Results 1 to 25 of 1405

Thread: ``Suđenje vijeka´´

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Je li realno da sudija ima ovako klošarski akcenat? Kakav pakao, kao u selo neko na neku livadu da je suđenje...
    Ne razumijem sto je problem...? U akcentu...?? Ajde da brka padeze (neko je to pominjao, mada, ruku na srce, svi ih brkamo i to svjesno, jer se tako jednostavno prica po naski), ali akcenat...
    Znaci, dodje neki sudija iz NK, pa ga oteeegne, i narod je popljuje zbog toga... i sto znaci to klosarski...?

    Ovu zenu niti poznajem, niti sam je ocima gleda, niti sam uopste gled aovo sudjenje jer sam na posa, ali sam cuo da je odlican covjek i odlican sudija... drug mi je bio kod nje pripravnik i kaze da nije mogao svako da radi za nju... vec da je ona birala, nakon sto se dobro raspita ko si i sto si... da je bas gledala da radi sa postenim i karakternim ljudima... a ako kojim slucajem prepozna neku fukarsku ili klosarsku crtu, brzo im je davala sut kartu...
    jako stroga, drcna, ali postena i pravicna...
    Ja bih jedino mogao da joj zamjerim sto je okrivljene pitala za narodnost, sto god to znacilo... u zkp je jasno definisano koji se podaci uzimaju od okrivljenih(tu je i jmbg) i narodnosti naravno nema...

    A ovo klosarski- zamisli da se prema ovome Sindjelicu i kompaniji odnosis sa uvazavanjem... a da ne pricam da je zena 20 god sudija, svaki dan po 10 sudjenja lupezima i ostalom olosu... to ti je jednostavno profesionalna deformacija...
    Jedino ako ne mislite da zbog kamera treba da se folira i lomi jezik... ocigledno to ne radi i to je po mom misljenju za postovanje...

    E da, mislim da su ljudi previse gledali americke filmove...
    Ono - OBJECT !!!
    E pa nema toga...
    Last edited by karamazov; 10-09-17 at 18:24.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 4
    Last Post: 12-08-15, 14:02
  2. ~ Proljećno čišćenje i krečenje foruma! Pročitati obavezno! ~
    By Igi in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 1
    Last Post: 13-04-12, 21:05
  3. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  4. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09
  5. Replies: 0
    Last Post: 09-04-12, 12:09

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •