View Poll Results: U plejof ulaze:

Voters
73. You may not vote on this poll
  • Budućnost

    44 60.27%
  • Mornar

    14 19.18%
  • Crvena Zvezda

    39 53.42%
  • FMP

    2 2.74%
  • Partizan

    12 16.44%
  • Mega

    2 2.74%
  • Skopje

    3 4.11%
  • Igokea

    3 4.11%
  • Olimpija

    1 1.37%
  • Cedevita

    18 24.66%
  • Cibona

    1 1.37%
  • Zadar

    4 5.48%
Multiple Choice Poll.
Page 16 of 51 FirstFirst ... 612131415161718192026 ... LastLast
Results 376 to 400 of 1274

Thread: ABA liga 2017/18

  1. #376
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Imaju dvojica, nose transparent pijanice sa terase, u vrh tribine su. Počnu neđe na pola prve četvrtine da zavijaju neke pjesme ko zna šta je to. Em što gubiš utakmicu, em što njih moraš slušat.
    No sjutra će valjda bit bolje. Ajmo Mornar!
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  2. #377
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A ta priča da mi ne puštamo grobare i delije je reciprocitet.
    Delije i grobari su mogli slobodno da ulaze u moraču dok nijesu zabranili varvarima da pređu granicu.
    Od tada, niko sa crnom i crvenom majicom ne može da uđe.

    Isto tako trebamo i mi da uradimo sa Baranima. Fino, ko god ima navijačku majicu, aj fino da se presvučete ili pud kuće.

  3. #378
    Join Date
    Sep 2015
    Location
    podgorica
    Posts
    2,076
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    144
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Top, dodjose na 2 covjeka.
    ПОДГОРИЧКА БУДУЋНОСТ !

  4. #379
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Alo, o čemu pričamo, na tekmi sa Zvijezdom, Pajo se posvađao sa navijačem, koji je igrom slučaja bio tu neđe ispred mene, jer je skandirao Lukoviću, p*čko prodana, kad je izvodio slobodna. Ono, prelomni trenutak, kao. I dodijele mu tehničku naravno. Alo svađa se sa navijačem iz publike!
    Ali isto nijeste se domaćinski pokazali prošle godine. Tako da, nemojte tu tužnu priču.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  5. #380
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Alo, o čemu pričamo, na tekmi sa Zvijezdom, Pajo se posvađao sa navijačem, koji je igrom slučaja bio tu neđe ispred mene, jer je skandirao Lukoviću, p*čko prodana, kad je izvodio slobodna. Ono, prelomni trenutak, kao. I dodijele mu tehničku naravno. Alo svađa se sa navijačem iz publike!
    Ali isto nijeste se domaćinski pokazali prošle godine. Tako da, nemojte tu tužnu priču.
    To ti je kad ti je grobar navijač kluba.
    Navijači mornara su ujedinjeni samo kad treba da se navija protiv Budućnosti

  6. #381
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A ono jes, imamo merak na vas. Nije ni čudo, sve je ostalo ugašeno, jedino se Mornar izborio nekako za ABA ligu, baš preko doigravanja.
    Ali čoče vi podrazumijevate da treba da se predamo unaprijed jer eto dolazi Budućnost.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  7. #382
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    A ono jes, imamo merak na vas. Nije ni čudo, sve je ostalo ugašeno, jedino se Mornar izborio nekako za ABA ligu, baš preko doigravanja.
    Ali čoče vi podrazumijevate da treba da se predamo unaprijed jer eto dolazi Budućnost.
    Pa vi zahvaljujući Budućnosti i igrate Aba ligu. One sezone kad je Sutjeska ispala, Budućnost je bila prva sa skoro svim pobjedama i svojim kvalitetnim partijama anulirala poraze sutjeske i izborila dodatno mjesto za Crnu Goru.
    No izgleda da je brzo izdušio entuzijazam za ABA ligom u Baru. Skoro sve ekipe bilježe rast posjećenosti, no mornar bilježi pad iako igraju najbolju sezonu u svojoj istoriji.
    Izgleda da i u baru važi ona svakog čuda tri dana dosta

  8. #383
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nema veze, biće bolje, samo da i vama krene na bolje. Bzvz da zvrji onoliki objekat prazan.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  9. #384
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ulix View Post
    Nema veze, biće bolje, samo da i vama krene na bolje. Bzvz da zvrji onoliki objekat prazan.
    više od 15 godina budućnost u jadranskoj ligi prati oko 1500 ljudi u prosjeku. Dabogda i vi to doživjeli, mada vidim da vam je ta brojka u najboljoj sezoni u istoriji

  10. #385
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kad smo najgori bolji smo.

    4 Будућност ВОЛИ 14 35.379 5.000 800 2.528
    5 Морнар Бар 13 31.100 3.800 1.500 2.393
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  11. #386
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Plužine
    Posts
    3,079
    Thanks Thanks Given 
    174
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    106 Posts

    Default

    Nekate ljudi, imamo dva kluba u Aba ligi jel bog da da ih bude više i da budu u vrhu, a ne da se koljemo međusobno, da komšiji crkne krava....
    To "klanje" ostavimo za timove koji dolaze sa strane...

    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

  12. #387
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,370
    Thanks Thanks Given 
    1,355
    Thanks Thanks Received 
    1,474
    Thanked in
    599 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    više od 15 godina budućnost u jadranskoj ligi prati oko 1500 ljudi u prosjeku. Dabogda i vi to doživjeli, mada vidim da vam je ta brojka u najboljoj sezoni u istoriji
    Moram onda poceti da pratim ABA ligu na nekom drugom kanalu, po mojoj skromnoj procijeni, tamo ne bude preko 500 ljudi, osim kad se igraju neke jace utakmice.
    A i da dodam to da je PG veci grad od Bara jedno 5x, tako da...
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  13. #388
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,649
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    dakle - nije okej što je Mornar uradio nešto što Budućnost radi kada su u pitanju navijači Zvezde i Partizana? dok su dolazili navijači timova iz BG 70% sale je navijalo za njih. sad smo došli do toga da se karte dijele svim zaposlenim u Voli samo da ne bude neko ko podržava Zvezdu ili Partizan i da imamo ljude koji dodju da gledaju meč Budućnosti da bi se slikali za instagram. i usled svega toga neko ko ide čitave sezone ostane bez karte. evo sad kad bude 1/4 Eurocupa opet će gradske šminke biti u dvorani i snimaće kako Varvari pjevaju ‘ja ću zvjezdu sreće’ a ljudi koji zaista vole Budućnost će preko TVa da gledaju meč.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. #389
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Imamo jedan klub i precurku od Mornara. Proci ce kao RK Buducnost, KK Sutjeska i RK Lovcen kad podju ovi dvojica lopova.

  15. #390
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,686
    Thanks Thanks Given 
    3,571
    Thanks Thanks Received 
    8,649
    Thanked in
    4,662 Posts

    Default

    nažalost je tako. u CG se par godina ulaže u odredjeni klub i onda se samo prestane sa tim. sjećam se kad su za Jadran u vaterpolu igrali i Udovičić i svi najjači igrači iz CG. onda si imao odbojkaške klubove Budve i Budućnosti. muški rukometni klub Budućnost je dvije godine bio aktuelan čini mi se. Kustudić je bio sportski direktor.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  16. #391
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PrijekiLijek View Post
    Imamo jedan klub i precurku od Mornara. Proci ce kao RK Buducnost, KK Sutjeska i RK Lovcen kad podju ovi dvojica lopova.

    Bome si pobrkao nešto o lopovluku. Možda da pitaš ove iz Sutjeske o čemu se radi.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  17. #392
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    1,356
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    dakle - nije okej što je Mornar uradio nešto što Budućnost radi kada su u pitanju navijači Zvezde i Partizana? dok su dolazili navijači timova iz BG 70% sale je navijalo za njih. sad smo došli do toga da se karte dijele svim zaposlenim u Voli samo da ne bude neko ko podržava Zvezdu ili Partizan i da imamo ljude koji dodju da gledaju meč Budućnosti da bi se slikali za instagram. i usled svega toga neko ko ide čitave sezone ostane bez karte. evo sad kad bude 1/4 Eurocupa opet će gradske šminke biti u dvorani i snimaće kako Varvari pjevaju ‘ja ću zvjezdu sreće’ a ljudi koji zaista vole Budućnost će preko TVa da gledaju meč.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Penalčino jedna retardirana grobarska, evo ti pola sata objašnjavamo. Prvo su nas spriječili da pređemo srbijansku granicu, a onda su uslijedile kontra mjere. Grobaru niko ke brani da uđe u moraču, samo ne može da nosi grobarska obilježja. To je nešto što se zove reciprocitet.
    I ne laži piččko raspala da je 70 posto navijalo za miševe. Da si bio ijednom u moraču, znao bi to.
    I nemoj sad ti stojat u odbranu ljudi koji dolaze svaku utakmicu, licemjerna fufo. Najviše tih karti preko veze dobiju grobarčad, ovamo se prave da su jedno, a tu da su drugo.

    Sa mornarom je druga priča. Uvijek su dolazili na utakmice kod nas i nikad im niko nije zabranjivao da organizovano navijaju dok ove dvije pičke ćelave nijesu odlučile ovako. Iste one pičke koje su skidale gaće grobarima i ciganima i zato nikad neće bit ništa od njih. Ove godine možda prođu u f4, mada sam ubijeđen da nemaju šanse pored partizana, a iduće godine đoko neće moć da igra prelaze na rezultate od -20 poena i mornar će se ugasiti i u abu će igrati gospodska ekipa kk sutjeska ili kk lovćen.

  18. #393
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Buducnost s'pravom brani prisustvo navijaca CZV i Partizana u Moraci jer su to 95% lokal-dusmani koji umjesto da gaje ljubav prema necem lokalnom i odakle poticu, oni navijaju za jednu od dvije beogradske rezimske kurve... Uprava Mornara zabranjuje dolazak navijaca iz Podgorice, a ne navijacima Buducnosti iz Bara... sa druge strane bili su vise nego srecni da ugoste dusmane Zvezde i Partizana iz njihovog grada..
    Last edited by miha; 28-01-18 at 01:39.

  19. #394
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by glup_ka_t0cak View Post
    više od 15 godina budućnost u jadranskoj ligi prati oko 1500 ljudi u prosjeku. Dabogda i vi to doživjeli, mada vidim da vam je ta brojka u najboljoj sezoni u istoriji
    A sta to pricas
    Ja imam sezonsku, vecinu meceva sam pogledao, na 4 meca je bilo vise od 1k ljudi u ABA.

    No nije to toliko bitno. Barani imaju pravo da rade sta hoce, to im nesto nece puno pomoci.

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Buducnost s'pravom brani prisustvo navijaca CZV i Partizana u Moraci jer su to 95% lokal-dusmani koji umjesto da gaje ljubav prema necem lokalnom i odakle poticu, oni navijaju za jednu od dvije beogradske rezimske kurve... Uprava Mornara zabranjuje dolazak navijaca iz Podgorice, a ne navijacima Buducnosti iz Bara... sa druge strane bili su vise nego srecni da ugoste dusmane Zvezde i Partizana iz njihovog grada..
    Zasto mora za lokalne klubove da se navija? Podrzavam tu tezu, ali zasto biti iskljuciv?
    Znam vrlo dobro od kada i kako je doslo do toga da se brani Grobarima i Delijama ulazak u Moracu. I nije tacno da su to lokalni dusmani. Za Partizanovce ne znam, ali za ove druge znam odakle su dolazili..kako su organizovani..i koje grupe imaju ovdje u CG.
    A Buducnost nije ***** rezima?

    Smirite strasti, neobjektivni ste jako.

  20. #395
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,297
    Thanks Thanks Given 
    142
    Thanks Thanks Received 
    391
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    da parafraziram.. ne smeta mi simpatisanje CZV i Partizana dokle imas postovanja za lokalni klub... dolazak sa obiljezima tih klubova na utakmice odje iskazujes nepostovanje (znajuci kakvi su odnosi izmedju nas i njih), a da ne pricam organizovano navijanje i pravljenje grupe koja se bratimi sa maticnim navijacima iz bg pa odje pjevaju protiv Buducnosti i njenih navijaca ili nekog drugog cg kluba..ako tako radis naravno da ces naici na animozitet i mrznju.. to je posebna sorta, u neku ruku mi ih je i zao..

    da cujem da ce organizovano doc navijacke grupe iz bg, kao navijac Buducnosti bih apelovao da im se daju karte. Naravno uz to da bude reciprocno, ako se nama dozvoli gostovanje u bg onda i njima odje..Delije ne idu na utakmice aba lige, grobare "pokrivaju" vec pomenute celije navijaca po raznim gradovima..

    KKB jeste gurana od ljudi iz vladajuce koalicije ali tu se i zavrsava... Ovamo njima rezim diktira politiku u klubovima i na tribini.. Eo prvi put cuh od osnivanja Varvara da nas je neko nazvao placenicima, kao sto je trener Mornara izjavio.. tek je pocela 2018, a mozda imamo penal godine..
    Last edited by miha; 28-01-18 at 02:58.

  21. #396
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    703
    Thanked in
    410 Posts

    Default

    Jebote glava puca od vaših gluposti.
    Ljudi , to je sportska priredba. Svetkovina.
    Ali ne , to kod nas na Balkan služi za tenzije , razbijanje glava , prepucavanje čiji je tata jači i čija je patka veća.
    Umjesto to da budu praznici , da budu dvorane pune , da poželiš opet da dođeš u tu dvoranu.
    Ali ne , mi sve pretvorimo u cirkus , blato , kaljugu.
    Nije ni čudo što po svakom parametru zaostajemo za svijetom
    I nije ni čudo što nam je sport na vrlo niskim granama.

    Послато са SM-G355H уз помоћ Тапатока

  22. #397
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Danas do 14 stepeni. Vedro, idealan dan na moru.
    Let's play a ball.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  23. #398
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,086
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    A sta to pricas
    Ja imam sezonsku, vecinu meceva sam pogledao, na 4 meca je bilo vise od 1k ljudi u ABA.

    No nije to toliko bitno. Barani imaju pravo da rade sta hoce, to im nesto nece puno pomoci.



    Zasto mora za lokalne klubove da se navija? Podrzavam tu tezu, ali zasto biti iskljuciv?
    Znam vrlo dobro od kada i kako je doslo do toga da se brani Grobarima i Delijama ulazak u Moracu. I nije tacno da su to lokalni dusmani. Za Partizanovce ne znam, ali za ove druge znam odakle su dolazili..kako su organizovani..i koje grupe imaju ovdje u CG.
    A Buducnost nije ***** rezima?

    Smirite strasti, neobjektivni ste jako.
    Svi znamo da kad bi pustili slobodnu prodaju karata da bi u dvorani bilo bar podjednako navijaca Zvezde. Ako ne i vise od pola.
    Tako da bolje zabraniti ulaz i podjeliti karte preko uhodanih partijskih kanala ljudima koji se slikuju telefonima i gledaju koga sve ima tu

  24. #399
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    A sta to pricas
    Ja imam sezonsku, vecinu meceva sam pogledao, na 4 meca je bilo vise od 1k ljudi u ABA.

    No nije to toliko bitno. Barani imaju pravo da rade sta hoce, to im nesto nece puno pomoci.



    Zasto mora za lokalne klubove da se navija? Podrzavam tu tezu, ali zasto biti iskljuciv?
    Znam vrlo dobro od kada i kako je doslo do toga da se brani Grobarima i Delijama ulazak u Moracu. I nije tacno da su to lokalni dusmani. Za Partizanovce ne znam, ali za ove druge znam odakle su dolazili..kako su organizovani..i koje grupe imaju ovdje u CG.
    A Buducnost nije ***** rezima?

    Smirite strasti, neobjektivni ste jako.
    https://en.wikipedia.org/wiki/2017–1...on#Attendances
    3000 prosjek ove sezone, tribina iza klupa je uvijek 90% popunjena a ima 1500 kapacitet

    Quote Originally Posted by Limun View Post
    Svi znamo da kad bi pustili slobodnu prodaju karata da bi u dvorani bilo bar podjednako navijaca Zvezde. Ako ne i vise od pola.
    Tako da bolje zabraniti ulaz i podjeliti karte preko uhodanih partijskih kanala ljudima koji se slikuju telefonima i gledaju koga sve ima tu
    Slobodna prodaja je bila ove sezone, protiv Zvezde je kartu mogao da kupi ko je htio, čak nije bilo ni gužve. Zvezdaši ne mogu da napune Pionir na EL a ne da ih bude pola dvorane na gostujućoj utakmici. Kod novih generacija sve je manje podgoričke đece koja simpatišu beogradske a vi stari izgleda ni ne umijete da kupite ulaznice, hoćete li da vam se poštom dostave na kućnu adresu?
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  25. #400
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,086
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    257
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Tako je bravo.

    Koliko sretoh sad policije, kolone dzipova, autobusa cak I prikolce sa konjima odose put Bara..

Page 16 of 51 FirstFirst ... 612131415161718192026 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Crnogorska fudbalska liga 2017/18
    By miha in forum Fudbal
    Replies: 292
    Last Post: 20-06-18, 13:01
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  3. Crnogorska fudbalska liga 2016/2017
    By glup_ka_t0cak in forum Fudbal
    Replies: 310
    Last Post: 02-07-17, 21:30
  4. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 12:38

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •