Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 49 of 49

Thread: Ljubav i osveta

  1. #26
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    ozbiljno, mislim da bih se osvetio - iz ljubavi....iz ljubavi.

    Osvetiti se najčešće znači nauditi nekome. Bi li stvarno naudio nekome koga baš, baš voliš ?
    Zar nije poštenije pustiti nekoga da bude srećan ?

  2. #27
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Zavisi koliko sam uložio u taj naš odnos i koliko je ona pogriješila...i na koji način.
    Ali evo otprilike...ako je u pitanju raskid ili razvod...nema osvete.
    A ako je u pitanju prevara, zavisi koliko smo daleko otišli kao par...ali evo da kažem: žena mi, imamo djecu, aktivno me vara, ima ljubavnika...laže me o svemu tome...bla bla...osveta i to monstruozna.

  3. #28
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Zavisi koliko sam uložio u taj naš odnos i koliko je ona pogriješila...i na koji način.
    Ali evo otprilike...ako je u pitanju raskid ili razvod...nema osvete.
    A ako je u pitanju prevara, zavisi koliko smo daleko otišli kao par...ali evo da kažem: žena mi, imamo djecu, aktivno me vara, ima ljubavnika...laže me o svemu tome...bla bla...osveta i to monstruozna.
    Mislim da ovo pišeš samo ovako jer si jako mlada osoba, i da su godine pred tobom sa kojima ćeš izrasti u jednu zrelu osobu.
    Prvo, u vezi ti ne posjeduješ nikog, i ako neko odluči da te prevari to je izbor te osobe, a tvoj pogrešan izbor i procjena osobe. U svakom slučaju danam se da nikad u životi nećeš ni pomisliti a ne realizovati neku "monstruoznu osvetu".

  4. #29
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Tačno ćeš me ubijediti da sam jako mlada osoba i navesti da napravim neke greške u životu jer sam jako mlada osoba a jako mlade osobe to i rade jer su jako mlade osobe.
    Nego, oćeš da čuješ jedan monstruozan plan koji mi je maloprije pao na pamet?

  5. #30
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Ne, jer ako čujem monstruozan plan, a ne prijavim te policiji, biću optužena kao saučesnik. :lolblue:

  6. #31
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Svejedno ti ne bih ni rekao ovaj plan jer je bulletproof i ako dodje do takve situacije, biće realizovan.

  7. #32
    Join Date
    Oct 2017
    Posts
    32
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Zavisi koliko sam uložio u taj naš odnos i koliko je ona pogriješila...i na koji način.
    Ali evo otprilike...ako je u pitanju raskid ili razvod...nema osvete.
    A ako je u pitanju prevara, zavisi koliko smo daleko otišli kao par...ali evo da kažem: žena mi, imamo djecu, aktivno me vara, ima ljubavnika...laže me o svemu tome...bla bla...osveta i to monstruozna.
    Ne mogu da shvatim muškarce koji se ponašaju kao razmaženi. Oni sve mogu a kad žena prevari onda da joj ....sunce i sve će uraditi da je unište.
    Ili ne daj Bože da ga je odbila možda..Žensko je osoba slabijeg pola i muško sad treba da iskali sav svoj bijes nad njom jer je vjerovatno našla
    nešto što njoj možda odgovara. Ne kažem, teško je kada su emocije još uvijek prisutne ali ne treba u svemu tome gledati neku dramu.
    Meni će sjutra biti najbitnije da mi je taj neko tu ako meni ili djetetu ne daj Bože bude bilo loše, u nekim teškim momentima.
    A da ja nekog zovem i pratim svaki sekund, ne pada mi na pamet. Mada sko varanje predje u tu svakodnevnicu onda vjerovatno ne bi
    ni meni bilo svejedno, jer ne bi više vidjela nikakvu svrhu zajedništva. S druge strane, veća mi je prevara ako neko cijelo vrijeme laže
    da voli, nego ona fizičke prirode. I umjesto te osvete gledaj da i tebi bude lijepo.
    Last edited by medeno_srce; 13-12-17 at 21:21.

  8. #33
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,353
    Thanks Thanks Given 
    3,486
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    obično djevojke koje pričaju kako im ne pada na pamet da zovu momka svaki čas rade upravo to


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #34
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    @medeno_srce
    Ja shvatam takve i to su slabići...jednako ima i muških i ženskih, i generalno, baš je previše prevara u današnjem svijetu.
    Prevara nije samo fizičke prirode u smislu seksa, nego se tu dosta toga narušava i/ili ruši...lažima i petljanjem itd...prevara je i izdaja. Izdaja od strane osobe kojoj se vjeruje i koja se voli...razočarenje.

    Treba biti hrabar i raščistiti stvari sa partnerom...ako je već došlo do toga, neka ostave jedno drugo pa neka rade šta oće - kad su single.

    Ali je lakše biti slabić.

    I naravno da bih se osvetio kad bih saznao kakva je ustvari ta osoba - osoba za koju (sam mislio da) bih dao život...

    ...jer ako te neko voli, ne može te prevariti, izdati, razočarati...može samo da te laže - da te voli.
    Osoba koja je povrijedila na takav način zaslužuje osvetu - mislim. Jer je srušila nečiji život.

  10. #35
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    aktivno me vara,
    pretpostavljam da je razlika u odnosu na pasivno varanje to što ona skače na njega a ne on na nju?
    She is only here to annoy herself!

  11. #36
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Aktivno je kad ima ljubavnika i sa njim se seksa sa vremena na vrijeme.
    Pasivno je kad par puta godišnje ode na odmor nedje i tamo se iseksa sa nekim...svaki put bude različit ebač.

  12. #37
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,456
    Thanked in
    2,366 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by novakb14 View Post
    Aktivno je kad ima ljubavnika i sa njim se seksa sa vremena na vrijeme.
    Pasivno je kad par puta godišnje ode na odmor nedje i tamo se iseksa sa nekim...svaki put bude različit ebač.
    Ja ne kapiram... Jel' onda bolje da te aktivno vara, cesce sa jednim ili pasivno rijedje sa vise njih?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #38
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Imat "nešto" što je nekadddd Eba neko drugi,ili nekiiiii drugiiii .......i ako to uradi sa nekim "na blic" dok je sa tobom.......smatrat to prevarom je čista glupost. Ništa ti nije uzela i dala drugome sa čim se ti već nisi složio(prećutno)

  14. #39
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ženska slabost je opravdana......ali muška po tom pitanju nema opravdanja.

  15. #40
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,677
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Ljubav i osveta

    Nikad se ne bi svetio ili nesto slicno, jer dok je u vezi moze da spava s kim oce ako joj je merak, onda raskinemo i cao. Ali dok smo u braku, a ja provalim da me vara, ne bih nista preduzimao jedno vrijeme ali bih je krijuci slikao dok ulazi u stan sa pastuvom ili u auto, pa se namjesti kamera pa se snimi, ALI NE BIH TO NIKOME POKAZAO BEZ NJENIM RODITELJIMA da znaju zbog cega se razvodimo, jer znajuci zene ona bi im naslozila pricu kako sam ja kriv zbog razvoda. Pa dokaz ide samo zbog toga da ne bi krivicu svaljivali na mene ako imamo djecu...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  16. #41
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Nikad se ne bi svetio ili nesto slicno, jer dok je u vezi moze da spava s kim oce ako joj je merak, onda raskinemo i cao. Ali dok smo u braku, a ja provalim da me vara, ne bih nista preduzimao jedno vrijeme ali bih je krijuci slikao dok ulazi u stan sa pastuvom ili u auto, pa se namjesti kamera pa se snimi, ALI NE BIH TO NIKOME POKAZAO BEZ NJENIM RODITELJIMA da znaju zbog cega se razvodimo, jer znajuci zene ona bi im naslozila pricu kako sam ja kriv zbog razvoda. Pa dokaz ide samo zbog toga da ne bi krivicu svaljivali na mene ako imamo djecu...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Znaci najbitnije je da se tast i tashta ne naljute?



    Sent from my SM-J320F using Tapatalk

  17. #42
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja ne kapiram... Jel' onda bolje da te aktivno vara, cesce sa jednim ili pasivno rijedje sa vise njih?
    Najgore je cesce sa vise njih, to ti dodje pasivno-aktivno

    Sent from my SM-J320F using Tapatalk

  18. #43
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,677
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Ljubav i osveta

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Znaci najbitnije je da se tast i tashta ne naljute?



    Sent from my SM-J320F using Tapatalk
    Znas kako, moji najblizi bi znali zbog cega se razvodimo, dok bi njeni pali pod njen uticaj i povjerovali bi cerkici da nema dokaza o kojem sam pricao. Tako da bi mi bitno bilo ako bih s njima uspostavio dobar odnos


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 14-12-17 at 09:18.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  19. #44
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Ako su u braku, imaju malo dijete, ona se hebe sa drugim.. muz je uhvati, razvedu se.. ne vidim razlog za osvetu ikakvu! Cime je ona to zasluzila?? Ima li ona pravo da se hebe sa kim hoce?? Ima! Molim lijepo.. I onda jos sud presudi da dijete ide takvoj majici, a ona ima dovoljno djona umjesto obraza da oljusti bivseg muza za alimentaciju, jer nece biti dovoljno da on kupi sve sto je potrebno za dijete, vec ce morati to u novcu da joj sve fino posalje, kako bi ona od toga mogla kupovati stvarcice za sebe.. i tako.. Zasto da se sveti? To je bio njegov izbor, ko mu je kriv sto je tako izabrao? Isto kao i tom djetetu, ko mu je kriv sto nije odabrao malo bolje svoju majku? I tako..


  20. #45
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja ne kapiram... Jel' onda bolje da te aktivno vara, cesce sa jednim ili pasivno rijedje sa vise njih?
    Hmmm...ako te pasivno vara, teško da ćeš to provaliti - zaebani su to igrači...jedino da ti nekakvu bolest prenese ili da bude mudo pa da prizna.
    Znači živiš život u zabludi, kakav ti je partner - u stvari.

    Aktivno varanje je malo sigurnije po pitanju prenošenja tih bolesti, ali se ono mora brzo razotkriti...osim ako si glup.

    A bolje je što prije da saznaš...

  21. #46
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Prvo, u vezi ti ne posjeduješ nikog, i ako neko odluči da te prevari to je izbor te osobe, a tvoj pogrešan izbor i procjena osobe.
    E pa vidim ja...opasan si ti borac za pravdu buntovničke prirode.

  22. #47
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    284
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    15
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    kakvih sam priča čuo o crnogorkama, dva pa možda i tri puta bi razmislio prije nego bi prevaru počinio hahaha :angel::angel:

  23. #48
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


    Primjer iz Bosne )

  24. #49
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne.
    Meni ovo kao tema za srednjoškolce. Mada kakvi su ljudi, produžava se teen doba.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Osveta...
    By Raquel in forum Ljubav
    Replies: 65
    Last Post: 19-03-14, 15:36
  2. Osveta
    By DavidM in forum Sve i svašta
    Replies: 30
    Last Post: 20-10-11, 14:23
  3. Osveta i Oprastanje
    By alexx in forum Religija i filozofija
    Replies: 20
    Last Post: 06-12-09, 14:22
  4. osveta!
    By J* Pey in forum Ljubav
    Replies: 66
    Last Post: 29-01-06, 04:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •