Page 5 of 119 FirstFirst 1234567891555105 ... LastLast
Results 101 to 125 of 2963

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #101
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GuGi View Post
    Xaxaxaxaxa.... Dobar si , dobaaar ... Bogami uzimaj te djozluke, jer sam se i ja tako zaebavao, pa mi za godinu sa 0.5 skoci dipotrija na 1.5...no hajd sad... Ja kada ocu da se nagrdim mtl derem na18mg, da me isklepa i izgrebe dobro, a inace 8 i 12mg,... To sa grijacima je dobra stvar, ko ima volje...mada iskreno, meni nisu skupi i kad ih kupujem... Nisu mi stavka u budžetu, jos uvijek. .. Krivo mi je jedino sto nemam volje da pravim tecnosti, da sastavim neku po ukusu, da me osasavi potpuno... No da ne poludim kaa Hajzelberg...
    Evo sad imamo i profija ovdje Brata Simpsona , da nas polako uvodi u tajne pravilnog muckanja...


    Milisav nema Kanger tečnosti, u stvari, ja ne znam da li i postoje uopšte... Da nisi mislio na Dekang smrdljivi...
    U pravu si,na te Dekang sam mislio,e Bart,moracu ja tebe uhapsit ako si u PG ovih dana

    Gugi,djozluke cu na pijacu kupit da mi ne traži neki kvazioptichar 140 eura a ista stvar,ne vala,bolje da podjem kod sajdžije da mi proda onu lupu shto ide na jedno oko onda
    ...

  2. #102
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Odlichno Bart,a da nemate koju bateriju novu vishka,pa cu vam vratiti kad mi stignu LG...i punjach?
    Isto pitanje i za tebe Gugi važi
    One Samsung kod Milisava ne valjaju nishta,proizvodnja 2009 a ampera nimalo,ja sam uzeo neke 4 iz laptopa i ostala mi je samo josh jedna da je ujutro probam,ostalo je poshlo u smeće jer se griju jako i crkao je punjach izgleda a probacu tu na mod da napunim,ali ako grije i ta ode u smeće.
    Nemam vjeruj mi... Moj mod ima integrisanu bateriju.... Imao sam ranije neke jako lose, ni za šta nisu valjale i pobacao sam ih da nesto ne uzdim... Bas iz tog razloga derem ove modove sa integrisanom baterijom...
    ... Ride away with your mighty horse
    ride away through the land of storms...

  3. #103
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Moraćemo se nedje sastati, da razmijenimo iskustva i ispurnjamo po jedno 4ml, pa ko što ponese 😁😁😁

    Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk
    ... Ride away with your mighty horse
    ride away through the land of storms...

  4. #104
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Ok Gugi,da'ko se jave Bart ili Djuza.

    Može,sastanak,da izaberemo i predsjednika udruženja)
    ...

  5. #105
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Da, da i Djuza...

    Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk
    ... Ride away with your mighty horse
    ride away through the land of storms...

  6. #106
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    I ja sam potanak sa baterijama odavno, imam ih tacno koliko modova u kojima stoje, nemam ni jednu viska da mogu da punim kad se isprazni u mod a valjalo bi da imam. Nego je sad problem sto je tesko nabaviti dobre baterije, skoro svi su prestali da ih salju postom, inace to mi je prva stavka za neku kupovinu u dogledno vrijeme.
    Sto se tice muckanja tecnosti mogu vam dosta pomoci, sta treba sve od sirovina, gdje da nabavite. Mada cudan je to sport jednom kad pocnes moras stalno da trazis nove arome, neki djavo ti ne da mira, vecina toga vidis da ti ne odgovara ali nadjes solidan broj aroma koji ti budu ok. Ja inace koristim samo duvanske arome i imam ih poprilican broj, od toga mozda 7-8 stalno koristim.
    Takodje bih vam preporucio da sami pravite grijace. Ovaj ego one mega sto kolega ima, nista lakse nego prepraviti grijac, naravno treba kupiti clr fabricke grijace, koji su inace i fabricki mnogo mnogo bolji nego obicni. I ako odlucite da pravite grijace za pocetak obavezno po kajfun da uzmete, ja sam sebi narucivao sad jos jedan iz dijelova, bude dzabe 7-8 eura, a ne moze se po performansama porediti sa bilo kojim sa fabrickim grijacima.

    Javljajte sta treba da pomognem

  7. #107
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Bart,imash li RY4,meni se ta najvishe svidjela do sad,od Flavouarta,ali ispada skupa,4€ a i nema je trenutno u Delti,probao sam od dvojice koji je prave,ali nije to to.

    I na koliko si mg?
    ...

  8. #108
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Imam Ry4 od FA, od Inawere, i imam Ry4 Asian od TPA, najbolji Ry4 Double sam potrosio. Govorim o aromama ne o gotovim tecnostima.
    Kad pravis svoje tecnosti nikad ne mozes dobiti istu tecnost kao sto se fabricki proizvodi, tako da ne ocekuj ni ry4 da ti bude kao fabricki.

  9. #109
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Ok,koliko je mg,imash li od 18 neku RY4 da probam?
    ...

  10. #110
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Nemam gotove tecnosti, samo arome za pravljenje, negdje kad smuckam javicu ti da probas. Mada ja meni pravim na 5-6 mg

  11. #111
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Svaka čast Barte... Ubijedio si me da mrdnem malo.. 😁... Pa hajde da, kada budes imao vremena, predlozi koja Kaya da se uzme i gdje, tj. komponente za sastaviti... Prvo da se ona uzme, par grijaca za motanje i da se krene polako... Koja žica, kantal, titanium, ss i debljina... To sto ti koristis, da počnemo i mi sa tim, pa cemo se lako dogradjivati kasnije... Pa onda tečnosti... Ili prvo tečnosti, pa ostalo.. Kako god...

    Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk
    ... Ride away with your mighty horse
    ride away through the land of storms...

  12. #112
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Ja sam narucio po preporuci kolega kao ponajbolja kaja sa sledecih linkova https://www.fasttech.com/p/2206000
    https://www.fasttech.com/p/2033506
    Sta ti je jos potrebno je zica i vata. Za kajfun mi najvise odgovara 0.32 zica, motana oko 2.5mm. Koristim ovu https://www.fasttech.com/p/2675100
    Sto se vate tice ova mi se skroz ok pokazala https://www.fasttech.com/p/3759803
    Takodje bih vam preporucio da uzmete i ovo ne znam kako se zove gdje mozete motati razne promjere grijaca https://www.fasttech.com/products/30...or-rebuildable

    Za neki pocetak sa rebuildable atomizerima sve zajedno nije ni 15 dolara, sto je stvarno dzabe

  13. #113
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Bravo Brate Barte... Hvala 😉
    Jos, ovo nam reci, ove komponente sto si naveo, da li je sve komoatibilno sa ovim dolje
    https://m.fasttech.com/products/3028...buildable-tank

    Ako jeste, ja bih onda narucio sve ovo sto si ti predložio plus ovaj atomajzer i plus jos jedan rezervni RTA grijac, za nedaj bože... i da se onda po vas cijeli dan igram, ka sa lego kockama 😀...

    Samo da ne zaždim ovaj komad nosa ili ovu djecu..
    ... Ride away with your mighty horse
    ride away through the land of storms...

  14. #114
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Savrseno kompatibilno

  15. #115
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,943
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    Ima li ko da je dokon dovoljno da napravi kratki opis/uputstvo što znače pojedine stvari, za što služe, zbog čega su bitne itd... Poput atomajzer, debljina žice, mod, otpor, kajfun itd... Obzirom da sam preskočio to osnovno obrazovanje, pošao u prodavnicu i kupio gotovu spravicu koju derem eo godinu, nemam predstave kakav me skriveni svijet čeka... kad provalim značenje svih ovih hakerskih termina. Čini mi se da bih lakše skapirao i sastavio neku high-end PC konfiguraciju nego hebenu frulicu.
    Tako da, ako ima dobrovoljca da nas neuke uvede u svijet tjuniranja ovih stvarčica, dobro bi bilo da podijeli sa nama svoja znanja

  16. #116
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    @EgZeKuToR - poprilicno bi bilo tu posla da se sve objasni, najbolje da podjes ovdje i pocnes sa izucavanjem http://www.e-cigserbia.com/

  17. #117
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    U pravu je Bart,sho se tiche tebe Egzekutor,chitaj sve po ostalim profi forumima,mi ovdje imamo živaca eto tek poneshto jedan drugome da pomognemo ili se informishemo,SVE shto tebi treba je napisano detaljno na tim profi forumima,samo sjedi i chitaj,ja sam juche upoznao lika i vidjeh da parinja Pingvin,grijach nije promijenio već mjesec dana,crn mu bjeshe kao ugarak,ne zna za drugu technost sem za Joyetech,izgubio sam pola sata sa njim,kažem izgubio jer mislim da nishta skontao nije,samo zna hvala BOGU makar da je iskljuchi dok mu je u džepu.
    Ovo shto sam ja tražio prije neki dan na forumu momci,SVE imate u Gintash po trostruko manjim cijenama,baterije,punjache...sve u rasponu od 2 pa do 30€.

    P.S.Gugi ovo shto ti je napisao Bart naruchio sam ja prije 20 dana skoro sve sem vate,zaboravio sma bio,ali koristim ovu iz kuće hemije,bitno je samo da je 100% pamuk.
    Last edited by AL no1; 02-09-17 at 07:51.
    ...

  18. #118
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Nisam jos nista narucivao... A to cu i ja... Sve kako je Bart rekao plus jos jedan mod cu uzeti... Ovih dana sam loše sa slobodnim vremenom, a i žena hoće da vajpuje, pa hocu prvo jos da iščitam, pa ću sve djuture naručiti 😀

    Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk
    ... Ride away with your mighty horse
    ride away through the land of storms...

  19. #119
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Ako kome treba jedan Joyetech Ego One mega komplet ima kod mene neraspakovan, prodao bih ga za 30 eura, mislim da je kod nas u prodavnice 70tak eura, a u online shopove je oko 30. To je po meni trenutni best buy za pocetnike, ja sam ih 5-6 nabavio rodjacima i prijateljima, jedan ostao viska, mislio sam jos koga natjerati na parenje

  20. #120
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Idealna stvar za Gugijevu ljepshu polovinu,taman,pa svratite do mene posle da parinjamo vas dvojica
    ...

  21. #121
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Odlično... Smatraj prodato... Ali sam ja van zemlje jos jedno 2 mjeseca, pa necu moci prisustvovati prvom sastanku...
    😯

    @Brat Bart, ako ti je frka da prodas, reci, pa cu probati organizovati da moj sin dodje i uzme, ako ne, ucibi nekome,... Dobro djelo, da se skine sa zlih cigara...

    Sent from my Lenovo A5000 using Tapatalk
    Last edited by GuGi; 03-09-17 at 17:36.
    ... Ride away with your mighty horse
    ride away through the land of storms...

  22. #122
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Nije mi frka za prodaju, nego cisto rekoh da znate ako kome zatreba. Preko mene ih je nabavljeno jedno 5-6 komada, vjerovatno cu jos koga skinuti s duvanskog dima

  23. #123
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Bart,vjerovatno znash za Valter juice sa Cro foruma,poslao mi je RY4 ali je omjer 50-50,bash mi smeta i grebe jebeno,chak me je budilo juche tokom popodnevne seste,bochica je od 100ml,bi li ti to mogao razblažit sa VG-om,jer sam bzvz bachio jedno 15mi a i 24€ sa poshtarinom...?
    ...

  24. #124
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Jesi li siguran da te grebe zbog PG-a? Na koliko mg ti je tecnost? Ja stalno koristim 50/50 ali na svega 5-6 mg i nisam imao problema. Inace svu bazu sto imam zamuckana mi je na 50/50, negdje oko litar ipo je trenutno imam, trenutno jedino sto mozemo uraditi sa tom tvojom tecnoscu je da joj smanjimo mg. Ali isto tako razblazivanjem ce i aroma oslabiti. Ako koristis ego one atomizer sve preko 8-9mg nikotina na njega ubija, ja davno kad sam ga prvi put probao sa 12 mg imao sam pluca iskasljati.

  25. #125
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Al, dobro ti Bart kaže... , to ti je nikotin sigurno... Probaj smanjiti temperaturu, možda ublaži hit throat...
    Ako je ne budeš mogao pariti, naruči sebi drugu, a ja ću ti tu otkupiti...
    Last edited by GuGi; 04-09-17 at 12:59.
    ... Ride away with your mighty horse
    ride away through the land of storms...

Page 5 of 119 FirstFirst 1234567891555105 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •