Page 50 of 57 FirstFirst ... 40464748495051525354 ... LastLast
Results 1,226 to 1,250 of 1405

Thread: ``Suđenje vijeka´´

  1. #1226
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    CG je u strazburu vec izgubila 4 slucaja policijske torture. A jos nisu stigli ovi od 2015.te do danas. Sad je pokrenuto za Martinovica i one momke u zlatarskoj.
    Znači, pravda za Čaku
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #1227
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Malo je vijest prosla apsulutno nezapazeno, ali da ti bar pojasnim

    CG je u strazburu vec izgubila 4 slucaja policijske torture. A jos nisu stigli ovi od 2015.te do danas. Sad je pokrenuto za Martinovica i one momke u zlatarskoj.
    Mogu oni donijeti 1000 presuda, vama se misljenje nece promijeniti. Elem
    Zena je sudija suda u Strazburu ispred Crne Gore. I imam problem sa njenom recenicom “prekoracenje torture”. Kao da postoji granica do koje je mucenje od strane policije normalno i u zakonskim okvirima. To samo govori koliko je to ukorijenjeno u ovom narodu. A ona je sudija


    Ali naravno vi ne vidite problem. Bice jedno izvini i nemojte zivjeti u proslosti
    Ja vidim problem kod slučaja Mija Martinovića (ovo u Zlatarskoj iskreno nešto nisam ispratio).

    Ali ne vidim problem da neko ko krene na policajca i neće da stane - dobije po labrnji. Ne što sam ja nekakav pristalica policijske države, nego što se u slučaju Čake radilo o odbijanju istovremenog napada i savlađivanju otpora, bar do jedne ure. A svaki pendrek posle te ure ja ću podržati da se traže krivici, pred svakim ko kaže da je Čaka zaslužio da dobije po njušci na samom stadionu, zbog onoga sa snimka, i da je za to zaslužio robiju.

  3. #1228
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Znači, pravda za Čaku
    Nije pravda za Caku, vec pravda za nas ostale koji ne zele da zive u policijskoj drzavi. Dje ocigledno kad te zaustavi interventna vikendom uvece, treba da gledas u asfalt i odgovaras sa “da bwana, u pravu ste bwana...”
    Ono treba imati malo kicme u zivotu, pa ponekad i reci da se sa necim ne slazes. Ali je lako tudjim koprive mlatiti.
    Posebno kao vecina crnogoraca iz Beograda. Ima vas vise tamo nego u CG, i nadam se da ce vam drzava dati neki vid penzije za sve patnje koje ste tamo prezivjeli

  4. #1229
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,808
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    a ti bi u drzavi bez policije da zivis... maleni idealista
    f6

  5. #1230
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    A sto ne komentarisete pendrecenje istog tipa preko ograde, zbog kojeg je Cakito usao. Taj detalj ne zelite da spominjete?
    Neko tuce grupu ljudi bez razloga i koplja se slome na jednog covjeka, i to koji se usprotivio torturi. Neka, samo vi okrecite glavu, doce i vas ova "pravda".

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Last edited by StefanPG; 13-05-19 at 10:22.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  6. #1231
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,275
    Thanks Thanks Given 
    14,561
    Thanks Thanks Received 
    4,040
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    A zašto Čaka nije uhapšen na terenu? Nego pušten ili ubačen u autobus. I onda kad je mirno izašao ovi ga opet prebili. Zašto su ga drugi put prebili?

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  7. #1232
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Realno, da sam idealista volio bih da zivim u drzavi bez takvih kao ti. I da ste nedje u nekom rezervatu sa istim ovim pripadnicima policije, pa da vas gledamo kao primjer kohabitacije u istom prostoru.
    Ali eto zivot je drugaciji, pa i takvi imaju pravo da hodaju ulicom sa ostalim narodom

  8. #1233
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,808
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    pa isto tako su se oni usportivili torturi koju je caka izvrsio kad je usao na teren i izlemao policajca... i eto dodje ti na isto.

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Realno, da sam idealista volio bih da zivim u drzavi bez takvih kao ti. I da ste nedje u nekom rezervatu sa istim ovim pripadnicima policije, pa da vas gledamo kao primjer kohabitacije u istom prostoru.
    Ali eto zivot je drugaciji, pa i takvi imaju pravo da hodaju ulicom sa ostalim narodom
    shvatam brate sve. tesko je kad smeta drzava, policija, sud, poreska svaki organ i svaki gradjanin koji nema misljenje kao ti (koje je u manjini). kad se ne slazes ni sa cim i ni sa kim i svako jutro ti je svaka vijest crna i uperena protiv tebe navodno. ujutro se otvori in4s i borba pogledaju se kako se drzava obracunava sa srbima iz crne gore i krenu crne mislie.

    ko je veli policija da zaustavlja mene hahahahha legendarno.
    Last edited by acs; 13-05-19 at 10:31.
    f6

  9. #1234
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default ``Suđenje vijeka´´

    A jeste. To je razlog. Ne mogu od zore da zivim zbog ugrozenosti srba. Eto se i poreska udruzila sa policijom da ih nagrdi.
    Lako li je sa tom glavom zivjeti. Sve je super dok mali od sure radi dje radi. Nego vidim da vam je u zadnje vrijeme svima krivlje nego meni. Svi su protiv bas. Izgubila se podrska od vlasti, a ovakvi kao ja vas i dalje ne cijene, a vi pricate protiv vlasti...konacno...ocete orden....drzavnu penziju sad...
    Last edited by Hell Raiser; 13-05-19 at 10:50.

  10. #1235
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,808
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    vjeruj mi jos malo i stize crnogorsko proljece i onda te policija nece zaustavlja. jer simptomaticno je to da zaustavljaju tebe a ne bracu djukanovic.
    f6

  11. #1236
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Zamisli ocekujem policajca da me zaustavi, a ne klosara. Ali i u pravu si. Svako se slicnom raduje

  12. #1237
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Nije pravda za Caku, vec pravda za nas ostale koji ne zele da zive u policijskoj drzavi.
    Znači policijska država je ona u kojoj nije dozvoljeno mlatiti policajca ?
    Last edited by Rakun; 14-05-19 at 07:01.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #1238
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Znači policijska država je ona u kojoj nije dozvoljeno mlatiti policajca ?
    Kako obozavam ovo dps izigravanje zrtve na svaku temu. Raspadose se od posla svi do jednoga a mi to ne cijenimo. Kad ih vidim na televiziji sa ovakvom “a la rakun” pricom, iskreno mi suza krene i odmah nazovem da pitam ima li dje kakav ziro racun da im kukavcima pare uplatim
    Narod lijeci djecu porukama i uplatama, a sta ja da radim kad mi srce pukne jer drzava nema dovoljno policije jer je svakoga strah da izadje na ulicu da ga ne bi “neki caka” mlatio.
    Da otvoris neki fond Rakune cisto da mi pomognes da ovu muku sa grudi skinem

  14. #1239
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ipak nista od Spuza,a ?
    sad ce da se femkaju godinu dana do apelacionog, i pojeo vuk magarca ...

    Steta, bas sam htio da vidim cija bi Pipun bio bich u tvorza
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  15. #1240
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,159
    Thanks Thanks Given 
    179
    Thanks Thanks Received 
    557
    Thanked in
    270 Posts

    Default

    Jednom sam cuo od osobe koja je izuzetno bliska samom vrhu vlasti, da Vijesti rade za njih. S obzirom da osobu ne poznajem licno, nisam htio da otvaram neku pricu, ali takve prica sam vazda odbacivao kao zlonamjerne i netacne. A onda naletis na ovo...

    https://www.vijesti.me/kolumne/tesko...a-srbija-hrani
    Drzava univerzalnog normativnog morala i obrazovanja

  16. #1241
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Dosta precizno

  17. #1242
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Platinum View Post
    Jednom sam cuo od osobe koja je izuzetno bliska samom vrhu vlasti, da Vijesti rade za njih. S obzirom da osobu ne poznajem licno, nisam htio da otvaram neku pricu, ali takve prica sam vazda odbacivao kao zlonamjerne i netacne. A onda naletis na ovo...

    https://www.vijesti.me/kolumne/tesko...a-srbija-hrani

    Ja bolji tekst u zivotu nijesam procitao u Vijestima. Mozda si ga ti pogresno razumio..


    Procitaj dio teksta o Italiji u kojoj su komunisti decenijama bili najjaca stranka u zemlji ali antikomunisticki stab sastavljem od mafijasa, crkve i medija nikada komunistima nije dao doci na vlast. Slicna je stvar u Crnoj Gori.


    U Crnoj Gori Zapad sve tolerise DPS-u samo da antinato snage ne dodju na vlast.

  18. #1243
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    U onom momentu kada opozicija (većinski) bude pri stavu da se ne mijenja spoljnja politika tog momenta DPS postaje dio istorije... Vrlo prosto... oh, wait...

  19. #1244
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    U onom momentu kada opozicija (većinski) bude pri stavu da se ne mijenja spoljnja politika tog momenta DPS postaje dio istorije... Vrlo prosto... oh, wait...

    Je li to demokratija? Moras biti pro-zapadno orjentisan da bi se smijenila vlast ?

  20. #1245
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,494
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Ne, to je realnost...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  21. #1246
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    419
    Thanks Thanks Given 
    95
    Thanks Thanks Received 
    33
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Kad su Srbi bili realni?

  22. #1247
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bonvivan1789 View Post
    Je li to demokratija? Moras biti pro-zapadno orjentisan da bi se smijenila vlast ?
    Možeš da živiš i u utopiji gdje će većina normalnog svijeta gledati kako da ode odavdje (i to na zapad, zamisli) i to će mu biti najveće dostignuće...

    Usput budi rečeno, demokratija je pro-zapadni produkt tako da pozivati se na norme demokratije a biti ljubitelj nekog despota (Milo, Putin, Aleksandar, Erdogan,...) je... u najmanju ruku licemjerje.

    Sent from my Motorola 8400

  23. #1248
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Možeš da živiš i u utopiji gdje će većina normalnog svijeta gledati kako da ode odavdje (i to na zapad, zamisli) i to će mu biti najveće dostignuće...

    Usput budi rečeno, demokratija je pro-zapadni produkt tako da pozivati se na norme demokratije a biti ljubitelj nekog despota (Milo, Putin, Aleksandar, Erdogan,...) je... u najmanju ruku licemjerje.

    Sent from my Motorola 8400

    A gdje cemo ici nego na Zapad kad nam je najblizi? Necemo valjda u Kinu, Indiju ilI Japan?


    Demokratija je produkt za unustrasnju upotrebu Zapad a ne izvozni produkt. Zapad zeli drzati svoje gradjane relativno zadovoljnim sa ciljem da im ne smetaju dok kolonizuju i pljackaju svijet. I podrzavaju diktatore koje si naveo. Zapad ne dozvoljava nikome da se razvije. Odmah ga uniste ilI mu uvedu sankcije.


    Da ti skratim pricu....meni se prosto gadi Zapad i njegova politika.

  24. #1249
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,720
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Rusija je puno bliže od SAD (i po kilometrima) pa se opet studenti ,,polomiše'' da rade sezonski u SAD, Turska je isto blizu, Srbija još bliže... izbora ima, ne mora se na ,,truli zapad'' (citat Kira Radovića).

    Demokratija nije proizvod koji se izvozi, to je vezano za unutrašnje uređenje države koje malo koga zanima, spoljnja politika je ono što zanima velike sile i njihove intersne svere.. Velike sile su... sile, a ne humanitarci, ne znam šta tu nije jasno, pa makar se ta velika sila zvala Njemačka, Rusija, Velika Britanija, Kina, Japan, SAD,...

    Nekome se gadi zapad, nekome istok, no to onda nije ozbiljna priča već komedija kao u filmu ,,tri karte za Holivid''.

  25. #1250
    Join Date
    May 2019
    Posts
    189
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by wulfy View Post
    Rusija je puno bliže od SAD (i po kilometrima) pa se opet studenti ,,polomiše'' da rade sezonski u SAD, Turska je isto blizu, Srbija još bliže... izbora ima, ne mora se na ,,truli zapad'' (citat Kira Radovića).

    Demokratija nije proizvod koji se izvozi, to je vezano za unutrašnje uređenje države koje malo koga zanima, spoljnja politika je ono što zanima velike sile i njihove intersne svere.. Velike sile su... sile, a ne humanitarci, ne znam šta tu nije jasno, pa makar se ta velika sila zvala Njemačka, Rusija, Velika Britanija, Kina, Japan, SAD,...

    Nekome se gadi zapad, nekome istok, no to onda nije ozbiljna priča već komedija kao u filmu ,,tri karte za Holivid''.

    Koje smo benefite dobili od vodjenja prozapadne politike? Unistena nam je privreda zahvaljujuci zapadnim favoritima(DPS). Pretvoreni smo u jeftinu radnu snagu koja obavlja najprostije poslove.

    Studenti i radnici koji idu na Zapad nijesu tamo direktori ,nego tamo peru gace, sude, auta i raznose novine.

    Moras shvatiti jednu stvar. Zapad ne gleda Crnu Goru kao na svoj prirodno dio. Ne smatraju nas dijelom sebe. A ti opet oces sa njima. Meni je to ogavno gledati.

Page 50 of 57 FirstFirst ... 40464748495051525354 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 4
    Last Post: 12-08-15, 15:02
  2. ~ Proljećno čišćenje i krečenje foruma! Pročitati obavezno! ~
    By Igi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 1
    Last Post: 13-04-12, 22:05
  3. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 13:09
  4. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 13:09
  5. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 13:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •