Page 13 of 119 FirstFirst ... 3910111213141516172363113 ... LastLast
Results 301 to 325 of 2972

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #301
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    sto se mucite oko baterija mooch je to sve podobno objasnio testirao i bog je baterija izgooglajte malo ima ga pbusardo na sajtu svom a od pamtivijeka je na e cig forumu svetskom, coek ima firmu testira elektronike i baterije za sve proizvodjace svijeta i pri tome pari sam pa ga to zanima do detalja

    a kao drugo ne primajte se na marketing prirodnog i ektrakcija i govana , skoro sve je sintetika svakako i sintetika je mnogo cistija od prirodnog , a skoro sve arome i ektrakti svih proizvodjaca su iz dvije fabrike svijeta od cega je jedna ona apprentice flavor ili kako li se zvase

    da bi imao samo i strogo organic juice moras da imas striktno vg i aromu u njga a aroma mora da bude samo neka cista lako dobijena iz postojecih stvari tipa jagoda i sl ,
    sav pg je strogo sinteticka komponenta a nikotin takodje od procesa dobijanja eventualno do toga kolko pesticida je roknuto u tom duvanu od koga se opravi
    takodje polovina nikotina na svijetu je ektrakovana iz vjerovali ili ne patlidzana

    tako da nadjite sto vam pasa lijepo na pluca i na grlo od cega se osjecate dobro i sta je ukusno a proizvodjac jasno oznaci od cega je aroma i sibajte
    Znam da Modri patlidžan, paradajz i krompir sadrže "mjerljive" količine nikotina ali u toliko malim količinama da sumnjam da je ekstrakcija isplatljiva pored još uvijek ogromne količine duvana koja se proizvodi. 10 kg modrog patlidžana sadrži 1 mg nikotina što je cca jedna cigareta, paradajz upola manje i krompir 1/3. Znači neisplatljiva računica. Nikotin se može sintetizovati i razložiti laboratorijski (C12H14N2), i koliko sam ja informisan većina nikotina koji se koristi u vaperskoj industriji je sintetički. Čak ne vjerujem da i farmaceutska industija koja razlaganjem nikotina proizvodi nikotinamide, niacin, vitamin b3, koristi prirodni nikotin. Duvansko lišće sadrži u zavisnosti od vrste od 1 do 15% nikotina što znači da bi se od određenih vrsta moglo stvarno organskim uzojem dobiti značajna količina duvana koja ne bi služila za proizv. cigareta već isključivo za ekstrakciju nikotna. . Teoretski, u praksi sumnjam da će se nko zahebavati s tim. Zato sam sam ja i naglasio , "navodno", jer ne vjerujem ni fabrikama koje proizvode hranu za bebe a kamo li trovačima. Pa nisam poludio toliko .

  2. #302
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Ekipa samo da vas pozdravim jer napuštam forum. Pun mi je Kufer iskompleksiranih likova koji su od njega napravili privatnu prčiju za iživljavanje i liječenje kompleksa.
    Sve najbolje !

  3. #303
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

  4. #304
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    top cijena al ja sam odavno na squonk i ne mijenjam nikad vise
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  5. #305
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Pozdrav ekipa, parite li ? Evo mene opet , izgladio sam odnose sa moderatorkom koja mi je stala na žulj, pa ćete me na vašu žalost trpjeti još neko vrijeme... dok me neki drugi moderator ne nagazi .
    Dakle , danaske mi je procurio atomizer, nagutao se pgvg-a i ako me ne uFati neki proliv dobro sam prošao. Rastavio sam dibiduz glavu i vidim da je izorela ona gumica kroz koju prolazi klin od + pa se tečnost slije niz nju u bateriju. Fitilj je takođe pocrnio što znači da sam ga ostavio bez tečnosti i vuka ka beba sisu i PRC - kao public republic china . Naručio sam danas jedan online u e-joy pa ću već sjutra opet da parinjam . Da ako izdrži taj novi dok ne stigne lula.
    E sad, vidim da vi advanced useri sa onim big grijačima kupujete i mijenjate fitilje svako malo i tu je ponuda t.j. marketiška borba žestoka, cotton vaki cotton naki, japanski , organski, izbjeljeni neizbeljeni a meni ovo što sam skinuo ne liči baš na čisti pamuk ili se varam? Je li ko od vas koristio keramičke "fitilje" kako su se oni pokazali?
    Last edited by Tivatech; 12-02-18 at 20:33.

  6. #306
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Click image for larger version. 

Name:	Sketch.jpg 
Views:	45 
Size:	3.0 KB 
ID:	156089
    Da ako me ne ispale :/ inače radi samo PP, preko master od HB nije prolazila uplata.
    reka sam im da si ih ti preporučio
    Sad vidim da se za iste pare može naručit i na aliju
    Last edited by Tivatech; 12-02-18 at 21:35.

  7. #307
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Kolko si platio ovaj mod kad ukucash kod?
    A grijache... uzmi neki atomizer i pravi ih sam,da pochinesh.
    ...

  8. #308
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Kolko si platio ovaj mod kad ukucash kod?
    A grijache... uzmi neki atomizer i pravi ih sam,da pochinesh.
    23 ojra preko PP koji je uzeo 1,44 provizije. 6,50 je poštarina za Evropu.
    Valja li što taj auspuh ili sam bačio pare? Da nema neku felerinku što su ga svi toliko spustili?
    Znam da nije nuklearna fizika to oko grijača, vidio sam na yt o čemu se radi, dvije kleme i CK legura , ako ne odustanem vjerovatno ću se upustiti skoro u taj hobi.
    Last edited by Tivatech; 12-02-18 at 22:11.

  9. #309
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Nema greske tu, odlican je to i izdrzljiv mod, samo se potrudi jos da nadjes kvalitetnu 18650 bateriju i uzivanje moze da pocne

  10. #310
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,950
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    provrtio mi je centralni saraf na mini v3 kayfun,pa da nema neko slucajno jedan viska dok ne stigne sa FT?

  11. #311
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Nema greske tu, odlican je to i izdrzljiv mod, samo se potrudi jos da nadjes kvalitetnu 18650 bateriju i uzivanje moze da pocne
    Imam ih jedno 30 kom da ako proberem 2-3 da valjaju. Inače ih masu koristim za svašta nešto , napravio sam različita pavkovanja sa BMS-ovima za fishfinder, za led lampe za neke uređaje koji su koristili ni-mh.

  12. #312
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Samo Sony (vtc 6, vtc 5, vtc 4), LG (hg2, he4, he2), Samsung (25r) ili Efest ako imas nesto od tih modela posluzit ce, sve ostalo je nebezbjedno

  13. #313
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    imam 4kom sony vtc 4 sve su dobre.

  14. #314
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Znači e-joy zaobići u širokom krugu. Juče sam naručio 10ml tečnosti joytech za probu danas mi kurir to dostavi, USA MIX, aj što je boca bez zašt. folije, što na njoj ne piše odnos pg:vg , nego joj danas ističe rok trajanja a smrdi na spaljenu kosu. Završio sam sa njima za sva vremena. Odoh da dekontaminiram atomizer pod špinu.

  15. #315
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    Dobro ga osusi nakon dekontaminacije

    Nijedna bocica im nema PG:VG odnos ali datumi su im svi bili u redu.. Mozda kad salju kurirom onda posalju sto prvo istice sto je vrlo 'korektno'
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. #316
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Joyetech tecnosti su im odlicne ali je cijena bas visoka. Pored njih imaju i Dekang koji je jednom rijecju katastrofa.

  17. #317
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Click image for larger version. 

Name:	viber image.jpg 
Views:	34 
Size:	12.4 KB 
ID:	156158
    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Joyetech tecnosti su im odlicne ali je cijena bas visoka. Pored njih imaju i Dekang koji je jednom rijecju katastrofa.
    Ovo je najobičnije smeće, ako je uopšte joytech unutra, Hangsen i iFresh koje koristim su za ovo ezoterija, svaka boca presvučena prozirnom termo folijom, rok. trajana do 11. 2019/20. Svi podaci o sadržaju i odnosu PG:Vg .Kao da ih je Pfizer pakovao . Sad ću da naručim sa ebay-a 10 boca ifresha dok ne nabavim baze i arome i počnem sam da "kuvam".

  18. #318
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Dobro ga osusi nakon dekontaminacije

    Nijedna bocica im nema PG:VG odnos ali datumi su im svi bili u redu.. Mozda kad salju kurirom onda posalju sto prvo istice sto je vrlo 'korektno'
    Ne može biti korektnije, pošaljem im ovu sliku na Viber , ni da odgovore, izvini magarče, nismo pogledali, omaklo nam se. Da ne pričam da su mi prodali prekjuče Fake Kanger Evod atomizer koji se po ničemu ne vidi da je Kangerov a na njihovom sajtu stoji svaki nikov atomizer laserski markiran. Identične sam naručio sa e-baya prije 10 dana 5 kom za 8 eur. Što reći, naša posla.

  19. #319
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    Mozda im je to datum proizvodnje

    Salim se... ja bi im vratio iz principa. Ali kako god.

    Ja cekam da prodje nova godina u braCkoj Kini pa da narucujem.. U medjuvremenu ce malo FA iz BG-a da se nabavi jer iz Kine nece nista dolazit' prije sredine/kraja marta.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #320
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,049
    Thanks Thanks Given 
    5,051
    Thanks Thanks Received 
    2,449
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Zovni ga lijepo i vrati mu to sve,mora ti vratit pare.
    ...

  21. #321
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Ko voli duvanske arome kao ja ove su dobre tečnosti , https://www.ebay.com/itm/173141240557?var=471874524007. i dobar odnos 35:65vg. Hangsen ima isto dobru aromu 70:30vg ali je mnogo rijedak kao da su dodavali i destilovanu potroši se boca dok kažeš vape.

  22. #322
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Mozda im je to datum proizvodnje

    Salim se... ja bi im vratio iz principa. Ali kako god.

    Ja cekam da prodje nova godina u braCkoj Kini pa da narucujem.. U medjuvremenu ce malo FA iz BG-a da se nabavi jer iz Kine nece nista dolazit' prije sredine/kraja marta.
    Banda komunistička :P , umjesto da se uFate rabote oni slave po mjesec dana. Vidim da mi pošiljke ne mrdaju , neću dobiti ni lulu ni mod prije 15 marta vidim ja.
    Što se vraćanja tiče, ako ću da guram ruku u kantu za smeće ne vidio se. Nikoga u životu nisam zajebo ni za 1 cent a moji su principi jasni. Zajebi me prvi put, p. ti mat. Zajebi me drug put , p ti m. Zajebi me treći put P. MI MAt. Završili su sa mnom za sva vremena. Bez interneta ne mogu a bez pare ću da preživm 7-8 dana.

  23. #323
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,315
    Thanks Thanks Given 
    2,802
    Thanks Thanks Received 
    4,628
    Thanked in
    2,438 Posts

    Default

    Ti si narucivao ove ifresh? Zadovoljan?

    Koliko si cekao da dodje iz UK? Koja posta?

    Informativno da znam.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #324
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Zovni ga lijepo i vrati mu to sve,mora ti vratit pare.
    Poslao sam mu sliku i poruku na viber, ne odgovara. Naručio sam 1 bocu 10 ml, (iz predostrožnosti) pa ako mi se svidi da naručim više, 5+3 eur dostava, da se cimam za hebenih 8 eur ? Njegov gubitak od ovakvog odnosa je daleko veći. Ako njega nije briga za njegovu reputaciju i biznis mene još manje.

  25. #325
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ti si narucivao ove ifresh? Zadovoljan?

    Koliko si cekao da dodje iz UK? Koja posta?

    Informativno da znam.
    Izuzetno drug, mada sam ih do sada testirao samo 4 ovu 5 od danas ne računam. Probao sam neki usa mix duvan sa lješnikom i ne sviđa mi se, lubenica isto nije moj fazon, za 7 dana je je stigla prva pošiljka , druga za 8 , treća za 9., royal mail, bez trackinga. Gusta tečnost i fina aroma, "dimi" fino i traje mnogo više od ove hangsen što sad trošim , pretpostavljam da veći odnsos VG škodi grijaču ali realno gledano cijena im je smiješna tako da me nije briga. Razmišljam logički, ako je veći procenat VG , onda je zbog manje PG potrebno dodati više aromata da bi bio prihvatljiv ukus, a po onome što nalazim na netu sama aroma se smatra najškodljivijom komponentom, škodljivija i od nikotina, osim ako je baš organski prirodna što je u ovom slučaju misaona imenica, 90% su sintetika ili izvučene i koncentrirane pomoću acetona i ostalih škodljivih supstanci koje se na žalost nalaze u nekim tečnostima. Na osnovu toga zaključujem da je 50:50 baza neki idealan odnos. Pošto imam dobe veze u južnoj Makedoniji nabaviću i neprskane listove duvana vrste Jaka i Prilep i pokušati da sa nekom opremom koju već mam izvučem neki ekstrakt. Inače sam kao dijete sam nanizao najmanje 1000 niza duvana što me automatski svrstava u duvanske eksperte . Šalim se , pokojni đede mi je bio tehnolog za duvan , jedan od rijetkih u bivšoj jugi i često sam boravio u duvanskom kombinatu pa sam imao od koga da naučim dosta o njemu. Ako nekoga nešto zanima na tu temu raspoložen sam za diskusiju.
    Last edited by Tivatech; 16-02-18 at 18:37.

Page 13 of 119 FirstFirst ... 3910111213141516172363113 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •