View Poll Results: U plejof ulaze:

Voters
73. You may not vote on this poll
  • Budućnost

    44 60.27%
  • Mornar

    14 19.18%
  • Crvena Zvezda

    39 53.42%
  • FMP

    2 2.74%
  • Partizan

    12 16.44%
  • Mega

    2 2.74%
  • Skopje

    3 4.11%
  • Igokea

    3 4.11%
  • Olimpija

    1 1.37%
  • Cedevita

    18 24.66%
  • Cibona

    1 1.37%
  • Zadar

    4 5.48%
Multiple Choice Poll.
Page 18 of 51 FirstFirst ... 814151617181920212228 ... LastLast
Results 426 to 450 of 1274

Thread: ABA liga 2017/18

  1. #426
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Ako Mornar bude medju 4 ide li sledece godine u Eurocup?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  2. #427
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    podgorica
    Posts
    10,601
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    362
    Thanked in
    269 Posts

    Default

    Ocekivalo se da mornar ovo dobije tako da lagano

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока

  3. #428
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by straus View Post
    Ocekivalo se da mornar ovo dobije tako da lagano

    Послато са LG-D858HK уз помоћ Тапатока
    Tako je. Ja to pričam svo vrijeme da je dogovor u pitanju, ali mi niko ne vjeruje, nego se pale na priču.
    Da vidimo kako priča ide dalje. Dakle, ovo je sve dogovoreno, jer je Budućnost ove godine toliko jaka, da je velikodušno ponudila Mornaru, da im obezbijedi prolaz u F4, a ona će da podnese rizik, da ne izgubi nijednu utakmicu do kraja, jer rekoh već, mnogo su jaki. Zauzvrat, Mornaru odgovara da igra u F4, koji je praktično formalnost, jer je zadnje kolo sa MZTom, to i ako ne mognemo dobit, plaćamo MZTu da nas pusti, pošto oni svakako ispadaju. Do kraja prvenstva, tj do plej ofa, Đoko odigra na kladžu dvije, tri utakmice, i obezbijedi pare za iduću godinu. Mornar je zadovoljan, jer iako samo koju godinu pred gašenje, dostigao je prošlogodišnji učinak Budućnosti. Odgovara nam rekoh, da igramo u F4 sa Budućnošću, pošto Zvijezdu nema šanse da dobijemo, a plus ne putuje se do Bgd, nego tu u lokalu samo, dakle još štedimo. Vraćamo uslugu Budućnošću, tako što ih pustamo da dobiju 2:0, ili 2:1, kako bude situacija nalagala, jer realno nema smisla da izbacimo Budućnost, jer bi to bila sprdnja pred očima košarkaške javnosti, i svih onih klubova koji nijesu prošli dalje u Euro Kupu. Dakle, rispekt prema starijem bratu, i naravno zahvalnost što su nas pustili da prođemo u F4.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  4. #429
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,536
    Thanks Thanks Given 
    1,029
    Thanks Thanks Received 
    264
    Thanked in
    176 Posts

    Default



    A šta su to lose uradili? Smiri se gargamelu.

    1987

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  5. #430
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    E da, i vraćamo još uslugu za prolaz u ABA ligu, jer smo digli koeficijent Crne Gore na 12,5 dok Hrvatska i Srbija imaju po 9. Ako budu šćeli, neka pušte još jedan crnogorski klub u ABA ligu.
    Nema na čemu.
    Poyyy
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  6. #431
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Moje zapazanje -

    Dosli su u pravom trenutku - varvari, kada se rezultat lomio, kada je bilo gusto Moranu, poceli su sa prozivkama, medjutim, samim njihovim dolaskom dobili su kontra efekat, djeca 30%, zena 30% i 40% muske populacije od 20 do 90 godina su nadjacali te navijace, digli atmosferu i pomogli Mornaru da ih dobije.

    Sto se tice utakmice, Mornar je imao igru, vodio je od samog pocetka, ulazile su im trojke nerealno dobro, Buducnost vjerujem da je pola koseva dala iz slobodnih, promasili su dosta suteva za 3, dobili dosta faulova koji nisu bili no dobro.

    Sve u svemu dobar mec, sa dolaskom varvara je sc Topolica dobila mnogo na atmosferi, samim tim i Mornar je dobio vjetar u ledja i lakse stigao do pobjede.

    Jedno zapazanje interesantno je, da je zena od nekih tridesetak godina, sa bebom u rukama, stojala i navijala citavo vrijeme vatreno, dok su recimo varvari u par navrata stajali svi zajedno i pjevali po 2 minuta svaku navijacu pjesmu, izmedju toga su odmarali po zidu i ogradi.


    Slika je napravljena pri rezultatu 84-79 i 1:30 do kraja.
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  7. #432
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,536
    Thanks Thanks Given 
    1,029
    Thanks Thanks Received 
    264
    Thanked in
    176 Posts

    Default

    Imaj u obzir da je nama zabranjeno da udjemo i da zbog toga mnogi nisu ni otisli, da je dozvoljeno onda bi atmosfera bila druga prica ipak

    Sve u svemu dobra utakmica sto je i najbitnije ajde, milo mi je kad vidim omladinu i starije kako navijaju i raduju se, ali sledeci put nece bit ovako "opusteno"

    1987 pozdravvv

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk

  8. #433
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    Jedno zapazanje interesantno je, da je zena od nekih tridesetak godina, sa bebom u rukama, stojala i navijala citavo vrijeme vatreno, dok su recimo varvari u par navrata stajali svi zajedno i pjevali po 2 minuta svaku navijacu pjesmu, izmedju toga su odmarali po zidu i ogradi.

    Awww
    Nema Bara do Cara.

    Još jedno zapaženje što se tiče dolaska Varvara. Skandiranje Pavićevićima, iako je bilo simpatično, se lako ispratilo.
    Na poluvremenu, dok je bila nagradna igra, gdje je klinac od 9 god pokušavao sa slobodnih da ubaci u koš za 50€, Varvari su pokazali da ipak imaju mekano srce, i podržavali su navijanjem klinca. Mada nije pomoglo. Mali je antitalenat, za sada.
    Rispekt.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  9. #434
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    E da, i vraćamo još uslugu za prolaz u ABA ligu, jer smo digli koeficijent Crne Gore na 12,5 dok Hrvatska i Srbija imaju po 9. Ako budu šćeli, neka pušte još jedan crnogorski klub u ABA ligu.
    Nema na čemu.
    Poyyy
    Pogrešno si skapirao. Od tog koeficijenta zavisi drugi predstavnik , a ne dobija se treći.

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока

  10. #435
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Znao sam da neće dat ništa za ovoliki trud i muku.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  11. #436
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kakav je Pavicevic penal, eo sad veli nece Varvari moc uc. Prijete izbacivanjem na obicno skandiranje? Ti momci kakvi kod da su, nikog dirali nisu. Uvrede su sastavni dio. Samo je sebi napravio situaciju da ce gostovanje Barana isto biti nemoguce. Pravi vjestacki rivalitet. Sve u svemu lijepa predstava. Tek cemo da se ganjamo

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  12. #437
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Kakav je Pavicevic penal, eo sad veli nece Varvari moc uc. Prijete izbacivanjem na obicno skandiranje? Ti momci kakvi kod da su, nikog dirali nisu. Uvrede su sastavni dio. Samo je sebi napravio situaciju da ce gostovanje Barana isto biti nemoguce. Pravi vjestacki rivalitet. Sve u svemu lijepa predstava. Tek cemo da se ganjamo

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    A barani su inace poznati po gostovanjima...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  13. #438
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nisu problem navijaci, vec obicni ljudi koji ce doci. Prosli put je bilo 200-300 ljudi, njih ce ove avetinje sad isfrustrirani da napanu. Jer ako oni ne mogu da gledaju, necete vala ni vi gledat :mrgreen:
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  14. #439
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Ako Mornar bude medju 4 ide li sledece godine u Eurocup?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Bila bi fora da se Mornar plasira preko ovog kupa u FIBA Ligu sampiona i onda ih ispale i odu u Eurocup Garant bi se na nama siljila patka sa nekim suspenzijama i slicnim glupostima za reprezentaciju.

    Ali da, Mornar ja mislim moze da igra Evrokup dogodine sto se tice plasmana u ABA.
    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Pogrešno si skapirao. Od tog koeficijenta zavisi drugi predstavnik , a ne dobija se treći.

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
    Format je takav da Srbija i Hrvatska imaju po 3 tima, a svi ostali po 1 siguran. Zadnja 2 mjesta idu sampionu ABA 2 lige i zemlji koja ima najbolji nacionalni koeficijent.CG ima najbolji koeficijent trenutno a ne vjerujem da ce nas ko stici stoga ce Mornar dobiti 1 od ta 2 mjesta plus sampion ove druge ABA lige.

    No znajuci kako je dosad bilo, siguran sam da nas ceka jos jedno prosirenje lige sa 12 na 14 timova jer prema trenutnom stanju jedan od Mega/FMP ne bi mogao da igra dogodine u ABA, a to cisto sumnjam da ce to dozvoliti bilo Misko bilo Covic koji je ove godine i predsjedavajuci ABA lige.Ne znam kako bi se regulisalo stanje MZT-a ako bi ispali a MKD ima jedno sigurno mjesto u ABA, da li bi ponovo oni igrali kao predstavnik Makedonije ili neko drugi, mada se sad za ucesce u ABA gleda plasman u ABA 2 nego u nacionalnim ligama, dok se za plasman u ABA 2 gleda ucinak u domacem prvenstvu.

  15. #440
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    @MrTwister mislim da bi jos vecu renesansu Mornar dozivio ulaskom u Eurocup od ove ovogodisnje, ne po uspjehu jer je prejaka konkurencija, nego po pravljenju kosarkaskog centra u Bar, plus stabilnije finansije. Svidja mi se ovogodisnje stanje sa crnogorskim timovima. Ajde dva najjaca znamo kako igraju, Teodo i Lovcen su stabilni u tu drugu ligu. Konkretno Lovcen sam gleda' vise puta i ima tu dosta da se radi ali eto, postoji neka osnova. Problem Lovcena ove godine je bio dovest dobre igrace iako su imali pare. Naime, provjereno su zvali X igraca dobre reputacije i obecali im dobre pare koje ovi nisu prihvatili jer iste bije glas od ranije da ostaju duzni. A oni nikad stabilniji. Do godine ocekujem od njih da zovnu iste.
    Eto i ta balkanska liga i taj Ibar koliko god ne moze nikoga dobit opet ide i igra, cine nesto...



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  16. #441
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    No znajuci kako je dosad bilo, siguran sam da nas ceka jos jedno prosirenje lige sa 12 na 14 timova jer prema trenutnom stanju jedan od Mega/FMP ne bi mogao da igra dogodine u ABA, a to cisto sumnjam da ce to dozvoliti bilo Misko bilo Covic koji je ove godine i predsjedavajuci ABA lige.
    Isto razmišljamo


    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ne znam kako bi se regulisalo stanje MZT-a ako bi ispali a MKD ima jedno sigurno mjesto u ABA, da li bi ponovo oni igrali kao predstavnik Makedonije ili neko drugi, mada se sad za ucesce u ABA gleda plasman u ABA 2 nego u nacionalnim ligama, dok se za plasman u ABA 2 gleda ucinak u domacem prvenstvu.
    Ja nešto razmišljam da će oni to riješti tako što će dogodine Mega/FMP 2 upasti umjesto MZT-a.

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока

  17. #442
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    @MrTwister mislim da bi jos vecu renesansu Mornar dozivio ulaskom u Eurocup od ove ovogodisnje, ne po uspjehu jer je prejaka konkurencija, nego po pravljenju kosarkaskog centra u Bar, plus stabilnije finansije. Svidja mi se ovogodisnje stanje sa crnogorskim timovima. Ajde dva najjaca znamo kako igraju, Teodo i Lovcen su stabilni u tu drugu ligu. Konkretno Lovcen sam gleda' vise puta i ima tu dosta da se radi ali eto, postoji neka osnova. Problem Lovcena ove godine je bio dovest dobre igrace iako su imali pare. Naime, provjereno su zvali X igraca dobre reputacije i obecali im dobre pare koje ovi nisu prihvatili jer iste bije glas od ranije da ostaju duzni. A oni nikad stabilniji. Do godine ocekujem od njih da zovnu iste.
    Eto i ta balkanska liga i taj Ibar koliko god ne moze nikoga dobit opet ide i igra, cine nesto...



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ima dosta stvari ove sezone koje su bile dobre za crnogorsku kosarku i stvaranje stabilnog kosarkaskog centra u Baru je sigurno jedna od njih na kojoj treba da se radi zajednicki u cilju interesa crnogorske kosarke i reprezentacije na kraju, ipak je Bar grad koji je dao dosta reprezentativaca.

    Citava ova halabuka sa Pavicevicima i stvaranjem neprijateljske atmosfere i ostalih gluposti su po meni proizvod "nepaznje" saveza i ljudi u njemu koji su vise privrzeni Buducnosti jer je vecina njih bila jedno vrijeme i u upravi kluba, pa je i logicno da se vise cimaju oko tog kolektiva nego oko relativno novog ABA ligaskog clana. Ja sam ubjedjen da ako bi im savez "zavrsio" neke sponzore sledece sezone i napravio neke ustupke da im se olaksa finansiranje kluba iz godine u godinu, da ne rade sve sami i o svojem trosku bez obzira na to sto imaju para, citava ova drama oko neprijateljstva, rivalstava, ceranja navijaca i slicnih stvari bi se zaboravila i bili bi skoro ko najbolji drugovi bez ikakve zle krvi. Tad bi se mogla i napraviti neka saradnja izmedju 2 crnogorska kluba narocito oko pozajmica mladih igraca koji ne dobijaju toliko prostora u Buducnosti a ovamo bi imali neku minutazu i ulogu, nesto slicno kao sto je trenutno slucaj sa Lovcenom, gdje Buducnost njima salje svoje juniore da sticu iskustvo u jacem takmicenju od crnogorske juniorske lige (ABA 2). Cilj je da domace talente promovises i uvodis kroz regionalna takmicenja uz par stranaca koji bi im pomogli u tome tokom sezone, kao sto je slucaj ove godine.

    Lovcen ove sezone ima solidne igrace i stabilnost ali ce ih bojim se los start kostati mjesta na F4, plus su na Cetinju pokradeni jer je ona kos priznat nakon isteka. Imaju ekipu za tako nesto ali su se kasno skupili i krenuli da igraju. Vecina ekipa u ABA2 pa i Lovcen su klasicne "domacice" dje kuci sve dobijaju a u gostima sto bude, zato je jak domaci teren kljuc za dobar plasman, a na strani se treba dobro postaviti da se igra pretezno defanzivno pa sto iz toga izadje ako se iznude neki poeni iz tranizicije.Lovcen je ove sezone kuci izgubio od Teoda i ovu sad zadnju ali u gostima prakticno osim Ohrida koji je sve izgubio nikog dobili nisu.Mene onaj Korac nervira samo tako od kako sam ga prvi put gledao, definicija igraca koji misli da je veci i bolji nego sto jeste pa pravi neke gluposti svaku utakmicu.

  18. #443
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Isto razmišljamo




    Ja nešto razmišljam da će oni to riješti tako što će dogodine Mega/FMP 2 upasti umjesto MZT-a.

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока
    Mnogo bi to bilo da se samo zbog Srbije zaobilaze pravila da bi njihovi klubovi igrali, jos zamisli da neki Borac/Dinamik osvoje ABA2 mogli bi onda slobodno preimenovat ABA u prosirena srpska liga. Morace se naci neki kompromis a prije ce se prosiriti liga nego sto ce se eliminisati MZT, moze se i dogodine vratiti MZT u nedostatku bolje opcije iz Makedonije (Ohrid najgori u ABA 2, Karpos suspendovan) iako su zvanicno ispali, ali i cudnije su se stvari desavale, sve se moze napraviti ako tako budu zeljeli ovi glavni.

  19. #444
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    4,356
    Thanks Thanks Given 
    32
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    57 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ima dosta stvari ove sezone koje su bile dobre za crnogorsku kosarku i stvaranje stabilnog kosarkaskog centra u Baru je sigurno jedna od njih na kojoj treba da se radi zajednicki u cilju interesa crnogorske kosarke i reprezentacije na kraju, ipak je Bar grad koji je dao dosta reprezentativaca.

    Citava ova halabuka sa Pavicevicima i stvaranjem neprijateljske atmosfere i ostalih gluposti su po meni proizvod "nepaznje" saveza i ljudi u njemu koji su vise privrzeni Buducnosti jer je vecina njih bila jedno vrijeme i u upravi kluba, pa je i logicno da se vise cimaju oko tog kolektiva nego oko relativno novog ABA ligaskog clana. Ja sam ubjedjen da ako bi im savez "zavrsio" neke sponzore sledece sezone i napravio neke ustupke da im se olaksa finansiranje kluba iz godine u godinu, da ne rade sve sami i o svojem trosku bez obzira na to sto imaju para, citava ova drama oko neprijateljstva, rivalstava, ceranja navijaca i slicnih stvari bi se zaboravila i bili bi skoro ko najbolji drugovi bez ikakve zle krvi. Tad bi se mogla i napraviti neka saradnja izmedju 2 crnogorska kluba narocito oko pozajmica mladih igraca koji ne dobijaju toliko prostora u Buducnosti a ovamo bi imali neku minutazu i ulogu, nesto slicno kao sto je trenutno slucaj sa Lovcenom, gdje Buducnost njima salje svoje juniore da sticu iskustvo u jacem takmicenju od crnogorske juniorske lige (ABA 2). Cilj je da domace talente promovises i uvodis kroz regionalna takmicenja uz par stranaca koji bi im pomogli u tome tokom sezone, kao sto je slucaj ove godine.

    Lovcen ove sezone ima solidne igrace i stabilnost ali ce ih bojim se los start kostati mjesta na F4, plus su na Cetinju pokradeni jer je ona kos priznat nakon isteka. Imaju ekipu za tako nesto ali su se kasno skupili i krenuli da igraju. Vecina ekipa u ABA2 pa i Lovcen su klasicne "domacice" dje kuci sve dobijaju a u gostima sto bude, zato je jak domaci teren kljuc za dobar plasman, a na strani se treba dobro postaviti da se igra pretezno defanzivno pa sto iz toga izadje ako se iznude neki poeni iz tranizicije.Lovcen je ove sezone kuci izgubio od Teoda i ovu sad zadnju ali u gostima prakticno osim Ohrida koji je sve izgubio nikog dobili nisu.Mene onaj Korac nervira samo tako od kako sam ga prvi put gledao, definicija igraca koji misli da je veci i bolji nego sto jeste pa pravi neke gluposti svaku utakmicu.
    Ne mogu da svarim Koraca. Zna da poludi, da odigra odbranu, da bude koristan, ali zna i da bude opozit. Evo sad protiv Slovenaca odigra je odlicno i na kraju promasio slobodno/a koja su kostala Lovcen. Od Teoda su izgubili kriminalno, vodili u prvo i 25 razlike da bi u drugo bili amateri. Kad se malo iskristalise liga i ispanu opanci poput Ohrida onda ce vidjet na cem su. Albijanic je npr koristan, zna da povuce, ali cuh na tribine jedan zanimljiv komentar "nikad nije igra u ekipu dje je bio glavni igrac". Ovaj Bacovic je magarica koja moze da bude strasan, dobro mu je leglo sazrijevanje na Ct. Vrbica i Lopicic ka neki konstantni predstavnici cetinjske kosarke igraju solidno, tj ovaj prvi, a ovaj drugi slabo i igra. Ne znam jesi li pratio epizodu Koljevica u klub? Sve se zavrsilo poslije dvije utakmice i razgovora sa trenerom "cekaj me poslije treninga ako smijes". A nije los btw..


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    "Ako roboti ikad budu igrali kosarku, igrace je kao Tim Duncan".

  20. #445
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zar nije Rabotnički aktuelan sada u Makedoniji? Koliko ja shvatih ove godine su uložili 400k u njega, i MZT nije više prioritet.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  21. #446
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dzaba, ako su pare u pitanju MZT i dalje ima najvise od svih a i ne znam na sta lici Rabotnicki.

  22. #447
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Rabotnički će iz Makedonije ako ispane MZT, a oće 99%. U Rabotnički su ušle neke pare http://www.zurnal.rs/kosarka/aba-lig...ikoj-prednosti , imaju infrastrukturu bolju nego pola abaligaša, imaju publiku tako da mislim da su najveće šanse da Rabotnički bude predstavnik Makedonije. A i najbolji su trenutno u mkd ligi https://www.rezultati.com/kosarka/makedonija/superleague/ , 14-0 skor, a MZT 11-3

    Mada su makedonski mediji pisali da će i MZT i Rabotnički u ABA, ali eto MZT sa poslednjom pozicijom gubi pravo učešća sledeće sezone https://www.slobodenpecat.mk/sport/a...i-rabotnichki/

    Što se tiče Srbije, po pravilniku ako se ne varam iz Hrvatske i Srbije u ABA može da igra max po 5 klubova, 3 + šampion ABA2 + najbolji koeficijent. Ali vjerovatno će proširit ligu na 14 pa će 3 države koje imaju najbolji koef. dobiti po jedno dodatno mjesto umjesto jedne države
    Last edited by chucknorris; 28-01-18 at 23:27.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  23. #448
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Manu View Post
    Ne mogu da svarim Koraca. Zna da poludi, da odigra odbranu, da bude koristan, ali zna i da bude opozit. Evo sad protiv Slovenaca odigra je odlicno i na kraju promasio slobodno/a koja su kostala Lovcen. Od Teoda su izgubili kriminalno, vodili u prvo i 25 razlike da bi u drugo bili amateri. Kad se malo iskristalise liga i ispanu opanci poput Ohrida onda ce vidjet na cem su. Albijanic je npr koristan, zna da povuce, ali cuh na tribine jedan zanimljiv komentar "nikad nije igra u ekipu dje je bio glavni igrac". Ovaj Bacovic je magarica koja moze da bude strasan, dobro mu je leglo sazrijevanje na Ct. Vrbica i Lopicic ka neki konstantni predstavnici cetinjske kosarke igraju solidno, tj ovaj prvi, a ovaj drugi slabo i igra. Ne znam jesi li pratio epizodu Koljevica u klub? Sve se zavrsilo poslije dvije utakmice i razgovora sa trenerom "cekaj me poslije treninga ako smijes". A nije los btw..

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mene onaj Bacovic razocarao, isao sam zadnje dvije da gledam, ono je stvarno tuzno, momak ne zna da hoda bukvalno. Koliko god Korac nervirao, jedino je kod njega i Alekse Popovica lopta sigurna u ruke, ovo ostalo non stop na ivici greske ili koraka, mnogo nesigurnosti. Mali Radunovic kad se napali moze odbranu da odigra, u napad je momka strah da sutne. Vrbica samo nek je zdravo, prvo da nabaci jedno 7-8 kila pa da pocne da se bavi sportom.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  24. #449
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    E kukala nam majka kad se CG kosarka mora gradit na zdeavim osnovama Veska Barovica, Danila Mitrovica i ovih Pavicevica. Kakav je to drim tim.

  25. #450
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,652
    Thanks Thanks Given 
    3,565
    Thanks Thanks Received 
    8,617
    Thanked in
    4,655 Posts

    Default

    Budućnost je sasvim dovoljan primjer. svi dobro znamo kako se finansirao klub onih godina kada su igrali Tomašević, Topić i ekipa.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

Page 18 of 51 FirstFirst ... 814151617181920212228 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska fudbalska liga 2017/18
    By miha in forum Fudbal
    Replies: 292
    Last Post: 20-06-18, 13:01
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  3. Crnogorska fudbalska liga 2016/2017
    By glup_ka_t0cak in forum Fudbal
    Replies: 310
    Last Post: 02-07-17, 21:30
  4. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 12:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •