Page 31 of 119 FirstFirst ... 212728293031323334354181 ... LastLast
Results 751 to 775 of 2972

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #751
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Imas Samsung-ove u Gintas za 5e.

    Nisu lose.

    Ja sam uzeo za prvu pomoc dok nisam nabavio Sony VTC 6 iz Srbije, nekih 8e komad.

    Zaboravi narucivanje baterija sa neta (Kina), glava ce te zaboljet' od toga i masu ces vremena izgubit' dok nadjes ikoga ko salje za CG.
    I na kraju će ti poslati kineske premotane baterije koje samo liče na vtc. Izmajmunili su se dobro, ubace baterije u aluminijumske led lampice i na deklaraciji prijave samo led lampice, na rendgenima prolaze bez problema. Pošto unutra šibaju šuplje 18650 koje nemaju ni 20gr nikome nije sumnjivo da otvara i provjerava.

  2. #752
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,302
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    4,618
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Ove su original... 950 dinara komad sto dodje taman kao sto napisah - 8 eura.

    https://www.kupujemprodajem.com/Bate...4050-oglas.htm

    Mislim da su ove najpopularnije i najprovjerenije 18650 baterije a vjerujem da ce i ovi mnogo iskusniji vaperi to i potvrdit'.

    Non-stop neko ide do BG-a a ima i masu 'servisa' koji nude da donesu nesto uz malu naknadu a ima i ona stara dobra preko konduktera ako ikoga imate u BG a to svako od nas valjda ima

    Moguce da cu i ja morat' nabavljat' jos koji komad jer ce sad Alien da guta dvije odjednom a na to nisam racunao kad sam ih kupovao.

    Moras imat' makar jednu 'spare', odnosno u slucaju Alien-a makar 2 glavne i 2 dodatne koje koristis dok se glave pune.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #753
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Opa, neka su srecne prinove.
    I meni je juce stigao isti taj Pico 25. Ljepse i kvalitetnije izgleda nego sto sam ocekivao, jedino sto nisam ljubitelj ove glossy plastike (tu bi mogla da se nalijepi neka gravirana folija).
    Odlicno, da ne kazem savrseno lezi u šaci, mali prst upada ispod kao podrska/držač, sledeca tri ga knap pokrivaju po visini a kaziprst pali bez skupljanja/savijanja.
    Kretanje kroz meni je malo drugacije nego kod vtc minija pa treba malo vremena da se privikne, al nije nikakav problem. Ja sam jedva provalio kako se zakljucava otpor ...srecom, ima na youtube gomila videa o Picu.
    Prosle nedelje su mi stigla i dva nova atomizera pa mozda i o njima napisem neke utiske ako budem u volju.

  4. #754
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Te baterije su najpopularnije, sony vtc6, kao i samsung Q30, LG HG2...imaju neki optimalan odnos kapaciteta i snage(amperaže).
    Ja sam razmisljao mozda da uzmem neke jer su ove moje vec malo ostarale, i kao sto rece, niko vise ne salje, medjutim, vidio sam na alliexpres da salju (tako stoji za montenegro), ali su neke preimenovane (litokala i jos neke) i zakleo bih se da su original (sony, samsung...). Sve su im specifikacije i oznake iste osim imena brenda, svi komentari su odlicni... moze li neko ovo da potvrdi!? Mogu kasnije i link da okacim.

  5. #755
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Ajde da se skupimo i da svi zajedno uzmemo 15-20 baterija, postarina je 30 eura pa se ne isplati uzimati 2-3 baterije. Cijene su maltene dzabe a provjereno su origonal baterije
    https://ru.nkon.nl/

  6. #756
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Ne znam jesu li ove shto je Castro uzeo originalne,moracu vidjet kad dodje,jer mi je malo chudna cijena,ja sam jednu platio dosta vishe iz Eng.
    Baterije je vrhunska,traje mi sad skoro 48 sati,mada je i LG strashna,mozda sat,2 manje traje.
    ...

  7. #757
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Ajde da se skupimo i da svi zajedno uzmemo 15-20 baterija, postarina je 30 eura pa se ne isplati uzimati 2-3 baterije. Cijene su maltene dzabe a provjereno su origonal baterije
    https://ru.nkon.nl/
    Nisu ljetos slali za CG...?Jedino ako su shto promijenili.
    ...

  8. #758
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Salju samo fedexom i to 30 eura postarina. Samsung R25 koja je vrhunska baterija im je 2.25e, sony vtc6 - 3.75e...

  9. #759
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Gledao sam i ja na Nkon... to bi bilo ok kad bi nas vise uzelo, mada ja ne bih uzimao vise od dvije... ali, jedno veliko ali, zna li se na koju postu to stize?... jer ako ne stize na obicnu vec na neke od ovih nasih ozloglasenih (btw i Fedex), ja onda ne bih ulazio u dil, jer dodatni troskovi mogu da budu ojhaha...!?

    Na nesto ovako sam mislio sa Alija: https://www.aliexpress.com/item/Vari...460.0.0.txw01u
    ili ovo https://www.aliexpress.com/item/2PCS...460.0.0.txw01u
    sad bih ulozio ne znam sta da je ovo original ...samo bi ovo i pituvalo dosta dugo, cini mi se.

  10. #760
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    PG
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Dodatni troskovi su 5e kad stigne posiljka(ako je ispod 75e ukupna vrijednost).Ja bih se mogao pozabaviti I ako bude preko da napravim kao da je manje.Pod uslovom da ne stave fakturu u kesu

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk

  11. #761
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ove su original... 950 dinara komad sto dodje taman kao sto napisah - 8 eura.

    https://www.kupujemprodajem.com/Bate...4050-oglas.htm

    Mislim da su ove najpopularnije i najprovjerenije 18650 baterije a vjerujem da ce i ovi mnogo iskusniji vaperi to i potvrdit'.

    Non-stop neko ide do BG-a a ima i masu 'servisa' koji nude da donesu nesto uz malu naknadu a ima i ona stara dobra preko konduktera ako ikoga imate u BG a to svako od nas valjda ima

    Moguce da cu i ja morat' nabavljat' jos koji komad jer ce sad Alien da guta dvije odjednom a na to nisam racunao kad sam ih kupovao.

    Moras imat' makar jednu 'spare', odnosno u slucaju Alien-a makar 2 glavne i 2 dodatne koje koristis dok se glave pune.
    Ove sa KP su fejk!
    Click image for larger version. 

Name:	big-54684050_5a3e269a14b7b8-5949218206.jpg 
Views:	43 
Size:	12.1 KB 
ID:	157092

  12. #762
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,950
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    35 Posts

    Default






  13. #763
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,950
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    evo i ja da se glasnem posle duze vremena,gore je moja artiljerija
    uzivam u direktnom parenju,sto na keramiku sto na vatu,a tu je i kayfun za lagano parenje

  14. #764
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,950
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    zaboravih i nautilus da stavim...


  15. #765
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ove su original... 950 dinara komad sto dodje taman kao sto napisah - 8 eura.

    https://www.kupujemprodajem.com/Bate...4050-oglas.htm

    Mislim da su ove najpopularnije i najprovjerenije 18650 baterije a vjerujem da ce i ovi mnogo iskusniji vaperi to i potvrdit'.

    Non-stop neko ide do BG-a a ima i masu 'servisa' koji nude da donesu nesto uz malu naknadu a ima i ona stara dobra preko konduktera ako ikoga imate u BG a to svako od nas valjda ima

    Moguce da cu i ja morat' nabavljat' jos koji komad jer ce sad Alien da guta dvije odjednom a na to nisam racunao kad sam ih kupovao.

    Moras imat' makar jednu 'spare', odnosno u slucaju Alien-a makar 2 glavne i 2 dodatne koje koristis dok se glave pune.
    Ja sam spojio paralelno 3x INR18650-25R u "T" formi jedna je u modu, kontaktna, dvije vire vani, preko njih sam napravio "poklopac" od kože, dolje čičak gore ga drži 510 navoj od tanka. 7630 mah mi izbroji iMax punjač kad ih punim preko njega. na 35w cijeli dan parim i uveče mi ostane oko pola bat ali je dopunim za sjutradan. Punim je preko moda na 1A punjač, sve ostaje ledeno hladno, punjač mlak, mod i baterija ledeni. Sve se demontira za 3 sek . Imam 4 vtc4 koje sam izvadio iz jednog paka od crknute acu bušilice ali qrca ne valjaju 3 su na cca1000 i jedna na - 1250mah. Inače sve ove baterije koje su adekvatne za vaping su projektovane za snažne alate, acu bušilice i sl kojima treba velika pulsna struja tako da ih lako možete naći spakovane u te baterije.

  16. #766
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,950
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    ja parim na istick 50w po cijeli dan na 35w i ne moram ga punit minimum 2 do 3 dana,dok mi na pico parenje na 25w traje cijeli dan (par puta se desilo malo ranije da iscuri baterija),mislio sam da je i to malo,no me vi utjesiste sad

  17. #767
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    @chochek - slabo ti to paris Ja dnevno nekad 2 baterije ispraznim na pico, a parim na 10tak wati

  18. #768
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    @chochek - slabo ti to paris Ja dnevno nekad 2 baterije ispraznim na pico, a parim na 10tak wati
    Meni se ispod 20 w skuplja tečnost u glavi (grijaču, ne ovoj što nosim na ramena) i počinje da klokoće, na 35w imam najbolji ukus i throat. Jes da mi fabrička vata na tu snagu progri nakon 500 pufa ali kad je zamijenim sa ovom prokuvanom iz tufera miran sam 7-10 dana. 2 glave koje sam dobio sa lulom nisu imale nikakav neprijatan miris ove nove što sam dobio prije neki dan sve smrde na pamuk i izgoren šećer i nakon 2-3 sata korišćenja pa sam na kraju morao sve da ih izpraznim od tih trakica i napunim sa ovom tuferskom koja ispade top.
    Fabričke glave koje sam naknadno naručio, imaju unutra bukvalno tkaninu kao iz vlažnih maramica , a prve dvije iz kita su bile kao iz tufera. :/
    Last edited by Tivatech; 25-03-18 at 19:35.

  19. #769
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chochek View Post
    ja parim na istick 50w po cijeli dan na 35w i ne moram ga punit minimum 2 do 3 dana,dok mi na pico parenje na 25w traje cijeli dan (par puta se desilo malo ranije da iscuri baterija),mislio sam da je i to malo,no me vi utjesiste sad
    Meni su bile dovljno dvije da spojim, toliko mi je trebalo za cijeli dan kad sam van kuće, ali mi je ovako opterećenje po ćeliji /3 a time ću im produžiti životni vijek najmanje za duplo. Nije više "mini" ali sam se već navikao i lakše mi je da je sve na jednom mjestu nego da vučem baterije po džepovima. Generalno, opet je manji od modova sa 3 baterije a izgleda fancy .

  20. #770
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Predji na 12mg Tivatech,sve ce ti biti lakshe ...
    ...

  21. #771
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Ne znam koliko pratite, pojavile su se tecnosti i baze sa nicotine salt. Znaci sve se isto mucka kao sa obicnim bazama, dodaje se nikotin u zeljenoj kolicini, samo sto je udar na grlo otprilike 3 puta slabiji u odnosu na sadasnje tecnosti. Kako kazu koncentracije nikotina mogu da se krecu i do 50mg i da to bude skroz parljivo. Mislim da je ovo prava stvar za nekoga ko bataljuje cigarete, jer u tim situacijama uvijek fali nikotina a TH razvaljuje grlo, i sto je vrlo cesto kad date nepusacu da proba elektroniku obicno se zakaslje koliko mu je jako za grlo, sa ovim ne bi trebalo da bude problema. Ja licno jedva cekam to da probam, da zamutim 18mg umjesto sadasnjih 6mg i da probam da smanjim potrosnju na trecinu.

  22. #772
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    E tako Bart,ti si moj chovjek vazda bio,sad ce i Tivatech da se pripremi za jedno 24mg
    ...

  23. #773
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Ma kakvi Tivatech ce skroz da se skine sa nikotina. @Tivatech istrazi po internetu tecnosti sa kanabidolom umjesto nikotina. Sastojak iz kanabisa koji daje udar na grlo, 100% ociscen od bilo kakvih psihoaktivnih supstanci.

  24. #774
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Riješio sam ja throat samo tako . Našao sam i pravilno doziranje, prva je izuvala iz cipela sa 6mg nikotina. Neću slatkaste tečnosti već da što više imitiraju Gitanes a da se ne ubijam nikotinom. Sad imam pravu stvar. Ne pitajte me šta je jer vam neću reći, mijenja ukus ali veoma diskretno i na bolje.
    Vidim na ebay da ih prodaju , ulje od kanabisa sa kanabidolom bez thc-a (inače ga u industrijskom konoplju maltene nema) može da se kupi i kod nas u svakoj apoteci ali je to po meni beskorisni zejtin za otimanje para naivcima. Iskreno, sumnjam i u ljekovita svojstva i sative i mislim da jedina korist od nje je u olakšavanju bolova kod teških bolesnika a od nje se nije niko izliječio. Ta priča me uopšte ne privlači.
    Last edited by Tivatech; 25-03-18 at 22:15.

  25. #775
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Riješio sam ja throat samo tako . Našao sam i pravilno doziranje, prva je izuvala iz cipela sa 6mg nikotina. Neću slatkaste tečnosti već da što više imitiraju Gitanes a da se ne ubijam nikotinom. Sad imam pravu stvar. Ne pitajte me šta je jer vam neću reći, mijenja ukus ali veoma diskretno i na bolje.
    Da nije grijac koji zagorijeva

Page 31 of 119 FirstFirst ... 212728293031323334354181 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •