Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast
Results 101 to 125 of 212

Thread: klima 12 inverter?

  1. #101
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,756
    Thanks Thanks Given 
    10,863
    Thanks Thanks Received 
    5,137
    Thanked in
    2,393 Posts

    Default

    Poslije ovako detaljnog posta,mene je strah () da ti preporučim klimu koju sam ja kupio.Vivax,inverter 12-ca,~450€ sa ugradnjom i 5g. garancije.Moja dere(prvenstveno na grijanje) od oktobra-aprila od 6h-24h,postavljena na 24°C jer je stan baš hladan.Zadovoljni izuzetno.Prije sam imao Fujitsu(ne inverter) i koliko sam bio zadovoljan sa njom(radila u istom režimu 12-13godina) tražio sam isti brend ali mi je probijala budžet(+300—350€).Kupio Vivax i zadovoljni.Računi za struju manji 20—25€/mjesecu.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  2. #102
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    @GaD prvo i osnovno je sta zelis da postignes. Npr ja se grijem na invertere vec godinama i mi smo se navikli na prijatnu temeperaturu ali ljudi koji su navikli na grijanje na drva kada dodju kod mene hladno im je pa uvijek pojacavamo klimu da bi i njima bilo toplo. Takodje da li ce se prostorije grijati cijeli dan ili samo posle 16h? Jer ako ces samo popodne onda klimama treba dosta vise vremena i nece ti grijati kako treba. Inverteri najbolje griju i tako ih i koristim, kad ustanemo ukljucimo i rade cijeli dan uz blage korekcije temperature i protoka. Ako se ne grije cijeli dan do 16h onda ce im trebati vise vremena da zagriju prostorije, vjerovatno par sati.
    Npr kada zimi odemo na raspust 10-15 dana i kad se vratimo treba po 3 dana da rade bez prestanka da bi ponovo bilo toplo, pa bih zbog toga sugerisao da se uzmu wifi inverteri da ih mozes daljinski ukljuciti. Takodje po rasporedu mislim da mozes da ides sa multisplit sistemom koji ti ne bolji ukoliko planiras da grijes sobe na spratu, veca je investicija ali je bolja opcija kasnije.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  3. #103
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,295
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,181
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Don Danilo View Post
    Kod mene Sinclair klima 24 inverter grije 50 kvadrata bas bas dobro. Mislim da je bila oko 700 eura.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
    Ono sto sam se za sada raspitivao vidim da preporucuju 18, cija ne Siclair firma, koja je to kategoriaj klima, nesto poput Gree ? Kakvo vam je stanje sa strujom generalno? Ja npr kupim 5 m2 drva (200-225 eur) i to mi traje zimu i ostane.

    Bitne su mi oznake klima posto ih ima milion.

    Quote Originally Posted by joni View Post
    Poslije ovako detaljnog posta,mene je strah () da ti preporučim klimu koju sam ja kupio.Vivax,inverter 12-ca,~450€ sa ugradnjom i 5g. garancije.Moja dere(prvenstveno na grijanje) od oktobra-aprila od 6h-24h,postavljena na 24°C jer je stan baš hladan.Zadovoljni izuzetno.Prije sam imao Fujitsu(ne inverter) i koliko sam bio zadovoljan sa njom(radila u istom režimu 12-13godina) tražio sam isti brend ali mi je probijala budžet(+300—350€).Kupio Vivax i zadovoljni.Računi za struju manji 20—25€/mjesecu.

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Malo sam detaljan oko ovakih stvari Koja Vivax, kod koga?


    Quote Originally Posted by bojankov View Post
    @GaD prvo i osnovno je sta zelis da postignes. Npr ja se grijem na invertere vec godinama i mi smo se navikli na prijatnu temeperaturu ali ljudi koji su navikli na grijanje na drva kada dodju kod mene hladno im je pa uvijek pojacavamo klimu da bi i njima bilo toplo. Takodje da li ce se prostorije grijati cijeli dan ili samo posle 16h? Jer ako ces samo popodne onda klimama treba dosta vise vremena i nece ti grijati kako treba. Inverteri najbolje griju i tako ih i koristim, kad ustanemo ukljucimo i rade cijeli dan uz blage korekcije temperature i protoka. Ako se ne grije cijeli dan do 16h onda ce im trebati vise vremena da zagriju prostorije, vjerovatno par sati.
    Npr kada zimi odemo na raspust 10-15 dana i kad se vratimo treba po 3 dana da rade bez prestanka da bi ponovo bilo toplo, pa bih zbog toga sugerisao da se uzmu wifi inverteri da ih mozes daljinski ukljuciti. Takodje po rasporedu mislim da mozes da ides sa multisplit sistemom koji ti ne bolji ukoliko planiras da grijes sobe na spratu, veca je investicija ali je bolja opcija kasnije.

    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока

    Zelim da posotignem da se grijem (za hladjenje ne vjerujem da je problem posto su trenutne klime House (ista kao Midea) koja je stara preko 20 godina i dviej Neo na spratu) Npr kada dodje kod nekoga ko se grije na klimu a i na poslu nesto nisam imao problema sa hladnocom, mene je najvise bilo strah da ce mi isusivati vazduh ali sam vidio da to nije problem.

    Cuo sam za ovo da je kod ovih klima bolje da je upaljena stalno, nemam problem sa tim ako ce trositi 200-300 sezoni kao sto mi to sada drva rade, takodje sam razmisljao da idem sa WIFI modulom iz istih razloga. Sto se tice multisplit sistema mislim da to dolazi u obzir na drugom spratu donja kliam je predaleka da bi se to sve izvelo.

    Koje klime imas, koliko prostor grijes, kolika je potrosnaj struje. Hvala.

  4. #104
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,320
    Thanks Thanks Given 
    193
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    96 Posts

    Default

    To je rang Gree, ali imaju 2 brzine vise za ventilator, nekom znaci. Ako ces se grijat, uzmi 24. Naravno, to je neko moje razmisljanje.

    Sent from my VOG-L29 using Tapatalk

  5. #105
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,756
    Thanks Thanks Given 
    10,863
    Thanks Thanks Received 
    5,137
    Thanked in
    2,393 Posts

    Default

    Vivax 12Aeri.Prije 3 g. je bila 470€ sa ugradnjom i 5g.garancije(Šćepanović klime). Znam da je tada bilo par modela isto Vivax,ali su bile 50-100€ eura skuplje zbog dizajna unutrašnje jedinice k jer su bile baš najnoviji modeli.Mojoj je kompresor bio isti ali je model bio prošlogodišnji.
    E sad,pitao sam tada i njih u vezi Fujitsu,Mitsubishi...jer sam imao dobro iskustvo sa njima i rekoše mi:Vivax ti je "najbolja od najgorih Klima" .Tada htjedoh da sačekam i skupim još tih 300€ i ponovo kupim Fujitsu.
    Pođoh u predstavništvo njihovo i kad čuh da na njih daju 'samo' 2g. garanciju odlučih se za ovu Vivax.Nisam se pokajao.Za ove 3 g. ima 3x7x31x18h=12.000 radnih sati.
    Mi zadovoljni


    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  6. The Following 2 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


  7. #106
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,295
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,181
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Hvala, skupljamo informacije pa pravimo sliku da nam je raditi

  8. #107
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post


    Zelim da posotignem da se grijem (za hladjenje ne vjerujem da je problem posto su trenutne klime House (ista kao Midea) koja je stara preko 20 godina i dviej Neo na spratu) Npr kada dodje kod nekoga ko se grije na klimu a i na poslu nesto nisam imao problema sa hladnocom, mene je najvise bilo strah da ce mi isusivati vazduh ali sam vidio da to nije problem.

    Cuo sam za ovo da je kod ovih klima bolje da je upaljena stalno, nemam problem sa tim ako ce trositi 200-300 sezoni kao sto mi to sada drva rade, takodje sam razmisljao da idem sa WIFI modulom iz istih razloga. Sto se tice multisplit sistema mislim da to dolazi u obzir na drugom spratu donja kliam je predaleka da bi se to sve izvelo.

    Koje klime imas, koliko prostor grijes, kolika je potrosnaj struje. Hvala.
    Znas kako grijanje nije isti pojam za sve :-) neko voli da mu je bas toplo a neko da mu nije hladno. Imam jednu mideu i jednu vivax(12ice), tacne modele ne znam jer su klime stare oko 10 godina. Zavisno od vremena, vecinom ova u dnevnu radi skoro non stop a ovu drugu palimo po potrebi u sobi(stan 60m2). Ne volim iskreno da grijem spavace sobe pa tu drugu koristim samo kad je bas hladnije ili da blago umlaci kad je prehladno. Pored svega u stanu od aparata racun mi dodje oko 60-85eur kad grijemo a 35-50 kada ne grijemo/hladimo.
    Moja preporuka, ako za tvoju kvadraturu preporucuju primjera radi 9ku ti uzmi za broj vecu jer kod invertera je bitno da sto prije postigne temperaturu kako bi smanjio potrosnju i radio u rezimu kada trosi par stotina wati.


    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  9. The Following User Says Thank You to bojankov For This Useful Post:

    GaD

  10. #108
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Ako treba da se grije samo dnevna, dovoljna je 12ica...

    Inače, primjetio sam u CG da ljudi generalno vole da štede prilikom kupovine klime (kupuje se na 10-15 godina), ali im nije žao svako dvije godine kupiti novi tel od 1k...
    #fakenews

  11. The Following User Says Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:

    GaD

  12. #109
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Evo mi iskoci reklama sad.


    Послато са SM-N975F помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  13. #110
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,295
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,181
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Da gledao sam sve ovo, evo sada citam na jednom forumu da ne preporucju 18-ticu u prostor koji se zivi, jer znaju te klime da duvaju prejako ?

  14. #111
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    pg
    Posts
    5,537
    Thanks Thanks Given 
    2,168
    Thanks Thanks Received 
    996
    Thanked in
    438 Posts

    Default

    Svakako je bolje vise manjih jedinica nego jedna ogromna, nego naši ljudi misle ako uzmu na primjer devetku ili dvanaesticu da one ne mogu da griju zimi pa onda kupe što veće

    Logično je da bi bilo udobnije u kući/stanu da se loži u dva manja šporeta koji bi bili rasporedjeni u različitim djelovima stana/kuće nego u jedan veliki, isto tako i sa klimama

  15. #112
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,756
    Thanks Thanks Given 
    10,863
    Thanks Thanks Received 
    5,137
    Thanked in
    2,393 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Da gledao sam sve ovo, evo sada citam na jednom forumu da ne preporucju 18-ticu u prostor koji se zivi, jer znaju te klime da duvaju prejako ?
    I ja sam se zamalo zaletio da kupim 18-cu.Stan mi je 50+m˛ ali sa više prostorija,(loš raspored za grijanje)misleći da grijem sve jednom klimom.Poslije su mi neki ljudi rekli da vodim računa da bi 18-ca morala na veću brzinu izduvavanja da radi i da bi to značilo da u primarnoj prostoriji, gdje je klima, bude bučnije i pretoplo da bi toplina stigla do ostalih prostorija.
    Na žalost,niko nema showroom da konkretno vidiš kako to izgleda dok radi.
    Primjer:bio sam blizu da kupim peć na pelet(ne kotao nego peć),a onda,srećom mi reče čovjek koji je ima, da se nikako nije navikao na buku koju pravi(ventilator i neki puž dok dodaje pelet).Pođem u Venetta plamen da pogledam peć(kupujem Ipak nešto od ~1000€) i vidim:oni se u salon griju na klimu.Pitam,mogu li neđe vidjeti kako radi(dok je u funkciji) vaša peć.Odgovoriše:to jedino kod nekog ko je kupio,pa kod njega kući!?!?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
    Last edited by joni; 27-06-20 at 12:36.

  16. The Following User Says Thank You to joni For This Useful Post:

    GaD

  17. #113
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,875
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    120
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Kakve su ove nove samsungove klime sa wind free tehnologijom?
    Jel ovo marketinski trik ili je stvarno neko probao?
    Pitam zbog male djece u kuci, da ih ne bije hladan vazduh po glavi, ako je ovo tacno da pobacam ove ventilatore sto sad koristim

  18. #114
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    457
    Thanks Thanks Received 
    226
    Thanked in
    127 Posts

  19. The Following User Says Thank You to Tonya For This Useful Post:


  20. #115
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,496
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djeye View Post
    Kakve su ove nove samsungove klime sa wind free tehnologijom?
    Jel ovo marketinski trik ili je stvarno neko probao?
    Pitam zbog male djece u kuci, da ih ne bije hladan vazduh po glavi, ako je ovo tacno da pobacam ove ventilatore sto sad koristim
    Samsung promo kabina je u Deltu do 2. jula (centralni dio), možeš se i sam uvjeriti...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  21. #116
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,933
    Thanks Thanks Given 
    4,777
    Thanks Thanks Received 
    9,809
    Thanked in
    3,719 Posts

    Default

    Ako stvarno se ne osjeća ni najmanje strujanje vazduha a ohladi kao regularna klima, kapa dolje Samsungu, sjajna inovacija...

    Kad padne cijena uzeću, žestoko su skupe sada...

    Sent from my Mi Note 10 using Tapatalk
    War. War never changes.

  22. #117
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Ja kucu grijem i hladim sa 4 gree inverterske klime. 18ica u dnevnoj(56kvadrata) i 9ke po sobama(18 kvadrata) I ljeti i zimi stalno gore evo 4. Godina. Stavio sam prosle godine konacno i izolaciju na gornju plocu, racuni ove zime su mi bili 70ak eura mjesecno. Ljeti budu 30-50. Unutrasnje jedinice nisu bucne uopste. U kancelariji imam mitsubishi koja pravi ogromnu buku(stvarno bas stari model). jedina zamjerka na gree je buka spoljasnjih jedinica. Neprijatno je sjedjeti na terasi ako je ova 18ica upaljena. Imao sam prije vivax smece i teslu. Zimi defrost radile po pola sata...u podgorici. Tesla iako inverterska nije htjela da se pokrene na nizim temperaturama. Na vivaxu ventilator poceo da krci posle malo vremena. Nikad vise ova dva brenda ne bih uzeo.
    Evo vidjecemo stvarno koliko godina ce Gree izdrzati ali ne vidim opravdanost ulaganja tri put vece cijene u daikine, mitsubishi ili fujitsu. Eto ta nova samsung tehnologija bar ima tu prednost jer se ziva ne cuje. Mozda grijesim...

  23. The Following User Says Thank You to Milosmmm For This Useful Post:

    GaD

  24. #118
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,295
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,181
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    @Milosmmm hvala, ovo je pravi primjer.

    Ukoliko ti nije tesko molim te odgovori mi na sledeca pitanja

    1) Zivis u kuci ili stanu (pretpostavljam u kuci kada si spomenuo izolaciju gornje ploce).
    2) Sta si radio za izolaciju gornje ploce? Jesu li ti izolovani zidovi ?
    3) Da li u kuci imas jos stanova u kojima se zivi pa da ti pomazu pri grijanju
    4) 56 m2 dnevne sobe, je li ti cisti prostor 56 m2 ili je tu trpezarija, kuhinja itd
    5) Da li ti ta 18stica bucna unutar, duva li jak, smeta li na bilo koji nacin ?
    6) Koliko komada 9tki imas ? Koliko su radile te klime u sobama, pitam jer ja trenutno u sobe ne kroistim nista i dovoljno mi je toplo.
    7) Koje Gree klime su uzeo, posto ih vise: Amber, Viola, Muse, Lomo ...
    8) Ko ti je to radio.


    Hvala i izvini na malo vise pitanja.

  25. #119
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,465
    Thanks Thanks Given 
    3,823
    Thanks Thanks Received 
    3,063
    Thanked in
    1,300 Posts

    Default

    Meni je najjace kad mi je majstor ugradjivao drugu Vivax, koja ima R32 gas u sebi, veli ovaj ti je gas zapaljiv, ne znam koliko ti je ovo bezbijedno!?!?!? Samo sam ga zamolio da zavrsi posao za koji je placen...
    Generalno sam jako zadovoljan sa 2 komada 12 Vivax aeri (po 1 split u dnevnoj i djecjoj)... Jedan je ugradjen proslog ljeta (taj sa R32), a jedan marta 2018...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  26. #120
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    @Milosmmm hvala, ovo je pravi primjer.

    Ukoliko ti nije tesko molim te odgovori mi na sledeca pitanja

    1) Zivis u kuci ili stanu (pretpostavljam u kuci kada si spomenuo izolaciju gornje ploce).
    2) Sta si radio za izolaciju gornje ploce? Jesu li ti izolovani zidovi ?
    3) Da li u kuci imas jos stanova u kojima se zivi pa da ti pomazu pri grijanju
    4) 56 m2 dnevne sobe, je li ti cisti prostor 56 m2 ili je tu trpezarija, kuhinja itd
    5) Da li ti ta 18stica bucna unutar, duva li jak, smeta li na bilo koji nacin ?
    6) Koliko komada 9tki imas ? Koliko su radile te klime u sobama, pitam jer ja trenutno u sobe ne kroistim nista i dovoljno mi je toplo.
    7) Koje Gree klime su uzeo, posto ih vise: Amber, Viola, Muse, Lomo ...
    8) Ko ti je to radio.


    Hvala i izvini na malo vise pitanja.
    1) Zivim u kuci izvan grada dje su nocne temperature 4,5 stepeni manje nego u pg.
    2) stirodur 10cm, zidovi stiropor 15ica i stolarija drvo aluminijum najsiri profil sa 3 sloja stakla. Izolacija mi je overkill za ovaj dio cg ali sam imao dobru ponudu pa sam je iskoristio
    3) Nope
    4) Trpezarija, kuhinja i dnevna su mi jedna prostorija(56 kvadrata) s tim sto mi je kuhinja odvojena sankom ako ti to sto znaci.
    5)Okrenuo sam je tako da duva linijom zida na kom se nalaze vrata terase. Duva jako pa pretpostavljam da bi smetala kad bi bila direktno okrenuta gdje sjedimo. Pomjera listove palme koja je na 6,7 metara.. Nije bucna. Moji roditelji u kuci imaju sharp klime tako da znam sta je bucna klima.
    6) 3 komada. U spavacoj i radnoj sobi su konstantno ukljucene na odredjenu temperaturu jer sam provalio da tako mnooogo manje struje trose nego kad ih gasim dok nismo tu. One zagriju i hodnike brzo. Kupatilo mi ima podno grijanje. Ljeti nisu stalno upaljene nego po potrebi.
    7) Gree lomo ali stariji modeli sa kao srebrnom lajsnom. Nisu neke ljepotice da se razumijemo Radio mi ih je pedja iz propera. Rijetko profesionalan lik.

    Nema na cemu, lagano.

  27. The Following User Says Thank You to Milosmmm For This Useful Post:

    GaD

  28. #121
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,295
    Thanks Thanks Given 
    720
    Thanks Thanks Received 
    1,181
    Thanked in
    661 Posts

    Default

    Hvala puno! Pedja ce svratiti jedan dan kod mene pa cemo se dogovarati i zajednicki razmisliti. Znam Pedju i vec mi je radio na drugo objekat.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk

  29. #122
    Join Date
    Dec 2008
    Posts
    1,436
    Thanks Thanks Given 
    120
    Thanks Thanks Received 
    396
    Thanked in
    197 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Hvala puno! Pedja ce svratiti jedan dan kod mene pa cemo se dogovarati i zajednicki razmisliti. Znam Pedju i vec mi je radio na drugo objekat.

    Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
    Meni i na kuci i na lokalima i kazem opet rijetkost je naci tako profesionalne ljude u pg, a on ce ti najbolji savjet dati sta i kako ti je najbolje.

  30. The Following User Says Thank You to Milosmmm For This Useful Post:

    GaD

  31. #123
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    418
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da li je za dnevnu sobu povrsine 25m2 dovoljna klima od 12BTU ?

  32. #124
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,360
    Thanks Thanks Given 
    14,791
    Thanks Thanks Received 
    4,116
    Thanked in
    2,082 Posts

    Default

    Zavisi od izolacije itd. Ali je na gornjoj granici.

    Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

  33. #125
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,951
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by marko007 View Post
    Da li je za dnevnu sobu povrsine 25m2 dovoljna klima od 12BTU ?
    Ja imam inverter 12 i lagano grije dnevnu 6x4m

    Послато са SM-N986B помоћу Тапатока
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem Inverter za Think Pad R61
    By djhamster in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 11
    Last Post: 14-10-15, 18:08
  2. Info Inverter za Toshiba satellite M60-112
    By HENKEL in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 10
    Last Post: 06-12-14, 09:55
  3. Kupujem Toshiba LCD inverter
    By dnikola in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 16-06-13, 19:49
  4. Info Vivax klima multisistem inverter
    By mdragan in forum Ostali oglasi
    Replies: 7
    Last Post: 02-03-13, 23:00
  5. I.K: Inverter
    By notifikacija in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 2
    Last Post: 11-11-11, 22:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •