Page 47 of 119 FirstFirst ... 374344454647484950515797 ... LastLast
Results 1,151 to 1,175 of 2972

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #1151
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Pozdrav VAPE-ri , upustih se i ja u ove vode te uzeh Joyetech eGo AIO D22 XL, nisam iskusan i imao sam neki "struggle" u pocetku kako koristit/odrzavat i ostalo ali nekako udjoh u shtos evo nekoliko dana i zadovoljan sam dimom koji izbaca a i baterija mi je trajala dobra 3 dana full koristenja a koristio sam uredjaj bas "aktivno", prvo uzeh ukus RedBull-a sa 6mg nikotina i iskreno bio mi je malo jak pa onda Jagodu bez nikotina isto od 10ml i to mi je bilo OK... Ali kako batalih cigare i predjoh na ovo nekoliko dana nekako vise ne osjecam potrebu ni za cim te rekoh da bataljujem sve pa ostavljam i VAPE, stoga prodajem uredjaj za 25eur, ima i pisanu garanciju od pola godine... Full pack je, crni, sa 2 atomizera, 2 drip tipa, usb punjac, kutija i ove 2 tecnosti po 10ml to sto je ostalo... Ako bi ko uzeo neka se javi na PM, ja ga platih oko 50-ak eur sa tecnostima u e-joy preko morace jer mi se nije cekalo sa net-a, tako da mislim da je OK cijena , rekoh da izbacim ovdje prvo kolegama pa ako nista da ide na FB oglase ...

    Evo i link:
    http://www.joyetech.com/product/ego-aio-d22-xl/

  2. #1152
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Ostavi nas i ti

    Povoljno sa tvoje strane, ko nece da ceka
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #1153
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,447
    Thanked in
    1,319 Posts

    Default

    Vrni ga Bojsiju za 25,ovdje nama njegovi artikli nisu potrebni,srećom
    ...

  4. #1154
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ostavi nas i ti

    Povoljno sa tvoje strane, ko nece da ceka
    A sto znam, kako ostavih cigare nekako se i bolje osjecam i sve, pa mi je ovo kao neki prelaz i pricinjavalo cisto neki hir malo a kad se saberem nije mi neophodno pa reko mozda ce nekom merakliji od VAPE-ra odje valjat da ucinim, dobar je uredjaj a prakticno nov i sa garancijom, ako ne bacit cu ga na FB za malo vecu cijenu jer vrijedi a meni bi sad samo skupljao prasinu u fioku...

  5. #1155
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemam ti kad View Post
    Pozdrav VAPE-ri , upustih se i ja u ove vode te uzeh Joyetech eGo AIO D22 XL, nisam iskusan i imao sam neki "struggle" u pocetku kako koristit/odrzavat i ostalo ali nekako udjoh u shtos evo nekoliko dana i zadovoljan sam dimom koji izbaca a i baterija mi je trajala dobra 3 dana full koristenja a koristio sam uredjaj bas "aktivno", prvo uzeh ukus RedBull-a sa 6mg nikotina i iskreno bio mi je malo jak pa onda Jagodu bez nikotina isto od 10ml i to mi je bilo OK... Ali kako batalih cigare i predjoh na ovo nekoliko dana nekako vise ne osjecam potrebu ni za cim te rekoh da bataljujem sve pa ostavljam i VAPE, stoga prodajem uredjaj za 25eur, ima i pisanu garanciju od pola godine... Full pack je, crni, sa 2 atomizera, 2 drip tipa, usb punjac, kutija i ove 2 tecnosti po 10ml to sto je ostalo... Ako bi ko uzeo neka se javi na PM, ja ga platih oko 50-ak eur sa tecnostima u e-joy preko morace jer mi se nije cekalo sa net-a, tako da mislim da je OK cijena , rekoh da izbacim ovdje prvo kolegama pa ako nista da ide na FB oglase ...

    Evo i link:
    http://www.joyetech.com/product/ego-aio-d22-xl/
    Misliš sa dvije glave a jednim atomizerom. Inače jedan od najgorih.
    Evo i tebi link
    https://www.aliexpress.com/item/100-...ceBeautifyAB=0

    Sumnjam da ćeš ga ovdjen prodati jer smo mi svi izbirikani vape vuci koji ne kupujemo ništa kod Milisava.
    Bači ga na oglase pa kome se ne čeka sa neta i misli da pari ka ti 4 dana ...

  6. #1156
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Nije to ovaj sto si postavio link, ali jeste ovakav "pack" a iskreno nije mi se cekalo 20-30 dana da probam te uzeh uredjaj 40ak eur i 2x tecnosti po 10ml po 5eur... Ali dobro, ja da ponudim, Boze moj ako je kome skupo ne mora uzet a i ja stvarno nemam iskustva kao vi samo navedoh neko moje iskustvo i rekoH da se oglasim, mozda ima jos neko kao ja kome se ne ceka, ali iskreno koliko god da ne znam ne vidim ovo nesto kao najgori uredjaj jer je onaj obican AIO izreklamiran kao najbolji "starter pack" mada sto znam...

    eidt:
    btw ne znam ni ko je Bojsi ni Milisav hehe... nisam u toku...
    Last edited by nemam ti kad; 17-04-18 at 19:56.

  7. #1157
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,447
    Thanked in
    1,319 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemam ti kad View Post
    A sto znam, kako ostavih cigare nekako se i bolje osjecam i sve, pa mi je ovo kao neki prelaz i pricinjavalo cisto neki hir malo a kad se saberem nije mi neophodno pa reko mozda ce nekom merakliji od VAPE-ra odje valjat da ucinim, dobar je uredjaj a prakticno nov i sa garancijom, ako ne bacit cu ga na FB za malo vecu cijenu jer vrijedi a meni bi sad samo skupljao prasinu u fioku...
    Pokloni ga nekoj ženi tj. dami i poshalji je kod nas,vidish kako smo fini...
    ...

  8. #1158
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Pokloni ga nekoj ženi tj. dami i poshalji je kod nas,vidish kako smo fini...
    hahahahaha a kako si namazan , reka' bi coek ne znas... :-D

  9. #1159
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemam ti kad View Post
    Nije to ovaj sto si postavio link, ali jeste ovakav "pack" a iskreno nije mi se cekalo 20-30 dana da probam te uzeh uredjaj 40ak eur i 2x tecnosti po 10ml po 5eur... Ali dobro, ja da ponudim, Boze moj ako je kome skupo ne mora uzet a i ja stvarno nemam iskustva kao vi samo navedoh neko moje iskustvo i rekoH da se oglasim, mozda ima jos neko kao ja kome se ne ceka, ali iskreno koliko god da ne znam ne vidim ovo nesto kao najgori uredjaj jer je onaj AIO izreklamiran kao najbolji "starter pack" mada sto znam...
    Shvatili smo da si nestrpljiv po niku i da ti se ne čeka sa neta Isti je, samo nema usb punjač od 2 eur.
    To je najbezvezniji kit s obzirom na to da koristi najgluplje moguće glave a da se za samo 5-6 eur više može kupiti kit sa zamjenljivim 510 atomizerom i CL glavama koje su izmišljene za ove bf petarde.
    Last edited by Tivatech; 17-04-18 at 19:58.

  10. #1160
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Da si "startovao" s ovim https://www.aliexpress.com/item/Joye...ceBeautifyAB=0 možda se ne bi toliko brzo razočarao od vapinga.

  11. #1161
    Join Date
    Oct 2014
    Location
    ║▌║█║▌║▌║█
    Posts
    2,442
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Da si "startovao" s ovim https://www.aliexpress.com/item/Joye...ceBeautifyAB=0 možda se ne bi toliko brzo razočarao od vapinga.
    Nije to za mene razocarenje nego jednostavno neki "prelaz" pauza od cigareta pa na VAPE cisto da se proba, @Bart mi je stvarno dao dobru preporuku "link" i cijenu na net upola ovoga sto sam platio ali mi se nije cekalo zato uzeh ovo cisto da probam da vidim "chari" VAPE-a i nisam ja nesto "razocaran" samo kad sam uvidio da mogu bez i jednog i drugog jednostavno odustadoh...

  12. #1162
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemam ti kad View Post
    Nije to za mene razocarenje nego jednostavno neki "prelaz" pauza od cigareta pa na VAPE cisto da se proba, @Bart mi je stvarno dao dobru preporuku "link" i cijenu na net upola ovoga sto sam platio ali mi se nije cekalo zato uzeh ovo cisto da probam da vidim "chari" VAPE-a i nisam ja nesto "razocaran" samo kad sam uvidio da mogu bez i jednog i drugog jednostavno odustadoh...
    Pa neka si... Sigurno je bolje ostavit' sve...

    Ali eto.. ja da nemam vape-a vrlo moguce da bi se vratio cigaretama po$ranim.. bilo odma ili nakon nekog (vjerovatno kraceg) vremena...

    Inace moNci.. sto se tice ove bebice moje.. sve sam rastavio, sastavio, stegnuo sve kol'ko se moglo, zamjenio grijac i za sad izgleda ok.. evo vec neko vrijeme parim, okrecem ga naopacke i ostavljam da 'lezi' na stranu i ne vidim nikakvo curenje...

    A razlika u W je vise bila radi razlicitog grijaca (otpor) nego sto drugo... Sad su mi obije bebice na 0.25 oma.. Dark side, a?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #1163
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Pa nisu ti Joyetech eGo AIO bas ni toliko losi... evo npr. moj drug samo njih koristi vec 2 godine, ne interesuje ga nista drugo, on je zadovoljan. Imao je bas tu XL verzije al mu je ispao na beton i slomilo se staklo od tanka. Sad je uzeo box verziju jer, rekao bih, teze moze nesto da se slomi.

    @nemam ti kad
    Eh da, cestitam na ostavljanju cigara! To je valjda neki cilj i poenta price.. e sad sto ima nas nekih nepopravljivih, to je drugo :fat:
    Moj jedan prijetelj je bas slicno kao ti ostavio cigare, ne pusi evo vec 2-3 godine, samo sto on nije morao da kupuje nego sam mu ja pozajmio e-cig 10-tak dana i kraj...
    Last edited by djuza23; 17-04-18 at 20:43.

  14. #1164
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nemam ti kad View Post
    Nije to za mene razocarenje nego jednostavno neki "prelaz" pauza od cigareta pa na VAPE cisto da se proba, @Bart mi je stvarno dao dobru preporuku "link" i cijenu na net upola ovoga sto sam platio ali mi se nije cekalo zato uzeh ovo cisto da probam da vidim "chari" VAPE-a i nisam ja nesto "razocaran" samo kad sam uvidio da mogu bez i jednog i drugog jednostavno odustadoh...
    To je odličan izbor, ja se malo šalim, ako možeš i bez jednog i drugog to je dapače najbolje rješenje. Ne znam koliko si već bez duvana i koliko si dugo pušio ali kriza će vjerovatno biti još, u tim "teškim trenucima" kad mnogima padne moral i povuku "jedan dim" da ih prođe želja , mnogi ponovo propuše, ja se nadam da ti nećeš biti jedan od njih i da ćeš ostati istrajan do kraja. A ako imalo sumnjaš u sebe ... zadrži opremu još neko vrijeme, spasiće te vjeruj mi.

  15. #1165
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    PG
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Rastavih i ovu bebicu i ne vidim nista da ne valja.. Sve gumice su nove i citave.. fino podmazane.. Ne vidim nista da bi trebao da popravljam ili mijenjam...



    Stavicu novi grijac pa cu vidjet' kako ce se ponasat'..

    Ako bude opet curio.. zamjenicu sve gumice i pokusat' jos jednom pa ako ni onda ne bude radio kako treba ide u korpu.
    Meni je pustao prvi atomizer dok nisam sve gumice i navoje obvio teflon trakom ( bijelom tankom za dihtovanje.)Od kad sam to uradio ni kapi,a znao je preko noci citav e juice da se prospe.

    Evo jedan clanak koji mi je zanimljiv bio ,za kuvare. http://vaping360.com/steeping-e-juice-e-liquid/
    Ne znam bas koliko je dobro grijati e juice da brze ostari ,sto mislite o tome ? Ako ga ostavim par sati otvorenog zar nece aroma da oslabi?Ima par cudnih savjeta ali sve u svemu zanimljiv tekst.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk

  16. #1166
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,312
    Thanks Thanks Given 
    2,801
    Thanks Thanks Received 
    4,627
    Thanked in
    2,437 Posts

    Default

    Nadam se da ce ovaj i bez teflon trake da izdrzi... Ako bude bilo problema, probacu i to..

    A clanak je odlican, procitacu ga kad stignem..

    Ja ove moje kuvalice muckam 2 puta na dan prvih 3-4 dana i onda ih ostavim jedno mjesec dana..

    Tivatech je taj inovator koji pravi DIY skalamerije da mu se skuva za dan
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #1167
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaroma View Post
    Meni je pustao prvi atomizer dok nisam sve gumice i navoje obvio teflon trakom ( bijelom tankom za dihtovanje.)Od kad sam to uradio ni kapi,a znao je preko noci citav e juice da se prospe.

    Evo jedan clanak koji mi je zanimljiv bio ,za kuvare. http://vaping360.com/steeping-e-juice-e-liquid/
    Ne znam bas koliko je dobro grijati e juice da brze ostari ,sto mislite o tome ? Ako ga ostavim par sati otvorenog zar nece aroma da oslabi?Ima par cudnih savjeta ali sve u svemu zanimljiv tekst.
    Batali, ja sam to probao u kontrolisanim uslovima, uništićeš tečnost. Dobija neki čudan miris i razara grlo što nije ni slično onom željenom TH-u. Jedino što ima smisla da skratiš za jednu sedmicu je da remiksaš sa nekim jačim mikserom svaki drugi -treći dan. To definitvno daje oku - vidljive rezultate. Baš sam slao maločas Bartu slike tako razmućkane tečnosti. Gotva tečnost se razbistri za 2 min. 15 dana stara ostaje mutna više od 10 min.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Batali, ja sam to probao u strogo kontrolisanim uslovima, pokvari se tečnost. Dobija neki čudan miris i razara grlo što nije ni slično onom željenom TH-u. Jedino što ima smisla da skratiš za jednu sedmicu je da remiksaš sa nekim jačim mikserom svaki drugi -treći dan. To definitvno daje oku - vidljive rezultate. Baš sam slao maločas Bartu slike tako razmućkane tečnosti. Gotva tečnost se razbistri za 2 min. 15 dana stara ostaje mutna više od 10 min. Ultrazvučna kada pomaže , ali ne više od onoga što sam već rekao, moćno miksanje .
    Last edited by Tivatech; 17-04-18 at 20:59.

  18. #1168
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    PG
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Batali, ja sam to probao u strogo kontrolisanim uslovima, pokvari se tečnost. Dobija neki čudan miris i razara grlo što nije ni slično onom željenom TH-u. Jedino što ima smisla da skratiš za jednu sedmicu je da remiksaš sa nekim jačim mikserom svaki drugi -treći dan. To definitvno daje oku - vidljive rezultate. Baš sam slao maločas Bartu slike tako razmućkane tečnosti. Gotva tečnost se razbistri za 2 min. 15 dana stara ostaje mutna više od 10 min.
    Mogu mikserom za nes kafu ?

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk

  19. #1169
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Uzeo drug




    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

  20. #1170
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaroma View Post
    Mogu mikserom za nes kafu ?

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk
    Možeš malo t.j kratko, nije konstruisan za tu gustinu pa se brzo ugrije motor i zbog temperature raširi plastična spojnica između motora i nastavka i raspadne. Neki snažniji mikser na 220v bi bio ok.

  21. #1171
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Nadam se da ce ovaj i bez teflon trake da izdrzi... Ako bude bilo problema, probacu i to..

    A clanak je odlican, procitacu ga kad stignem..

    Ja ove moje kuvalice muckam 2 puta na dan prvih 3-4 dana i onda ih ostavim jedno mjesec dana..


    Tivatech je taj inovator koji pravi DIY skalamerije da mu se skuva za dan
    Vodoinstalteri kažu da je kučina bolja od teflon trake ... ja onako usput samo da napomenem šta sam čuo, ti kako hoćeš
    Last edited by Tivatech; 17-04-18 at 21:23.

  22. #1172
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AmFi View Post
    Uzeo drug




    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk
    Koji je ovo model?

  23. #1173
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    To ti je joyetech ego aio box, a ima i noviji probox, malo je kao dotjeraniji.

  24. #1174
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Pomislio sam nego ne vidjeh nigdje oznaku

  25. #1175
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Bas dobra fora. Nijesam pusac ali nargilu ljeti nekad opalim.

    A uzeh ovome drugu davidof i dobio lubenicu uz to jer znam momka dje sam mu uzeo ovo. Lubenica mi je top

    Tacno cu sebi kupiti


    Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

Page 47 of 119 FirstFirst ... 374344454647484950515797 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •