Page 21 of 119 FirstFirst ... 111718192021222324253171 ... LastLast
Results 501 to 525 of 2972

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #501
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,207
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,313
    Thanked in
    2,016 Posts

    Default

    The more things change, the more they stay the same.

  2. #502
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Svaka nekreativna budala pokusava da pronadje mjesto pod suncem u moru uredjaja za vaping pa tako i "inovator" koji je osmislio ovu "revolucionarnu" spravu koja ce da sluzi kao ukras kolekcionarima. Njasre od kojeg koliko vidim na YT svi kaslju. Na kraju ce da nam u s e r u hoby tako sto ce nam zabraniti da parimo na javnim mjestima. Ponuda hardvera za vaping je vise nego solidna na trzistu , softver je ono sto tapka u mjestu, jos niko nije napravio aromu koja ce biti bar 50% slicna kao prava cigareta a da to neko postigne u cijelosti duvanska industrija ce za godinu dana proglasiti bankrot. Ja sam vec drugi dan bez ijednog dima smrdusa. Kamry lula se pokazala odlicna, moze da se pari i dok se puni i to mi se mLogo svidja. . Idemo dalje !
    Last edited by Tivatech; 09-03-18 at 12:08.

  3. #503
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Ovo je sparco proba garant
    ...

  4. #504
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ovo je sparco proba garant
    Ne bih rekao da je Sparco nerazumna osoba pa da baca pare ne ovakve gluposti.

  5. #505
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Ne bacha taj pare no hara Evropom
    ...

  6. #506
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    ))) ne znam ja o cemu vi to
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  7. #507
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    ))) ne znam ja o cemu vi to
    Ma ništa, hladimo noge na potoku i jedemo baklave

  8. #508
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Parite li bre šta ste se ućutali, vadite te cucle iz usta napišite nešto. Je li ko miksao sa inhalika shade aromom? Prvi utisci do duše na dibidus freškoj čorbi je da u se u toj duvanskoj aromi ne osjeti ni D od duvana, ukus je više kao princes krofna. Ima li neko pozitivna iskustva s njom kad odleži ili da je odmah eliminišem kao promašaj. Je li neko probavao Cured Air Tobacco i Tabak Drum ? Ova druga je navodno veoma slična mirisu Druma iz kese i da je hebeno jaka. Inače se dozira sa 1%. Inače sam sinoć naručio jedan cubis pro atomizer da zamjenim ovaj subomski od lule, lula je inače lokomotiva , sramota me da u kafani punem koliko dimi pa sam mislio da probam sa LVC Clapton glavom na 1.5 oma, računam da će biti bolji i ukus i da će se smanjiti značajno potrošnja i tečnosti i baterije sa cubisom jer fakat je ovo prejako za ovu bateriju a isto bih je pretvorio u MTL na ovaj način. Što vi iskusniji mislite o mom planu? BTW , Evic two je jutros stigao u PG pa bi sjutra ili u subotu već trebo da bude kod mene. :fat:
    Last edited by Tivatech; 08-03-18 at 20:27.

  9. #509
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    PG
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Jaoj,kad krenu da mi peglaju mozak kako je vape kancerogen i štetniji od cigara.Gledao sam neku emisiju prije par godina....
    Auh...
    Ja sam inače progledao od kad bacih cigare ,ljepše se osjećam ,ne gusim se više na treninzima i imam više para u dzepu.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  10. #510
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

  11. #511
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Parite li bre šta ste se ućutali, vadite te cucle iz usta napišite nešto. Je li ko miksao sa inhalika shade aromom? Prvi utisci do duše na dibidus freškoj čorbi je da u se u toj duvanskoj aromi ne osjeti ni D od duvana, ukus je više kao princes krofna. Ima li neko pozitivna iskustva s njom kad odleži ili da je odmah eliminišem kao promašaj. Je li neko probavao Cured Air Tobacco i Tabak Drum ? Ova druga je navodno veoma slična mirisu Druma iz kese i da je hebeno jaka. Inače se dozira sa 1%. Inače sam sinoć naručio jedan cubis pro atomizer da zamjenim ovaj subomski od lule, lula je inače lokomotiva , sramota me da u kafani punem koliko dimi pa sam mislio da probam sa LVC Clapton glavom na 1.5 oma, računam da će biti bolji i ukus i da će se smanjiti značajno potrošnja i tečnosti i baterije sa cubisom jer fakat je ovo prejako za ovu bateriju a isto bih je pretvorio u MTL na ovaj način. Što vi iskusniji mislite o mom planu? BTW , Evic two je jutros stigao u PG pa bi sjutra ili u subotu već trebo da bude kod mene. :fat:
    Koju god aromu da nadjes gdje god da pise u opisu ukus duvana, nigdje neces naci ukus duvana, zaboravi na to, jednostavno ne postoji. Postoji ponesto sto lici na duvan ali pravi duvan nikako ne postoji.

  12. #512
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Koju god aromu da nadjes gdje god da pise u opisu ukus duvana, nigdje neces naci ukus duvana, zaboravi na to, jednostavno ne postoji. Postoji ponesto sto lici na duvan ali pravi duvan nikako ne postoji.
    To sam znao, ali sam već probao nekoliko kupovnih duvanskih aroma koje solidno imitiraju duvan. Ovaj shade bar za sada je očaj.
    edit, sad vidim da je bočica koju sam sinoć stavio u ultrazvučnoj kadi na mućkanje 50% žuća od ove što stoje u mraku . Pustiću je danas još 120 min na UZ pa ću da probam opet, možda se stanje malo popravi.
    Last edited by Tivatech; 09-03-18 at 07:03.

  13. #513
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Ajde ubrzaj proces,imash u Cro Valter juice,momak je ubrzao proces sazrijevanja,ima milion vrsta technosti,dosta Cro vapera ga hvali a ja sam probao njegovu ry4 i sasvim je slolidna,sve lijepo upakvano poslao,profesionalno totalno.
    ...

  14. #514
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ajde ubrzaj proces,imash u Cro Valter juice,momak je ubrzao proces sazrijevanja,ima milion vrsta technosti,dosta Cro vapera ga hvali a ja sam probao njegovu ry4 i sasvim je slolidna,sve lijepo upakvano poslao,profesionalno totalno.
    Izgleda da već jesam, ali mi je pala na pamet jutros još bolja ideja. Ova posuda od kade je "prohromska" ali kineski prohrom je u pitanju i čim ga hvata magnet jasno je kakvog je kvaliteta. Kontaminiraće mi tečnost ako je sipam direktno unutra. Zato mi pade na pamet da naručim samo transducer i to sam jutros uradio. Njega ću da fiksiram direkno na staklenu teglu koja će stajati na silikonske nogice tako da umjesto da voda bude medij koja će da prenosi vibracije na đus sam đus će da bude izložen ultrazvuku. Elektronika od kade i onako mi je razdvojena u posebnu kutiju sa aktivnim hlađenjem da nisam limitiran sa vremenom.
    Neću da ubrzavam proces "kuvanjem". Svi su zaključili da tečnost koja je bila izložena visokim temperaturama ne traje dugo. Ako je ne potrošiš u roku od 2-3 mjeseca nakon 6-7 drastično mijenja ukus. To mi nije cilj.
    Last edited by Tivatech; 09-03-18 at 08:37.

  15. #515
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Je li ko shto naruchivao sa Fastecha?
    Obichno su mi stizale poshiljke za 15ak dana,ova ne mrda od prvog...

    2018-03-01 11:42Despatched to overseas (Country code: ME
    ...

  16. #516
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Cekam ja. Kineska nova godina je bila, vjerovatno su poste fulirane...

    Послато са SM-T560 уз помоћ Тапатока

  17. #517
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Ma oni su poslali odmah sjutradan,no je izgleda ovdje problem,kod nashih struchnjaka.
    ...

  18. #518
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    worldwide
    Posts
    26,403
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    do 3 marta nista nije radilo , posle kad to krene to je pakao
    Risk , is what makes life worth living

    Never a failure, always a lesson!

  19. #519
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Izgleda da već jesam, ali mi je pala na pamet jutros još bolja ideja. Ova posuda od kade je "prohromska" ali kineski prohrom je u pitanju i čim ga hvata magnet jasno je kakvog je kvaliteta. Kontaminiraće mi tečnost ako je sipam direktno unutra. Zato mi pade na pamet da naručim samo transducer i to sam jutros uradio. Njega ću da fiksiram direkno na staklenu teglu koja će stajati na silikonske nogice tako da umjesto da voda bude medij koja će da prenosi vibracije na đus sam đus će da bude izložen ultrazvuku. Elektronika od kade i onako mi je razdvojena u posebnu kutiju sa aktivnim hlađenjem da nisam limitiran sa vremenom.
    Neću da ubrzavam proces "kuvanjem". Svi su zaključili da tečnost koja je bila izložena visokim temperaturama ne traje dugo. Ako je ne potrošiš u roku od 2-3 mjeseca nakon 6-7 drastično mijenja ukus. To mi nije cilj.
    Najbolja tecnost se dobije kad se pusti da sama odlezi nekih 2-3 nedjelje, sa raznim ubrzavanjima sazrijevanja sa dobije ok tecnost ali ipak nije to to kao kad prirodno sazrijeva. Samo sto se nema strpljenja za cekanje

  20. #520
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    PG
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    74
    Thanks Thanks Received 
    93
    Thanked in
    61 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Je li ko shto naruchivao sa Fastecha?
    Obichno su mi stizale poshiljke za 15ak dana,ova ne mrda od prvog...

    2018-03-01 11:42Despatched to overseas (Country code: ME
    Od kada se ta poruka pojavi putuje 5 do 10 dana do CG pošte.I od poste do kuće još toliko.

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  21. #521
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Ma nije meni,ovo je prva da nije stigla kuci nakon te poruke za 4,5 dana,zato me chudi,
    ...

  22. #522
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Kineska Nova Godina je trajala do 21. feb. poslije toga su pošiljke stizale u uobičajenim terminima.

  23. #523
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Najbolja tecnost se dobije kad se pusti da sama odlezi nekih 2-3 nedjelje, sa raznim ubrzavanjima sazrijevanja sa dobije ok tecnost ali ipak nije to to kao kad prirodno sazrijeva. Samo sto se nema strpljenja za cekanje
    Pa bem li ga , meni strpljenja ne fali ali se rezerve gotovih polako tope , ova subomska lula troši kao moskvič a sa druge strane ja se u jadu zabavih od mojih prijatelja, lista narudžbi mi je puna lula i modova a gotovih tečnosti sve manje i manje ako nekome stigne lula prije tečnosti gotov sam, neko će morati da puši ove bezbojne tečnosti ja ili oni . Ovo sa ultrazvukom izleda fercera. Sad ću kadu da zakačim na dig. tajmer, sat miksanja sat odmora. Moram da ubrzam proizvodnju prije nego krenu potrošači sa narudžbama .

  24. #524
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Valjda stigne...nego,kako mi se gade smrdushe sad,ne mogu sjedjet ponekad dje se pushinja,a necu da ispadam magare da nekome branim da pushi kad mi dodje doma,ali lufriram posle satima,mada sam i dok sam pushinjao ta ***** 33g svakako luftirao posle svake cigarete.
    ...

  25. #525
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Valjda stigne...nego,kako mi se gade smrdushe sad,ne mogu sjedjet ponekad dje se pushinja,a necu da ispadam magare da nekome branim da pushi kad mi dodje doma,ali lufriram posle satima,mada sam i dok sam pushinjao ta ***** 33g svakako luftirao posle svake cigarete.
    Kad pređeš na vaping ako ne pališ ni jednu ti si nepušač nakon 3 dana i normalno je da ti smrde jer ti receptori za miris u nosu opet normalno funkcionišu. Hrana i piće imaju drugačiji miris, ali i prdež doživljavaš realističnije tako da to što si dobio na mostu izgubio si na ćupriji.

Page 21 of 119 FirstFirst ... 111718192021222324253171 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •