Page 94 of 119 FirstFirst ... 4484909192939495969798104 ... LastLast
Results 2,326 to 2,350 of 2960

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #2326
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Ubjedjivali su me neki odje da ne kasni, a da l' sam ja najveci maler ili sto, ali sto god da porucih u CG s bilo kojeg sajta, bilo kakve vrste (Vapeclub za ovo, eBay, Aliexpress, Amazon, bilo sta za druge stvari) uvijek mi je sve ZESTOKO kasnilo, znaci minimum duplo od onoga sto pise, a jednom mi je Aliexpress bas oborio rekorde jer mi je nesto bilo stiglo za tipa 2 ipo mjeseca.

    Tako da samo kasnjenje meni nije strano, nego eto u medjuvremenu sam citao ovo o oduzimanju po forumu pa isparanoisah i ja. Inace, ako sam ja dobro rastumacio zakon (ne kazem da jesam ali meni tako zvuci), ja sam shvatio da je zabranjeno porucivanje samo u svrhe dalje preprodaje.

    Inace je mnogo usran zakon i nikom nista nije jasno, ni pusacima, ni vaperima, ni gazdama lokala, bas sam mnogo diskusija na temu ovog zakona cuo, a ni od koga da je nekom ista konkretno razjasnjeno. Sto se tice obicnih cigareta i drugih duvanskih proizvoda (lule i bilo sta s duvanom), tu je stvar jasna, a za ove nase zezalice bi trebali da rade neku dopunu i preciznije se izraze, po meni. Ovako je vrlo neprecizan, trenutno.

  2. #2327
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Ja gowno izio sa FT-om opet...

    Rekoh da necu vise preko njih a onda cujem kako svima odma salju, brzo stize, super cijene bla bla i opet se zaletim.

    Narucio 2. oktobra. Pisalo "ships in 7 days" sto mi je bilo masu ali ajde... mogu toliko cekat'.

    Prije neki dan... ocekivano vrijeme slanja 14. oktobar... Rekoh u p.m., sve im yebem.

    Posaljem im poruku da pitam o cemu se radi i moze li to brze ili da otkazujem.

    Odgovora bez a danas pise da je ocekivano vrijeme slanja 22. oktobar. Punih 20 dana od narudzbe a ko zna oce li i to produzavat'.

    Poslao sam im poruku da otkazu posiljku, vrate pare i usput neka obrisu nalog slobodno, ne bi sa FT-a vise narucio ni rezervno staklo atomizera.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  3. #2328
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Meni danima ne odg na por,ali sachekacu josh malo ako ne poshalju otvorit case na PP.
    ...

  4. #2329
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Kako ovim retardima na carini utuvit u glavu da u CG nema sem jednog vape shopa kad vec oduzimaju ljudima stvari koje se ne mogu kupit kod nas?
    Ćeraju nas da se vratimo smrdushama ili da koristimo nicorete žvalaće kojih isto nema...
    Ili smo prinudjeni da se snalazimo kod susjeda kod kojih iako su pojedini u EU odavno, nije zabranjeno online naruchivanje,haha sprdnje sa debilnim uposhljenim bravima,pihhhhhhhh
    ...

  5. #2330
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Vidim da svi pljujete onog lika preko puta pet udovica..... tamo sam nedje ranije trgovao I imam elektronsku nedje po fiokama.

    Bio sam batalio skroz cigare nekih cca 5 mjeseci. Poslednjih mjesec dva sam koristio onu najblazu nikotinsku tecnost, mislim da je 6ml I to mijesanu pola pola sa nekom nenikotinskom. Odoh sa zenom na Zabljak I reko nosim samo nenikotinsku da batalim skroz I trt, krizirah gore I zapalih.

    Sto predlazete da se kupi od tecnosti sa nikotinskim ukusom odje u CG? Ko prodaje (moze I na PM). Imam neku staru elektronsku od onog lika preko puta 5 udovica. Smijem li to jos koristiti, valja to cemu? Ili da kupujem nesto drugo da je bolje. Dajte neki neki predlog srednjeg ili nizeg nova cijena, nema potrebe da kupujem sad neku fancy opremu ako ne uspijem da se prebacim na vape skroz.....

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  6. #2331
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Koji je to model shto si uzeo kod njega?
    Ako uzimash technosti kod njega,bolje da se ne vracash vapingu,valjda se neko javi ko ima za prodaju,ja ti imam dat neke ali su na 18mg.
    ...

  7. #2332
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Trenutno mi je na posti jedna posiljka u kojoj je Joyetech exceed. Juce su mi poslali obavjestenje da im na mail posaljem screenshot sa sajta gdje sam kupio sa cijenom, izvjestaj iz banke da vide da sam toliko stvarno platio, kao i kopiju licne karte da vide da sam punoljetan. Dakle nesto se definitivno mijenja cim nisu odmah vratili.

  8. #2333
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Na temi-Informacije o internet trgovini momak je napisao da je vidio da oduzimaju sve shto je za vaping,ne znam,ja otkazah porudzbine sa FT.
    ...

  9. #2334
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Na temi-Informacije o internet trgovini momak je napisao da je vidio da oduzimaju sve shto je za vaping,ne znam,ja otkazah porudzbine sa FT.
    Znaci ti si se pomirio sa tim da vise nema narucivanja?

    Bataljujes parenje?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #2335
    Join Date
    Mar 2016
    Posts
    286
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Ja sam porucio drugu sa alija exceed jedan i sa FT-a 150ml. Dako mu stigne to da se ne crnjacim sa postom.

    Sent from my SM-A530F using Tapatalk

  11. #2336
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Znaci ti si se pomirio sa tim da vise nema narucivanja?

    Bataljujes parenje?
    Da mogu tako lako batalit,odmah bih batalio,ali se evo pokushavam snaci preko susjednih drzava i kontakata.
    Ne vidim svrshu naruchivanja da mi tamo neki tatin sin koji shtiti privatnike iz PG odredjuje shta mogu naruchit a shta ne?
    ...

  12. #2337
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Informacija iz prve ruke:

    Uprava carina ima novog carinika (KOMADA: 1) koji je vrlo entuzijastičan za svoj posao.
    Stanje je sljedeće: oko 1500 paketa stiže svaki dan, oni mogu da pregledaju vrlo mali dio (random) i prvo idu na ono što je veliko i što je pod ruku teško.
    Sad za sad, na električne cigare ne reaguju. Glavno na što reaguju je garderoba, jer je neko odnekud tražio tako. Shvatio sam i da predstavnik Nike iz CG ima zakonsko pravo da traži zabranu uvoza svih Nike proizvoda koji nijesu original, a o tome da li je original ili nije odlučuje upravo on, predstavnik Nike iz CG... tako da je zaplijenjeno i uništeno čudo božije naručenih Nike patika zbog toga što je ovaj reka da nijesu original. Pevaj ujko, pevaj rode.
    Ovo vi je za sad. Meni je regularno prošlo upravo 400ml tečnosti, a i mislim da bi nekako trebalo napravit CLOSED grupu na facebook i da o svemu ovome tamo pričamo. Eto.

  13. #2338
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Tebi je proshlo 400ml technosti koje nemaju nikotina ili imaju?
    ...

  14. #2339
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Tebi je proshlo 400ml technosti koje nemaju nikotina ili imaju?
    Nemaju.

    Meni je stigla neka oprema (atomizer i grijaci) bez ikakvih pitanja ili zadrzavanja.


    P.S. FT je najvece g0vno od prodavnice koje postoji. Necu vas odvracat' od narucivanja tamo ali prije nego sto narucite, pogledajte sto pise - kad ce da se posalje. Ili otvorite 'ticket' i pitajte (posto su i te informacije koje pisu skoro uvijek netacne) iako cete cekat' danima na odgovor, ako ne i (znatno) duze...

    Skoro nista nemaju na stanju i sve se ceka dosta dugo. Htio sam da narucim jednu stvar i pisalo je "ships in 7 days". To je bilo 1. oktobra. Onda je sa 8. oktobra preslo u 14. oktobar pa dalje u 22. oktobar. Juce su mi rekli da nece stizat' jos najmanje 15 dana. Onda sam izabrao drugu stvar kao zamjenu koja je trebala da se posalje narednih par dana ali i za to su mi isto odgovorili "at least 2 weeks to arrive".

    Sad sam im poslao poruku da mi vrate pare u 'full'-u i sad sam stvarno zavrsio sa njima a vi nastavite ako ste imali srece do sad, samo se nemojte zalit' poslije oko cekanja i ocajnog korisnickog servisa. Nije cudo sto FT ima najgore moguce ocjene na svim 'review' sajtovima.

    Sad narucujem sa Ali-ja gdje je mozda par dolara skuplje ali brate milina u odnosu na FT. Odgovor dobijes isti ili iduci dan, artikal se posalje u par dana i nikad nikakvih problema.
    Last edited by Fidel Castro; 11-10-19 at 09:33.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  15. #2340
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Ne odg na poruke vishe,tako da nema smisla bilo shta i uzet vishe kod njih sem neshto shto nema nigdje drugo,ja sam im na PP otvorio Case da mi vrate pare,i to je sad pod znakom pitanja hoce li vratiti jer ochigledno se gase pas im m.
    Kanim se da naruchim kod Engleza ali kakve sam kurate srece radice bash taj jado koji cheka Nike pa u medjuvremenu lovi i sve ostalo jer mu je u debilnoj glavi dosadno,i onda da se jebatam sa debilom...
    ...

  16. #2341
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ne odg na poruke vishe,tako da nema smisla bilo shta i uzet vishe kod njih sem neshto shto nema nigdje drugo,ja sam im na PP otvorio Case da mi vrate pare,i to je sad pod znakom pitanja hoce li vratiti jer ochigledno se gase pas im m.
    Kanim se da naruchim kod Engleza ali kakve sam kurate srece radice bash taj jado koji cheka Nike pa u medjuvremenu lovi i sve ostalo jer mu je u debilnoj glavi dosadno,i onda da se jebatam sa debilom...
    Odgovorice ti, samo kasne nenormalno sa svim. Nekad imam osjecaj da nema nego jednog co'eka u korisnickom servisu a on usput radi jos 100 poslova.

    Imali su neku pauzu od 1. do 6. oktobra pa sad ne stizu nista...

    Gase se? Ne bih rekao.

    Refund ce ti stic', pogotovo ako si preko PP-a pokrenuo. Sve i da se ugase a nece.

    Ja sam danas dobio potvrdu o punom povratu ali direktno od njih, nije bilo potrebe da idem preko PP-a.

    Ne kazem ja da su 'scam', lopovi ili bilo sto drugo. Samo ne zelim vise da se pracakam sa njima, da cekam u nedogled i svadjam se sa 'support'-om svaki yebeni put. Ne treba mi to kidanje zivaca nista.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #2342
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Od 30-og sept. kako sam naruchio josh neke sitnice uz technosti sam otvorio ticket da ih pitam kako odjednom to shto je bilo IN stock pishe da ce biti tek za 7 radnih dana,ama ni na jednu poruku nisu odgovorili,a prije 2,3 dana onda otkazah i poslah im poruku ali naravno nema odg ni na to,jer PP prvo trazi da kontaktirash prodavca.
    ...

  18. #2343
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,248
    Thanks Thanks Given 
    2,774
    Thanks Thanks Received 
    4,564
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Od 30-og sept. kako sam naruchio josh neke sitnice uz technosti sam otvorio ticket da ih pitam kako odjednom to shto je bilo IN stock pishe da ce biti tek za 7 radnih dana,ama ni na jednu poruku nisu odgovorili,a prije 2,3 dana onda otkazah i poslah im poruku ali naravno nema odg ni na to,jer PP prvo trazi da kontaktirash prodavca.
    Pa dobro, potrefilo se bas da si narucio kad im je poceo 'odmor'.

    To za podatke na sajtu sam vec pomenuo - uglavnom su netacni i nemaju veze s' mozgom. Ne treba se oslanjat' na njih jer jedno pise a drugo je realnost - obicno znatno duze vrijeme cekanja od onog koje pise.

    Meni evo odgovaraju odma ali zato sto sam im se na glavu popeo na vise od jednog 'ticket'-a, na FB, na chat-u itd. itd. Cim pomenes 'PayPal refund' odma im se pali lampica tamo i imas prioritet u odnosu na ostale.

    Po meni jako neprofesionalni i ta minimalna usteda koja se ostvari u odnosu na druge sajtove (i to ne uvijek) nije vrijedna zivaca i znatno duzeg cekanja.

    Toliko od mene sto se FT-a tice, necu vise davit'.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  19. #2344
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Vidim da svi pljujete onog lika preko puta pet udovica..... tamo sam nedje ranije trgovao I imam elektronsku nedje po fiokama.

    Bio sam batalio skroz cigare nekih cca 5 mjeseci. Poslednjih mjesec dva sam koristio onu najblazu nikotinsku tecnost, mislim da je 6ml I to mijesanu pola pola sa nekom nenikotinskom. Odoh sa zenom na Zabljak I reko nosim samo nenikotinsku da batalim skroz I trt, krizirah gore I zapalih.

    Sto predlazete da se kupi od tecnosti sa nikotinskim ukusom odje u CG? Ko prodaje (moze I na PM). Imam neku staru elektronsku od onog lika preko puta 5 udovica. Smijem li to jos koristiti, valja to cemu? Ili da kupujem nesto drugo da je bolje. Dajte neki neki predlog srednjeg ili nizeg nova cijena, nema potrebe da kupujem sad neku fancy opremu ako ne uspijem da se prebacim na vape skroz.....

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Sto pljujete po covjeku, meni se ucinio kao ok lik...
    Mozda klepa sa cijenama, ka svi trgovci...
    Ili prodaje smece?

  20. #2345
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Tebi je proshlo 400ml technosti koje nemaju nikotina ili imaju?
    Imaju nikotina jer sam naručio jednu bocu nicshota da napravim tečnost za đevojku jer ona pari sa nikotinom. Poenta je što niko nije ni otvorio paket, došao je netaknut.

  21. #2346
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Sto pljujete po covjeku, meni se ucinio kao ok lik...
    Mozda klepa sa cijenama, ka svi trgovci...
    Ili prodaje smece?
    Klepa sa cijenama baš. Sigurno da je žrtva svakojakih maltretiranja jer smo mi uređena država pa mora jedno 4923709421 sertifikata da ima, ali svakako klepa. Što se tiče aroma, jednom uzeh jedan pepermint i jedan limun u koje sam dodao malo VG-a da bi pario na 70W... odlične arome iskreno, samo više ne konzumiram kineze nikakve.

  22. #2347
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Meni stigao jos jedan paket, najveci do sad. Uzeo sam Vaporesso Renova Zero+6 grijaca za njega, 2 grijaca za stari pod i 4 bocice po 10 ml. Prijatno sam iznenadjen ovog puta, stiglo za 6 dana, da ne kazem da sam u nevjerici, ovo mi je ubedljivo najbrza posiljka bilo koje vrste s interneta.

    Btw, izvukao sam neki prosjek za ovih 2 mjeseca, ispada da mjesecno sprzimo do 40 ml tecnosti...nas dvoje. Ne znam na koju foru tako malo, ali trosak za tecnosti bas ne osjecam, pa uzimam skuplje varijante. Vise osjetim grijace, za k.... su vec poslije nekolika dana, rekordno mi je izdrzao nekih 7 dana. U prosjeku ih mijenjam na nekih 4-5 dana... Koliko sam citao, na ovom Renova Zero podu bi trebali biti trajniji, Wismec Motiv 2 mi lijepo radi ali samo dok je nov grijac, i kao da se "ne slaze" s nekim tecnostima, ne bih rekao da je slucajnost sto mi je s nekima trajao 2 a s nekima 7 dana dok ne oslabi/zacepi/nagori/sto god.
    Last edited by stefank; 12-10-19 at 14:49.

  23. #2348
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bubreg View Post
    Klepa sa cijenama baš. Sigurno da je žrtva svakojakih maltretiranja jer smo mi uređena država pa mora jedno 4923709421 sertifikata da ima, ali svakako klepa. Što se tiče aroma, jednom uzeh jedan pepermint i jedan limun u koje sam dodao malo VG-a da bi pario na 70W... odlične arome iskreno, samo više ne konzumiram kineze nikakve.
    Kod ovoga kod 5 udovica?
    I ja uzeh pepermint, mislim da je top stvar da se mijesa sa drugim...

    Valja li sto ta tecnost kod njega, nije neka otrov valjda, gora od cigara...
    Zalio mi se momak na dazbine, ne daju mu da radi stvarno, ako je 1/3 tacno sto mi je ispricao...

  24. #2349
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Generalno je dobro da ima prodavnica opreme. Lose je sto prodaje opremu iz vape praistorije koja se vise nigdje u svijetu ne prodaje, i to po dosta jakoj cijeni. Lose je sto takvu opremu kupi neko ko zeli da predje na elektronske i ta oprema mu ne zadovolji potrebe (a realno i ne moze da mu zadovolji potrebe) i onda odustane. Sto se tice cijena svuda u regionu su znatno skuplje nego sto su na internetu, tako da to ne treba uzimati za slo, jednostavno zakoni sa raznim porezima to diktiraju. Takodje je mnogo lose i opasno sto prodaje kineske baterije za modove, sto ni u ludilu se ne preporucuje.
    Last edited by Bart Simpson; 12-10-19 at 14:59.

  25. #2350
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    To su nekakve kineske tecnosti, a meni licno je sumnjivo sto su vrlo malo dostupne po internetu, bas sam Googlao dosta kad sam ih uzimao i samo na par lijevih sajtova iskacu. Za same uredjaje otkida, 38e sam platio taj Wismec sto je na Vapeclub 15 funti, primjera radi...

Page 94 of 119 FirstFirst ... 4484909192939495969798104 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •