Page 112 of 119 FirstFirst ... 1262102108109110111112113114115116 ... LastLast
Results 2,776 to 2,800 of 2963

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #2776
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    4,613
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Po meni svi ovi sistemu koji te 'zakljucavaju' da koristis bas njihove patrone sa njihovom tecnoscu i njihovim ukusima su sa izbjegavanje. N'o ko voli, nek izvoli.

    Ako ti to odgovara onda opet pogledaj neki slican POD sistem ali gdje proizvodjac nije toliko pohlepan.

    Eto sam ja nedavno prodao Vinci X pa vjerujem da bi ti neki POD sistem na tu foru odgovarao.

    E sad to kod nas ne vjerujem da ima gdje da nadjes pa bi morao da narucujes i cekas jedno mjesec dana na to.

    A ako bas oces da uzmes kod nas i da imas zamjene kod nas onda ne vjerujem da imas nesto mnogo opcija a i te opcije mozes sam da vidis kod Bojsija, ja tamo niti zalazim niti me zanima sto nudi.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #2777
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Htio je rodjo da otvori vape shop,da mu ja vodim to,prije 3g...i odustao jer svakako ima 2 lokala,da ne duzim.

    Imam prepisku sa ovima iz Joyetech-a,kad naruchish preko 100 bochica technosti,cijena je bila oko 60 centi,a Bojsi je prodaje znamo svi kolko...da ne prichamo o starter uredjajima,pogotovo ovima AIO koji su po netu 10ak $ a kod njega oko 50€...

    Ko ima malo kesha a ne zna shto ce sa njim,hm...
    ...

  3. #2778
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Niksic-Pg
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ne bjezim ja ni od ovih uredjaja dje se sipa tecnost, samo da nije glomazan i da nema 'iljadu djelova Ali vidim da ovaj u ejoy ima bas bezobrazne marze , npr neki Wismec motiv 2 koji je kod njih 38e ,po netu se krece od 10-20dolara. Sa kojeg sajta vi porucujete uredjaje i opremu ,a da se ne ceka po mjesec dana i da ne kokju na siping?

  4. #2779
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    4,613
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nole-NK View Post
    Ne bjezim ja ni od ovih uredjaja dje se sipa tecnost, samo da nije glomazan i da nema 'iljadu djelova Ali vidim da ovaj u ejoy ima bas bezobrazne marze , npr neki Wismec motiv 2 koji je kod njih 38e ,po netu se krece od 10-20dolara. Sa kojeg sajta vi porucujete uredjaje i opremu ,a da se ne ceka po mjesec dana i da ne kokju na siping?
    Sve ti to dolazi iz Kine tako da ti je cekanje manje-vise isto bez obzira odakle narucis.

    A sto se tice postarine... gledas sto te zanima pa ubodes ono najpovoljnije. Uglavnom Fasttech ali nekad zna i na eBay da se nadje nesto sa normalnom cijenom. AliExpress sve teze ali valja pogledat' kad znas sto trazis.

    Uzmes onda neki MTL sa gotovim grijacima i to je to. Nemas tu ne znam koliko djelova.. Sam uredjaj, baterija za njega i na njega atomizer i u njemu grijac.. To je to.

    Ako ces jos jednostavnije onda jednostavno POD sistem koji je jos laksi za koriscenje.

    Zaboravi na ove zamotancije dje sjeckas pamuk, motas zicu i sl.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #2780
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    4,613
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Htio je rodjo da otvori vape shop,da mu ja vodim to,prije 3g...i odustao jer svakako ima 2 lokala,da ne duzim.

    Imam prepisku sa ovima iz Joyetech-a,kad naruchish preko 100 bochica technosti,cijena je bila oko 60 centi,a Bojsi je prodaje znamo svi kolko...da ne prichamo o starter uredjajima,pogotovo ovima AIO koji su po netu 10ak $ a kod njega oko 50€...

    Ko ima malo kesha a ne zna shto ce sa njim,hm...
    A za koga bi otvorio to? Koliko bi ti ljudi uslo u radnju na mjesecnom nivou? Bi li ih izbrojao na prstima jedne ruke ili bi ti obije trebale?

    Ne zanosi se, svi znamo kakvo je stanje i koliko bi to promasena investicija bila kod nas.

    Bojsi mnogo vise proda nargila, duvana, dzidza midza za vutru i sl. nego bilo sto od vape-a.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #2781
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Kad bi legalizovali marihuanu, prodavao bi tih džidžamidža koliko oćeš..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  7. #2782
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    A za koga bi otvorio to? Koliko bi ti ljudi uslo u radnju na mjesecnom nivou? Bi li ih izbrojao na prstima jedne ruke ili bi ti obije trebale?

    Ne zanosi se, svi znamo kakvo je stanje i koliko bi to promasena investicija bila kod nas.

    Bojsi mnogo vise proda nargila, duvana, dzidza midza za vutru i sl. nego bilo sto od vape-a.
    Rodjak kojeg pomenuh,je odustao bash zbog toga shto je mislio da nece imati posla.

    E sad,ja kad sam pocheo,prije skoro 5g,prvih 15ak dana sam skoro svakog dana bio kod Bojsija u radnji,nikad nije bilo da ne naleti momak,cura,zena,da ne kupe neku technost...a bilo je i onih koji su kupovali opremu za James Bonda,jer to na crno valja,sshatro studentima bubice,itd.

    A kad ga u startu ubijesh sa cijenama,mogao bi Bojsi da ostane samo na nargilama,a sumnjam da su sad toliko popularne,a vape je okreni obrni sem meraka i ovisnost.

    Svakako uz neka sitna ulaganja,ne velik prostor,uz dobru a povoljnu ponudu,mislim da ne bi bio promashaj.

    Evo recimo svi mi odavde bi chesto kod nekog novog,koji nema pljachashke cijene vrlo rado isprobavali razne,nove arome-technosti...atomizere i ostale zajebancije.

    Vecina ljudi odustaje od ovoga jer misli da je komplikovano,iako na netu mogu naci shta sadrzi i koliko sastojaka nasha technost,a koje sve otrove sadrzi smrdusha...ali kad chuju da trebaju smotat parche zice oko male shipkice i zasharafe to,uchini im se da se radi o pravljenju nuklearne bombe,i jbg,imamo shto imamo,probaju na atijima sa gotovom grijachima,shto je u sushtini ****** veliko,ili ove podove i slichno,shto opet nema veze niti draz kao na grijachu kojeg sam spremish.
    ...

  8. #2783
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    4,613
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Rodjak kojeg pomenuh,je odustao bash zbog toga shto je mislio da nece imati posla.

    E sad,ja kad sam pocheo,prije skoro 5g,prvih 15ak dana sam skoro svakog dana bio kod Bojsija u radnji,nikad nije bilo da ne naleti momak,cura,zena,da ne kupe neku technost...a bilo je i onih koji su kupovali opremu za James Bonda,jer to na crno valja,sshatro studentima bubice,itd.

    A kad ga u startu ubijesh sa cijenama,mogao bi Bojsi da ostane samo na nargilama,a sumnjam da su sad toliko popularne,a vape je okreni obrni sem meraka i ovisnost.

    Svakako uz neka sitna ulaganja,ne velik prostor,uz dobru a povoljnu ponudu,mislim da ne bi bio promashaj.

    Evo recimo svi mi odavde bi chesto kod nekog novog,koji nema pljachashke cijene vrlo rado isprobavali razne,nove arome-technosti...atomizere i ostale zajebancije.

    Vecina ljudi odustaje od ovoga jer misli da je komplikovano,iako na netu mogu naci shta sadrzi i koliko sastojaka nasha technost,a koje sve otrove sadrzi smrdusha...ali kad chuju da trebaju smotat parche zice oko male shipkice i zasharafe to,uchini im se da se radi o pravljenju nuklearne bombe,i jbg,imamo shto imamo,probaju na atijima sa gotovom grijachima,shto je u sushtini ****** veliko,ili ove podove i slichno,shto opet nema veze niti draz kao na grijachu kojeg sam spremish.
    Ja tvrdim da se ne bi isplatilo. Iskreno cisto sumnjam da je i Bojsi u ikakvom znacajnom plusu, makar kad pricamo o vape prodaji. Drzao on cijene ovakve ili znatno nize, prodavao bi skoro isto, samo bi mu profit bio mnogo manji tako da ga ja razumijem. Ne bi usao u njegovu radnju bez da moram ali ga razumijem.

    Ti kao da ne znas koliko je tesko nabavit' tecnosti... nadam se da i sam znas koje su akcize po 1ml tecnosti za vape, nema vecih nidje na kugli zemaljskoj. Na to dodaj sve, od PDV-a preko carine, spedicije itd. pa vidi koliko bi ti bila ulazna cijena za bocicu od 10ml.

    Tih 60 centi koje pominjes nemaju apsolutno nikakve veze sa realnom slikom koju pokusavas da prikazes. Da ne postavljam sad zakon, akcize, harace i kalkulacije.

    Pricam naravno o legalnom putu, jedinom kojim bi ja ikad isao. Apsolutno ne ulazim u sive i crne puteve gdje je onda irelevantna sva ova prica.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #2784
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,039
    Thanks Thanks Given 
    5,044
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Taj zakon sa svim akcizama i ostalim zajebancijama tada nije postojao,kad je on otvorio,a ochigledno ne postoji ni sad jer mu ne bi bochica bila 5€ no najmanje 15,no dobro,nemamo drugi vape shop,eto neka bude da Bojsi zivi od nargila,ali svako koga vidish sa parilicom po PG,zna Bojsija jako dobro.
    ...

  10. #2785
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    4,613
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Taj zakon sa svim akcizama i ostalim zajebancijama tada nije postojao,kad je on otvorio,a ochigledno ne postoji ni sad jer mu ne bi bochica bila 5€ no najmanje 15,no dobro,nemamo drugi vape shop,eto neka bude da Bojsi zivi od nargila,ali svako koga vidish sa parilicom po PG,zna Bojsija jako dobro.
    A koliko ih vidis sa parilicom?

    A koliko ih vidis sa nekim IQOS-om i slicnim smecem?

    A koliko ih vidis sa cigaretom smrdljivom?

    Ja kad vidim nekog sa vape-om kao da sam vidio majmuna na biciklo. Eto toliko mi se cesto desava i toliko se zacudim.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  11. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  12. #2786
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja sam donekle riješio nabavku preko inhalike. Registracija na njihovom sajtu, napravim porudžbu, plaćanje pouzećem, i to mi prijatelji kolima pošaljem novac podignu i pošalju autobusom.

  13. #2787
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    4,613
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pedja_ View Post
    Ja sam donekle riješio nabavku preko inhalike. Registracija na njihovom sajtu, napravim porudžbu, plaćanje pouzećem, i to mi prijatelji kolima pošaljem novac podignu i pošalju autobusom.
    Sve sam ja to radio samo sto prijatelja vise u BG-u nemam

    A svakako je veliki plus sto sve sam pogledas, odaberes i cijelu posiljku ti ostave u radnji (onamo u TC Piramida).

    Cak imas i opciju da prijatelj plati pouzecem ili ti unaprijed karticom, zavisno od toga kakav ti je prijatelj


    P.S. Ako budes bio u slicnoj situaciji sledeci put, javljaj da se ustekam (i dijelim trosak usluge svakako).
    Last edited by Fidel Castro; 13-02-22 at 17:53.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #2788
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Trebalo bi za Vaskrs da mi neko krene iz Beograda. Ali covid diriguje situacijom. Nikotin i arome sam čekao skoro dva meseca. A plače mi se kad moram u ejoy😂. Ako mi budu dolazili javljam.

  15. #2789
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    4,613
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Ja sam narucio iz UK.

    Jesu cijene jace ali makar su azurni, posalji naredni dan a u CG stigne prakticno za nedelju dana. Brze mi ne bi iz Mojkovca stiglo.

    Svakako planiram jos jednu narudzbu aroma iz BG-a, kad nadjem nekog kurira, i onda sam miran do kraja godine.
    Last edited by Fidel Castro; 19-02-22 at 20:17.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  16. #2790
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kad budem siguran, da imam nekog, javljam se. Možda bi bilo dobro kad bi neko pokušao sa Facebook grupom za vapere iz Crne Gore. Mislim da bi imali bolji kontakt za razne zamjene, kupovine, prodaje, itd

  17. #2791
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    4,613
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Kad budes nasao 10 ljudi koji ce biti dio grupe, otvori je
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #2792
    Join Date
    Dec 2021
    Posts
    6
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    😂 u Nikšiću imam troje, ali mislim da je zastupljenij više nego što mislim.

  19. #2793
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Napravicu ja grupu na Kaizala aplikaciji.

    Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

  20. #2794
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Saljite broj na pp, da Vam proslijedim link grupe.

    Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

  21. #2795
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Prodaje kolega grijache. Vaporeso.

    Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

  22. #2796
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ubacih slike al ih nema.

    Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

  23. #2797
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,285
    Thanks Thanks Given 
    2,792
    Thanks Thanks Received 
    4,613
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Ako nece preko TT-a onda koristi onaj imgbb sajt za upload slika.

    A i da napises koji su opet bi bilo dovoljno, ovako nije od neke pomoci
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #2798
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Evo da probam.
    https://ibb.co/5LBzR2H
    https://ibb.co/jfDjy1H

    Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

  25. #2799
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Niksic-Pg
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja uzeh na kraju eGo AIO box (https://umbrellashop.rs/media/catalo...a-cigareta.jpg ) .
    Samo mi nije jasno kako se cisti-odrzava i kako mogu npr da zamjenim komplet tecnost iz njega i ubacim npr neki drugi ukus ?

  26. #2800
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Nole-NK View Post
    Ja uzeh na kraju eGo AIO box (https://umbrellashop.rs/media/catalo...a-cigareta.jpg ) .
    Samo mi nije jasno kako se cisti-odrzava i kako mogu npr da zamjenim komplet tecnost iz njega i ubacim npr neki drugi ukus ?
    Probaj da odsarafis grijač, pa špricem s iglom izvuci ono sto je ostalo.

    Послато са SM-A715F помоћу Тапатока

Page 112 of 119 FirstFirst ... 1262102108109110111112113114115116 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •