View Poll Results: Osvajač 2017/2018

Voters
38. You may not vote on this poll
  • Roma

    5 13.16%
  • Fiorentina

    1 2.63%
  • Milan

    8 21.05%
  • Juventus

    12 31.58%
  • Lazio

    1 2.63%
  • Hellas Verona

    0 0%
  • Crotone

    0 0%
  • Genoa

    0 0%
  • Sampdoria

    0 0%
  • Cagliari

    0 0%
  • Udinese

    0 0%
  • Torino

    0 0%
  • Inter

    5 13.16%
  • Chievo

    0 0%
  • Bologna

    0 0%
  • Benevento

    0 0%
  • Atalanta

    0 0%
  • SPAL

    3 7.89%
  • Sassuolo

    0 0%
  • Napoli

    3 7.89%
Page 73 of 76 FirstFirst ... 23636970717273747576 LastLast
Results 1,801 to 1,825 of 1891

Thread: Seria A Calcio 2017/2018

  1. #1801
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    15 od 30 sa top 6, ali zato 57 od 84 sa ostalim ekipama, tu leži vrag.

    Plus je sa top 6 igrao dosta puta 0:0, braneći se većinu meča.

    Plus je Inter ove sezone odigrao koliko manje mečeva od Lazia, nemajući evropske mečeve, najmanje 10 ?

    Plus je Inter bogatija ekipa, prosto rečeno.

    Možda je Lazio nije nešto zaslužio ali nije ni Inter posebno. Manje od dva zla.

  2. #1802
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    A hoce li mi ko reci je li Bufon zavrsio karijeru ili mu je bila mala plata u Buventusu pa je zato plakao prije neki dan?
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  3. #1803
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Usudio bih se reci,najvaznija utakmica za Inter u poslednjoj deceniji,i od onog finala sa Bajernom. Da nismo usli u LS,vjerovatno je ne bi gledali u iducih bar 5 godina. Ovako,mozemo da se nadamo da cemo sledece godine da zaprijetimo i Juventusu.
    Dva bas solidna igraca dovedena za dz,odbrana pokrivena na svim mjestima.(ne sumnjam da ce otkupiti Kansela,Ausilio ce iskombinlvati to preko Kondogbije),uz 2 dobra pojacanja i oslobadjanje nekolika skarta,mozemo da imamo vrlo dobar tim.
    Ali prvu stvar koju bih ja ucinio je napad na Konte-a ili Simeone-a(sto je mala vjerovatnoca),i Spaletiju dao slobodno.

  4. #1804
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Spaleti ce da produzi do 2021

  5. #1805
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nicim ne zasluzuje ugovor,ali dobro.

  6. #1806
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Nešto ne vjerujem da će napravit neki bruka tim nego malo bolji od ovoga trenutnog...

  7. #1807
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,633
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    sa ovim što je imao Spaletti je napravio odličan posao, ali za ligu šampiona moraju napraviti mnogo bolji tim ako misle da prodju makar u osminu. i naravno da zadrže Icardia, bez njega nemaju šanse


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  8. #1808
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ovo je Spaletijeva zasluga bar 30%. Realno su Juve, Napoli i Roma daleko ispred Intera, dok je Lacio pokazao ljepsi i bolji fudbal. Ali im je upravo nedostajao iskusniji trener da dobiju neke stani/pani utakmice..

    Definitivno mu treba produziti ugovor i malo ojacati ekipu.

    Uz otkup Kansela Inter ima sve preduslove da igra 3-5-2 kako Spaleti voli. Definitivno im treba jedna zivotinja na sredini.

    Kupovina Lautara mirise na prodaju Ikardija, pa bi u tom slucaju bilo novca da se dovede neki majstor. Nadam se Kjezi iz Fiorentine, a aktuelan je sad i onaj spic Atalante Barou kao i Ilicic.

    Mislim da ce ova.transfer kampanja opet biti low cost na krilima fer pleja. Otkupice mozda Kansela, pregovarat do besvijesti oko Rafinje.. jedino sto moze pogurati situaciju jeste prodaja Joao Maria za dobre pare. Ako ne, vraca se u Inter i to je to sto se tice AMF.

  9. #1809
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Uz otkup Kansela Inter ima sve preduslove da igra 3-5-2 kako Spaleti voli. Definitivno im treba jedna zivotinja na sredini.
    4-2-3-1 je njegov omiljeni, što otprilike i forsira u Interu, otkud sad 3-5-2 ? I kad je prvi put bio u Romi, to se igralo, kao i prošle godine.
    Definitivno nije rigidan trener i prilagođava, tako da je znao da koristi i 3-5-2, ali ne mislim da to voli.

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Mislim da ce ova.transfer kampanja opet biti low cost na krilima fer pleja. Otkupice mozda Kansela, pregovarat do besvijesti oko Rafinje.. jedino sto moze pogurati situaciju jeste prodaja Joao Maria za dobre pare. Ako ne, vraca se u Inter i to je to sto se tice AMF.
    Ovo je dobar opis moguće transfer kampanje, uz par izuma Sabatinija (kao Lautaro), plus dosta prodaja.

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Nicim ne zasluzuje ugovor,ali dobro.
    Osvojio sa ne puno jačim timom 10 bodova više. To nije baš ništa.

  10. #1810
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Izgleda Napoli dovodi Simone Inzagija, hahahaha. Kako ce da se ugasi taj klub sa ovom neznalicom. Steta, a mogli su da imaju lijepu pricu sa nekim trenerom Portugalcem/Spancem koji forisira slican stil kao Sari.

    Koja je razlika izmedju Inzagija i Sarija pokazao je njihov medjusobni duel kad Napoli nije izlazio sa polovine Lacija.

    A Lacio u slucaju da im ode Inzagi dovodi Konseisaa. TARE I LOTITO NIKAD NE GRIJESE. Mada je meni totalni hit trener Sahtjora - Fonseka. Sad bih potpisao da bude dozivotni trener Intera.

    A evo jos jedno gasenje: https://www.mozzartsport.com/fudbal/...-kaplar/295940


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  11. #1811
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Meni se čini da je zadnje sezone u Romi poceo da forsira 3-5-2. U Interu je svakako eksperimentisao dosta jer Dambrozio moze da igra beka i stopera potrebi. Sad ce imati Kansela i Asamou po bokovima, koji su oba bolji u ofanzivi. Sa Perisicem i Kandrevom se otvara prostor za 3-4-3. Ali im onda treba beton vezni dvojac i neki sidraš tipa Duvana Zapate.

    Iskreno ja bih najvise volio da to bude neka formacija s 4 u odbrani, ali Kanselo i Asamoa nisu bas klasicni bekovi. Vrlo moguce da kupovina Kansela zbog toga i izvisi, osim ako Valensija ne spusti cijenu.

    Velika je stvar za Inter sto su povrnuli Brozovica. U prvom dijelu sezone su ga kleli, sad se kunu u njega. Vecino je dobra alternativa, Galjardini neka modernija verzija Kristijana Zanetija, Borja je starac.. tu pod hitno treba da legne najjaci transfer udarac. Da li je to Strootman? Ili nedje iskopaju kakvog ludaka iz gomile talenata..

    Ode li Kandreva sto je izvjesno, tu moraju da dovedu dobru alternativu. Koliko citam, moguce je dovodjenje Ilicica. Ili Verdija iz Bolonje.

    Iskreno ne ocekujem neki strasan transfer. Vise ce to da budu neke “pametne” trgovine. Pa ako prodju dobro, super. Ako kiksaju, nikom nista. Uslo se u LS nakon tolko godina

  12. #1812
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default Seria A Calcio 2017/2018

    Spaleti nikad nije igrao sa 3 stopera (bas rijetko s Romom) ali ce od sledece tako igrati jer nijedan od Miranda, Skriniar, De Vrij nece prihvatit da sjedi na klupi. To sam rekao jos kad se pisalo da De Vrij dolazi.

    I bas zbog toga ce sledeca sezona da bude losa za Inter zbog cinjenice sto ce biti bunkerisanja sa 3 stopera, tj. 5 klasicnih defanzivaca, plus veznjaci. Samo ce se branit. UOKVIRITE OVAJ POST

    Ne krivim igrace, trener ce biti iskljucivi krivac zbog loseg rezultata jer nece imati muda da nekog od ta 3 stopera stavi na klupu. Nadjite mi klub u sezoni 2017/18 koji je ostvario rezultat sa 3-4-3 ili 3-5-2. Provaljena formacija skroz


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 22-05-18 at 22:43.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  13. #1813
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne bih rekao da je igracki ta Roma mnogo jaca od nas... igrali su i LS,znamo svi sta su i tamo napravili,i povrh svega su iznad nas na tabeli... Garantujem da Spaleti grupu prosao ne bi sa Romom ove godine.

    Svaki navijac Intera koji misli da je ovo veliki uspjeh u ovakvoj ligi(jedva 4. mjesto ),moze da predje na sah

  14. #1814
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Ne bih rekao da je igracki ta Roma mnogo jaca od nas... igrali su i LS,znamo svi sta su i tamo napravili,i povrh svega su iznad nas na tabeli... Garantujem da Spaleti grupu prosao ne bi sa Romom ove godine.

    Svaki navijac Intera koji misli da je ovo veliki uspjeh u ovakvoj ligi(jedva 4. mjesto ),moze da predje na sah
    uspjeh jeste iz vise razloga, najvazniji je taj da nijesmo imali klupu...nekako mi se cini da si pratio ove godine na flashscore pa da ti pojasnim:
    Inter je poceo sezonu sa Vesinom, Gagljardinijem, Brozovicem i Valerom. kako je igrao Brozovic negdje tamo do januara dobro je sto smo medju 10 bili na polusezonu. Valero je pokojnik, Vesino da nije dao onaj gol protiv Lacija bi isto bio teski flop, Gagljardini do nedje januara i momenta kad ga je Spaleti upario sa Brozovicem iza Rafinje isto 0.
    u napadu jedina konstanta Ikardi (njegov izostanak onih 4-5 meceva nam se umalo obio od glavu. Perisic je poceo dobro pa se ugasio i on oko nove godine. Kandreva 0 golova za cijelu sezonu a odigrao je gotovo svaki mec i postavio gotovo sigurno najgori rekord u istoriji liga petice...to je sto se napada tice.
    bukvalno smo imali samo jednog beka (Dambrozio) do dolaska Kancela u januar. onaj drugi (Santon) nas je kostao jedno 7-8 bodova...
    odbrana sa Skrinjarom i Mirandom i Handom na golu je uz Ikardija (ako izuzmemo onu povredu i odsustvo tih nekoliko meceva) jedina konstanta sto se cijele sezone tice, sve ostalo je trop (ne racunam Rafinju i Kancela).

  15. #1815
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Spaleti nikad nije igrao sa 3 stopera (bas rijetko s Romom) ali ce od sledece tako igrati jer nijedan od Miranda, Skriniar, De Vrij nece prihvatit da sjedi na klupi. To sam rekao jos kad se pisalo da De Vrij dolazi.

    I bas zbog toga ce sledeca sezona da bude losa za Inter zbog cinjenice sto ce biti bunkerisanja sa 3 stopera, tj. 5 klasicnih defanzivaca, plus veznjaci. Samo ce se branit. UOKVIRITE OVAJ POST

    Ne krivim igrace, trener ce biti iskljucivi krivac zbog loseg rezultata jer nece imati muda da nekog od ta 3 stopera stavi na klupu. Nadjite mi klub u sezoni 2017/18 koji je ostvario rezultat sa 3-4-3 ili 3-5-2. Provaljena formacija skroz


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Miranda je jos davno reako da mu je ovo zadnja sezona u Inter i da zeli da se vrati u Brazil da tamo zavrsi karijeru.
    mozda, ali samo mozda se predomisli sad zbog CL (ili ga ovi ubijede da ostane ipak) al mu niko ne bi garantovao da ce igrat pa da se mora preci na 3 u odbranu.

  16. #1816
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Ne ide Miranda nidje jer je doktor i kapiten jednog Brazila i kao takav mora ostati makar jos godinu. Doktorice su i preostala dva stopera tako da je grijeh nekoga ostavit na klupU, ali zbog toga cemo da igramo najruzniji fudbal na planeti zbog 3-4-3 ili 3-5-2


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  17. #1817
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Meni se čini da je zadnje sezone u Romi poceo da forsira 3-5-2.
    Pa jeste, to i kažem, prilagodio se onome što je imao u Romi.

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Izgleda Napoli dovodi Simone Inzagija, hahahaha. Kako ce da se ugasi taj klub sa ovom neznalicom. Steta, a mogli su da imaju lijepu pricu sa nekim trenerom Portugalcem/Spancem koji forisira slican stil kao Sari.

    Koja je razlika izmedju Inzagija i Sarija pokazao je njihov medjusobni duel kad Napoli nije izlazio sa polovine Lacija.
    Đe ti pročita Inzaghija u Napoli, samo mi pojasni :lolblue: Cijela Italija bruji o sinoćnjem dolasku Ancelottija u Napoli, a ti si iskopao ovo

    Baš veliko iznenađenje, inače. Boom za sledeću sezonu u Italiji, ovo je osnova za još jedan pokušaj na scudetto.

    Što se tiče teksta Željka Pantelića na Mozzartu, jedan quote:

    Najpopularniji italijanski intelektualci, novinari, pevači, televizijski voditelji, glumci, sportisti su verni sledbenici “plavo-crnih” boja. Od Enrika Mentane, preko voditelja Paola Bonolisa, glumačkog trija Aldo, Đovani i Đakomo, šoumena Fjorela, do Vaska Rosija, Ligabuea i Valentina Rosija.
    Sve naj, naj, naj ljudi navijaju za Inter a onda nabroji ove kante u tekstu, pa ovo ne može :lolblue:

  18. #1818
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Valero je pokojnik
    Nemoj da te Trile čuje..
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  19. #1819
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    @Samo Niksic
    kante? sto se mene tice, sve je moglo da pocne i da se zavrsi sa Valentinom...da samo on navija za nas od poznatih bilo bi dosta.

  20. #1820
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    nego, sto cemo sa AC Milan?
    neki bankrot u najavi, izbacanje iz Evrope, nizi rang? za koji ste scenario?

  21. #1821
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    @Samo Niksic
    kante? sto se mene tice, sve je moglo da pocne i da se zavrsi sa Valentinom...da samo on navija za nas od poznatih bilo bi dosta.
    Pa da je stao kod Valentina i Mentane, bilo bi super, ali kad je počeo ove kvazi voditelje i glumce, onda mi se smučilo

    Milan je u ozbiljnom problemu, ali važno je bilo da su svi masturbirali na Fassoneov odgovor Pallotti sa zadnjeg sjedišta auta kad je ovaj upozoravao da tu nešto ne štima
    Odbili su i taj tkz. settlement agreement, i sad polovinom juna da vidimo koliku će kaznu da popiju, moja procjena je velika novčana kazna plus restrikcije broja igrača u Evropi.
    Nema UEFA muda da izbaci Milan iz evropskih takmičenja a ni ne odgovara joj finansijski.

  22. #1822
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Milan zbog imena ne može da bude izbačen, mada opet zbog imena ne bi moglo ni 80% fudbalera da igra tu u poslednjih 10 godina. Crni dani idu sad klubu, biće dobro samo da se izbjegne Parmin scenario, a toliko su napuvali situaciju da ništa nije nemoguće..
    -Za ovo nam može pomoć' samo jedan čovjek.
    -A to je Supermen.
    -Ne, to je Savo Bačić.

  23. #1823
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    uspjeh jeste iz vise razloga, najvazniji je taj da nijesmo imali klupu...nekako mi se cini da si pratio ove godine na flashscore pa da ti pojasnim:
    Inter je poceo sezonu sa Vesinom, Gagljardinijem, Brozovicem i Valerom. kako je igrao Brozovic negdje tamo do januara dobro je sto smo medju 10 bili na polusezonu. Valero je pokojnik, Vesino da nije dao onaj gol protiv Lacija bi isto bio teski flop, Gagljardini do nedje januara i momenta kad ga je Spaleti upario sa Brozovicem iza Rafinje isto 0.
    u napadu jedina konstanta Ikardi (njegov izostanak onih 4-5 meceva nam se umalo obio od glavu. Perisic je poceo dobro pa se ugasio i on oko nove godine. Kandreva 0 golova za cijelu sezonu a odigrao je gotovo svaki mec i postavio gotovo sigurno najgori rekord u istoriji liga petice...to je sto se napada tice.
    bukvalno smo imali samo jednog beka (Dambrozio) do dolaska Kancela u januar. onaj drugi (Santon) nas je kostao jedno 7-8 bodova...
    odbrana sa Skrinjarom i Mirandom i Handom na golu je uz Ikardija (ako izuzmemo onu povredu i odsustvo tih nekoliko meceva) jedina konstanta sto se cijele sezone tice, sve ostalo je trop (ne racunam Rafinju i Kancela).

    Meni je bitno da si ti pratio i za mene i za sebe svaku redovno i pazljivo.
    Uopste nisi odgovorio na ono sto sam ja pisao,a stvarno nemam zivota da se raspravljam sa neznalicama po forumu

  24. #1824
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    I nemoj...pokazao si svu raskos poznavanja ove igre...zadrzi to znanje sa sebe, nemoj ga dalje sirit
    A propustio sam jedan mec ove sezone, 2 maksimum...sto se za tebe ne bi moglo reci sudeci po biseru koji si napisao gore.

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  25. #1825
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,258
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Slazem se da je Spaleti jedna velika kesa i da ni u snu ne bi prosao grupu LS sa Romom. A ovo sto smo 4. je zasluga ZENGE, Brozovica (2. asistencije protiv Lacija i genijalnost u svakoj utakmici) i Vecina. Kako nas cikovase Berardi i Politano, ono je nedopustivo i za Brana Milacica a ne za trenera koji prima 4 miliona godisnje. Uglavnom, ne moze biti dobar trener onaj koji forsira Dambrozia (ajde on ne najmanje los od ostalih), Kandrevu i Galjardinija. Ovome zadnjem da nije Brozovica ne bi znao sto da radi na terenu, a i sluzi da je samo doda do Broza.

    Samo trener stranac dolazi u obzir - Fonseka.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

Page 73 of 76 FirstFirst ... 23636970717273747576 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  2. Seria A Calcio 2016/2017
    By Samo Niksic in forum Fudbal
    Replies: 1891
    Last Post: 04-04-18, 17:50
  3. Calcio Seria A 2010/2011
    By _HokutoNoKen_ in forum Fudbal
    Replies: 9039
    Last Post: 30-05-11, 22:23
  4. Calcio - Seria A & Seria B 06/07
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 1998
    Last Post: 18-01-11, 16:02

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •