Page 50 of 119 FirstFirst ... 4046474849505152535460100 ... LastLast
Results 1,226 to 1,250 of 2963

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #1226
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,944
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Posto ja koristim isti atomizer pregledao sam sve mogucnosti za ccell grijace i na kraju uzeo preko GB... Inace top atomizer,daje najjacu aromu ubjedljivo

  2. #1227
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    https://www.fasttech.com/products/0/...il-head-5-pack ovi grijaci ti isto mogu u target, ima ovaj dodatak u koji se ubacuju i srafi se zajedno, isto su keramicki. Takodje vaporesso keramicki grijaci idu u dosta Eleaf atomizera (Melo 1,2,3, iJust, Atlantis...). Tako da mozes napraviti dosta kombinacija ako vec hoces keramiku. Ja sam ti nudio Melo 3 ali ti rece da je veliki, u medjuvremenu je otisao Bio je kod EOPOMALO taj target ako ga nije u medjuvremenu prodao, takodje je imao i vaporeso estoc isto keramicki grijaci isto radi kao i target.
    Last edited by Bart Simpson; 21-04-18 at 00:09.

  3. #1228
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,299
    Thanks Thanks Given 
    2,789
    Thanks Thanks Received 
    4,595
    Thanked in
    2,424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chochek View Post
    Posto ja koristim isti atomizer pregledao sam sve mogucnosti za ccell grijace i na kraju uzeo preko GB... Inace top atomizer,daje najjacu aromu ubjedljivo
    Da, izgleda da ce GB biti na kraju iako cu cekati duze nego obicno... Ali sam ih iscimao maksimalno pa sam sad 'Top Priority'.. cim stigne meni prvo ide

    A za aromu... to mi i EOPOMALO rece, eo da vjerujem veteranima.

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    https://www.fasttech.com/products/0/...il-head-5-pack ovi grijaci ti isto mogu u target, ima ovaj dodatak u koji se ubacuju i srafi se zajedno, isto su keramicki. Takodje vaporesso keramicki grijaci idu u dosta Eleaf atomizera (Melo 1,2,3, iJust, Atlantis...). Tako da mozes napraviti dosta kombinacija ako vec hoces keramiku. Ja sam ti nudio Melo 3 ali ti rece da je veliki, u medjuvremenu je otisao Bio je kod EOPOMALO taj target ako ga nije u medjuvremenu prodao, takodje je imao i vaporeso estoc isto keramicki grijaci isto radi kao i target.
    Ok, narucicu ovo sto sam planirao.. Da onda sve najbolje probam i da znam na cemu sam

    A Melo III jesam vidio i jeste mi bio velik. Ovaj je ipak manji... 65mm VS 53mm. A tada nisam ni znao da je keramicki iako znam da je chochek poceo neku pricu o keramici ali je to za mene bilo skroz strano i nisam se umijesao u nju

    EOPOMALO je prodao taj njegov bas danas, koliko sam ja shvatio...

    Dobro je dok se kupuje/prodaje/razmjenjuje.


    P.S. Sad gledam link ovih grijaca... Zar ovo nije pamuk u njih? Ja sam mislio da je poenta keramike da se eliminise pamuk za cistiju aromu... Ovo je neka kombinacija?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  4. #1229
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Najjača aroma, hmm, po ovoj cijeni?
    https://www.judgecloud.net/is-ceramic-coil-safe/

    Ljudi, ne igrajte se sa zdravljem, veliki je korak naprijed kad ostaviš cigarete, prihvatili smo vaping kao prihvatljiv kompromis za pušenje, sve ukazuje da je 1000 puta manje škodljiv od analognih što mu je stvorilo planetarnu popularnost, a kad je nešto popularno normalno je da inventivni ljudi vide priliku da zarade veliki novac a da ih pri tome boli ona stvar za vaše zdravlje.

    Ovo nije ona priča sa nanometalnim česticama od legura grijača, ovo sa keramikom je j e b e no opasna priča!
    Ovaj tekst nije sponzorisan of Filip Morisa!
    https://aspenvalleyvapes.com/ceramic...aping-dangers/
    Last edited by Tivatech; 21-04-18 at 00:48.

  5. #1230
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Da, izgleda da ce GB biti na kraju iako cu cekati duze nego obicno... Ali sam ih iscimao maksimalno pa sam sad 'Top Priority'.. cim stigne meni prvo ide

    A za aromu... to mi i EOPOMALO rece, eo da vjerujem veteranima.



    Ok, narucicu ovo sto sam planirao.. Da onda sve najbolje probam i da znam na cemu sam

    A Melo III jesam vidio i jeste mi bio velik. Ovaj je ipak manji... 65mm VS 53mm. A tada nisam ni znao da je keramicki iako znam da je chochek poceo neku pricu o keramici ali je to za mene bilo skroz strano i nisam se umijesao u nju

    EOPOMALO je prodao taj njegov bas danas, koliko sam ja shvatio...

    Dobro je dok se kupuje/prodaje/razmjenjuje.


    P.S. Sad gledam link ovih grijaca... Zar ovo nije pamuk u njih? Ja sam mislio da je poenta keramike da se eliminise pamuk za cistiju aromu... Ovo je neka kombinacija?
    Nije pamuk nego keramika.
    Sto se tice arome keramika stvarno daje odlicnu aromu kad se pare razne vockice i slatkisi, sto se tice duvanskih aroma nikakva je. Meni kao nekome ko pari samo "duvane" ni malo nije odgovarala, jos uz to kad dodam da je to dtl koji ja ne upraznjavam.

    Ovo sto Tivatech kaze, povela se velika polemika koliko je to zdravo, neki tvrde da je mnogo zdravija nego pamuk, neki su potpuno suprotnog misljenja da nimalo nije zdrava. Gdje je istina ne znamo, znam samo da EOPOMALO i chochek ne izgledaju jos bolesno

  6. #1231
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,944
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    https://www.fasttech.com/products/0/...il-head-5-pack ovi grijaci ti isto mogu u target, ima ovaj dodatak u koji se ubacuju i srafi se zajedno, isto su keramicki. Takodje vaporesso keramicki grijaci idu u dosta Eleaf atomizera (Melo 1,2,3, iJust, Atlantis...). Tako da mozes napraviti dosta kombinacija ako vec hoces keramiku. Ja sam ti nudio Melo 3 ali ti rece da je veliki, u medjuvremenu je otisao Bio je kod EOPOMALO taj target ako ga nije u medjuvremenu prodao, takodje je imao i vaporeso estoc isto keramicki grijaci isto radi kao i target.
    Ima li ovaj dodatak u Melo3?

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Da, izgleda da ce GB biti na kraju iako cu cekati duze nego obicno... Ali sam ih iscimao maksimalno pa sam sad 'Top Priority'.. cim stigne meni prvo ide

    A za aromu... to mi i EOPOMALO rece, eo da vjerujem veteranima.



    Ok, narucicu ovo sto sam planirao.. Da onda sve najbolje probam i da znam na cemu sam

    A Melo III jesam vidio i jeste mi bio velik. Ovaj je ipak manji... 65mm VS 53mm. A tada nisam ni znao da je keramicki iako znam da je chochek poceo neku pricu o keramici ali je to za mene bilo skroz strano i nisam se umijesao u nju

    EOPOMALO je prodao taj njegov bas danas, koliko sam ja shvatio...

    Dobro je dok se kupuje/prodaje/razmjenjuje.


    P.S. Sad gledam link ovih grijaca... Zar ovo nije pamuk u njih? Ja sam mislio da je poenta keramike da se eliminise pamuk za cistiju aromu... Ovo je neka kombinacija?
    Ja sam stavio ove vaporesso ccell u Melo3,radi kao zmaj,ono jeste Vaporesso manji ali meni ne smeta tolika razlika,a i imam oba...
    Jos da pomenem Amitt atomizer sa kojim sam isto prezadovoljan

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Najjača aroma, hmm, po ovoj cijeni?
    https://www.judgecloud.net/is-ceramic-coil-safe/

    Ljudi, ne igrajte se sa zdravljem, veliki je korak naprijed kad ostaviš cigarete, prihvatili smo vaping kao prihvatljiv kompromis za pušenje, sve ukazuje da je 1000 puta manje škodljiv od analognih što mu je stvorilo planetarnu popularnost, a kad je nešto popularno normalno je da inventivni ljudi vide priliku da zarade veliki novac a da ih pri tome boli ona stvar za vaše zdravlje.

    Ovo nije ona priča sa nanometalnim česticama od legura grijača, ovo sa keramikom je j e b e no opasna priča!
    Ovaj tekst nije sponzorisan of Filip Morisa!
    https://aspenvalleyvapes.com/ceramic...aping-dangers/
    Nisam sve gledao i citao ali mi za oko zapale ove cestice...Normalno je da se odvajaju kad je grijac suv a ti ga grebes,sto bi neko grebao keramiku na grijacu,jos ako je suv?!

  7. #1232
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    @chochek ove grijace sto sam okacio dolaze u pakovanjima sa ovim dodatkom, a imas pakovanja i bez njega. Znaci prvi put narucis sa dodatkom i miran si poslije mozes i bez njega. Melo 3 nema taj dodatak u njega ide ccell ili ova varijanta, kao naravno i original Eleaf grijaci za njega.

  8. #1233
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Da budem neskorman, meni je ta ideja sinula kad sam rastavio prvu glavu, odmah sam pomislio zašto nisu ovo napravili od keramike?
    U suštini, ima pamuka u tim glavama ali pamuk nema direktan dodir sa žicom koja je zalivena u keramiku i takav pamuk ne gori! Vremenom će isfiltrirati krupne čestice iz arome i izgubiće moć absorpcije. Tada glava normalno mora da se mijenja. Kad sam pročešljao prodavnice za keramičke glave jer sam znao da se ja nisam toga prvi sjetio i da toga sigurno već ima, nađem ja keramičke glave. Krenuo sam da istražim koje su najbolje koje daju najbolje arome itd. Kad nabasam na gomilu upozorenja da se ne koriste jer su OPASNE PO ZDRAVLJE! Kad sam dublje istražio shvatio sam i zašto i momentalno odustao od nabavke.

  9. #1234
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Nisam sve gledao i citao ali mi za oko zapale ove cestice...Normalno je da se odvajaju kad je grijac suv a ti ga grebes,sto bi neko grebao keramiku na grijacu,jos ako je suv?![/QUOTE]

    Wrong!

  10. #1235
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,944
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    34 Posts

  11. #1236
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,299
    Thanks Thanks Given 
    2,789
    Thanks Thanks Received 
    4,595
    Thanked in
    2,424 Posts

    Default

    Nasao sam ih na FT ali nema ovoga atomizera tamo...

    Mislim ima ali je 'out of stock' tako da ka' da ga nema. Nijedne boje.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  12. #1237
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,037
    Thanks Thanks Given 
    5,041
    Thanks Thanks Received 
    2,444
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Do 3 ure polemike vodite,fino fino hahahaha,ali stari mi je najjachi,zamishljam ga chesto kako iz kuće izlazi sa onom kineskom maskom za vazduh:lolblue:

    Ko prvi dovede neku damu na forum,ima plaćen ruchak od svakog chlana ovdje,dogovoreno!!!
    ...

  13. #1238
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,299
    Thanks Thanks Given 
    2,789
    Thanks Thanks Received 
    4,595
    Thanked in
    2,424 Posts

    Default

    Ne znam.. ne kazem ni da nema istine u ovome sto prica.. Kao sto rece Bart, polemika je i nista nije dokazano... A onaj eksperiment mi se ne cini bas naucnim.

    U svakom slucaju... kad bi htio zdravo da zivim, zivio bi u nekoj kapsuli na vr' neke planine udaljena bar 100km od icega drugog.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #1239
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Podgorica, Montenegro, Montenegro
    Posts
    1,781
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Tivatech, to su budalastine od tekstova, svaka ozbiljna firma ima u ponudi keramicke grijace. Tvrdim da su zdraviji od pamuka, CCEL grijaci se mijenjaju svake 10-15 dana i cao, kakve crne cestice i bakraci? keramika tako lijepo i cisto zagrijava svaku tecnost zato je i ukus ubedljivo najbolji. Bart zna, dovoljno je 5 kapi tecnosti da se parinja na keramiku 30 pufova i to na 25w. Probaces to da izvedes sa bilo kojim drugim na vatu, ocu da recem ti grijaci se natapaju vrhunski i nema trika da dodje do raspada materijala ili bilo kakvih cestica. Nemoj da ostale clanove plasis, nema potrebe. Ko voli kremove, vockice, keks itd, nista bolje nikad probat nece od keramickih grijaca!!! To odgovorno tvrdim jer sam probao sve, i nikad vise ne bih pario na nista sem keramike. Keramika ima i tu prednost da sto se god smiksa sve ce da bude vrhunsko, svaka aroma je fenomenalna, a na vatu onaj izobliceni nikakvi ukus fujjj!! Ja ne mogu, ko moze i kome odgovara postujem! Na keramiku je jabuka jabuka, jagoda jagoda, nema nista izmedju, vanila je vanila. Necu ti vise odgovarat na postove u vezi keramike, crnjak mi je da pisem, ti si novi vajper svatam da sad listas sve forume itd, mi smo to listali davno. Svakome preporucujem da ga kupi!! I da pocine sa svakom nabavkom, jeftini grijaci a traju li traju.


    Fidel imam ti ja CERABIS i ESTOC tank, oba keramicka...imao sam i dva vaporesa targeta - prodata, dacu ti da probas svi oni daju istu jasnu i cistu aromu, na moju odgovornost uzimaj.
    Last edited by EOPOMALO; 21-04-18 at 12:36.

  15. #1240
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Ne mogu citati sve ovo, ako moze neko da mi objasni u kratkim crtama.
    Ovo su el.cigarete, postoji neka tecnost koja se mijenja i to je to...
    Otac je pusac skoro pola vijeka, 2-3 kutije roka dnevno. Batalio je bio jedno vrijeme, opasno se ugojio i opet se vratio na staro.
    Ja sam takodje pusac, pusim pola kutije-kutiju dnevno.
    I ja i stari pusimo marlboro ili danhil.
    Uglavnom, za cigare ide svaki dan minimum 10 eura... tj vise, neka bude da pusimo ja i on ukupno 3 kutije po 3.70, to je 350 eura mjesecno.
    To je rata za stan jbm ti.
    Stari je poceo da se zali na kasalj, sad su mu nasli i neku fleku na pluca ali nije nista opasno.
    Jesu li ove el.cigarete stetne i koliko kostaju ta punjenja.
    Napisah vec koje cigare pusimo, sto je najbolje kao njihova zamjena da se tako izrazim, kako da pocne, dje je najbolji izbor svega toga.

  16. #1241
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,299
    Thanks Thanks Given 
    2,789
    Thanks Thanks Received 
    4,595
    Thanked in
    2,424 Posts

    Default

    A mozete li mi objasnit' zasto je keramika dobra za kremaste i vocne a ocajna za duvanske?
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  17. #1242
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Moze li objasnjenje oko temperature parenja.

    Šta znači temperatura?
    Mogu li da parim na manju ako mi se više sviđa ili moram parit na veću itd?
    Je li odredeni sok (aroma) uslovljen temperaturom?



    Ne mogu čovjeka više da smaram na viber ubih ga, sramota me :-)))

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    This time next year we'll be millionaires

  18. #1243
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,037
    Thanks Thanks Given 
    5,041
    Thanks Thanks Received 
    2,444
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Pari na koju ti odgovara,a shto se voltaže tiche,preporucheno je valjda da ne prelazish oko 5 volti,malo manje,no aj dobro je to
    ...

  19. #1244
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,299
    Thanks Thanks Given 
    2,789
    Thanks Thanks Received 
    4,595
    Thanked in
    2,424 Posts

    Default

    Da vas i ja ne plasim sad... ali obratite paznju i na baterije.

    Koriscenje losih baterija moze dovesti da svakakvih problema da ne pominjem sad 'worst case scenario' gdje zna da dodje i do eksplozije..

    Najbolje one provjerene, koje mogu da izdrzi jacu W i konstantno parenje bez pregrijavanja i ikakvih problema.

    Za vise detalja.. tu je Tivatech
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  20. #1245
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,037
    Thanks Thanks Given 
    5,041
    Thanks Thanks Received 
    2,444
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Pa ko to ovdje ne zna? Vjerujem da je i sam sparky upućen u to.
    ...

  21. #1246
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparky View Post
    Moze li objasnjenje oko temperature parenja.

    Šta znači temperatura?
    Mogu li da parim na manju ako mi se više sviđa ili moram parit na veću itd?
    Je li odredeni sok (aroma) uslovljen temperaturom?



    Ne mogu čovjeka više da smaram na viber ubih ga, sramota me :-)))

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    Da bi koristio temperature control rezim potrebni su ti grijaci koji su od zice koja to podrzava. To su Ni200, Titanium i SS zica. Sto se tice temperature parenja to je individualna stvar, sam ocijenis sta ti najvise prija.

  22. #1247
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    A mozete li mi objasnit' zasto je keramika dobra za kremaste i vocne a ocajna za duvanske?
    Pretpostavljam da je to zato što duvanske dolaze do izražaja samo u direktnom dodiru sa grijačem kad je u piku , počni da je pariš od one snage na koju se pojavi minimum pare 4-5w pa pojačavaj do krajne granice za taj grijač, ako je duvanska sa dodacima voćki i kremova na početku nećeš osjetiti ništa što liči na duvan samo će voćke i kremovi da budu prepoznatljivi, kako podižeš snagu sve više i više se osjeća duvan i opet će podizanjem iznad optimalne temperature početi da se gubi i kvari ukus.
    Raspitajte se kod nekog pulmologa šta radi silikatna prašina u plućima. To da prašina od te kvazi-keramike, (ta "keramika" nije ni slična keramičkom tanjiru ili šoljice iz koje pijete kafu) ne može sa parom da stigne u pluća, okačite mački o rep. Silikatnu prašinu su našli upravo u pari, kao i hrom, mangan, željezo, nikl i titanijum od golih rijača. Činjenica, u mnogo manjim koncentracijama nego što je vazduh zagađen u mnogim metropolama ali koncentracija silikatne prašine iz tih glava je definitivno u zabrinjavajućim količinama i moje je bilo da vas kolegijalno upozorim a vaša je stvar da li će te to i koliko ozbiljno shvatiti. Ako ništa drugo bar da vam skrenem pažnju da prolistate sve što se može naći na internetu o tome. Ja ne sumnjam ni 1% da je aroma daleko bolja na njima, to je poptpuno logično sa tehničkog aspekta. Ja sumnjam u kvalitet tih grijača t.j keramike koja se koristi u njihovoj izradi a sva istraživanja govore da ona nije prikladna za tu namjenu i da ne zadovoljava zdravstene kriterijume. Ne trvrdim ni da je pamuk 100% zdrav i ispravan , svi kažu da je iz Japana ili iz USA i 100% organski, pa i da jeste, nečešljani ima komadiće sjemenki , vide se golim okom, nisu škodljive ali sadrže eterična ulja koja oslobađaju miris pri zagrijavanju.

  23. #1248
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    TCR je fenomenalna stvar, revolucija u parenju , vjerovatno se BArt neće složiti sa mnom jer njemu TCR ne daj dobar TH ali ja mislim da nije dovoljno eksperimantisao sa tcr parametrima. Uz dobar setup i dobra TCR podešavanja, možeš dobiti najzdravije moguće parenje, bez trunke akroleina, vrhunsku aromu i najduži vijek grijača i vate. Ja sam od sinoć na TC , danas cijeli dan i ne mislim da se vraćam na vw.

  24. #1249
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,037
    Thanks Thanks Given 
    5,041
    Thanks Thanks Received 
    2,444
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Stari,moram ti dat Barbin broj,chovjek je fanatik,dosta ste slichni,e sad ko je veci,odluchicesh sam,extra je lik,ne brini,radi se o najpoznatijem Cro vaperu.
    ...

  25. #1250
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    260
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Nisam probao keramiku i bas ste me bili zainteresovali (nisam ni mesh, koristi li ko to vise?!)... ali mi sad @Tivatech ubi zelju. hahaha, salim se . Nisam probao, ali ako je istina da je losa za duvanske onda i ne zalim.
    Za TCR se slazem, ne znam sad u vezi tih detalja, nisam ulazio toliko duboko , ali generalno meni najvise odgovara, a najvise to sto je para konstantnog "kvaliteta"...

Page 50 of 119 FirstFirst ... 4046474849505152535460100 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •