Page 93 of 119 FirstFirst ... 4383899091929394959697103 ... LastLast
Results 2,301 to 2,325 of 2957

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #2301
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    977
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Treba praviti peticiju da se kod nas zabrani upotreba automobila, jer su dosta stetni za zdravlje, osim toga sto ispustaju stetne materije, takodje i ogroman broj njihovih korisnika je izgubio zivot. Treba sve obesmisliti.

  2. #2302
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Ne mozes ni automobilima nista jer je tu gotivo veliki biznis povlascenih. Jedino mozes da se zalis protiv elektricnih automobila dok neki baja ne napravi stanice za punjenje i ostalu 'propratnu opremu' sto cemo vjerovatno placat' mi pod nekim plastom manjeg zagadjenja i ekoloske drzave...

    Prastajte na negativnosti ali me sve ovo dosta nervira a bojim se da ce kulminirat' kad mi stigne par vape stvari koje sam narucio i cekam... Volio bih da upoznam "novu postavu" carina i da vidim te strucnjake "face to face" iako znam da su jako male sanse da se to desi...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #2303
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    977
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Takodje bi vegetarijanci trebalo da traze da se u restoranima ne sluze jela sa mesom, jer udisu razne mirise tih jela sto stetno djeluje na njihov organizam

  4. #2304
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Stanite zar nije dozvoljeno do 10 komada po 100ml imati u rucnom prtljagu?

    https://europa.eu/youreurope/citizen...s/index_en.htm
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  5. #2305
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ben Dover View Post
    Stanite zar nije dozvoljeno do 10 komada po 100ml imati u rucnom prtljagu?

    https://europa.eu/youreurope/citizen...s/index_en.htm
    Evo sad na netu vidim da je tako... Ubijedjen sam da je bilo drugacije u pocetku (kad su meni oduzimali stvari na aerodromu) ili je to pak bilo na nekim specificnim medjunardnim letovima... Bilo kako bilo, ne nosim nikakve tecnosti vise sa sobom jer cak i ako mozes da prodjes obicno cekas duze, pracakas se sa onim budala na aerodromu itd., posebno ako je neka mudata zemlja poput UK gdje sam imao propustit' let zbog kretena a onda su me za malo specijalci odveli na razgovor u stanicu... Znaci sto manje potencijalnih problema to bolje...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #2306
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Evo sad na netu vidim da je tako... Ubijedjen sam da je bilo drugacije u pocetku (kad su meni oduzimali stvari na aerodromu) ili je to pak bilo na nekim specificnim medjunardnim letovima... Bilo kako bilo, ne nosim nikakve tecnosti vise sa sobom jer cak i ako mozes da prodjes obicno cekas duze, pracakas se sa onim budala na aerodromu itd., posebno ako je neka mudata zemlja poput UK gdje sam imao propustit' let zbog kretena a onda su me za malo specijalci odveli na razgovor u stanicu... Znaci sto manje potencijalnih problema to bolje...
    Dobro si ubijedjen, ova regulativa se nedavno promijenila (mislim tokom 2018 ili pocetkom 2019)... Tu smo da se ispomognemo dje umijemo/znamo/mozemo... Zato valjda i sluzi forum...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  7. #2307
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Naručih pola kila tečnosti sa vapeclub. Sad me eo doma ***** kvake dok ne stigne i javiću ovđe što bude. Otud sve baš brzo stiže, tako da vjerovatno javljam iduće neđelje.

  8. #2308
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    A ja probno naruchih za 20€ technosti,aj da vidimo hocemo li ic ispred zgrade im...
    ...

  9. #2309
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    977
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Sinoc u kafanu, i veli mi vlasnik mozes da koristis elektronsku cigaru, promijenili su zakon i dozvolili elektronske i iqos. Zna li ko sta o toj promjeni zakona?

  10. #2310
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Ja ne znam,ali sam pomagao drugu u jednom lokalu u Njegoshevoj,gazdi zapravo,nije znao da mi kaze je li dozvoljeno,ja nisam micao parilicu od sebe,no svaki chas parinjao.
    E a jesi vidio kod brace Srba kako je Bojsi se zalio nekoj zenskoj iz HN da su ga privodili navodno ahahaha sve mu yebem lkako je gmaz smislio prichu,pih.
    ...

  11. #2311
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    977
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ja ne znam,ali sam pomagao drugu u jednom lokalu u Njegoshevoj,gazdi zapravo,nije znao da mi kaze je li dozvoljeno,ja nisam micao parilicu od sebe,no svaki chas parinjao.
    E a jesi vidio kod brace Srba kako je Bojsi se zalio nekoj zenskoj iz HN da su ga privodili navodno ahahaha sve mu yebem lkako je gmaz smislio prichu,pih.
    Ne mora da znaci da nije imao razgovore sa inspektorima, jer po ovom zakonu on nelegalno radi, na flasicu od 10ml koja kod njega kosta 5 eura po zakonu bi trebala da je akciza 9 eura.

  12. #2312
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Sinoc u kafanu, i veli mi vlasnik mozes da koristis elektronsku cigaru, promijenili su zakon i dozvolili elektronske i iqos. Zna li ko sta o toj promjeni zakona?
    Posljednji objavljeni službeni list je od 23. septembra i u njemu nema ništa vezano to... moguće da su izmijenili jer u posljednje vrijeme kopiramo evropske zakone tako da je moguće i to da iskopiramo.
    Ako ko ima nekoga u tu službu da pita valjalo bi.

  13. #2313
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Ne mora da znaci da nije imao razgovore sa inspektorima, jer po ovom zakonu on nelegalno radi, na flasicu od 10ml koja kod njega kosta 5 eura po zakonu bi trebala da je akciza 9 eura.
    Kako god laze,jer jedini je,tako da 99% korisnika u CG uzimaju kod njega tako da obrni okreni jedino njemu ovo stanje odgovara.
    Davno sam ovdje izbacio koliko ga koshtaju te najprodavanije Joyetech technosti na vishe od 100 kom.
    ...

  14. #2314
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Ubrzo bi trebalo da nam se pridruzi jedna dr poshto je prvi zenski chlan ovdje koju smo toliko prizeljkivali,budimo dobri kao i uvjek uostalom
    ...

  15. #2315
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,936
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Ja nesto mislim da se ti prvi neces uzdrzati,mislim od udvaranja

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  16. #2316
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,648
    Thanks Thanks Given 
    2,664
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    496 Posts

    Default

    Jesu opasni ovi viperi, nesto bi dimio da sad ne bude dvosmisleno shvaceno iqos mi se ne svidja a cigare sam davno batalio, pa se ne bih vracao na staro
    Preporuke za kupovinu kod koga sta i kako.hvala

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  17. #2317
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,102
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,455
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Da nije neko slucajno uzimao famozni VG u nekoj od nasih apoteka?

    Definitivno ce mi trebat' u narednih par sedmica makar 2 litra...

    (eventualno ako neko dolazi iz BG-a uskoro ili zna nekog ko dolazi...)
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #2318
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chochek View Post
    Ja nesto mislim da se ti prvi neces uzdrzati,mislim od udvaranja

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
    Pa dobro,malo samo chisto da ne bude dosadno
    ...

  19. #2319
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    Jesu opasni ovi viperi, nesto bi dimio da sad ne bude dvosmisleno shvaceno iqos mi se ne svidja a cigare sam davno batalio, pa se ne bih vracao na staro
    Preporuke za kupovinu kod koga sta i kako.hvala

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Za sve se obrati Bartu i najbrze cesh naci rjeshenje!
    ...

  20. #2320
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    977
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Bart je kako je stupio ovaj zakon i bez rjesenja za sebe

  21. #2321
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Evo i ja konacno da vam se pridruzim...
    Nijesam vjerovao da ce ovaj zakon da zazivi, ali jeste...
    Jos ovo malo cu da fumarim, dok je lijepo vrijeme..
    Vec sam uzeo elektricnu cigaru onamo kod 5 udovica, 2 male flasice sa tecnoscu 10e...
    Oce li ta cijena da se mijenja, ili vi nabavljate tecnost nedje drugo

  22. #2322
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Evo i ja konacno da vam se pridruzim...
    Nijesam vjerovao da ce ovaj zakon da zazivi, ali jeste...
    Jos ovo malo cu da fumarim, dok je lijepo vrijeme..
    Vec sam uzeo elektricnu cigaru onamo kod 5 udovica, 2 male flasice sa tecnoscu 10e...
    Oce li ta cijena da se mijenja, ili vi nabavljate tecnost nedje drugo
    mislim da ništa od toga što si tu kupio te neće spasit. A za 10€ si mogao kupit dvije boce Cuttwood tečnosti, i da ti ostane para.

  23. #2323
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Pa dvije male flasice su kostale 10e...rekao bih da dvije nedjelje mogu da izguram sa njima...
    Dje uzimate tu tecnost?

  24. #2324
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Evo vam jedan konkretan info iz mog malog iskustva do sad. Naime, stigla mi je isporuka sa Vapecluba 23.09. Citajuci postove odje, i s obzirom na datum narudzbine (03.09, sad provjerih u Order history, Standard shipping "5-8 working days") tacno sam mislio da cu i ja morat da se raspravljam s nekim strucnjacima, sto mi ne bi tesko palo zbog vrijednosti narudzbine, jebe mi se za nepune 30e, nego iz razloga sto tako dobrih tecnosti prosto nema odje. Znaci, ja cak ni ne stedim nista, nego necu ove Kineze sto se prodaju kod nas da dimim.

    E sad, zasto je toliko kasnila posiljka, da li je to zaglavilo na nekakvu provjeru, ili je prosto nasa Posta ujebala stvar, nisam dobio info. Ne znam da li ima veze sto je poruceno prije nego sto je zakon poceo da se primjenjuje, ali meni stize. Prvi put sam porucio sa onom srednjom Express postarinom i i tad je kasnilo ali nije bilo strasno (lupicu tipa 10 umjesto 3-5 radnih dana), a ovaj put sam bio uzeo onu baznu Standard postarinu i nakon ovolikog kasnjenja, necu je vise uzimat, vec doplacivat za srednju opciju jer je meni bitnije da mi stigne na vakat, dok ne izdimim ovo sto imam, nego da ustedim 3e.

    Planiram da porucim Vaporesso Renova Zero+3 paka grijaca sad, nadam se da nece bit frke jer zaista zelim taj pod, evo par mjeseci koristim Wismec Motiv 2 i to mi je nekako logican prelazak. Ima malo vecu snagu i 1.0 umjesto "mojih" 1.4 ohm, mislim da je to taman da mi bude jos za nijansu vise po volji. Jos jedna bitna stvar, kazu ljudi da na njoj 1 grijac traje nekih 15-20 ml tecnosti, iliti nekih 7-10 sipanja, sto je i do duplo vise nego sto meni traje. Ja dimim prilicno malo, izmedju 1-2 ml dnevno, i rekordno sto mi je potrajao grijac do sad je oko nedelju dana, i to mi bude onako lijepo i nezagorelo samo prvih 3-4, kasnije malo slabi (mora jace da se vuce), a zadnjih dan-2 se krene osjecat i slabiji ili cak i zagoreli ukus.
    Last edited by stefank; 06-10-19 at 13:49.

  25. #2325
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by stefank View Post
    Evo vam jedan konkretan info iz mog malog iskustva do sad. Naime, stigla mi je isporuka sa Vapecluba 23.09. Citajuci postove odje, i s obzirom na datum narudzbine (03.09, sad provjerih u Order history, Standard shipping "5-8 working days") tacno sam mislio da cu i ja morat da se raspravljam s nekim strucnjacima, sto mi ne bi tesko palo zbog vrijednosti narudzbine, jebe mi se za nepune 30e, nego iz razloga sto tako dobrih tecnosti prosto nema odje. Znaci, ja cak ni ne stedim nista, nego necu ove Kineze sto se prodaju kod nas da dimim.

    E sad, zasto je toliko kasnila posiljka, da li je to zaglavilo na nekakvu provjeru, ili je prosto nasa Posta ujebala stvar, nisam dobio info. Ne znam da li ima veze sto je poruceno prije nego sto je zakon poceo da se primjenjuje, ali meni stize. Prvi put sam porucio sa onom srednjom Express postarinom i i tad je kasnilo ali nije bilo strasno (lupicu tipa 10 umjesto 3-5 radnih dana), a ovaj put sam bio uzeo onu baznu Standard postarinu i nakon ovolikog kasnjenja, necu je vise uzimat, vec doplacivat za srednju opciju jer je meni bitnije da mi stigne na vakat, dok ne izdimim ovo sto imam, nego da ustedim 3e.

    Planiram da porucim Vaporesso Renova Zero+3 paka grijaca sad, nadam se da nece bit frke jer zaista zelim taj pod, evo par mjeseci koristim Wismec Motiv 2 i to mi je nekako logican prelazak. Ima malo vecu snagu i 1.0 umjesto "mojih" 1.4 ohm, mislim da je to taman da mi bude jos za nijansu vise po volji. Jos jedna bitna stvar, kazu ljudi da na njoj 1 grijac traje nekih 15-20 ml tecnosti, iliti nekih 7-10 sipanja, sto je i do duplo vise nego sto meni traje. Ja dimim prilicno malo, izmedju 1-2 ml dnevno, i rekordno sto mi je potrajao grijac do sad je oko nedelju dana, i to mi bude onako lijepo i nezagorelo samo prvih 3-4, kasnije malo slabi (mora jace da se vuce), a zadnjih dan-2 se krene osjecat i slabiji ili cak i zagoreli ukus.
    Zna da kasni s Vape kluba a i tracking im ne radi kad posiljka izadje iz GB.
    Sve avionske posiljke iz evrope i amerike za balkan idu preko Beca.
    Kod njih isto zna da zaglavi koji dan.
    Dobro da je stiglo.

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

Page 93 of 119 FirstFirst ... 4383899091929394959697103 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 19:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 19:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 15:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 12:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 13:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •