Page 12 of 57 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast
Results 276 to 300 of 1405

Thread: ``Suđenje vijeka´´

  1. #276
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Inace se za terorizam vrbuju moralne gromade koje ne ubijaju i ne kradu.
    Prije nego se prijave za terorizam donesu potvrdu od suda da nijesu osudjivani.
    Pozeljno je da imaju minimum visu skolu, ispod 5 stepena nikog ne primaju.


    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Ispade da je za krunskog svjedoka "sudjenja vijeka" u Crnoj Gori nuzna kvalifikacija da bude patoloski ubica koji iz zabave likvidira nepoznate ljude sa cetiri metka u ledja. Kome ce se vjerovati ako ne takvima.

  2. #277
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    A ako ne dokaze onda treba sta?
    E ovo je dobro pitanje. Koliko love bi df-ovci mogli da uzmu kao odstetu za sav ovaj progon i linc ovih godina?


  3. #278
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,939
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,476
    Thanked in
    2,248 Posts

    Default

    Ovih godina? Tek je jedna godina prošla od izbora, a malo kasnije su ih optužili. Nemojte pravit mučenike od njih još koji dan,
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  4. #279
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    E ovo je dobro pitanje. Koliko love bi df-ovci mogli da uzmu kao odstetu za sav ovaj progon i linc ovih godina?
    DF nikoliko, posto nisu bili u pritvoru, uzimas samo nadoknadu ako si u neosnivanom pritvoru. I tu se uzima u obzir na primjer, godine učinioca, broj dana koje je proveo u pritvoru, njegov društveni i porodični status, ima li djece, kako se pritvaranje odrazilo na njegov život. Veći iznosi se dodeljuju ako je, recimo, osoba koja je neosnovano pritvorena izgubila posao...


    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #280
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ispade da je za krunskog svjedoka "sudjenja vijeka" u Crnoj Gori nuzna kvalifikacija da bude patoloski ubica koji iz zabave likvidira nepoznate ljude sa cetiri metka u ledja. Kome ce se vjerovati ako ne takvima.
    Pa ko je trebao da bude krunski svijedok po tebi?
    Eto je i Velimirovic isto svjedok , nije ubio nikog da ja znam, valja li on?

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  6. #281
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    DF nikoliko, posto nisu bili u pritvoru,
    Sta, optuze te da si htio da ubijes premijera, optuznica padne i nikom nista?


  7. #282
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Sta, optuze te da si htio da ubijes premijera, optuznica padne i nikom nista?
    Da ti ne objasnjavam opet jer ti je sve napisano, koja je tacno optuznica protiv DF??
    Nisu svi optuzeni za isto dijelo, nesto nisam siguran da je DF optuzen za pokusaj ubistva premijera .

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #283
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Da ja znam, Mandic i Knezevic su optuzeni kao clanovi teroristicke-kriminalne org, koja je namjeravala da izvede drzavni udar i egzekuciju naseg presvijetlog premijera.

    Da banalizujem, ako tebe neko optuzi da si silovao neku djevojcicu, sud ti dozvoli da se branis sa slobode, optuznica padne.. Ti nemas pravo ni na kakvu odstetu?


  9. #284
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,889
    Thanks Thanks Given 
    1,653
    Thanks Thanks Received 
    2,847
    Thanked in
    1,228 Posts

    Default

    sve je namjesteno bozo samo sa ciljem da se uhapse ovi posteni ljudi iz DF i slomi jedina prava opozicija u CG! sistem je poznat, milo-nato-vatikanski gej lobi i sindjelic.
    f6

  10. #285
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,302
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,651
    Thanked in
    1,289 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Nema nikakvih slamki niti se hvatam za njih. Meni ne trebaju.
    Samo objektivno gledam na stvari. Ako tebi iskaz Sindjelica nije izgledao namjesteno mislim da ostrasceno posmatras citav proces i da nisi objektivan.
    Cijenim da je meni ipak mnogo lakse nego tebi da budem objektivan oko ovoga.
    Lose cijenis. Apsolutno nista u Sindjelicevom iskazu ne ukazuje na to da je namjesteno. To si u neku ruku i sam priznao cim su ti jedini prigovori koje si mogao da nadjes na njegov iskaz ovi koje si iznio. Alo bre, tebi je dokaz da je namjesteno to sto mu se prica poklapa sa ranije iznesenim informacijama. Kako ti nije palo na pamet da mu se prica poklapa zato sto je istinita? Tu pricu o objektivnosti ostavi za nekog drugog. Mene postedi.

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ispade da je za krunskog svjedoka "sudjenja vijeka" u Crnoj Gori nuzna kvalifikacija da bude patoloski ubica koji iz zabave likvidira nepoznate ljude sa cetiri metka u ledja. Kome ce se vjerovati ako ne takvima.
    Nije svjedok nego svjedok saradnik. Kad si cuo da je svjedok saradnik posten covjek? To je status koji dobija iskljucivo pripadnik kriminalne organizacije kojoj se sudi, pod uslovom da nije organizator ili vodja te organizacije. Tako pise i u zakonu. Ne moze po definiciji da bude posten covjek. U zakonu takodje pise da presuda ne moze biti donesena samo na osnovu iskaza svjedoka saradnika, tako da ne moras da brines o Sindjelicu jer tuzilastvo mora pored njegovog iskaza da ima itekako dobre materijalne dokaze.
    Last edited by VanjaTheMan; 27-10-17 at 09:23.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  11. #286
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    E ne znam kako da ti drugacije objasnim, jesi li kad cuo da je neko dobio odstetu jer je oslobodjen optuzbe a nije bio u pritvoru?


    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  12. #287
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,939
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,476
    Thanked in
    2,248 Posts

    Default

    Do prije neku godinu političari i kontroverzni biznismeni mogli su da tuže zbog klevete, odnosno zbog nedokazanih priča koje su iznosile novine, političari, predstavnici nvo i slično. Sada je kleveta dekriminilizovana i to ne bi trebalo da se može tek tako pokrenut. Ali svakako još uvijek postoji institut nadoknade nematerijalne štete, zbog povrede ugleda, časti i sličnih stvari koje dfovci nemaju, ali na koje se mogu pozvat.

    Ako im ništa ne dokažu, pretpostavljam da bi mogli da tuže državu, Katnića lično i svakoga ko im padne na pamet zbog povrede ugleda i časti, duševnih bolova (za svoje duševne bolesti ne mogu da tuže) i slično. Nadoknade zbog neosnovanog utamničenja predstavljaju potpuno zasebnu stvar.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  13. #288
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    O tome pricam. Zamisli neko ti se usere u ugled (na stranu to sta mi mislili o njihovom ugledu), pukne prica o tebi kao o silovatelju, ubici, narkomanu.. nebitno. I posle izio vuk magarca, nikom nista. Ne vjerujem da to ide bas tako.


  14. #289
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,889
    Thanks Thanks Given 
    1,653
    Thanks Thanks Received 
    2,847
    Thanked in
    1,228 Posts

    Default

    pa evo dan kaze da je milo narucio ubistvo duska jovanovica. mozda da ih tuzi?
    f6

  15. #290
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Novine laprdaju svasta, ali da se digne optuznica protiv njega za ubistvo, a on se na sudu odbrani.. ubijedjen sam da bi itekako naplatio tu povredu casti i svoje dusevne bolove.


  16. #291
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Pa ko je trebao da bude krunski svijedok po tebi?
    Nebu bi bio najdraži neki koji ćuti
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  17. #292
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,939
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,476
    Thanked in
    2,248 Posts

    Default

    “Ukoliko ne budem imao ravnopravan tretman, ja više neću da učestvujem u ovom suđenju”, kazao je Knežević.

    Oće li ovako i u zatvor ako završi? Ukoliko mi ne omoguće da se slobodno krećem po svijetu, ja više neću da učestvujem u ovom izdržavanju kazne.
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  18. #293
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Novine laprdaju svasta, ali da se digne optuznica protiv njega za ubistvo, a on se na sudu odbrani.. ubijedjen sam da bi itekako naplatio tu povredu casti i svoje dusevne bolove.
    Sam si sebi dao odgovor - privatna tužba
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  19. #294
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Pa ko je trebao da bude krunski svijedok po tebi?
    Eto je i Velimirovic isto svjedok , nije ubio nikog da ja znam, valja li on?

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Sto sad uvodis Velimirovica u pricu? Svakog svjedoka cijenis prema njegovoj ubjedljivosti i pouzdanosti. Sto se Sindjelica tice, covjek je patoloski slucaj, sem ako ti ne mislis da je ubijanje iz cista mira nepoznatih ljudi na koje slucajno naletis dobar razlog da se tvojoj rijeci u sudu vjeruje?

  20. #295
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Lose cijenis. Apsolutno nista u Sindjelicevom iskazu ne ukazuje na to da je namjesteno.
    Ukazuje dosta toga. Iskaz je ocigledno pripreman i preslusavan vise puta. Izmedju ostalog, Sindjelic pokusava da okrpi rupe koje su se u medjuvremenu pojavile u tuzilackoj verziji, pa provodi dosta vremena objasnjavajuci da je onog narkomana Jovanovica platio jer je covjek sirotinja, pa se Sindjelic sazalio. Takodje objasnjava da su pracke bile za to da narod razbija prozore, a ne za drzavni udar. Sve teme koje bole tuzioca ali Sindjelicu ne bi trebalo da budu bitne ni na trenutak.

    Nije svjedok nego svjedok saradnik. Kad si cuo da je svjedok saradnik posten covjek? To je status koji dobija iskljucivo pripadnik kriminalne organizacije kojoj se sudi, pod uslovom da nije organizator ili vodja te organizacije. Tako pise i u zakonu. Ne moze po definiciji da bude posten covjek. U zakonu takodje pise da presuda ne moze biti donesena samo na osnovu iskaza svjedoka saradnika, tako da ne moras da brines o Sindjelicu jer tuzilastvo mora pored njegovog iskaza da ima itekako dobre materijalne dokaze.
    Obecavati odlicne materijalne dokaze u buducnosti je samo jasan pokazatelj da u sadasnjosti nemas nikakav slucaj.

    Niko ne kaze da svjedok saradnik mora da bude uzoran gradjanin. Ali ako je patoloski slucaj, ako je osudjen na 21 godinu robije jer ubija nepoznate ljude s ledja kad naleti na njih na njivi, to je znak ne kriminala vec patologije. To su stvari koje radi Dzek Trbosjek, a ne Al Kapone. Dovodis na klupu za svjedoke ludaka, a ne kriminalca pokajnika.

  21. #296
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    O tome pricam. Zamisli neko ti se usere u ugled (na stranu to sta mi mislili o njihovom ugledu), pukne prica o tebi kao o silovatelju, ubici, narkomanu.. nebitno. I posle izio vuk magarca, nikom nista. Ne vjerujem da to ide bas tako.
    Ide bas tako. Imali smo nedavno slucaj da su jedne novine (srecan im veliki put) par mjeseci svaki dan na naslovnoj stranici pricale da je zena imala seksualni odnos sa psom. Na kraju od citave price ne ispade nista, izio vuk magarca, tj Beba izio novine (i jos par stvari koje u pristojnim kucama ne pominjes). Ali od krivicne ili prekrsajne odgovornosti ni traga.

  22. #297
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Sto sad uvodis Velimirovica u pricu? Svakog svjedoka cijenis prema njegovoj ubjedljivosti i pouzdanosti. Sto se Sindjelica tice, covjek je patoloski slucaj, sem ako ti ne mislis da je ubijanje iz cista mira nepoznatih ljudi na koje slucajno naletis dobar razlog da se tvojoj rijeci u sudu vjeruje?
    Pa nije on jedini svjedok, po tvome ovi drugi su vjerodostojni svjedoci zar ne.
    Pa uvodim u pricu jer eto ubica ne valja, ovaj je cistiji. Valjda je onda on vjerodostajan svjedok jer ubice to ne mogu biti.
    Zasto bi ubice ucestvovale u rusenju vlasti

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  23. #298
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,752
    Thanks Thanks Given 
    1,492
    Thanks Thanks Received 
    4,453
    Thanked in
    1,712 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ide bas tako. Imali smo nedavno slucaj da su jedne novine (srecan im veliki put) par mjeseci svaki dan na naslovnoj stranici pricale da je zena imala seksualni odnos sa psom. Na kraju od citave price ne ispade nista, izio vuk magarca, tj Beba izio novine (i jos par stvari koje u pristojnim kucama ne pominjes). Ali od krivicne ili prekrsajne odgovornosti ni traga.
    Vanja Ćalović nije podnijela tužbu ni pokrenula sudski postupak protiv Bebe Popovića ili Informera zbog te priče tako da ništa nije ni moglo da ispadne.

  24. #299
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Vanja Ćalović nije podnijela tužbu ni pokrenula sudski postupak protiv Bebe Popovića ili Informera zbog te priče tako da ništa nije ni moglo da ispadne.

    Nekoliko puta je Osnovni sud zbog toga zabranjivao Informer jer je isti "kršio zajamčene slobode i prava čoveka i građanina i ugrožavao javni moral" pa ovi nisu fermali 2%. Sta ti moze sud kad obavljas sveti zadatak Bebe i DPSa?

  25. #300
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Pa nije on jedini svjedok, po tvome ovi drugi su vjerodostojni svjedoci zar ne.
    Pa uvodim u pricu jer eto ubica ne valja, ovaj je cistiji. Valjda je onda on vjerodostajan svjedok jer ubice to ne mogu biti.
    Zasto bi ubice ucestvovale u rusenju vlasti

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Ne radi se o obicnom ubici, vec patoloskom slucaju. Fala bogu, mi smo na obicne ubice navikli, jedan je najbolji prijatelj velikog nam vodje.

Page 12 of 57 FirstFirst ... 2891011121314151622 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 4
    Last Post: 12-08-15, 14:02
  2. ~ Proljećno čišćenje i krečenje foruma! Pročitati obavezno! ~
    By Igi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 1
    Last Post: 13-04-12, 21:05
  3. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  4. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  5. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •