pustih mu sms veceras i za vidjenje sledece nedelje na kafici, i odgovorio je drage volje, hajde cujemo se

sto ne volim tako neodredjene poruke uh uh uh, e u inat mu nisam odgovorila. nema sta da odgovorim na hajde cujemo se, sad neka se meni vala javi sledece nedelje.

molim analizu ovog sms-a
I ja mrzim te dogovoricemo se, cujemo se, kuckamo se poruke. Iskreno, ili je u guzvi pa ce se javiti kad izadje iz guzve sa normalnijom porukom ili ce se javiti kad mu se cefne, a ocekivace da ti budes slobodna jelte. Ne svidja mi se odgovor.
Minus.
pa i ja tako kontam. ili je u guzvi, poslu pa ce me pozvati od sutra ili ce se javiti kad mu cefne. a ako se javi tako random, da li isti dan za isti dan se prihvata kafica ili za sledeci? ja licno volim da imam dan ranije da mi neko javi, sta ako imam neke obaveze tog popodneva ili veceri, jel znas?

e znas sta ga vadi? ono sto je napisao drage volje...dakle drage volje bi sa mnom na kaficu...
Ja mislim da je odgovorio vise iz kurtoazije i da nije previse zainteresovan.
Meni isto deluje nezainteresovano.
Dosao je onda naduvan plus vrucina pa ste se malo uspalili.
Mislim da nije ni kod tebe u pitanju zaljubljenost vec potreba za nekim u koga ces biti zaljubljena.
Ma ne deluje on meni nesto previse zainteresovano.Bilo bi lepo da se makar zahvalio na pozivu na kafu i rekao da mu je drago sto si se javila.Ono:hajde,cujemo se odaje utisak kao da mu je svejedno i da nije nesto preterano zainteresovan



i da ne kopiram vise, jer mi se povraca. u srednjoj skoli odem kod sestre u bg i izadjem s njom i njenom drugaricom. one su cijelim putem pricale o mailu koji je poslao momak (nije jos bio valjda) ovoj drugarici. cak smo i svratili i internet caffe da moja sestra ocima vidi i kaze sta misli. u pitanju je bila obicna recenica kojom se zavrsila konverzacija.

radite li vi ove analize? sto je poenta tumacenja rijeci, djela i koja je poenta postupanja u skladu sa rezultatima analiza?
i sta se dobija time "sad neka on meni pise, ja sam se javila prosli put", "ako mu je stalo, javice se" bla bla?