Page 10 of 119 FirstFirst ... 678910111213142060110 ... LastLast
Results 226 to 250 of 2965

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #226
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EOPOMALO View Post
    Ne valja to nista, ne kupujte ta sranja... evo jedan sajt koji ima vecinu najboljih kako aroma tako i tecnosti, nisu jeftine odmah da znate, i te jeftine obicno ne valjaju nista, probere se ponekad neka ali ne savjetujem. Ko proba ove i slicne odmah ostavlja cigarete http://www.vaposeleccion.com/en/eliq...hamama-ejuice/ nevjerovatno bogastvo ukusa. Par duvanskih i par kremastih je moja preporuka. Pogledajte malo po web shopu Amerikanci prave najbolje tecnosti u vecini slucajeva, ima naravno mnogo dobrih i kroz EU, ali sve one kostaju i u vecini slucajeva vrijede svakoga centa. Kinezi isto imaju svasta, ali ne savjetujem jer stavljaju dosta PG-a koji iritira, kaslje se, nemaju kompleksne i sadrzajne tecnosti. Vise vrijede ove skuplje koje su em dobre em ce se potrosit sigurno, nego kupovat 30 razlicitih jeftinijih u zelji da se sto vise isproba. Sve ce te ih bacit na kraj jer su bezvezne. Nije ni miksanje za svakoga, kupovina baza i aroma je odlicna stvar, velika usteda, ali i tu treba malo zelje i znanja da bi se dobila dobra tecnost. Ima onih te miksaju 20/30 kapi arome u bazu i fale se wau kakva tecnost, ****** obicno. Evo jos nekih preporuka, nisu ni preskupe http://www.vaposeleccion.com/en/eliq.../halo-eliquid/
    http://www.vaposeleccion.com/en/eliq...uttwood-juice/ moja posebna preporuka, kako za pocetnike a pogotovo za iskusnije koji su prevazisli te prde jednostavne je https://www.google.me/search?q=the+f...K5aSNRhZsNNRM: ko voli kremaste, viseslojne bogate parom sa kvalitetnom izbalansiranom bazom, ovo je savrsenstvo!!! Sigurno napravljena od 7/8 aroma i to natural... od mirisa, preko povlacenja, izdisaja, ukusa u sama usta, nesto nevjerovatno!!

    Dacu linkove za jos shopova, sad sam na ovaj pokazao sustinu, ima i jeftinijih, manja postarina itd. Ne ulazite u zacarani krug kupovine bezveznih tecnosti, na kraj vas mnogo kostaju, a tek razocarenje sto ste ih cekali a ne valjaju. Tu svi padaju i vracu se na cigarete, misle e ovo i nije nesto, i cao. 4 KVALITETNE zavrsavaju posa!! Oprema je druga prica, kinezi prave top modele za svaki segment.
    Kako si se registrovao kad nema ni Montenegro, ni serbia&montenegro ni Yugoslavia

  2. #227
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro, Montenegro
    Posts
    1,781
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Moglo je do prije godinu... Ima jos jedan slican Spanski sajt, zaboravio sam kako se zove, sjeticu se. A ovi su udaljeni, neki problem je bio jer imaju dvije poste, pa jedna dostavlja do jedne tacke po jednoj cijeni a druga do Madrida ili tako nesto po drugoj, pa su tu neki problemi u vezi kalkulacija, Tenerife ili Kadiz ruta. Jednom su mi poslali drugi put nisu mogli, refundirali preko 200e. Ja trazio da salju i preko Portugalije ali nije moglo. Nebitno, bitno je da imaju odlican izbor, sve najbolje sto se moze parit oni imaju, guglajte nacete brzo sve te dobre shopove.
    Last edited by EOPOMALO; 29-01-18 at 18:35.

  3. #228
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by EOPOMALO View Post
    Moglo je do prije godinu... Ima jos jedan slican Spanski sajt, zaboravio sam kako se zove, sjeticu se. A ovi su udaljeni, neki problem je bio jer imaju dvije poste, pa jedna dostavlja do jedne tacke po jednoj cijeni a druga do Madrida ili tako nesto po drugoj, pa su tu neki problemi u vezi kalkulacija, Tenerife ili Kadiz ruta. Jednom su mi poslali drugi put nisu mogli, refundirali preko 200e. Ja trazio da salju i preko Portugalije ali nije moglo. Nebitno, bitno je da imaju odlican izbor, sve najbolje sto se moze parit oni imaju, guglajte nacete brzo sve te dobre shopove.
    Da pošaljemo mi našeg kurira da nam pokupi robu i donese

  4. #229
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Imaš li staru bateriju od laptopa? razvali je, bar 2 ćelije valjaju. Zaštita od over i dis charging bi trebalo da bude u čipu za punjenje unutar "muštikle", ako nije onda treba baterija sa integrisanim zaštitnim čipom, ako jeste onda nema razloga da ne funkcionišu i polovnjače iz NB baterija.
    Zahvaljujem, snasao sam se po preporuci Al No1 pa sam u Ginasu uzeo Samsung-ovu dok ove moje dvije SONY-jeve ne stignu sa neta...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  5. #230
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Stigle danas 5 boce virđinije , sad imam tečnosti nemam "parilo" , da probam na lemilicu ili na ringlu? :P

  6. #231
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default Arome

    Pozdrav ljudi
    Imam nekih aroma, tu mi stoje bezveze, ne odgovaraju mi kao samostalne a nemam volje da mixam/kombinujem i testiram, a i našao sam par aroma koje mi najviše odgovaraju i to je to... pa bih ove rado proslijedio nekom ko već mućka tečnosti. Neke bočice su skoro pune a u nekima je ostalo po malo za probu. Pojedine već duže vrijeme stoje pa ne znam kakav im je kvalitet, tako da savjetujem da se prvo testiraju na manju količinu.

    Najradije bih ovo sve dao najedno, a ako mi se javi više vas, onda ću da vidim da nekako raspodijelim.
    Možete da rezervišete ovdje ili na PM.

    NAPOMENA! Za one koji možda ne znaju, ovo nije tečnost za parenje već visoko koncentrovane arome koje se dodaju u bazu i tako se dobija tečnost za parenje!


    https://


    Molim vas za strpljenje pošto nemam previše vremena a preuzimanje je lično u Podgorici - Preko Morače.

  7. #232
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djuza23 View Post
    Pozdrav ljudi
    Imam nekih aroma, tu mi stoje bezveze, ne odgovaraju mi kao samostalne a nemam volje da mixam/kombinujem i testiram, a i našao sam par aroma koje mi najviše odgovaraju i to je to... pa bih ove rado proslijedio nekom ko već mućka tečnosti. Neke bočice su skoro pune a u nekima je ostalo po malo za probu. Pojedine već duže vrijeme stoje pa ne znam kakav im je kvalitet, tako da savjetujem da se prvo testiraju na manju količinu.

    Najradije bih ovo sve dao najedno, a ako mi se javi više vas, onda ću da vidim da nekako raspodijelim.
    Možete da rezervišete ovdje ili na PM.

    NAPOMENA! Za one koji možda ne znaju, ovo nije tečnost za parenje već visoko koncentrovane arome koje se dodaju u bazu i tako se dobija tečnost za parenje!


    https://


    Molim vas za strpljenje pošto nemam previše vremena a preuzimanje je lično u Podgorici - Preko Morače.
    Majmunski prdež? Simpatično, prosto da umreš od želje da probaš , kakve su te arome kafe u pari? Nijesi oduševljen?

  8. #233
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Majmunski prdež je ustvari neka banana
    Pa ne znam, to je možda i stvar ukusa. Ja sam sve ovo kupovao u početku, voćkice, kafice, tortice... i sve je to na prvu loptu interesantno i fino, znaju da ubodu baš original ukus, al na duže staze, bar meni, nekako ne ide...
    Sad sam, već duže vrijeme, zaglavio na 3-4 arome koje mi odgovaraju i samo njih koristim i mijenjam. Ne bi mi bio problem ni da sam na samo jednu, bilo koju od njih.
    Evo, ako neko želi da naruči i proba, da preporučim šta je meni od ovoga što sam probao za sad u vrhu: JF - Dunhill, FA - Soho, TPA - RY4 Double (manje više svi RY4 su mi ok), Atmos Lab - Nutacco... Inawera - S'Camel (nju nisam odavno naručivao al je dobra)... ovo su sve tzv. orašaste/suvo voće like i sl. duvanske arome.
    Mada, ukusi su različiti.

  9. #234
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    U kakvu se bazu to dodaje?

    Pitam jer nemam pojma. Tek poceh a koristim standardne tecnosti za 'direktno parenje'...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #235
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    U kakvu se bazu to dodaje?

    Pitam jer nemam pojma. Tek poceh a koristim standardne tecnosti za 'direktno parenje'...
    mješavinu propilen glycola i biljnog glicerina, propilen glikol je medij za bolji transfer aromata u tečnostima a glicerin dim mejker. Koliko sam ja ukapirao što je veći procenat pg-a arome su naglašenije i obrnuto, na veći procent vg-a treba više aromata koji onda kvare ukupni užitak.
    Ja sam naručio nico free 70:30 i planiram u procesu odvikavanja da kombinujem sa nikotinskim žvakama ili flasterima. Mada za flastere znam da najbole djeluju kad ih urolaš i zapališ. sa nikotinskim suplementima cigarete je ostavilo samo 5% pušača. Sa ovim vaperima procenat povratnika ne analogne je 30 tak posto.

  11. #236
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Evo stiže jutros i cigareta sa gratis 10ml iFresh tečnosti, 35pg65vg, nije loše, parim u sve 6. :fat:

  12. #237
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,048
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Koja parilica? Uzivaj!
    ...

  13. #238
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Koja parilica? Uzivaj!
    Absolute beginerska , GS EGO II 2200mah, solidno dimi , bem li ga, nisam probao bolje pa mi je ok u odnosu na one pionirske prototipove što su bljuzgali tečnost u usta. Ako se navučem , uzeću neki pro mod turbo deluHe TDI T crveno. od 286 eur bez poštarine. :P . Čisto sumnjam da ću u ovome da uživam godinama ili daleko bilo decenijama, ne vjerujem da ću kupovat novu kad ova crkne. Samo da izdržim bez analognih 3-4 mjeseca i pa-pa. Biće tu još iskušenja , jedno od najgorih je kad sam na moru a riba ne radi ... urolao bih i smrdljivu čarapu da zapalim a ova frulica definitivno služi svrsi u takvim situacijama. Upravo sam večerao i umjesto cigarete parim ... može... funkcioniše čak i sa 0% nikotina.
    Update: Znači ovako, tečnost koju sam dobio sa frulicom je iFresh tobaco odnos sam čini mi se već napisao 35:65 , znači preovladava VG što je vjerovatno i razlog diskretne arome na duvan koja nije ni približna duvanskom dimu ali ajde. Definitivno je isti šmek kao kod prvih tečnosti koje sam probao prije 7-8 god. Kad sam je iscjedio ubacio sam ovu Hangsen ATOM serija golden Virginija koja mi je juče stigla iz UK. Još kad pomirišeš bočicu osjeća se drastična razlika u odnosu na prvu, miris je maltene identičan ali intenzitet je x5 isto se osjeti i ogromna razlika u samoj pari, možda je u pitanju veća koncentracija aromata ali priča da aroma nosi PG, a guši je VG izgleda da stoji.
    Last edited by Tivatech; 31-01-18 at 20:51.

  14. #239
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,048
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Pa normalno je da shto vishe VG-a manje se osjeti aroma.
    ...

  15. #240
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djuza23 View Post
    Majmunski prdež je ustvari neka banana
    Pa ne znam, to je možda i stvar ukusa. Ja sam sve ovo kupovao u početku, voćkice, kafice, tortice... i sve je to na prvu loptu interesantno i fino, znaju da ubodu baš original ukus, al na duže staze, bar meni, nekako ne ide...
    Sad sam, već duže vrijeme, zaglavio na 3-4 arome koje mi odgovaraju i samo njih koristim i mijenjam. Ne bi mi bio problem ni da sam na samo jednu, bilo koju od njih.
    Evo, ako neko želi da naruči i proba, da preporučim šta je meni od ovoga što sam probao za sad u vrhu: JF - Dunhill, FA - Soho, TPA - RY4 Double (manje više svi RY4 su mi ok), Atmos Lab - Nutacco... Inawera - S'Camel (nju nisam odavno naručivao al je dobra)... ovo su sve tzv. orašaste/suvo voće like i sl. duvanske arome.
    Mada, ukusi su različiti.
    Vidim paris skoro identicne arome kao i ja. Preporucio bih ti jos da probas ako vec nisi FA Glory po meni ubjedljivo broj 1 aroma, zatim JF Parliament, FA cuban, IW red for pipe, IW gold for pipe, IW Symphony... To je to otprilike sto ja vrtim a isprobao sam cini mi se mali milion aroma koje mi ne odgovaraju, sve duvanskih i leze mi u fioci ne znam sto cu s njima.

  16. #241
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    PG
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Vidim paris skoro identicne arome kao i ja. Preporucio bih ti jos da probas ako vec nisi FA Glory po meni ubjedljivo broj 1 aroma, zatim JF Parliament, FA cuban, IW red for pipe, IW gold for pipe, IW Symphony... To je to otprilike sto ja vrtim a isprobao sam cini mi se mali milion aroma koje mi ne odgovaraju, sve duvanskih i leze mi u fioci ne znam sto cu s njima.
    Dje si poručio tu aromu?
    Btw naručio sam ijust s ,čekam da stigne.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  17. #242
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    @djuzla posto sve te arome na kumbulj?
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  18. #243
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    @djuzla posto sve te arome na kumbulj?
    Jel moguce da si kiksa ovako?

  19. #244
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Kako ga prozva, ka' da nece
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #245
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,048
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    https://www.yaeliq.com/index.php

    Ove su fine i jeftine technosti ako se uzmu od 100ml,samo shto se cheka minimum 20 dana.
    ...

  21. #246
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,048
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    @djuzla posto sve te arome na kumbulj?

    Ako ti DJuzla proda arome to ce ti bit' mix pashte,palachinke,japraka i smokava.
    ...

  22. #247
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ako ti DJuzla proda arome to ce ti bit' mix pashte,palachinke,japraka i smokava.
    :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:

  23. #248
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Bar
    Posts
    1,482
    Thanks Thanks Given 
    15
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Idem vanka u ove 7-8 dana.... Otkupio bih naaakih gotovih tekucina.... Ko sta ima, neka mi posalje spisak sta ima sa cijenama i specifikacijom arome- pg-vg-nikotin i ostale zaebancije

    Sent from my K3 using Tapatalk
    ... Ride away with your mighty horse
    ride away through the land of storms...

  24. #249
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    12,701
    Thanks Thanks Given 
    2,124
    Thanks Thanks Received 
    1,065
    Thanked in
    502 Posts

    Default

    Inace, ne pratim ovu temu, nego me interesuje kakvo vam je misljenje o ovim novim cigaretama, mislim da ih kod nas nema jos na trzistu, u Srbiji se koriste vec uveliko:






    Last edited by DJuzla; 01-02-18 at 20:10.

  25. #250
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,048
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Djuzla to ti je najblaže recheno srranjjeeeee.
    @Gugi,poslao.
    ...

Page 10 of 119 FirstFirst ... 678910111213142060110 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •