Page 96 of 119 FirstFirst ... 46869293949596979899100106 ... LastLast
Results 2,376 to 2,400 of 2965

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #2376
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Ja cu vjerovatno da bataljujem, cekam da se rasproda oprema sa naseg trzista pa da ponudim kayfune po 50 eura hahaha

  2. #2377
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,046
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    nicorette cemo zvakat,blago nama
    ...

  3. #2378
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    nicorette cemo zvakat,blago nama
    Necemo dokle ikakvi autobus bude iso za Srbiju.

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  4. #2379
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,946
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Eto tako!

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  5. #2380
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,290
    Thanks Thanks Given 
    2,793
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Hvala nadleznima koji brinu za nase zdravlje i ne zele da se trujemo elektricnim cigaretama vec da umremo kao ljudi od smrdulja.

    Sve to pod plastom novog zakona o ogranicavanju DUVANSKIH proizvoda koji apsolutno ne moraju da imaju ikakve veze sa elektricnim cigaretama a pogotovo sa aromama koje nikad nemaju nikotina kao i hardver opremom koja opet nikakve veze sa duvanskim proizvodima nema.

    Samo nek se stiti duvanska mafija i ubiru porezi i akcize na isti pa nek kosta kol'ko kosta (u pogledu izgubljenih zivota prije svega a onda i u pogledu troskova lijecenja i svega u vezi sa tim).

    Tuga.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #2381
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Nisu sve kineske baterije smeće, imaju i oni lion patrone koje mogu da guraju CDR 20A i više ali je problem njihov vijek trajanja u odnosu na renomiranu konkurenciju. U svaki baterijski mod je kineska prizma baterija njihovg brenda i mnoge su se pokazale kvalitetnije i od Samsunga i Sonija. To što prevaranti svašta premoravaju u zelenu i braon foliju pa prodaju kao Sony i LG je sasvim druga priča.
    Samo je jedna fabrika u kini koja ukupno ima 3 vrste 18650 ćelija koje su dobre. Pakuje ih Golisi primarno (crni omot, S26 i S30) i pakuje ih Vapcell u nekom ljubičastom pakovanju. Svi ostali kinezi koji su dobri nijesu kinezi, nego su samo presvučeni LG, Samsung, Sony Murata, Panasonic-Sanyo itd... Baš vrlo vrlo malo ima kineza da valja.

  7. #2382
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bubreg View Post
    Samo je jedna fabrika u kini koja ukupno ima 3 vrste 18650 ćelija koje su dobre. Pakuje ih Golisi primarno (crni omot, S26 i S30) i pakuje ih Vapcell u nekom ljubičastom pakovanju. Svi ostali kinezi koji su dobri nijesu kinezi, nego su samo presvučeni LG, Samsung, Sony Murata, Panasonic-Sanyo itd... Baš vrlo vrlo malo ima kineza da valja.
    Ozbiljno? Jesi to naučio na vape forumima? Kad pokušavaš da glumiš eksperta za baterije a daleko si od toga svjetlosnim godinama, napiši bar koja je to fabrika, jer sramota je da ne znaš kako se zove fabrika koja je lider u proizvodnji baterija za automobilsku industriju. Nije jedna nego ih ima 12 fabrika, ozbiljne fabrike, (ne seoske radionice koje pakuju žnj baterije u raznim formatima, takvih ima 2000) koje proizvode SVE tipove ćelija, 3 su ozbiljni globalni igrači BYD, CATL i Chenzen bak tech. kvalitet im je u rangu Panasonica, Toshibe i Johnson controls koji su globalni lideri u proizvodnji i prodaji. BYD-ove i CATL-ove baterije su neprikosnovene za električna vozila i mašine. Btw, Sony, LG i Samsung koji dobro kotiraju sa njihovim powertools baterijama velike CCD struje u vape svijetu, su sitni igrači na globalnom nivou. Golisi i Vapecell ne "pakuju" nego presvlače CATL i BYD ćelije sa njihovim šarenim najlonima. Svi dobri kinezi su presvučeni japanci ? Hahahah, kakve gluposti si nadrobio ovđe, to je kao da si rekao da bi neko na originalne Nike patike nalijepio ChangXo da bi ih lakše i skuplje prodao. "Profi" prevaranti (na duže staze) markiraju i presvlače u zeleno, braon i pink, DOBRE kineze sa dobrim karakteristikama, /i dalje prepoznatljive po nekim detaljima da su fake/ ali te baterije zadovolje sve vape zahtjeve pa u recenzijama većina napiše da su odlične što u biti i jesu. Koliko modova sa ugrađenom baterijom si rastavio?

  8. #2383
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,946
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Tivatech=proka pronalazac,rastavlja atome
    Nema tu povrsnih i pogresnih odgovora,no sve u centar tapa tapa tapa
    Da te prijavimo na neki kviz dje ima dobra nagrada,i da pisemo peticiju za pocasnog ministra nauka
    Eto tako,skidam majstore

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  9. #2384
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Molim vas da ne mijesamo babe i zabe. Filozofija baterija za vaping i za autoindustriju je potpuno drugacija. Nije isto 20A na bateriju 4.2V i na bateriju 12V ili neku drugu. Takodje nije isto 1000mAh baterija 4.2V i 1000mAh baterija 12V...

  10. #2385
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,946
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Bart,prastaj ali tebe uopste ne uzimam za ozbiljno kad su ovakve teme u pitanju

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  11. #2386
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Bio sam ti pripremio detaljan odgovor ali sam shvatio da si ti pobrkao žabe i babe, nisam mislio na olovne akumulatore za startovanje automobila nego na baterije koje pokreću električne automobile, inače su to iste HI CDC ćelije koje su ujedno pogodne za vaping, ista porodica iste karakteristike ista tehnologija, za bušiice, brusilice, lemilice, autići, el.skuteri, ebicikli, usisivači, isključivo za to su dizajnirane te ćelije a ne za VAPING. Inače radni naponi kod električnih automobila se kreću i do 500v. Sve li-ion baterije imaju 3,6v odnosno 3,7 PO ĆELIJI u zavisnosti od tehnologije i polimera, pa se zatim te 3,6v ćelije vezuju paralelno da se dostigne željeni kpacitet pa tek onda te paralene grupe serijski da se dobije potrebni napon. 4.2V je napon napunjene baterije na 100% kpaciteta.
    Last edited by Tivatech; 15-10-19 at 11:38.

  12. #2387
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dobra baterija, kvalitetna igra ulogu na mehanickim modovima. Ovi sa elektronikom imaju razne zastite. Nebi trebalo da bude problema.


    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  13. #2388
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Bio sam ti pripremio detaljan odgovor ali sam shvatio da si ti pobrkao žabe i babe, nisam mislio na olovne akumulatore za startovanje automobila nego na baterije koje pokreću električne automobile, inače su to iste HI CDC ćelije koje su ujedno pogodne za vaping, ista porodica iste karakteristike ista tehnologija, za bušiice, brusilice, lemilice, autići, el.skuteri, ebicikli, usisivači, isključivo za to su dizajnirane te ćelije a ne za VAPING. Inače radni naponi kod električnih automobila se kreću i do 500v. Sve li-ion baterije imaju 3,6v odnosno 3,7 PO ĆELIJI u zavisnosti od tehnologije i polimera, pa se zatim te 3,6v ćelije vezuju paralelno da se dostigne željeni kpacitet pa tek onda te paralene grupe serijski da se dobije potrebni napon. 4.2V je napon napunjene baterije na 100% kpaciteta.
    Ja koliko sam informisan u auto industriji se koriste litijum-polimerske baterije koje imaju znatno veci napon od 4.2V kad je baterija napunjena.

  14. #2389
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,946
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Eto ti covjek naglasio za elektricne automobile-autice itd.

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  15. #2390
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ivanderhn78 View Post
    Dobra baterija, kvalitetna igra ulogu na mehanickim modovima. Ovi sa elektronikom imaju razne zastite. Nebi trebalo da bude problema.


    Sent from my SM-G928F using Tapatalk
    U biti da, u praksi, mehanički modovi su ruski rulet i sa "najboljim" baterijama. Dobra baterija je bitna i kod regulisanih modova pogotovo ako se pari sa subomskim grijačima na velikim snagama kad je loša loša je i za male snage sa uslovno rečeno većim otporima , jer 1,6-2 ohma je praktično kratak spoj za svaku bateriju.

  16. #2391
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Imam neke kineske sto su dosle s modovima. ******. A opet onaj mali joyetech cini mi se cuboid, s integrisanom baterijom, top.
    Neznam koja je marka unutra ali je dobra.
    I elektronika im je ekstra, za te pare naravno.
    Kod mehanickih modova me nervira samo konstantan pad snage. Nisu za nosenje, posto su uglavnom driperi. Vise su za qurchenje.


    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  17. #2392
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Ja koliko sam informisan u auto industriji se koriste litijum-polimerske baterije koje imaju znatno veci napon od 4.2V kad je baterija napunjena.
    Đe si se to informisao ? Od ovakvih ćelija se sastavljaju baterije za električna auta https://www.aliexpress.com/i/32864987109.html i ovakve https://www.aliexpress.com/item/3288...chweb201603_52
    Last edited by Tivatech; 15-10-19 at 13:30.

  18. #2393
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ivanderhn78 View Post
    Imam neke kineske sto su dosle s modovima. ******. A opet onaj mali joyetech cini mi se cuboid, s integrisanom baterijom, top.
    Neznam koja je marka unutra ali je dobra.
    I elektronika im je ekstra, za te pare naravno.
    Kod mehanickih modova me nervira samo konstantan pad snage. Nisu za nosenje, posto su uglavnom driperi. Vise su za qurchenje.


    Sent from my SM-G928F using Tapatalk
    Kuboidi imaju fantastične baterije nevjerovatno izdržljive. Bart mi je dao jedan crknutni kojeg nisam uspio da popravim , bateriju koristim za led lampu za biciklo , puni se na 4450 mah od deklarisanih 5000. I eleaf koristi isto kvalitente baterije sa dobrom gustinom energije koje i nakon 2 godine funkcionišu besprekorno. Pretpostavljam da msiliš na one noname štapiće sa baterijama od 600-700mah koje nisu mogle da izguraju ni 3 mjeseca.
    Last edited by Tivatech; 15-10-19 at 13:24.

  19. #2394
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,946
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Ja imam i stick 50w sa 4400 mah,radi mi bolje od bilo kojeg do sad,njega dimim kad sam doma jer je veliki za nosenje

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  20. #2395
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,046
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    @ stari,meni dvije baterije od Engleza,jedna LG a jedna Sony traju skoro dvije godine,jesam li shetajuca bomba ili ne?I obije traju skoro po 24h,samo njih dvije koristim u krug.
    ...

  21. #2396
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ja imam 3 lg po 3000mah, i 3 sony po 2500 mah. Mogu mi cijeli dan.

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  22. #2397
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Ozbiljno? Jesi to naučio na vape forumima? Kad pokušavaš da glumiš eksperta za baterije a daleko si od toga svjetlosnim godinama, napiši bar koja je to fabrika, jer sramota je da ne znaš kako se zove fabrika koja je lider u proizvodnji baterija za automobilsku industriju. Nije jedna nego ih ima 12 fabrika, ozbiljne fabrike, (ne seoske radionice koje pakuju žnj baterije u raznim formatima, takvih ima 2000) koje proizvode SVE tipove ćelija, 3 su ozbiljni globalni igrači BYD, CATL i Chenzen bak tech. kvalitet im je u rangu Panasonica, Toshibe i Johnson controls koji su globalni lideri u proizvodnji i prodaji. BYD-ove i CATL-ove baterije su neprikosnovene za električna vozila i mašine. Btw, Sony, LG i Samsung koji dobro kotiraju sa njihovim powertools baterijama velike CCD struje u vape svijetu, su sitni igrači na globalnom nivou. Golisi i Vapecell ne "pakuju" nego presvlače CATL i BYD ćelije sa njihovim šarenim najlonima. Svi dobri kinezi su presvučeni japanci ? Hahahah, kakve gluposti si nadrobio ovđe, to je kao da si rekao da bi neko na originalne Nike patike nalijepio ChangXo da bi ih lakše i skuplje prodao. "Profi" prevaranti (na duže staze) markiraju i presvlače u zeleno, braon i pink, DOBRE kineze sa dobrim karakteristikama, /i dalje prepoznatljive po nekim detaljima da su fake/ ali te baterije zadovolje sve vape zahtjeve pa u recenzijama većina napiše da su odlične što u biti i jesu. Koliko modova sa ugrađenom baterijom si rastavio?
    18650 ćelije za auto industriju su tolika sušta suprotnost od ćelija o kojima mi razgovaramo da očigledno blage veze nemaš o čemu pričaš. Kineske ćelije za auta rijetko kad prelaze 1600mAh ili max 2000mAh, isto tako rijetko kad prelaze 10 ili eventualno 15A CDC jer prosto NEMA POTREBE. Prioritet kod ćelija za električna vozila je da su teško zapaljive, da podnose brzo punjenje i veliki proj ciklusa, a nikakve potrebe nemaju da daju silne ampere jer ih u auto nanižu po 1000 komada, tako da je mnogo veća filozofija napravit efikasne instalacije sa što manjim otporom i adekvatan BMS da to sve prati nego same ćelije. Uglavnom su LiFePo, ali ne mora da znači. Upravo LiFePo baterijicu meće i filip moris u onaj usrani Iquos, da kome nos ne plane za svaki slučaj.

    Kinezi proizvode ćelije za električna vozila punom parom, i nemaju nikakve veze sa baterijama o kojima pričaš. Uzmi bilo koje električno auto, ili biciklo od 10+ hiljada eura, trotinet ili što god, nećeš nać u njega ćelije od 3000mAh koje daju 20A. U električna civilna trkačka auta ili ti "supercars" ćeš nać jače ćelije, ali to ne proizvode kinezi, i ako ubiješ s njim neđe zapali se cipan cijeli gori po 3 dana da ga ugasit ne možeš.
    Golisi naravno presvlači baterije jer treba da liče na civilizovani a ne suvi industrijski proizvod, ne vidim što je problem tu. To radi svako ko presvlači baterije, i daleko od toga da presvlače samo kineske ćelije, vapcell presvlači sve žive ćelije na svijet i vrlo je transparentan po tom pitanju, za svaku ćeliju imaš tačan opis što je unutra.

  23. #2398
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    @ stari,meni dvije baterije od Engleza,jedna LG a jedna Sony traju skoro dvije godine,jesam li shetajuca bomba ili ne?I obije traju skoro po 24h,samo njih dvije koristim u krug.
    Ti si svakako šetajuća bomba ... čim povučeš 2 pufa od 36mg i sjedneš za volan. :lolblue:
    Ako su prave nisi, samo vodi računa da se ne griju više nego što je uobičajeno kad se pune a kad im dođe kraj znaćeš. KOntrolisani modovi nikad ne iscjede bateriju ispod kritične voltaže , nikad ne padaju do cutoff-a. KAd ih puniš na smart punjaču iako startuju od 0% one su na nekih 10% od "dna" zato i kad se napune pokažu nekih 10-15% manje kapaciteta od deklarisanog. deklarisani kapacitet od recimo 3000mah ćeš napuniti samo pod uslovom da je sa nekim potrošačem iscjediš do cutoffa , kad čip u bateriji zabrani da se baterija dalje troši. NA žalost ni jedan regulisan mod neće raditi na 2,8v tako da prekid nastaje mnogo prije što znači da ćeš od baterije koja ima 3000mah efikasno moći da iskoristiš cca 2500-2600 mah ili cca 9-10Wh

  24. #2399
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,946
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Je li ko probao usa mix od ovoga brenda,je li ovo smece neko?

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  25. #2400
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bubreg View Post
    18650 ćelije za auto industriju su tolika sušta suprotnost od ćelija o kojima mi razgovaramo da očigledno blage veze nemaš o čemu pričaš. Kineske ćelije za auta rijetko kad prelaze 1600mAh ili max 2000mAh, isto tako rijetko kad prelaze 10 ili eventualno 15A CDC jer prosto NEMA POTREBE. Prioritet kod ćelija za električna vozila je da su teško zapaljive, da podnose brzo punjenje i veliki proj ciklusa, a nikakve potrebe nemaju da daju silne ampere jer ih u auto nanižu po 1000 komada, tako da je mnogo veća filozofija napravit efikasne instalacije sa što manjim otporom i adekvatan BMS da to sve prati nego same ćelije. Uglavnom su LiFePo, ali ne mora da znači. Upravo LiFePo baterijicu meće i filip moris u onaj usrani Iquos, da kome nos ne plane za svaki slučaj.

    Kinezi proizvode ćelije za električna vozila punom parom, i nemaju nikakve veze sa baterijama o kojima pričaš. Uzmi bilo koje električno auto, ili biciklo od 10+ hiljada eura, trotinet ili što god, nećeš nać u njega ćelije od 3000mAh koje daju 20A. U električna civilna trkačka auta ili ti "supercars" ćeš nać jače ćelije, ali to ne proizvode kinezi, i ako ubiješ s njim neđe zapali se cipan cijeli gori po 3 dana da ga ugasit ne možeš.
    Golisi naravno presvlači baterije jer treba da liče na civilizovani a ne suvi industrijski proizvod, ne vidim što je problem tu. To radi svako ko presvlači baterije, i daleko od toga da presvlače samo kineske ćelije, vapcell presvlači sve žive ćelije na svijet i vrlo je transparentan po tom pitanju, za svaku ćeliju imaš tačan opis što je unutra.
    18650 u elektičnim automobilima? JA pričam o pravim automobilima ne o dječjim igračkama sa daljinskim upravljačima. Ti i dalje pokušavaš da glumiš eksperta a ja kategorično tvrdim da si totalni duduk za baterije a pogotovo za baterije koje se koriste u električnim automobilima. 18650 se jedino koristi za male motorcike, trotinete i el-bicikla. gdje spakuju 40-50 komada u jednom paketu. Moj ebike ima bošovu bateriju sa 40 ćelija 18650. To je BICIKLO sa motorom od 250W, skuteri imaju 1,5-3kw emotore. Što misliš, koliko ima TESLA ili Rimac? Prvi ima 280KW drugi 500 i kusur. Trofazni motori , jedan ubrzava od 0-100 za 5 sec drugi za 2. Ćelije od 20A? O čemu ti pričaš a ? Jesi li svestan uopšte kakve gluposti drobiš, u električnom automobilu nema potrebe da daju silne ampere? Znaš li ti uopšte kako izgleda ćelija i baterija od elektičnog automobila? Poledaj linkove što sam odgovorio Bartu kvazi-ekspertu.
    Last edited by Tivatech; 15-10-19 at 14:36.

Page 96 of 119 FirstFirst ... 46869293949596979899100106 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •