Page 52 of 54 FirstFirst ... 24248495051525354 LastLast
Results 1,276 to 1,300 of 1333

Thread: ``Suđenje vijeka创

Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    56 Posts

D瀉be mu obja歯java.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    44 Posts

Quote Originally Posted by BAR View Post
    ...
    Са друге стране прекјучерашње изјаве Амбасаде САД, министра спољних послова Британије, су на порталу третиране као другоразредна вијест, без обавјештења на апликацији.
    ...
    Ja ne bih na tvom mjestu stavljao americku i britansku izjavu u istu ravan. Za razlliku od Amerikanaca, britanski ministar je jasno podrzao osudu Rusa (protiv kojih je i bilo dokaza). Rijeci jedne pohvalne nije rekao o pravosudju, ostatku sudjenja i ostalim osudama.

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

Aaaa, sad nije dovoljno 歵o su progla歟ni krivim nego treba da budu progla歟ni očigledno krivim.

Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    62
    Thanked in
    44 Posts

Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Aaaa, sad nije dovoljno što su proglašeni krivim nego treba da budu proglašeni očigledno krivim.
    Jesi ti sav svoj?

Biti ocigledno nevin nije jedina alternativa tome da je neko ocigledno kriv. Kad kazem ocigledno nevin to znaci da tuzilastvo nije pokazalo ni da su mozda krivi. Kamoli da su ocigledno krivi.

Na osnovu onoga sto je tuzilastvo pokazalo Mandica i Knezevica ne bi mogao osuditi ne samo nepristrasan sud, vec ni politicki sud kojem je iole stalo da prikrije svoju pristrasnost.

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

Samo vas dvojica nastavite u istom stilu, ostalo je ono 歵o se otkucali pa neka svako za sebe zaključi 歵a su pisci htjeli da ka瀠. Svako dobro obojici.

Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    24 Posts

Default ``Suđenje vijeka创

Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post
    To 歵o nekoga "ne diraju" mo瀍 biti čudno ponovo samo iz razloga neznanja o načinu rada policije. Primarni cilj djelovanja je bio da se djelo spriječi, i da ne nastupe posledice, 歵o je i učinjeno, jer je djelo ostalo u poku歛ju. Isto kao i na protestu 2015-te, iz istog neznanja se stalno zapitkuje za歵o nisu pronađeni ovi ili oni s fantomkama (sugestivno, jer to kao nije podmladak miroljubivog DF, nego ubačeni ANB elementi) - a nije cilj da se svaki uhvati, nego da se spriječi prodor u Skup歵inu. Dakle, primarni cilj spriječiti, a posle će se počinioci otkriti, kao 歵o su i otkriveni. Opet, ti misli suprotno, gledaj Nemanju Ristića na Balkan Info kako sve poriče i vjeruj mu, pa kad te postave mjesto Veljovića, ti rije歩 organizaciju te vrste u takvim okolnostima u jednoj noći.
    Pa kad su pohapsili ove na spavanju, mogli su i te u Danilovgradu, jer em su znali za njih, em su nenaoruzani jer je to oruzije unisteno. Ili su nam vojska i policija toliki misevi da ne smiju da napadnu ljude koji nemaju ozbiljnijeg oruzija. Svi znamo da je ta prica teska lazavina da bi se pojacao dramski moment Katnica. Ko price o 200 miliona u Budvi, kao 100 miliona Knezevicu. Dje se danas niko vise ne pita kakve su to seme i kako se to opravdava kad se prasina slegne.
    Pa dobro, priča nije dokaz... A ti uzmi fino pa čitaj kako je FBI razmontirao američku mafiju, i kolika je u tome bila uloga svjedoka saradnika.
    Prisluskivanjem, fotografijama i video snimcima. Racijama kesa i mjesta dje znaju dje da pritisnu zahvaljujuci svjedocima saradnicima. Ovdje toga NEMA
    Evo ti iznad 歵a je Skot rekao. Kontaktirao ga 奱viv za račun DF + je Skot poku歛o sebe i kolege da zagradi koliko god je mogao, a bilo mu je lako, s obzirom da je svjedočio iz udobnosti svoje kancelarije na Floridi. E sad se ti pitaj kakva smo mi to propala dr瀉va đe marketin歬im timovima treba ekstrakcija i kontraza歵ita, ali mislim da bi zarad kredibiliteta na forumu trebao manje da slu歛 Miroja Jovanovića...
    Pa ne znam jesi li poslusao, ili samo procitao RTCG novinarsko objasnjenje. Covjeka je kontaktirao Asad i ljudi Saviva da im odradi procjenu sigurnosti. Ne za DF sto i decidno tvrdi vec za njih. Imas milione i ides sa ljudima u fakticki kosnicu. I ja bih trazio. Ne nego cu glavu da izgubim u nekoj tamo drzavi.
    Kontaktirao je Ticijana, i sa njim je vec radio neke poslove, ne da je i taj bezbjednjak, vec da su radili poslove zajedno. Sto moze da bude i da ga je taj zvao da neke ljude njemu obezbjedjuje. Dva svijeta.
    Inace je taj covjek pocasni konzul Malte, ne bezbjednjak, nama poznat kroz aferu dovodjenja Malteske firme za kupovinu zdravstvenog sistema. I informacije je dobio ne od nekog tamo da su DF ruski spijuni, vec od nasih organa. Vidis kako se perspektiva mijenja kad se poveze poslovni interes sa izvorom informacija.

Opet...ne znam 歵o ti ovo treba, aj da smo se zadr瀉li na DF-u, ali đe nađe Dikića da brani, protiv koga su dokazi mo瀌a i najočigledniji.
    Indicije, ne dokazi. Cak i da je to radio, akcija ubacanja kljuceva na zadnji sic(sindjelicevo svjedocenje) i pokusaj na silu dovlacenja do kuce sa oruzijem je kiks MUP-a i Katnica i cak u sredjene zemlje moze da se podvede pod poturanje dokaza. Ali dobro. Da kazem da si u pravu.
    Zato 歵o je DF čitavim činjenjem od najave protesta "Sloboda tra瀒 ljude" 2015 do dana izbora 2016 ličio političko krilo militantne organizacije, i to nisu ni krili, i ja lično povlačim znak jednakosti između ljudi koji im vjeruju da nisu planirali upad u Skup歵inu 2015, a svi su mogli svojim očima da vide sled događaja, i ljudi koji misle da DF ni歵a nije planirao 2016 do mirne proteste.
    Da postoje nekakvi dokazi koji su ih vec pokopali, ovo bi bilo razlog da ih rebnes jos vise. Kod nas je ovo dokaz da je sve ostalo tacno.
    [/quote]
    Dakle, sve 歵o je rečeno i iznijeto na suđenju namje歵eno, svi svjedoci, izjava Vučića (Alo!), sve zapadne slu瀊e su se urotile protiv DF, da se CG na silu ugura u NATO, a cijenu da plate nevini Mandić i Kren瀍vić. Koji su godinu prije toga radili 歵o su radili, i 歵o je svak mogao da vidi.
    Opet izjave. Nijedna od drzava ili agencija nije pruzila nikakv dokaz osim podrske. To je irelevantno za sud
    E bogami, kome su to dvije verzije priče sa istim kredibilitetom, taj mo瀍 da bude doktor pravnih nauka - dobronamjeran i objektivan nije.
    Komunisticki obrazac duboko utemeljen na ovom prostorima. Nevazan je zakon vazano je misljenje partije

Da, kao 歵o rekoh, sindrom Čake, trebaju vam snimci đe Kne瀍vić instrui歟 i saop歵ava plan akcije, jer je stvar takva da ZKP ne va瀒, odnosno svjedočenja su irelevantna.

Od kad je ovo u CG princip da policija ni po koju cijenu ne smije da upotrebi sredstva prinude?

Policija ima one palice, i ima one suzavce, i oru瀓e, samo iz jednog razloga - da ih upotrijebi u slučajevima predviđenim zakonom. Prvo, klasično je napao policajce na stadionu. Drugo, kad su zaustavili autobus, nogom ih je udarao, a oni njega palicama.

Nema tu 歵o, zaćutala javnost, jer je postalo samo pitanje je li od 38 udaraca pendrekom trebao da dobije zadnjih 10. To već nije ne歵o 歵o zaokuplja pa瀗ju ozbiljnih ljudi. Svi mi znamo da će da dobije po labrnji ako krene fizički na policiju, nema tu mnogo filozofije.

Pa de歛valo se i da uhapse sa slabim dokazima, pa sad to plaćamo...recimo Kalićima, zbog traljave istrage. De歛valo se i jezivih situacija, da je onaj Ulama sad slobodan čovjek, jer nema tijela od nesrećnog Medina, iako ima sve drugo.

妕a će, neđe prođe, neđe ne, plus ima vi歟 瀉lbenih instanci da se to ocijeni. Samo se pitam, po歵o mislite da su dokazi za DF-ovce nikakvi, da je kakvim slučajem osuđen Kalić ili Ulama, da li biste toliku energiju tro歩li da ukazujete na pobačaj pravde, i da te ljude hitno treba pustiti. Po歵o znam odgovor, znam i kakav je moralni kompas iza ovih priča, i nije mi vala milo zbog toga...
    Sumitacu ti ovdje. Niko nije zaboravio, samo se ovdje sranja desavaju ko na pokretnoj traci, pa jednostavno sve prodje za dva dana. Ili se cuje za neke milione pronevjera, ili smo nesto zaboravili, ili nekome namjestamo milionski posao.... Da je Caka izuzetak a ne pravilo i jedina glupost koja se desi u 3 mjeseca, vjerovatno bi pricali o tome duze,ali.....
    I da. Suzavac se ne koristi nasumicnim zasipanjem u zatvorenom prostoru, jer ces povrijediti i ostale koji sa tim nemaju veze. Onda odes od autobusa, sto znaci da nemas namjeru da hapsis. Minut kasnije izlazi Caka i ulazi medju njih. I nastaje batinanje. Za primjer ponasanje u komunistickim diktaturama. Da vam je da pocnete da glancate epolete na sinjelima politickih komesara, majka da vas vidi.
    I ako zelis da pricamo o Ulami tu ima malo vise problema od toga da tijelo ne postoji. To je najmanji problem u toj istrazi, kako je traljavo odradjena
    Last edited by Hell Raiser; 11-05-19 at 18:33.

Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    24 Posts

Quote Originally Posted by ćepanica View Post
    Uvijek se naj瀍će i najbolje brane oni koji su krivi. Neće valjda oni da čekaju sudsku presudu da bi znali jesu li ne歵o planirali ili nisu?
    Tipicna crnogorska kafanska budalastina. Koja je davno prevazidjena u zapadnim zakonodavstvima.
    Ovo vjeruje vecina crnogoraca i tipicna DPS taktika. Kad se pojavi afera, cuti ne brani se, pricaj o desetom i svi ce vjerovati da nisi kriv. Jer ako se ne branis onda si cist

Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    56 Posts

Mo瀌a je do mene, ali ja stvarno ne mogu da vjerujem da neko čistog razuma vjeruje u ovo. Stvarno. Ka瀍m mo瀌a je do mene. Ali meni je nevjerovatno. Ovdje se hvataju za to da je nemoguće da nisu imali nikakve povezanosti sa svim ovim kad vide da su dokazi smije歯i. Pa stani prijatelju, treba li neko da se osudi zato 歵o su mo瀌a imali nekakve veze sa svim tim. A 歵a ako ipak nisu. I upoređuju se Kalić i 奱rić sa Mandićem i Kne瀍vićem. A nemojmo.

Thanks Thanks Given 
    18
    Thanks Thanks Received 
    83
    Thanked in
    41 Posts

Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa ne znam jesi li poslusao, ili samo procitao RTCG novinarsko objasnjenje. Covjeka je kontaktirao Asad i ljudi Saviva da im odradi procjenu sigurnosti. Ne za DF sto i decidno tvrdi vec za njih. Imas milione i ides sa ljudima u fakticki kosnicu. I ja bih trazio. Ne nego cu glavu da izgubim u nekoj tamo drzavi.
    Kontaktirao je Ticijana, i sa njim je vec radio neke poslove, ne da je i taj bezbjednjak, vec da su radili poslove zajedno. Sto moze da bude i da ga je taj zvao da neke ljude njemu obezbjedjuje. Dva svijeta.
    Inace je taj covjek pocasni konzul Malte, ne bezbjednjak, nama poznat kroz aferu dovodjenja Malteske firme za kupovinu zdravstvenog sistema. I informacije je dobio ne od nekog tamo da su DF ruski spijuni, vec od nasih organa. Vidis kako se perspektiva mijenja kad se poveze poslovni interes sa izvorom informacija.
    Skot nije pominjao "procjene sigurnosti" već zaštitni kontra-nadzor, planiranje ruta, izviđanje i planove evakuacije.

Brajan Skot je kontaktirao samo sa Asadom od ljudi koji su radili za Šaviva, i Skot je rekao da nema konkretna saznanja za koja lica je angažman bio namijenjen.
    "Kanadsko-izraelski filmski producent" (Šaviv) je naručilac/poslodavac ali to ne mora da znači nužno da je planiranje obezbjeđenja i evakuacije namijenjeno lično za njega.

Skot nije htio da potvrdi da potvrdi da je Asad tražio usluge njegove kompanije za DF u krajnjoj liniji, iako je Katnić to pokušavao od njega da isčupa. Ali nije rekao ni da su usluge bile za marketinški tim.
    Rekao je da nema konkretna saznanja.

Aron Šaviv je taj koji je preko medija rekao da su te usluge bile namijenjene za njegov marketinški tim.
    Last edited by ASC; 11-05-19 at 20:11.

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

Hell, neću odgovarati na sve taksativno, jer na neke stvari zbilja vi歟 nemam 歵a da ka瀍m, a mo瀍mo klin/ploča priču do preksjutra.

Elem, lijepo je imati prislu歬ivane razgovore, fotografije i video snimke, ali se sudilo i bez njih. Po tvome viđenju tereta dokazivanja, nikad ne bi mogao biti dokazan, recimo, slučaj mučenja u Morinju.

Evo da se ne zamaram, copy/paste

Dokazi se u teorijskom smislu mogu podeliti na posredne i neposredne. Posredni dokazi su oni koji samo posredno, indirektno ukazuju na postojanje određene krivičnopravno relevantne činjenice (takav bi na primer bio iskaz svedoka da je čuo pucnje i video određeno lice kako se posle izvesnog vremena brzo udaljava sa nekog mesta) dok neposredni dokazi omogućavaju da se na osnovu njih direktno utvrdi postojanje određene činjenice (tako bi bilo kada bi u prethodnoj situaciji svedok video kako neko lice puca). Posredni dokazi nazivaju se jo i indicije. Neposredni dokazi se u teoriji smatraju kredibilnijim, međutim po歵o va瀒 načelo slobodnog sudijskog uverenja na sudu je da odluči da li je i 歵a dokazano određnim dokazom. Posebno se to odnosi na slučajeve kada postoji takozvani niz indicija, kada vi歟 posrednih dokaza ukazuju na neku činjenicu. Ipak, sud je du瀉n da u presudi obrazlo瀒 svoj stav u pogledu iznetih dokaza.
    Međutim, ovde je stvorena atmosfera u dr瀉vi da "Milov i Acov" sud mo瀍 da presudi samo po najčvrćim neposrednim dokazima (nekad čak ni tada), jer im nije za vjerovati. Ali dobro, čak i ako su svi sudovi u CG kontaminirani, ima Strazbur, koji će prihvatiti da razmatra ovako va瀉n slučaj, pa ako oni potvrde - onda će se ili nekima otvoriti oči, ili neka bude da su Mandić i Kne瀍vić 瀝tveni jarci NATO ekspanzije i novog svjetskog poretka.

I za Skota i ekstrakciju, evo čovjek pi歟 gore - ko vjeruje da su trebali da izvlače marketin歬i tim iz Crne Gore, jer oni tako ka瀠, a oni ne bi lagali, iako su radili za DF - neka vjeruje. Priroda usluga je prava za izvlačenje marketin歬og tima...jo da se mogu sjetiti kome su tako radili kontraza歵itu, elektronsko ometanje, evakuaciju...no ne mogu...

妕o se tiče podr歬e, ne bi bilo ni optu瀗ice bez pomoći Srbije, a onda i Britanije, Poljske... Nisu s neba pali podaci o identitetima i kretanju povezanih lica.

A 歵o se Čake tiče, jesmo li bar odustali od priče da ga treba pustiti i obustaviti gonjenje? Vjerujemo li Čaki ili svojim očima, i oće li iko reći "treba da odle瀒 za napad na slu瀊eno, po zakonu"? I da li misli da je i na jednom mjestu na kugli zemaljskoj moguće da uskoči među policiju, krene da bije policajca, i da iz toga izađe bez povreda?

Ako to apsolviramo, ja sam potpuno spreman da se slo瀒m da se disciplinski goni za svaki pendrek preko primjene najmanje sile kojom se mo瀍 izvr歩ti zadatak i postići svrha upotrebe. Ali dok je glavna tema Čaka velikomučenik, i Milovi kerberi - neka bude da glancam epolete.

Od jednog poniznog stava prema policiji u vrijeme komunizma, oti歭o se u sasvim drugu krajnost, za mene je isto pogre歯o oboje. Tako je "sva dr瀉va" (Daily press kreirani dio mnjenja) zaskakala kad je onaj inspektor Vučinić povukao za jaknu i bacio na zemlju tipa koji je stra瀉rio i javljao pripadniku OKG kretanje policije, a uz to je i sam osuđivan za eksploziv, bje歟. Naslovna Vijesti - pocjepana jakna toga tipa, nema veće muke u dr瀉vi. Jebe* klanove, ugro瀍na prava čoeku od strane Milovih kerbera, skaču Stevo Muk, Vanja Ćalović, Daliborka Uljarević i Gorjanac Prelević.

Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    56 Posts

Ti bi da se vjeruje policiji i tu瀒la歵vu? Samo pomenuti Kotorske klanove i sva nerasvijetlj2na ubistva. Misli da je to normalno? Da ne idem dalje. Nego eto samo to. Alo, Kotorski klanovi, kao da Kotor ima 10 miliona stanovnika. Ja i ti sad znamo ko u na歟m kraju radi sa drogom jel? A ne da policija ne zna. Al to 歵o je kokain dr瀉vni posao je ok.

Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Al to što je kokain državni posao je ok.

Vidiš kako ti rade dvostruki aršini
    Ovi kojima se sudi su nevini jer postoje samo posredni dokazi ali ti je kokain državni posao i ako nema ni posrednih ni neposrednih dokaza
    Quote Originally Posted by Dača View Post
    妕o bi srpska istorija morala biti u skladu sa istorijama okolnih dr瀉va?
    Mi ćemo učiti svoju.

Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    24 Posts

Quote Originally Posted by Nije bitno... View Post

A 歵o se Čake tiče, jesmo li bar odustali od priče da ga treba pustiti i obustaviti gonjenje? Vjerujemo li Čaki ili svojim očima, i oće li iko reći "treba da odle瀒 za napad na slu瀊eno, po zakonu"? I da li misli da je i na jednom mjestu na kugli zemaljskoj moguće da uskoči među policiju, krene da bije policajca, i da iz toga izađe bez povreda?

Ako to apsolviramo, ja sam potpuno spreman da se slo瀒m da se disciplinski goni za svaki pendrek preko primjene najmanje sile kojom se mo瀍 izvr歩ti zadatak i postići svrha upotrebe. Ali dok je glavna tema Čaka velikomučenik, i Milovi kerberi - neka bude da glancam epolete.
    Malo je vijest prosla apsulutno nezapazeno, ali da ti bar pojasnim

CG je u strazburu vec izgubila 4 slucaja policijske torture. A jos nisu stigli ovi od 2015.te do danas. Sad je pokrenuto za Martinovica i one momke u zlatarskoj.
    Mogu oni donijeti 1000 presuda, vama se misljenje nece promijeniti. Elem
    Mi ispitujemo pona歛nje 瀝tve prije tog događaja. To nije uslov i to ne mo瀍 biti mjera za ocjenjivanje određene krivične odgovornosti, odnosno onih koji odgovaraju za prekoračenje torture. To moramo da promijenimo, kazala je Pavličić
    Zena je sudija suda u Strazburu ispred Crne Gore. I imam problem sa njenom recenicom 損rekoracenje torture. Kao da postoji granica do koje je mucenje od strane policije normalno i u zakonskim okvirima. To samo govori koliko je to ukorijenjeno u ovom narodu. A ona je sudija
    Mučenje se i dalje javlja i ono je na 瀉lost jo uvijek rasprostranjeno. Da bi se bavili ovim problemom na pravi način, morate uvesti stro瀒je kriterijume za zapo歭javanje onih koji sprovode istragu, ocjenjuje Herman 妏ic iz Delegacije EU u Podgorici.
    Policajci moraju da znaju koja su im ovlaćenja, poručeno je sa konferencije koju je organizovao Savjet Evrope u Podgorici.

Čitava priča je koncentrisana na ne ka瀗jivost pojedinaca, povlaćenih koji se kriju iza svojih uniformi, i do kojih ne mo瀍mo u istrazi doći, ali doći ćemo nadam se, ali evo malo ote瀉no", navodi Ivana Jelić, sudija Evropskog suda za ljudska prava.
    Ali naravno vi ne vidite problem. Bice jedno izvini i nemojte zivjeti u proslosti
    Last edited by Hell Raiser; 12-05-19 at 09:25.

Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    11 Posts

Ada jel se Milo poziva na običajno pravo kad je Veselin Pejović Medojevića tuka.
    Toliko o tome kolko smo mi civilizovani.

Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    17 Posts

CG je u strazburu vec izgubila 4 slucaja policijske torture. A jos nisu stigli ovi od 2015.te do danas. Sad je pokrenuto za Martinovica i one momke u zlatarskoj.
    Znači, pravda za Čaku
    Quote Originally Posted by Dača View Post
    妕o bi srpska istorija morala biti u skladu sa istorijama okolnih dr瀉va?
    Mi ćemo učiti svoju.

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

Malo je vijest prosla apsulutno nezapazeno, ali da ti bar pojasnim

Mogu oni donijeti 1000 presuda, vama se misljenje nece promijeniti. Elem
    Zena je sudija suda u Strazburu ispred Crne Gore. I imam problem sa njenom recenicom “prekoracenje torture”. Kao da postoji granica do koje je mucenje od strane policije normalno i u zakonskim okvirima. To samo govori koliko je to ukorijenjeno u ovom narodu. A ona je sudija

Ali naravno vi ne vidite problem. Bice jedno izvini i nemojte zivjeti u proslosti
    Ja vidim problem kod slučaja Mija Martinovića (ovo u Zlatarskoj iskreno nešto nisam ispratio).

Ali ne vidim problem da neko ko krene na policajca i neće da stane - dobije po labrnji. Ne što sam ja nekakav pristalica policijske države, nego što se u slučaju Čake radilo o odbijanju istovremenog napada i savlađivanju otpora, bar do jedne ure. A svaki pendrek posle te ure ja ću podržati da se traže krivici, pred svakim ko kaže da je Čaka zaslužio da dobije po njušci na samom stadionu, zbog onoga sa snimka, i da je za to zaslužio robiju.

Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    24 Posts

Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Znači, pravda za Čaku
    Nije pravda za Caku, vec pravda za nas ostale koji ne zele da zive u policijskoj drzavi. Dje ocigledno kad te zaustavi interventna vikendom uvece, treba da gledas u asfalt i odgovaras sa 揹a bwana, u pravu ste bwana...
    Ono treba imati malo kicme u zivotu, pa ponekad i reci da se sa necim ne slazes. Ali je lako tudjim koprive mlatiti.
    Posebno kao vecina crnogoraca iz Beograda. Ima vas vise tamo nego u CG, i nadam se da ce vam drzava dati neki vid penzije za sve patnje koje ste tamo prezivjeli

Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    32 Posts

a ti bi u drzavi bez policije da zivis... maleni idealista
    f6

Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

A sto ne komentarisete pendrecenje istog tipa preko ograde, zbog kojeg je Cakito usao. Taj detalj ne zelite da spominjete?
    Neko tuce grupu ljudi bez razloga i koplja se slome na jednog covjeka, i to koji se usprotivio torturi. Neka, samo vi okrecite glavu, doce i vas ova "pravda".

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Last edited by StefanPG; 13-05-19 at 10:22.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe 歵o te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

Thanks Thanks Given 
    321
    Thanks Thanks Received 
    78
    Thanked in
    56 Posts

A za歵o Čaka nije uhap歟n na terenu? Nego pu歵en ili ubačen u autobus. I onda kad je mirno iza歛o ovi ga opet prebili. Za歵o su ga drugi put prebili?

Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    24 Posts

Realno, da sam idealista volio bih da zivim u drzavi bez takvih kao ti. I da ste nedje u nekom rezervatu sa istim ovim pripadnicima policije, pa da vas gledamo kao primjer kohabitacije u istom prostoru.
    Ali eto zivot je drugaciji, pa i takvi imaju pravo da hodaju ulicom sa ostalim narodom

Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    32 Posts

pa isto tako su se oni usportivili torturi koju je caka izvrsio kad je usao na teren i izlemao policajca... i eto dodje ti na isto.

Realno, da sam idealista volio bih da zivim u drzavi bez takvih kao ti. I da ste nedje u nekom rezervatu sa istim ovim pripadnicima policije, pa da vas gledamo kao primjer kohabitacije u istom prostoru.
    Ali eto zivot je drugaciji, pa i takvi imaju pravo da hodaju ulicom sa ostalim narodom
    shvatam brate sve. tesko je kad smeta drzava, policija, sud, poreska svaki organ i svaki gradjanin koji nema misljenje kao ti (koje je u manjini). kad se ne slazes ni sa cim i ni sa kim i svako jutro ti je svaka vijest crna i uperena protiv tebe navodno. ujutro se otvori in4s i borba pogledaju se kako se drzava obracunava sa srbima iz crne gore i krenu crne mislie.

ko je veli policija da zaustavlja mene hahahahha legendarno.
    Last edited by acs; 13-05-19 at 10:31.
    f6

Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    24 Posts

A jeste. To je razlog. Ne mogu od zore da zivim zbog ugrozenosti srba. Eto se i poreska udruzila sa policijom da ih nagrdi.
    Lako li je sa tom glavom zivjeti. Sve je super dok mali od sure radi dje radi. Nego vidim da vam je u zadnje vrijeme svima krivlje nego meni. Svi su protiv bas. Izgubila se podrska od vlasti, a ovakvi kao ja vas i dalje ne cijene, a vi pricate protiv vlasti...konacno...ocete orden....drzavnu penziju sad...
    Last edited by Hell Raiser; 13-05-19 at 10:50.

Thanks Thanks Given 
    13
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    32 Posts

vjeruj mi jos malo i stize crnogorsko proljece i onda te policija nece zaustavlja. jer simptomaticno je to da zaustavljaju tebe a ne bracu djukanovic.
    f6

Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    24 Posts

Zamisli ocekujem policajca da me zaustavi, a ne klosara. Ali i u pravu si. Svako se slicnom raduje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)