Page 5 of 6 FirstFirst 123456 LastLast
Results 101 to 125 of 137

Thread: Analiza

  1. #101
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ima jedna divna predivna gospodja koja je dosta davno ostala sama sa dvoje sad vec skucene djece.Naisao neki fini covjek,gospodin u njenom zivotu i udvarao joj se i znas ono sad neka udvaranja zrele dobi,ne ludo,ne mlado,s postovanjem...I ona mu procita poruku kaze,pa se mislim sta da mu odgovorim jer sta ce on da pomisli,i hoce li shvatiti poruku previse grubu ili smjelu,pa mi nekad tesko da zaspem...
    Svako vrijeme moze donijeti u maloj ili vecoj mjeri i analizu i nedoumicu i nesanicu i misli.Mislimo da vise nismo mladi i blesavi al neka nas situacija jednog dana nekako opomene da se dusa nije bas naborala kao koza.Da opet moze nesto lijepo da prozivi.

    Tu gdje pocnu neke emocije da se desavaju iznenadimo sami sebe,mozda ne tako vise blentavo kako bi bilo sa 18 ali cak i sa oprezom mozemo se uhvatit da jednu rijec i da je najobicnija stavimo pod lupu.
    Slazem se da nije prijatno biti pretjeran (u bilo cemu) i dolazit i do stanja paranoje ali u necem umjerenom mislim da ako se covjek bolje zagleda u sebe nije ni on bas tako jednostavan i lisen toga.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Last edited by Artemis; 14-08-17 at 11:29.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  2. #102
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    A dobro, mora se analizirati, nema priče...ali mi je isto jednostavnije postaviti dodatno pitanje.

  3. #103
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Ima jedna divna predivna gospodja koja je dosta davno ostala sama sa dvoje sad vec skucene djece.Naisao neki fini covjek,gospodin u njenom zivotu i udvarao joj se i znas ono sad neka udvaranja zrele dobi,ne ludo,ne mlado,s postovanjem...I ona mu procita poruku kaze,pa se mislim sta da mu odgovorim jer sta ce on da pomisli,i hoce li shvatiti poruku previse grubu ili smjelu,pa mi nekad tesko da zaspem...
    Svako vrijeme moze donijeti u maloj ili vecoj mjeri i analizu i nedoumicu i nesanicu i misli.Mislimo da vise nismo mladi i blesavi al neka nas situacija jednog dana nekako opomene da se dusa nije bas naborala kao koza.Da opet moze nesto lijepo da prozivi.

    Tu gdje pocnu neke emocije da se desavaju iznenadimo sami sebe,mozda ne tako vise blentavo kako bi bilo sa 18 ali cak i sa oprezom mozemo se uhvatit da jednu rijec i da je najobicnija stavimo pod lupu.
    Slazem se da nije prijatno biti pretjeran (u bilo cemu) i dolazit i do stanja paranoje ali u necem umjerenom mislim da ako se covjek bolje zagleda u sebe nije ni on bas tako jednostavan i lisen toga.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Vazda mi te milo pročitat'

  4. #104
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    A odje kad se familija upozna, to je to! Sigurno je ozbiljan


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Matori ljudi nemaju vremena za zajebancije.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  5. #105
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,160
    Thanks Thanks Given 
    255
    Thanks Thanks Received 
    1,148
    Thanked in
    562 Posts

    Default

    Koje godine su u pitanju - po pitanju matorosti?

  6. #106
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kad ti se roditelji apgrejduju na level grand...
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  7. #107
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,160
    Thanks Thanks Given 
    255
    Thanks Thanks Received 
    1,148
    Thanked in
    562 Posts

    Default

    Dubokoumno, kao i uvijek.

  8. #108
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Samo načural bajo moj.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  9. #109
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Vazda mi te milo pročitat'
    Lijepo je kad si medju sebi slicne pa se uvjek bez buke razmijene rijeci.Hvala,obostrano je.

    Sent from my Redmi 4 using Cafe Del Montenegro mobile app



    "Tiha voda brijeg roni..."

  10. #110
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    A možda je on bio s njom jer nije imao nešto drugo pa s ovom dok nešto ne naiđe. a istovremeno je "zadovoljavao svoje potrebe" a njegovi postupci su bili takvi da bi ona ostala s njim (opet dok ne naiđe nešto drugo).
    Ovo je i meni palo na pamet.
    Da mu nije ona prva "duza veza", pa je bila super prilika za ozenit i za familiju , ali kad je ukapirao da nije pretjerano zagrijan odustao?

    O.T.

    Sta bismo mi bez analiza? O cemu bi zaljubljene zene pricale?
    Iskreno, uvijek sam vise voljela sa drugaricama da uz kafu analiziramo njihove simpatije i udvarace nego da pricamo npr. o snizenjima, kozmetici i frizurama.

    Analize se rade kada nema jos uvijek niceg konkretnog jer raspiruju mastu, ohrabruju i brze prolazi vrijeme do sledece poruke ukoliko se ona zeljno iscekuje.

    Kad dodje do konkretnih stvari i kad se dvoje smuvaju, pocinje iskrena komunikacija i sva analiza i prica prestaje. Stvari tada postaju intimne i samo za njih dvoje, a analiza sa prijateljicama nije vise umjesna i prelazi u ogovaranje voljene osobe.


    Dok nema niceg konkretnog glasam za analize, gledanja u solju, karte i horoskope
    Last edited by Kliker17; 14-08-17 at 20:07.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  11. #111
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ...numerologija, pasulj?
    Ne bih ja ni to preskocila. -.-

    Gojkovice, mlada Gojkovice...

  12. #112
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    Gledam u tabane, povoljno.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  13. #113
    Join Date
    Mar 2009
    Location
    APSURDISTAN
    Posts
    3,993
    Thanks Thanks Given 
    4,207
    Thanks Thanks Received 
    2,042
    Thanked in
    646 Posts

    Default

    Masti na volju
    Ko ne smije da pita otvoreno moze da analizira, gata, fantazira,....

    Inace, medjuljudski odnosi, emocije i iskrenost su promjenljiva kategorija. I kad ti neko iskreno kaze npr. da mu se svidjas, za par dana ili u slucaju "diskvalifikacije" nakon boljeg upoznavanja (ima jedna tema i o tome) sve se moze promijeniti.

    Nekome je svidjanje "slatka je ona mala", a nekome je svidjanje "lud sam za njom i ne izlazi mi iz glave" - tumacenja moze biti onoliko koliko je i umova.

    Tako da... sve je u sopstvenoj glavi i nije kome je receno...
    Last edited by Kliker17; 14-08-17 at 20:48.
    Pametnima smatramo samo one koji misle jednako kao i mi.
    Fransoa la Rošfuko, francuski filozof

  14. #114
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Zato sto je ovo forum i odje je namrtvo dosadno biti odmjeren. Npr ja cu 100 x prije citati svakakve Rakunove nebuloze, nego Artemisine odmjerene stavove. :-D
    Pošto sam često u tvojim ustima mogu li te nazvati svojom curicom ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #115
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ako je to jedini nacin da imas "curicu", neka ti je bogom prosto ;-)

    Samo ne znam koji je to slucaj dje te pominjem, ako ne racunas ono dje te je brat po traumama prvi p(r)ozvao u pomoc. :-D


  16. #116
    Join Date
    Feb 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,215
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Toliko se vremena izgubi u napipavanju u, mraku.Kad je covjek/zena iskren otvoren ne luta dugo u zabludama.
    To je oslobadjajuce pa i ako se zavrsi negativno.Muskarci su tu iskreniji,zene daju poluistinu,iz straha da ne povrijede

  17. #117
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,790
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,313
    Thanked in
    2,165 Posts

    Default

    Iz straha da ne povrijede?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  18. #118
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NHM View Post
    Iz straha da ne povrijede?
    Šta se isčuđavaš ? Ti kao da ne znaš da ženski pol vodi računa o osjećanjima muškog
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  19. #119
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    znaš kako, non stop je gledao u mene osim 2-3 puta kada je bacio pogled na mobilni. dakle dečko je buljio i smeškao se u skladu sa time šta smo pričali. nije bilo otvorenog muvanja, a kako bi kada smo se prvi put videli i upoznali, više je bilo pitanja i razmena informacija da saznamo barem neke osnove jedno o drugom....

    kada je došao po mene, pošto je bio na donjem nivou da plati, dohvatio je onaj moj kišobran i dodelio ga je gledajući me očima koje se smeškaju. eto to sam recimo primetila. posle onaj rastanak ispred i ispod kišobrana nije baš bio bajan. zna da smo sada komšije, i mogao je recimo da kaže ako ti bilo šta treba vezano za kraj, javi se. ili ajmo sledeće nedelje tu ili tamo, bilo šta, ali nije...i tako. smorila sam se.

    ne, nije imao poslovno odelo, samo pantalone i košulju, elegantno casual dok sam ja bila 100% casual, kao kada bi sa drugaricom izašla na kafu.

    ne deluje mi da je dosadan, imali smo teme za pričati, nije mnogo otvoren recimo kada sma ga pitala za roditelje, rekao je da živi sam a oni u drugom kraju grada. nisam ga pitala za braću i sestre niti on mene. duh mu ima oko 35 godina recimo, a kalendarski ima 40. limunadu je pio gutljaj po gutljaj, ja sam pre njega popila doduše ja nisam reper, ja sam vodopija i to kod mene po 3-4 l dnevno vode popijem.

    hvala ti što postavljaš pitanja vezana za detalje.

    eh da, govor tela je okej, malo noga ka meni malo ka suprotnoj strani. nekoliko puta je rukama prešao po površini separea tj onog mebla gde se sedi, ja sam sedela s njegove desne strane, pošto je dole bila galerija. ima jak stisak ruke, ne previše jak i tople su mu ruke, dok su meni hladne.

    eh da, kada je išao dole do toaleta i da plati, ostavio je mobilni na sto, i rekao mi je, neka ga ovde mobilni idem ja dole. eto još jedan detalj.
    i ovo za izgled: iste smo visine, moja slobodna procena, ja u baletankama, on je inače malo mršaviji rekla bih da je nekoliko kila mršaviji od mene..moj bivši je imao malo viška kila i bio je krupan i uopšte mi to nije smetalo, naprotiv, volela sam da se šćućurim uz njega tako krupnog. ...opet upadam u zamku poredeći ovog dečka od sinoć sa bivšim merkur retrogradni...

    :lolblue:

  20. #120
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    60
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Guzice dje kopas ovo zivota ti?
    Koji je ovo level analize i dokonosti. Zamisli samo jedan dan pored osobe koja pravi ovako nesto od jednog obicnog susreta, a ne zivot.....
    I ona se smorila sto je nije pozvao na drugi dejt hahahhahahahah, pa ja bih ovo motkom u glavu gadjala bez mrve osjecaja krivice.
    I wonder... a lot.....

  21. #121
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,001
    Thanks Thanks Given 
    3,947
    Thanks Thanks Received 
    6,494
    Thanked in
    3,100 Posts

    Default

    zaboravi ona njega pri pantalonama, kišbranu, meblu i svega stalog okolo.
    kad nemam ništa pametno da radim, čitam

  22. #122
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Problem je sto ljudi (kojim treba analiza) analiziraju druge.
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

  23. #123
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    8,514
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    24
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Phénix View Post
    Problem je sto ljudi (kojim treba analiza) analiziraju druge.
    Oli da se izanaliziramo?

  24. #124
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Ljudi kljuc uspjeha u Ljubavi i svemu je druzenje. Izadjite, nadjite hobi, druzite se, trazite ljude se slicnim interesovanjima, pa iako je to mozda to sto vi zelite "tabu" u vasem "coporu" drugova.

    Nemojte pogresno da me shvatite...
    Osim sto se misli na kladionice i "copor" drugova iz zgrade, kvarta, koji su svama tipa od 86-te, mislite malo na sebe.
    Postoji kljucni trenutak ili prekretnica kod svih momaka jednom u zivotu kada treba nastaviti svojim putem, kada treba djecaci da se odvoje od muskaraca, da preuzmu odgovornost,
    da rade na sebi i svojim interesima, da rade ono sto vole u zivotu, prosto da idu dalje od onoga sto je tapkanje u mjestu.
    Glavni problem u samopouzdanju i nedostacima u komunikaciji medju omladinom je copor! Vjerujte da je tako.
    Koliko god ima humora i zajebancije medju ipcima oko zgrade, prosto treba naci balans jer ako ga ne nadjete taj copor ce vas drzati u okove, cak i hronicne okove nakon dugogodisnjeg blejanja, jer dolazi do otupljenosti momka kao licnosti tacno u momentu njegovog sazrijevanja, dolazi do nedostatka u izrazavanju i opustenosti prema suprotnom polu a onda neminovno dolazi do unistenja samopouzdanja.
    Nakon toga se osoba ucauri u svom svijetu i tako prodju godine a da ne uspiju da izadju iz tih okova. Vrlo opasna stvar koja pogadja sve vise omladine! Svi smo svjedoci tome!

    Lijepo je imati drugove, ali vecina danasnjih momaka ne shvata da mu je upravo taj "copor" sa kojima visi po citav dan kocnica za mnogo sto sta u zivotu.
    Jer copor se ponasa kao sekta, kao bratstvo, ako jedan momak zeli nesto da radi, ima ambicije i volje da isproba nesto novo, dovoljno je jedan iz copora
    (uvjek ima onaj jedan ili dvojica sto nikakvu perspektivu u zivotu nemaju ali imaju taj harizmaticni ulicni uticaj na ostale) da "omalovazi" tu njegovu ideju nekim komentarom,
    tu se gasi sva zelja i dolazi do odustajanja u vecini slucajeva.
    Tu je srz problema.
    Momak koji prebrodi "copor" i nastavi dalje da radi na sebi, da uci, a pri tom obogacen iskustvima sa ulice i copora koji je prosao, taj momak je mangup.

  25. #125
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Biel/Bienne
    Posts
    12,805
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    .....Wtf?
    http://www.youtube.com/watch?v=PCjwxItb_p4
    Les chiens aboient, la caravane passe.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Analiza krvi
    By fanste in forum Medicina
    Replies: 0
    Last Post: 29-12-16, 15:19
  2. DNK analiza Crnogoraca
    By Bosniaco in forum Istorija
    Replies: 306
    Last Post: 10-07-15, 08:50
  3. Analiza krvne slike
    By Zaovičić in forum Medicina
    Replies: 101
    Last Post: 07-04-14, 18:58
  4. Info Analiza bilansa
    By Linno in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 29-05-12, 18:20
  5. IMEI Analiza...
    By Sailoreagle in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 0
    Last Post: 23-06-05, 14:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •