View Poll Results: Ko će da osvoji Ligu Šampiona?

Voters
75. You may not vote on this poll
  • Real Madrid

    18 24.00%
  • Barselona

    8 10.67%
  • Mančester Junajted

    4 5.33%
  • Mančester Siti

    4 5.33%
  • Bajern

    5 6.67%
  • Juventus

    7 9.33%
  • PSŽ

    11 14.67%
  • Atletiko Madrid

    1 1.33%
  • Čelzi

    6 8.00%
  • Неко десети, али ко забога?

    11 14.67%
Page 3 of 77 FirstFirst 12345671353 ... LastLast
Results 51 to 75 of 1919

Thread: UEFA Liga Šampiona, sezona 2017/2018

  1. #51
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    A dje, ne moze se zaustaviti kad krene ovako, mada je mogao bolje ovaj dupli pas da se isprati.

  2. #52
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kako su loši i jedni i drugi... Pi.

    Ipak samo ovi drugi... :/
    Last edited by clapton; 12-09-17 at 21:20.

  3. #53
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Promijenila sam imena klubova na anketi jer stvarno je smiješno da stoje Vladova izmišljena imena.Hvala na razumijevanju
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #54
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,614
    Thanks Thanks Given 
    269
    Thanks Thanks Received 
    351
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Ccc, buuu. Dobro je bio osmislio... mislim osim imena.

    Juventus propao, prelako primljen drugi gol, treci vec rutina za Mesija.
    Ne odigra Barsa lose, Dembele i Suarez losi, Buskets, Injesta i Semedo bas dobri.

    Prebacio se fokus sa lijeve na desnu stranu, bas me zanima kako ce se to odvijat tokom sezone.

  5. #55
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,747
    Thanks Thanks Given 
    10,864
    Thanks Thanks Received 
    2,117
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    ne kažem da je loše, nekako smo navikli na Vladov specifičan način pisanja, meni lično ne smeta, ali vala nećemo pretjerivati
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #56
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    1,626
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Barca, meh, ništa specijalno, do prvog gola bukvalno ništa nisu napravili dok je Juve mogao da povede da ter Stegen nije izvadio stvar par puta. Suarez na lijevom krilu je misterija, ne znam koliko je ispravno kritikovati ga kad igra nešto što mu nikako ne odgovara i što nema ama baš nikakvog smisla. Veći je problem što, kad bi lopta prešla na Barcinu polovinu, on i Messi kuliraju oko centra dok se ostatak ekipe posloži u neki smušeni 4x4 blok i nevješto glumi Cholov Atletico. Zato je presing na Juventusovoj polovini bio dosta dobar, ne da su nešto trčali, ali pozicioniranje odlično i timski baš dobro odrađeno, tu je naravno Busquets izdominirao.

    Moj utisak je da je primljeni gol u 45. totalno uništio Juve jer je došao prilično neočekivano nakon njihovog dosta dobrog poluvremena u kojem Barca nije imala krštenu priliku. Onda su relativno brzo primili drugi (kiks odbrane + presing) i skroz su se predali.

  7. #57
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    brine me bas taj psihicki pad posle svakog primljenog gola. u ligi je druga prica jer su najjaci ali odje... srecom sad imaju vise napadackog potencijala pa se moze normalno napadat. samo da se vrate prvotimci pa ce bolje to izgledat.

  8. #58
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default



    Saul isplatio za nesuđeni penal Atletico bolji, ali imala je i Roma svoje momente. Alisson i Manolas najbolji.

  9. #59
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,709
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Kako je Romi potreban Marez umjesto Defrela. S tim sto Defrel krilo igra na silu, on je spic. Strotman kesa i to velika.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  10. #60
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Pa da, sam Di Francesco ga zna kao špica, tako ga je koristio u Sassuolu, i sad dođe ovamo i prilagođava ga na krilo. Bolje da je Elsha ili neko izmišljen tamo, nego se vraća Florenzi sad pa bi on mogao.

    Meni je Strootman vazda bio klimav sa nogama, on ima neke druge zadatke, koje obično dobro obavlja. Noćas zakazao.

  11. #61
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,614
    Thanks Thanks Given 
    269
    Thanks Thanks Received 
    351
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by To Madeira View Post
    Barca, meh, ništa specijalno, do prvog gola bukvalno ništa nisu napravili dok je Juve mogao da povede da ter Stegen nije izvadio stvar par puta. Suarez na lijevom krilu je misterija, ne znam koliko je ispravno kritikovati ga kad igra nešto što mu nikako ne odgovara i što nema ama baš nikakvog smisla. Veći je problem što, kad bi lopta prešla na Barcinu polovinu, on i Messi kuliraju oko centra dok se ostatak ekipe posloži u neki smušeni 4x4 blok i nevješto glumi Cholov Atletico. Zato je presing na Juventusovoj polovini bio dosta dobar, ne da su nešto trčali, ali pozicioniranje odlično i timski baš dobro odrađeno, tu je naravno Busquets izdominirao.

    Moj utisak je da je primljeni gol u 45. totalno uništio Juve jer je došao prilično neočekivano nakon njihovog dosta dobrog poluvremena u kojem Barca nije imala krštenu priliku. Onda su relativno brzo primili drugi (kiks odbrane + presing) i skroz su se predali.
    Ah, ta transformacija u 4-4-2 bez lopte.
    Kako li ce sve to funkcionisat... Lijevo je Alba dobar defanzivac al Injesta onako, vidjecemo... Desno smo lagani sa Dembeleom i Semedom.
    A onda napad... Suarez ne moze igrat lijevo ka sto je nekad Vilja igrao, spor, bez driblinga... a za sad i off the ball nije nesto kad se sjetimo kako je Nejmar ulijeca Mesiju (a i Alba isto, prije Vilja, Pedro)... to sad najvise fali, nema skoro nikakvih ubacivanja iza odbrane.
    Desna strana je ok, lijeva propast. Cak mislim da bi bolje bilo Dembele lijevo da predje jer mi Semedo izgleda ka lik koji moze da probija desnu stranu... Suarez centralno i Mesi desno... ali opet ce ulazit u sredinu jer ce slabo lopta dolazit do njega, sto znaci da ce opet Rakitic izigravat nekog ko pokriva Mesija/Semeda cus mene Dani Alvesa.
    Ne mogu nista negativno rec za Valverdea za sad, radi covjek najbolje sto je u mogucnosti, tim ima dosta mana pa mi je i milo sto pokusava nesto novo, tehnicki staro.

    Cini se za Mesija da ce bit jos bolja sezona no prosla, a Suarezu jos gora... da ne recem poslednja

  12. #62
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Jos jednom se pokazalo koliko Juventusu fali Cuadrado ma sta god neko pricao. Bentacur ne moze da igra ovakve utakmice.
    Nije mi jasno kako covjek nije registrovao Lihtstajnera za CL, sto je htio sa ovim mladim igracima. De Sciglio igra isprepadano.
    Higuainu samo treba na tacni dati loptu i rascistit sve pred njim, inace...
    Prvo poluvrijeme su i donekle imali neku igru, manje vise iz kontri, a kasnije se opet pokazao taj veliki pad poslije primljenih golova.
    Znaci bez Mandzukica, Quadrada, Kjelinija, Lihta... Juventus nema sto da trazi u ovakvim utakmicama. Ovi igraci nemaju adekvatne zamjene.
    Who let the dogs out

  13. #63
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default


    http://www.sportmediaset.mediaset.it/calcio/championsleague/champions-juve-anche-buffon-entra-nel-club-messi_1171629-201702a.shtml

    Da ne prevodim - brojke dovoljno govore. 96 golova na 116 utakmica - 0.83 gola po mecu. Ronaldo ima 0.70 golova po meču (odigrao 23 meča više od Mesija).

    515 golova na 589 mečeva sa Barselonom, tj. 573 u 709 mečeva u karijeri. Brojke Mesija i Ronalda se neće stizat bar još nekih 10 godina. Evo da vidimo Nejmara i Mbapea
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  14. #64
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Je li istina da je Asensio uradio ono što je uradio

  15. #65
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Brija je nogu pa mu se rana inficirala i nece moc da igra showwww

    Sent from my HTC 10 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  16. #66
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Jos jednom se pokazalo koliko Juventusu fali Cuadrado ma sta god neko pricao. Bentacur ne moze da igra ovakve utakmice.
    Nije mi jasno kako covjek nije registrovao Lihtstajnera za CL, sto je htio sa ovim mladim igracima. De Sciglio igra isprepadano.
    Higuainu samo treba na tacni dati loptu i rascistit sve pred njim, inace...
    Prvo poluvrijeme su i donekle imali neku igru, manje vise iz kontri, a kasnije se opet pokazao taj veliki pad poslije primljenih golova.
    Znaci bez Mandzukica, Quadrada, Kjelinija, Lihta... Juventus nema sto da trazi u ovakvim utakmicama. Ovi igraci nemaju adekvatne zamjene.
    Bentancur je igrao veznog, ne krilo, igralo se 4-3-3, igrao je sasvim solidno u prvom poluvremenu.
    Precjenjujes Licht-a, on cim fizicki padne, a sad ulazi u te godine, on je 50% slabiji igrac, jer samo to ima.

  17. #67
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Bentancur je igrao veznog, ne krilo, igralo se 4-3-3, igrao je sasvim solidno u prvom poluvremenu.
    Precjenjujes Licht-a, on cim fizicki padne, a sad ulazi u te godine, on je 50% slabiji igrac, jer samo to ima.
    Daj nemoj da zezas
    Bentacur se vukao po terenu i to malo sto je odigrao, a postavljen je i igrao je bas na poziciji Cuadrada. Kolumbijac moze da mu bude mentor za fudbal.
    Mlad je jos, ne snalazi se, ali jasno mi je da je gurnut u vatru jer Juveu fali dobrih zamjena.
    Bentacur, De Sciglio i Bernardeschi moraju jos puno da rade da bi mogli da zamjene takve igrace kao sto su Kjelini, Cuadrado, Mandzo, Khedira...
    Lihta uopste ne precjenjujem, jer toliko koliko igra- on odigra odlicno, a moze odigrati vise od mnogo mladjih.


    p.s. Ne bih rekao da je ovo 4-3-3 ( https://www.rezultati.com/utakmica/C0Lxu7WL/#postave;1 )
    Last edited by BlackVelvet; 13-09-17 at 19:42.
    Who let the dogs out

  18. #68
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    13,341
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nije igrao na poziciji Kvadrada vec je formacija promijenjena. Dok je igrao muto (prošle sezone) igrala se neka 442 koja se mijenjala/pomjerala u zavisnosti od toka meča. Ono sinoć je bila 433, dakle trojka u vezi.

    A Liht više nije ni za prvih 20 a ne 11. Mislim da je više problem psihe nego kondicije, zbog onih problema s upravom o kojima se malo zna. Htio je da ide pa nije registrovan, pa jes, pa sad opet nije. Do*****lo mu vise.

    Ovaj izvor neću komentarisat.

  19. #69
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Ovaj golman Dortmunda samo nek je zdravo

  20. #70
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,614
    Thanks Thanks Given 
    269
    Thanks Thanks Received 
    351
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    A moj Napoli... ne moze se sa Albiolom i Rejnom naprijed. Kako smijesni golovi primljeni, katastrofa.

  21. #71
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,614
    Thanks Thanks Given 
    269
    Thanks Thanks Received 
    351
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Napoli na kraj i promasi dvije vrlo dobre sanse - Milik i Kaljehon... Bas me cudi da Sari izbaca Hamsika prije Zjelinskog pa cak i Diare iako ne igraju istu poziciju.


    Liverpul... parodija od kluba, nikad vise na tiket nadam se.

  22. #72
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Jovetić objasnio














    Aprrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  23. #73
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Napoli na kraj i promasi dvije vrlo dobre sanse - Milik i Kaljehon... Bas me cudi da Sari izbaca Hamsika prije Zjelinskog pa cak i Diare iako ne igraju istu poziciju.
    To i zašto ostaviti Mertensa na klupi ? Odmara ga u LŠ koja ima 6 mečeva svega u grupi, a protiv Bologne mu igra 90 minuta. Neshvatljivo.

    Još sad čitam da je Sarri izjavio kako Mertensa treba odmarati jer ne može sve mečeve da igra kao i Hamšika (koji je potrošeniji) pa ga zato izvodi u svakom meču prije kraja. Ali zašto u ovakvom meču, moj ti ? Odmori ga protiv Bologne mrtve.

  24. #74
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,614
    Thanks Thanks Given 
    269
    Thanks Thanks Received 
    351
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Bice bruka ako ispanu... Mislim da Fejnord otkida nekom bodove u Holandiju posle ovoga nocas, a Sahtjor mi se cini neubjedljiv... Napoli moze i mora bolje, Reina... zar je moguce da ga jos nisu zamijenili? Lik je komedija, ne moze nikudj.

  25. #75
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Nešto kao Casillas u Portu, ne znam što ih recikliraju kad ima bolje robe

    Upravo to, oni 'oće da prođu grupu, i već prvi meč odmaraju igrače, i komplikuju grupu u kojoj imaju čisti prolaz, makar kao drugi.
    No su oni takav tim da će sad tresnuti City u sred Engleske

Page 3 of 77 FirstFirst 12345671353 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  2. Ligue 1 - sezona 2017/2018
    By Petronas in forum Fudbal
    Replies: 91
    Last Post: 27-02-18, 13:10
  3. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 12:38
  4. Album Liga Šampiona
    By liquid in forum Sve i svašta
    Replies: 5
    Last Post: 15-01-13, 14:27
  5. CdM Liga Šampiona
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 2
    Last Post: 22-09-12, 18:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •