Page 43 of 54 FirstFirst ... 3339404142434445464753 ... LastLast
Results 1,051 to 1,075 of 1332

Thread: ``Suđenje vijeka创

Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Inace ko ima volje ovaj njegov nastup treba preslusati par puta jer covjek je cas tvrdio jedno, pa drugo, pa jeste, pa nije... Maric vise ne zna kako da ga ishendluje. Jedan novinar pojma nema ni dje je dosao vec samo o Putinu prica, drugi bi doma da ide jer Sindju ne moze vise ni Sindja da isprati sta jeste a sta nije
    To je taj krunski svjedok na kome lezi cijelo sudjenje za drzavni udar.

znaci li ovo da je sve farsa i da su ljudi kojima se sudi nevini?

Intervju Sindjelica dva dana prije zavrsnih rijeci.

Katnic na aparatima?
    2010 ,2009, 2002, 2001, 2000, 1988, 1987, 1985, 1982, 1980, 1972 ,1954, 1953, 1952, 1950, 1949, 1948

To sto mlati po televiziji je bas nebitno, jedino sto se broji je ono sto je rekao na sudjenje.
    Rusi mu dali pare da posalje ljude na protest, da ih je sto vise ???
    Znaci to mu vjerujete, a ne vjerujete nista drugo sto je rekao.
    Zaboravljate da on nije prijavio sve ovo nego Velimirović, ovaj je jedino propjevao kad je uhvaćen i suocen sa dokazima sto su imali.
    Tako da sve sto sad prica mu je dzabe, imao je kada na sud to sve da kaze.

Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio crn mu obraz bio

Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    To sto mlati po televiziji je bas nebitno, jedino sto se broji je ono sto je rekao na sudjenje.
    Rusi mu dali pare da posalje ljude na protest, da ih je sto vise ???
    Znaci to mu vjerujete, a ne vjerujete nista drugo sto je rekao.
    Zaboravljate da on nije prijavio sve ovo nego Velimirović, ovaj je jedino propjevao kad je uhvaćen i suocen sa dokazima sto su imali.
    Tako da sve sto sad prica mu je dzabe, imao je kada na sud to sve da kaze.

Pa i malo je smijesno da dva organizatora svega zavrse slobodni.
    Velimirovic je slobodan, Sindjelic je slobodan.
    Malo cudno ako mene pitas

Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Pa i malo je smijesno da dva organizatora svega zavrse slobodni.
    Velimirovic je slobodan, Sindjelic je slobodan.
    Malo cudno ako mene pitas
    Izvrsioci ne organizatori, organizatori su u Rusiji

Izvrsioci ne organizatori, organizatori su u Rusiji

S obzirom da kao budala ispratih ovo, za inkrimisanje dva rusa ne postoje nikakvi dokazi osim izjave Sindjelica i neke slike Anananija Nikica sa jednim od njih.
    Ne postoje dokazi o uplatama novca, ne postoje dokazi o tome da je velimirovic to radio za njih, sem da mu je to Sindjelic rekao.
    Brajan Skot je vec rekao da konstrukcije Katnica nemaju veze, vec da su slobodne interpretacije agenta FBI i da on to nije tvrdio.
    Sad pokusavaju da uguraju Saviva u sve ovo na osnovu izjave covjeka koji ima poslovnih interesa u CG(a svi znamo kako se interesi zavrsavaju u CG)

S obzirom da kao budala ispratih ovo, za inkrimisanje dva rusa ne postoje nikakvi dokazi osim izjave Sindjelica i neke slike Anananija Nikica sa jednim od njih.
    Ne postoje dokazi o uplatama novca, ne postoje dokazi o tome da je velimirovic to radio za njih, sem da mu je to Sindjelic rekao.
    Brajan Skot je vec rekao da konstrukcije Katnica nemaju veze, vec da su slobodne interpretacije agenta FBI i da on to nije tvrdio.
    Sad pokusavaju da uguraju Saviva u sve ovo na osnovu izjave covjeka koji ima poslovnih interesa u CG(a svi znamo kako se interesi zavrsavaju u CG)
    Nisam bas pratio ali zar nije dokazano da je Rus slao novac, postom ili sa crnogorskim m vec.
    Zar nije dokazano da su se čuli sa Tel.?
    Zar nemaju slike kako setaju po BG?
    Ana nije se sastajao sa njima.

Nisam bas pratio ali zar nije dokazano da je Rus slao novac, postom ili sa crnogorskim m vec.
    Zar nije dokazano da su se čuli sa Tel.?
    Zar nemaju slike kako setaju po BG?
    Ana nije se sastajao sa njima.

Moja greska. Mislio sam sa postoji slika Ananije Sismakov, ali je slika Sismakov Popov. Postoje logovi o dva tel poziva i ta slika. Zar ti ne djeluje malo neorganizovanonsve to.
    Pare su takodje Sindjeliceva prica. Dobio sam ih i predao sam ih ANB Srbije. I oko novca se tu zavrsava jer ANB srbije nikada nije osporio tu tvrdnju

Zar lideri DF-a nijesu bili pod mjerama tajnog nadzora???

Dakle da su sto htjeli organizovat pa makar i taj protest postojali bi dokazi u vidu snjimljenih telefonskih razgovora.
    A ono najmanje razgovora u kojima se cuje kako zovu te ljude koji su trebali sa njima da organizuju navodni protest (opstinski odbori?) u kojem im kazu da se protest otkazuje.

Ponavljam, lideri DF-a su bili pod mjerama tajnog nadzora u produzenom periodu i ne postoji nikakav kompromitujuci snjimak, nastao u periodu prije izbora, koji se moze koristiti kao dokazni materijal.

Smijesna rabota.
    Last edited by bozocv; 12-03-19 at 10:54.
    2010 ,2009, 2002, 2001, 2000, 1988, 1987, 1985, 1982, 1980, 1972 ,1954, 1953, 1952, 1950, 1949, 1948

meni se cini da sam procitao da je bio neki priliv novca sto je podigao ovaj nesretnik iz Rusije da su uplatnice pokazivane.
    a sa druge strane stvarno mislis da neko pokusava ne ovo nego bilo koje kriminalno dijelo da nece na sve nacine da pokusa da sakrije tragove. tako da tih tragova nece biti u izobilju . valjda je dokazano da je on imao kontakt sa tim rusom i da je od nega neke pare uzeo, on sad tvrdi za proteste ali to niko ne porice.
    znaci definitivno su ti Rusi umjesani i organizatori necega.
    mislis da je stvarno malo dokaza, kriptovani telefoni, poruke izmedju njega i rusa, slike sa njima, uplate iz Rusije???
    i kazes malo je to dokaza da bi se Rusi povezali sa ovim.

ja iskreno ne znam sto se tu zbilo jer bilo cega ili nije, niti me zanima ali bas ni malo. ali sam ubjedjen da su nesto htjeli da urade, i siguran sam da DF ima prste u tome.
    e sad mozda su htjeli da organizuju samo proteste na nekom vecem nivou da se malo destabilizuje sve ovo , jer tada jos nismo bili u NATO pa bi tesko i usli poslije.
    ili su stvarno htjeli da organizuju sve ovo zasto se optuzuju , ne znam. ali sam ubjedjen da su nesto pokusali a sto god da je trebaju da odgovaraju.

ali sam ubjedjen da su nesto htjeli da urade, i siguran sam da DF ima prste u tome.
    Na osnovu kojih dokaza? Slozio bih se sa tobom da je sto se tice presude jedino relevantno sto je Sindjelic izjavio na sudu a ne i nesto sto je izjavio preko medija.
    Ali ces se i ti slozit samnom da se na osnovu utiska tipa "siguran sam" ne moze niko osuditi.

Sve i da je dokazano sve to za Ruse i ostalo.... nema dokaza protiv lidera DF-a.

Sto se tice kriptovanih telefona... Nije dokazano da su svi u opstinskim odborima DF-a koji bi trebali da budu na tim navodnim protestima imali kriptovane telefone.
    Dakle veoma je lako bilo presresti komunikaciju izmedju centrale i filijala o navodnom otkazivanju protesta, u slucaju da su isti bili zakazani.
    Last edited by bozocv; 12-03-19 at 11:14.

Quote Originally Posted by bozocv View Post
    Na osnovu kojih dokaza? Slozio bih se sa tobom da je sto se tice presude jedino relevantno sto je Sindjelic izjavio na sudu a ne i nesto sto je izjavio preko medija.
    Ali ces se i ti slozit samnom da se na osnovu utiska tipa "siguran sam" ne moze niko osuditi.

Sve i da je dokazano sve to za Ruse i ostalo.... nema dokaza protiv lidera DF-a.

Sto se tice kriptovanih telefona... Nije dokazano da su svi u opstinskim odborima DF-a koji bi trebali da budu na tim navodnim protestima imali kriptovane telefone.
    Dakle veoma je lako bilo presresti komunikaciju izmedju centrale i filijala o navodnom otkazivanju protesta, u slucaju da su isti bili zakazani.
    ali je bilo potrebno da svi imaju kriptovane telefone, dovoljno je jedan da ima zar ne??
    a ja pricam ovo kao moj utisak "siguran sam" a ne sad nesto da je nuzno istina. to ti je ono kao kad pored narkomana nadju drogu , i ako nije mozda njegova sumnjiv je vec.
    a ovi su vec imali dosta slicnih ispada , tako da sve ukazuje da su i odje prste plekali.

Default ``Suđenje vijeka创

A i ta prica o kriptovanim telefonima mi je naucna fantastika. Kriptovani telefoni, a prisluskivani razgovori.
    Telefon koji moze da mijenja broj(moguce), lokaciju poziva(moguce, ali ako ga vec prisluskujes onda znas broj i radi se triangulacija baznih stanica, dakle nemoguce), automatsko brisanje podataka a telefon se vjestaci evo 3 godine. Pa bilo ko od nas moze da daljinski obrise svoj telefon u slucaju kradje.
    Fina je ovo produkcija, samo su malo tehnicki zaostali u tuzilastvu da pokriju sve rupe u prici. Malo im to bas kao i svi zakoni... nabudzeno da spolja izgleda, dokle malo ne obraris paznju. A onda...

ali je bilo potrebno da svi imaju kriptovane telefone, dovoljno je jedan da ima zar ne??
    a ja pricam ovo kao moj utisak "siguran sam" a ne sad nesto da je nuzno istina. to ti je ono kao kad pored narkomana nadju drogu , i ako nije mozda njegova sumnjiv je vec.
    a ovi su vec imali dosta slicnih ispada , tako da sve ukazuje da su i odje prste plekali.
    Komunikacija koja se ne moze prispluskivati tj. kriptovana komunikacija se obavlja izmedju dva telefona koja omogucavaju takvu vrstu komunikacije.

Prisluskivanje je moguce ukoliko je jedan od telefona kompromitovan... recimo Velimirovicev.
    Samo sto je problem sto se na snjimcima cuje Katnicev glas "zovi toga Sindju i reci mu".
    Last edited by bozocv; 12-03-19 at 11:50.

Moja greska. Mislio sam sa postoji slika Ananije Sismakov, ali je slika Sismakov Popov. Postoje logovi o dva tel poziva i ta slika. Zar ti ne djeluje malo neorganizovanonsve to.
    Pare su takodje Sindjeliceva prica. Dobio sam ih i predao sam ih ANB Srbije. I oko novca se tu zavrsava jer ANB srbije nikada nije osporio tu tvrdnju
    Postoji dokaz da je Šišmakov poslao 800 dolara Sinđeliću iz Moskve preko Western Uniona.
    Sinđelić je na suđenju tvrdio da mu je time plaćen put u Moskvu.

Postoje i zajedničke fotografije Sinđelića i Šišmakova kako razgovaraju u Beogradu.

(obavještajna služba Srbije se zove Bezbjednosno informativna agencija - BIA, a ne ANB)

A i ta prica o kriptovanim telefonima mi je naucna fantastika. Kriptovani telefoni, a prisluskivani razgovori.
    Prisluškivani su razgovori Velimirović - Sinđelić, jer je Velimirović dozvolio policiji da iste snima. Drugi razgovori sa enkriptovanih telefona koliko ja znam nisu snimljeni.

Quote Originally Posted by bozocv View Post
    Zar lideri DF-a nijesu bili pod mjerama tajnog nadzora???

Dakle da su sto htjeli organizovat pa makar i taj protest postojali bi dokazi u vidu snjimljenih telefonskih razgovora.
    A ono najmanje razgovora u kojima se cuje kako zovu te ljude koji su trebali sa njima da organizuju navodni protest (opstinski odbori?) u kojem im kazu da se protest otkazuje.

Ponavljam, lideri DF-a su bili pod mjerama tajnog nadzora u produzenom periodu i ne postoji nikakav kompromitujuci snjimak, nastao u periodu prije izbora, koji se moze koristiti kao dokazni materijal.

Smijesna rabota.
    Zašto bi zaboga bili potrebni snimci telefonskih razgovora đe se oni domunđavaju oko okupljanja nakon izbora, kada su oni to javno najavljivali prije samih izbora?

Pošto izgleda da nije dovoljno dobra prijava DF-a Specijalnom državnom tužilaštvu od 11. oktobra 2016. kako DPS i ANB hoće diverzijama da im osujete okupljanje.

Izgleda da nisu dovoljno dobri ni mediji koji prenose svoja saznanja direktno iz DF-a.
    Opozicioni Demokratski front (DF) nagoveštavao je tokom kampanje da će izborni rezultat čekati ispred Skupštine u Podgorici, ali ovaj opozicioni savez do sada nije doneo konačnu odluku o tome, rečeno je agenciji Beta u Frontu.
    Evo onda da dodamo i izjave lidera Fronta sa posljednjeg predizbornog skupa DF-a u Podgorici 14. oktobra 2016.

"U devet časova i trideset minuta Demokratski front zajedno sa vama treba da saopšti da je oslobodio Crnu Goru i da je Đukanović gotov."
    -
    Milan Knežević

"Kada ćemo slaviti i šta ćemo raditi, dobićete instrukcije od lidera Demokratskog fronta.
    Poštovani prijatelji, Demokratski front nema potrebu da pravi nikakve incidente jer mi pobjeđujemo.
    Jedini ko ima mogućnost, ko ima resurse, ko je to pokazao, da može da izazove nerede je Milo Đukanović sa Duškom Markovićem i Veselinom Veljovićem."
    - Nebojša Medojević

"Uveče ćemo prebrojati svaki glas. I kada završimo brojanje, kada budemo sigurni u konačni rezultat, obratiće vam se predsjedništvo Demokratskog fronta... a do tada radimo.
    Nikakve samostalne akcije. Nikakve izlete.
    Sačekaćete vrlo precizna uputsva koja ćete dobiti pod predsjedništva Demokratskog fronta.
    Mi smo zaslužili te noći da se radujemo.
    Nama pripada da se okupimo poslije 27 godina i uzmemo slobodu u naše ruke."
    - Andrija Mandić

"Prebrojaćemo listiće. Sabraćemo glasove i znaćemo da smo pobijedili. I onda ćete biti tek pozvani da slavimo pobjedu."
    - Slaven Radunović
    Last edited by ASC; 13-03-19 at 16:50.

neko je tu nekoga dobro ispalio sve su prilike
    She is only here to annoy herself!

"Prebrojaćemo listiće. Sabraćemo glasove i znaćemo da smo pobijedili. I onda ćete biti tek pozvani da slavimo pobjedu."
    - Slaven Radunović

Čemu onda brojanje listića ?
    Quote Originally Posted by Dača View Post
    妕o bi srpska istorija morala biti u skladu sa istorijama okolnih dr瀉va?
    Mi ćemo učiti svoju.

https://m.cdm.me/hronika/ekskluzivni...isak-na-njega/

Sta je ovo brate

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

CIA, snajka, CIA...

Vade se d瀘keri iz rukava,hoće li frontovci i sjutra odr瀉ti konferenciju za 歵ampu, fino ih ovaj počasti.

Ona zena Milic i njena druzina bi i u jacoj drzavi mogla Vladu oboriti na sake

Kako ti ljudi ne shvataju da sa svakim dokazivanjem da Sindjelic laze samo potkopavaju njegov status krunskog svjedoka.

Nije vazno sta laze, vazno je da je dokazani lazljivac.

lazljivac a svjedok,kakav je onda proces....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)