Page 89 of 119 FirstFirst ... 397985868788899091929399 ... LastLast
Results 2,201 to 2,225 of 2969

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #2201
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,948
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Ja sam probao nekoliko i najvise mi se svidja Soho,ako se ubraja u duvanske.


    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  2. #2202
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    A inace zasto mixate sami, primarno zbog ustede ili bude nesto bolji ukus? Ako je ovo drugo, onda mi je cudno jer vala koliko vidim ukusa ne fali, ima jedno 1000 pre-mixed tecnosti.


    @AL no1

    A vidis, ja ne znam nikog ko uzima tecnosti bez nikotina, nisam znao da smo mi zapravo u manjini. Tako sam i dosao na ideju da ipak probam, posto imam u okruzenju vise ex-pusaca koji se hvale da im je lakse po pitanju disanja itd. uz e-cigare. Ove do sad tecnosti sam uzimao 6 mg i samo jednu (mentol, da mixam pomalo uz ostale) od 11 mg, ali kao sto rekoh nju ne sipam cistu, vec po pola sa ovima od 6 mg. Ove obicne tecnosti sto upravo porucih sam sve uzeo 6 mg, a ove sa nic salt sto porucih sam uzeo 10 mg jer nema manje. Meni je ideja da se postepeno otarasim nikotina (ili bar predjem na 3 mg, mada su jako rijetke i na netu koliko vidim), kako se ne bih vracao na cigare (sad ipak i dalje zapalim pokoji, ali sve manje osjecam potrebu, mozda do 5-6 u toku dana). Koliko ti mg uzimas, pretpostavljam jace?

    Napisi ako mozes, zahvaljujem, mada neko na proslim stranama kritikova FT da su ga zajebali pa sam isao na siguricu za prvo porucivanje.

    Inace, bacih pogled i na onaj Lepetitvapoteur sto isto neko odje okaci, cini mi se da imaju zanimljivih ali oni tek kidaju s cijenama. Vapeclub je tu i tamo ok, vidim da su im ove sa nic salt generalno po 1-2 GBP skuplje u prosjeku, ali onih obicnih po 10 ml imaju vec od 2 funte, kako koja naleti. Mene vise ujebe postarina, to mi dodje kao jos jedna bocica, mislim da cu iduci put kliknuti obicnu bez trackinga pa sta bude, posto je ova bila 6.50 funti, a obicna je 2.90 cini mi se.

  3. #2203
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Slobodno naruchi ali uvijek preko PP i nema problema.
    Nisam te bash skontao da li si prije koristio smrdushe ili si sad odluchio da se shibash nikotinom?
    Ja sam na 18mg i to ne mijenjam,ako mi ovo presmrdi nekad onda cu pobachat sve,a kako reche kolega stari mozda cu morat zbog sinusa.
    ...

  4. #2204
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Ma pusio sam (zapalim i dalje po koju) masu obicnih cigara sigurno 12-13 godina...tako da ne ide da izbacim nikotin odmah, zato sam i uzeo nesto sto mi najvise lici cigaru po efektu.

    A jesu li sto gore (stetnije) te tecnosti sa Fasttecha? Vidim da su ovo vecinom nekakvi "lijevi" brendovi, kojih nema na druge sajtove? Bacih sad pogled na tecnosti tamo, stvarno su dzabe nema sto, cak i ove fabricki izmiksane kao sto ja kupujem su dzabe. Svidja mi se Sprite Lemon. https://www.fasttech.com/products/30...igarettes-60ml
    Koje marke uzimati sa FT, ima li bar 2-3 sto su poznate i provjerene od svih ovih?

    Btw, ne znam koja je fora sa cijenama podova (a i ostalih e-cigara) na Vapeclubu, ali ono je dzab dzabe za uredjaje tamo! Ja ovaj pod platih odje 38e, eto ga kod njih za 15 funti i to bi se zakleo da je juce bio 11 iz nekog razloga... A evo i Vaporesso Renova Zero kog vecinom navode kao no. 1 pod za 13. Popizdjeh kad vidjeh.

  5. #2205
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Liqua jedino,ostale su oshtetili,probah neke i bachio odmah


    Vapeclub chesto ima snizenja pa se ne chudi.
    ...

  6. #2206
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Nesto sam skeptican prema ovim tecnostima sa FT, evo izvrtjeh, sto znam. Probacu nedje tu Liqua vala, stvarno je vrh cijena, vidim sve ove od 30 ml s nikotinom po $4.79 a kod nas je tolika bocica 12.5e, n'o da nisu kakav otrov. Cudi me da nidje na internet ne mogu nac Joyetech tecnosti a isto su Kinezi, a kod nas samo njih i ima, vidim i po regionu da su svuda?

    Sto se tice Vapecluba i uredjaja bas su im nerealne cijene, znaju bit u trecinu od cijena na sajtu proizvodjaca, a vidim da su i do nekih 30-ak % nize i nego sa Fasttecha, prosto nevjerovatno.

    Btw, nije mi toliko bitno, ali kako da znam je li mi ovaj fabricki "rezervoar" od 2 ili od 3 ml? Posto postoje obije verzije za moj pod, navodno u EU ne smije da se prodaje sa 3 ml, ja porucih sa Vapecluba zamjenske od 2 ml svakako nego da znam za ubuduce. Na slike identicno izgledaju, nema nikakav prepoznatljiv detalj niti vidim dje moze bit manja neka plastika na 2 ml. Odokativno mi ne ide da procijenim pri sipanju.

  7. #2207
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefank View Post
    :stupid: Malo me klepio PayPal (prvo se zajebah da verifikujem novu karticu nesto 1.50e, ako znam sto mi to treba al aj, ne koristih ga odavno), nesto sitno kurs (+0.56e od onoga sto Google ukupno izbaci za konverziju, mozda je i do Vise)
    Za verifikaciju ti je uzeo 1,50€ da bi provjerio da li je kartica validna, tih istih 1,50 ti se vrati nazad karticu za nekoliko dana bez SMS obavještenja.
    Konverziju ti ne radi paypal, nego tvoja banka, ako plaćaš u funte paypal ti naplaćuje u funte a tvoja banka ti radi konverziju... barem je tako bilo do skoro, ne znam jesu li što mijenjali...

  8. #2208
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Pretpostavljao sam da vracaju ali vise nisam bas siguran iz razloga sto su mi prvo skinuli 0.91€ pa stigao storno istog trena, pa onda 1.50€ bez storna. To je ono kad bas trazi dodatno verify card for larger amounts nesto tako, mose ona da radi i bez te dodatne verifikacije, ne znam ni sto mi bi da to kliknem. Nije toliko ni bitno jer cu svakako koristit tu karticu jos, ali eto da znate da to nije neophodno.

    Da, stavio sam da naplacuje u funte i cudi me da je kurs nesto losiji od ovog s Googla, obicno mi Visin kurs bude u cent, mada nije to neka razlika 56 centi na 41€. A inace ko ne pogleda pa ostavi PayPalu da vrsi razmjenu kursa tek se zajebao, uzimaju nesto tipa 3-4€ na tu cifru cini mi se.

  9. #2209
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/svijet/globus...ju-tacan-uzrok

    Ja da izdimim ovo što sam zamutio i bataljujem, ovo nije propaganda duvanske mafije , potvrđeno je iz više izvora. Bilo je pitanje dana kad će pohlepa da prevlada i da majmuni počnu da svašta mute da bi došli do brze zarade.

  10. #2210
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,948
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    71
    Thanked in
    34 Posts

    Default

    Uopste me ovo ne frci jer kreteni sve i svasta muckaju pa se truju

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  11. #2211
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    https://www.vijesti.me/svijet/globus...ju-tacan-uzrok

    Ja da izdimim ovo što sam zamutio i bataljujem, ovo nije propaganda duvanske mafije , potvrđeno je iz više izvora. Bilo je pitanje dana kad će pohlepa da prevlada i da majmuni počnu da svašta mute da bi došli do brze zarade.

    Ovo je taj debil kupuo na ulici i bilo je svega u tome shto je dobio a htio je gudru,stara vijest od proshle ned.
    ...

  12. #2212
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    https://www.vijesti.me/svijet/globus...ju-tacan-uzrok

    Ja da izdimim ovo što sam zamutio i bataljujem, ovo nije propaganda duvanske mafije , potvrđeno je iz više izvora. Bilo je pitanje dana kad će pohlepa da prevlada i da majmuni počnu da svašta mute da bi došli do brze zarade.
    Bataljujes jer je potvrdjena vijest da se jedna osoba na svijetu razboljela. Sta je to u poredjenju na milone koji se godisnje razbole od cigara? I ko zna od cega se razbolio, ne mora uopste da znaci da je od elektricne, u tekstu ne pise da su ustanovili od cega, samo pise da je korisnik e cigare.

  13. #2213
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,293
    Thanks Thanks Given 
    2,795
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Tekst je skroz neozbiljan u svakom slucaju i ne tangira me ni malo...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  14. #2214
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default


  15. #2215
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Bataljujes jer je potvrdjena vijest da se jedna osoba na svijetu razboljela. Sta je to u poredjenju na milone koji se godisnje razbole od cigara? I ko zna od cega se razbolio, ne mora uopste da znaci da je od elektricne, u tekstu ne pise da su ustanovili od cega, samo pise da je korisnik e cigare.
    Ništa stvarno , ali ja ne vidim više smisla u parenju kao što nisam vidio smisla ni u pušenju, teže je bilo odvići se cigareta a više mi ne pada na pamet da smrdim na pepeljaru. Smara me polako i ovo parenje da budem iskren, iz jedne zavisnosti u drugu, u rakcu, neću da robujem glupim navikama. Kad potrošim sve zalihe bataljujem pa da se svijet okrene.

  16. #2216
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    I ja se kanim,samo da rijeshim neke probleme.
    ...

  17. #2217
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    https://www.vijesti.me/svijet/globus...ju-tacan-uzrok

    Ja da izdimim ovo što sam zamutio i bataljujem, ovo nije propaganda duvanske mafije , potvrđeno je iz više izvora. Bilo je pitanje dana kad će pohlepa da prevlada i da majmuni počnu da svašta mute da bi došli do brze zarade.
    https://www.planetofthevapes.co.uk/n...paign=nid-6838
    ...

  18. #2218
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Mene ce ovaj zakon o zabrani pusenja u zatvorenom prostoru da natjera da u potpunosti predjem na nicsalt.

  19. #2219
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Ma nije mene prepao taj članak , čitao sam i gore od njega prije nego što sam počeo da parim pa se nijesam prepao. Jednostavno mi je dosadilo a samim tim što su ga ovim kretenskim zakonom izjednačili sa iqosom i cigaretama ne vidim gušt u tome da parim kao kreten na terasama sad kad zahladi.

  20. #2220
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Mene ce ovaj zakon o zabrani pusenja u zatvorenom prostoru da natjera da u potpunosti predjem na nicsalt.
    Ili na flastere i nikžvake

  21. #2221
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    978
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    26
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tivatech View Post
    Ili na flastere i nikžvake
    Snalazim se fino ovih dana u zatvorenom prostoru, mtl, fino povucem dobar cug, zadrzim vazduh nekih pola minuta i nista pare ne izdahnem

  22. #2222
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,293
    Thanks Thanks Given 
    2,795
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    Ja samo zbog pare i parim.

    Vec sam na 0mg nikotina.

    A nemam nikakav problem da ne parim dok sam u zatvorenom prostoru makar to bilo pola dana.

    Sto sigurno znaci da bi mogao i da ostavim kad bi htio ali trenutno ne vidim razlog za to... Fora mi je da izigravam parnu lokomotivu i da muckam svako mjesec/dva.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #2223
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Snalazim se fino ovih dana u zatvorenom prostoru, mtl, fino povucem dobar cug, zadrzim vazduh nekih pola minuta i nista pare ne izdahnem
    Ja popijem kafu u poneđeljak ujutru bez parenja i drži mi 7 dana, do narednog poneđeljka. ))))))))
    Još najmanje 50-tak eur mjesečno više u džep. Ne dajem više pare duvanskoj mafiji, ne dajem kafedžijama, ne jurim žene ... banja Osjete se benefiti i te kako kad ostaviš cigarete.

  24. #2224
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,042
    Thanks Thanks Given 
    5,049
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bart Simpson View Post
    Snalazim se fino ovih dana u zatvorenom prostoru, mtl, fino povucem dobar cug, zadrzim vazduh nekih pola minuta i nista pare ne izdahnem
    Ako sjednemo negdje prichacemo ronilachkim znakovima.
    ...

  25. #2225
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    C:\TIVATECH\
    Posts
    5,425
    Thanks Thanks Given 
    133
    Thanks Thanks Received 
    275
    Thanked in
    139 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Ako sjednemo negdje prichacemo ronilachkim znakovima.
    Da učimo jezik gluvonijemih . Ko nas vidi sa strane pomisliće da smo ili gluvonijemi ili da ne peremo zube

Page 89 of 119 FirstFirst ... 397985868788899091929399 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •