Page 9 of 119 FirstFirst ... 56789101112131959109 ... LastLast
Results 201 to 225 of 2973

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #201
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Lakše je ipak batalit...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  2. #202
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,093
    Thanks Thanks Given 
    5,113
    Thanks Thanks Received 
    2,473
    Thanked in
    1,332 Posts

    Default

    Jes lakshe je,aha,a posle skochi shecer,skochi pritisak,itd. ...bolje unoshenje samog nikotina tj. droge jer mi smo ti svi umjetnichke dushe!
    ...

  3. #203
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,377
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Jes lakshe je,aha,a posle skochi shecer,skochi pritisak,itd. ...bolje unoshenje samog nikotina tj. droge jer mi smo ti svi umjetnichke dushe!
    Pritisak je manji... jedina losa stvar bude brze dobijanje na kilaži a samim tim i poremecaj sa pritiskom koji nastane kasnije.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  4. #204
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,093
    Thanks Thanks Given 
    5,113
    Thanks Thanks Received 
    2,473
    Thanked in
    1,332 Posts

    Default

    I shecer i svi ostali matraci koji dolaze sa stresom,no nebitno,ja sam se lichno odluchio za ovo i jedan od velikih ralzoga je upravo taj shto se nakon bataljivanja svashta moze desiti.
    ...

  5. #205
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,463
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Ja sam prestao sa pušenjem prije 18 god, po toj vašoj logici trebalo bi da sam, ako ne mrtaF, onda bar teško bolestan, na moju radost stanje je obratno.

  6. #206
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,093
    Thanks Thanks Given 
    5,113
    Thanks Thanks Received 
    2,473
    Thanked in
    1,332 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    E kasnish,pukoh zbog jebene jedne Sony baterije na vapeclub 29€,bzvz stavih tu josh 2 technosti da ne bude sama baterija da putuje greote,daj napishi imash li shto na 18mg,banditu stari
    Ovo se zove profy brzina-
    22-01-2018 10:17 81003 IZMJENICNA POSTA Razmjena Prispjela u Izmjeničnu poštu
    ...

  7. #207
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default



    A što se čini ...
    Naručih i ja jednu lulu i po litre antifriza iz Uk , aroma tobaco .
    Last edited by Tivatech; 23-01-18 at 13:58.

  8. #208
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,093
    Thanks Thanks Given 
    5,113
    Thanks Thanks Received 
    2,473
    Thanked in
    1,332 Posts

  9. #209
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Dugo je trebalo da ih FDA i WHO proglase za bezbjedne , doktori koji su bili skeptični sad tvrde da je e-cig od pojavljivanja spasila na milione života :/. Mene je plašila a i dalje me plaši pohlepa trgovaca koji umjesto biljnog koriste jeftine životinjske i sintetičke glicerine kao i propilen glikol sumnjive kvalitete i čistoće. Praktično tu ne postoji nikakva kontrola kvaliteta niti standardi koji "važe" za duvanske proizvode ( a niko ih ne poštuje).

  10. #210
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    http://protivekcema.com/proizvod/bil...cerin-1-litar/ 930 din. ne znam koliko je PG po litru , ali mislim da se baza može napraviti za relativno malo para iz domaće kužine.
    evo ga, http://www.crystallab.rs/sirovine/pr...ol?sku=3041000
    zanči još destilovana , arome i nikotin.
    W.White se sprema za biznis ... biću vam glavni snabdjevač
    Last edited by Tivatech; 24-01-18 at 14:47.

  11. #211
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Duvanska mafija ne spava, plaća članke na ovakve fake portale za 99% fake istraživanja od nepostojećih doktora i institucija koji se pojavljuju samo u članku identično sadržaja. A sa strane tekstovi da povratiš, neki kvazi-novinar po pravilu hebeno nepismen sa završenom srednjom poljoprivrednom , "piše" članke o medicini i objavljuje članak o petroleju koji liječi rak! Naravno , tu je kao i kod 99% like and share na Fb - portala , samo jedan cilj, reklamiranje apoteka i uvoznika prevarantskih proizvoda koji liječe sve živo i divo.
    https://zelenenovine.wordpress.com/z...i-kancerogene/

  12. #212
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,093
    Thanks Thanks Given 
    5,113
    Thanks Thanks Received 
    2,473
    Thanked in
    1,332 Posts

    Default

    https://www.vapeclub.co.uk/manabush-...e-liquids.html

    Rajske tekućine,ne jes da koshtaju ali vrijede svaki cent!
    ...

  13. #213
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    PG
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Ijust s je li kupovao neko?Valja li?
    Koji je najbolji odnos PG/VG ?Odakle naručiti tečnosti da nije preskupo?

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  14. #214
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaroma View Post
    Ijust s je li kupovao neko?Valja li?
    Koji je najbolji odnos PG/VG ?Odakle naručiti tečnosti da nije preskupo?

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
    Koliko sam ja ukapirao 70:30 miksaju kinezi i bolje dimi a 50:50 italijani i taj je odnos hranljiviji , ja sam naručio na ebay.uk kod ovga 5 boca https://www.ebay.com/itm/5-x-10ml-Go...72.m2749.l2649 isključivo tobaco aromu jer mi je bzv. da pušim jabuke i ostale voćke. Uzeo sam nicotin free i posebno nikotin pa ću da eksperimentišem. Ako prestanem da postujem, onda znajte da sam se overdozirao do te mjere da mi nema spasa. Jednu bocu od 20ml treba da dobijem uz "muštiklu" gratis aroma "MarlObor".
    Last edited by Tivatech; 25-01-18 at 15:26.

  15. #215
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Bilo bi dobro da svi napišemo iskustva sa naručenim tečnostima i linkove , da opišemo ukus i sl. Da imamo neku predstavu šta valja a šta da izbjegavamo. Tačno je da su ukusi različiti ali pušači sa dugim stažom uglavnom se slažu oko kvaliteta duvana pa možda ni tu neće biti nekog drastičnog mimoilaženja.

  16. #216
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    https://www.vapeclub.co.uk/manabush-...e-liquids.html

    Rajske tekućine,ne jes da koshtaju ali vrijede svaki cent!
    Šta si konkretno naručivao ?

  17. #217
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,093
    Thanks Thanks Given 
    5,113
    Thanks Thanks Received 
    2,473
    Thanked in
    1,332 Posts

    Default

    Ma Sony bateriju pa da ne ide sama uz nju dvije te Manabush technosti,shto se tiche omjera PG VG to je sve individualno isto kao i miligramaža nikotina,ja sam se nakon par mjeseci experimentisanja i sa omjerom PG VG i sa 15mg nikotina vratio na 50-50 i na 18 mg,na sve ostalo sam non stop dudlao,ovako me na 18mg zna i zasitit'.
    Vidim planirash sam da pravish technosti,aj pa da ih isprobamo,ja koju god do sad probah shto iz Srb ili iz Cro mogu samo reci da su ove sht rade momci iz Cro dosta dobro napravljene,ali opet ti ispada za oko 200ml technosti kao shto sam vec i pisao oko 40€ sa poshtarinom.
    Imam svoju favorit technost od Flavourart ali ili je naruchim iz Bg shto opet ispada dosta skuplje ili uzmem u BiH,no i to koshta,jer lik koji drzi njihove u Delti obichno nema na stanju nishta skoro.Kod njih je dobro shto na svakih 5 imash jednu gratis.
    Od Joyetech technosti kod chuvenog Milisava mi je valjao jedino USA mix,mada su te technosti bash loshije od svih koje pomenuh,tjeraju i na kashalj a koliko istražih niko ih i ne hvali,a josh su i preskupe.ao raspisah se a ja sam nakon skoro 7 mjeseci ipak josh uvijek gushter
    ...

  18. #218
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    PG
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Koliko sam ja ukapirao 70:30 miksaju kinezi i bolje dimi a 50:50 italijani i taj je odnos hranljiviji , ja sam naručio na ebay.uk kod ovga 5 boca https://www.ebay.com/itm/5-x-10ml-Go...72.m2749.l2649 isključivo tobaco aromu jer mi je bzv. da pušim jabuke i ostale voćke. Uzeo sam nicotin free i posebno nikotin pa ću da eksperimentišem. Ako prestanem da postujem, onda znajte da sam se overdozirao do te mjere da mi nema spasa. Jednu bocu od 20ml treba da dobijem uz "muštiklu" gratis aroma "MarlObor".
    Ok,hvala.
    I koliko može trajati 10 ml npr ?5,10 dana?
    Kupujem litar ako napraviš neku dobru tečnost
    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
    Last edited by nikolaroma; 25-01-18 at 19:16.

  19. #219
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,093
    Thanks Thanks Given 
    5,113
    Thanks Thanks Received 
    2,473
    Thanked in
    1,332 Posts

    Default

    Ako odesh u E Joy da kupish za start shta ti treba,reci ce ti da 10ml mijenja shteku cigarete ...nakon 15ak dana ce ti reci da technosti ide otprilike minimum 120ml,ali neka,odlichni su trgovci,shto da ne,meni su svakako pomogli na startu da uzmem taj Pingvin jer sa bilo chime drugim bih se iznervirao i batalio sve.
    ...

  20. #220
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    PG
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    https://rover.ebay.com/rover/0/0/0?m...2F172438073513
    Ovo je džabe,pitam se valjaju li ista ovi ukusi?Znači ubaci se ovo,PG VG ako hoću nikotina i eto e juice?

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  21. #221
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro, Montenegro
    Posts
    1,781
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne valja to nista, ne kupujte ta sranja... evo jedan sajt koji ima vecinu najboljih kako aroma tako i tecnosti, nisu jeftine odmah da znate, i te jeftine obicno ne valjaju nista, probere se ponekad neka ali ne savjetujem. Ko proba ove i slicne odmah ostavlja cigarete http://www.vaposeleccion.com/en/eliq...hamama-ejuice/ nevjerovatno bogastvo ukusa. Par duvanskih i par kremastih je moja preporuka. Pogledajte malo po web shopu Amerikanci prave najbolje tecnosti u vecini slucajeva, ima naravno mnogo dobrih i kroz EU, ali sve one kostaju i u vecini slucajeva vrijede svakoga centa. Kinezi isto imaju svasta, ali ne savjetujem jer stavljaju dosta PG-a koji iritira, kaslje se, nemaju kompleksne i sadrzajne tecnosti. Vise vrijede ove skuplje koje su em dobre em ce se potrosit sigurno, nego kupovat 30 razlicitih jeftinijih u zelji da se sto vise isproba. Sve ce te ih bacit na kraj jer su bezvezne. Nije ni miksanje za svakoga, kupovina baza i aroma je odlicna stvar, velika usteda, ali i tu treba malo zelje i znanja da bi se dobila dobra tecnost. Ima onih te miksaju 20/30 kapi arome u bazu i fale se wau kakva tecnost, ****** obicno. Evo jos nekih preporuka, nisu ni preskupe http://www.vaposeleccion.com/en/eliq.../halo-eliquid/
    http://www.vaposeleccion.com/en/eliq...uttwood-juice/ moja posebna preporuka, kako za pocetnike a pogotovo za iskusnije koji su prevazisli te prde jednostavne je https://www.google.me/search?q=the+f...K5aSNRhZsNNRM: ko voli kremaste, viseslojne bogate parom sa kvalitetnom izbalansiranom bazom, ovo je savrsenstvo!!! Sigurno napravljena od 7/8 aroma i to natural... od mirisa, preko povlacenja, izdisaja, ukusa u sama usta, nesto nevjerovatno!!

    Dacu linkove za jos shopova, sad sam na ovaj pokazao sustinu, ima i jeftinijih, manja postarina itd. Ne ulazite u zacarani krug kupovine bezveznih tecnosti, na kraj vas mnogo kostaju, a tek razocarenje sto ste ih cekali a ne valjaju. Tu svi padaju i vracu se na cigarete, misle e ovo i nije nesto, i cao. 4 KVALITETNE zavrsavaju posa!! Oprema je druga prica, kinezi prave top modele za svaki segment.
    Last edited by EOPOMALO; 27-01-18 at 14:05.

  22. #222
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ja sam diy eo odavno ne zanima me nijedna gotova, ako bas mi zavrse u korpi uglavnom je kts serija neka iz gothica i slicno
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  23. #223
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,093
    Thanks Thanks Given 
    5,113
    Thanks Thanks Received 
    2,473
    Thanked in
    1,332 Posts

    Default

    aj banditu javljaj imash li shto na 18
    ...

  24. #224
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,445
    Thanks Thanks Given 
    2,843
    Thanks Thanks Received 
    4,753
    Thanked in
    2,498 Posts

    Default

    Ima li kod nas dje 18650 baterija da valja?

    Ovdje u Baru u e-Joy (ili kako se vec zove) shop-u imaju neke no-name kineske od 2000mAh i 2100mAh ali ne znam valja li to cemu..

    Ja narucih Sony-jevu po preporuci ali je jos cekam a danas je stiglo sve ali bez baterije ne mogu ni probat' nista.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #225
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ima li kod nas dje 18650 baterija da valja?

    Ovdje u Baru u e-Joy (ili kako se vec zove) shop-u imaju neke no-name kineske od 2000mAh i 2100mAh ali ne znam valja li to cemu..

    Ja narucih Sony-jevu po preporuci ali je jos cekam a danas je stiglo sve ali bez baterije ne mogu ni probat' nista.
    Imaš li staru bateriju od laptopa? razvali je, bar 2 ćelije valjaju. Zaštita od over i dis charging bi trebalo da bude u čipu za punjenje unutar "muštikle", ako nije onda treba baterija sa integrisanim zaštitnim čipom, ako jeste onda nema razloga da ne funkcionišu i polovnjače iz NB baterija.

Page 9 of 119 FirstFirst ... 56789101112131959109 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •