Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 53

Thread: Ubiti životinju?

  1. #1
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default Ubiti životinju?

    Valjda je neki lik objesio psa. Reći za njega da je životinja je uvreda za životinje ali kakvi to ljudi mogu to da urade na taj način? Ajde razumijem pojeo mu kokoske pa ga iskolacaš dobro pred kokoškama kao naučiće lekciju. Ali vješanje? Eeeeej!

    Drugi slučaj sa delfinom u Španiji. Slikali se zli turisti selfijima i beba delfin pa, pa.

    Ovaj imbecil kod nas što je ubio kornjaču?

    Jedan moj drug, sramota me reći da mi je drugto, ali lik izvadio kornjaču iz mora na pedolinu i veli spasio je? Od čega? Rekoše sa instituta da se kornjače ne uznemiravaju. Valjda je vožnja pedolinom uživancija za sva živa bića. Nisam imao petlje da mu kažem. Mislim koja je svrha?

    Poenta. Šta se desilo sa ljuckom rasom? Kakve pedoline, selfiji itd. Je li moguće da smo toliko... Fali mi riječ za ovo.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  2. #2
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Uvijek je bilo i biće. Mi samo danas više toga vidimo i čujemo jer neko snimi telefonom u Gruziji i za pet minuta je na svakom ekranu na svijetu...
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  3. #3
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    prije bih ubio covjeka nego zivotinju,da moram da biram

    Sent from my GT-I9300 using Cafe Del Montenegro mobile app

  4. #4
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kako to? Ti si vegan?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  5. #5
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    ne znam za donatela i toga delfina, ali ovaj slucaj sa objesenim bizinom moram da prokomentarisem...
    znaci to sto mu je pas izio tri kokoske, to nikome nista, jel, kao trebao je malo da ga isklepa...
    i to nije bila jedna kokoska, nego tri kokoske, ejjj... pa i to su ziva bica... pseci i macji zivoti su vredniji od zivota pernatih zivotinja, goveda, ovaca i sl... ol to da reces... kako to da nijesi otvorio temu kakvi to ljudi mogu da ubijaju krave i svinje...
    to sto ga je objesio, to je bila samo poruka gazdi, ono kao konjska glava u kumu, psiholoski efekat...

    posebno sam osjetljiv kad su kokoske i goveda u pitanju jer se rekreativno bavim bodibildingom... inace, visok sam 188 cm i imam 86kg... nemoj misliti da sam mrsav jer mi je procenat bf oko 10-12 posto, znaci imam cistih 86 kila... to 86 kila je tezina ujutro nakon sto se popiskim i pokakim, mislim da prije wc imam preko 87 kila... uglavnom, to nije bitno, bitno je da idem na 90 kila... cistih
    da bih dobio 90 kila ja dnevno treba da unesem oko 180 grama proteina...
    ujutro doruckujem kajganu od 10 jaja, od cega 4 cijela jaja... to mi je oko 50 gr proteina... u tou dana popiijem 3 dojca, to mi je jos 10 grama proteina... poslije treninga popijem whey protein, to je jos 30 grama proteina, sto znaci da mi fali jos 90 grama proteina... tih 90 grama proteina unesem iz mesa...
    100 grama bijelog mesa ima oko 20-22 grama proteina, tako da treba da pojedem 400/450 grama mesa svakog dana...
    preferiram pilece bijelo jer je ono jeftinije, mada jedem i junetinu i teletinu...

    e sad, kad sam cuo da je ovaj pas zaklao tri kokoske, to me bas uzbudilo i iznerviralo... te tri kokoske su sigurno imale oko kilo ipo cistog mesa, kad maknes perje i kosti... posto bataci i ono masno meso ima malo manje proteina, racunaj da kilo kokoske ima oko 170/80 gr proteina...
    znaci u ove tri kokoske je sigurno bilo 3 kila, odnosno 500 grama proteina...
    meni bi to trajalo cijelih 10 dana, a taj pas ih je iz zabave zakla...
    da ne pominjem to da te kokoske svaki dan nose jaja, koja ja takodje konzumiram, a jedno cijelo jaje ima izmedju 6 i 7 grama proteina...

    a koja je korist od bizina, nikakva...
    da je ono makar bio neki opasni ker, pa da niko ne smije da ti u dvoriste udje, pa prosti jadi.. ili da ga vodis na borbe pa da zaradis nesto od njega... ili da je makar rasan bizin bio pa da mozes da prodajes stenad i pare da obrces...
    no obicna dzukelina...
    pa mi sad reci druze, je li veca steta to sto je pas usmrtio ove tri kokoske (500 gr proteina), ili to sto je osteceni objesio tu dzukelu...?
    Last edited by karamazov; 17-08-17 at 22:50.

  6. #6
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,563
    Thanks Thanks Given 
    1,964
    Thanks Thanks Received 
    2,574
    Thanked in
    1,103 Posts

    Default

    A jedete prsute i suve bravetine, eeee
    Tu es mon héro!

  7. #7
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Novi Sad
    Posts
    8,989
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    160
    Thanked in
    109 Posts

    Default

    Neka si nam pojasnio svoju dijetu, vala, sad je cijela tema jasna.

    Nije problem što je ubio psa, i iz kojeg razloga, nego je u pitanju svirepost i patnja životinje.
    Ne mogu ni da zamislim koji bi bio ekvivalent kad bi bile u pitanju životinje koje se uzgajaju za ishranu, tako da tu poređenja teško da može biti.
    ...dip your hands in the water,
    the same deep water as me...

  8. #8
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Poenta je u iživljavanju.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  9. #9
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    kakvo izivljavanje, druze...
    ja kad sam bio dijete, prolazio sam pored kamionske pjace kad dodju krmad... znas li kako se kolju krmad... stave mu jednu sajlu na njusku, pa ga privucu, krmence malo, i onda sjekirom, pap, po glavi.., ali tesko da ga moze usmrtit, pa vepar jos bude ziv, pa pocne da kviiiiiiiiiiii, kviiiiiii, kviiiiiii, kolko idje moze, ali nema mu pomoci... onda ga mlatne jos nekolka puta i to ti je to... jadni gicko se namuci... da bi mi i vi papali prsutice i kremenadlice...
    sto ako je ovaj cika imao tako nekog isustva... njemu je to sve isto, gicko prasic ili dzeki... objesio je kucka, kucko se malo koprca, i cica mica zavrsena prica...
    taman ka gicko prasic... nema razlike...


    ne razumijem, ad je onaj ubio rafaela u stoliv, dje ti vidis izivljavanje... mislim da je kornjacica brzo skoncala, da se nije mucila...
    evo sad sam trazio kolika je nutritivna vrijednost morske kornjace, ako ko nadje neka okaci...
    Last edited by karamazov; 17-08-17 at 23:03.

  10. #10
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kažu jare kad kolješ kmeči ka malo dijete.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  11. #11
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    moze bit, ali ja ti kozje i ovcje meso slabije konzumiram jer je mnogo masno, a ne bih da se ugojim... ne jedem ni svinjsko,ono je bas bas masno... tako da mi je savjest cista, a za vas ne znam, zapitajte se malo...
    laku noc...

  12. #12
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Bon wheyage.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  13. #13
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,979
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Ne znam za pasce, ali dosta iskustva treba da potrefis vola iz prve medju oci i da padne ka sabljom pokosen.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,854
    Thanked in
    706 Posts

    Default

    Da moram ja da ubijem ono sto bih da jedem, vjerovatno bih kur*c pojela...figurativno...
    Licemjerno, ali tako je.

    Sent from my Redmi Note 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Sell the Vatican, Feed the World!

  15. #15
    Join Date
    Mar 2013
    Posts
    1,074
    Thanks Thanks Given 
    437
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    117 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    ne znam za donatela i toga delfina, ali ovaj slucaj sa objesenim bizinom moram da prokomentarisem...
    znaci to sto mu je pas izio tri kokoske, to nikome nista, jel, kao trebao je malo da ga isklepa...
    i to nije bila jedna kokoska, nego tri kokoske, ejjj... pa i to su ziva bica... pseci i macji zivoti su vredniji od zivota pernatih zivotinja, goveda, ovaca i sl... ol to da reces... kako to da nijesi otvorio temu kakvi to ljudi mogu da ubijaju krave i svinje...
    to sto ga je objesio, to je bila samo poruka gazdi, ono kao konjska glava u kumu, psiholoski efekat...

    posebno sam osjetljiv kad su kokoske i goveda u pitanju jer se rekreativno bavim bodibildingom... inace, visok sam 188 cm i imam 86kg... nemoj misliti da sam mrsav jer mi je procenat bf oko 10-12 posto, znaci imam cistih 86 kila... to 86 kila je tezina ujutro nakon sto se popiskim i pokakim, mislim da prije wc imam preko 87 kila... uglavnom, to nije bitno, bitno je da idem na 90 kila... cistih
    da bih dobio 90 kila ja dnevno treba da unesem oko 180 grama proteina...
    ujutro doruckujem kajganu od 10 jaja, od cega 4 cijela jaja... to mi je oko 50 gr proteina... u tou dana popiijem 3 dojca, to mi je jos 10 grama proteina... poslije treninga popijem whey protein, to je jos 30 grama proteina, sto znaci da mi fali jos 90 grama proteina... tih 90 grama proteina unesem iz mesa...
    100 grama bijelog mesa ima oko 20-22 grama proteina, tako da treba da pojedem 400/450 grama mesa svakog dana...
    preferiram pilece bijelo jer je ono jeftinije, mada jedem i junetinu i teletinu...

    e sad, kad sam cuo da je ovaj pas zaklao tri kokoske, to me bas uzbudilo i iznerviralo... te tri kokoske su sigurno imale oko kilo ipo cistog mesa, kad maknes perje i kosti... posto bataci i ono masno meso ima malo manje proteina, racunaj da kilo kokoske ima oko 170/80 gr proteina...
    znaci u ove tri kokoske je sigurno bilo 3 kila, odnosno 500 grama proteina...
    meni bi to trajalo cijelih 10 dana, a taj pas ih je iz zabave zakla...
    da ne pominjem to da te kokoske svaki dan nose jaja, koja ja takodje konzumiram, a jedno cijelo jaje ima izmedju 6 i 7 grama proteina...

    a koja je korist od bizina, nikakva...
    da je ono makar bio neki opasni ker, pa da niko ne smije da ti u dvoriste udje, pa prosti jadi.. ili da ga vodis na borbe pa da zaradis nesto od njega... ili da je makar rasan bizin bio pa da mozes da prodajes stenad i pare da obrces...
    no obicna dzukelina...
    pa mi sad reci druze, je li veca steta to sto je pas usmrtio ove tri kokoske (500 gr proteina), ili to sto je osteceni objesio tu dzukelu...?
    Druze jesi li ti svjestan svoje nesvjesti?!? Sto pricas to?? Zna se sto je zivotinja a sto je covjek, to se ne radi na taj nacin, i plus ostavio ga da visi!!! Alo znas li kako napacen treba da budes da tako nesto uradis. I jos da je taj tip obezbijedio svoj kokosinjac kako treba do ovoga ne bi ni doslo, tako da je u svakom slucaju covjekova greska.
    A prica ti je na nivou "pod mac bato".

    Sent from my MI 5 using Tapatalk

  16. #16
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    ne znam za donatela i toga delfina, ali ovaj slucaj sa objesenim bizinom moram da prokomentarisem...
    znaci to sto mu je pas izio tri kokoske, to nikome nista, jel, kao trebao je malo da ga isklepa...
    i to nije bila jedna kokoska, nego tri kokoske, ejjj... pa i to su ziva bica... pseci i macji zivoti su vredniji od zivota pernatih zivotinja, goveda, ovaca i sl... ol to da reces... kako to da nijesi otvorio temu kakvi to ljudi mogu da ubijaju krave i svinje...
    to sto ga je objesio, to je bila samo poruka gazdi, ono kao konjska glava u kumu, psiholoski efekat...

    posebno sam osjetljiv kad su kokoske i goveda u pitanju jer se rekreativno bavim bodibildingom... inace, visok sam 188 cm i imam 86kg... nemoj misliti da sam mrsav jer mi je procenat bf oko 10-12 posto, znaci imam cistih 86 kila... to 86 kila je tezina ujutro nakon sto se popiskim i pokakim, mislim da prije wc imam preko 87 kila... uglavnom, to nije bitno, bitno je da idem na 90 kila... cistih
    da bih dobio 90 kila ja dnevno treba da unesem oko 180 grama proteina...
    ujutro doruckujem kajganu od 10 jaja, od cega 4 cijela jaja... to mi je oko 50 gr proteina... u tou dana popiijem 3 dojca, to mi je jos 10 grama proteina... poslije treninga popijem whey protein, to je jos 30 grama proteina, sto znaci da mi fali jos 90 grama proteina... tih 90 grama proteina unesem iz mesa...
    100 grama bijelog mesa ima oko 20-22 grama proteina, tako da treba da pojedem 400/450 grama mesa svakog dana...
    preferiram pilece bijelo jer je ono jeftinije, mada jedem i junetinu i teletinu...

    e sad, kad sam cuo da je ovaj pas zaklao tri kokoske, to me bas uzbudilo i iznerviralo... te tri kokoske su sigurno imale oko kilo ipo cistog mesa, kad maknes perje i kosti... posto bataci i ono masno meso ima malo manje proteina, racunaj da kilo kokoske ima oko 170/80 gr proteina...
    znaci u ove tri kokoske je sigurno bilo 3 kila, odnosno 500 grama proteina...
    meni bi to trajalo cijelih 10 dana, a taj pas ih je iz zabave zakla...
    da ne pominjem to da te kokoske svaki dan nose jaja, koja ja takodje konzumiram, a jedno cijelo jaje ima izmedju 6 i 7 grama proteina...

    a koja je korist od bizina, nikakva...
    da je ono makar bio neki opasni ker, pa da niko ne smije da ti u dvoriste udje, pa prosti jadi.. ili da ga vodis na borbe pa da zaradis nesto od njega... ili da je makar rasan bizin bio pa da mozes da prodajes stenad i pare da obrces...
    no obicna dzukelina...
    pa mi sad reci druze, je li veca steta to sto je pas usmrtio ove tri kokoske (500 gr proteina), ili to sto je osteceni objesio tu dzukelu...?


    brate ,sve je nebitno,samo da ti dodjes do tih 90 kg cistih kao sto rece ,nemoj da se nerviras i vidji da drmnes lozu sa proteinom na zoru ,cisti krv

  17. #17
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Bez sudjenja,20godina strogog zatvora,uz obavezno lijechenje.
    ...

  18. #18
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Valjda je neki lik objesio psa. Reći za njega da je životinja je uvreda za životinje ali kakvi to ljudi mogu to da urade na taj način? Ajde razumijem pojeo mu kokoske pa ga iskolacaš dobro pred kokoškama kao naučiće lekciju. Ali vješanje? Eeeeej!

    Drugi slučaj sa delfinom u Španiji. Slikali se zli turisti selfijima i beba delfin pa, pa.

    Ovaj imbecil kod nas što je ubio kornjaču?

    Jedan moj drug, sramota me reći da mi je drugto, ali lik izvadio kornjaču iz mora na pedolinu i veli spasio je? Od čega? Rekoše sa instituta da se kornjače ne uznemiravaju. Valjda je vožnja pedolinom uživancija za sva živa bića. Nisam imao petlje da mu kažem. Mislim koja je svrha?

    Poenta. Šta se desilo sa ljuckom rasom? Kakve pedoline, selfiji itd. Je li moguće da smo toliko... Fali mi riječ za ovo.
    Neosvecenost. Da smo sitni, da treba da budemo humble, da smo mali dio neceg velikog.

    Ubijedjenost. Da je sve ovo okolo nas samo zbog njega. Vecina ljudi je ubijedjena u tu, centralnu ulogu sebe u svemu ovome. Pa iz te ubijedjenosti pocne sebe da smatra iznad, i pocne da cupa travu, ubija zivotinje, ubija ljude... Dobro, ovo oko ljudi se ne moze reci da je lose, samo za biljke i zivotinje... Nas je ionako previse, brzo ce 4 jahaca to dovesti u red
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  19. #19
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Kakvo sudjenje kakav zatvor..objesit ga odma..ili jos bolje vjesat ga nekoliko puta

    Sent from my SM-J510FN using Tapatalk

  20. #20
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,645
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    jer je mnogo masno, a ne bih da se ugojim
    Neces se od masti ugojiti. Prica o mastima kao neprijatelju zdravlja je pocela kao propaganda secerne industrije 60-ih godina proslog vijeka. Samo izbjegavaj transmasti, smanji unos ugljenih hidrata i izbaci po mogucnosti sve secere i ne brini. Pa ketogena dijeta se oslanja primarno na unos sto vise masti.

    Sto se tice ovih sto ubijaju zivotinje iz zadovoljstva, to su bolesni ljudi. Ja ne bih mogao ni zbog ishrane. Kad bi mi konzumiranje mesa zavisilo od toga da li cu licno da ubijem zivotinju koju bih pojeo momentalno bih u vegetarijance presao. Ionako mi je meso "guilty pleasure" sto bi se reklo, upravo zbog toga sto nesto mora da bude zaklano da bih se ja najeo.
    Last edited by VanjaTheMan; 18-08-17 at 07:31.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  21. #21
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,828
    Thanks Thanks Given 
    1,662
    Thanks Thanks Received 
    2,055
    Thanked in
    847 Posts

    Default Ubiti životinju?

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    ne znam za donatela i toga delfina, ali ovaj slucaj sa objesenim bizinom moram da prokomentarisem...
    Pitanje je imamo li mjeru. Jel neko kad te provocira pokušaš to rješiti kulturno i civilizovano pa tek posle toga ga nabodeš i to samo ako te fizički napane? Ako nije ovo onda brate vješaj sve redom sa tih 90kg čiste mišićne mase. Imati mjeru u svemu pa i kad su slučajevi pasa i kokošaka u pitanju. Mislim šta, objesio je psa i ostavio ga da visi. Drugim psima za primjer? Šta je sledeće? Pokušaće da se otarasi mrava u kući tako što će ubiti jednog a ostali ce mu otici na sahranu?
    Last edited by Caesar; 18-08-17 at 07:39.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  22. #22
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    , upravo zbog toga sto nesto mora da bude zaklano da bih se ja najeo.
    Pita bi te da si stvarno gladan bi li osjecao guilty pleasure ili samo pleasure
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  23. #23
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,217
    Thanks Thanks Given 
    125
    Thanks Thanks Received 
    98
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Svako bi trebao prvo da odgaji ,da ime, zavoli pa onda zakolje ono sto jede svaki dan.. Ovo vjesanje psa je cak milosrdno kako se ljudi ophode prema zivotinjama i nista neobicno, jedino nekada to nije bila vijest .Ili smo blagi prema zivotinjama a nemamo milosti prema covjeku. Ono hranim golubove a a gadi mi se neko ko prosi. Selektivna univerzalna ljubav i cojstvo taman onoliko koliko da ne izadjemo iz zone komfora i potpuna zamazanost ociju.Ali imamo lijepu pricu za sve.
    Sta se desilo sa ljudskom rasom? Evolucijski corsokak.
    Here I opened wide the door,
    Darkness there, and nothing more.

  24. #24
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,047
    Thanks Thanks Given 
    5,050
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Je li tema o ishrani ili IDIOTU koji je ovo montruoznno djelo uchinio???
    ...

  25. #25
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Psihopate su uvijek počinjali sa mučenjem tj. zlostavljanjem i ubijanjem životanja, pa su nakon toga prelazili na ljude.
    Ubiti životinju iz zadovoljstva je bolesno i takvim ljudima je neophodna psihijatrijaska pomoć.

    Iako sam preko 7 godina vegetirajanac, kao prirodan lanac ishrane smatram da je normalno da osobe jedu meso kojima je to neophodno.

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kako Ubiti Perut
    By changes in forum Sve i svašta
    Replies: 59
    Last Post: 16-03-14, 16:59
  2. svashtochine...kako ubiti vrijeme na poslu
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Sve i svašta
    Replies: 9
    Last Post: 11-01-07, 21:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •