Page 111 of 119 FirstFirst ... 1161101107108109110111112113114115 ... LastLast
Results 2,751 to 2,775 of 2960

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #2751
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,202
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Generalno mi je sve teze da narucujem tecnosti/arome.

    Em zbog generalno losije ponude, znatno povecanih cijena postarine a i zayebancija na carini.

    Ako ima neko da nabavlja dje iz regiona i sl. neka javi da se usaltam u narudzbu i podijelim troskove dostave.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  2. #2752
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,679
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Generalno mi je sve teze da narucujem tecnosti/arome.

    Em zbog generalno losije ponude, znatno povecanih cijena postarine a i zayebancija na carini.

    Ako ima neko da nabavlja dje iz regiona i sl. neka javi da se usaltam u narudzbu i podijelim troskove dostave.
    https://instagram.com/vapeoprema?utm_medium=copy_link

    Ako imas nekog da ti dobaci iz Bg

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  3. #2753
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,202
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aleksa111111 View Post
    https://instagram.com/vapeoprema?utm_medium=copy_link

    Ako imas nekog da ti dobaci iz Bg

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    A cujes... da imam ja koga da mi dobacuje stvari iz BG-a ne bi ni postavio post koji sam postavio.

    Samo u BG imam makar 5-6 prodavnica poput Umbrelle, Inhalike i sl. gdje mogu da uzmem sto ocu od tecnost, aroma, bocica i ostalog.

    Da ne pominjem koliki je 'vejp komjuniti' tamo al' mi to nista ne znaci jer mi je za dobavljanje stvari blizi Hong Kong od Beograda.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #2754
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,679
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default


    Narucicemo zajedno, nacu ja ko ce nam donijeti

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  5. The Following User Says Thank You to aleksa111111 For This Useful Post:


  6. #2755
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,004
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,424
    Thanked in
    1,306 Posts

    Default

    Gdje je @Bubreg koji je imao veliki izbor baterija...?

    Danas,chekajuci neshto u Gintash,svratih do budaletine od prodavca,da ga ne imenujem jer mu ne rekoh u lice da je budaletina,jer smatram da nije vrijedan zadrzavanja u CB,pa se uzdrzah od ikakve reakcije kad je na neki potenciometar sprzio moju Sony bateriju,a njegove Panasonic 18650 su neka deblja verzija koja ne ide u single mod nikako...te odoh na sasvim drugi kraj istog sprata i kod normalnog prodavca koji inache zna bubashvabu od Milisava,i pomenu mi ga,da kod njega kupuje LG i Samsung baterije i prodaje ih tamo po 12€,uzeh neku Samsung,ako je to uopshte Samsung,on tvrdi da jeste,ima ispisano neshto markerom po sebi...5€,je li ko koristio slichne,jesu li bezbijedne?Od 2h danas kako je koristim nije josh doshla ispod pola.

    P.S.Zao mi je moje Sony,trajala je preko dan i po,no sam ja veca budaletina od budaletine koja je sprzi i pri tom se pravi potpuno lud,ja uzeh i ismijah se nasjtrashnije,on me gleda i tek tada mu nije jasno bilo nishta.
    ...

  7. #2756
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,202
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Vecina baterija (da se ogradim da ne kazem 'sve') u Gintasu su koriscene baterije, skidane sa razno-raznih uredjaja. One rade ali strogo preporucujem da se takve baterije NE koriste, posebno ne za vape, a tek kategoricno ne za vape na jacim snagama.

    Vecina tihb baterija imaju cijenu od 5e i lako ih je prepoznat' po "pokidanim spojevima" na krajevima baterije.

    Dobre Sony/Samsung baterije ne mogu da kostaju ispod 10-15e, nerijetko i 20. Ali zato traju i par godina, pouzdano i bez ikakvih problema.

    Sto se tice Bubrega.. nema ga na forumu. Niti vise prodaje baterije.

    Sto se tice te tvoje, slikaj pa postavi ovdje.

    Ja skoro iskljucivo koristim Sony VTC5A, uzimam ih u BG-u i zadnji put (prije po godine) sam uzeo 10 komada tako da sam miran do daljnjeg.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  8. #2757
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,004
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,424
    Thanked in
    1,306 Posts

    Default

    Valjda ja znam koje su dobre baterije,dje se naruchuju,i koliko koshtaju?

    Ovaj lik se sigurno ne bavi tim repariranjem,jer sam imao u dzepu i dvije Samsung te deblje,18650 ali za nijansu su deblje,a i ovu Sony koju je izgoreo njegov kolega sam mu nudio namjerno da ostavim tu,izrichit je bio da nosim to i bachim na smece,ako nishta,na ovima je makar pisalo tj. isprintano je koji je proizvodjach,tako da bi mu fino pale da se bavi time,znachi ne,a sliku cu postavit sjutra,lezim sad a chudne su mi cijene od 5€,i zato i naglasih da su mu LG i Samsung po 5€,a cijene kod budaletine koja voli da ih przi su od 2 do 10€.
    ...

  9. #2758
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,422
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    Ja idem u Bg uskoro pa vam mogu donijet' sto treba.
    A ujedno bih i sebi uzeo jedan aparat jer se tesko vise moze napolje sjedet' a unutra ne mogu cigari.
    Pa ako imate nesto na prodaju da valja i te tecnosti za pocetak da imam javljajte.
    Posto od svega imam samo dobru volju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #2759
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,004
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,424
    Thanked in
    1,306 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pasha View Post
    Ja idem u Bg uskoro pa vam mogu donijet' sto treba.
    A ujedno bih i sebi uzeo jedan aparat jer se tesko vise moze napolje sjedet' a unutra ne mogu cigari.
    Pa ako imate nesto na prodaju da valja i te tecnosti za pocetak da imam javljajte.
    Posto od svega imam samo dobru volju.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Prvo,ako nisi,bilo pi pozeljno da probash par aroma,ukusa technosti,da vidish da li je to za tebe ili ne,jer sve ostalo je bachanje para i shto je najgore bilo bi laganje samog sebe...ja sam nakon vishe od 33g pushnje Marlbora iskljuchivo crvenog,a znaju starilji chlanovi ovjde kakav je recimo bio chuveni sarajevski Marlboro,ravnog mu nije bilo,ali eo dodje dan kad skontash da ti je ljepshe i bolje zdravije zivit,i prodisat jednostavno...vjezbash,a ne stajesh da odmarash da bi kashljao,izbacao shlajm,jedva dolazio do daha...)

    E gdje probati,to bi mozda najbolje bilo bash kod ovoga u E Joy,Milisava,bice jako ljubazan pokushavajuci da ti uvali neki starter mod koji koshta 3,4 puta vishe nego na netu ili recimo u vape shop-u u BG.

    Kod mene mozesh probati samo duvanske technosti,na 3 razlichita moda,jachine 18mg,pretpostavljam da ti je to jako...?I da bi te odvratilo,kad kazem duvanska,mislim na arome koje u opisu imaju duvan,karamelu,neki orashasti plod,neki viski...uglavnom takve samo konzumiram,no ne sumnjam da ce ti se javiti neko iz Pg ko koristi vocne,ili kremaste arome,jer ukusi su razlichit,meni ova koju sam naveo,najbolje pashe,daje taj slichan ukus smrdushama koje sam koristio,a opet ima malo slatkoce zahvaljuci karameli,a to je to shto mi se dopada.
    Uostalom pogledaj bilo koji sajt,imash MILION opcija,i ako udjesh u nash svijet,vidjecesh i sam,slichna stvar kao i sa parfemima
    ...

  11. #2760
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,004
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,424
    Thanked in
    1,306 Posts

    Default

    P.S.Da,dobar je osjecaj kad po ovoj zimi ne morash da se smrzavash vani ili nekoj poluterasi,vec parinjash-merachish unutra
    ...

  12. #2761
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    5,422
    Thanks Thanks Given 
    1,627
    Thanks Thanks Received 
    4,401
    Thanked in
    1,909 Posts

    Default

    [mention]AL no1 [/mention]

    Imam tu kuci jedan koji sam uzeo prije godina.
    Saljem posle slike da vidis.
    A kod onoga preko puta udovica sam prestao da idem jer ga od gadluka ne mogu gledat'.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  13. #2762
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,004
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,424
    Thanked in
    1,306 Posts

    Default

    Aha,znachi vec si davno probao o chemu se radi...?

    Ishao si kod njega za technosti ili...?
    ...

  14. #2763
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,004
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,424
    Thanked in
    1,306 Posts

    Default





    ...

  15. #2764
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,004
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,424
    Thanked in
    1,306 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Vecina baterija (da se ogradim da ne kazem 'sve') u Gintasu su koriscene baterije, skidane sa razno-raznih uredjaja. One rade ali strogo preporucujem da se takve baterije NE koriste, posebno ne za vape, a tek kategoricno ne za vape na jacim snagama.

    Vecina tihb baterija imaju cijenu od 5e i lako ih je prepoznat' po "pokidanim spojevima" na krajevima baterije.

    Dobre Sony/Samsung baterije ne mogu da kostaju ispod 10-15e, nerijetko i 20. Ali zato traju i par godina, pouzdano i bez ikakvih problema.

    Sto se tice Bubrega.. nema ga na forumu. Niti vise prodaje baterije.

    Sto se tice te tvoje, slikaj pa postavi ovdje.

    Ja skoro iskljucivo koristim Sony VTC5A, uzimam ih u BG-u i zadnji put (prije po godine) sam uzeo 10 komada tako da sam miran do daljnjeg.
    Eto si u pravu,a kako sam ja svakog dana sve coraviji,ovo nisam ni primijetio dok ne slikah sad pa uvecam,i vidi se da je neka izvadjena ko zna odakle,i ide u smece,znachi Gintash prodavci i baterije...prijavio bih ovo nekome,ali sumnjam da imamo mi ikoga za takvu prijavu,jer prodavat neshto shto svaki chas moze da nagrdi nekoga,imaju li dushe ti prodavci,eto shta se radi,i taj za kojeg sam mislio da je normalan je izgleda josh gori od prvospomenute budaletine.

    Ako ko ima na prodaju Sony-jeve,neka javlja.
    ...

  16. #2765
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,202
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post




    E moj ti...

    Ovo su ti koriscene baterije i vadjene iz uredjaja tako da procitahj ponovo preporuku vezano za njih i njihovo NEkoriscenje!

    To sto je pisano flomasterom po njima je bolje ne komentarisat'.


    Lako mozes nac' na netu kako treba da izgleda odredjena originalna baterija... Evo recimo kako izgleda moja Sony VTC5A, iako poslije skoro godinu dana koriscenja...









    Mozes odma primjetit' par razlika (bez obzira na brend i vrstu baterije) a to je da model, jacina i sl. je ispisano fabricki a ne rucno flomasterom sto je mogao da uradi bilo kako, kako god.

    Druga razlika je svakako najbitnija a to su kontakti.. na tvojoj se vide dvije 'tackice' kojom su bile povezane na odredjeni uredjaj bilo da su koriscene kao dio laptop baterije ili cega god.. Znaci ta baterija je koriscena kao dio neke znatno vece baterije i nijepreporucljivo koristit' je opet, pogotovo ne u 'vape' svijetu.

    Nemojte da se igrate sa baterijama, ne isplati se. To je glavni uzrok svakakvih sranja sa parenjem, od zapaljenih gaca i opekotina po butinama do probijene lobanje.
    Last edited by Fidel Castro; 14-01-22 at 11:09.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #2766
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,202
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Eto si u pravu,a kako sam ja svakog dana sve coraviji,ovo nisam ni primijetio dok ne slikah sad pa uvecam,i vidi se da je neka izvadjena ko zna odakle,i ide u smece,znachi Gintash prodavci i baterije...prijavio bih ovo nekome,ali sumnjam da imamo mi ikoga za takvu prijavu,jer prodavat neshto shto svaki chas moze da nagrdi nekoga,imaju li dushe ti prodavci,eto shta se radi,i taj za kojeg sam mislio da je normalan je izgleda josh gori od prvospomenute budaletine.

    Ako ko ima na prodaju Sony-jeve,neka javlja.
    Nisam ni ja znao u pocetku pa mi je taman kolega Bubreg objasnio sto i kako a onda sam malo vise i (pro)citao o tome pa su mi sad neke stvari mnogo jasnije i vise ne uzimam baterije od sabana vec iskljucivo od provjerenih prodavaca.

    Sto se prijave tice.. ne zanosi se. Sto da ocekujes kad u sred najvecih marketa za kozmetiku (Cosmetics, da ne pricam u siframa) prodaju jasno FAKE parfeme bez ikakvog cimanja, svraba obraza ili bilo kakvih provjera/sankcija? Ili sto u sred Delte prodaju FAKE tehniku, prvenstveno lazne JBL zvucnike i sl.?

    To ce doc' na dnevni red 2045. godine.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #2767
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,004
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,424
    Thanked in
    1,306 Posts

    Default

    Ma svjestan sam da se to nema kome prijaviti,nego mi ne ide u glavu da debili nemaju gram savjesti da to prodaju a zna se shta ne daj Boze moze da se desi sa takvim baterijama.
    ...

  19. #2768
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,202
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ma svjestan sam da se to nema kome prijaviti,nego mi ne ide u glavu da debili nemaju gram savjesti da to prodaju a zna se shta ne daj Boze moze da se desi sa takvim baterijama.
    Vjerovatno i ne znaju a sve ida znaju nije ih briga... bila bi filozofija "nisam ih ja tjerao da kupuju" ili "sam kupio/pao, sam se ubio".

    Eno sam ti gore stavio slike svojih baterija i dopisao jos koji red pa pogledaj...

    P.S. Sto se tice Pashe, neka slika prvo sto je imao ali generalno svakom preporucujem da proba od nekog ko vec ima da se ne cima sa nabavkom i gubi vrijeme i novac... Za pocetak je generalno najbolje uzet' neki od onih 'pen-style' vejpova jer su najlaksi ili cak neki pod sistem (ja sam moj Vinci X prodao) kao najlaksi za upotrebu a to je najbitnije svakom ko pocinje.

    Poslije co'ek zna odgovara li mu tako nesto ili ne, da li mu treba vise nikotina ili moze manje, da li mu treba jaca snaga ili mu je to dovoljno itd. itd.
    Last edited by Fidel Castro; 14-01-22 at 11:19.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #2769
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,004
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,424
    Thanked in
    1,306 Posts

    Default

    A znam sve to,znash da znam,no sam ocorio,a komplexash pa necu naochare...

    Ali svejedno,juche znachi dupla shteta,budala kao shto rekoh mi izgore Sony vct6-icu koja je radila skoro 3 g. kao da je nova...a ovaj koji je normalan makar po prichi,samo shto mi se u djecu nije kleo da su m baterije originalne.

    Sad cu da proguglam da vidim drzi li neka nasha prodavnica baterije da valjaju.
    ...

  21. #2770
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,202
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    A znam sve to,znash da znam,no sam ocorio,a komplexash pa necu naochare...

    Ali svejedno,juche znachi dupla shteta,budala kao shto rekoh mi izgore Sony vct6-icu koja je radila skoro 3 g. kao da je nova...a ovaj koji je normalan makar po prichi,samo shto mi se u djecu nije kleo da su m baterije originalne.

    Sad cu da proguglam da vidim drzi li neka nasha prodavnica baterije da valjaju.
    Prilicno sam siguran da kod nas neces nac' nikakvu bateriju da valja. Eventualno kod bojsija neku osrednju Samsung, ostalo su mu kineski krsevi koji ne bi smjeli da se koriste ni u baterijskoj lampi, kamoli u vape uredjaju. Lupao bi ga macolom u glavu za prodaju takvih baterija dje ce neko glavu izgubit'. Cus 'trustfire' i ostala g0vna sa AliExpress-a.

    Sto se tice narudzbe sa neta... tu su ti sanse jos manje. Nece niko da ti salje baterije, 99%. Probalo je vise nas, sa raznih mjesta gdje smo prije nabavljali i nista. Ukljucujuci i bubrega (zbog cega vise i ne prodaje nista).

    Znaci najbolji izgledi su ti da nadjes nekog u BG da ti to posalje... busom.. vozom.. kolima.

    P.S. Stavi te ocale i batali se glupiranja Meni brat i njegovi vrsnjaci u 20-im nose naocare i broje dlake na glavi a ne ti da o tome razmisljas...
    Last edited by Fidel Castro; 14-01-22 at 13:53.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. The Following User Says Thank You to Fidel Castro For This Useful Post:


  23. #2771
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,004
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,424
    Thanked in
    1,306 Posts

    Default

    Krenuh da budem uzoran EU gradjanin i da bachim ovu od juche s pijace,isharanu flomasterom,jer ne znam dje se recikliraju,i u dzepu od jakne mi ona Sony,ajde rekoh samo da je probam na punjach,kad ozivi odmah,nije joj ni chudo koja je budaletina juche drzala u ruci
    ...

  24. #2772
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,202
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ima li ikoga da koristi ili su mu kompatibilni grijaci SMOK V8 X-BABY Q2?

    https://www.vapeclub.co.uk/vape-coils/smok/v8-x-baby-q2



    Imam dvije kutijice, narucene greskom pa mi stoje u fioci (zajedno sa jos opreme koju cu naknadno postavit')
    Evo opet da pitam ima li koga da mu ovo pase... ?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #2773
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,004
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,424
    Thanked in
    1,306 Posts

    Default

    Ovo su ti zenski grijachi
    ...

  26. #2774
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,202
    Thanks Thanks Given 
    2,752
    Thanks Thanks Received 
    4,529
    Thanked in
    2,398 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ovo su ti zenski grijachi
    Nisam shvatio (po)sal(ic)u

    Kako bijase ona apoteka sto prodaje PG/VG u Podgorici? Nesto tipa 36.2, 37.2? Znam da nije 39.2, to je Ceca


    EDIT: Nasao sam, 36.6
    Last edited by Fidel Castro; 21-01-22 at 10:19.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  27. #2775
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Niksic-Pg
    Posts
    1,693
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Koji bi mi uredjaj preporucili da je povoljan i sto jednostavniji za odrzavanje ?
    Laik sam totalni, trenutno koristim Wiip koji mi odgovara zbog prakticnosti a i ima dovoljno pare , medjutim u zadnje vrijeme imam problema da kupim patron i odjednom osjetim ukus paljevine odvratni , i onda samo bacim pare.
    Ne treba mi nista zahtjevno ,jer ja to svakako koristim samo par puta dnevno po 10-15min.

Page 111 of 119 FirstFirst ... 1161101107108109110111112113114115 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •