Page 16 of 22 FirstFirst ... 6121314151617181920 ... LastLast
Results 376 to 400 of 532

Thread: WCG kvalifikacije u Kotoru !

  1. #376
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh.. Ja to uopste nisam ukapirao dok mi nisi sad to reko. Hvala ti na otkricu
    Infiltrator out.

  2. #377
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Infiltrator
    Znao sam da si to .
    :yipiiii::lolblue:

    tako tako, istinaaa XD
    rm -rf /

  3. #378
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    3,465
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lobanja
    Kako si glyp..
    Eminem/Shomy86,to my je nick na CS imbetzily jadni...
    Rispekt,L.
    Pazi malo kako se obracas LJUDIMA. Imas 19-20 godina i tripujes tu kako si neko i nesto, i prijetis ljudima koji su godinama odje blize tvojim roditeljima no tebi. Zamisli neki tvoj drug tvome ocu tako nesto da kaze? Igi je od 39 godina koliko ima, makar 20 posvetio razvoju informaticke scene i gaminga po crnoj gori.

    Ja i on smo 1985. godine prikachili NES (iz singapura) na televizor (i televizor iz singapura, jer nije radio na ove nashe PAL) i odgovorno tvrdim da smo prvi ljudi koji su upalili tu konzolu i Super Maria ne u crnoj gori, nego i mnogo mnogo sire.

    Ti si u to vrijeme, brate, bio potpuno nesvjestan toga da ono sto ces da postanes uopste i moze da pisa u pelene. Igi je choek koji je stojao iza jed(i)ne organizacije igraca, organizovao nebrojeno turnira i bio urednik jed(i)nog magazina posvecenog racunarima i igrama u ovoj zemlji. Da toga chovjeka nije bilo mozda ni ti ne bi igrao taj warcraft. Zato ucuti i pokazi ЯESPEKT! choeku.

    Btw, nakon sto igi iduce godine ode u italiju, godinu posle toga njegova cerka ce da ide- potpuno legalno, jer i sad sa 9 godina moze da pokolje pola vas tu na warcraft. Molim vas pokazite postovanje prema igiju
    one step at a time don’t be living on the line
    i don’t need a friend i got morbid on the mind

  4. #379
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick
    Pazi malo kako se obracas LJUDIMA. Imas 19-20 godina i tripujes tu kako si neko i nesto, i prijetis ljudima koji su godinama odje blize tvojim roditeljima no tebi. Zamisli neki tvoj drug tvome ocu tako nesto da kaze? Igi je od 39 godina koliko ima, makar 20 posvetio razvoju informaticke scene i gaminga po crnoj gori.

    Ja i on smo 1985. godine prikachili NES (iz singapura) na televizor (i televizor iz singapura, jer nije radio na ove nashe PAL) i odgovorno tvrdim da smo prvi ljudi koji su upalili tu konzolu i Super Maria ne u crnoj gori, nego i mnogo mnogo sire.

    Ti si u to vrijeme, brate, bio potpuno nesvjestan toga da ono sto ces da postanes uopste i moze da pisa u pelene. Igi je choek koji je stojao iza jed(i)ne organizacije igraca, organizovao nebrojeno turnira i bio urednik jed(i)nog magazina posvecenog racunarima i igrama u ovoj zemlji. Da toga chovjeka nije bilo mozda ni ti ne bi igrao taj warcraft. Zato ucuti i pokazi ЯESPEKT! choeku.

    Btw, nakon sto igi iduce godine ode u italiju, godinu posle toga njegova cerka ce da ide- potpuno legalno, jer i sad sa 9 godina moze da pokolje pola vas tu na warcraft. Molim vas pokazite postovanje prema igiju
    nema bez 16 ili 17 jer je 89 godište!

  5. #380
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Chatnick, zasto bi igi sledece godini isao u Italiju(nece biti Italija al nesto slichno)?Svaka mu chast za to sto je uradio za gaming scenu crne gore i mozda zasluzuje da za svoja zalaganja ode negde, ali ne ovako...Neka ode kod ministra za razvoj(ako to uophte i postoji )i neka trazi neku nagradu, ti odi s njim i verujem da ce dobiti nesto jer sad kada je crna gora samostalna samo se traze nachini da se uvelichavaju uspesi crnogoraca.Sad se ja pitam zasto bi sledece godini on isao umesto nekog ko to zasluzuje?A to ko zasluzuje cemo videti na turniru koji ce,nadam se, biti fair i legalno organizovan!

    p.s. druga je stvar ako si ti mislio da ce Igi ici ako osvoji taj turnir
    /

  6. #381
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Preko Morace
    Posts
    312
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick
    Pazi malo kako se obracas LJUDIMA. Imas 19-20 godina i tripujes tu kako si neko i nesto, i prijetis ljudima koji su godinama odje blize tvojim roditeljima no tebi. Zamisli neki tvoj drug tvome ocu tako nesto da kaze? Igi je od 39 godina koliko ima, makar 20 posvetio razvoju informaticke scene i gaminga po crnoj gori.

    Ja i on smo 1985. godine prikachili NES (iz singapura) na televizor (i televizor iz singapura, jer nije radio na ove nashe PAL) i odgovorno tvrdim da smo prvi ljudi koji su upalili tu konzolu i Super Maria ne u crnoj gori, nego i mnogo mnogo sire.

    Ti si u to vrijeme, brate, bio potpuno nesvjestan toga da ono sto ces da postanes uopste i moze da pisa u pelene. Igi je choek koji je stojao iza jed(i)ne organizacije igraca, organizovao nebrojeno turnira i bio urednik jed(i)nog magazina posvecenog racunarima i igrama u ovoj zemlji. Da toga chovjeka nije bilo mozda ni ti ne bi igrao taj warcraft. Zato ucuti i pokazi ЯESPEKT! choeku.

    Btw, nakon sto igi iduce godine ode u italiju, godinu posle toga njegova cerka ce da ide- potpuno legalno, jer i sad sa 9 godina moze da pokolje pola vas tu na warcraft. Molim vas pokazite postovanje prema igiju
    Zasto padas na te grane i prepires se sa balavcima,svako ima pravo da kaze svoje misljenje,vecina nas zna sta je Igi postigao i uradio tako da nema potrebe da ga branis od nekog iskompleksiranog balavca,jer samo se bzv nerviras
    Ne isplati se živjeti u snovima i zaboraviti na život

  7. #382
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,012
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mene se chini da je chatnick ok momak i ne exponira se na internet kao igi.
    sve neka glupa prica nepotrebno svadjanje i brisanje postova i sto znam ja sve zbog igi-a. Bar ja tako vidim. Nemoj te se uvrijedit, ali veci respekt prema chatnicku. Mada su oboica pud sjutra

  8. #383
    Join Date
    May 2004
    Posts
    271
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up KeKe

    Quote Originally Posted by [2fast4u]
    Kad je ta emisija?
    Sabrija se i u gaming upetljao... zamislite da nas u CSu na WCG-u 2007 predstavlja no name... vec ih vidim kako na de_train skacu sa onom njihovom koreografijom po vagonima. (ona stara fora iz CSa kad izvadis C4 i skaces sa rasirenim rukama)

    No Name | Cmarko Seric killed Nip | HeatoN with a headshot from m4a1
    Priceless!

    Tamo ljubaviiiii dje zvone zvona...kratko A 2...snajp sre...

    Haha...chastim te pice za ovo...suze na ochi..argh...stop it....=)))
    mob/viber: 069 103 819

  9. #384
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chatnick View Post
    Pazi malo kako se obracas LJUDIMA. Imas 19-20 godina i tripujes tu kako si neko i nesto, i prijetis ljudima koji su godinama odje blize tvojim roditeljima no tebi. Zamisli neki tvoj drug tvome ocu tako nesto da kaze? Igi je od 39 godina koliko ima, makar 20 posvetio razvoju informaticke scene i gaminga po crnoj gori.

    Ja i on smo 1985. godine prikachili NES (iz singapura) na televizor (i televizor iz singapura, jer nije radio na ove nashe PAL) i odgovorno tvrdim da smo prvi ljudi koji su upalili tu konzolu i Super Maria ne u crnoj gori, nego i mnogo mnogo sire.

    Ti si u to vrijeme, brate, bio potpuno nesvjestan toga da ono sto ces da postanes uopste i moze da pisa u pelene. Igi je choek koji je stojao iza jed(i)ne organizacije igraca, organizovao nebrojeno turnira i bio urednik jed(i)nog magazina posvecenog racunarima i igrama u ovoj zemlji. Da toga chovjeka nije bilo mozda ni ti ne bi igrao taj warcraft. Zato ucuti i pokazi ЯESPEKT! choeku.

    Btw, nakon sto igi iduce godine ode u italiju, godinu posle toga njegova cerka ce da ide- potpuno legalno, jer i sad sa 9 godina moze da pokolje pola vas tu na warcraft. Molim vas pokazite postovanje prema igiju
    E,ja sam tek sad ovo video...
    Pokazao bih respect prema njemy i pokazat tjy ga jer je zaslyzhio ali brate koliko vidim on je ovde pocheo da podjebava tj. da lozhi da ide na WCG y Italijy i iznervirao sam se,jer kao sho kazhesh on je taj sho je odradio sve to za CG Gaming Sceny i taman kad dodje WCG da on na kyrvinski ide kao predstavnik...Zato sam ja popizdeo mada sve je to ispala lozhnjava tako da ja i dalje imam respect prema njemy i izvinjavam my se za ova psovanja ali popizdeo sam bio kad sam video sha je "yradio" i josh shatro podjebava po forymy...Nego eto...Sve je ispalo jedno smoreno lozhenje zbog kojeg sam ja dobio ban i zbog kojeg sam se ja bzvz nervirao...
    Rispekt,L.

  10. #385
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    BD
    Posts
    673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    lobanja i ostali,ne zaboravite da se to stvarno desilo,samo nije igi nego je infiltrator....a igi je uspio na brzaka da izgubi povjerenje koje je godinama sticao,on kao MODERATOR foruma ne bi trebalo da prosipa pricu i lozi narod...do sad sam mu vjerovao,iako mi se nikad nije svidjao,jer je zasluzio povjerenje,ali od ovoga na dalje mu nista ne vjerujem...ni infiltratoru,ni svima koji su imali veze sa turnirom,a nisu nikom rekli,da bi usisnjarili nesto...to nikad ne bih ocekivao od igija koji se trudio za gaming scenu,i od infiltratora,koji se manje sminkerisao ovuda,ali je bio koristan...uostalom,igi vise ne bi smio da bude moderator ovog dijela foruma,jer je dokazano lagao i palio narod,a moderator se ne bavi time....

  11. #386
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Od sad moramo da uvedemo i novo pravilo:

    Moderator ne smije da pali narod!

    lol

    Kao sto rekoh, o turniru sam znao isto koliko i vi, a ako ocete da pljujete po organizatoru, mislim da je turisticki savez to organizovao pa se njima zalite... Inf je saznao u nedjelju od kotorana tako da ni on nema veze ni sa organizacijom ni sa shishnjarenjem...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  12. #387
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    414
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bolje je vama da malo razmislite, i shvatite kad vas neko pali.... Ja sam (iskreno) posle 3-4 igijeva post-a posumnjao da vas flamuje...
    Just because you're paranoid doesn't mean they aren't after you.
    Montenegro

  13. #388
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    BD
    Posts
    673
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ja i dalje tvrdim da moderatoru u opisu posla NIJE paljenje naroda...ti si nula od moderatora igi,nista ti vise necu vjerovati,a pretpostavljam da ce i vecina ostalih biti rezervisana prema tebi ubuduce...moderator se ne bavi provociranjem ljudi,on je tu da to sprijeci...ili grijesim???

  14. #389
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Ja provocirao nekoga?

    Ja sam bachio spicu i vi se primili... Poslije sam nastavio sa zaebancijom, a sve u cilju dobrog smijeha koje smo priredili brojnom auditorijumu sirom neta koji su na nas, a i na Lobanjin poziv dolazili na ovaj topic i smijali se...

    Moderator nema opis svog posla, on je tu da postuje pravila i da sprovodi pravila, a u pravilima se nigdje ne pominje priganje, gorenje, zaebancija...

    Ukoliko zelite, pokrenite inicijativu za smjenu moderatora jer sam vas izgoreo... Mislim da ce administrator shvatiti vasu patnju i postupiti u skladu sa vasim zeljama...

    To sto mi ti vise neces nista vjerovat, ne $ekiram se, kad ne umijes da shvatis salu...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  15. #390
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da se preozbiljno shvataju neke stvari odje. Sto ako se neko nasali malo, nece svijet propanut, pa ne mogu ni svi moderatori biti bezlicni androidi koji samo edituju i brisu postove. Kao sto rece igi ja sam za tur saznao uoci samog i sto se sad od mene konkretno ocekivalo? Forumi nisu ni radili, da vas trazim po imeniku i zovem svakog?
    Infiltrator out.

  16. #391
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Da ostavis post na KlanRur! :mrgreen:

    P.S. Sjecate se posta sa pochetka, kako sam ja sve to organizovao i forumi nisu sluchajno bili offline, vec je sve to djelo smisljene i nichim izazvane sabotaze od strane mene i kotorskog lobija za slanje kotorana na medjunarodnu scenu :mrgreen:
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  17. #392
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    UL-HN-PG-AMS-BG
    Posts
    4,107
    Thanks Thanks Given 
    134
    Thanks Thanks Received 
    59
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    ili barem da se objavi na cmd sajt da ce biti wcg-a u kotoru...ja saznao noc pre doticnog turnira(na irc.cg.yu chat),ali posto sam trebao da idem na posao sjutra ujutru,bilo je kasno da uzmem slobodan dan i da dodjem ;p.
    pazite,iako nisam bio obavjesten o turniru na vrijeme(da jesam,dosao bi),uopste nisam osjecao ljutnju,vec sam se kidao od smjeha dok sam citao topic(vrhunac sam dostigao kad sam video sliku pastira i ovci) ..znaci svaka cast igi,imas moj respect + povecao si posecenost foruma(neka me neko ispravi ako gresim?)
    PS.anyway,izbrisao sam war pre 5 dana,znaci probacu da ga ne igram uopste sledeca 4 mjeseca,kako bih imao vise vremena da se poboljsam u skoli(odlican sam,ali ocu da na pocetku odmah krenem dobro,a ne na kraju da se raspadam od muke kako bih presao zadovoljavajuce)..znaci bnet samo za raspust,pa cemo vidjeti

  18. #393
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    3,312
    Thanks Thanks Given 
    272
    Thanks Thanks Received 
    20
    Thanked in
    11 Posts

    Talking

    Looocoooos!

  19. #394
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SpellStealer View Post
    PS.anyway,izbrisao sam war pre 5 dana,znaci probacu da ga ne igram uopste sledeca 4 mjeseca,kako bih imao vise vremena da se poboljsam u skoli(odlican sam,ali ocu da na pocetku odmah krenem dobro,a ne na kraju da se raspadam od muke kako bih presao zadovoljavajuce)..znaci bnet samo za raspust,pa cemo vidjeti
    pa brate koliko se treba uchiti u ulcinju za taj odlichan?U hn i ja prolazim odlichnim a uchim prosechno pola sata 20-ak dana pred tormosechje^^

    nemoj smarat nego instaliraj taj war pa da igramo malo barem vikendom ako ovako ne mozes
    /

  20. #395
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    475
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne ychim samo igram igritze i drogiram se i ponowo prolazim razred a ypisao sam Tyristichky i petkom imamo 9 chasova jer smo pod nekom novom reformom i y shkoli sam do 3 i ja koi sam ritardiran prolazim...
    Pa brate...
    Lepo brate i batali shkoly *ebote...
    Kad porastesh izvadi bybreg i stavi metalne zybe i kylirash *ebote Mada ipak,moj idol je Rugged Man!
    Who?MIKE JONES!
    Ps.
    Dobio sam icony od undead na 350 a sad idem sa random na 350 a trenytno imam 170
    Rispekt,L.

  21. #396
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e samnom neces igrat na random ^^
    /

  22. #397
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    Novi, Herceg Novi
    Posts
    1,181
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    evo igrao sam danas protiv lika iz luxemburga koji se kvalifikovao za monzu. Nije uopste los, malo je ispod mog nivoa ali mislim da uz malo srece moze da iznenadi nekoga tamo...
    btw ne verujem da je to onaj isti lik od prosle godine,ali kad ga vidim pitacu ga ^^
    /

  23. #398
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Inf, sto mislis da probas da odigras jednu partiju, mozda ubodes nekog gabelja?
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  24. #399
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Znas kako, kad idem na ispite ili me neko treba ispitivat, vazda sebe ubijedim da ono sto ne znam.. nece ni doc

    Tako sad kad budem tamo poso nema sanse da ispanem protiv njemacke, koreje, US-a, ili slicnih kalibara.. prosto nema teorije

    S druge strane, da ucim koliko vjezbam war imao bi prosjek izmedju 9.5 i 10 garant ;p
    Infiltrator out.

  25. #400
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bar/Beograd
    Posts
    482
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Inf ispasces 85,00% sa nekim sa balkanskog podrucja.
    10,00% sa nekim van balkanskog podrucja.
    5,00% sa nekim van evrope.

Page 16 of 22 FirstFirst ... 6121314151617181920 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Potreban stan u Kotoru
    By Yugoslovenka in forum Ostali oglasi
    Replies: 0
    Last Post: 14-05-06, 13:02
  2. IZLOŽBA EUHARISTIJA U KOTORU, U čast svete tajne
    By Regi in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 11-11-05, 14:43
  3. Replies: 5
    Last Post: 15-02-05, 23:00
  4. KUD Idijoti u Kotoru!?!?
    By S_K_I_N_H_E_A_D in forum Muzika
    Replies: 17
    Last Post: 23-11-04, 09:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •