Page 48 of 54 FirstFirst ... 38444546474849505152 ... LastLast
Results 1,176 to 1,200 of 1332

Thread: ``Suđenje vijeka创

Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Kad se sjetim pjevanja na mitinge posle referenduma 2006 ''imamo drzavu'' imamo drzavu''. Imate *****.
    Nije ti korektno koristis niske udarce

Shto se radi,Shoć je kralj-Je li Fadilje da nemash mozda 50 kalashnjikova...
    ...

Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Imamo imamo iako bi dostina odje voljeli da nemamo

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Dr瀉va vam/nam je taman kao i ovo suđenje. A narod je isti kao ti i pojedini koji su jedva dočekali da se osude Mandić i Kne瀍vić i ako znaju da se nevini ljudi osuđuju. Takvi smo. Nikakvi.

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Quote Originally Posted by extravaganca View Post
    Dr瀉va vam/nam je taman kao i ovo suđenje. A narod je isti kao ti i pojedini koji su jedva dočekali da se osude Mandić i Kne瀍vić i ako znaju da se nevini ljudi osuđuju. Takvi smo. Nikakvi.

Vam je sve reklo

Patriote kao ti nam eba歟 majku.

Pa znam ja to, nagrdismo vas . Posebno vama kojima je ova dr瀉va sekundarna.
    Mi kojima je jedina vas unakazismo.
    Vam/nam

Ta priča sekundarna, milija vam je tuđa nego svoja je priča na nivou tajnovidca. Priča glasača DPS i SDP koji poku歛vaju sami pred sobom da se opravdaju. Da su vam neprijatelji dr瀉ve Kne瀍vić i Mandić a ne ovi koji su sve uni歵ili i pokrali. I nisi se javio da ka瀍 ne歵o na temu, nego da odbrani dr瀉vu. Dr瀉vu u kojoj je sudstvo ovakvo kakvo je. Da ne idemo dalje.

Javio sam se na tvoje kakva Vam je drzava, na ovu temu je sve vec receno.
    A i ti si sam rekao jel sekundarna ili nije
    Dosli ljudi samoinicijativno da se pomole pod Ostrog , slucajno tamo bili i lideri DF i svi pohapseni na pravdi boga.
    Sta se tu ima sta reci sem Vam/nam

Ta priča sekundarna, milija vam je tuđa nego svoja je priča na nivou tajnovidca. Priča glasača DPS i SDP koji poku歛vaju sami pred sobom da se opravdaju. Da su vam neprijatelji dr瀉ve Kne瀍vić i Mandić a ne ovi koji su sve uni歵ili i pokrali. I nisi se javio da ka瀍 ne歵o na temu, nego da odbrani dr瀉vu. Dr瀉vu u kojoj je sudstvo ovakvo kakvo je. Da ne idemo dalje.

Kako je DPS neprijatelj drzave tako mu uz rame stoji DF sa njihovim odvratnim autisticnim napadima.

Drzavni udar je farsa kreirana da se dobiju izbori 2016.

DF je struktura stvorena od ANB da odrzava DPS na vlasti.

Kraj price.

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

Нешто размишљам.Са овим тајновидац што је прикачено Катнићу, директно се опструира Амфилохијев пројекат св. Његоша Тајновидца.

Како ће сад велики "бадњак на хладњак" вјерник, да се моли Тајновидцу кад му је у глави нимало симпатични и веома мрски Катнић.Па немојмо...
    Црногорце је одржало црногорско срце.

Удри србе лепетанац одбрани нам цг од душмана.... Имамо државу и тако ће и остат.

Ko Srbe pominje bez ti
    Lagano samo, koliko da opstane dobro je , vi i onako imate rezevnu ako ova ne opstane.
    Opusteno onda , bez nervoze

Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Javio sam se na tvoje kakva Vam je drzava, na ovu temu je sve vec receno.
    A i ti si sam rekao jel sekundarna ili nije
    Dosli ljudi samoinicijativno da se pomole pod Ostrog , slucajno tamo bili i lideri DF i svi pohapseni na pravdi boga.
    Sta se tu ima sta reci sem Vam/nam

妕o reče neko gore IQ slab nikakav.
    I nisi se javio na moje kakva Vam je dr瀉va, nego ranije. Od tebe očekujem ono ako ti se ođe ne sviđa aj mr u Srbiju.

Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Kako je DPS neprijatelj drzave tako mu uz rame stoji DF sa njihovim odvratnim autisticnim napadima.

Kraj price.

Jel ti ima neke pouzdane informacije za to 歵o tvrdi? Meni ta priča da je DF isti kao DPS vi歟 liči da je iz te kuhinje nego li da je DF njihova struktura. Ta priča mi isto liči na SDP koji će evo opet u vlast sa DPSom. Meni je mnogo logičnije da je URA npr. struktura ANBa. Ili zaboravljamo Pajovića itd. Daleko od toga da je DF dobar. Ali ovo suđenje i ova farsa je drugi Goli otok. I ovi kao 歵o je Lepetanac neće to da priznaju. Nego brane dr瀉vu.

Kraj price.

Смислиће они већ како да кроз апелацију спасу Мандића и Кнежевића прдекане, буди сигуран.Уз овакву и унутрашњу и геополитичку ситуацију, имати вонаби Караџића као доминантну снагу у опозицији је непроцијењиво.

Али прави потез је уствари навлачење опозционих партија тј. медија да бране вонаби Караџића, типа давања простора у ударним терминима, и то не само вечерас код Комненића, већ од када је процес почео.Двије муве једним ударцем.

Ово нећете вјеровати функционише и Вучићу у Србији са оном будалом Обрадовићем, и поистовјећивањем цјелокупне опозционе јавности у Србији са њим.

Па нек се питају послије како Мило влада.Догодине има да опучи на парламентарне изборе и то са излазношћу преко 2/3.
    Last edited by BAR; 09-05-19 at 22:28.

Ne bi ja vama nikad rekao mrs u Srbiju, prvo nije moj rijecnik a drugo ne bi vas tamo ni primili.
    Niko ne voli one kojima je tudje bolje od svog.

Jel ti ima neke pouzdane informacije za to 歵o tvrdi? Meni ta priča da je DF isti kao DPS vi歟 liči da je iz te kuhinje nego li da je DF njihova struktura. Ta priča mi isto liči na SDP koji će evo opet u vlast sa DPSom. Meni je mnogo logičnije da je URA npr. struktura ANBa. Ili zaboravljamo Pajovića itd. Daleko od toga da je DF dobar. Ali ovo suđenje i ova farsa je drugi Goli otok. I ovi kao 歵o je Lepetanac neće to da priznaju. Nego brane dr瀉vu.

Pouzdane informacije ?
    Zaevavas li se to ?

2015 godine su organizovali proteste kojima se prikljucila cijela opozicija i gradjani i tako nas navukli kao majmune. Dok smo mi jeli suzavac oni su jeli koljenicu u kristal.
    Ubili su svaku volju narodu za bilo kakvim protestima do ove godine i afere koverat.
    Nacionalizam aktiviraju dje kod i kad god i uvijek idu na ruku DPS pod plastom odbrane interesa Srba. Ali zacudo kad god DPS zapadne u nezgodnu situaciju nesto se desi i DF tu priskace u pomoc.
    Njima pozicija dozivotnih opozicionara ocigledno odgovara jer su skontali da za iste pare mogu lagodno da zive a da prit tom nemaju nikakvu odgovornost pri donosenju odluka.

Milo mi je da se ovaj kancer smanjio sa 20+ na -8%.

Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Kad se sjetim pjevanja na mitinge posle referenduma 2006 ''imamo drzavu'' imamo drzavu''. Imate *****.
    Upalih nedje klip, ide izvjestaj sa Cetinja. A leleka toga, tih srecnih lica. Asaaaaa, nece vise srpska sapa nama da komanduje!
    13 godina kasnije:
    -Ratovi klanova po drzavi, ubijaju se ljudi u sred bijela dana, 40 ubistava, uhvacenih 0
    -Drzavu vodi mafija
    -Rasprodato primorje
    -Drzava zaduzena ka prosjecni Podgoricanin kod kamatasa
    -80% drzave radi za platu do 400e
    -Posa jedino mozete dobiti ako ste taksista, konobar

Ali tako je imamo drzavu

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe 歵o te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

Pouzdane informacije ?
    Zaevavas li se to ?

2015 godine su organizovali proteste kojima se prikljucila cijela opozicija i gradjani i tako nas navukli kao majmune. Dok smo mi jeli suzavac oni su jeli koljenicu u kristal.
    Ubili su svaku volju narodu za bilo kakvim protestima do ove godine i afere koverat.
    Nacionalizam aktiviraju dje kod i kad god i uvijek idu na ruku DPS pod plastom odbrane interesa Srba. Ali zacudo kad god DPS zapadne u nezgodnu situaciju nesto se desi i DF tu priskace u pomoc.
    Njima pozicija dozivotnih opozicionara ocigledno odgovara jer su skontali da za iste pare mogu lagodno da zive a da prit tom nemaju nikakvu odgovornost pri donosenju odluka.

Milo mi je da se ovaj kancer smanjio sa 20+ na -8%.

To su sve tvoje projekcije koje mogu biti tačne ali isto tako ne moraju. Ali jedno je sigurno. Idu na ruku DPSu. Ba ta tvoja priča. Ni歵a lično prema tebi da me ne shvati pogre歯o ali ta priča ide na ruku DPSu. I sigurno nije DF ubio narodu volju. Narod je svakako ubijen. U mozak. I ubila ih je ona tortura policije. I građanska opozicija koja je dozvolila da se sa njihovim kolegama radi ovo 歵o se radi. A i oni sami se mogu naći u istoj poziciji. Ali ih je boljela ona stvar jer su lagano preuzeli glasače DFa. I napravili od DFa đavola. I zato će DPS na sledećim izborima da bude jo jači. A i neka će kad smo ovakvi kakvi smo. I oni su nam dobri kakva smo *****.

Quote Originally Posted by BAR View Post
    ...
    Али прави потез је уствари навлачење опозционих партија тј. медија да бране вонаби Караџића, типа давања простора у ударним терминима, и то не само вечерас код Комненића, већ од када је процес почео.Двије муве једним ударцем.
    ...
    Vala, neće me niko ubijediti da je dobra stvar da nevini ljudi idu u zatvor, pa kolika god politička i društvena korist od toga bila. A i na tvom mjestu bi me malo sramota bilo da se za to zalažem.

Dok ne krse zakon neka tamburaju o srpstvu i čekićstvu do sudnjega dana. Ako DPS hoće da ih osudi i šalje u zatvor na osnovu praćki i fantazija vojvode Paje Brzog Gonzalesa - makar im mi ne moramo svijeću držati.

Danas im aplaudiramo što hapse Mandića i Kneževića na pravdi boga, šta ćemo kad sjutra krenu Abazovića i Bečića, a preksjutra zaređaju i nas što lajemo po forumah?

Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Upalih nedje klip, ide izvjestaj sa Cetinja. A leleka toga, tih srecnih lica. Asaaaaa, nece vise srpska sapa nama da komanduje!
    13 godina kasnije:
    -Ratovi klanova po drzavi, ubijaju se ljudi u sred bijela dana, 40 ubistava, uhvacenih 0
    -Drzavu vodi mafija
    -Rasprodato primorje
    -Drzava zaduzena ka prosjecni Podgoricanin kod kamatasa
    -80% drzave radi za platu do 400e
    -Posa jedino mozete dobiti ako ste taksista, konobar

Ali tako je imamo drzavu

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    E one sreće hhahahahha. Onako se ne raduju kad dijete dobiju.

Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Vala, neće me niko ubijediti da je dobra stvar da nevini ljudi idu u zatvor, pa kolika god politička i dru歵vena korist od toga bila. A i na tvom mjestu bi me malo sramota bilo da se za to zala瀍m.

Dok ne krse zakon neka tamburaju o srpstvu i čekićstvu do sudnjega dana. Ako DPS hoće da ih osudi i 歛lje u zatvor na osnovu praćki i fantazija vojvode Paje Brzog Gonzalesa - makar im mi ne moramo svijeću dr瀉ti.

Danas im aplaudiramo 歵o hapse Mandića i Kne瀍vića na pravdi boga, 歵a ćemo kad sjutra krenu Abazovića i Bečića, a preksjutra zaređaju i nas 歵o lajemo po forumah?
    E takvi smo mi. Mislim ne svi, ali većina.

To su sve tvoje projekcije koje mogu biti tačne ali isto tako ne moraju. Ali jedno je sigurno. Idu na ruku DPSu. Ba ta tvoja priča. Ni歵a lično prema tebi da me ne shvati pogre歯o ali ta priča ide na ruku DPSu. I sigurno nije DF ubio narodu volju. Narod je svakako ubijen. U mozak. I ubila ih je ona tortura policije. I građanska opozicija koja je dozvolila da se sa njihovim kolegama radi ovo 歵o se radi. A i oni sami se mogu naći u istoj poziciji. Ali ih je boljela ona stvar jer su lagano preuzeli glasače DFa. I napravili od DFa đavola. I zato će DPS na sledećim izborima da bude jo jači. A i neka će kad smo ovakvi kakvi smo. I oni su nam dobri kakva smo *****.

Naravno da idu.

Sve sto DF radi ide na ruku DPS-u.

Umjesto da idu realnom i normalnom pricom. Da emancipuju srbe oni namjerno idu u satanizaciju, u antieu, antinato kampanju kako bi pokazali svijetu da je CG opozicija (najbrojnija sa zadnjih parlamentarnih i najglasnija) - proruski nastrojena i euroskepticna.

I onda neko dodje i kaze "Chush EU - vide sve i oni mu dozvoljavaju da vlada"... Naravno da dozvoljavaju kad je u njihovim ocima sve crno i bijelo. Ili ce nastaviti da podrzavaju lokalnog diktatora koji ima neku umjerenu diktaturu i zapadno je raspolozen ili ce srce Evrope predati u ruke rusima.

I eto recepta za ovo dje smo.

Mislim da je DF uzasno los predstavnik srba, da su srpski narod satanizovali i udaljili ih of EU i da ce morati da prodje vise decenija a da se srbi u CG izbore za prava.

Cak stavise - mislim da ce na kraju neke sledece izborne kombinatorike biti jedina opozicija.

I milo mi je sto ce u sledecem sazivu imati 4-6 poslanika umjesto 18 kao sada.

P.S.

DF je prozvao cijelu opoziciju da su izdajice ako sjednu u Sindjin parlament - prvi se vratili u parlament i prekinuli bojkot
    Prvi sjeli u odbore sa DPS-om

Institucije sistema korumpirane, ne rade posao, ne priznajemo institucije - bore se u institucijama i placaju grupu advokata na stotine hiljada eura. Umjesto da bojkotuju sudjenje.

Najavljuju 15 dana haos ako ih osude. Osude ih - odgovor - zalicemo se apelacionom sudu

Hahahhahaaha

Knezevic - Mandic - Medojevic trio fantastiko.

Jedno veliko pi
    Last edited by Gandalf_White; 09-05-19 at 23:46.

Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Vala, neće me niko ubijediti da je dobra stvar da nevini ljudi idu u zatvor, pa kolika god politička i društvena korist od toga bila. A i na tvom mjestu bi me malo sramota bilo da se za to zalažem.

Dok ne krse zakon neka tamburaju o srpstvu i čekićstvu do sudnjega dana. Ako DPS hoće da ih osudi i šalje u zatvor na osnovu praćki i fantazija vojvode Paje Brzog Gonzalesa - makar im mi ne moramo svijeću držati.

Danas im aplaudiramo što hapse Mandića i Kneževića na pravdi boga, šta ćemo kad sjutra krenu Abazovića i Bečića, a preksjutra zaređaju i nas što lajemo po forumah?
    То је су ли невини или су криви, казаће суд у правоснажној пресуди.

Што се мене тиче да је ДПС хтио да буду осуђени, могло се прикупити довољно доказа и 2008. послије протеста за Косово, као и 2015. након антиНАТО протеста, а судство и тужилаштво би у овом процесу били боље заштићени од државе.ДПС-у једноставно није интерес да они буду осуђени, тј. да политика који они заступају, коначно оде у прошлост, и да поченмо да се бавимо неким нормалним стварима.

Мој је утисак, понављам мој је утисак, да је цијело ово суђење из те намјере, препуштено правосудном систему који је још увјек у развоју, и који се у цијелом процесу више ослањао на помоћ иностраних партнера, а да на политичку и другу подршку ове власти није могао рачунати.
    Чак сматрам да су ова двојица оптужени само због тога што су међународни партнери стали иза система, као што су стали када се тај систем, како оно Мило рече, "занио", па уништио Маровићеву криминалну групу у Будви (а Мило и Вучић му омогућили да побјегне у Београд).

Питање је само хоће ли ово мало опозције у настанку, окупљен око опозиционих медија, подржати нејаки систем и настојања наших партнера да га ојачају, или учествовати у ДПС-ДФ комбинацијама.
    Веома ми је индикативно како је вонаби Караџић почео да напада не само Мила него и БрАца.

Само једну ствар треба имати на уму.Наши међународни савезници и партнери, који су уједно и земље гдје је владавина права ипак најнапреднија на свијету, све ово будно прате и неће дозволити ни пропаст система, већ ће учинити све да га јачају.

Што се мене тиче, мислим да нема потребе да се више оглашавам на ову тему.
    Last edited by BAR; 10-05-19 at 00:03.

Quote Originally Posted by BAR View Post
    То је су ли невини или су криви, казаће суд у правоснажној пресуди.
    Mozemo li preskociti propagandu?

Vec smo vidjeli kakav je kapacitet suda da donese profesionalnu i nepristrasnu presudu.

Чак сматрам да су ова двојица оптужени само због тога што су међународни партнери стали иза система, као што су стали када се тај систем, како оно Мило рече, "занио", па уништио Маровићеву криминалну групу у Будви (а Мило и Вучић му омогућили да побјегне у Београд).

Питање је само хоће ли ово мало опозције у настанку, окупљен око опозиционих медија, подржати нејаки систем и настојања наших партнера да га ојачају, или учествовати у ДПС-ДФ комбинацијама.
    Govoris li ti to da treba podrzati "nejaki" pravosudni sistem cak i kad osudjuje ocigledno nevine ljude? Ako tako treba da ga njivimo - bolje da ga nema.

Sto se stranih partnera tice, podvukao bih upadljivu razliku izmedju americke i britanske reakcije - Britanci pominju samo osudu Rusa i nijednom rijecju nisu pohvalili nase pravosudje.
    Last edited by SKOJ; 10-05-19 at 00:14.

Page 48 of 54 FirstFirst ... 38444546474849505152 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)