Page 82 of 119 FirstFirst ... 327278798081828384858692 ... LastLast
Results 2,026 to 2,050 of 2965

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #2026
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,047
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Pa kolko tebi ode technosti mjesechno @Fidel?
    Meni ravno 90ml 18-ice,ali knap!
    ...

  2. #2027
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Meni tol'ko ode nedeljno... znaci 4x vise
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #2028
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Ma njemu stalno cure ti atomizeri, non-stop mu se cijedi đus iz moda, ka karter od zastave je, možeš ga pratiti po kapljicama koje ostavlja putem, u kafani nakon što popije kafu moraju da zamjene prekrivač na stolu i džogerima oribaju pod jer se jedan konobar nedavno okliznuo na e-đus od Kastra napravio trostruki salto , pao na pedu i slomio ključnu kost. Sad za svaki slučaj nabacaju i malo pjeska po podu nakon ribanja.:joint:

  4. #2029
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Nedeljno potrošim cca 30ml na 12mg a solidno ga cepam, ne parim samo dok spavam i ručam.

  5. #2030
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Kad pocne da curi, vrijeme je da se promijeni grijac

    Ioanko ga koristim duze nego sto bi trebalo al' jbg.

    Narucih neki novi atomizer koji ce poslat' za par dana, cisto da se promijeni malo... Nisam se konsultovao sa vama, na svoju ruku sam ga uzeo

    Mislio sam i DRAG mod (verzija 2) da uzmem ali to bi bilo vec kurcenje, realno nemam potrebu za njim tako da sam ga iskulirao...

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Nedeljno potrošim cca 30ml na 12mg a solidno ga cepam, ne parim samo dok spavam i ručam.
    Pa da... ali svakako MTL trosi znatno manje od DTL-a, zar ne?

    I baterije i tecnosti mi traju znatno krace ali jbg., ja se ne mogu vratit' na MTL sanse nema. A jos manje na motanje zica, savijanje vate i ostalih 'avantura'...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #2031
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,047
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    @stari,dobar:lolblue:

    @Fidel,meni je upravo u tome draž,da se nadje pravi setap.da nije uvijek aroma skroz identichna,da zapucketa,da zagrgolji,itd:mrgreen:

    P.S.Iako sam oćorio!
    ...

  7. #2032
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    E pa ja mijenjam non-stop. Meni jedan dan ne prodje a da ne promijenim makar par tecnosti...

    A i non-stop pravim neke, brckam sto stignem i time se zanimam

    Samo sto obicno praznim bocice koje sam dobio/kupio i ne mogu ni da ih nabavim pa se ne opterecujem mnogo da zapisujem koliko sam cega stavio i sl. pa da eventualno ponovim istu kombinaciju... Vise nista i ne mjerim, sve odokativno radim... Pocevsi od VG/PG baze pa do samih aroma... Jedino vodim racuna o nikotinu, da se ne samoubijem nedje bez potrebe...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #2033
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Ja sam testirao sebe sa nicSalt na 25mg, preko 2ml ne predjem dnevno samo kad njega koristim. Inace obicne tecnosti stucem po 7-8ml.

  9. #2034
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,047
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Bartoza,procuri mi Galaxies posle punjenja,a ne punim do kraja bash da ne dodje do pritiska,n z koji mu je kur...zamijenih vatu,stavih manje i aj da vidimo...
    ...

  10. #2035
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Inace kad odem ne e-cig forum tuga me uhvati koliko ljudi ima, kako se razmijenjuju tecnosti, atomizeri itd. itd.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  11. #2036
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Bartoza,procuri mi Galaxies posle punjenja,a ne punim do kraja bash da ne dodje do pritiska,n z koji mu je kur...zamijenih vatu,stavih manje i aj da vidimo...
    Kad provučeš vatu, uhvati oba kraja i povuci gore da grijač udaljiš što je više moguće od rupe za vazduh, zatim okini vatu da jedva dodiruje dno kanala u kojih ulazi, pazi da nemaš viška vate sa strane, vata da ti bude široka koliko je širina kanala i neće ti curiti. Za galaxysa je idealan omjer 50:50 pg/vg, ako pariš 70PG curiće ti kako god da ga puniš, odozgo ili odozdo dok se ne izjednači osmotski pritisak. sa 70 vg ne curi uopšte ali para je baš suva i nikakva. Ja sam isto imao problema kad sam ga punio odozgo , svaki put procuri malo , pa sam ga punio odozdo i nije curio dok nisam naučio da ga motam ispravno.

  12. #2037
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Inace kad odem ne e-cig forum tuga me uhvati koliko ljudi ima, kako se razmijenjuju tecnosti, atomizeri itd. itd.
    Daj neki mtl rba i dam ti lemo2 DTL RBA Top atomizer koji me oduševio aromom, setapom i punjenjem, ako nemaš mtl može kakve patike 44 br ili majica XXL da nije puno nošena, može i reklamna Coca Cola, Voli , Luka Bar :P

  13. #2038
    Join Date
    Nov 2008
    Posts
    973
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Ja sam testirao sebe sa nicSalt na 25mg, preko 2ml ne predjem dnevno samo kad njega koristim. Inace obicne tecnosti stucem po 7-8ml.
    A mnogo je to. Meni nic salt 20mg 0.7ml dnevno na juul. Vjerovatno koristiš jače grijače, ali mi nije jasno kako te ne ošamuti. A obične tečnosti su baš katastrofa, nikakvog efekta.
    Sad sam naručio iz smart vape BG par nic salt od 35mg, da vidim kako ce da dere

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk

  14. #2039
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sto Maraka View Post
    A mnogo je to. Meni nic salt 20mg 0.7ml dnevno na juul. Vjerovatno koristiš jače grijače, ali mi nije jasno kako te ne ošamuti. A obične tečnosti su baš katastrofa, nikakvog efekta.
    Sad sam naručio iz smart vape BG par nic salt od 35mg, da vidim kako ce da dere

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Da si pusio 2 do 3 kutije dnevno crvenog Marlbora i tebe ne bi osamutilo

  15. #2040
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Bartoza,procuri mi Galaxies posle punjenja,a ne punim do kraja bash da ne dodje do pritiska,n z koji mu je kur...zamijenih vatu,stavih manje i aj da vidimo...
    Nikad meni kapi pustio nije. Vidi insert je li dobro postavljen, citao sam da zna da curi ako on nije dobro nalegao, tj. kako sam ukapirao provlaci se tecnost ispod njega u dodiru sa vatom.

  16. #2041
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,047
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Kad provučeš vatu, uhvati oba kraja i povuci gore da grijač udaljiš što je više moguće od rupe za vazduh, zatim okini vatu da jedva dodiruje dno kanala u kojih ulazi, pazi da nemaš viška vate sa strane, vata da ti bude široka koliko je širina kanala i neće ti curiti. Za galaxysa je idealan omjer 50:50 pg/vg, ako pariš 70PG curiće ti kako god da ga puniš, odozgo ili odozdo dok se ne izjednači osmotski pritisak. sa 70 vg ne curi uopšte ali para je baš suva i nikakva. Ja sam isto imao problema kad sam ga punio odozgo , svaki put procuri malo , pa sam ga punio odozdo i nije curio dok nisam naučio da ga motam ispravno.
    Ne curi od sinoc kako stavih manje tj. tanje vate.

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Nikad meni kapi pustio nije. Vidi insert je li dobro postavljen, citao sam da zna da curi ako on nije dobro nalegao, tj. kako sam ukapirao provlaci se tecnost ispod njega u dodiru sa vatom.
    A gledao sam i to i ne da sam ga prisharafio no mrdnut ne moze,vjerovatno poshto sam ćorav ne potrefim ponekad kolko vate da provuchem,nemam drugo objashnjenje.
    ...

  17. #2042
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sto Maraka View Post
    A mnogo je to. Meni nic salt 20mg 0.7ml dnevno na juul. Vjerovatno koristiš jače grijače, ali mi nije jasno kako te ne ošamuti. A obične tečnosti su baš katastrofa, nikakvog efekta.
    Sad sam naručio iz smart vape BG par nic salt od 35mg, da vidim kako ce da dere

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    A zašto misliš da ga ne ošamuti, vidiš da ga nema po 15 dana a onda je se pojavi iznenada ... ooo đe ste vaperi duvate li još te deperske cigare na baterije? Kupite bre soli urokajte se sa nikotinom ka pravi muškarci, šta voćke 3mg krem 6mg, cohiba 48mg, .... eto tako ...

  18. #2043
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Daj neki mtl rba i dam ti lemo2 DTL RBA Top atomizer koji me oduševio aromom, setapom i punjenjem, ako nemaš mtl može kakve patike 44 br ili majica XXL da nije puno nošena, može i reklamna Coca Cola, Voli , Luka Bar :P
    Od MTL-a imam samo Doggy. Tacnije 2 komaTa.

    Cuvam ga za crne dane ako umrem od DTL-a pa da koristim MTL u sledecem zivotu...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #2044
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sto Maraka View Post
    A mnogo je to. Meni nic salt 20mg 0.7ml dnevno na juul. Vjerovatno koristiš jače grijače, ali mi nije jasno kako te ne ošamuti. A obične tečnosti su baš katastrofa, nikakvog efekta.
    Sad sam naručio iz smart vape BG par nic salt od 35mg, da vidim kako ce da dere

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Na 35Mg ja bih kao Deneris jahao zmajeve. Kad sam počeo da parim tečnost u koju sam vjerovatno dodao 2x po 12 mg nikotina znam da su mi uši utrnule, počeo sam da se štipam po obrazima da vidim da mi nisu otpali, morao sam da je razblažim sa istom količinom baze da je dovedem u normalu i nju i sebe

  20. #2045
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Od MTL-a imam samo Doggy. Tacnije 2 komaTa.

    Cuvam ga za crne dane ako umrem od DTL-a pa da koristim MTL u sledecem zivotu...
    Imam ih i ja, ali ne koristim osim u nuždi i dok probam više uzoraka. Super je što se tiče arome ali ****** napuniti a ne stane u njega ništa. Ako prolaziš tuda javi se da ti dam ovog Lema , stvarno je poseban po mnogo čemu. Dopašće ti se sigurno.

  21. #2046
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Sa njim sam uvijek morao da nosim kljesta... Onda sam uzeo ona mala iz Okov-a za 2e koja su mi radila posao...

    Ali nemam vise zivaca da se cimam sa takvim stvarima...

    Sad narucih Freemax Mesh Pro... da se i taj 'mesh' proba Ne pominjah ga da mi i njega ne unistite kao keramiku sto ste
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #2047
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    fakat uz njega treba da isporučuju pored onog šrafcigerćića i ovakve papagajke.

  23. #2048
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    A oni srafcigercici koji dodju nisu ni za sta... mozda da se poceses ako te komarac kakav izjede ili nesto sl. ali ni one male sarafcice ne moze da stegne kako treba jer zbog velicine nemas za sta ni da ga uhvatis kako treba...

    Pokusao jednom i odustao pa uzeo isto neke male u Okov koji su odgovarali... Bjez'.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #2049
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    A zašto misliš da ga ne ošamuti, vidiš da ga nema po 15 dana a onda je se pojavi iznenada ... ooo đe ste vaperi duvate li još te deperske cigare na baterije? Kupite bre soli urokajte se sa nikotinom ka pravi muškarci, šta voćke 3mg krem 6mg, cohiba 48mg, .... eto tako ...
    Na grafikonu je inace nicsalt jacine 50mg. Tako da molim vas dosta tripovanja kako smo se predozirali. Zadnji put sam zpalio cigaru mozda prije 3 godine nakon pauze od nekih mozda 2-3 godine kako sam poceo da parim cisto da vidim bih li opet mogao, vjerujte mi da mi se od pola cigare zavrcelo u glavu. To sto smo se skinuli sa cigara i smanjili pored ostalog i unos nikotina nam stvara ponekad osjecaj overdose-a nikotinom.
    Last edited by Bart Simpson; 25-05-19 at 23:36.

  25. #2050
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Eto vidiš, tradicionalni nikotin zelenom bojom , soli i cigreta plava i crna. Zelena, ekološka, zdrava hrana , naturale dibidus.

Page 82 of 119 FirstFirst ... 327278798081828384858692 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •