увјек у развоју, и који се у цијелом процесу више ослањао на помоћ иностраних партнера, а да на политичку и другу подршку ове власти није могао рачунати.
    Чак сматрам да су ова двојица оптужени само због тога што су међународни партнери стали иза система, као што су стали када се тај систем, како оно Мило рече, "занио", па уништио Маровићеву криминалну групу у Будви (а Мило и Вучић му омогућили да побјегне у Београд).

    Питање је само хоће ли ово мало опозције у настанку, окупљен око опозиционих медија, подржати нејаки систем и настојања наших партнера да га ојачају, или учествовати у ДПС-ДФ комбинацијама.
    Веома ми је индикативно како је вонаби Караџић почео да напада не само Мила него и БрАца.

    Само једну ствар треба имати на уму.Наши међународни савезници и партнери, који су уједно и земље гдје је владавина права ипак најнапреднија на свијету, све ово будно прате и неће дозволити ни пропаст система, већ ће учинити све да га јачају.

    Што се мене тиче, мислим да нема потребе да се више оглашавам на ову тему.
    Last edited by BAR; 10-05-19 at 00:03.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  11. #1136
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    То је су ли невини или су криви, казаће суд у правоснажној пресуди.
    Mozemo li preskociti propagandu?

    Vec smo vidjeli kakav je kapacitet suda da donese profesionalnu i nepristrasnu presudu.


    Чак сматрам да су ова двојица оптужени само због тога што су међународни партнери стали иза система, као што су стали када се тај систем, како оно Мило рече, "занио", па уништио Маровићеву криминалну групу у Будви (а Мило и Вучић му омогућили да побјегне у Београд).

    Питање је само хоће ли ово мало опозције у настанку, окупљен око опозиционих медија, подржати нејаки систем и настојања наших партнера да га ојачају, или учествовати у ДПС-ДФ комбинацијама.
    Govoris li ti to da treba podrzati "nejaki" pravosudni sistem cak i kad osudjuje ocigledno nevine ljude? Ako tako treba da ga njivimo - bolje da ga nema.


    Sto se stranih partnera tice, podvukao bih upadljivu razliku izmedju americke i britanske reakcije - Britanci pominju samo osudu Rusa i nijednom rijecju nisu pohvalili nase pravosudje.
    Last edited by SKOJ; 10-05-19 at 00:14.

  12. #1137
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko misli da je cilj vlasti da osudi ovakve "opozicionare" taj ne vidi da ce time samo sebi nastetit. Mandic i Knezevic su opozicija za pozeljeti. Pola CG ih nece glasat sve da ce umrijet od gladi, od ostalih neko preferira nesto drugo, ali oni su se zadovoljili da ovakvom politikom imaju taj svoj neki prostor u parlamentu i zabolje njih.

    Nevezano za to, sudjenje je sramno, ali... Evo podrza par ambasada ovaj "iskorak u pravosudju" i vidimo se. Vjerujem da ce i pravosnazna presuda ostati ista

  13. #1138
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,339
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Ja vjerujem da ce presuda biti nedje pred izbore 2020 taman kada i hapsenje.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  14. #1139
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,161
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    561
    Thanked in
    272 Posts

    Default

    Cijeli slucaj je pozorisna predstava sa glumcima, scenarijom, rezijom. Glumci su svi, tuzilastvo, sudstvo, optuzeni iz Srbije, Crne Gore, Rusije, advokati. Od pocetka do kraja sve je velika prevara, sa jasno rasporedjenim ulogama. I ovo kad kazes nekom prvo sto te pita, kako je sve namjesteno a toliko ih hapse, maltretiraju, optuzuju, jarane, i ja bi za te pare isa u zatvor. Odma.

    Ono sto je cudno meni odavno je postavljanje medijske kuce Vijesti cijelo vrijeme, a mislim na to da oni ni jednog trenutka, oni, njihovi novinari ili gosti njihovih novinara u intervjuima i emisijama vezano za tu temu, nisu ni pokusali da razoblice ni trun istinu da je sve tragikomicna prevara u kojoj ucestvuje rezimska stranka DF i neke babe i djedovi iz Srbije. Suprotno tome cijelo vrijeme je postavljaju kao da je zaista sve istinitio nefarsicno spontano, kao da je stvarno neko nesto htio, pa je sprijecen pa sad taj postupak, iskljucivo suvoparno pravno tumacenje jedne lakrdije nevidjene u istoriji svejtskog pravosudja i bilo kakvog politickog zivota, tako da je njihov zadatak u ispiranju mozgova sto se tice "Drzavnog udara" zanimljiv.

    Za mene je sve prevara kao sto sam napisao, 99%. 1% ostavljam da je Djukanovic sa Rusima htio da napravi neko sitnije krvoprolice, ali ne naravno onakvo napisano u optuznici, vec sasvim drugacije, kako bi bilo odlozeno uclanjenje u NATO i privremeno uvedeno i neko vanredno stanje u drzavi. Ali to je po meni 1% vjerovatno, da ne precerujemo, on je ipak tigar od papira bez ikakve politicke moci.

    Ovo je prvi put da pisem na temu ovoga pa moram napisat i da svaki put kad covjek obrati paznju na onu sudsku salu velicine dnevne sobe, trpezarije i kuhinje zajedno, u kuci prosjecne velicine, zastidi se drzave dje zivi. Ali Medenica rece, Evropska unija koci razvoj naseg sudstva. Ja bih dodao i drzave. Podrzavajuci Vesnu Medenicu i vlast DPSa.

    Sto tek reci za neuku, disleksicnu, nepismenu sudiju, kojoj iz proste recenice izbija samo primitivizam, najprizemniji provincijalizam, odsustvo elementarnog kucnog vaspitanja i kulture, ti se stidis umjesto nje, tebi je kao gradjaninu Crne Gore neprijatno kad ona izgovori jednu jedinu rijec, koliko je to ogavno i koliko je to malogradjansko zastidje. Ali to je danasnja Crna Gora, sudije Viseg sud nam ne znaju padeze. Slova ne znaju. A sto bi znali kad nije znao ni bivsi ministar obrazovanja...

    Sto ce bit s presudom, presuda ce bit kao sto rece advokat Dragan Soc mozda i 2020. Svakako ih nece osudit preko pola godine, jer se ne bi mogli bavit politikom posle toga, a DPSu je DF potreban kao ribi voda. Sreca pa ih gotovo vise niko ne glasa...
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  15. #1140
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,339
    Thanks Thanks Given 
    513
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    368 Posts

    Default

    Kad stane narod kao živi zid da brani gmizavce a oni će sa dvije tri etničke da počaste građanstvo.Da se nenoramlni živalj nasladi i da nastavi da ide sigurnim korakom zajedno sa uplašenima :lolblue:
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  16. #1141
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    . . .

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  17. #1142
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,389
    Thanks Thanks Given 
    14,849
    Thanks Thanks Received 
    4,148
    Thanked in
    2,097 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Naravno da idu.

    Sve sto DF radi ide na ruku DPS-u.


    Umjesto da idu realnom i normalnom pricom. Da emancipuju srbe oni namjerno idu u satanizaciju, u antieu, antinato kampanju kako bi pokazali svijetu da je CG opozicija (najbrojnija sa zadnjih parlamentarnih i najglasnija) - proruski nastrojena i euroskepticna.

    I onda neko dodje i kaze "Chush EU - vide sve i oni mu dozvoljavaju da vlada"... Naravno da dozvoljavaju kad je u njihovim ocima sve crno i bijelo. Ili ce nastaviti da podrzavaju lokalnog diktatora koji ima neku umjerenu diktaturu i zapadno je raspolozen ili ce srce Evrope predati u ruke rusima.

    I eto recepta za ovo dje smo.

    Mislim da je DF uzasno los predstavnik srba, da su srpski narod satanizovali i udaljili ih of EU i da ce morati da prodje vise decenija a da se srbi u CG izbore za prava.

    Cak stavise - mislim da ce na kraju neke sledece izborne kombinatorike biti jedina opozicija.

    I milo mi je sto ce u sledecem sazivu imati 4-6 poslanika umjesto 18 kao sada.

    P.S.

    DF je prozvao cijelu opoziciju da su izdajice ako sjednu u Sindjin parlament - prvi se vratili u parlament i prekinuli bojkot
    Prvi sjeli u odbore sa DPS-om

    Institucije sistema korumpirane, ne rade posao, ne priznajemo institucije - bore se u institucijama i placaju grupu advokata na stotine hiljada eura. Umjesto da bojkotuju sudjenje.


    Najavljuju 15 dana haos ako ih osude. Osude ih - odgovor - zalicemo se apelacionom sudu


    Hahahhahaaha


    Knezevic - Mandic - Medojevic trio fantastiko.


    Jedno veliko pi
    Ne, tvoja priča ide na ruku DPSu. Ti satanizuješ DF. Samim tim i Srbe u Crnoj Gori.
    A po difoltu se mora biti za EU? Zašto? Mora se biti za NATO? Onaj koji nas je bombardovao i koji bombarduje i pravi krvoproliće gdje god se pojavi. Za EU za koju je pitanje oće li je biti kad mi kao uđemo u nju. Kao da je ona rabota pa će nam sigurno biti odlično. Biće nam dobro jer ćemo moći bez problema da pobjegnemo iz ove države. A ja mislim da ti to nije cilj?
    I sva priča zašto DF ne valja kao politička partija i da njena ideologija nije dobra je samo tvoj stav. Tvoje lično mišljenje. Ne možeš očekivati da svi misle tako. Ili da si ti 100 posto u pravu.

    P.S.

    DF je sjeo u parlament kad se građanska opozicija skoz odaljila od njih. Kad ih u ničemu nije podržala. Kad je građanska opozicija bila u boljim odnosima sa Konjevićem koji je komandovao policijom koja je radila šta je radila. Kada su imali medijskog prostora 0 posto. I kada su bili praktično pred gašenjem. I misliš da će neko to tako da prepusti slučaju, bez borbe, neće.
    Pretpostavljaš da su najavili haos ako krenu da ih vode u ziks. Svakako oni teško mogu da naprave bilo kakav haos. Ali imaju legitimno pravo da se bore svim i svačim kako ne bi nevini ležali u zatvor. Pa makar to bile i prijetnje.


    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Cijeli slucaj je pozorisna predstava sa glumcima, scenarijom, rezijom. Glumci su svi, tuzilastvo, sudstvo, optuzeni iz Srbije, Crne Gore, Rusije, advokati. Od pocetka do kraja sve je velika prevara, sa jasno rasporedjenim ulogama. I ovo kad kazes nekom prvo sto te pita, kako je sve namjesteno a toliko ih hapse, maltretiraju, optuzuju, jarane, i ja bi za te pare isa u zatvor. Odma.

    Ono sto je cudno meni odavno je postavljanje medijske kuce Vijesti cijelo vrijeme, a mislim na to da oni ni jednog trenutka, oni, njihovi novinari ili gosti njihovih novinara u intervjuima i emisijama vezano za tu temu, nisu ni pokusali da razoblice ni trun istinu da je sve tragikomicna prevara u kojoj ucestvuje rezimska stranka DF i neke babe i djedovi iz Srbije. Suprotno tome cijelo vrijeme je postavljaju kao da je zaista sve istinitio nefarsicno spontano, kao da je stvarno neko nesto htio, pa je sprijecen pa sad taj postupak, iskljucivo suvoparno pravno tumacenje jedne lakrdije nevidjene u istoriji svejtskog pravosudja i bilo kakvog politickog zivota, tako da je njihov zadatak u ispiranju mozgova sto se tice "Drzavnog udara" zanimljiv.

    Za mene je sve prevara kao sto sam napisao, 99%. 1% ostavljam da je Djukanovic sa Rusima htio da napravi neko sitnije krvoprolice, ali ne naravno onakvo napisano u optuznici, vec sasvim drugacije, kako bi bilo odlozeno uclanjenje u NATO i privremeno uvedeno i neko vanredno stanje u drzavi. Ali to je po meni 1% vjerovatno, da ne precerujemo, on je ipak tigar od papira bez ikakve politicke moci.

    Ovo je prvi put da pisem na temu ovoga pa moram napisat i da svaki put kad covjek obrati paznju na onu sudsku salu velicine dnevne sobe, trpezarije i kuhinje zajedno, u kuci prosjecne velicine, zastidi se drzave dje zivi. Ali Medenica rece, Evropska unija koci razvoj naseg sudstva. Ja bih dodao i drzave. Podrzavajuci Vesnu Medenicu i vlast DPSa.

    Sto tek reci za neuku, disleksicnu, nepismenu sudiju, kojoj iz proste recenice izbija samo primitivizam, najprizemniji provincijalizam, odsustvo elementarnog kucnog vaspitanja i kulture, ti se stidis umjesto nje, tebi je kao gradjaninu Crne Gore neprijatno kad ona izgovori jednu jedinu rijec, koliko je to ogavno i koliko je to malogradjansko zastidje. Ali to je danasnja Crna Gora, sudije Viseg sud nam ne znaju padeze. Slova ne znaju. A sto bi znali kad nije znao ni bivsi ministar obrazovanja...

    Sto ce bit s presudom, presuda ce bit kao sto rece advokat Dragan Soc mozda i 2020. Svakako ih nece osudit preko pola godine, jer se ne bi mogli bavit politikom posle toga, a DPSu je DF potreban kao ribi voda. Sreca pa ih gotovo vise niko ne glasa...
    Znači po tebi su svi oni u sprezi čak i sa novinarima Vijesti?
    Moram opet pitati jel to imaš neke pouzdane informacije ili eto onako pričaš? Jer bi se moglo napraviti milion drugih priča na istu temu. Tako da to što ti misliš je nebitno. Bitno je da bez ikakvih dokaza zatvaraju poslanike. Poslanike/vođe po zadnjim izborima najjače opozicione stranke. Alooo. Za te ljude je neko glasao. Zamisli kakav smo mi narod koji jedva čeka da se njih dvojica uhapse, da ih nekako nema više, jer nam se ne sviđaju. A to što se hapse bez ikakvih dokaza i što nam je sudstvo i tužilaštvo onakvo, to nema veze. Da imamo imalo čojstva u sebi izašli bi na ulice pa i zbog tog Mandića i Kneževića. Jer nisu tu oni bitni. To može da se desi tebi, meni, bilo kome. Ali ne. Nema veze. Oni su takvi kakvi su. Hapsi *****.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  18. #1143
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,121
    Thanks Thanks Given 
    2,234
    Thanks Thanks Received 
    2,402
    Thanked in
    1,238 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Imamo imamo iako bi dostina odje voljeli da nemamo

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Šta imamo? Državu? Nemamo Lepetanac, ne. Iako ti tako misliš. Imaju je ONI, koji su vladari svega crnogorskog, lopovi i vlasnici.

    Država je ono što smo tražili MI 90-ih, Demokratska pa Slobodna pa tek onda nezavisna. Ovo je privatna država, priznalo ti to srce ili ne.

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ne mogu preboljet dostina. Prvi ovaj iznad tebe...

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Kako si ti preboljevao devedesetih kad su nas ovi isti tvoji uvukli u zajedničku državu SRJ?


    Sve na stranu ko j ei što je DF, gledajte ovo kao poraz pravosudnog sistema. Sjutar bez dokaza mogu svakoga od nas osuditi kad hoće i kako hoće, kapirate li to?

  19. #1144
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Ne, tvoja priča ide na ruku DPSu. Ti satanizuješ DF. Samim tim i Srbe u Crnoj Gori.
    A po difoltu se mora biti za EU? Zašto? Mora se biti za NATO? Onaj koji nas je bombardovao i koji bombarduje i pravi krvoproliće gdje god se pojavi. Za EU za koju je pitanje oće li je biti kad mi kao uđemo u nju. Kao da je ona rabota pa će nam sigurno biti odlično. Biće nam dobro jer ćemo moći bez problema da pobjegnemo iz ove države. A ja mislim da ti to nije cilj?
    I sva priča zašto DF ne valja kao politička partija i da njena ideologija nije dobra je samo tvoj stav. Tvoje lično mišljenje. Ne možeš očekivati da svi misle tako. Ili da si ti 100 posto u pravu.

    P.S.

    DF je sjeo u parlament kad se građanska opozicija skoz odaljila od njih. Kad ih u ničemu nije podržala. Kad je građanska opozicija bila u boljim odnosima sa Konjevićem koji je komandovao policijom koja je radila šta je radila. Kada su imali medijskog prostora 0 posto. I kada su bili praktično pred gašenjem. I misliš da će neko to tako da prepusti slučaju, bez borbe, neće.
    Pretpostavljaš da su najavili haos ako krenu da ih vode u ziks. Svakako oni teško mogu da naprave bilo kakav haos. Ali imaju legitimno pravo da se bore svim i svačim kako ne bi nevini ležali u zatvor. Pa makar to bile i prijetnje.
    Ako si pratio sta sam piskarao po forumu onda si mogao da procitas da su moja misljenja zasnovana na cinjenicama.

    A cinjenice su sledece :

    DF ima 18 poslanika ostatak opozicije 21.
    Ovih 18 poslanika pokusalo je da nametne antiEu, prorusku, antiNato pricu i samim tim su pokusali da se postave kao lideri opozicije.
    Opozicija a ni gradjani nijesu dozvolili da ih retrogradna politika DF koja nema utemeljenja u realnosti i ciji je jedini program Srbija/Rusija povuce u mulj.


    66% gradjana CG podrzava ulazak CG u EU a antiEU je 24% gradjana.

    Ovu njihovu retrogradnu nacionalisticku prorusku politiku gradjani su kaznili na lokalnim izborima gdje su u samo 9 opstina u roku od 18 mjeseci izgubili 53% glasova.

    Itd itd itd
    One Ring to Rule them all...

  20. #1145
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Sve na stranu ko j ei što je DF, gledajte ovo kao poraz pravosudnog sistema. Sjutar bez dokaza mogu svakoga od nas osuditi kad hoće i kako hoće, kapirate li to?
    Evo tebi da odgovorim, jer imaš normalna razmišljanja.

    Kako bez dokaza? Pa koliko puta treba @ASC da piše i quote-uje svoje postove, i postavlja slike dokaza? Ima li ko da to ponovo postavi, da ima volje da ponovimo to po stoti put?

    Plus, ovo je prvostepena presuda, ništa nije gotovo, ljudi, polakoTE. Tek sad idu žalbe i ostatak postupka.

  21. #1146
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,389
    Thanks Thanks Given 
    14,849
    Thanks Thanks Received 
    4,148
    Thanked in
    2,097 Posts

    Default

    Hahaha, Samo Nikšić i normalnost. Tip koji mi je slao čuvenu ako ti se ne sviđa ođe idi u Srbiju.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  22. #1147
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,412
    Thanks Thanks Given 
    5,548
    Thanks Thanks Received 
    4,986
    Thanked in
    2,081 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca
    Jel ti imaš neke pouzdane informacije za to što tvrdiš? Meni ta priča da je DF isti kao DPS više liči da je iz te kuhinje nego li da je DF njihova struktura. Ta priča mi isto liči na SDP koji će evo opet u vlast sa DPSom. Meni je mnogo logičnije da je URA npr. struktura ANBa. Ili zaboravljamo Pajovića itd. Daleko od toga da je DF dobar. Ali ovo suđenje i ova farsa je drugi Goli otok. I ovi kao što je Lepetanac neće to da priznaju. Nego brane državu.
    Zbog cega mislis da je URA takva struktura?

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Šta imamo? Državu? Nemamo Lepetanac, ne. Iako ti tako misliš. Imaju je ONI, koji su vladari svega crnogorskog, lopovi i vlasnici.

    Država je ono što smo tražili MI 90-ih, Demokratska pa Slobodna pa tek onda nezavisna. Ovo je privatna država, priznalo ti to srce ili ne.
    Za drzavu se zalazu samo DPS i SD(P) glasaci.

    Moze se zazmurit na sve ostalo.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  23. #1148
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Hahaha, Samo Nikšić i normalnost. Tip koji mi je slao čuvenu ako ti se ne sviđa ođe idi u Srbiju.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk
    I vazda ću ti poslati jer poistovjećuješ Vladu sa državom cijelom i ne smatraš je svojom nego tuđom. A posebno ti to šaljem jer si veliki fanboy DF-a koji isto misli kao i ti

    A sad na temu, ja razumijem da braniš ovu dvojicu ako stvarno misliš da su skroz nevini, ali ne vidim način da su potpuno čisti u ovoj situaciji, sagledajući sve dokaze.

  24. #1149
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,954
    Thanked in
    2,320 Posts

    Default

    Bilo je dokaza, ali su oni većinom posredni (ispravite me ako grešim, ostavljam prostora jer nisam intezivno pratio suđenje).
    Posredni dokazi nisu dovoljni za osudu (zar ne?). Zbog posrednih dokaza pale su neke presude i sada plaćamo odštetu tim licima.
    To je poenta, i to je ono što je u ovom slučaju loše. Tačka.
    Priča Andrije Mandića o kukavnom srpstvu i ostalim tricama i kučinama potpuno maši poentu i ide na vodu ovakvom stanju koje živimo (životarimo) već trideset godina.
    Za razliku od Gandlafa ja ću ostaviti rezerve da Mandić nesvesno (mada toliko je podudarnosti da ljudi sa razlogom vjeruju da je svesno) ide na ruku DPS-u.

  25. #1150
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,389
    Thanks Thanks Given 
    14,849
    Thanks Thanks Received 
    4,148
    Thanked in
    2,097 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Antares View Post
    Zbog cega mislis da je URA takva struktura?



    Za drzavu se zalazu samo DPS i SD(P) glasaci.

    Moze se zazmurit na sve ostalo.
    Ne mislim da je URA to. Samo sam naveo da bi mi logičnije posle Pajovića bilo da je URA ta. Nego li da je to DF. To je odgovor na njihovo striktno tvrđenje da je DF udbaška tvorevina.

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    I vazda ću ti poslati jer poistovjećuješ Vladu sa državom cijelom i ne smatraš je svojom nego tuđom. A posebno ti to šaljem jer si veliki fanboy DF-a koji isto misli kao i ti

    A sad na temu, ja razumijem da braniš ovu dvojicu ako stvarno misliš da su skroz nevini, ali ne vidim način da su potpuno čisti u ovoj situaciji, sagledajući sve dokaze.
    Meni je drago što si to poslao. Jer odmah znam na čemu sam sa tobom.
    A ti bi da ne poistovećujem DPS, SDP i ostale sa državom. To je nemoguće.
    Ti slobodno ubjeđuj da je ovo tvoja država više nego moja. Ali teško si ti veći Crnogorac iz Nikšića od mene. Ali to što ja ne priznajem ovakvu državu i himnu i zastavu. To je druga stvar. I nikad je neću poštovati. Posebno iz razloga jer je takvi kao ti veličate. To napadanje da sam ja fanboy DFa je pfff. Nisi interesantan.
    Dokazi su njihovi govori na skupovima, to što su išli u Moskvu i Beograd, i ključni svjedoci Velimirović i ostali na čelu sa nepismenim Katnićima Mugošama i ostalim. A nemoj.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Page 46 of 57 FirstFirst ... 3642434445464748495056 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 4
    Last Post: 12-08-15, 14:02
  2. ~ Proljećno čišćenje i krečenje foruma! Pročitati obavezno! ~
    By Igi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 1
    Last Post: 13-04-12, 21:05
  3. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  4. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  5. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •