Page 3 of 26 FirstFirst 123456713 ... LastLast
Results 51 to 75 of 645

Thread: Apple iPhone 8 i iPhone X

  1. #51
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    a bgm ne znam sta da ti kazem, i7+ sam na kratko koristio, i u pocetku je uveliko imao BUG da cameru nece da otvori nego je samo crno....

    nije ni ios sto je nekad bio, nego sve vise ljudi koji imaju iphone 6, 6s se zale da im laguje, da im se raspada itd....

    dok npr s7e samsung je imao manu sa displejom ali sto se tice rada androida, bukvalno bez greske.....

    evo vidji na EVENTU im je zabagovao face id, znaci STIV se u grobu prevrce....

    sve u svemu, prejaka cijena pogotovo za X model, koji ne nudi nista spektakularno....
    Ja koristim 7+ evo 4 mjeseca, to sa kamerom mi se jos nije desilo. Jedino sam sazalio sto ne uzeh model sa vise GB-a. A vjeruj mi kad vidim koliko se polomljenih samsunga prodaje da mi se ogadio. Znaci svakom drugom ili staklo nazad ili displej. A sto se tice izgleda S8, on mi je neprevazidjen. Samo ga ne bih uzeo trika nema upravo zbog gore navedenog.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  2. #52
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Sin City
    Posts
    774
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    1159 eura / 24 mjeseca = 48.29 eura mjesecna rata
    Nas Telekom da bi zaradio stavice da mjesecna rata bude 55 eura.

    Takodje da napomenem da Telekom u Crnoj Gori samo za iPhone modele daje garanciju od jedne godine, dok svi ostali (Samsung, Huawei, LG...) imaju dvije godine. Zasto je tako za telefon koji kosta preko 1000 eura je van mene.

    Takodje od Apple-a bezobrazluk da razlika koja se ogleda samo u displeju izmedju 8 i X je 300 dolara. Nista spektakularno ne nudi za toliku cijenu.

    Ali opet, prodace se najvise do sada...
    Under wandering stars I've grown..
    ..Always Out Numbered...Never Out Gunned...

  3. #53
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,561
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,427
    Thanked in
    2,559 Posts

    Default

    ovaj x je ok ali cijena je ludilo


  4. #54
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p4k3r0 View Post
    Ja koristim 7+ evo 4 mjeseca, to sa kamerom mi se jos nije desilo. Jedino sam sazalio sto ne uzeh model sa vise GB-a. A vjeruj mi kad vidim koliko se polomljenih samsunga prodaje da mi se ogadio. Znaci svakom drugom ili staklo nazad ili displej. A sto se tice izgleda S8, on mi je neprevazidjen. Samo ga ne bih uzeo trika nema upravo zbog gore navedenog.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    Istog smo misljenja za s8 i lomljenje zato ga nisam ni uzeo, to se u pocetku desavalo kad ga uzeh (novembar) posle 2,3 mjeseca su ispeglali to

  5. #55
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Note 8 je tata svih trenutnih smart telefona. Gledah danas fotografije kakve pravi i bolje da nisam vidio da se ne patim...kakav telefon kumovi..brutalnost... A ovaj iphone X kao da su dizajnirali ljudi koji rade na CAT telefonima.

  6. #56
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    703
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    A ova kamera djeluje ubojito za instagram.

    Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

  7. #57
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Istog smo misljenja za s8 i lomljenje zato ga nisam ni uzeo, to se u pocetku desavalo kad ga uzeh (novembar) posle 2,3 mjeseca su ispeglali to
    I rado bih promijenio ga, probao nesto novo ali nemam hrabrosti jednostavno.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  8. #58
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Note 8 je tata svih trenutnih smart telefona. Gledah danas fotografije kakve pravi i bolje da nisam vidio da se ne patim...kakav telefon kumovi..brutalnost... A ovaj iphone X kao da su dizajnirali ljudi koji rade na CAT telefonima.
    Note 8 po meni mogu jedino u ruku da drze drvosjece i mesari. Oni ljudi kojima je ruka pata pata sa duzinom tabana. Sto se mene tice mogu ga napravit ne znam kako, dzaba kad je tel kao vrata mi od sobe.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  9. #59
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Pa dobro, ko oće, može da ćori na 4.7" HD displej po cijeni bubrega

  10. #60
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by p4k3r0 View Post
    Note 8 po meni mogu jedino u ruku da drze drvosjece i mesari. Oni ljudi kojima je ruka pata pata sa duzinom tabana. Sto se mene tice mogu ga napravit ne znam kako, dzaba kad je tel kao vrata mi od sobe.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro
    Cini ti se mrvicu je veci od 7+ a uzi.. tako da se lakse drzi nego iphone... Al opet zbog ekrana i padova ga nesto ne bih uzeo

  11. #61
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Cini ti se mrvicu je veci od 7+ a uzi.. tako da se lakse drzi nego iphone... Al opet zbog ekrana i padova ga nesto ne bih uzeo
    Pa bas zbog toga sto je duzi. Ja o tome i pricam. E zamisli ovo da padne. hahahha. A dje, tu spasa nema. Moraju da pocnu da ih oblazu kao one CAT-ove.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  12. #62
    Join Date
    May 2010
    Posts
    3,821
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Koliko kosta note 8, koliko je kod operatera s8 a koliko ip7? Kakav je otisak prsta imao samsung s5, kako radi skener oka na s8? Ovo sa skeniranjem lica ce bit standard ali za 5 godina kod ostalih (kao sto je sad otisak prsta, koji je isto prosao kod "znalaca" kad je izasao na 5s) ... Cijena nije za sirotinju kao ni cijena note 8, a druga je stvar sto ce neko ko sad kupi note 8 za par mjeseci izgubit 400e dok na ip nece ni 150... Telekom je od ip7 poceo da daje 2 godine garancije gdje ako ti se nesto desi podjes i za najmanju sitnicu dobijes nov telefon, dok kod ovlascenog servisera samsunga dobijes samo secer... Da je skup jes, da valja valja, koji je bolji gleda savako kako oce i na sta je navikao...

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk

  13. #63
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    42
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bosko10 View Post
    Koliko kosta note 8, koliko je kod operatera s8 a koliko ip7? Kakav je otisak prsta imao samsung s5, kako radi skener oka na s8? Ovo sa skeniranjem lica ce bit standard ali za 5 godina kod ostalih (kao sto je sad otisak prsta, koji je isto prosao kod "znalaca" kad je izasao na 5s) ... Cijena nije za sirotinju kao ni cijena note 8, a druga je stvar sto ce neko ko sad kupi note 8 za par mjeseci izgubit 400e dok na ip nece ni 150... Telekom je od ip7 poceo da daje 2 godine garancije gdje ako ti se nesto desi podjes i za najmanju sitnicu dobijes nov telefon, dok kod ovlascenog servisera samsunga dobijes samo secer... Da je skup jes, da valja valja, koji je bolji gleda savako kako oce i na sta je navikao...

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk
    Amin.


    Sent from my iPhone using Cafe Del Montenegro

  14. #64
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bosko10 View Post
    Koliko kosta note 8, koliko je kod operatera s8 a koliko ip7? Kakav je otisak prsta imao samsung s5, kako radi skener oka na s8? Ovo sa skeniranjem lica ce bit standard ali za 5 godina kod ostalih (kao sto je sad otisak prsta, koji je isto prosao kod "znalaca" kad je izasao na 5s) ... Cijena nije za sirotinju kao ni cijena note 8, a druga je stvar sto ce neko ko sad kupi note 8 za par mjeseci izgubit 400e dok na ip nece ni 150... Telekom je od ip7 poceo da daje 2 godine garancije gdje ako ti se nesto desi podjes i za najmanju sitnicu dobijes nov telefon, dok kod ovlascenog servisera samsunga dobijes samo secer... Da je skup jes, da valja valja, koji je bolji gleda savako kako oce i na sta je navikao...

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk
    Otisak prsta mi u bazi imaju, facu nece gledati ahahahhahahaha...

  15. #65
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bosko10 View Post
    Koliko kosta note 8, koliko je kod operatera s8 a koliko ip7? Kakav je otisak prsta imao samsung s5, kako radi skener oka na s8? Ovo sa skeniranjem lica ce bit standard ali za 5 godina kod ostalih (kao sto je sad otisak prsta, koji je isto prosao kod "znalaca" kad je izasao na 5s) ... Cijena nije za sirotinju kao ni cijena note 8, a druga je stvar sto ce neko ko sad kupi note 8 za par mjeseci izgubit 400e dok na ip nece ni 150... Telekom je od ip7 poceo da daje 2 godine garancije gdje ako ti se nesto desi podjes i za najmanju sitnicu dobijes nov telefon, dok kod ovlascenog servisera samsunga dobijes samo secer... Da je skup jes, da valja valja, koji je bolji gleda savako kako oce i na sta je navikao...

    Sent from my LG-H870 using Tapatalk
    Ne znam za Note ali Iris skener meni na Surface radi odlično, ocu i preko naočara za vid otključava bez problema.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  16. #66
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,867
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    U novembru cu biti u Hong Kong, a cujem da je tamo ova elektronika najjeftinija, pa mislim tamo ovaj X da uzmem, valjda ce tax free bit max 750e? Mogao bi se i kod nas za 1000e prodat vjerujem?

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

  17. #67
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,970
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    772
    Thanked in
    334 Posts

    Default

    sve smo mi ovdje neki mafijasi i bitni likovi , pa im je moj otisak toliko bitan

    evo dan danas niko josh nije napravio toliko dobar i brz otisak kao ip (a proslo je skoro 4godine od izlaska 5s) , mislim da ce slicna stvar da bude i sa ovim otkljucavanjem sa licem

    prosle godine sam koristio Note 7 , onaj iris je bio s*anje, malo li je mracnika prostorija nije radio kako treba , centriraj oci o jadu radi , jednostavno pi. E na S8 ga nisam probao al valjda su ga malo poboljsali...
    da se nadovezem na temu cackao sam i probao Note 8 , mislim da je iphonu to jedina ozbiljna konkurencija
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  18. #68
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Ne znam koja je cijena tamo, al racunaj nekih 10% da dobijas povrata... Tesko za te pare

  19. #69
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,970
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    772
    Thanked in
    334 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    U novembru cu biti u Hong Kong, a cujem da je tamo ova elektronika najjeftinija, pa mislim tamo ovaj X da uzmem, valjda ce tax free bit max 750e? Mogao bi se i kod nas za 1000e prodat vjerujem?

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app

    racunaj da ce prvi modeli bit i debelo skuplji od 1000, dok ga ne dobiju i ne pojavi se u mreze i na crno ...
    samo obrati paznju kako ide ovo oko preorder-a, jer mislim da ga moras rezervisat ako hoces odmah u novembar da ga uzmes
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    @stivi

    Probaj otisak prsta na Huawei P10 brate, sve, ali sve je smiješno pri njemu. (ovo ti kaže neko kome svi u familiju imaju ajfone, mada sam i ja prošao znaš i sam skoro sve generacije)
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  21. #71
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    A dje za klasu je bolji od ajfona i samsunga

  22. #72
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Hahahhh

  23. #73
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,970
    Thanks Thanks Given 
    530
    Thanks Thanks Received 
    772
    Thanked in
    334 Posts

    Default

    moguce , al znam da on i mate imaju brutalnu kameru ali bas brutalnu i tu skidam kapu
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  24. #74
    Join Date
    Nov 2007
    Posts
    2,357
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    U novembru cu biti u Hong Kong, a cujem da je tamo ova elektronika najjeftinija, pa mislim tamo ovaj X da uzmem, valjda ce tax free bit max 750e? Mogao bi se i kod nas za 1000e prodat vjerujem?

    Sent from my SM-A510F using Cafe Del Montenegro mobile app
    Samo ne znam kako ces legalno to dobaciti do Crne Gore, a da ti troskovi znacajno ne skoce.

  25. #75
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Ova obrva je epic fail, odavno to pričam (odavno se i zna kako izgleda). Ja ne vjerujem da je Apple ovo dozvolio sebi, godinama su bili prepoznatljivi kao klasa za sebe što se tiče dizajna. A neka to nego i infinity display čak je bolje odrađen na Samsungu što nikako nisam očekivao, Stiv Jobs se vjerovatno apgrejdova u ventilator posle jučerašnjeg predstavljanja...
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

Page 3 of 26 FirstFirst 123456713 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •