Page 31 of 54 FirstFirst ... 2127282930313233343541 ... LastLast
Results 751 to 775 of 1332

Thread: ``Suđenje vijeka创

Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Veci dokazi (imalo ih ili nemalo) su sasvim nepotrebni .... onu gomilu iz sudnice, sve na kumbulj ....ne u Spuz ....no na Grmozur - da je srece...pa neka se tamo objasnjavaju sta je Edi rekao Sindji, Sindja Dikicu, a Dikic Mandi i Pipunu
    To valja ako smo jos na nivou plemenskog prava i krvne osvete.

Sudjenje u zemlji kandidatu za EU mora na nesto da lici, da ispunjava neke standarde.

Iskreno, kad se bude Djukanovicu sudilo radije bih da ga oslobode nego da ga ovako osude.

Quote Originally Posted by ASC View Post
    ...

Za njegove prvobitne tvrdnje postoje dokazi i izjave date srpskim vlastima, dok su naknadne izjave da je sve Katnićeva izmišljotina ničim potkrijepljena prdnjava za medije.
    Jes. Kad govori u prilog optuznice sve istinu prica, a kad govori protiv optuznice onda laze, pokvarenjak jedan.

Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    To valja ako smo jos na nivou plemenskog prava i krvne osvete.
    Pa... za onakve , kakvi su optuzeni - i ne treba bolji zakon.
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Jes. Kad govori u prilog optuznice sve istinu prica, a kad govori protiv optuznice onda laze, pokvarenjak jedan.
    On ni isprva nije govorio (svjesno) u prilog optužnice.

On je optužio Ananija Nikića i "lažnog Rusa" da rade za ANB i da su pokušali da ga namjeste i uhvate u klopku kao što je navodno uhvaćen Dikić.
    Nakon što je ukapirao da je pogriješio sa ovom procjenom a ispostavilo se da Ananije jeste ruski čovjek, počeo je da se pravi avetan, i da naglasim, nije porekao da je došlo do njihovog sastanka, sada samo insisitra na tome da mu ništa konkretno nije traženo.
    (iako je rekao da im je isprva odgovorio "neću da palim Crnu Goru").

Jasno je kako stoje stvari.
    Last edited by ASC; 15-12-17 at 12:59.

Slavko Nikić mo瀍 kod Te歟, Gojka Raičevića i ostalih kvazinovinara sad da tvrdi 歵a hoće.

Čovjek je ovo 歵o je prvobitno rekao u decembru prijavio srpskim vlastima i dao izjavu srpskom tu瀒la歵vu. Ananije Nikić je poku歛o da ga vrbuje za akciju u Crnoj Gori.
    Tu瀒la歵vo pored toga tvrdi da ima dokaz da je Ananije bio u Srbiji u periodu koji je Slavko naveo, vozilom koje Slavko opisao... i to je ono 歵o je nama poznato. A čime sve tu瀒la歵vo jo raspola瀍 ne znamo.

Za njegove prvobitne tvrdnje postoje dokazi i izjave date srpskim vlastima, dok su naknadne izjave da je sve Katnićeva izmi歭jotina ničim potkrijepljena prdnjava za medije.
    #FakeNews
    You should come inside the box...Then you'll know what I mean.

...
    Jasno je kako stoje stvari.

Milo mi je sto tako dobro razumijes Nikica.

Jedino sto je meni sasvim jasno iz toga je da je covjek lazov.

Svi su lazovi samo Mandic i Knezevic govore istinu

Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Svi su lazovi samo Mandic i Knezevic govore istinu

Je li toliko tesko i nedokucivo provaliti i prihvatiti da su to najbolji kadrovi ove vlasti zadnjih dana?
    Pa ja vjerujem da i djeca po srednjim skolama kapiraju da od ta 2 olosa ne moze gore. Ali kad se dobro plati pokrivaju sve pozicije. A DPSu ne fali para
    As far back as I can remember I always wanted to be a gangster.

Quote Originally Posted by dub_c View Post
    Je li toliko tesko i nedokucivo provaliti i prihvatiti da su to najbolji kadrovi ove vlasti zadnjih dana?
    Pa ja vjerujem da i djeca po srednjim skolama kapiraju da od ta 2 olosa ne moze gore. Ali kad se dobro plati pokrivaju sve pozicije. A DPSu ne fali para
    Ako ih osude na dobar niz godina , a ako dokazu za ovo dijelo bice bas dobar niz onda sto ce im pare od DPS.
    Ja odavno pricam da dok je DF bice i DPS , i jedino sto moze odje biti pozitivno to je da ce ugasiti DF pa onda DPS nece imati sa cim.narod sa plasi

A iskreno lepetanac, mogu da ih osude, treba da ih osude i osudice ih ali ako svi znamo da je proces namjesten, koju to tezinu onda ima?
    Vise ima smisla sad kao proces koji privlaci paznju i smijeh nego sto ce nekoga zanimati posljedice i kazne.

A zamisli sad ovo, da ih ne osude. Sta se desava onda? -Nista, ja da se zakunem na svoj zivot
    A sta bi trebalo da se desi? Tj sta bi do sad vec trebalo da se izdesavalo zbog ovako smjehotresnog postupka i aktera u njemu pa nije jer...show must go on.

Evo ovamo, MEHANIZAM, sprdnja sa drzavom, pa opet nista. Izio vuk magarca. I to tako 20 godina u krug.
    Tako nam je svaka rabota, oni dignu prasinu, narod se iscima malo, aaaaaaa vidji ovo, sad su najebali, od ponedeljka bolje zivimo, a vazi stara, dobro je to

Masu zareza koristim, ovo ce mi naplatit' neko.

A iskreno lepetanac, mogu da ih osude, treba da ih osude i osudice ih ali ako svi znamo da je proces namjesten, koju to tezinu onda ima?
    Vise ima smisla sad kao proces koji privlaci paznju i smijeh nego sto ce nekoga zanimati posljedice i kazne.

A zamisli sad ovo, da ih ne osude. Sta se desava onda? -Nista, ja da se zakunem na svoj zivot
    A sta bi trebalo da se desi? Tj sta bi do sad vec trebalo da se izdesavalo zbog ovako smjehotresnog postupka i aktera u njemu pa nije jer...show must go on.

Evo ovamo, MEHANIZAM, sprdnja sa drzavom, pa opet nista. Izio vuk magarca. I to tako 20 godina u krug.
    Tako nam je svaka rabota, oni dignu prasinu, narod se iscima malo, aaaaaaa vidji ovo, sad su najebali, od ponedeljka bolje zivimo, a vazi stara, dobro je to

Masu zareza koristim, ovo ce mi naplatit' neko.
    iskreno ne znam jel proces namjesten , ne pratim previse sem sto procitam po portalim asto pisu tj kako je proteklo sudjenje taj dan.

ali sto bi rekao Stradivari cini mi se stranicu prije, ne znam sta je gadnije ili vise porazavajuce za nas kao drustvo da je nekome palo na pamet da trazi od Rusije pa oi ucstvuje u nekom krvavom smjenjivanju vlasti . ili da vlast zarad opstanka pokusava da im smjesti.

Ja mislim da potcjenjujemo Rusiju zestoko sa ovim sarlatanima.
    Svakako smo porazavajuce drustvo po 100tinu osnova.

Ja mislim da potcjenjujemo Rusiju zestoko sa ovim sarlatanima.
    Svakako smo porazavajuce drustvo po 100tinu osnova.
    Ja vjerujem da je rusija htjela, bilo bi krvi do koljena...

Mi smo posebna rasa, lako nam je promijeniti stranu. Sve sto su stari Crnogorci radili, borili se, cojstvo i junastvo, promijenio je DPS... Naucili su kako je biti necovjek, kako prodati saveznika, kako ukrasti i da je to ispravno

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

jel se optuznica razbija u paramparcad tako sto advokati ne dolaze na sudjenje i odlazu ga, zanimljivo posebno za ove sto leze tamo

Ja mislim da se ona razbija sama od sebe. Jel vi stvarno jos uvijek vjerujete u bajku da ce Mandic i Knezevic da robijaju?

treba da robijaju samo zbog izjava prije i tokom kampanje za parlamentarne izbore prošle godine, gdje im je svaka druga bila pozivanje na neki građanski rat i mlaćenje po ulicama.
    Ка' и вазда.

Pa zasto advokati odbrane odugovlače ovoliko?

Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ja vjerujem da je rusija htjela, bilo bi krvi do koljena...

Mi smo posebna rasa, lako nam je promijeniti stranu. Sve sto su stari Crnogorci radili, borili se, cojstvo i junastvo, promijenio je DPS... Naucili su kako je biti necovjek, kako prodati saveznika, kako ukrasti i da je to ispravno

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Ne mijenjamo se mi samo ot kako je DPSa.
    Moji Komani su idealan primjer
    Prilikom okupacije svi zelena歩
    Tokom WW2 sve samo četnik
    Onda sve sami DPSovci juri歯ici na susjedne zemlje
    Onda sve sami DPSovci 歩zofreničari

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Dača View Post
    妕o bi srpska istorija morala biti u skladu sa istorijama okolnih dr瀉va?
    Mi ćemo učiti svoju.

Quote Originally Posted by outline View Post
    treba da robijaju samo zbog izjava prije i tokom kampanje za parlamentarne izbore prošle godine, gdje im je svaka druga bila pozivanje na neki građanski rat i mlaćenje po ulicama.
    O really?? Prvo, nisu pozivali na gradjanski rat, no su vjesto upozoravali da, kao, moze doci do njega itd.. Dok, sa druge strane, imamo naseg presvijetlog gospodara, koji je nedvosmisleno pozivao na gradjanski rat svojevremeno. I osudjivao one koji se protive. I sta cemo s tim? On bi onda trebao 3 zivota da robija samo zbog toga, da mu oprostimo sve lopovluke i otimacine zbog kojih smo danas jad i bijeda, umjesto najsvjetlija tacka Evrope. I? Sta s tim?

Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    O really?? Prvo, nisu pozivali na gradjanski rat, no su vjesto upozoravali da, kao, moze doci do njega itd.. Dok, sa druge strane, imamo naseg presvijetlog gospodara, koji je nedvosmisleno pozivao na gradjanski rat svojevremeno. I osudjivao one koji se protive. I sta cemo s tim? On bi onda trebao 3 zivota da robija samo zbog toga, da mu oprostimo sve lopovluke i otimacine zbog kojih smo danas jad i bijeda, umjesto najsvjetlija tacka Evrope. I? Sta s tim?
    Naravno da su pozivali na GRAĐANSKI rat
    Milo nije pozivao na GRAĐANSKI rat, pozivao je na OSVAJAČKI zbog kojih smo godinama bili pod sankcijama i zbog kojih su na歩 vojnici ginuli za srpske interese, DF kao naslijednik onog DPSa takođe poziva na smrt za srpsku stvar ali na teritoriji Crne Gore i bez mobilizacije. Ne zna se koji su gori

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Last edited by Rakun; 26-12-17 at 14:57.
    Quote Originally Posted by Dača View Post
    妕o bi srpska istorija morala biti u skladu sa istorijama okolnih dr瀉va?
    Mi ćemo učiti svoju.

Dobro, bar si priznao da se ne zna ko je gori, ali jedni imaju vlast i svo bogatstvo evo 3 decenije, dok druge zele da strpaju u celije. Ovi sto su na vlasti su zaista i uspjeli bili da pozovu na rat i slali su nasu omladinu koja je ginula, dok ovi drugi, kojima se smijesi robija (ono, kao), nisu nista slicno uspjeli da isprovociraju. Je li namjera jednako teska koliko i ucinjeno nedjelo?
    Medjutim, volio bih da rastavimo malo u detalje to oko huskanja na rat.. Ajde, budi ljubazan, pa izbaci te pozive na rat od strane df-a, a onda cu ja Milove rijeci da citiram. Da uporedimo i vidimo ko je bio konkretniji. Mozes?
    Last edited by ovizionizi; 26-12-17 at 15:08.

Kad ih vec branis, odgovori bar zasto advokati odbrane odugovlace sudjenje?
    Ako je vec sam proces razbijen u paramparcad, koji su im motivi?

A ja branim df, jer su mi iz oka ispali haha

Koliko cuh, advokati imaju neki drugi slucaj pred Ustavnim u Bg ili nesto sl? Ne vidim problem. Dje se zuri?

10:34

Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe 歵o te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Pa zasto advokati odbrane odugovlače ovoliko?

Svaki advokat gleda da odugovlaci sudjenje sto je moguce duze zato sto je placen po AT (advokatskoj tarifi) za svako rociste ponaosob. Na kraju ce onaj ko izgubi spor morati da plati advokatske troskove obadvije strane, ili drzava ili optuzeni. Nejasno mi je samo zasto su optuzeni i advokati odbrane onoliko insistirali na nepostovanju Suda i ko im placa onolike kazne, mislim da je do skoro visina izrecenih kazni bila zbirno oko 11000 eura…

Page 31 of 54 FirstFirst ... 2127282930313233343541 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)