Page 29 of 119 FirstFirst ... 192526272829303132333979 ... LastLast
Results 701 to 725 of 2972

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #701
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Prijateljski savjet - nikad ne muckaj toliku kolicinu kad prvi put isprobavas aromu, moze da ti se ne svidi i bacis 200ml tecnosti. 10-20ml je sasvim ok za probu.

  2. #702
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,320
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,440 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Dobro si ga smućka, zar nisi uzimao u inhaliku 50mg nikotinsku bazu?
    Nesto sam se smeo pri kupovini pa sam uzeo 2 bocice od 6mg i 2 bocice od 12mg misleci da ce bit' lakse za mjesanje.

    Krivo mi sto ne uzeh te od 50mg ali ocu sledeci put.

    Vjerovatno uskoro iskoristim i te njihove baze od 6/12mg, taman dok ne stigne ovaj 100mg iz Spanije...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #703
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,320
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,440 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Prijateljski savjet - nikad ne muckaj toliku kolicinu kad prvi put isprobavas aromu, moze da ti se ne svidi i bacis 200ml tecnosti. 10-20ml je sasvim ok za probu.
    U pravu si... Mogao sam taman nekih 20-30ml sa ovim jednim 'nicotin shot'-om da probam... Ali dobro sad, ovo je smuckano pa cu sledeci 'batch' da smanjim na nekih 20-30ml, zavisno od racunice.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #704
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    U pravu si... Mogao sam taman nekih 20-30ml sa ovim jednim 'nicotin shot'-om da probam... Ali dobro sad, ovo je smuckano pa cu sledeci 'batch' da smanjim na nekih 20-30ml, zavisno od racunice.
    Odlična je shade i sama za sebe, nisi falio, samo je ne sipaj u atomizer najmanje 15 dana, tek nakon 20 može da se puši ali je za nju 30-40 dana optimalno sazrijevanje, pa ako imaš gotovih a vjerovatno imaš čim si tek danas prvu zamutio budi strpljiv. Dopašće ti se sigurno. Slobodno možeš da smućkaš 20mg za probu shade + real tobacco premium, 50:50, dobićeš hebeno dobru aromu.
    Last edited by Tivatech; 19-03-18 at 15:56.

  5. #705
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    3,2 mg je meni slabo da ti odmah rečem, i dl i mtl, ne zbog dejestva nego zbog grla, ne grebe uopšte čak i sa 70:30, tu kinezi nešto dodaju jer je njima i 20:80 tečnost "paljiva". Ja u svaki kinez osjetim alkohol , vjerovatno zato što sam antialkoholičar, pa zato sumnjam da šibaju 10-15 % alkohola, nije bez razloga stavljena kao stavka u mikserima. Ja sam 2 dana pario 98% vg+viski+2 zrna nes kafe Napraviću još jednu dozu sa vodkom i sa balantajnom da vidim razliku u grebanju.

  6. #706
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,320
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,440 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Odlična je shade i sama za sebe, nisi falio, samo je ne sipaj u atomizer najmanje 15 dana, tek nakon 20 može da se puši ali je za nju 30-40 dana optimalno sazrijevanje, pa ako imaš gotovih a vjerovatno imaš čim si tek danas prvu zamutio budi strpljiv. Dopašće ti se sigurno. Slobodno možeš da smućkaš 20mg za probu shade + real tobacco premium, 50:50, dobićeš hebeno dobru aromu.
    Pa dobro... ne odgovara svakome isti ukus. Trebao sam manju kolicinu ali dobro sad... Ako mi se bas ne svidi nace se neko kome ce odgovarat'.

    A planirao sam da cekam jedno 30 dana, mozda i duze ako ne budem u skripcu.

    Za sad imam dosta gotovih i smuckanih od jednog poznanika u BG-u, sutra ce taman mjesec dana od kad su smuckane tako da su vec spremne za parenje.

    Imam i taj 'real tobacco premium' pa cu isprobavat' prvo njega samog a onda i u kombinaciji sa ovim SHADE-om.

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    3,2 mg je meni slabo da ti odmah rečem, i dl i mtl, ne zbog dejestva nego zbog grla, ne grebe uopšte čak i sa 70:30, tu kinezi nešto dodaju jer je njima i 20:80 tečnost "paljiva". Ja u svaki kinez osjetim alkohol , vjerovatno zato što sam antialkoholičar, pa zato sumnjam da šibaju 10-15 % alkohola, nije bez razloga stavljena kao stavka u mikserima. Ja sam 2 dana pario 98% vg+viski+2 zrna nes kafe Napraviću još jednu dozu sa vodkom i sa balantajnom da vidim razliku u grebanju.
    Kao sto rekoh... pario sam i na 0mg i nista mi nije falilo... Mislim da nisam neki nikotinski zavisnik, jednostavno volim da izbacujem dim iz usta ma koliko to bizarno zvucalo.

    Tako da vjerujem da ce mi i 3.2mg bit' dovoljno a ako ne bude, mjesacu sa jacim i to je to.

    Evo uzeh neku kolu u UK od 16mg i to mi je bas prejako.. ne bi mogao toliko. Znam da je Al no1 na 18mg i ne vjerujem da bi to mogao svakodnevno da parim.

    Kako sto kome odgovara.. ja jos uvijek istrazujem svoje i kad je jacina nikotina u pitanju i kad su arome.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  7. #707
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Fidel,ti...mozesh parit sve! Ne zajebaj me haha
    ...

  8. #708
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,320
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,440 Posts

    Default

    A to sad kad sam izgubio osjecaj za feeling

    Imam tu jednu UK Virdizniju na 18mg, kad se budemo vidjeli.

    A probaces i ovaj moj buckuris ali kad bude gotov, za jedno mjesec dana.. Ako jos budem tu.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #709
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Ako je nalik na onu od FA onda uh,n z kako da se izrazim haha
    ...

  10. #710
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,320
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,440 Posts

    Default

    Pojma nema, jednu uzeh da se ne obrukam, sam ces vidjet'.

    MoNci, koliko puta mjesate ovo prije nego ostavite da stoji mjesec dana? Tipa svaki dan po jedan put, 2-3 dana ili kako?

    Samo mi je taj dio nejasan oko sve ove procedure...

    Jer ja nemam ovih inovativnih sistema kao Tivatech
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  11. #711
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Ja sam se razmishljao da predjem na jache,volim kad me opali onaj nikotin po sred glavudze,al necu,shto reche Tivatech...ne znam zashto sam ovo isprichao,ali...
    ...

  12. #712
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Pojma nema, jednu uzeh da se ne obrukam, sam ces vidjet'.

    MoNci, koliko puta mjesate ovo prije nego ostavite da stoji mjesec dana? Tipa svaki dan po jedan put, 2-3 dana ili kako?

    Samo mi je taj dio nejasan oko sve ove procedure...

    Jer ja nemam ovih inovativnih sistema kao Tivatech
    Svaki dan 2 x prije spavanja, na pun stomak , lagano da se ne stvaraju mnogo sitni mjehurići. i ostavi da stoje u mraku. Ne moraš da koristiš frižider ako temp. u sobi ne prelazi 26. PG je neotrovni antifriz i može do -18 , VG je već druga priča, on se na hladnom dodatno zgušnjava i ponovo separira od PG-a, zato nestrpljivi kuvaju da se razredi vg tako što će mu pokrenuti molekule da se usljed veće temperature kreću brže. To definitivno može do 60 C, preko toga nikotin se raspada na nikotinamide pa će ti tečnost imati vitamnin b3

  13. #713
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,320
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,440 Posts

    Default

    Lagano? Ja je izmuckah kol'ko ima zivota u mene

    Da ako se slegne za 30 dana
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #714
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ja sam se razmishljao da predjem na jache,volim kad me opali onaj nikotin po sred glavudze,al necu,shto reche Tivatech...ne znam zashto sam ovo isprichao,ali...
    Ovog puta ću pričat o benzinu i o autima...
    Nikotin jeste najneopasniji otrov u cigaretama gledano iz med. aspekta , ali, je otrov, nema dokaza da je kancerogen ali je psihoaktivna droga koja ti remeti sistem samonagrađivanja , opšteg zadovoljstva i "realne sreće". Govorim o psihološkim stanju t.j. osjećanjima ne o materijalnoj sreći. Hormoni koji ti izazivaju ta osjećanja endorfin i dopamin ne funkcionišu, nema ih, žlijezde ih ne luče kao kod heroinskih i kokainskih zavisnika. Zato pušači nakon što ostave cigarete zapadaju u depresiju , zato lijekovi kao zyban koji su ništa drugo nego antidepresivi uspješno pomažu kod ostavljanja cigareta. Inače je Zyban razvijan kao antidepresiv ali su za vrijeme kliničkih testiranja zapazili jednu "nus-pojavu" pacijenti koji su uzimali Zyban ostavili su cigarete. Da je bezazlen nije, jer sužava krvne sudove a time se opterećuje i srce pa ti se poveća puls, sužavaju ti se i krvni sudovi u mozgu pa se moždane ćelije slabije hrane kiseonikom. Znači sve što je pretjerano je štetno, a pretjerano je sve preko 6mg. Umjereno uzimanje nikotina u malim dozama može da ima i pozitivni efekat ali za sada je to samo kod dvije bolesti potvrđeno , kod alzhajmera i parkinsove bolesti.

  15. #715
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Kad sam smanjio na 15mg ishlo je minimum 8ml,kad se vratih opet nakon 2 mjeseca na 18mg ode max 4ml,tako da neka me tako,nema problema sa pritiskom da kucnem,a dok sam smrdushe koristio chesto hopppppp pa u hitnu,pih.
    ...

  16. #716
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Dalje, po koeficijentu stvaranje zavisnosti kod konzumenata, nikotin je na istom nivou kao kokain i heroin. Skidanje sa nikotina iziskuje iste napore kao i kod narkozavisnika ali je apstincijska kriza kraća. Nikotin iz pušača izađe nakon 3 sata. Nakon samo 30 minuta nivo u krvi je toliko nizak da mozak traži dopunu, period kad traje histerija traje cca 2-3 min. Teoretski, t.j medicinski , treba ti dnevno 6 cigareta, 14 ili više popušiš totalno nepotrebno. Kao da piješ pivo i povraćaš od piva, ali ti sipaš i dalje...
    Tačno je da ne unosiš katran, ugljen monoksid, 6000 ostalih otrova od kojih su 60 koje duvanska mafija ubacuje da ti zavisnost poveća na 3-4 mjeseca umjesto što je normalno za nikotin 5-7 dana, ali nemoj da se zavaravaš da je parenje kao i ispijanje đusa od narandže, svako ko to tvrdi , LAŽE, u odnosu na pušenje, da povučeš dim iz auspuha golfa dvojke je zdravije, ali da je potpuno zdravo , nije, zdravije jeste. Prema tome, zaključak je, da u ničemu ne treba pretjerivati a paranje sa 18 mg je za mene da prostiš ludilo a ne pretjerivanje. Počni polako da skidaš to na 6 max. Napravi si od parenja hoby koji će ti činiti zadovoljstvo a ne noćnu moru. Ovo ti ja najdrugarskiji a ti kako želiš.

  17. #717
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Hvala,odgovara mi ovako,ne muchi se vishe,jer sve shto pishesh sam davno ischitao,osim to za auspuh...mozemo jedno takmichenje u sklekovima obavit a kolko skontah blizu si mi po god,pa da vidimo kako vaping utiche na push ups:mrgreen:
    ...

  18. #718
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Kad sam smanjio na 15mg ishlo je minimum 8ml,kad se vratih opet nakon 2 mjeseca na 18mg ode max 4ml,tako da neka me tako,nema problema sa pritiskom da kucnem,a dok sam smrdushe koristio chesto hopppppp pa u hitnu,pih.
    Ekonomski je jeftinije da pariš 18-ticu , slažem se, ali da bi se otrovao od PG-a treba da popiješ 2dcl, od glicerina litru, pošto ćeš nakon 20 minuta dobiti proliv, jedino što može da ti se desi je da dehidriraš i potroši 8 rolni toalet paira, umrijeti nećeš. u 10ml tečnosti aroma je "u tragovima" kao i otrovi koje sadrži ista. Pa da vidimo , 4ml * 18 mg je 72mg nikotina dnevno, ako uzmemo u obzir da jednom jakom cigaretom unosiš cca 0,8mg nikotina, ispada da ti pušiš 90 cigareta dnevno, ili sam to loše sračunao? Ajde da budemo tolernatniji, jer je nikotin skup i opterećen akcizama pa čak i kad ga uvoze kao tečnost, i da trgovci varaju, da jedan dio sagori u atomizeru obzirom da je nestabilan iznad 60C, i neka je to kao nikotin iz 50 cigareta. Je sili ti siguran da si ostavio pušenje? Pa bolje da podudlaš 20mg baze na 3 nego 2mg na 18. PG iz organizma izlazi za 48 sati ako imaš zdrave bubrege i jetru. Nema nikavih dokaza da je štetan ako je farmaceutske čistoće. Isto važi i za glicerin. To ne važi za nikotin. SMANJUJ!

  19. #719
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Dao sam ti vec tabelu njemachku za to,par stranica unazad,nemoj ovo da mi radish,uh.
    ...

  20. #720
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Ne pišem ja to samo za tebe, nego i za druge koji su se kao ja mučili da ostave smrduše ali nisu imali mooda jer nisu znali što će sa rukama , kako će popiti kafu bez smrduše i sl. Neka svi koji se dvoume da li da pređu na parenje odmah to urade i zaborave na smrduše. Nema pušača koji ne bi volio i ne želi da ostavi cigarete, njih 80% želi da to uradi sjutra, ali koliko je to teško nepušači ne znaju , oni uopšte ne razumiju pušače i njihovu zavisnost, pogotovo doktrori koji nikad nisu pušili, oni nemaju pojma i zato imaju pogrešan pristup kad nagovaraju pacijenta da ostavi duvan. Oni mu stalno govore koliko je štetan duvan, a kad bi im opisali slikovito koji su sve benefiti od prestanka pušenja, šta sve čovjek ponovo dobija kad prestane da puši, uspješnost im bi bila 90% veća. Ne boje se pušači paklica sa ružnim slikama, upozernjima o impotenciji, raka i tumora. Ne dozvoljavaju im otrovi i droge u cigaretama koji im spale mozak da se boje cigareta. Jednostavno ih boli patka za sve, treći dan nakon što ih prime na internom zbog infrakta miokarda oni stoje na prozor ili se kriju po wc-ima i puše. Bolest je to teška.

  21. #721
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Dao sam ti vec tabelu njemachku za to,par stranica unazad,nemoj ovo da mi radish,uh.
    Vidi brat moj dobri, 54 godine imam , pušim od 17. Ali mozak mi radi još kako treba. Ako misliš da se pored duvanskog nije u velikoj mjeri razvio i vaperski loby iliti mafija varaš se. Onih 18 milijardi $ što je izgubila duvanska mafija u 2017. nije završilo na vitamine i zdrav život nego većina kod vaper shopova. Biznis je to VEOMA JAK, zato ti i kažem da ne vjeruješ svakoj informaciji kojoj čuješ i pročitaš a dolazi iz određenih krugova. Duvanska mafija ulaže milione na propagandu o štetnosti vapinga što je razumljivo, gube milijarde. Industija elektronskih isto ne spava, bez dobrog marketinga nema para. Ako 90% uz pomoć vapinga ostavi cigarete i batale vaping, njima rabota ne valja. Da ne dužim , zato sam ja počeo da si mućkam sam tečnosti i da imam kontrolu nad svime. A moga bi polako i ti da zasučeš rukave i da prestaneš da zavisiš od juice industrije. Jer industrija je industrija, profit na prvom mjestu.

  22. #722
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Mi smo ovo vec prichali,ali aj nije na odmet opet...ako se ja osjecam bolje,jache,onda je svakako neki uspjeh postignut,
    Shto se tiche bataljivanja toliko sam blesav da ako sebi dam rijech onda bih batalio shta god na ovom bijelom svijetu,ali razmishljajuci i slushajuci iskustva dosta mojih drugova i poznanika koji su batalili smrdushe,nisam zelio da mi se pored vec postojeceg problema sa pritiskom,diže shecer ili ko zna shta josh,odabrao sam ovo,na ovoj miligramaži mi jedino odgovara,to je to,e da,nikotin jeste narkotik,a ima i pozitivnu stvar,ne valja mozak bash prechist,neka ga klepa pomalo poneshto,eto,a ne zamjeram ja tebi nishta,pishi ti ako ti nije teshko svakako
    P.S.Probajuci technosti od Srb i Cro vapera diy niti sa jednom nisam bio posebno fasciniran,a ne radi se o vaperima skorashnjim,nego dugogodishnjim i o ljudima iz Cro koji su uložili ne bash male cifre u taj posao,tako da sumnjam da bih ja kao pochetnik smutio sebi ishta da me zadovolji.
    ...

  23. #723
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Ja da nisam poceo da sam pravim tecnosti vratio bih se na cigare iz finansijskih razloga

  24. #724
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Mi smo ovo vec prichali,ali aj nije na odmet opet...ako se ja osjecam bolje,jache,onda je svakako neki uspjeh postignut,
    Shto se tiche bataljivanja toliko sam blesav da ako sebi dam rijech onda bih batalio shta god na ovom bijelom svijetu,ali razmishljajuci i slushajuci iskustva dosta mojih drugova i poznanika koji su batalili smrdushe,nisam zelio da mi se pored vec postojeceg problema sa pritiskom,diže shecer ili ko zna shta josh,odabrao sam ovo,na ovoj miligramaži mi jedino odgovara,to je to,e da,nikotin jeste narkotik,a ima i pozitivnu stvar,ne valja mozak bash prechist,neka ga klepa pomalo poneshto,eto,a ne zamjeram ja tebi nishta,pishi ti ako ti nije teshko svakako
    P.S.Probajuci technosti od Srb i Cro vapera diy niti sa jednom nisam bio posebno fasciniran,a ne radi se o vaperima skorashnjim,nego dugogodishnjim i o ljudima iz Cro koji su uložili ne bash male cifre u taj posao,tako da sumnjam da bih ja kao pochetnik smutio sebi ishta da me zadovolji.
    Samo se ti tješi , znam ja te izgovore, šećer, lupanje srca i sl. nisam ti ja izabrani doktor nego kolega po poroku koji je osjetio sva njasra koja dolaze sa pušenjem. Ostavljao sam nekoliko puta, najduže 4,5 mjeseca. Kad sm ja ostavljao obavezno sam povlačio nekoga sa sobom u nepušače. Svi su ostali principijelni samo sam ja pojeo ovno. E neću više, ovaj put sam kategorično rekao DOSTA je bilo! Sad sam na 6, do kraja ljeta se spuštam na ispod 3, kad dođem na 0, nakon 15-20 dana nule bataljivam i parenje. Iskreno, ne vidim ama baš nikakvog smisla ugoročnog parenja na 0.

  25. #725
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Litra domaćeg đusa cca 60-70 ojra na 6mg nikotina. Litra gotove premium 500-600 ojra. Oj-haa!

Page 29 of 119 FirstFirst ... 192526272829303132333979 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •