Page 88 of 119 FirstFirst ... 387884858687888990919298 ... LastLast
Results 2,176 to 2,200 of 2960

Thread: Vaperi...gdje ste ;)

  1. #2176
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pozdrav ljudi,konacno da nadjoh i vapere u CG citao sam ovu temu ali nisam sve,ima li ko ovdje da prodaje tecnosti i ima li ko joyetech exceed d19 nov? Slao sam poruke na iJoy cg ne odgovaraju.

  2. #2177
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,423
    Thanked in
    1,305 Posts

    Default

    Ima ti Bart sve shto treba,a tim ljigavcima ne shalji nishta vishe,pozdrav.
    ...

  3. #2178
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    2,679
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Sad sam probao IQOS od srednjeg do najjaceg ...takvo ***** jos probao nisam dobro neko rece ukus kartona ili kao kad zapalis cigar sa sporeta...pih

    Послато са SM-N960F помоћу Тапатока
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  4. #2179
    Join Date
    Aug 2019
    Posts
    16
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hvala puno,javicu se. Pozdrav

  5. #2180
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Ja se zamalo zaletio da trazim da mi neko donosi taj IQOS odnekle, dobro pa iscitah temu.

    Elem, zanima me, posto na nekoj strani (a sad nemam pojma na kojoj, samo link sacuvah) gledah da je neko porucivao sa https://www.vapeclub.co.uk/ da li je to stizalo kod nas bez problema i u roku koji je naveden? Narokah nekih 50+ eura u cart, pa da vidim da li da finisiram porudzbinu da se ne za*****. Stavih onu doplatnu (srednju) postarinu, ako ne lazu da njome salju za 3-5 radnih dana onda je smislena, a ako nije neka razlika u odnosu na ovu standardnu onda da ne bacam duplo na postarinu.

    Btw uzeo sam prosle nedelje (prvi put) Wismec Motiv 2 koji mi je savrseno legao. Par dana sam samo koristio prije njega Joyetech AIO 10th Anniversary pa ga reklamirah posto mi je sprzio 2 grijaca u 5 dana (ukus kao nagorela nargila bio), uzeh ovaj jer sam ga probao prije toga. Mogu da porucujem bez problema 80-20 ili 60-40 VG/PG tecnosti? Pitam posto kod nas ima samo 70-30 pa za te provjereno znam da idu u ove spravice, a ima bas zanimljivih ukusa dostupnih samo sa malo drukcijim omjerom na ovom sajtu.

  6. #2181
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,423
    Thanked in
    1,305 Posts

    Default

    Taj sajt je odlichan,roba stize brze u PG poshtu no od poshte do kuce,dobicesh i points za sledecu narudzbu,extra su,nisu dtabe Englezi!!!
    ...

  7. #2182
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by stefank View Post
    Ja se zamalo zaletio da trazim da mi neko donosi taj IQOS odnekle, dobro pa iscitah temu.

    Elem, zanima me, posto na nekoj strani (a sad nemam pojma na kojoj, samo link sacuvah) gledah da je neko porucivao sa https://www.vapeclub.co.uk/ da li je to stizalo kod nas bez problema i u roku koji je naveden? Narokah nekih 50+ eura u cart, pa da vidim da li da finisiram porudzbinu da se ne za*****. Stavih onu doplatnu (srednju) postarinu, ako ne lazu da njome salju za 3-5 radnih dana onda je smislena, a ako nije neka razlika u odnosu na ovu standardnu onda da ne bacam duplo na postarinu.

    Btw uzeo sam prosle nedelje (prvi put) Wismec Motiv 2 koji mi je savrseno legao. Par dana sam samo koristio prije njega Joyetech AIO 10th Anniversary pa ga reklamirah posto mi je sprzio 2 grijaca u 5 dana (ukus kao nagorela nargila bio), uzeh ovaj jer sam ga probao prije toga. Mogu da porucujem bez problema 80-20 ili 60-40 VG/PG tecnosti? Pitam posto kod nas ima samo 70-30 pa za te provjereno znam da idu u ove spravice, a ima bas zanimljivih ukusa dostupnih samo sa malo drukcijim omjerom na ovom sajtu.
    Vape club je odlican. Ako je postarina s trackingom za nekih otprilike 7-10 dana.
    Ja sam zadnju posiljku cekao 20 dana. Ali mislim da se zadrzala u Becu, ili kod nas. Oni ljudi odma salju, samo dje to poslije koci, ko zna.

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  8. #2183
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,423
    Thanked in
    1,305 Posts

    Default

    Meni je jedna naruchena u chetvrtak, u subotu bila u nashoj poshti.
    ...

  9. #2184
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by stefank View Post
    Ja se zamalo zaletio da trazim da mi neko donosi taj IQOS odnekle, dobro pa iscitah temu.

    Elem, zanima me, posto na nekoj strani (a sad nemam pojma na kojoj, samo link sacuvah) gledah da je neko porucivao sa https://www.vapeclub.co.uk/ da li je to stizalo kod nas bez problema i u roku koji je naveden? Narokah nekih 50+ eura u cart, pa da vidim da li da finisiram porudzbinu da se ne za*****. Stavih onu doplatnu (srednju) postarinu, ako ne lazu da njome salju za 3-5 radnih dana onda je smislena, a ako nije neka razlika u odnosu na ovu standardnu onda da ne bacam duplo na postarinu.

    Btw uzeo sam prosle nedelje (prvi put) Wismec Motiv 2 koji mi je savrseno legao. Par dana sam samo koristio prije njega Joyetech AIO 10th Anniversary pa ga reklamirah posto mi je sprzio 2 grijaca u 5 dana (ukus kao nagorela nargila bio), uzeh ovaj jer sam ga probao prije toga. Mogu da porucujem bez problema 80-20 ili 60-40 VG/PG tecnosti? Pitam posto kod nas ima samo 70-30 pa za te provjereno znam da idu u ove spravice, a ima bas zanimljivih ukusa dostupnih samo sa malo drukcijim omjerom na ovom sajtu.
    Dje ima kod nas 70/30 vg/pg tecnosti?

    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  10. #2185
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Hvala na informacijama, isto znace ovako iz prve ruke iskustva. Izgleda da je isplativije poruciti ovako bar 40-50e pa doplatiti tu srednju postarinu, posto isklikah redom 1-2-3-4...bocice i izgleda da mi postarina izadje isto i na 1 i na 10 bocica.


    @ivanderhn78, sad si me zamislio brate, moguce da sam i ja nesto kiksao, evo citam i kutiju i bocicu i sajt...i zapravo nidje ne pise omjer, samo pise PG+VG E-juice. U pitanju su Joyetech tecnosti od Milisava prekoputa Udovica, ja ni ne znam dje ima drugih uopste.

    Na Joyetech sajtu sam procitao za one neke aj da kazem "premium" mixeve (kojih nema kod nas) da je taj omjer, i ostalo mi tako u glavi. Nisam 100% siguran da je tako, ali mislim da Joyetech i ne proizvodi drugacije jer mi ostalo u glavi da sam isti podatak vidio i za ove obicne na nekom drugom sajtu, iako oni na svom nisu naveli omjer za ove obicne tecnosti? Ogradjujem se da sam totalni novajlija u ovome, samo sam osnovne stvari izGooglao i pohvatao ovih dana, jbt citava nauka, lagano li je bilo zapalit cigar.

    https://www.joyetech.com/e-juice/

    Edit: evo nadjoh jedino odje konkretnu deklaraciju, pise PG/VG 60/40 ipak: http://www.cigareta-shop.eu/en-detai...g-vg-10ml.html

    Ako budem odlucio da porucujem s neta ubuduce, cega uopste da se drzim? Da prosto isprobavam dok ne nadjem idealnu tecnost, ili da jurim samo 30/70 PG/VG kao sto se i preporucuje po reviewima za ove "podove" kao sto ja uzeh? Buni me sto je na nekolika reviewa za moj pod naglaseno da se NE IDE ispod 60 VG da ne bi curelo itd. i da je idealno tih 30/70 PG/VG, a ispade da ja sipam pogresno onda? Posto sam ubacio u "korpu" i neke 20/80 PG/VG (vidim da su ceste na Vapeclubu), da se manem toga ili...? Ima li kakve veze sa samom cigarom omjer tecnosti, tj. moze li se ostetiti ako se pretjera u korist jednog od to dvoje?
    Last edited by stefank; 21-08-19 at 20:09.

  11. #2186
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,942
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    ja ti predlazem da uzmes sirovine i sam muckas tecnosti,imas dosta o tome po netu da se informises,nije vala pretesko

  12. #2187
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Hm, mijesao sam i do sad ove nekolike sto sam kupio, sipao jednu pa drugu, nije valjda da i tu ima nekih preciznijih finesa?

    Svakako ja gotove mixeve gledam iz prakticnih razloga - lijen sam da se bavim oko sipanja, zato mi se i svidja ovaj pod sto sam kupio, sipam jednom dnevno rezervoar (mislim da je u ovom 3 ml, sto je nesto vece od prosjeka), nekad potraje i do sjutra, a punim je na min. 2 dana (i to traje 1 h do 100%).

    Drugo, ne bih da sam ofrlje mijesam nivoe (vidim da se po netu cesto nude velika pakovanja sa 0 mg+nic shots) jer uzimam tecnosti sa manje nikotina (6 mg, nema manje kod nas, a rijetko i po netu budu vidim, svaka deseta postoji u 3 mg varijanti) pa mi je lakse da se kontrolisem sta sipam kad je gotovo i u malim pakovanjima (licni trip), jer bih volio da kroz neko vrijeme i ovo nekako smanjim na 3 mg pa 0 mg i konacno batalim. Nisam presao iz nekog meraka ili radoznalosti na e-cigare (stavise, hejtovao sam ih), nego sam sastavio vec 10+ godina ozbiljnog pusackog staza i pocelo je jako fizicki da mi smeta (da mi se cepi nos skroz, onda ne mogu doci do daha ako iole aktivnosti imam itd), te sam ih postepeno smanjivao zadnjih mjeseci ali mi nikako ovog puta nije islo da da batalim skroz ni kratkorocno, iako sam do prije par godina bataljivao na po par mjeseci 2-3x. Ovo mi se cini kao ok kompromis jer su navedene nus pojave vec nestale. Jasno je da nije full zdravo ni ovo ali razlika je ozbiljna, a ne bih da se navlacim na pricu do kraja vec da idem ka smanjivanju i ovoga... Tako da u neku ruku i sam sebe kocim da se udubljujem u pricu vise od onog osnovnog sto moram da znam za odabir tecnosti i cigara/grijaca. Zanimljiva je tematika i ima bas puno spravica i kombinacija, ako se zaletim da se udubim u to, nista nisam napravio.
    Last edited by stefank; 21-08-19 at 21:08.

  13. #2188
    Join Date
    Jun 2017
    Posts
    184
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Joyetech tecnosti sto se prodaju kod nas imaju minimum 70% pg.
    To su basic tecnosti koje davaju jaci osjecaj u grlu, tj lakse je na njih preci s cigara.
    Medjutim ako je preporucen za taj tvoj uredjaj drugi odnos, drzi se toga.
    Po netu su tecnosti u odnosu 70/30 u korist vg-a dosta povoljnije jer se koriste na ozbiljnim modovima i samim tim je veca proizvodnja pare, odnosno potrosnja tecnosti.
    Ja licno parim uglavnom 70/30. S tim sto dnevno potrosim od 15 do 30ml.
    Sve zavisi sta je u pitanju.


    Sent from my SM-G928F using Tapatalk

  14. #2189
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Prelazak s cigara mi je ruku na srce pao iznenadjujuce lako, mozda jeste kljuc u tome. Znaci u principu 70/30 VG cu da spicim duplo brze nego ovu tecnost? Hm, to me bas i ne raduje. Jesam li dobro nasao podatak da tecnosti sa vise VG izbacaju izmedju ostalog i malo hladniju paru - ako je tako to bi mi se zapravo dopalo? Ne bi bilo na odmet i da izbaca malo vise pare, posto na ovom automatskom podu mora malo jace da se povuce da bi se napario. Mada mi to u sustini vise prija nego smeta, samo eto da je 10% lakse vuci valjalo bi.

    Preporuka za ovaj uredjaj po pitanju tecnosti na zvanicnom sajtu Wismeca ne postoji (ne znam zbog cega ali samo za ovaj model nisu naveli ni ohm grijaca), ali ovi profi "vaperi" sto rade reviewe su preporucili da se ne ide ispod 60/40, sto me cudi jer ako je moja tecnost kontra - ja zapravo ne vidim nikakvu nus pojavu u radu. Mislim da se, iako specifikacije nema, ovaj moj pod takodje broji u "sub-ohm", pa koliko sam skontao na osnovu toga su i te preporuke.

    Izgleda da cu za pocetak morati da porucim po jednu i 50/50 i 60/40 i 70/30 i 80/20 (u korist VG), da vidim sta mi zapravo lezi, da ne bude na kraju da mi najvise prija ova obicna Joyetech 40/60...

  15. #2190
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefank View Post
    Prelazak s cigara mi je ruku na srce pao iznenadjujuce lako, mozda jeste kljuc u tome. Znaci u principu 70/30 VG cu da spicim duplo brze nego ovu tecnost? Hm, to me bas i ne raduje. Jesam li dobro nasao podatak da tecnosti sa vise VG izbacaju izmedju ostalog i malo hladniju paru - ako je tako to bi mi se zapravo dopalo? Ne bi bilo na odmet i da izbaca malo vise pare, posto na ovom automatskom podu mora malo jace da se povuce da bi se napario. Mada mi to u sustini vise prija nego smeta, samo eto da je 10% lakse vuci valjalo bi.

    Preporuka za ovaj uredjaj po pitanju tecnosti na zvanicnom sajtu Wismeca ne postoji (ne znam zbog cega ali samo za ovaj model nisu naveli ni ohm grijaca), ali ovi profi "vaperi" sto rade reviewe su preporucili da se ne ide ispod 60/40, sto me cudi jer ako je moja tecnost kontra - ja zapravo ne vidim nikakvu nus pojavu u radu. Mislim da se, iako specifikacije nema, ovaj moj pod takodje broji u "sub-ohm", pa koliko sam skontao na osnovu toga su i te preporuke.

    Izgleda da cu za pocetak morati da porucim po jednu i 50/50 i 60/40 i 70/30 i 80/20 (u korist VG), da vidim sta mi zapravo lezi, da ne bude na kraju da mi najvise prija ova obicna Joyetech 40/60...
    Ja kao stariji početnik, moram ti iskreno reć, sve što si vidio i pročitao je teški bulls**t jer je sve toliko individualno da je isto kao da čitaš oće li ti se sviđet giros a nikad ga nijesi proba... a onda još čitaš bi li ti se svidio giros sa 60/40 % majoneza i kečapa ili 70/30... eto do te mjere je hipoteza.
    Jedini način je da sve probaš. Elem, 70/30 je idealna kombinacija za sub-om čak i 80/20 i nema veze sa temperaturom pare ako je grijač ispravno narihtan, dok su mi recimo 50/50 tečnosti (liqua npr) ključala i prskala po usnama jer su to mješavine više za MTL.

  16. #2191
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ima li ko da bi da trampi neke arome koje nijesam probao u zamjenu za neke koje sam kupio ali mi se ne sviđaju?
    Mijenjam sljedeće:
    Koncentrat 30ml (za 250ml tečnosti) Vampire Vape Pinkman. Otvorio bocu, pomirisao i zatvorio.
    Nenačetu bočlcu Cuttwood Boss Reserve 10ml 0mg - vakuum.
    Flavor West Mojito - 25ml koncentrata - bočica je bila 30ml, 5 sam razmutio.
    Flavor West Natural Lemonade - 25ml koncentrata - bočica je takođe bila 30 ali sam 5 razmutio.

    Ovo mi se ne prodaje, nego mijenja za nešto što nijesam probao. Ne konzumiram kineze... (liqua, joyetech itd)
    Sve koristim samo sa 0mg nikotina.




  17. #2192
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    @Bubreg

    Pa i meni bi cudno sto ljudi mlate na reviewe, ali vidim da neki forsiraju pricu u fazonu npr. "ako je previse PG curece iz tog poda"...pa zato pitam. A ovo drugo, tj. da je u pitanju pretezno stvar ukusa sam otprilike pohvatao iz vasih komentara.

    Inace cisto teorijski, ako se moze uopste uporediti u tom smislu, tj. ako ima ikakva studija o tome. Sto bi trebalo da bude zdravije iliti manje stetno, tecnost sa pretezno VG ili pretezno PG sastavom? Nesto citah da VG ima neki sastojak kao iz cigara pa je valjda stetniji, iako vidim da se mnogo vise konzumiraju takve tecnosti?

    Sto se tice MTL/DTL, ako sam dobro pohvatao ovaj moj pod (i cini mi se svi podovi) je MTL. To mi je ok, s obzirom da sam uporedio s ovom Joyetech AIO u obliku cigara sto prvu uzeh a koja bi trebala bit DTL, ova mi vise lezi.

    Sve gledam da ne lupim sto jer mi je ovo jos naucna fantastika kad pisem iz glave a ne prepisujem iz nekog clanka, pa ako nisam dobro popamtio cinjenice prastajte.

  18. #2193
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefank View Post
    @Bubreg

    Pa i meni bi cudno sto ljudi mlate na reviewe, ali vidim da neki forsiraju pricu u fazonu npr. "ako je previse PG curece iz tog poda"...pa zato pitam. A ovo drugo, tj. da je u pitanju pretezno stvar ukusa sam otprilike pohvatao iz vasih komentara.

    Inace cisto teorijski, ako se moze uopste uporediti u tom smislu, tj. ako ima ikakva studija o tome. Sto bi trebalo da bude zdravije iliti manje stetno, tecnost sa pretezno VG ili pretezno PG sastavom? Nesto citah da VG ima neki sastojak kao iz cigara pa je valjda stetniji, iako vidim da se mnogo vise konzumiraju takve tecnosti?

    Sto se tice MTL/DTL, ako sam dobro pohvatao ovaj moj pod (i cini mi se svi podovi) je MTL. To mi je ok, s obzirom da sam uporedio s ovom Joyetech AIO u obliku cigara sto prvu uzeh a koja bi trebala bit DTL, ova mi vise lezi.

    Sve gledam da ne lupim sto jer mi je ovo jos naucna fantastika kad pisem iz glave a ne prepisujem iz nekog clanka, pa ako nisam dobro popamtio cinjenice prastajte.
    Nije otrovno ni jedno ni drugo. Ima samo u određenim aromama neke supstance koje su u teoriji otrovne (np. diacetil) ali je i oko toga rasprava jesu li ili nijesu jer se koriste u minimalnim količinama.
    Ako ti je dobar grijač bilo da je MTL ili DTL neće ti točit na 50/50, ali iz moje prakse ne sagorijeva kako treba na grijače 60W+, mora bit smješa 70/30 za idealno sagorijevanje i oblake dima.
    Što se podova tiče, nijesu svi MTL, ima DTL podova kolko oćeš, ne znam koji je tvoj pod ali lako ćeš provalit koji ti je grijač unutra po tome kako pariš. Ako ne propušta mnogo vazduha i ako ne možeš "udahnut" iz njega punim plućima direktno, onda je MTL. Ja od podova imam Uwell Caliburn koji je MTL, uzmeme ga kad mi je muka ove toljage da nosim napolje, stvarno je bomba, koristim u njega 50/50 i ne toči nikad.

  19. #2194
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    E pa dobro onda, ako je jednako (ne)zdravo da barem o tome ne brinem prilikom porudzbine tecnosti.

    Moj je Wismec Motiv 2, vidim da samo jedan (Vaporesso Renova Zero) rangiraju blago ispred njega od ovih novih, a i bas sam zadovoljan tako da meni prija za sad. Jeste MTL, ali meni se to svidja (bar dok ne probam bolje), dosta je vjerna zamjena za cigar po meni.

    Nadjoh podatke za isti, 1.3 ohm i 10 W. Citao sam jos malo, ove slabije grijace iz podova je valjda i pozeljno da bude blize 50/50? Svakako sam odlucio, s obzirom da sam vec isprobao nekolike ove Joyetech za koje zakljucismo da su sve 40/60 VG/PG, da porucim po jednu 50/50, 60/40, 70/30 i 80/20 pa da vidim kako se s kojom ponasa. Ako mu nije "previsoko" ovo 80/20?

    Inace izmedju ostalog pod mi se svidja bas zbog ovog sto si naveo - malecki je a ima velik rezervoar, pa je skroz lagodan i za nosenje i upotrebu. Bateriju punim jednom u 2-3 dana, tecnost mi drzi do sjutradan, ne osjeti se u dzepu, a ni po dzepu...

  20. #2195
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,109
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefank View Post
    E pa dobro onda, ako je jednako (ne)zdravo da barem o tome ne brinem prilikom porudzbine tecnosti.

    Moj je Wismec Motiv 2, vidim da samo jedan (Vaporesso Renova Zero) rangiraju blago ispred njega od ovih novih, a i bas sam zadovoljan tako da meni prija za sad. Jeste MTL, ali meni se to svidja (bar dok ne probam bolje), dosta je vjerna zamjena za cigar po meni.

    Nadjoh podatke za isti, 1.3 ohm i 10 W. Citao sam jos malo, ove slabije grijace iz podova je valjda i pozeljno da bude blize 50/50? Svakako sam odlucio, s obzirom da sam vec isprobao nekolike ove Joyetech za koje zakljucismo da su sve 40/60 VG/PG, da porucim po jednu 50/50, 60/40, 70/30 i 80/20 pa da vidim kako se s kojom ponasa. Ako mu nije "previsoko" ovo 80/20?

    Inace izmedju ostalog pod mi se svidja bas zbog ovog sto si naveo - malecki je a ima velik rezervoar, pa je skroz lagodan i za nosenje i upotrebu. Bateriju punim jednom u 2-3 dana, tecnost mi drzi do sjutradan, ne osjeti se u dzepu, a ni po dzepu...
    Ja sam na Caliburn sa 70/30 zamalo začepio grijač jer nije mogao da natapa... tako da nema potrebe isprobavat gustine, MTL koristi 50/50 ili 40vg/60pg svejedno je. MTL će ti vjerovatno više odgovarat svakako jer si pušač, ja nikad nijesam bio pušač niti probao cigar u životu tako ne tražim simulaciju cigara i ne konzumiram nikotin u tečnosti. Za duvanske arome cimni barta simpsona ođe na forum, on je za to meraklija.

  21. #2196
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Evo napravih porudzbinu poslije 3 dana istrage i mozganja. :stupid: Malo me klepio PayPal (prvo se zajebah da verifikujem novu karticu nesto 1.50e, ako znam sto mi to treba al aj, ne koristih ga odavno), nesto sitno kurs (+0.56e od onoga sto Google ukupno izbaci za konverziju, mozda je i do Vise), al rekoh da ne paranoisem za prvu trgovinu, sto je sigurno sigurno je. Placate li vi preko PayPala ili direktno karticom na Vapeclub?

    Inace, odlucio sam da rizikujem i isprobam po 1 od svih malih tecnosti. Uzeo sam 1 80/20 VG, 1 70/30 VG, 1 60/40 VG i najvise 50/50, komada 3, jer znam da pasuje i njih sam uzeo nic salt. Nisam bas nacisto i dalje koji je k nic salt i zasto je bolji od obicne e-liquid tecnosti, al rekoh da probam posto ni to nema da se kupi kod nas. Dodah i 2x zamjenski grijac za Wismec Motiv 2 (imamo 2 ista poda, ne kupujem samo za sebe), onu srednju postarinu sa trackingom i to sve zbirno ispade 36.42 GBP iliti 40.74e mi oduvase s kartice (i jos onaj 1.50 koji im ne prastam).

    Uzeo sam ove na kraju:

    https://www.vapeclub.co.uk/e-liquids/ofe/peach-cobbler
    https://www.vapeclub.co.uk/e-liquids...itwalker/omusa
    https://www.vapeclub.co.uk/e-liquids...ce/blonut-milk
    https://www.vapeclub.co.uk/e-liquids...legum-millions
    https://www.vapeclub.co.uk/e-liquids...0-50/slow-blow
    https://www.vapeclub.co.uk/e-liquids...onade-nic-salt

    Nek' je Bog u pomoc i meni i aparatu, valjda se otrovat' necu ako ga "preforsiram" nekom od ovih. :congratulatory: Btw, ako se kome ucini malo ovih 6x 10 ml, bas sad racunah, prosle nedelje sam uzeo ukupno (nekolike bocice manje) 50 ml Joyetech tecnosti i evo jos imam makar otprilike trecinu od tih ukupno 50 ml kad pogledam koliko mi je ostalo, tako da meni ce ovo bit dosta za bar 2 nedelje nadam se.

  22. #2197
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,942
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Za te pare si mogao da smuckas da paris godinu dana,da ga ne vadis iz usta

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  23. #2198
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    69
    Thanks Thanks Given 
    11
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Vjerujem, ali kad je co'eku nesto novo, vazda se mora zajebat prvo dok nauci. :biggrin: Privukli su me ovi mixevi po 5-6 ukusa, toga nema kod nas (ili bar ja ne znam?). A i kao sto rekoh, bar sudeci po ovome do sad, ne parim ja puno kad se preracuna u ml, pa mi je ok to. Svakako jeftinije od cigara a i malo prodisah, cuti dobro je i duplo ovoliko para samo dok me drzi da ne pusim.

    Imaj u vidu da ja pokusavam da nadjem efekat sto priblizniji pravom cigaru, a ne da parim oblake dima, koliko mogu da vas pohvatam, taj efekat i one ogromne vapeove sto izgledaju kao cigla sa nekakvih 100+ W vise traze nepusaci u sustini. Ovaj moj pod ne izbaca nikakvo cudo od dima (mada ne izbaca ni malo, taman je) i mora jako da se povuce da bi izlazio, ali ja to i trazim, dosta mi je vjerna zamjena za cigar. Ovaj drugi e-cigar sto probah, sto je u obliku cigare a ne pod-a mi se generalno manje svidio, a ni taj nije bio prejak, 15-28 W i 0.6 ohm pisase. Moj pod je 10 W.

    A sad lekcija 2, dajte neki link sto vi to konkretno muckate? One shortfill tecnosti bez nikotina po 100 ml, pa dodajete one nic shots, ili kako, sta? Vidim da su one dosta povoljne s obzirom na kolicinu koja dodje.

  24. #2199
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,942
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    70
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Polako,preci ces i ti vremenom na jacu opremu.
    Sto se tice muckanja tecnosti za sve imas videa,razne kalkulatore koji ti izracunaju koliko cega da muckas,pa i recepti za te mikseve,ako te volja lagano se sve to radi

    Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

  25. #2200
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,001
    Thanks Thanks Given 
    5,016
    Thanks Thanks Received 
    2,423
    Thanked in
    1,305 Posts

    Default

    @stefank
    Na koliko si mg nic?
    Jedino Bart i ja ovdje parimo duvanske,mozda i Tivatech,ne znam...sa vapecluba sam probao mnogo technosti,vecina su extra ali za nash standard skupe,na FT imash odlichne duvanske,ako te zanima koje su,napisacu ti pm.
    ...

Page 88 of 119 FirstFirst ... 387884858687888990919298 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Gdje učite?
    By Sten in forum Sve i svašta
    Replies: 16
    Last Post: 05-07-17, 18:56
  2. Gdje u PG
    By kambodza in forum Motociklizam
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-10, 18:24
  3. tačno gdje smo...............
    By funestis in forum Religija i filozofija
    Replies: 61
    Last Post: 14-06-09, 14:41
  4. Gdje?
    By Boyanna in forum Primorski
    Replies: 35
    Last Post: 27-03-06, 11:39
  5. Gdje je EOS?
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 1
    Last Post: 20-11-05, 12:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •