Page 7 of 57 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 151 to 175 of 1405

Thread: ``Suđenje vijeka´´

  1. #151
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    snip
    Nazalost, bez mentalne gimnastike moras da ignorises dosta stvari koje znamo o organizatorima i clanovima kriminalne grupe. Zato je mentalna gimnastika jedini nacin da teorija dobije kakav-takav smisao.

    Hajde da sa strane stavimo to sto pokusavas da predstavis Rusiju kao neku nenadjebivu silu sa neogranicenim resursima koja moze da radi sta god hoce i kad god hoce svuda po svijetu i da ima neogranicen pristup ljudima koji su super inteligentni i spremni da se odmah prihvate bilo kakvog zadatka.

    Pored toga ti aktivno ignorises stvari koje znamo. Ignorises cinjenicu da se ruski spijun (po kojeg je dosao ruski ambasador da ga vadi iz drzave) sastao sa Sindjelicem a u verziji sa mentalnom gimnastikom si se zapitao sta ako je Sindjelic htio da napravi dil sa Rusima ne pitajuci se pritom kako je moguce da Sindjelic bude i nesposobni ludak i neko ko moze da stupi u kontakt sa ruskim spijunima. Kako ti nije logicno da su strani spijuni ti koji stupaju u kontakt sa kriminalcima poput ludog Sindje?

    Dalje, ignorises cinjenicu da je Ristic po Facebooku pricao da se sprema nesto na dan izbora i neposredno nakon izbora "sa izmijenjenim ulogama" sto se poklapa sa iskazima svjedoka za vrijeme sudjenja. Ignorises i to da je DF grdne pare ulozio u kampanju, da su u vise navrata isli u Rusiju, da su skoro bez prestanka pricali o clanstvu u NATO (a ne zaboravi i kakvu su agresivnu kampanju vodili, punu lazi i provokacija sa ciljem da manipulisu javnost). Ignorises i njihove pokusaje 2015-e. Nema nikakve sanse da ne bi nista pokusali da urade na dan izbora kad od 2015-e pokusavaju nasilnim putem da sruse vlast. Maloj djeci je ocigledno da su za to placeni i to debelo. Cak ni ti ne negiras da je nesto organizovano, ali iz nekog razloga odbijas da primijenis Okamovu ostricu.

    A sto se tice vremena kad su Dikic i druzina dosli - ne mozes danima da drzis strane placenike na teritoriji druge drzave. Posebno ne ako je jedan od njih notorna figura kao sto je Dikic. Njihovo prisustvo zahtijeva resurse, a prisustvo Dikica je i samo po sebi sumnjivo. Njegov iskaz na sudu je presmijesan.
    I ne mozes tako lako da nadjes neke anonimne strance koji su personifikacija zdravlja i koji su spremni da urade tako nesto i da ih drzis u pripravnosti na neprijateljskoj teritoriji. Ideja je je van pameti jer moras da podjes od pretpostavke da takvi ljudi postoje i da sve druge obavjestajne agencije spavaju. Pa otkrili bi ih za pet minuta. Ako ne nasa onda neka druga obavjestajna agencija. Stvarni zivot nije sedma sezona GoT-a da mozes ljude samo da teleportujes sa jednog mjesta na drugo.

    Znamo da je najjednostavnije rjesenje najcesce i najispravnije. U ovom slucaju da je pokusaj 2016-e samo logican ali intenziviran nastavak pokusaja 2015-e.

    Quote Originally Posted by opmne View Post
    Licno mislim da je Rusiji bio toliki interes da budemo u njihovoj zoni neko bi pozvao djukanovica i pitao ga koliko kosta njegov obrt za 180 stepeni, onda bi mu Putin kazao koliko kosta ako nece da se obrne i mrsnuo ga za CG. To sto bi otvorili karte briga bi im velika bila da im Amerika sa satelitima ne uvede sankcije . . .
    Milo je ziv zahvaljujuci Zapadu. Da se okrene Rusiji od obrta bi mu se vrat slomio.
    Last edited by VanjaTheMan; 15-09-17 at 14:39.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  2. #152
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Sindjelica ono ceka izrucenje Hrvatskoj nakon ovog cirkusa, jel tako?


  3. #153
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post


    Milo je ziv zahvaljujuci Zapadu. Da se okrene Rusiji od obrta bi mu se vrat slomio.
    Da, ziv jer se okrenuo zapadu. Da se nije okrenuo vjerovatno bi skoncao kao Milosevic ili Gadafi, Sadam . . . od toga istog zapada. No dobro si mu snimio slabu tacku, ko zna sa onako osjetljivim vratom dokle moze da ide, a geopolitika zajebana magistrala.

  4. #154
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    A nikome nije palo na pamet da su možda i Df i Dps "organizovali ovo"

  5. #155
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    A nikome nije palo na pamet da su možda i Df i Dps "organizovali ovo"
    Zanimljivo. Znači df režirao rusko-srpsku stranu a dps rezirao eu-usa stranu. Rezija ispada by Milo Đukanović... A to znači da Rusija i USA nijesu svjetske sile već Crna Gora jer igraju po našim notama. Je li to? Pokušavam da skontam...

  6. #156
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Ne , nego da je u pitanju fals flag u čije su kreiranje učestvovali i jedni i drugi.

  7. #157
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Samo sto DF zavrsi u tvorza
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #158
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,650
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    I gasenje partije.. bice da je dogovor sigurno hahaah


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  9. #159
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Kolike su moguće zatvorske kazne za čelnike fronta, ako im se dokaže krivica?

  10. #160
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    - Zbog cega bi se drzavni udar desavao noc uoci izbora ili na noc izbora ? Ne bi li bolje organizovano bilo da se saceka par dana da opozicija pocne sa protestima, onda ulet par njih u uniforme policije zapuca po narodu i imas gradjanski rat ili ti ukrajinski scenario i pozdrav NATO-u onda..
    Postoji li bolji dan za to nego dan izbora ? Opozicija jeste najavila proteste za dan izbora (ukoliko izgube)
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  11. #161
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanCamp View Post
    Rusija kao sto pomenu Bar na Balkanu ima Srbiju. S njene teritorije moze komotno da dejstvuje. Da je umijesana Rusija u ovo, na ciju bi stranu stala Srbija ? Ruske Federacije ili Crne Gore? Ja mislim definitvno na stranu Ruske Federacije, pogotovo oko pitanja Nato-a
    Zašto bi se Srbija uopšte morala pozicionirati ?
    Kad bi stala uz Rusiju odoše stotine miliona EU i USA donacija, a ako stane uz Crnu Goru odoše ruska leđa
    Crna Gora je priznala Kosovo i potpuno bi bilo normalno da Srbiju zabolje

    Ne, Srbija bi prvi put u istoriji postupila onako kako i treba - ne bi se miješala u crnogorska pitanja
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  12. #162
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Kolike su moguće zatvorske kazne za čelnike fronta, ako im se dokaže krivica?
    U zavisnosti za sta ih terete od godinu do 15 godina.



    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Postoji li bolji dan za to nego dan izbora ? Opozicija jeste najavila proteste za dan izbora (ukoliko izgube)


    Postoji.

    2-3-4-5 dana poslije izbora kada su ljudi na ulicama, postigne se kriticna masa pa onda udri. Ne moze gluplje nego na izborni dan/noc.

    Mogli su iznajmiti 5 stanova u pg na po nedelju dana preko stan na dan. Prebacati brave jednog po jednog, nije da im treba viza. Komunicirati samo licno nista telefoni i zaebancije. Cekati pravi trenutak i udariti.
    Pustiti par u civilku da zapuca na policiju a par u uniforme na narod i nastaje kasapnica. Sav posao zavrsen. Bukvalno 2 metka.


    Ovako su ih sve djuture pohapsili. Potpuno amaterski i namjesteno


    Mogli su oktobru isto da odrade kad su htjeli da su mislili. Znaci u onu noc kad je za*****lo, kad je SAJ gazio po gradu i kad se cijela PG najela suzavca 3 spremna tipa su mogla zavrsiti posao. Da je neko tu noc zapucao na sajovce, par stotina mrtvih bi bilo sigurno.




    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 15-09-17 at 20:12.
    One Ring to Rule them all...

  13. #163
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ako neki od frontovaca bude osuđen na kaznu veću od 5 godina i bude direktno sproveden u Spuž onda će prestati da radi crv sumnje koji mi stalno govori da se radi o predstavi sa voljnim i nevoljnim učesnicima.

  14. #164
    Join Date
    Sep 2017
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je ovo sudjenje gore od farme tako da nema trika da bih moga odgledat vise ni munut onaj cirkus, jedino kad dodje Mandic ili ako uhapse Sismakova.

  15. #165
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Postoji.

    2-3-4-5 dana poslije izbora kada su ljudi na ulicama, postigne se kriticna masa pa onda udri. Ne moze gluplje nego na izborni dan/noc.
    Nadam se da zbilja ne misliš tako već da pišeš pisanja radi

    Da se 2-5 dana POSLIJE izbora bude skupi veća masa nego NA DAN izbora kad je MASA već napolju !!!! Da ne pominjemo činjenicu da je DF najavljivao proteste UPRAVO NA DAN IZBORA
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  16. #166
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Nadam se da zbilja ne misliš tako već da pišeš pisanja radi

    Da se 2-5 dana POSLIJE izbora bude skupi veća masa nego NA DAN izbora kad je MASA već napolju !!!! Da ne pominjemo činjenicu da je DF najavljivao proteste UPRAVO NA DAN IZBORA
    Ja nikad ne pisem samo pisanja radi i nikad bez nekog razloga.


    Na izbornu noc je uvijek panika medju narodom i strah.

    Prosli Pre$ednicki su brutalno pokradeni i potpuno neustavni. Kad je Milo na silu proglasio pobjedu Filipa, izasao sam na trg u Nk dje je pocela da se okuplja masa. Par baklji zapaljeno itd. Policija dolazi sa megafanom i govori par recenica svi se razilaze.
    Sjeo san u auto i dok sam stigao u PG i tamo su vec rastjerali sve... Jos je tada DF bio najjaci i opozicija (lise SDP) je tada bila ujedinjena oko 1 kandidata i nijesu mogli okupiti narod na noc izbora. Jer svakome je svoja chapra najmilija, ljudi danas ginu iza tastatura a ne na ulicama.

    Polako natenane kad se prebroje glasovi, onda se izlazi, kad ja narod manje strah

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Last edited by Gandalf_White; 16-09-17 at 06:30.
    One Ring to Rule them all...

  17. #167
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Mogli su oktobru isto da odrade kad su htjeli da su mislili. Znaci u onu noc kad je za*****lo, kad je SAJ gazio po gradu i kad se cijela PG najela suzavca 3 spremna tipa su mogla zavrsiti posao. Da je neko tu noc zapucao na sajovce, par stotina mrtvih bi bilo sigurno.
    Tacno ne smijem zamislit na sta bi licio danasnji dan da je iko to ucinio. Bez koordinacije godinu dana unaprijed osmisljene, dok se strasti ne bi smirile svak bi svakome neprijatelj odje bio, niko nikome vjerovao ne bi, policijski casovi, duge cijevi, oruzje za zvaki peti pojas zadenuto
    , kontrole, upadi, racije, sirene svih vrsta.na svakom cosku... odmazde, nasilje, puskaranje, obracuni... prosto, metez dje bi svaki porodican i radan covjek bio zrtva, mozda pojedinima tesko zamislivo ali veca nego sad. Razni priikriveni lovci u mutnom izgmileli nastojeci da uzmu dio plijena za sebe, pojedine manjine osjetile priliku da drasticno mijenjaju dojucerasnje stanje na nama sada nezamisljive nacine, pocevsi od raznih bjelosvjetskih placenika... ovaj suncan i nazovimo bezbrizan dan bi svanuo u potpuno drugim bojama...

    Takvo stanje nikome u regionu, a ni sire, a ponajmanje toj istoj "Rusiji" kako pojedini to vole da recu, ni poziciji ni opoziciji cak, ni Janku ni Marku.... ne bi islo na ruku, tako da bi pocinioce i narucioce necega takvog trebalo zive pojesti, sto bi se prije ili kasnije svakako desilo znajuci koliko smo kao narod nezgodni sto se osvete tice, o koliktivnom da i ne govorim...

    4li podebelo skrenusmo sa teme...
    Last edited by Xerxes; 16-09-17 at 09:16.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  18. #168
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Xerxes View Post

    Takvo stanje nikome u regionu, a ni sire, a ponajmanje toj istoj "Rusiji" kako pojedini to vole da recu, ni poziciji ni opoziciji cak, ni Janku ni Marku.... ne bi islo na ruku, tako da bi pocinioce i narucioce necega takvog trebalo zive pojesti, sto bi se prije ili kasnije svakako desilo znajuci koliko smo kao narod nezgodni sto se osvete tice, o koliktivnom da i ne govorim...

    Kako ne bi ?

    Zar ovo rusija nije organizovala da mi ne bi usli u NATO ?

    Sta ce ti bolji argument od neprimanja u NATO od civilnog rata ili nemira ? I onda Rusija tu ulazi kao spasilac umjesto NATO-a, postaje medijator, staje na stranu naroda itd itd...

    Da su Rusi mislili sta da organizuju, upravo bi nesto ovako organizovali
    One Ring to Rule them all...

  19. #169
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Trebamo samo shvatit da Rusija nije grad u CG.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  20. #170
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Moramo se dogovoriti onda o cemu pricamo :

    1. Grupi kloashara, narkomana, smrtno bolesnih ljudi i alkoholicara koji su ubaceni da stvaraju haos

    2. Grupi kloashara, narkomana, smrtno bolesnih ljudi i alkoholicara koji su ubaceni da superiornom taktikom i borbenom sposobnoscu, hirurski precizno izvrse atentat na Mila Djukanovica i preuzmu skupstinu bez previse zrtava
    Last edited by Gandalf_White; 16-09-17 at 11:54.
    One Ring to Rule them all...

  21. #171
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Znamo mi svi o cemu je rijec, i sto je posrijedi. Oni sto se prave da ne znaju - zna se za cije babe zdravlje to cine.
    A i kome treba da se zamjera najjacima, ko se jos bode s rogatima, ali donekle i korektnima dokle im se god na silu ne gura prst u oko.

    Isto tako ko sto ne vjerujem da je posrijedi ono kako se ovaj slucaj zeli predstavit, isto tako ne vjerujem u apsolutnu nevinost opuzenih! Nesto tu ima, ali, ko st rekoh - NEVJERUJEM im nista, ni jednima ni drugima! A kako to dovodi do mnogo nepoznatih - ne mogu biti nikakav sagovornik na ovu temu, prosto sam - ma hronicno neupucen (kao i svi uostalom), ali i krajnje nezainteresovan.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  22. #172
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ja nikad ne pisem samo pisanja radi i nikad bez nekog razloga.


    Na izbornu noc je uvijek panika medju narodom i strah.

    Prosli Pre$ednicki su brutalno pokradeni i potpuno neustavni. Kad je Milo na silu proglasio pobjedu Filipa, izasao sam na trg u Nk dje je pocela da se okuplja masa. Par baklji zapaljeno itd. Policija dolazi sa megafanom i govori par recenica svi se razilaze.
    Sjeo san u auto i dok sam stigao u PG i tamo su vec rastjerali sve... Jos je tada DF bio najjaci i opozicija (lise SDP) je tada bila ujedinjena oko 1 kandidata i nijesu mogli okupiti narod na noc izbora. Jer svakome je svoja chapra najmilija, ljudi danas ginu iza tastatura a ne na ulicama.

    Polako natenane kad se prebroje glasovi, onda se izlazi, kad ja narod manje strah

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Što reče Vanja, najveću mudrost koju ti je neko uputio na ovom topicu
    Previše pakuješ da bi ispao prav
    Sprdnja je uvjek bila na dan izbora kad je MASA već na ulicama. Tako je jer smo nevjerovatno inertna nacija koju je muka isćerat iz kuće i koju ne interesuje šta je bilo juče

    Davno je rečeno
    Najjednostavniji odgovor je uvjek onaj pravi

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 16-09-17 at 15:25.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #173
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Što reče Vanja, najveću mudrost koju ti je neko uputio na ovom topicu
    Previše pakuješ da bi ispao prav
    Sprdnja je uvjek bila na dan izbora kad je MASA već na ulicama. Tako je jer smo nevjerovatno inertna nacija koju je muka isćerat iz kuće i koju ne interesuje šta je bilo juče

    Davno je rečeno
    Najjednostavniji odgovor je uvjek onaj pravi

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Super, reci mi molim te od 2006 na ovamo bilo je nekih 10 ak izbora. Svaki su pokradeni. Kad je bila frka na dan izbora ? Posto ja pakujem a svaki sam put bio na ulici i znam.


    Druga stvar, mozes li mi molim te reci sta je po srijedi posto ja bas ne razumijem. Mislim da sam se zaglupio na forumu. Koji je to od ova 2 scenrija najjednostavniji ?

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Moramo se dogovoriti onda o cemu pricamo :

    1. Grupi kloashara, narkomana, smrtno bolesnih ljudi i alkoholicara koji su ubaceni da stvaraju haos

    2. Grupi kloashara, narkomana, smrtno bolesnih ljudi i alkoholicara koji su ubaceni da superiornom taktikom i borbenom sposobnoscu, hirurski precizno izvrse atentat na Mila Djukanovica i preuzmu skupstinu bez previse zrtava
    One Ring to Rule them all...

  24. #174
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Što reče Vanja, najveću mudrost koju ti je neko uputio na ovom topicu
    Previše pakuješ da bi ispao prav
    Sprdnja je uvjek bila na dan izbora kad je MASA već na ulicama. Tako je jer smo nevjerovatno inertna nacija koju je muka isćerat iz kuće i koju ne interesuje šta je bilo juče

    Davno je rečeno
    Najjednostavniji odgovor je uvjek onaj pravi

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

    Super, reci mi molim te od 2006 na ovamo bilo je nekih 10 ak izbora. Svaki su pokradeni. Kad je bila frka na dan izbora ? Posto ja pakujem a svaki sam put bio na ulici i znam, pitao si me zaebavam li se ja ti fino rekao zbog cega mislim da je pametnije bilo odraditi 2-3-5 dana poslije izbora ili godinu prije kada je masa BILA na ulicama. Najvjerovatnije niko nikada poslije tih protesta nece uspjeti da izvede 5-6-10 hiljada ljudi na ulicu.


    Druga stvar, mozes li mi molim te reci sta je po srijedi posto ja bas ne razumijem. Mislim da sam se zaglupio na forumu. Koji je to od ova 2 scenrija najjednostavniji ?

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post

    1. Grupi kloshara, narkomana, smrtno bolesnih ljudi i alkoholicara koji su ubaceni da stvaraju haos

    2. Grupi kloshara, narkomana, smrtno bolesnih ljudi i alkoholicara koji su ubaceni da superiornom taktikom i borbenom sposobnoscu, hirurski precizno izvrse atentat na Mila Djukanovica i preuzmu skupstinu bez previse zrtava

    ----

    Quote Originally Posted by Xerxes View Post

    Isto tako ko sto ne vjerujem da je posrijedi ono kako se ovaj slucaj zeli predstavit, isto tako ne vjerujem u apsolutnu nevinost opuzenih! Nesto tu ima, ali, ko st rekoh - NEVJERUJEM im nista, ni jednima ni drugima! A kako to dovodi do mnogo nepoznatih - ne mogu biti nikakav sagovornik na ovu temu, prosto sam - ma hronicno neupucen (kao i svi uostalom), ali i krajnje nezainteresovan.

    Ja se apsolutno slazem sa tobom da ovi ljudi nijesu nevini. Oni su dosli jer ih je neko zvao, obecao po sto eura da nesto rade - poslije ce se dokazati sta - lome pale ubijau, piju rakiju i pjevaju cetnicke pjesme.

    Ono sto se ja ne slazem je da je u to umijesan vrh rusije i da je naredjenje doslo iz visokih krugova. Ovo je moguce single operacija nekog odlutalog agenta koji je stvar uzeo u svoje ruke i zaebao, ili jednostavno ono sto ja mislim da je aposlutni false flag. Moguce je krenulo kao nesto ozbiljnije ali DPS se umijesao na vrijeme i preuzeo projekat
    Last edited by Gandalf_White; 16-09-17 at 16:46.
    One Ring to Rule them all...

  25. #175
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Budva, Podgorica
    Posts
    2,235
    Thanks Thanks Given 
    301
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Brate @Gandalf_White
    Ne znam sto se opterecujes oko ovoga,ja vise ni ne pisem ovdje.
    Briga te, neke ljude ne mozes ubijedit u nesto,kao ni neki ljudi tebe u nesto drugo. Bice uvijek tako, ne samo za ovo nego za sve.
    Dobronamjerno ti kazem vjeruj mi,kao i onaj +1 sto ti postavih na komentar. Briga nek te bude.
    .
    Sent from my Mi-4c using Tapatalk
    Last edited by Pozitiva; 16-09-17 at 16:50.

Page 7 of 57 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 4
    Last Post: 12-08-15, 14:02
  2. ~ Proljećno čišćenje i krečenje foruma! Pročitati obavezno! ~
    By Igi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 1
    Last Post: 13-04-12, 21:05
  3. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  4. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  5. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •