Page 8 of 57 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast
Results 176 to 200 of 1405

Thread: ``Suđenje vijeka´´

  1. #176
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Super, reci mi molim te od 2006 na ovamo bilo je nekih 10 ak izbora. Svaki su pokradeni.
    Odkud tebi informacija da su svi izbori od 2006 pokradeni ??
    Imaš neke informacije koje niko sem Mila i njemu bliskih nema ?
    Ili baziraš na pričama o kamerama, raznobojnim hemijskama, zaokruživanjem kockicama, trouglovima i pentagramima, pravljenje origamija od glasačkog listića itd...
    Ne ulazeći u to da li neko glasa zato što mu je DPS dao posao godinama unazad postoji samo jedan način krađe izbora, a to je sprječavanje nepoželjnih glasača kupovinom ličnih dokumenata

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Druga stvar, mozes li mi molim te reci sta je po srijedi posto ja bas ne razumijem. Mislim da sam se zaglupio na forumu. Koji je to od ova 2 scenrija najjednostavniji ?

    1. Grupi kloashara, narkomana, smrtno bolesnih ljudi i alkoholicara koji su ubaceni da stvaraju haos

    2. Grupi kloashara, narkomana, smrtno bolesnih ljudi i alkoholicara koji su ubaceni da superiornom taktikom i borbenom sposobnoscu, hirurski precizno izvrse atentat na Mila Djukanovica i preuzmu skupstinu bez previse zrtava :grin:
    Prvi naravno. Nije prvi ni zadnji put da ljudi takvog profila prave sranja i većih razmjera nego što je to terorizam u pišljivoj Crnoj Gori. Dat ti je primjer jedne Ukrajne kojeg si naravno prenebjegao zbog filtera koji bez trunke objektivnosti propušta samo DPS teorije zavjere
    Last edited by Rakun; 16-09-17 at 17:11.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #177
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pozitiva View Post
    Brate @Gandalf_White
    Ne znam sto se opterecujes oko ovoga,ja vise ni ne pisem ovdje.
    Briga te, neke ljude ne mozes ubijedit u nesto,kao ni neki ljudi tebe u nesto drugo. Bice uvijek tako, ne samo za ovo nego za sve.
    Dobronamjerno ti kazem vjeruj mi,kao i onaj +1 sto ti postavih na komentar. Briga nek te bude.
    .
    Sent from my Mi-4c using Tapatalk

    Na forum dolazim da iznesem misljenje, procitam necije drugo, i pokusam da razumijem odredjene situacije citajuci druge ljude. Nikada nista ne uzimam zdravo za gotovo, a pogotovo ne ovako ocigledno isfabrikovanu aferu, i boli me kad neko dodje bez ikakvih dokaza i kaze imamo veli fotku Shishmishakova i Sindjelica... E super i ? Moglo je 1000 stvari da se dogodi, da ga ovaj sretne u parku, da je ovo fotka od prije 3-4 godine ili kad je Sindjelic isao u ukrajinu a ovaj slao dobrovoljce...

    Potraga za istinom me dovede i dovde evo

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Odkud tebi informacija da su svi izbori od 2006 pokradeni ??
    Imaš neke informacije koje niko sem Mila i njemu bliskih nema ?
    imam.

    A cak cu ti reci i da je referendum 2006 pokraden i da nije pokraden i da nijesu kupljene hiljade glasova nikada ne bismo imali nezavisnu drzavu
    Last edited by Gandalf_White; 16-09-17 at 17:09.
    One Ring to Rule them all...

  3. #178
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    imam.
    Naravno da imaš dokaze, nisam ni sumljao da nemaš, pravi si Medo. Nego me interesuje kako ih ne podijeli sa opozicijom, čisto da im se priča ne bi završavala sa zastrašivanjem i kupovinom ličnih karata (što se činjenica radi)
    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    A cak cu ti reci i da je referendum 2006 pokraden i da nije pokraden i da nijesu kupljene hiljade glasova nikada ne bismo imali nezavisnu drzavu
    Mislio sam da u svoj svojoj mržnji prema DPS-u nećeš ovako nisko pasti
    Aha, kupovinom podrazumjevaš dovođenje građana Crne Gore koji se zbog toga što se nisu odjavili vode kao glasači ?
    Dobro je to, sjećam se ka' juče da je bilo zaokružiti zelenom hemijskom ali "kružićem" oblika svastike da bi dokazao da si ispunio svoju građansku dužnost i glasao DPS. Naravno tu je i HD kamera, a usput ti Milo viri preko ramena
    Last edited by Rakun; 18-09-17 at 04:34.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #179
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,815
    Thanks Thanks Given 
    675
    Thanks Thanks Received 
    3,036
    Thanked in
    1,801 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Na forum dolazim da iznesem misljenje, procitam necije drugo, i pokusam da razumijem odredjene situacije citajuci druge ljude. Nikada nista ne uzimam zdravo za gotovo, a pogotovo ne ovako ocigledno isfabrikovanu aferu, i boli me kad neko dodje bez ikakvih dokaza i kaze imamo veli fotku Shishmishakova i Sindjelica... E super i ? Moglo je 1000 stvari da se dogodi, da ga ovaj sretne u parku, da je ovo fotka od prije 3-4 godine ili kad je Sindjelic isao u ukrajinu a ovaj slao dobrovoljce...

    Potraga za istinom me dovede i dovde evo
    Ти једноставно имаш мишљење, и онда према њему обликујеш чињенице.Органски мрзиш ДПС, тако да је све што је против њих прихватљиво.

    Но добро, вјероватно ће доћи погодан моменат да исплива још нека фотка, можда неких политичара, па ћемо да видимо.

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    imam.

    A cak cu ti reci i da je referendum 2006 pokraden i da nije pokraden i da nijesu kupljene hiljade glasova nikada ne bismo imali nezavisnu drzavu
    Наша страна није радила ништа што није њихова.Иза себе су имали много већу државу Србију, све њене ресурсе, највећи дио савезних органа, многе милионе, на хиљаде викендаша и власника возила са ЦГ таблицама и десет процената стартне предности.

    Могли би се ми џабе копрцат, сви ми који смо се борили за државу уз све упрегнуте ресурсе и медије Прве и Друге фамилија, да на крају је пресудила жеља народа за државом, која се није могла купити еурима отетим из Колубаре, прегазили би нас ко плитак поток.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  5. #180
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    E, da dobro si me napomenuo za vikendaše i one koji su registrovali auto iz Bosne. Tu je bilo brat-bratu 5000 glasača iz Srbije
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  6. #181
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Naravno da imaš dokaze, nisam ni sumljao da nemaš. Nego kako ih ne podijeli sa opozicijom, čisto da im se priča ne bi završavala sa zastrašivanjem i kupovinom ličnih karata (što se činjenica radi)

    Aha, kupovinom podrazumjevaš dovođenje građana Crne Gore koji se zbog toga što se nisu odjavili vode kao glasači ?
    Dobro je to, sjećam se ka' juče da je bilo zaokružiti zelenom hemijskom ali "kružićem" oblika svastike da bi dokazao da si ispunio svoju građansku dužnost i glasao DPS. Naravno tu je i HD kamera, a usput ti Milo viri preko ramena




    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Odkud tebi informacija da su svi izbori od 2006 pokradeni ??
    Pitao si za infromacije a ne za dokaze tako da mi ne izvrci rijeci ili kao sto ti fino to kazes ne lazi...


    Quote Originally Posted by BAR View Post
    Ти једноставно имаш мишљење, и онда према њему обликујеш чињенице.Органски мрзиш ДПС, тако да је све што је против њих прихватљиво.

    Но добро, вјероватно ће доћи погодан моменат да исплива још нека фотка, можда неких политичара, па ћемо да видимо.



    Наша страна није радила ништа што није њихова.Иза себе су имали много већу државу Србију, све њене ресурсе, највећи дио савезних органа, многе милионе, на хиљаде викендаша и власника возила са ЦГ таблицама и десет процената стартне предности.

    Могли би се ми џабе копрцат, сви ми који смо се борили за државу уз све упрегнуте ресурсе и медије Прве и Друге фамилија, да на крају је пресудила жеља народа за државом, која се није могла купити еурима отетим из Колубаре, прегазили би нас ко плитак поток.

    Cini mi se da ja nijesam iznosio cinjenice nego konstantno samo svoje MISLJENJE. Znaci niti ja imam dokaza niti sam ukljucen u ovaj proces, vec sam misljenja da odje nesto debelo smrdi i da ima toliko nelogicnosti da je smijesno i sramotno.

    Kao sto ti rece cinjenica ima par :

    - Ima fotka Sindjelica sa Shishmishakovim koja je mogla biti uslikana bilo kad, mozda su stari drugari pa su se sreli u parku ili ga je ovaj tip prebacivao u Ukrajinu sa ravnogorskim pokretom
    - Sindjelic je ubica sa crvene potjernice, prevarant i lazov i glavni svjedok saradnik i organizator i planer "navodnog teroristickog napada"
    - Grupa terorista su ljudi pokupljeni sa dna kace hrabrosti miseva nesposobni da se staraju o sebi


    I da ne nastavljam smorio sam se...


    Apsolutno se ja slazem da nijesmo mi radili nista sto nijesu oni radili ali mi smo isli i korak dalje ali to nije tema tako da je manje bitno.
    One Ring to Rule them all...

  7. #182
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Pitao si za infromacije a ne za dokaze tako da mi ne izvrci rijeci ili kao sto ti fino to kazes ne lazi...
    Izvinjavam se, u pravu si. Lagao sam, ako ćeš mi vjerovati nisam namjerno. Fakat nisi rekao da imaš dokaze već da je su to informacije koje imaš.
    Naime laž je nastala tako što ja smatram da za informaciju moraju postojati dokazi

    Ostaje činjenica da sam lagao
    Last edited by Rakun; 16-09-17 at 18:01.
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  8. #183
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Meni je u cijeloj prici najinteresantnije kako su oni planirali da zauzmu Skupstinu i ubiju Mila.... kao da bi nasli Mila u skupstini ahahhahah.

    Posto bi bilo ko bio u skupstini u ponoc na izborn dan To je nedjelja pa je slobodan dan i cistacicama

    Seems legit tho... sta znam
    One Ring to Rule them all...

  9. #184
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Odkud tebi informacija da su svi izbori od 2006 pokradeni ??
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  10. #185
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,042
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    Kako je krenulo, Sudjenje Vijeka Season 2 krece ljeta gospodnjeg 2018


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  11. #186
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Aste sitnicavi, pred ocima javnosti se treba utanacit prvo sto ko da rece, ne ko do sad, da vide kakav im ishod odgovara... u datim okolnostima nijedan. Nije to ni malo naivna rabota... na kraju krajeva bitno je da se sudi! Koliko je samo filmova snimljeno na tu temu da upotpuni demokratski jaz pravde i prava. Jos malo i gotovo...
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  12. #187
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,042
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    U redu. Pred ocima javnosti (kratka pauza) se treba utanacit (kratka pauza) sta ko da rece SA RAZLOGA (kratka pauza) da se vidi kakav ishod kome odgovara. Imate li jos nesto da dodate Xerxes?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  13. #188
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    U redu. Pred ocima javnosti (kratka pauza) se treba utanacit (kratka pauza) sta ko da rece SA RAZLOGA (kratka pauza) da se vidi kakav ishod kome odgovara. Imate li jos nesto da dodate Xerxes?

    Prije i poslije krace pauze - samo da recem - da je pravo zadovoljstvo kada se u potpunosti razumijemo, biiiiip, PAUZA.....

    edit: ako ko vise nadje opciju <PLAY>, nek je ne stedi, svudje treba...
    Last edited by Xerxes; 20-09-17 at 15:48.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  14. #189
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,042
    Thanks Thanks Given 
    3,968
    Thanks Thanks Received 
    6,542
    Thanked in
    3,117 Posts

    Default

    fina kiki :mrgreen:

  15. #190
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    In4s lol!
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  16. #191
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Ja sam stekao utisak da su topici poput "Iz raznih Novina" i ovaj ozbiljni. Kad ono IN4S na ovom topicu, a Kurir i Bljuc na "Iz raznih novina" sa Krakenom našem primorju
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #192
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    niko kao in4s ne moze da raskrinka katnica !
    f6

  18. #193
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Nego zbilja, ovo suđenje mi svaki dan sve više liči na lakrdiju u rangu kršenja JRM-a u Šavniku ''posvađali se punac i budući zet prilikom prosidbe''...
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  19. #194
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Evo zasto pokusavaju da odugovlace postupak i zasto traze izuzece vijeca i predsjednika suda. Sve u cilju da ne dodje do dokaznog postupka. Tu su zavrsili pricu.



    Bukvalno sve sto je tuzilastvo iznijelo jos prije skoro godinu dana je ovdje potvrdjeno materijalnim dokazima. Ako niste gluvi mozete i sami da cujete snimke. Govore o svemu. I o "rakiji u vikendici", dolasku drugih ljudi, hapsenju Mila Djukanovica, nosenju plavih trakica kako bi identifikovali svoje ljude kad pocnu protesti, kontaktiranje ona dva Rusa itd.
    Last edited by VanjaTheMan; 29-09-17 at 10:09.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. #195
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Kakva je ovo neozbiljnost i sprdnja, advokati se ponasaju kao klosari, sudija prica kao ulicarka, tuzilac oslovljava optuzenog sa okrivljeni.

  21. #196
    Join Date
    Apr 2013
    Location
    Никшић
    Posts
    318
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sudija kaze "hvali". Hvalilo joj u mozak cijeli zivot.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

  22. #197
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Tooo, ne gledajmo dokaze. Bitno je kakvu dikciju ima Sudija i da li je Advokat zećanin
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  23. #198
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Kad smo vec kod dokaza, kad su ispitivali onog lika oko 12h, on govori kako zna da imaju vozovi za Beograd uvece, htio je da se vrati sto prije za Srbiju posto nije bilo skupa( u subotu), ali su ipak iznajmili sobu i trebali u nedelju da se vrate.
    Ne treba biti Serlok Holms da vidi neku nelogicnost tu, ali Katnic je izgleda bio prezauzet igranjem sa telefonom ili sta mu je vec bilo na stolu. pa mu je to promaklo.
    A dobro kaze Rakun, kad se profesori i nastavnici izrazavaju kao ulicari, zasto ne bi i sudije.

  24. #199
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Nije promaklo nista, ima kad da ganjaju nelogicnosti.
    Kao jedna od njih je da ona prije cekala jeftiniju kartu da se vrati a skuplje ce je doc smjestaj i hrana i druga karta ako je do para bilo.
    Ovaj planirao da se vrati istu noc a nije ni pitao kad ima voz niti ima li karata za taj voz.
    Objasnjenje mu vec uplatio smjestaj.
    Pa sto si trazio smjestaj ako si htio istu noc da se vracec?
    Jos mi zanimljivo da niko nije znao sto se to organizuje, zvali ih na neki skup i oni svi prihvatili a niko pojma nema ni kalav skup, ni dje je, ni o cemu se radi ni ko organizuje, ni zasto.
    Svi dosli a niko ne zna zasto.
    I odgovara na pitanja samo od kad je u Pg nista prije
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #200
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Ja ne vjerujem da je onaj lik ista planirao da napravi, vjerovatno su ga doveli na neku foru "ajmo malo dolje, bice da se jede i pije, sve je placeno", a ovaj nije ni razmislio moze li neko da ga iskoristi.
    Nisam previse pratio ovo, niti imam namjeru, ali vjerujem da su dosta naivinih i usijanih glava doveli na tako neku foru.

Page 8 of 57 FirstFirst ... 45678910111218 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 4
    Last Post: 12-08-15, 14:02
  2. ~ Proljećno čišćenje i krečenje foruma! Pročitati obavezno! ~
    By Igi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 1
    Last Post: 13-04-12, 21:05
  3. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  4. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  5. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •