Page 2 of 119 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast
Results 26 to 50 of 2957

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #26
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,936
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    sparco rece nedje davno da ce mi nesto izmiksat od cega necu kasljati ali ne znam sta je sa covjekom,ima li ga medju zive,ne vidjeh ga 100 godina

  2. #27
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Chuli smo se dok je bio u Portugal,ako nije oženio neku tamo dako dodje vishe
    ...

  3. #28
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chochek View Post
    ako ko provali dje se mogu uzimati te tecnosti od kojih se ne kaslje neka podijeli ovdje...
    citao sam ja ranije dosta o tome ali mi hemija nije jaca strana,pa bih vise volio neko da mi kaze dje se to moze uzeti ili da mi pokaze kako se i sta miksa,kao i ostale vajperske trikove
    Poć ću ja sjutra ili prekosjutra do Milisava,svakako sam mislio da trazim neshto i za sebe shto ima manji procenat PG-a,pa ću pitat i za tebe ovo.
    ...

  4. #29
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,936
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    zna mene milisav,odustao je od predlaganja tecnosti za mene,sve sam probao sto ima,sem ako nesto novo nije nabavljao
    ako sam kao sto on misli alergican na taj PG,onda valjda ne bi smjelo uopste da ga ima u tecnost koju bih koristio

  5. #30
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chochek View Post
    ako ko provali dje se mogu uzimati te tecnosti od kojih se ne kaslje neka podijeli ovdje...
    Kod nas ne vjerujem da ima. Ja bih prvo provjerio da to sto si probao nema previse nikotina... ja sam na 5mg i da sad probam neku sa 16/18mg (mozda cak i od 12mg) sigurno bih se zakasljao i dobro bi me porezalo. Kinezi prodaju i od 24mg, to je tek smrt... sad sam gledao na jedan americki sajt, prodaju sa najvise 9mg!

    Ako nije to, onda jedino jos da probas sa cistim VG-om (biljni glicerin)...evo sam ti iskopao neke kineze pa probaj, nisu skupi, na ovom linku ti je sve, samo da izaberes kolicinu, aromu i jacinu, ove su ti sa 100% VG: http://zainy.net/23-wholesale-vegeta...ol-e-liquid-vg
    Imaju i amerikanci ali su dosta skuplji a i postarina je oder.

    Treca varijanta je da u apoteku kupis PG (propylen glycol/propilen glikol, bas tako trazis) i paris ga tako cistog i vidis da li te on grebe... ako ne onda je do nikotina ili ti pak sama aroma ne odgovara...

    Edit: Sad vidjeh da si isprobavao to sto ima kod nas... onda nista, jedino da probas ovo kod kineza... ja bih to svakako uradio jer su mnogo jefiniji nego ovdje.
    Last edited by djuza23; 16-07-17 at 21:11.

  6. #31
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    A djuza23,ja sam mislio sjutra da predjem na 16mg,jer mi je ovo od 11mg malo izgleda,dudlam ne stajem u pm,a mozda bi mi 16mg smanjilo potroshnju jer ipak sam pushio preko 30g. Marlboro samo uvijek,rekoh Milisavu to na mob,ne zna...?
    ...

  7. #32
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,936
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    istina je da sam kod milisava uvijek trazio 11 ili 16 mg nikotina,navikao sam na jace cigare,pa sam mislio da priblizno nesto parim ali NIKO (forumas) mi je dao cistu bazu (valjda ona nema nikotina),pa sam i od nje ludacki kasljao. hvala za link,izgleda da cu morati opet da lutam dok ne ubodem tecnost (a to me smara i zbog toga sam odustao od vajpanja)

  8. #33
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    A djuza23,ja sam mislio sjutra da predjem na 16mg,jer mi je ovo od 11mg malo izgleda,dudlam ne stajem u pm,a mozda bi mi 16mg smanjilo potroshnju jer ipak sam pushio preko 30g. Marlboro samo uvijek,rekoh Milisavu to na mob,ne zna...?
    Pa ne znam, probaj, nece ti nista bit . Gadji ono sto tebi odgovara, uvijek se mozes vratit... Najgora je varijanta da se vratis na smrduse.
    Ja sam slusao doktore koji kazu da je nikotin cak i zdrav (krv, srce, pritisak...tako nesto, djeluje kao kofein) (sad ce svi da me napanu da zagovaram zavisnost ). Nas su naucili da kada pricamo o stetnosti duvana odma prvo pomislimo na nikotin, a u stvari je on tu mozda i najmanje stetan, pored svih onih hiljada otrova koji se oslobadjaju pri sagorijevanju duvana... i ne samo duvana, nego bilo sta da zapalis oslobadja se otrovni dim... pogledaj Pljevlja samo

  9. #34
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    E ali kad sam prvog dana probao 18mg imao sam sve ispovratit iz sebe,prejako je bilo,no kako velish probacu 16mg.
    ...

  10. #35
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Jedva sam chekao da ubacim 16mg,nisam ni potroshio do kraja lubenicu od 11 no dolih,mislim da me ...radi haha

    @chochek,bila mu je žena,nema sa manje PG-a kako ona kaže svi su na 50-50 PG VG.
    To ćemo izgleda morat naruchivat preko neta dok se ne pojavi sparcisha
    ...

  11. #36
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    @djuza23,da se ja ne predoziram ovime u pm,lili tripujem,ka da me oshamuti ovo od 16mg...
    ...

  12. #37
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    @kvarni,aj bash nam pishi pomaže li ti to,kako vidjeh na klipu stvar je bash shity,no dako tebi pomogne,mene je sama chinjenica da jedan Philip Morris koji je vidio kuda ide pushenje i uložio preko 3 milijarde,milijarde, u ovu elektronsku stvar dodatno ubijedilo da predjem na ovaj moj za sad Pingvin
    Ubijedjen sam da oni imaju već razradjeno sve,da imaju puno bolje rjehenje shto se tiche ovog Iqosa,no chekaju da se narod malo navuche,ovo je kako rekoh bash pih,stavish malu cigaretu i imash nekih 14 dimova malih,no opet velim dako ti pomogne
    Najjaca stvar na svijet, bez tebe, ogadi ti obicne cigare posle par dana upotrebe, sad jos samo da smislim kako da i IQOS batalim, sto ne bi trebalo da bude tesko. Vise mi odgovara ova kutijica za punjenje da je vrtim u ruku nego sav nikotin koji se ugrije
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  13. #38
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,695
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Najjaca stvar na svijet, bez tebe, ogadi ti obicne cigare posle par dana upotrebe, sad jos samo da smislim kako da i IQOS batalim, sto ne bi trebalo da bude tesko. Vise mi odgovara ova kutijica za punjenje da je vrtim u ruku nego sav nikotin koji se ugrije
    Ima li dje u PG da se kupi IQOS I punjenja za isti

    Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app

  14. #39
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ima li dje u PG da se kupi IQOS I punjenja za isti

    Sent from my EVA-L09 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Mislim da nema jos, u bg ima
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  15. #40
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    @kvarni,milo mi je ako si zadovoljan,a najbolje da batalish i to kako velish,dje cesh nabavljat paklice jbg,a ja dudlam ovo i ne stajem,no chak i trikove uchim haha

    Edit-nema Iqosa kod nas josh,a ko zna hoće li ga biti uopshte,neka se igra tu igra,neko sa foruma mi napisa davno na pm da se u Srbiji sa njihovom lichnom kartom može uzet 50% jeftinije uredjaj sami.
    Last edited by AL no1; 18-07-17 at 11:15.
    ...

  16. #41
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    @djuza23,da se ja ne predoziram ovime u pm,lili tripujem,ka da me oshamuti ovo od 16mg...
    ne važi se ovo,sad mi se dudla josh jacha no nema...
    ...

  17. #42
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    @kvarni,milo mi je ako si zadovoljan,a najbolje da batalish i to kako velish,dje cesh nabavljat paklice jbg,a ja dudlam ovo i ne stajem,no chak i trikove uchim haha

    Edit-nema Iqosa kod nas josh,a ko zna hoće li ga biti uopshte,neka se igra tu igra,neko sa foruma mi napisa davno na pm da se u Srbiji sa njihovom lichnom kartom može uzet 50% jeftinije uredjaj sami.
    Gledaj, pomaze. Odjednom shvatis koliko si u stvari pepela prozivodio, koliko opusaka, koliko je sve to bilo prljavo nekako; ovako nema pepela, nema nicega... shvatis koliko si smrdio na dim u stvari, i koliko je sav taj proces pusenja bio, ne znam... ovako ti bukvalno ogoli zavisnost, odjednom nema vise ustajanja sa stola di zapalio ukoliko je zabranjeno pusenje, ne cimas za upaljac - jednostavno odjednom nisi ni pusac ni nepusac, shvatis da si zavisnik, od crne kutijice, i onda to pocne da ti smeta, i batale se ovi to je barem neki moj plan o bataljivanju ovih iqos cigara
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  18. #43
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kvarni View Post
    Gledaj, pomaze. Odjednom shvatis koliko si u stvari pepela prozivodio, koliko opusaka, koliko je sve to bilo prljavo nekako; ovako nema pepela, nema nicega... shvatis koliko si smrdio na dim u stvari, i koliko je sav taj proces pusenja bio, ne znam... ovako ti bukvalno ogoli zavisnost, odjednom nema vise ustajanja sa stola di zapalio ukoliko je zabranjeno pusenje, ne cimas za upaljac - jednostavno odjednom nisi ni pusac ni nepusac, shvatis da si zavisnik, od crne kutijice, i onda to pocne da ti smeta, i batale se ovi to je barem neki moj plan o bataljivanju ovih iqos cigara
    Svaki plan o bataljivanju ako se sprovede u djelo je odlichna stvar,tebi će valjda to pomoć,mi dudlamo,i tako to
    ...

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nije nikotinska zavisnost problem nego cijeli proces pusenja... Dok se pije kava pivo... Stres no stress, poslije rucka, posslije sexa... Ako znam

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  20. #45
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Sve je stvar navike,valjda.
    ...

  21. #46
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nije nikotinska zavisnost problem nego cijeli proces pusenja... Dok se pije kava pivo... Stres no stress, poslije rucka, posslije sexa... Ako znam

    Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
    Da nemash jache technosti od 16mg...?
    ...

  22. #47
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Aoo, otrovaces se od tog nikotina.
    Meni se cini da ti ides logikom, ako pojacas nic manje ces trositi tecnosti!? .. Ja se bojim da to nema nekog efekta, vise je to do rituala nekog.... Ja nikad nisam isao tom logikom...
    Mozda vise obratiti paznju na ritual, ne drzati e-cig stalno u ruke (sto vise u dzep), ne pariti dje se inace i ne pusi, imati neki osnovni bonton i ne zaparavati sve i svakoga itd.
    ... Mada, ko zna, probaj, mozda upali

    Sent from my SM-T560 using Cafe Del Montenegro mobile app

  23. #48
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Al no1@ Sta si pusio i koliko cigara dnevno?
    Ja sam bio na kutiju Drine sarajevske. 20 godina staza.

    Sent from my SM-T560 using Cafe Del Montenegro mobile app

  24. #49
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Valjda se zezash kad kazesh otrovat?
    Ma nije samo zbog potroshnje nego one od 11mg nikako da ispustim iz ruke i usta,samo dudlam u pm,ove od 16mg već malo manje a i malo mi se NAPUNI glava haha,volim da me malo tresne,shta cu ... kad vidjeh sinoc da prodaju i od 36mg eh kako sam poželio ...no nema Milisav jache u pm.
    ...

  25. #50
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djuza23 View Post
    Al no1@ Sta si pusio i koliko cigara dnevno?
    Ja sam bio na kutiju Drine sarajevske. 20 godina staza.

    Sent from my SM-T560 using Cafe Del Montenegro mobile app
    Preko 30 godina iskljuchivo Marlboro uvijek,sa 2 i po kutije poslednjih 12g smanjio na jednu dnevno,srbijanski sam troshio ovih godina,mislim da sam napisao to gore,ne znam ni ja haha
    ...

Page 2 of 119 FirstFirst 1234561252102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 19:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 19:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 15:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 12:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 13:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •