View Poll Results: U plejof ulaze:

Voters
73. You may not vote on this poll
  • Budućnost

    44 60.27%
  • Mornar

    14 19.18%
  • Crvena Zvezda

    39 53.42%
  • FMP

    2 2.74%
  • Partizan

    12 16.44%
  • Mega

    2 2.74%
  • Skopje

    3 4.11%
  • Igokea

    3 4.11%
  • Olimpija

    1 1.37%
  • Cedevita

    18 24.66%
  • Cibona

    1 1.37%
  • Zadar

    4 5.48%
Multiple Choice Poll.
Page 36 of 51 FirstFirst ... 2632333435363738394046 ... LastLast
Results 876 to 900 of 1274

Thread: ABA liga 2017/18

  1. #876
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ko god je pisao to ubo je sudije za prvi mec.

  2. #877
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,520
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Logično kad je ovo napisano prije 4,5 sati kad su se već znale sudije za prvi meč.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  3. #878
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,539
    Thanks Thanks Given 
    1,032
    Thanks Thanks Received 
    265
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Logično kad je ovo napisano prije 4,5 sati kad su se već znale sudije za prvi meč.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
    Ahhahahahahaha

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  4. #879
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Koljenšić je groblje posvjedočeno. Drugu utakmicu u prvenstvu u Baru, izbaci Ročestija za jedno poluvrijeme sa 5 ličnih, ovaj nije znao šta da radi i šta ga je snašlo. Prošle sezone on je sudio Simonoviću u jednom napadu faul + 2 tehničke. 7 poena je častio glodare i Simonović van igre do kraja. On jedva čeka da sudi CZV. Živi bii pa vidjeli.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  5. #880
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    hahahahahahahahhahahaha. a ima li kraja ovome. kakvi su ovo kompleksi ljudi moji. može li ikad i u jedan sport ekipa iz CG dobit nekoga iz Srbije a da nije kupljeno itd
    Znaš onu trojku Ivanovića protiv Srbije? Sam Aco je nacrtao putanju šuta.

  6. #881
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,520
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Neko je zreo za Dobrotu

    http://redstarbelgrade.rs/navijaci-z...-kradja-vol-2/

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  7. #882
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I ja cuh valjalo bi da im prenese neko, vec sponzori biraju dje ce se oglašavati po Moraci i koliko puta tokom utakmica. Izvlacice se dobitnici karata lutrijom za svaku domaću utakmicu zbog interesovanja. Isto vele da je Bokan prepisao Boltauzeru onaj Voli na Stari da sto ne zamjeri. Usput i Sretena kad su na Stari bili do Valentina poveo.

    Makse.

  8. #883
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,682
    Thanks Thanks Given 
    3,570
    Thanks Thanks Received 
    8,647
    Thanked in
    4,661 Posts

    Default

    ovo se zove priprema terena u slučaju da izgube seriju. vidite mi smo igrali najbolje što smo mogli ali spoljni faktori su uticali na to da izgubimo. izgleda da su i sami svjesni da nisu jaki i da im nije osvajanje titule toliko sigurno. a ako ne uzmu Aba ligu, može katanac na klub da se stavi


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #884
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Zvezda nijednom nije imala korektno sudjenje od Koljensica. Ne zelim ulazit u neku dublju pricu o tom liku.

    Bila bi velika steta da sudije kvare finale.
    Ova prica koja se plasira sa RSB je nenormalna. Ali se mora podvuci da je sudjenje protiv Zvezde u mecu 2i 3 vs Mornara bilo lose.

    Podjeti me sad Twister Kk Buducnost i Radovic su u odlicnim odnosima. KK mu redovno zavrsava kurve

  10. #885
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Kakve izmishljotine iznosish da je bilo sudjenje loshe protiv Zv kad su sve za njih sudili dok se nisu odlijepili???
    ...

  11. #886
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Kakve izmishljotine iznosish da je bilo sudjenje loshe protiv Zv kad su sve za njih sudili dok se nisu odlijepili???
    Misljenja sam da je sudjenje blago receno bilo lose u 2 i 3 mecu. I tu u drugom je direktno uticalo na rezultat.
    Dok sam misljenja da je sudjenje na Buducnost - Cedevita bilo dobro. I da se nije navlacilo za bilo koga.

  12. #887
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    3. mech je bilo domacinsko sudjenje da nije moglo biti providnije,svako ko kaze drugachije,blago recheno laže
    ...

  13. #888
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Zvezda nijednom nije imala korektno sudjenje od Koljensica. Ne zelim ulazit u neku dublju pricu o tom liku.

    Bila bi velika steta da sudije kvare finale.
    Ova prica koja se plasira sa RSB je nenormalna. Ali se mora podvuci da je sudjenje protiv Zvezde u mecu 2i 3 vs Mornara bilo lose.

    Podjeti me sad Twister Kk Buducnost i Radovic su u odlicnim odnosima. KK mu redovno zavrsava kurve
    Kontam da je to bio one time thing al se proculo pa sad ide prica da mu stalno to namjestaju kako kojoj naraciji odgovara

    Zvezda je i prije početka serija bila jača od Mornara za bar nekih 10tak poena, način na koji su odigrali u Baru nije zaslužio da se izvuku i da pobjede iako su im se ovi nudili par puta, mislim da klub renomea Zvezde ne bi trebalo da trazi izgovore zbog loseg pristupa utakmici u sudijama već da na terenu pokaže dje je ko, što se i desilo u majstorici. Suđenje je bilo problem ako hoces da sitnicaris oko raznih gluposti koje mogu otic u oba smjera zavisno od kriterijuma.

    Sudije na mecevima Buducnost Cedevita su bolje rangirane i po meni ispravno su delegirane sudije za seriju gdje igraju 2 relativno ujednacena tima gdje se treba smanjiti taj margin of error da ne bi ni jedni ni drugi kukali da su izgubili zbog jedne ili dvije odluke sudija usled pribliznog kvaliteta ekipa sto u seriji Mornar Zvezda nije bio slucaj. Cisto sumnjam da bilo ko se zalio na sudjenje da se Zvezda izvukla u Baru i zavrsila tamo seriju 2-0. Ja mislim da onaj tip zaboravih kako se zove sto delegira sudije, nije sekunda sna izgubio zbog nacina kako su bile rasporedjene sudije u 2 plejof serije, jer bi svako normalan to uradio.

  14. #889
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,525
    Thanks Thanks Given 
    5,395
    Thanks Thanks Received 
    3,882
    Thanked in
    1,534 Posts

    Default

    Nema mi mrznijih timova od czv i partizana, ne zato sto sam crnogorac neki vrlji vec je drzava srbija unistila sport tamo sa forsiranjem ova dva raspala projekta.
    Samo je pitanje ko je na vlasti.

    Ovo sto czv radi to je za smijanje, odma je krenuo alibi jer se sprzise sve pare u nista.
    Mada realno je da ce ti cigani na kraju kupovat titulu a ne buducnost.
    I zbilja svaka nepravda za srbe i srpski narod, uvjek im neko kuje zavjere.
    Bjezi, smucili su mi se vise

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

  15. #890
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Драго ми је што су дошли у толиком броју да виде ствари које не смем да коментаришем да не бих био кажњаван. Да не буде рекла-казала, много људи је дошло да види, и по атмосфери која се створила на тој утакмици због свих фактора, верујем да ће Пионир поново бити пун и да ћемо имати сјајну атмосферу, а ми ћемо на терену урадити све што је до нас да им се одужимо.
    Hahahahah i Alimpije je počeo :lolblue:

  16. #891
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Najaca mi je ova prica koju zvezda plasira da ih neko nesto potkrada kao da oni nisu tri put zaredom osvajali ABA ligu nego Buducnost.Ljudi se zale na sudjenje protiv ekipe koja je bila teski autsajder i od koje bi po kvalitetu trebali da budu bolji 10-15 poena.To je klasicna alibi prica covica da se zamazu oci javnosti ako kojim slucajem stvari ne krenu kako treba jer on zna da ako ne osvoje ABA ligu to je kraj i njega i tog projekta.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  17. #892
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Kontam da je to bio one time thing al se proculo pa sad ide prica da mu stalno to namjestaju kako kojoj naraciji odgovara

    Zvezda je i prije početka serija bila jača od Mornara za bar nekih 10tak poena, način na koji su odigrali u Baru nije zaslužio da se izvuku i da pobjede iako su im se ovi nudili par puta, mislim da klub renomea Zvezde ne bi trebalo da trazi izgovore zbog loseg pristupa utakmici u sudijama već da na terenu pokaže dje je ko, što se i desilo u majstorici. Suđenje je bilo problem ako hoces da sitnicaris oko raznih gluposti koje mogu otic u oba smjera zavisno od kriterijuma.

    Sudije na mecevima Buducnost Cedevita su bolje rangirane i po meni ispravno su delegirane sudije za seriju gdje igraju 2 relativno ujednacena tima gdje se treba smanjiti taj margin of error da ne bi ni jedni ni drugi kukali da su izgubili zbog jedne ili dvije odluke sudija usled pribliznog kvaliteta ekipa sto u seriji Mornar Zvezda nije bio slucaj. Cisto sumnjam da bilo ko se zalio na sudjenje da se Zvezda izvukla u Baru i zavrsila tamo seriju 2-0. Ja mislim da onaj tip zaboravih kako se zove sto delegira sudije, nije sekunda sna izgubio zbog nacina kako su bile rasporedjene sudije u 2 plejof serije, jer bi svako normalan to uradio.
    Ko god sjedne sa mnom ili krene pricu na temu kkosarke zna dobro da ja nemam lijepo misljenje o Covicu. Mislim na ljudsku stranu njegovu. Sa profesionalne strane covjek je izuzetno sposoban i nevjerovatno ambiciozan. Pritom je sujetan i tvrdoglav.

    Meni se ne svidjaju price tog tipa. Niti je podrzavam. Gadi mi se od sveega toga.
    Zato sam ja bio srecan kada je Dejo otisao tamo. Covjek je taj tim cinio gospodskim. Nikad se od njega cula nije losa stvar, los komentar. Nikad se nije mijesao u te kuloarske price. Nikad nije iznosio nista iz svlacionice. Samo je na kraju mandata tamo iznio ono sto su igraci trazili od njega.

    Ovo pisem da ne pomisli neko da ja podrzavam tu nenormalnu pricu i vrsenje pritiska.

    Nisam za kompom, rado bih pregledao caskon i pobrojao greske sudija sa onog meca uBaru. Onda i onog u Beogradu, gdje je sudio ovaj nas. Koji je direktno htio da utice na mec.

    Ja se trudim gledat realno na stvari, koliko je to moguce. Ako mi kazes da namjera onog naseg u Beogradu nije postojala, onda brate da zavrsimo komentarisanje na keca

    To ko je bolji, za koliko poena..slazem se.
    Ja vjerujem da je Zvezda individualno jaca od Buducnosti za bar 10p i to u Moraci.
    Jedino gdje Buducnost ima prednost je pozicija 4. Ja Alimpijevicu ne vjerujem, ali on ima srece sto ni Dzikic nije nista bolji.


    Evo krece sve nocas, pa cemo vidjeti. Ako dobije Buducnost eto srece za nas sezonce. Konacno cu imati priliku da uzivo gledam vrhunsku Evropsku kosarku, a da me utakmica ne kostta 100e. Vidjecemo i kako ce nas klub ispostovat u vezi sa tim

  18. #893
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Ko god sjedne sa mnom ili krene pricu na temu kkosarke zna dobro da ja nemam lijepo misljenje o Covicu. Mislim na ljudsku stranu njegovu. Sa profesionalne strane covjek je izuzetno sposoban i nevjerovatno ambiciozan. Pritom je sujetan i tvrdoglav.

    Meni se ne svidjaju price tog tipa. Niti je podrzavam. Gadi mi se od sveega toga.
    Zato sam ja bio srecan kada je Dejo otisao tamo. Covjek je taj tim cinio gospodskim. Nikad se od njega cula nije losa stvar, los komentar. Nikad se nije mijesao u te kuloarske price. Nikad nije iznosio nista iz svlacionice. Samo je na kraju mandata tamo iznio ono sto su igraci trazili od njega.

    Ovo pisem da ne pomisli neko da ja podrzavam tu nenormalnu pricu i vrsenje pritiska.

    Nisam za kompom, rado bih pregledao caskon i pobrojao greske sudija sa onog meca uBaru. Onda i onog u Beogradu, gdje je sudio ovaj nas. Koji je direktno htio da utice na mec.

    Ja se trudim gledat realno na stvari, koliko je to moguce. Ako mi kazes da namjera onog naseg u Beogradu nije postojala, onda brate da zavrsimo komentarisanje na keca

    To ko je bolji, za koliko poena..slazem se.
    Ja vjerujem da je Zvezda individualno jaca od Buducnosti za bar 10p i to u Moraci.
    Jedino gdje Buducnost ima prednost je pozicija 4. Ja Alimpijevicu ne vjerujem, ali on ima srece sto ni Dzikic nije nista bolji.


    Evo krece sve nocas, pa cemo vidjeti. Ako dobije Buducnost eto srece za nas sezonce. Konacno cu imati priliku da uzivo gledam vrhunsku Evropsku kosarku, a da me utakmica ne kostta 100e. Vidjecemo i kako ce nas klub ispostovat u vezi sa tim
    Nema sto, sve potpisujem. Jedino ovo za PF poziciju se ne slazem tu smo mislim jednako tragični svako na svoj način. Evo me bas zanima da li ce Alimpijevic braniti PnR Buducnosti sa 4kom i dalje sa onim iskakanjem i udvajanjem ballhandlera ili ce pokušati sa nekom zonskom odbranom koliko god to apsurdno zvucalo.

  19. #894
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Buducnost je oba meca rijesila iz centralnog pika sa kratkim otvaranjima centara(4 5). Ne vidim da Alimpijevic to moze da rijesi. Pokazao je tokom sezone da nije bas sjajan u prilagodjavanjima.

    Zvezda je bar duplo jaca na 5 i 1 od Buducnosti. Ali tu prednost Alimpijevic ne umije da ostvari. Jer Zvezda nema unutraanju igru.

  20. #895
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ako BUD odmah ne krene šut, neće prednost donijet ni otvaranje na 4, 5. Sve će se opet svesti na Gordića i Ivanovića. Ivanović, ako iko gleda utakmice se lako reguliše usmjeravanjem na lijevu stranu. Gordić, kad ne ide podložan je greškama. No kao što je rečeno, Alimpije nije uspio da napravi bilo kakvu igru koja može da donese prednost. Individualnost protiv ekipe pa ćemo viđet kako će se to odvijat.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  21. #896
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Moje prognoze, jedan brejk BUD. Igraće se 5 utakmica.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  22. #897
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Buducnost tim? Mozda ovako, ali timsku kosarku ne igraju. Mislim da najmanje asistencija imaju uABA.

    Ja ne znam kako moze ovo da ide. Misljenja sam da svaki rrez moze biti.
    Citava serija je nepoznanica sto se mene tice.

  23. #898
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    Veliku prednost Buducnost ima u treneru.

  24. #899
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,262
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Dobro se drzi buducnost - ako ovako nastavi sudija sa tehnickim i faulovima bice usko.

  25. #900
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Zvezda odavno traži alibi za eventualno gubljenje finala i evrolige. Jedostavnije je okriviti sudije nego sportski priznati poraz ako do njega dođe.

    EDIT: Evo 3:0 već ove sezone, može se i na 5:0.
    Last edited by D.S.; 09-04-18 at 19:53.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

Page 36 of 51 FirstFirst ... 2632333435363738394046 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska fudbalska liga 2017/18
    By miha in forum Fudbal
    Replies: 292
    Last Post: 20-06-18, 13:01
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  3. Crnogorska fudbalska liga 2016/2017
    By glup_ka_t0cak in forum Fudbal
    Replies: 310
    Last Post: 02-07-17, 21:30
  4. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 12:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •