View Poll Results: Vaš favorit?

Voters
47. You may not vote on this poll
  • Arsenal

    5 10.64%
  • Bournemouth

    0 0%
  • Brighton and Hove Albion

    2 4.26%
  • Burnley

    0 0%
  • Chelsea

    9 19.15%
  • Crystal Palace

    0 0%
  • Everton

    0 0%
  • Huddersfield Town

    1 2.13%
  • Leicester City

    1 2.13%
  • Liverpool

    5 10.64%
  • Manchester City

    9 19.15%
  • Manchester United

    11 23.40%
  • Newcastle United

    1 2.13%
  • Southampton

    0 0%
  • Stoke City

    1 2.13%
  • Swansea City

    0 0%
  • Tottenham Hotspur

    1 2.13%
  • Watford

    0 0%
  • West Bromwich Albion

    0 0%
  • West Ham United

    1 2.13%
Page 1 of 24 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 578

Thread: English Premier League -2017/2018

  1. #1
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default English Premier League -2017/2018

    Evo ja ću opet kad neće niko.




    Sljedeće neđelje se naravno igra i Community Shield kao uvod u sezonu. Prilika je da Venger ili Konte upišu još jedan trofej (ako su dovoljno očajni i povrijeđenog ega).
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  2. #2
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,569
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Antonio Rüdiger says he completed a 'dream move' to Chelsea to escape racism in Italy.




    Sent from my LG-H818 using Tapatalk

  3. #3
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    A prva tekma 11. u petak naveče. Ma nemoj me čoče, čuš. PL u petak. Bilo je par utakmica prethodnih sezona, ali start!?

  4. #4
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Da se krene prvo od velike sestorke:

    Chelsea

    Conte neocekivano uzeo titulu u svojoj debitantskoj sezoni, 3-4-3 je mesecima bila neresiva enigma za citavu ligu, pred kraj sezone je vec pocelo da se nazire da Chelsea i nije toliko nepobediv ali su oni do tada vec nabili ogromnu zalihu bodova i ubedljivo su najbolje od svih ekipa igrali na rezultat i minimalno prosipali bodove protiv osrednjih ekipa. Conteov Chelsea je sada svima vec poznat i tesko je jako zamisliti da ce odbraniti titulu, Diego Costa koliko god da je bio kritikovan, dao je 20 golova prosle sezone, sto nece biti lako Morati da nadoknadi u prvoj sezoni u Engleskoj. Tim nije nesto preterano remontovan, koliko mi se cini. Bez obzira na sve trebali bi bar u TOP 3 da zavrse, a ako stvarno uspe Conteu da odbrani titulu vrlo lako im moze postati jos i veca legenda od Mourinha.

    Tottenham

    Iako su zadnje dve sezone jako napredovali svi su saglasni da ce ih domacinstvo na Wembleyju previse osakatiti, a 17 2 0 sa WHL nema sanse da mogu ni priblizno da ponove. Nisu jos nikoga kupili, prodali samo Walkera, realno gledajuci krajnji domet im je TOP 4 i ocekujem da opet zavrse iznad Arsenala.

    Man. City

    Kada puknes 200 mil. funti samo na odbranu jasno je kolike ti je komplekse nabila prosla sezona i sta ocekujes od ove. Mozda i prvi favorit za titulu, za ocekivati da ce derati klubove van TOP 6 ali u medjusobnim duelima sa direktnim konkurentima ne bi trebali da na kraju odnesu prevagu i moguce da ce da osvoje neki utesni Mickey Mouse kup.

    Liverpool

    Klopp sacuvao najbolje igrace i pored ponude od 100 mil. evra za Coutinha. Klopp kao neko ko nije preveliki takticar a sklon haoticnim rezultatima ne bi trebao ni ovaj put da prekine Liverpoolovo prokletstvo ali bi trebalo da znatno popravi statistiku protiv ekipa sa donjeg dela tabele.

    Arsenal

    Ocekujem da budu ono sto je United bio u prosloj sezoni, konkurent za titulu reda radi a na kraju vrlo moguce da ce juriti trofej LE posto ni ove sezone nisu previse vidjeni cak ni za TOP 4 a i Lacazette pitanje je koliko ce im se isplatiti, nije bas najsjajnije poceo na pripremama.

    Man. United

    Standardno jedan od glavnih favorita za titulu, Mourinho je cini se prevazisao skroz onu krizu jos od pretprosle sezone sa CHE, sad da li ce bas uspeti da istaktizira i izbunkerise titulu, ne treba se sa tim zaletati, mogu da zavrse i prvi a mogu da na kraju ni ne osvoje nista i ne izbore ni LS. Lukaku bi trebao da bude taj gol vise da se izbegnu svi oni silni iksevi iz prosle sezone, narocito na OT, Pogba bi prosto morao da ima bolju sezonu a odbrana im je i bila jos i najbolji segment igre. Chelsea i dva Manchestera bi trebala da cine taj Bermudski trougao u borbi za titulu, da li ce pobediti dobro postavljena taktika ili skupo placena pojacanja, tek ce se videti.

    Od ovih ostalih klubova Everton bi trebao opet sedmi, ovi do zadnja 3 mesta ne bi trebalo previse da se rotiraju a za ispadanje mi je jedini skoro pa siguran Huddersfield i mozda Brighton, za jedno 5-6 ekipa i bod moze biti presudan.

  5. #5
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Neko iz Mancastera bi trebao da uzme, previse su para usuli.

  6. #6
    Join Date
    Aug 2015
    Location
    Westeros
    Posts
    1,341
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    294
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Vala Siti, ubitačan napad, isto tako i sredina i još jedan dobar štoper i eto jaka zadnja linija. Novi golman im je takođe brutalan. Znači imaju sve baš.
    Opet, po meni, uspijeh Pepa smatram samo LŠ, ne može ovo, baš kakvu će imati ekipu ove sezone i kolike pare su usute.

    Everton će ove godine možda u top 5 ekipa, odlično odrađen prelazni rok a Kumara umije isto posa'.

    Kao što reče "čoek sa sjevera", kokoši će se mučiti ove sezone zbog novog stadiona. To su pokazali u LŠ.

    Ovo što se moglo vidjet' u pripremama, Junajted će čvrsto djelovati ove sezone, sve više liči na Muov Čelzi, a eto i Matić je da se postara za njegovu ulogu.

    Livapul: Opet mislim da imajo kantu od odbrane što će ih koštat' sezone.

    Arsenal će možda zadržat' najjače igrače ove sezone, ali opet znaju se njihovi problemi koji nemaju mnogo veze sa umijećem igrača.

    Zaboravljen Čelski. Guraće oni u LŠ ove sezone. Možda neki semi-final se stigne i to je to.
    Last edited by Ser Bronn; 01-08-17 at 21:37.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,071
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    562
    Thanked in
    392 Posts

    Default

    mislim da ce ove sezone biti jedino pitanje moze li city da primi golova koliko ih mogu dati, a ne obrnuto.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  8. #8
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,569
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ser Bronn View Post
    Vala Siti, ubitačan napad, isto tako i sredina i još jedan dobar štoper i eto jaka zadnja linija. Novi golman im je takođe brutalan. Znači imaju sve baš.
    Opet, po meni, uspijeh Pepa smatram samo LŠ, ne može ovo, baš kakvu će imati ekipu ove sezone i kolike pare su usute.
    Sta je trebao, da nastavi sa Bravom/Hartom i u pohod sa Kolarovom, Klisijem, Sanjom i Zabaletom po titulu, sa sve jakim Hesusom Navasom i ostalom boranijom? Long term planning je unistilo Siti, o tome nisu razmisljali, Pepova greska je sto jos vise nije osvjezio ekipu u prvu sezonu. Pa ljudi nisu platiti beka skoro sedam godina. A u takvoj su poziciji da moraju sve da preplacuju.
    Mada nebitno, kad je LS or nothing, samo da mi je znat od kojeg se jos trenera to ocekuje.



    Sto se tice titule, ko ce ga znat. Meni je Celzi neozbiljan sa Fabregasom, Kanteom i Bakajokom na tri fronta - jos ako se jedan povrijedi iha, plus Azar valjda nece pocet sezonu, plus Kosta out. Ima li sanse da Vilian zapocne sezonu kao starter, ovo zbog FPLa - 7m price. Ali zato LS moze svasta bit, i dalje sam impresioniran kako je Konte motivisao prosjecnu Italiju na EURO, stvarno su ratnici bili i ako to ponovi sa Celzijem... bice zanimljivo.
    Arsenal neozbiljan. Mada ako dovedu Lemara i Serija mozda i bude tu nesto.
    Totenhem mi bio jedan od favorita, ali dje nadjose da predju sad na Vembli...
    Liverpul moze, mislim da ce prsnut te sile milione na Van Dajka na kraj, neka ih. I ove godine ce mislim ove jake osurit, samo da ne prosipaju protiv malih.
    Dva Mancestera glavna, Pogba dobio zastitu, tu je i Lukaku, ako Marsijal i Miki budu konstantni, plus mislim da ce i Ibra potpisat kasnije za njih...
    Nadam se da Pep nece eksperimentisat sa trojicom nazad, jes da su nekako sigurniji, ali jednostavno je greota da onda mora da bira ko ce da mu igra od Vokera, Mendija, Sanea, Bernarda, Sterlinga...
    Potpuno je nejasno zasto dva Mancesterska kluba ne podjose za Fabinja, znaci 40-50m za holdera / desnog beka, upravo ono sto im treba. Junajted je doveo Matica, al Siti ce opet da se oslanja na Fernandinja, Turea i da se nadaju da ce Gundo da ostane zdrav.

    Ajde samo neka bude dobra i da ne bude vec rijesena do januara.

  9. #9
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Pogba ,Matic ,Herrera ,i onaj crnac pozadi mi djeluju kao ekipa, koja nece primiti mnogo golova ove sezone.
    Siti znam ce da raznese svaku ekipu van top 5.
    Bice ovo trka dva Manchestera.
    Liverpul ispred Celzija.

  10. #10
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Liverpul ako uzme Van Dajka moze u prve tri lagano. Cini se da odavno nisu bili ovako kompaktni

  11. #11
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Jedna novina u engleskim kup mečevima koja kreće od neđelje i Community Shield-a.

    The system is based on the format used in tennis tie-breaks, with the team taking the first kick in each pair of kicks alternating, so AB-BA-AB-BA and so on instead of AB-AB-AB-AB etc.

    The FA said in a statement: ‘The FA has today announced that a different order of kicks for Kicks from the Penalty Mark (KFPM) will be trialled at Sunday's FA Community Shield - the first time the new format will be used competitively in the country.

    ‘The new format will be used across all English Football League tournaments from this season but the first chance to see the system at work could now come this weekend at Wembley.’
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  12. #12
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Arsenal ako misli ozbiljno da igra ove sezone mora dovesti stopera i zadnjeg veznog. Ovo krpljenje sa Monrealom(koji je bio dobar danas) i Holdingom nema smisla.
    Xhaka je nevjerovatno nepouzdan igrac, Bellerin je danas kiksao 10 puta.

  13. #13
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Beethoven's C*** View Post
    Jedna novina u engleskim kup mečevima koja kreće od neđelje i Community Shield-a.
    Ja gledam sad ove penale i pitam se što je ovo. Kakva glupost.

  14. #14
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,658
    Thanks Thanks Given 
    469
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Istraživanje su radili i tim a dobija tipa 60%+ meceva na penale jer su kao pod manjim pritiskom posto pucaju prvi

    Sent from my MI 5 using Tapatalk

  15. #15
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je ovo sasvim ok, i logično. Nije vala neka promjena ne znam ni ja kakva. Samo sistem ABBA 'mjesto ABAB. Ima smisla.

    Sent from my M1 E using Tapatalk
    DICIOTTO

  16. #16
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Zašto ga ja odma' ne stavim capitena, zašto ? Zašto ne odma' triple captain ? Kakav igrač.

    Đe će ovo Cech hahahahhaahah
    Last edited by Samo Niksic; 11-08-17 at 20:51.

  17. #17
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Kakva rupa ovaj arsenal pozadi..iz godine u godinu ista prica.

    Sent from my HTC 10 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  18. #18
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Ludnica od utakmice. Bez odbrana.

    Sent from my HTC 10 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  19. #19
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Kakav kriminal od odbrane...
    Ziru najpodcjenjeniji igrac lige.

  20. #20
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,224
    Thanks Thanks Given 
    138
    Thanks Thanks Received 
    384
    Thanked in
    291 Posts

    Default

    Neobjasnjivo zasto je Leicester pustio posjed Arsenalu kod 3-2.. Iako je Arsenal grijesio svaki drugi pas opet je gol visio u vazduhu jer sa strane je sve bilo prohodno..

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,071
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    562
    Thanked in
    392 Posts

    Default

    7+ prva utakmica, tako se otvara nabolje nogometno natjecanje na planeti.
    pustio je i u prvom. james i ndidi nisu bas neka sila na sredini, a na kontre su fino gurali u prvom. vucko sekspir pogubio konce u drugom poluvremenu, sve promasio sa izmjenama. s druge strane #WENGER-IN sve pogodio. bude li arsenal poceo ovako protiv liverpula sa monrealom, holdingom i sejom na centralnim, ima da se iskenjaju po njima, sa ili bez coutinha.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  22. #22
    Join Date
    May 2015
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    3 gola za 30min.. a igra jadna.

  23. #23
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Niksic
    Posts
    11,259
    Thanks Thanks Given 
    204
    Thanks Thanks Received 
    200
    Thanked in
    63 Posts

    Default

    Smiješne odbrane u EPL.

    Tačno treba na fantazi staviti što jeftiniju odbranu, jer osim jedne, dvije ekipe, sve su rupetine.
    Ja znam da juče me je stvorilo
    I znam da danas je danas
    i da sutra stvaram sam...

  24. #24
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Posebno u prvim kolima, ja sam samo ispoštovao Tottenham i United, ostali su jeftini.

    Kakvo tužno poluvrijeme Salaha, izgleda kao onaj iz Chelsea, a ne onaj od prošle godine. Vjerovatno biva zamijenjen prije 60-og ako se nešto drastično ne promijeni.

  25. #25
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,569
    Thanks Thanks Given 
    260
    Thanks Thanks Received 
    332
    Thanked in
    204 Posts

    Default

    Da bi ove godine pokazali da su najbolja i najkompetitivnija liga na svijetu, odlucili su da igraju bez odbrana i da pljuste goloviii.

    Juce Ceh kao najveci amater, znaci kakva rupa.


    Danas Liverpul - ja ni malo nisam iznenadjen, a opet ih igram na kladionicu - sve mi **** ako znam zasto, nesto vjerujem promijenice se oni, ma kakvi. Ovdje ne moze pomoc ni VVD, ma niko. Ovo Klopp mora da sredi, fakin Okaka sam ostaje na skok, Minjole usao u gol, Lovren samo sto ne pane na guzicu, ja ne znam. Henderson i Dzan babe.
    Sigurno ih je i Kutinjo poremetio, ali ovo je cisti amaterizam.

    Salah... necemo o tome. Sto ga stavih na FPL prije Manea...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Seria A Calcio 2017/2018
    By Samo Niksic in forum Fudbal
    Replies: 1890
    Last Post: 13-07-18, 02:35
  2. Fantasy Premier League 2016/2017
    By MeDo_JE in forum Fudbal
    Replies: 51
    Last Post: 02-06-17, 00:28
  3. Premier League - Sezona 2016/2017
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 1036
    Last Post: 30-05-17, 16:59
  4. English Premier League 2015/16
    By moon safari in forum Fudbal
    Replies: 3419
    Last Post: 27-05-16, 17:15
  5. English Premier League, Season 2010-11
    By American Dream in forum Ostali sportovi
    Replies: 3
    Last Post: 09-08-10, 00:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •