Page 26 of 119 FirstFirst ... 162223242526272829303676 ... LastLast
Results 626 to 650 of 2957

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #626
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Nema 'nicotine base' 100mg.. moras 50mg da biras pa da mnozis sa 2

    A ko zna je li i jedna od dostupnih na tržištu sa deklarisanim procentom. Ko to kontroliše, kako da izmjeriš je li 36 ili 100
    ? Ja koristim ejuice me Up, meni je savim ok softver za mix

  2. #627
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Ima li neko da je koristio nautilus 2 atomizer ? ovaj https://www.aliexpress.com/item/Elec...ceBeautifyAB=0

  3. #628
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    977
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Ima li neko da je koristio nautilus 2 atomizer ? ovaj https://www.aliexpress.com/item/Elec...ceBeautifyAB=0
    Imam ga ja, fantasticna aroma ali nakon punjenja zna da zagrgolji. Mnogo bolja opcija je stariji nautilus i to mini verzija, koriste iste grijace i otprilike aroma je ista.

  4. #629
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    @djuza,ne znam za tebe,ali meni poshtar moj donese da dudlam Cuban Liqua,eh kako mirishe lijepo i okolini
    Evo i meni tek danas donese... od subote...

  5. #630
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Imam ga ja, fantasticna aroma ali nakon punjenja zna da zagrgolji. Mnogo bolja opcija je stariji nautilus i to mini verzija, koriste iste grijace i otprilike aroma je ista.
    Manje više svaki pati od te bolesti dok ne stvori podpritisak u tanku ali nije problem ako mu je aroma kao što svi kažu perfektna tako da malo papirne maramice će riješiti brzo i efikasno to preplavljivanje prilikom punjenja. Vidim da su mu grijači pristupačni zanči ide u korpu za narudžbu. Sad se još dvoumim koji kombo da uzmem. Kanger toptank mini ili joyetech procore remix. Ili oba

  6. #631
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    977
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Uzmi prvu verziju nautilusa i to mini, nema grgoljenja nema curenje, drugaciji je sistem punjenja tecnost kad se puni ne ide na grijac nego se grijac vadi, a aroma potpuno ista. Toptank mini je kako kazu skroz ok atomizer, nisam ga nikad koristio, mada ga je malo vrijeme pregazilo. Dobre stvari su sto dodje s njim RBA glava kao i grijaci koji se lako remontuju. Joyetech procore remix ne znam kakav je, znam jedino da je za direktno u pluca, i primjecujem da je vrlo malo korisnika koji ga koriste sto je meni odmah signal da ga ne kupujem.

  7. #632
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    PG
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Zamijenih danas vatu u eleaf EC grijač.Prvo sam probao da ga operem u alkoholu i odvratan je ukus bio ,a sušio se 2 dana tako da nije mokar.
    Stavio sam običnu vatu od tufera ,izrezao na listiće i ok je sad ,mada definitivno je bolje sa fabrickom vatom.Ali pranje definitivno ne ako je neko razmišljao o tome.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
    Last edited by nikolaroma; 16-03-18 at 13:26.

  8. #633
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nikolaroma View Post
    Zamijenih danas vatu u eleaf EC grijač.Prvo sam probao da ga operem u alkoholu i odvratan je ukus bio ,a sušio se 2 dana tako da nije mokar.
    Stavio sam običnu vatu od tufera ,izrezao na listiće i ok je sad ,mada definitivno je bolje sa fabrickom vatom.Ali pranje definitivno ne ako je neko razmišljao o tome.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока
    Yebiga, ja perem grijače od kangera na 1o dana, vata je kao snijeg bijela a žica kao srebro. Grijač ubaciš ili u bočicu sa 20 ml med. alkohola i zatvoriš, na svakih 2-3 sata jako promućkaš. nakon 12-14 sati opereš pod jakim mlazom vode. Ako na jakom svijetlu vidiš u jezgru da još ima izgorenog šećera ponoviš postupak. Vata se u fabrikama pere i izbjeljuje inače u zadnje vrijeme najviše hidrogenom (na pakovanju piše izbjeljena kiseonikom) a ne hlorom jer su mnogi osjetljivi na takve proizvode. To još nisam probao dok mi ne stignu rezervni grijači ali ću probati i objaviti rezultate.Naravno da je poželjno da se prije pranja skinu svi gumeni t.j silikonski dijelovi i + pin da tečnost slobodno cirkuliše kroz grijač. Grijač osušim za 15-2o min. Zakačim ga na lab. ispravljač na 1,2v -2A i pustim da se krčka na 80-90C. Probao sam i sa dehidratorom za voće na 70C ali nakon 3 sata i dalje su bili vlažni. Za sada to pranje daje rezultate, kad sam mijenjao arome , prao sam u ultrazvučnu kadu, sa demineralizovanom vodom i malo med. alkohola cca 60 min. Nestajala je prethodna aroma ali vizuelno nije bilo idealno čisto. Nestaće ti taj neprijatni šmek od tufera nakon 50-tak jakih usisa , potrudi se do tada da ne uvlačiš u pluća.
    Last edited by Tivatech; 16-03-18 at 16:40.

  9. #634
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Istraživao sam malo i vezano za opasne materije - metale koje ispušta žica između kojih su neki dosta kancerogeni i otrovni. Otprilike je situacija ovakva, u zavisnosti od legure, potrebno je oko 17000-19000 udaha DNEVNO da bi dostigli kritičnu koncentraciju tih čestica, to bukvalno znači da dišeš na atomizator (a nije da nema i takvih budala). Najveća koncentracija je izmjerena kod ekstremno snažnih modova i to samo u trenutku kad grijač ostane potpuno suv. Čak i u tom slučaju nivo tih čestica u pari nije značajno veći nego što ih ima u vazduhu po exttremno zagađenim metropolama. Najgora i najštetnija legura je definitvno kantal, dok je najbezbjednija sa najmanjom degradacijom na visokim temp. nerđajući čelik. Što se ne preporučuje a vidim na yt da je to praksa. Da se grijači ne spaljuju na suvo ! Ako želite da ga operete od fabričke prljavštine t.j masnoće, najbolje je da ga okrenete naopako uronite u vodu i upalite nekoliko puta na max. snagu. Ne znam zašto sam vam ovo ispričao ali ne može da škodi a što ne škodi ...

  10. #635
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Tu brojku sam ja dostigao za 2 mjeseca parenja.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  11. #636
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Tu brojku sam ja dostigao za 2 mjeseca parenja.
    Ako jedna smrduša ima 12 pufa to znači da si za ova dva mjeseca izdimio 7 šteka cigara iliti pušio si 3,5 kutija dnevno. odnosno 252 eur mjesečno pod uslovom da si pušio najjevtinije cigarete od 2,40 eur.

  12. #637
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Zavisi sto racunas...

    Ako racunas puff-ove.. sigurno sam ih vise 'odradio'.

    Ako racunas nikotin... mozda tu nedje.

    Ako racunas katran i ostala *****... Onda sam u dobrom minusu.

    Ovo zadnje mi je najbitnije tako da sam ja zadovoljan
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  13. #638
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Sinoć sam izumio pljuv-pljuv- eliminator za cubise i ostale atomizere koji imaju taj nedostatak. Nije potrebno nikakvo upijanje kroz cijev viška tečnosti. može atomizer da pljva koliko hoće a vi parite bez opanosti da ćete spržiti jezik i usta ili da se nagutate tečnosti dok se ne smanji pritisak u atomizeru i uspostavi normalno namakanje vate.
    Zanima li vas?

  14. #639
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default


    Sve što vam treba je jedan ovakav kliroMIZER(ija), skinete nosač glave sa glavom, tank bez ičega nataknete na usisnik, bude KNAP, i parite bez problema sve dok atomizer pljuje . Vjerovatnoća da eksplodirani mjehur pogodi unutrašnju tanku cijev je veoma mala a i sve kad bi se to slučajno desilo a meni nije, tečnost bi se već ohladila do usta.
    Last edited by Tivatech; 17-03-18 at 11:46.

  15. #640
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default


  16. #641
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    977
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    @Tivatech - molim te reci mi da si se salio sto se tice ovoga izuma. Pa malo duzi driptip ubija aromu, a sa ovim tvojim izumom od arome bukvalno nista ne moze da ostane. Vjerujem da si rijesio problem spitbekova ali mnogo vise si izgubio. Ne moze i jare i pare

  17. #642
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Nisam se uopšte šalio , vidiš da sam naveo da je dovoljno da povučeš 20-tak puta i možeš da ga skloniš čim pljuvanje prestane. Što se dužine driptipa tiče , ja iskreno ne primjećujem nikakvu razliku kad na luli kad stavim njen driptip i kad stavim ovaj patrljak od cubisa. Možda ti imaš izoštrenije receptore od mene pa osjetiš tu "ogromnu" razliku ali meni je bukvalno isti K, s tim što mi malo ohlađenija para iz ovog dugačkog na luli daleko više godi od vrele iz tanka. Ako je tebi motanje papirnih maramica u štapiće i guranje u tank da izvučeš višak tečnosti zanimljivije ti ne moraš da koristiš moju metodu. Evo sam opet probao na kamryju sa malim i ovim dugačkim dt-om. Ama baš nikakve razlike nema, isi je intenzitet arome. Ovaj antipljuv dodatak, subjetktivno možda ... 10-20% slabija ali je to beznačajno s obzirom da je privremeno.
    Last edited by Tivatech; 17-03-18 at 16:51.

  18. #643
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Ne znam jel' bilo rijeci ali evo vidjeh u Delti da imaju neke tecnosti... FA su po 4.5e (10ml), Umbrella je 3.5e (10ml), Liqua 10e (30ml) a imaju jos neke...

    Fino je vidjet' jos nesto na nasem trzistu pored ejoy-a koji je skuplji a gori od svih pomenutih...

    Poslato preko Goluba Pismonose
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #644
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ne znam jel' bilo rijeci ali evo vidjeh u Delti da imaju neke tecnosti... FA su po 4.5e (10ml), Umbrella je 3.5e (10ml), Liqua 10e (30ml) a imaju jos neke...

    Fino je vidjet' jos nesto na nasem trzistu pored ejoy-a koji je skuplji a gori od svih pomenutih...

    Poslato preko Goluba Pismonose
    Aj Bogu hvala da se pojavila alternativa , 10e za 30ml Liqua je ok cijena. Kažu da su im neke duvanske top.

  20. #645
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Nije bilo od Liqua mnogo izlozeno... samo par komada. Mozda imaju vise na nekom drugom mjestu..

    Od FlavourArt-a i Umbrella-e je bilo dosta.. Bar po 10-15 razlicitih izlozeno...

    Poslato preko Goluba Pismonose
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  21. #646
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Nije bilo od Liqua mnogo izlozeno... samo par komada. Mozda imaju vise na nekom drugom mjestu..

    Od FlavourArt-a i Umbrella-e je bilo dosta.. Bar po 10-15 razlicitih izlozeno...

    Poslato preko Goluba Pismonose
    Dje je to tačno, ima li što za DIY? To su iste cijene kao u BG.
    Last edited by Tivatech; 17-03-18 at 17:17.

  22. #647
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,094
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,450
    Thanked in
    2,364 Posts

    Default

    Na drugi sprat... na pocetak ili na kraj, zavisi dje udjes

    Nisam vidio nista za DIY ali vjerujem da su tek poceli pa mozda bude nesto...

    Ima i nekih slika za el. cigarete ali ne vidjeh nijednu izlozenu, za sad...

    Poslato preko Goluba Pismonose
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #648
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    @Tivatech, hahaha ti si car, vala znas nekad da ga zakomplikujes... . Jedno od mogućih rjesenja za to je drip tip sa mrezicom. Ja sam jedan uzeo, za 1 euro, stiglo mi prije 2 dana pa nemam neke čvrste utiske, al mi se čini da radi ok, to je vaj: https://www.fasttech.com/p/3629408, malo je širi nego što sam mislio (20mm), al ima i drugačijih, potraži da ne lijepim sad ... ili neki metalni, duži i što uži.
    Ja ne znam što ti, kad već "voliš da majstorišeš", ne uzmeš fino neki jeftini RTA, pamuk i žicu, namotaš za čas, nasadiš na taj evic i uživaš ka čoek . Za 15e može sve da se uzme.


    @Fidel Castro, ne znam je li ko pominjao, ja sam mislio da toga tamo nema vise. Znam da je u Deltu bio, ako je to taj, Umbrelin stand, na drugom spratu. Zadji put kad sam bio, davno nedje, nesto je slab izbor bio. Mozda su se sad ponovili. Tad sam htio da kupim, da probam FA Soho, prije nego aromu narucim, pa da vidim kakva je. Evo, ako je tamo ima, preporuka za FA Soho... a kazu da je Liqua dobra, ne znam...

  24. #649
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Pa upravo za njega kažu da je njasre jer se kondenzuje para na njemu i da drastično mijenja ukus. Kome više vjerovati u P.M.? B.t.w. glava sa mrežicom je isto učinkovita. U principu bljuckanje je kratkotrajno, i pojavljuje se kod ovog Cubisa isključivo nakon punjenja , nakon nekih 15-20 udaha se stabilizuje makneš ov ****** i dudlaš relativno dobro jer je atomizer po pitanju arome i dalje teško njasre, sa 1.ohm mtl i nekako radi. Meni ovo nije komplikovano kao guranje papira kroz kanal do grijača. Ja sam podijelio pozitivno iskustvo, ako nekome koristi.

  25. #650
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Nishta te shvatio nisam @Tivatech,kakvo guranje papira,kakva zajebancija...?Dodushe sad sam usta.Najbolje ti veli djuza,uzmi atty koji hocesh i opushtenokad vec imash 1 od najkvalitetnijih modova.
    @Fidel,to je shtand od prije par godina,lik je magare koje naruchi sad od BGradjanja pa onda tek za Novu g,i digao je cijene za po 50 centi haha ako mu je sad FA 4 i po
    ...

Page 26 of 119 FirstFirst ... 162223242526272829303676 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 19:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 19:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 15:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 12:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 13:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •