Page 29 of 57 FirstFirst ... 1925262728293031323339 ... LastLast
Results 701 to 725 of 1405

Thread: ``Suđenje vijeka´´

  1. #701
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    ovdje govorimo kao da je edi imaginarni lik a ne da postoji slika njega i sindjelica po BG... stvarno nije ediju fer da ne dodje na sudjenje pa opovrge ovaj iskaz sindjelica..


    a da zaboravih, i slika je fotomontaza dps i placenika sa zapada... brao
    f6

  2. #702
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    ovdje govorimo kao da je edi imaginarni lik a ne da postoji slika njega i sindjelica po BG... stvarno nije ediju fer da ne dodje na sudjenje pa opovrge ovaj iskaz sindjelica..


    a da zaboravih, i slika je fotomontaza dps i placenika sa zapada... brao
    Pa zar ne reče neki advokat odbrane da Edi ne postoji, da ga Katnic izmislio

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  3. #703
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka se barem onaj Nikic vrati....ni kriv ni duzan azilant u Rusiji....greote
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  4. #704
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Tipicna zamjena teza. Ne znam ko prica “ovdje”da je Edi imaginarni lik. Svakako je postojalo neko petljanje i finansiranje izmedju Rusa i Sindjelica.

    Ono sto tuzilac nikako da objasni je kakve veze toplo prijateljstvo izmedju Sindjelica i Edija, razni keramicari i penzionerke, oruzje sto tone u jamu bezdanu, izuzetni brojevi specijalnih ruskih specijalaca... kakve veze svi oni imaju sa Mandicem i Knezevicem.

  5. #705
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,518
    Thanked in
    756 Posts

    Default

    Vidjeces dokaze, brale, pa ces ucutat onda


  6. #706
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Tipicna zamjena teza. Ne znam ko prica “ovdje”da je Edi imaginarni lik. Svakako je postojalo neko petljanje i finansiranje izmedju Rusa i Sindjelica.

    Ono sto tuzilac nikako da objasni je kakve veze toplo prijateljstvo izmedju Sindjelica i Edija, razni keramicari i penzionerke, oruzje sto tone u jamu bezdanu, izuzetni brojevi specijalnih ruskih specijalaca... kakve veze svi oni imaju sa Mandicem i Knezevicem.
    Spremi se ti da im idesh u vizitu uskoro,naravno ako budesh smio.
    ...

  7. #707
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Vidjeces dokaze, brale, pa ces ucutat onda
    Nekako su ti dokazi vazda na horizontu

    Kad je svjedocio onaj narkoman bilo je - vidjecete kad bude Sindjelic.

    Sad kad smo Sindjelica culi kako fantazira, sad kazu - vidjecete dokaze.

    A Djukanovic nas vec priprema i za kolaps dokaza sa pricom - bilo je toga puno vise nego nam Srbija nije dala.

  8. #708
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Spremi se ti da im idesh u vizitu uskoro,naravno ako budesh smio.
    Neces me rastuziti tom pricom

    Ja bih volio da ovu dvojicu osude. Samo ne na ovaj nacin, krajnje neprofesionalan, neubjedljiv i montiran.

  9. #709
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,999
    Thanks Thanks Given 
    2,232
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Teško mi se opredijeliti šta je odvratnije, da li mogućnost da su neki politički lideri kanili preko krvi osvajati vlast, ili mogućnost da dio državnih organa i lica u njima svojim političkim protivnicima "pakuju" taj pokušaj, a sa ciljem opstanka na vlasti?

  10. #710
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nekako su ti dokazi vazda na horizontu

    Kad je svjedocio onaj narkoman bilo je - vidjecete kad bude Sindjelic.

    Sad kad smo Sindjelica culi kako fantazira, sad kazu - vidjecete dokaze.

    A Djukanovic nas vec priprema i za kolaps dokaza sa pricom - bilo je toga puno vise nego nam Srbija nije dala.
    Ili da krenemo sa druge strane...

    Od "namještaljka DPS-a, očigledna predstava i svako ko to ne vidi je idiot, Rusi ne postoje, itd."... dođosmo do "spremali su Rusi čorbu ali đe je veza Mandića i Pipuna sa Šišmakovim"...

    Polakote...
    ------------------------------------

    Intervju bivšeg srpskog obavještajca Slavka Nikića iz decembra 2016.
    Webtribune
    PUKOVNIK SLAVKO NIKIĆ ŠOKIRAO SRBIJU: Milovi ljudi ušli u Srbiju kao ruski agenti FSB, tražili su od mene da organizujem državni udar, ovo su dokazi i njihova imena…

    Nikić je, na pitanje novinara o hapšenju Srba u Crnoj Gori ispričao da je i sam bio vrbovan za lažni državni udar u Crnoj Gori.

    – Šta se dešava početkom proleća ove godine? Tada sam sedeo sa mojim kolegama iz Udruženja u našim prostorijama i radili smo neke svakodnevne poslove. Zazvonio je telefon, čovek se predstavio da se zove Nino Nikić iz Podgorice. Da li je izmislio prezime kao moje i hteo na taj način da mi se dodvori, ili se zaista preziva Nikić? To bi valjalo da provere crnogorske vlasti.

    U kratkim crtama mi je objasnio da uticajni ljudi iz Ruske Federacije žele da se vide sa mnom, a on je samo prevodilac. Nikakav problem. Rekao sam mu da dođe kod nas u prostorije. Malo je vremena prošlo. Normalno, ja sam stari obaveštajac i pokrio sam kompletan parking i zato imam ovo što ću ekskluzivno, prvi put reći Vašim gledaocima.

    NOVINAR: Šta je to?

    Došli su ljudi. Došao je Nino Nikić iz Podgorice i došao je čovek koji se predstavio kao visoki oficir FSB zadužen za specijalne zadatke. Nije mi to bilo ništa što bi me upozorilo da moram da budem drugačiji od onoga što jesam.

    Ono što je veoma važno, tražili su da iz prostorije izađu svi osim mene. Moje kolege koje su bile u Službi, znaju da je to nešto što se prihvata kao normalno, nema tu problema. Ostali smo sami, njih dvojica i ja. Prevodilac. Slavko Nikić, oči u oči sa čovekom…

    Kakav Sinđelić i kakve ostale bitange koje su se tamo predstavljale za neke likove? Meni je žao Dikića što je dozvolio da mu Sinđelić priđe. NJemu je prirodno Sinđelić mogao da priđe samo u jednoj varijanti, dok je radio da on hapsi Sinđelića. Sve drugo što je dozvolio tom čoveku i takvim ljudima, to ga je odvelo u zatvor.

    Nastavljamo razgovor i pored mnogih pitanja, postavljaju mi neverovatno pitanje:

    “Gospodine Nikiću, da li biste Vi mogli nešto što je u interesu države Rusije i države Srbije da uradite na prostoru Crne Gore?”
    Rekao sam:
    “Ne razumem zaista pitanje. Šta?”
    “Nešto što bi moglo da uzburka javnost”

    Sećam se odlično odgovora, rekao sam:
    – “Da. Mogu. Ja to mogu da uradim i u Srbiji, gde ima 8 miliona stanovnika, a ne tamo gde je 500 hiljada.”

    Onoliko ljudi koliko mene zna, da ne kažem sad… Da ne koristim terminologiju kao sa Pinka, pa da kažem moju popularnost. Ne. LJudi koji prate moj rad, dovoljan broj je da mogu da uznemirim Srbiju.

    Bukvalno je skočio:
    – “Odlično!” i počeli su da se raduju njih dvojica.
    Ja ih gledam:
    – “Dobro. Čemu ta radost? Šta je?"
    – “To smo hteli da čujemo od Vas!”
    – “Od mene vi ništa niste čuli, čemu treba da se radujete. Zašto? Vi ste me pitali da li mogu, ja sam odgovorio da mogu. Pitajte me da li hoću.”
    I oni malo pogledaju i kažu:
    “Da li hoćeš?”
    “Pa neću. To mi ne pada na pamet, da ja palim moju srpsku Crnu Goru, da ja palim moju Srbiju. Ne pada mi na pamet”
    Ali kao stari obaveštajac video sam u očima tog čoveka da sam ja meta i da bi on mogao odlično materijalno da profitira i znao sam da će se ponovo javiti. Rekao sam im da je sastanak završen. Otišli su.

    A čime su oni to otišli? Ajmo da obavestimo građane Srbije. Lažni Rusi su otišli Renault Fluence, registarske tablice podgoričke PG TE508, boja crna. Tim autom su otišli u nepoznatom pravcu. Taj nepoznati pravac su moji propratili, pa se ispostavilo da su obaveštajci otišli do Hyatt-a.

    Sutra ujutru u 9h me zove isti čovek, Nino Nikić i kaže:

    – “Čovek koji je razgovarao sa Vama gospodine Slavko, želi hitan sastanak.”
    – “Može. Gde?”
    – “Na sred Pupinovog mosta.”

    Ja znam šta su obaveštajci:
    – “Na sred Pupinovog mosta vas čekam za pola sata. Samo on izlazi iz auta. On i ja pričamo.”
    Došao je za pola sata lažni Rus, koji se lažno predstavlja, i meni nudi sve samo da odradim ono za šta su kasnije zloupotrebili Dikića. Rekao sam:

    – “Može. Hoću da uradim sve, cenim tu službu i da budem iskren svakom obaveštajcu Srbinu je bila potajna želja, makar da upozna ili da radi za KGB ili FSB.” i tražio sam od njega da mi potvrdi da radi za FSB, onoliko koliko smo mogli da se sporazumemo.

    Da? Odlično. Nas dvojica letimo u Moskvu, idemo samo da popijemo kafu u službenim prostorijama FSB. Kad popijemo kafu, posle toga sam spreman da pravimo dogovore u kafani, u stanu, u bazenu, gde god hoćete. Ali prvo kafica u prostorijama FSB. Znate li kada smo otišli da pijemo kafu? Nikad! On sa FSB može da ima veze, samo kada ga FSB bude lišio slobode. To su lažni Rusi, zbog kojih je Rusija lažno optuživana od strane nedobronamernih medija u onom periodu.
    Sad kad se ispostavilo da je "lažni Rus" ipak nije lažni... da Ananije Nino Nikić nije agent ANB-a, nego da je dobio azil majčice Rusije kao žrtva političkog progona u Crnoj Gori, Slavko Nikić pere ruke od svojih ranijih intervjua i pravi se lud sa pričom da njemu nije traženo ništa konkretno.
    ----------------------------------
    Vijesti
    23. jul 2017.
    SDT: Ananije Nikić četvrt vijeka iz Crne Gore špijunirao Rusima

    Prema nezvaničnim informacijama koje su Vijesti dobile iz Specijalnog državnog tužilaštva, SDT ima dokaze da je Mihailo Čađenović, vozač Andrije Mandića, 3. marta 2016. zajedno sa Ananijem Nikićem, izašao iz Crne Gore u vozilu "Renault Fluence" crne boje, a da su se vratili opet zajedno 5. marta 2016. Istovremeno Andrija Mandić je otišao u Beograd avionom.

    Dalje, Andrija Mandić i ostali lideri DF-a su imali bliske kontakte sa Ananijem Nikićem. Ananijev brat, Arsenije Nikić, je prije neki dan rekao da mu je čast što su on i Ananije prijatelji sa Andrijom Mandićem.
    Ananije Nikić je bio zajedno sa Mandićem i Kneževićem i u Moskvi na sastancima sa Železnjakom.





    Iz Demokratskog fronta ovo objašnjavaju navodima da im je Ananije Nikić prevodilac, te da je radio kao prevodilac i sa drugim opozicionim liderima uključujući Aleksu Bečića i Ranka Krivokapića.
    Bečić i Krivokapić su negirali navode DF-a da su se ikad sreli sa Ananijem.
    --------------------------------------------

    Naravno, ništa od ovoga Mandića još uvijek direktno ne inkriminiše, ali po 150-ti put dokazni postupak tek treba da počne.
    Last edited by ASC; 15-12-17 at 15:30.

  11. #711
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Citiras li to ozbiljno kao argument Nikica koji je od tada dao deset izjava u kojima tvrdi da je sve ovo Katniceva izmisljotina

    Od "namještaljka DPS-a, očigledna predstava i svako ko to ne vidi je idiot, Rusi ne postoje, itd."... dođosmo do "spremali su Rusi čorbu ali đe je veza Mandića i Pipuna sa Šišmakovim"...
    Nemoj sa uopstenom pricom nego reci ko je sta tvrdio. Ludackih prica vazda mozes naci, i sa tuzilacke strane i sa strane odbrane.

    Od pocetka govorim da ima ruske umijesanosti ali da je nacin na koji se "otkriva" veza sa Mandicem i Knezevicem ispod svakog profesionalnog nivoa.

    Istina, materijalni dokazi tek predstoje, ali daj prvo da priznamo da od ovih silnih obecanja sta ce sve da otkriju svjedoci saradnici nije bilo nista. Corak. Bruka.

  12. #712
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Citiras li to ozbiljno kao argument Nikica koji je od tada dao deset izjava u kojima tvrdi da je sve ovo Katniceva izmisljotina
    Slavko Nikić može kod Teše, Gojka Raičevića i ostalih kvazinovinara sad da tvrdi šta hoće.

    Čovjek je ovo što je prvobitno rekao u decembru prijavio srpskim vlastima i dao izjavu srpskom tužilaštvu. Ananije Nikić je pokušao da ga vrbuje za akciju u Crnoj Gori.
    Tužilaštvo pored toga tvrdi da ima dokaz da je Ananije bio u Srbiji u periodu koji je Slavko naveo, vozilom koje Slavko opisao... i to je ono što je nama poznato. A čime sve tužilaštvo još raspolaže ne znamo.

    Za njegove prvobitne tvrdnje postoje dokazi i izjave date srpskim vlastima, dok su naknadne izjave da je sve Katnićeva izmišljotina ničim potkrijepljena prdnjava za medije.
    Last edited by ASC; 15-12-17 at 12:39.

  13. #713
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Veci dokazi (imalo ih ili nemalo) su sasvim nepotrebni .... onu gomilu iz sudnice, sve na kumbulj ....ne u Spuz ....no na Grmozur - da je srece...pa neka se tamo objasnjavaju sta je Edi rekao Sindji, Sindja Dikicu, a Dikic Mandi i Pipunu
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  14. #714
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,234
    Thanks Thanks Given 
    785
    Thanks Thanks Received 
    1,518
    Thanked in
    756 Posts

    Default

    Kako bi Tattoo to po kratkom postupku.. Bi li i Mila tako zbog Dubrovnika??


  15. #715
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Veci dokazi (imalo ih ili nemalo) su sasvim nepotrebni .... onu gomilu iz sudnice, sve na kumbulj ....ne u Spuz ....no na Grmozur - da je srece...pa neka se tamo objasnjavaju sta je Edi rekao Sindji, Sindja Dikicu, a Dikic Mandi i Pipunu
    To valja ako smo jos na nivou plemenskog prava i krvne osvete.

    Sudjenje u zemlji kandidatu za EU mora na nesto da lici, da ispunjava neke standarde.

    Iskreno, kad se bude Djukanovicu sudilo radije bih da ga oslobode nego da ga ovako osude.

  16. #716
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    ...

    Za njegove prvobitne tvrdnje postoje dokazi i izjave date srpskim vlastima, dok su naknadne izjave da je sve Katnićeva izmišljotina ničim potkrijepljena prdnjava za medije.
    Jes. Kad govori u prilog optuznice sve istinu prica, a kad govori protiv optuznice onda laze, pokvarenjak jedan.

  17. #717
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    To valja ako smo jos na nivou plemenskog prava i krvne osvete.
    Pa... za onakve , kakvi su optuzeni - i ne treba bolji zakon.
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  18. #718
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Jes. Kad govori u prilog optuznice sve istinu prica, a kad govori protiv optuznice onda laze, pokvarenjak jedan.
    On ni isprva nije govorio (svjesno) u prilog optužnice.

    On je optužio Ananija Nikića i "lažnog Rusa" da rade za ANB i da su pokušali da ga namjeste i uhvate u klopku kao što je navodno uhvaćen Dikić.
    Nakon što je ukapirao da je pogriješio sa ovom procjenom a ispostavilo se da Ananije jeste ruski čovjek, počeo je da se pravi avetan, i da naglasim, nije porekao da je došlo do njihovog sastanka, sada samo insisitra na tome da mu ništa konkretno nije traženo.
    (iako je rekao da im je isprva odgovorio "neću da palim Crnu Goru").

    Jasno je kako stoje stvari.
    Last edited by ASC; 15-12-17 at 12:59.

  19. #719
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,286
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Slavko Nikić može kod Teše, Gojka Raičevića i ostalih kvazinovinara sad da tvrdi šta hoće.

    Čovjek je ovo što je prvobitno rekao u decembru prijavio srpskim vlastima i dao izjavu srpskom tužilaštvu. Ananije Nikić je pokušao da ga vrbuje za akciju u Crnoj Gori.
    Tužilaštvo pored toga tvrdi da ima dokaz da je Ananije bio u Srbiji u periodu koji je Slavko naveo, vozilom koje Slavko opisao... i to je ono što je nama poznato. A čime sve tužilaštvo još raspolaže ne znamo.

    Za njegove prvobitne tvrdnje postoje dokazi i izjave date srpskim vlastima, dok su naknadne izjave da je sve Katnićeva izmišljotina ničim potkrijepljena prdnjava za medije.
    #FakeNews
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. #720
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    ...
    Jasno je kako stoje stvari.

    Milo mi je sto tako dobro razumijes Nikica.

    Jedino sto je meni sasvim jasno iz toga je da je covjek lazov.

  21. #721
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Svi su lazovi samo Mandic i Knezevic govore istinu

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #722
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,757
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Svi su lazovi samo Mandic i Knezevic govore istinu

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Je li toliko tesko i nedokucivo provaliti i prihvatiti da su to najbolji kadrovi ove vlasti zadnjih dana?
    Pa ja vjerujem da i djeca po srednjim skolama kapiraju da od ta 2 olosa ne moze gore. Ali kad se dobro plati pokrivaju sve pozicije. A DPSu ne fali para
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  23. #723
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dub_c View Post
    Je li toliko tesko i nedokucivo provaliti i prihvatiti da su to najbolji kadrovi ove vlasti zadnjih dana?
    Pa ja vjerujem da i djeca po srednjim skolama kapiraju da od ta 2 olosa ne moze gore. Ali kad se dobro plati pokrivaju sve pozicije. A DPSu ne fali para
    Ako ih osude na dobar niz godina , a ako dokazu za ovo dijelo bice bas dobar niz onda sto ce im pare od DPS.
    Ja odavno pricam da dok je DF bice i DPS , i jedino sto moze odje biti pozitivno to je da ce ugasiti DF pa onda DPS nece imati sa cim.narod sa plasi

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #724
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,693
    Thanks Thanks Given 
    1,757
    Thanks Thanks Received 
    759
    Thanked in
    311 Posts

    Default

    A iskreno lepetanac, mogu da ih osude, treba da ih osude i osudice ih ali ako svi znamo da je proces namjesten, koju to tezinu onda ima?
    Vise ima smisla sad kao proces koji privlaci paznju i smijeh nego sto ce nekoga zanimati posljedice i kazne.

    A zamisli sad ovo, da ih ne osude. Sta se desava onda? -Nista, ja da se zakunem na svoj zivot
    A sta bi trebalo da se desi? Tj sta bi do sad vec trebalo da se izdesavalo zbog ovako smjehotresnog postupka i aktera u njemu pa nije jer...show must go on.

    Evo ovamo, MEHANIZAM, sprdnja sa drzavom, pa opet nista. Izio vuk magarca. I to tako 20 godina u krug.
    Tako nam je svaka rabota, oni dignu prasinu, narod se iscima malo, aaaaaaa vidji ovo, sad su najebali, od ponedeljka bolje zivimo, a vazi stara, dobro je to

    Masu zareza koristim, ovo ce mi naplatit' neko.
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

  25. #725
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dub_c View Post
    A iskreno lepetanac, mogu da ih osude, treba da ih osude i osudice ih ali ako svi znamo da je proces namjesten, koju to tezinu onda ima?
    Vise ima smisla sad kao proces koji privlaci paznju i smijeh nego sto ce nekoga zanimati posljedice i kazne.

    A zamisli sad ovo, da ih ne osude. Sta se desava onda? -Nista, ja da se zakunem na svoj zivot
    A sta bi trebalo da se desi? Tj sta bi do sad vec trebalo da se izdesavalo zbog ovako smjehotresnog postupka i aktera u njemu pa nije jer...show must go on.

    Evo ovamo, MEHANIZAM, sprdnja sa drzavom, pa opet nista. Izio vuk magarca. I to tako 20 godina u krug.
    Tako nam je svaka rabota, oni dignu prasinu, narod se iscima malo, aaaaaaa vidji ovo, sad su najebali, od ponedeljka bolje zivimo, a vazi stara, dobro je to

    Masu zareza koristim, ovo ce mi naplatit' neko.
    iskreno ne znam jel proces namjesten , ne pratim previse sem sto procitam po portalim asto pisu tj kako je proteklo sudjenje taj dan.

    ali sto bi rekao Stradivari cini mi se stranicu prije, ne znam sta je gadnije ili vise porazavajuce za nas kao drustvo da je nekome palo na pamet da trazi od Rusije pa oi ucstvuje u nekom krvavom smjenjivanju vlasti . ili da vlast zarad opstanka pokusava da im smjesti.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 29 of 57 FirstFirst ... 1925262728293031323339 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 4
    Last Post: 12-08-15, 14:02
  2. ~ Proljećno čišćenje i krečenje foruma! Pročitati obavezno! ~
    By Igi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 1
    Last Post: 13-04-12, 21:05
  3. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  4. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  5. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •